widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-09-26

Horoskop tygodniowy 26.9.16 - 2.10.16.

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 26.9.16 - 2.10.16. oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!" św. Augustyn.

Baran 21.3-20.4


Planety w opozycji kierują Cię do zwracania uwagi na osoby dookoła. Z Jowiszem i Słońcem w koniunkcji dobrze jest rozpocząć tydzień, ale jeszcze należy szybko przystąpić do inicjatywy, abyś zdarzył przed kwadratem swojego Marsa. Twój patron w negatywnym nastawieniu może sam zniszczyć Twoje dawno zbudowane struktury. Gdy zabraknie energii znajdź czas na przerwy, spotkania z pozytywnymi, zmotywowanymi ludźmi i kieruj przede wszystkim wyrozumiałością. Agresja z zewnątrz, czy też spawy, na przykład urzędowe należałoby przełożyć na inne terminy.

Nów Księżyca w opozycji przeistacza wiele szczególnie dla pierwszej dekady urodzonych. Księżyc stojący przy Jowiszu ma na myśli Twój rozwój, naukę, ekspansję i poprawy finansowe. Pojawiające się propozycje dookoła tego dnia należy dobrze rozważyć, aby nie uwikłać się w uzależniające układy. Odchodź od agresorów i ludzi, z którymi w ogóle nie możesz się dogadać. Czas zmienić Twoją przyszłość nadając jej więcej barw radości, szczęścia i miłości.

Będąc ciągle pełen wspaniałych pomysłów nie naciskaj, nie przedstawiaj innym na siłę swoich poglądów na światy... Słońce w Wadze wzywa do tolerancji, harmonii i sprawiedliwości. Każdy może mieć swoje wyobrażenia. Luna podczas nowiu postawi przed Baranem innych ludzi, ciekawsze kontakty, intersujące partnerstwa. Idealnie będzie, gdy wyselekcjonujesz dla siebie te, które wzbogacają Twój życiorys.

Twoje osobiste motto tygodnia brzmi: "Tolerancja!"

Byk 21.4-20.5


Wenus w opozycji i Mars w trygonie... To dopiero będzie się działo!

Kontakty towarzyskie, nowe znajomości połącz szybko z intuicją i razem z Nowiem Księżyca w partnerskiej Wadze możesz już strzelić od razu, z zamkniętymi oczyma w dziesiątkę!

Tydzień zapowiada bardzo dużo pozytywnej energii i nie zabraknie sił na stworzenie i wykonanie z obowiązaniem konkretnego planu! Dobrze byłoby skupić się na miłości! Neptun dorzuca tu ogromną ilość romantyzmu, wspaniałych uczuciowości z pięknym zapachem wiosenno-jesiennej miłości! Och!

Ale i praca wzywa, gdy ma się tak super konstelacje. Co postanowisz, szast prask jest wykonane! Otwórz się na nowe, czas machnąć ręką na przestarzale szablony! Nawet, jeżeli sprawy będą poważne i trzeba będzie do tego dużo pracy, na końcu Byk i tak dopnie swego. Mars od wtorku wysyła Cię do boju o swoje pomysły, idee i załatwienie tego, co od wielu miesięcy leży na zakurzonych półkach. Respekt i tak jest Ci gwarantowany. Merkury planeta komunikacji dalej w boskim położeniu porządkuje w domu, dostarcza nowych pomysłów.

Jeszcze z Plutonem, do tego to już siła mocarza. Dlatego warto na nadchodzące siedem dni, coś bardzo ważnego zaplanować. Orientuj się na tych osobach, które Cię dowartościowują. Urozmaiceń i tak nie zabranie, a Ty ze spokojem finalnie założysz koronę.

Co za magiczny czas..! Powodzenia!

Bliźniak 21.5-21.6


Nów Księżyca w trygonie i takie same nastawienie Jowisza i Słońca gwarantuje, że wiele się pozytywnie przekształci, gdy otworzysz się jeszcze na stabilne zamiany, konkretne czyny i dyscyplinie w wykonaniu tego, co sobie sam założyłeś!

Gdy Saturn w opozycji przeszkadza urodzonym 31.5-1.6 należy razem z tym ważnym wydarzeniem uzbroić się w cierpliwość i postawić nowy koncept czynności. Szczęście teraz z Jowiszem Cię nie ominie! Uczuciowość, może już zapomniana zadba o każdego Bliźniaka z osobna. Jeszcze trochę zaufania w przyszłość, a wyjdziesz na prostą. Pozostań w kontakcie, nawet z niedawno poznanymi indywidualnościami. Wsłuchaj się w słowa Neptuna w kwadracie. Twoja intuicja nie może spać, a brak motywacji zabierać ostatnie wiary!

Gdy jedno się kończy...rozpoczynasz drugie. Nie musisz porównywać się do innych, a przy tym krytykować lub okazywać innym swoje złości. Nikt nie jest tej sytuacji winny. Słońce i Jowisz już szuka dla Bliźniaka źródeł szczęścia, powodzenia abyś był zadowolony. Tak, nawet w samym środku sercu.

W dodatku, gdy nadchodzące dni zapowiadają radykalne przeinaczenia-Ty otrzymasz masę pięknych prezentów. Zamykaj to za sobą, co nie dawało spełnienia i wybierz drogi z większą, stabilną perspektywą. Zawodowo stoisz przed kreatywnym zadaniem. Komunikacja wymaga precyzji! Nie śpiesz się.

Rak 22.6.-22.7.


Wenus w trygonie i Mars w opozycji nakłania do zajęcia się sprawami osobistymi, partnerskimi, miłosnymi, ale bez wchodzenia od razu z wielką emocjonalnością w agresywne dyskusje!

Atak może być skierowany nagle przeciwko Tobie, nawet, gdy nie jesteś winny, także zdystansuj się do ludzi negatywnie nastwionych. Opozycja Marsa trwa przynajmniej trzy dni, następnie będzie można to opanować. Na razie dotyczyć będzie urodzonych od 22.6 do 24.6 Dobrze byłoby, aby te osoby szukały w sobie zaufania w siebie i z motywacją wykonywały inne czynności. Rzucenie się do walki z Marsem naprzeciw na pewno nie będzie się opłacać. Merkury stoi w trygonie. Już szybko i spokojnie będziesz potrafił odpowiadać, ale, po co komu nadprogramowe kłopoty.. Uwaga na zdrowie. Tu mogą pojawić się raptowne, np. bóle głowy czy inne dolegliwości. Neptun jest cały czas przy Tobie i razem z jego boskim położeniem znajdziesz wyjścia nawet z niecodziennej sytuacji. Słuchaj tylko głosu wewnętrznego.

Ze Słońcem w znaku Wagi, w kwadracie nie należy za wiele oczekiwać. Zawodowo przygotuj się, że pojawią się demonstracyjne kryteria. Podziel swój czas dokładnie. Nie wszystko, co usłyszysz musi Ciebie obchodzić. Pozostań otwarty na krytykę. Może ktoś ma, czy zna inne wyjścia? Czasami dobrze jest innych posłuchać.

Gdy Wenus ustawi się podczas Nowiu w trygonie do Neptuna stoisz już obiema nogami w samym raju... Ciekawe osobowości, właściwie nowo poznane robią na Tobie nieoczekiwane wrażenie. Planeta miłości i wszelkich ważnych wartości otoczy Cię ramieniem ochronnym. Moce magii są silniejsze od Ciebie. Oj, może być więcej niż ładnie...

Lew 23.7.-23.8


Z pięknymi konstelacjami i Nowiem Księżyca w sextilu można będzie więcej dokonać aniżeli się spodziewasz. Podróż ze Słońcem i Jowiszem prowadzi prosto w ramiona szczęścia. Twoje jasne oblicze otrzyma jeszcze więcej promieni światłości!

Nie wszystko będzie wymagało dużego nakładu pracy, a mnóstwo spraw same się ułoży. Lew, bowiem przy okazji przyciąga ciekawe znajomości, które będą przydatne w dniu kolejnym. Wenus wciąż stoi odwrócona plecami.....czyżby były jeszcze jakieś niezałatwione uwarunkowania miłosne, partnerskie? Nie bój się głębokich emocji, słów przywiązania i stałości. Z Saturnem w trygonie trzeba mierzyć wyżej, nawet, gdy wymaga to olbrzymiego nakładu działania. W Tobie są wielkie moce, a warto przecież słuchać serca. Jego energia ma największe i najpewniejsze znaczenie.

Może nie wszystko otrzymasz od razu. Planeta miłości w kwadracie przygotowuje pełen emocjonalności i pasji uczucia, że trudno będzie się od nich schować.. Niech Twoja mądrość i rozum stoi na pierwszym miejscu. Wejścia do krainy marzeń są Tobie już zagwarantowane.

Jowisz przesyła z daleka bardzo miłe pozdrowienia. Za jego protekcją wchodzisz w grupy ludzi, którzy pomogą rozwijać Twoją wiedzę, horyzonty i prowadzić do kreatywnego spełnienia. Uranus z pewnością nie da Ci się nudzić. Liczy się tylko niecodzienne, rewolucyjne i reformatorskie. Wygrasz na pewno, gdy zaufasz w swoje tytaniczne bohaterstwo.

Panna 24.8-23.9


Wiele ze spaw, które wcześniej się nie udały można będzie teraz zreformować, załatać i zamknąć z powodzeniem. A i dla miłości znajdzie się czas, z pozytywnym położeniem Wenus... Nie wmawiaj jeszcze w siebie strachu przed życiem. Saturn w kwadracie starszy i może prowadzić do izolacji, a tu Merkury w Twoim właśnie znaku namawia do wymiany myśli, kooperacji i współpracy. Nowe pomysły i możliwości, a przede wszystkim trygon Marsa z Koziorożca postawi Cię szybo na wyżynach. Z ogromną siłą, profesjonalną strategią oraz organizacją pracy przeskoczysz w szybkim tempie i prześcigniesz innych. Wielka moc planety energii nie pozwoli abyś się poddała, a Panna szybko znajduje, trwałe rozwiązania nawet na bolączki z przeszłości.

Pełna animuszu i zaangażowania wyczuwasz od raz, gdzie należy skierować swoją uwagę. Z Wenus możesz już oczekiwać protekcji i pozytywnego nastawienia otoczenia. A szczęście...czeka na każdym kroku na Panny. Gdy pod koniec tygodnia razem z nowiem w sąsiednim znaku zodiaku pojawia się na niebie czarodziejski trygon Neptuna -Ty pierwsza otrzymasz błogosławieństwo od uniwersum. Pozytywne słowa, pełne harmonii i flirtu biesiady towarzyskie odblokują w Tobie to, co wcześniej było nawet zamurowane. Uczucia równowagi i wiary w przyszłość pozwolą skupić się na przyjemnych aspektach życia. Podchodź do wszystkiego z tolerancją i akceptacją. Nawet, gdy ktoś ma inne zdanie, nie musi być od raz Twoim wrogiem... W Tobie są pokłady ogromnych potencjałów. Pluton w tygodnie nie zapomina o Tobie.

Waga 23.8-22.9


Wspaniały Nów Księżyca w Twoim znaku czyni Cię nie tylko szczęściarzem tego tygodnia, ale daje możliwości odnalezienie błogostanu wewnętrznego i zewnętrznego. Decyzje, warunkowania, sytuacje wskażą te możliwości, gdzie możesz w błyskawicznym tempie razem z Jowiszem radykalnie poprawić swoje sytuacje materialno-finansowe. Podstawowe, ważne decyzje już będą podejmowane, nawet gdy Mars nastawia się do Wag bardzo bojowo.

Nie musisz wszystkiego, a szczególnie potwierdzenia ciągle szukać w otoczeniu. Twoje moce są w Tobie, a nie w stojącej naprzeciw osobie. Koncentruj się na sobie, podnoś odważnie głowę i wybieraj to, co jest lepsze dla Ciebie...a wtedy ta sama energia nadejdzie z otoczenia!

Druga dekada urodzonych musi jeszcze zrezygnować z relacji uzależnień, gdzie ktoś Tobie, Ty jemu, a w sumie to w ogóle nie jest Tobie po drodze.... Pluton w kwadracie dla drugiej dekady urodzonych przypomniana o prostych, prawdziwych i autentycznych taktykach. Zwycięża tylko prawda, oryginalność i stateczność. Także uczuciowa.

Słońce z Jowiszem w Twoim znaku zainspiruje do śmiałych czynów. Pracy nie musi towarzyszyć stres, a Ty, gdy podejdziesz z walecznością do wszelkich czynności uzyskasz automatycznie pomoc uniwersum. Jowisz przywraca uśmiech na Twojej twarzy, motywację i pewności siebie. Co było wcześniej problemem zniknie bezpowrotnie z horyzontów Wagi. Nie pozwól się innym tylko wykorzystać. Mars jeszcze do połowy tygodnia zsyła podwójne dawki energii, abyś weszła wraz z Nowiem Księżyca na zupełnie inne, radośniejsze drogi życia. Już widzisz przyszłość w zupełnie innych barwach.

Jesień nadeszła, a Ty rozkwitasz. Powodzenia!

Skorpion 24.10.-22.11


Gdy Wenus rozgości się na dobre w Twoim domu, a Mars przejdzie we wtorek do Koziorożca Twoje życie napełnia się bardzo pozytywną, piękną energią. Miłość, uczuciowość, sygnały przywiązania zagwarantują, że podejdziesz do świata w zupełnie innej formie. Uczucia mogą zadośćuczynić nawet największym bolączkom, z którymi się borykasz, a moce Marsa warto wykorzystać do pracy nad tym, co wcześniej sprawiało trudności. Orientuj się podczas siedmiu dni na swoich odczuciach i doświadczeniach. Trygon Wenus do Neptuna przeniesie Cię do błękitnego wszechświata.

Mars wskaże jeszcze, gdzie jest potrzebna Twoja inicjatywa, praktyczne czynności i strategiczne działania. Skorpion już zna; nic samo się nie zrobi, a i lepiej nie oddawać kontroli innym nad sobą. Nie błądź już po ciemnych labiryntach zaświatów, wejdź tu na ziemie! Tu, bowiem oczkują Cię nieziemskie przyjemności i radości. Nie zamykaj się w pełnych zamętu podziemiach! Wychodź do ludzi, przejmuj w ramiona indywidualności, które Cię bardzo kochają!

A może trzeba zacząć od siebie?

Sprawienie sobie radości, zaufanie w dzień kolejny nie jest prostą sprawą, gdy co rusz musimy borykać się z wyzwaniami. Nie jesteś teraz sam! Twoi obrońcy i protektorzy czuwają, aby żadnemu Skorpionowi nic się nie stało dając ogromne moce transformacji. Przypominając, co rusz, że jesteś najsilniejszym ze znaków zodiaków, nie piszę tak sobie, a muzom, ale po to abyś zrozumiał i zaakceptował wielkie pokłady energii drzemiące w skorpionowym sercu. Strach przed nieznanym, mam oczywiście na myśli, przed samym sobą -jest niepotrzebny. Neptun, Merkury i węzeł Księżycowy w radosnym nastawieniu to pasmo bardzo przyjemnych, przeznaczeniowych wydarzeń, ludzi i sytuacji.

Będzie magicznie, może lepiej niż sobie wyobrażasz!

Strzelec 23.11.-21.12


Tydzień z bardzo pozytywnym Nowiem Księżyca otwiera Eden przed każdym Strzelcem, aby zamknął trudne etapy życia i z zaufaniem wybrał nowe drogi do przyszłości. Gdy Saturn jeszcze dla drugich dekad urodzonych ograniczana wiele szans, już Jowisz, Słońce i Księżyca w Nowiu sprawi, że poczujesz się nieziemsko. Merkury w kwadracie zwraca uwagę na komunikację. Zrezygnuj z chaosu emocjonalnego oraz intelektualnego. Akceptuj, że należy rozmawiać z każdym, może inaczej, ale schodząc na obce poziomy. I to, co nieznane, mimo, że lubiane przez Ciebie może okazać się fiaskiem, gdy zabraknie Twojej dobrej woli, dyscypliny, wytrwałości, a nade wszystko wiary w siebie!

Słońce z Jowiszem przegania ciemne chmury! Zaufanie i pozytywne nastawienie pojawia się w odpowiednim momencie abyś szybko podjął podstawowe decyzje, nawet, gdy prowadzą jeszcze objazdami do celu. Wiele zatorów na Twoich ścieżkach do pragnień, służy zbieraniu nieznanemu doświadczeniu. Saturn działa powoli, ale statecznie życząc sobie Twojej pełnej odpowiedzialności i zakończenia tego, co się już dawno przeżyło.

Otwieraj, więc oczy i przyjmuj dary nieba. Uranus w świetnym położeniu da Strzelcom nowe kontakty. Rutyna jest niepotrzebna, a Ty musisz ukończyć i nie kierować starymi metodami działania. Twój patron, Jowisz już czuwa nad Tobą. Jesteś prowadzony spokojnymi ścieżkami do prze- znaczeniowego celu. Nie zapomnij pokazać się na towarzyskich imprezach, spotkaniach-tam, bowiem czekają na Ciebie ważne informacje. Przed Strzelcem wyłaniają się ciekawe zadania. Nów Księżyca z radością wprowadza kreatywne reformy. Odwagi!


Koziorożec 22.12.-20.1


Z Jowiszem i Słońcem w kwadracie nie wszystko działa na Twój plan, i szybko tracisz siły, gdy słyszysz przykre wiadomości. Na szczęście w we wtorek Mars przechodzi do Twojego znaku, a z nim obudzisz w sobie moce do walki o priorytety. Świetna energia do postawienia na swoim, przeforsowania ważnych spraw zawodowych, a i prywatnie z Wenus w sextilu nie zabraknie czasu na przyjemności.

Czy to prywatnie czy profesjonalnie Twoje doświadczenie jest potrzebne. Przyjmij jednak tylko te propozycje, które na końcu będą się opłacać i gwarantują Tobie stałości. Układy planet zapraszają do współpracy, kooperacji i wymiany myśli. Z dyplomatycznym podejściem do różnych kwestii opanujesz szybciutko nawet trudne uwarunkowania.

Nie bój się okazywać uczuć. I Koziorożec jest człowiekiem, którego czasami nękają tęsknoty. Otwarta komunikacja, właściwe słowa i poprawy materialne są i tak zapewnione od Merkurego w trygonie. Twoje praktyczne myślenie zwiększa możliwość błyskawicznego powodzenia. Nie wyobrażaj sobie już, co mogą myśleć inni, gdy Jowisz zabiera pewności siebie, ale koncentruj na sobie wierząc do końca we własne moce. Uczucia można przedstawić także w prosty i jasny sposób, nic absolutnie Ci nie grozi. Gwiazda szczęścia ze znaku Skorpiona gwarantuje doświadczanie pięknego także w dniu codziennym. Gdy Neptun wprowadza w Twoje życie dużo magii, akceptuj zmiany, odejścia i obumierania tego, co się wypaliło. Pluton w Twoim znaku przekształca cały żywot. Wyzwania uczynią Cię jeszcze bardziej silnym. Planeta transformacji nigdy nie zostawia nikogo leżącego na podłodze, ale przenosi na inne płaszczyzny. Ufaj w dzień następny. Wszystko ułoży się dobrze.

Wodnik 21.1.-19.2


Z trygonem Jowisza i Słońca łatwiej rozwiązywać jest problemy i sterować z radością do postawionych sobie kreatywnych celów. Zbliżający się Nów Księżyca da jeszcze dodatkowe szanse przekształcenia pozytywnie Wodnika losu. Szczęście już czeka na Ciebie w pierwszych dniach tygodnia. Koniunkcja obu ważnych planet jest po prostu radością i zadowoleniem. Ciekawe wiadomości powodują, że promieniejesz jasnością!

Nie obawiaj się w sprawach sercowych czy partnerskich wyciągać pierwszy ręce, robić sam rok do przodu stawiając na dyplomację, zgodę oraz współpracę.. Dialog jest ważny w każdej sytuacji, a chowanie głowy w piasek nikomu nie pomaga. Idź krok za krokiem, z cierpliwością do wyznaczonych przez siebie marzeń. Fantastyczna energie boskich gwiazd zatwierdzi Saturn w sextilu abyś nie budował domku z piasku, ale wybrał te trwalsze materiały. Uznania, komplementy z otoczenia już Cię z pewnością dopadły, a to dopiero początek sukcesu. Nów Księżyca będzie dopiero interesujący.

Wenus w kwadracie chce intensywności w związkach wszelkiego rodzaju. Nie pływaj po powierzchni czyjś i swoich uczuć, ale pozwól na głębię doświadczeń. Nawet, gdy dojdzie do trudnych konfrontacji, Jowisz i tak za Ciebie odpowiada. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło!


Ryba 20.2.-20.3


Nareszcie wiele ważnych dla Ciebie spraw ruszy z miejsca, a trygon Wenus i sextil Marsa z Koziorożca pomoże wskrzesać siły, aby znowu wyruszyć do boju o siebie.

Chciał nie chciał, jesteś przez Neptuna wyznaczona do wyższych celów. Kosmiczna pomoc jest już wysłana z nieba, abyś i Ty dostała to, czego pragniesz by spełnić przepiękne marzenia. Niebiańska energia poleca współpracę, współdziałania i na pewno wyczucia taktu. Jowisz w znaku Wagi rozprzestrzenia swoje dobre fluidy od poniedziałku. Idąc dalej do Nowiu Księżyca zadbaj i Ty o praktyczne, przyszłościowe, dyplomatyczne plany. Powodzenia masz, bowiem już wpisane przez niebiosa.

Merkury nadal w opozycji dla końca drugiej dekady urodzonych napomina o trzymaniu się faktów szczegółów i nade wszystko prawa. Daty urodzonych Ryb od 29.2 do 1.3 może jeszcze Saturn ograniczać i wskazywać ich bariery możliwości, dlatego nie zapominaj o faktach. Wyobraźnia to dobra rzecz, tym razem istotne są realne uwarunkowania. Liczy się tylko to, co masz w garści lub na papierze. Reszta jest nieważna. Nie pozwól sobie na za dalekie odpływanie od rzeczywistego świata. Neptun przedstawia Ci inne wizje, ale one muszą być połączone i wdrożone w dzień codzienny. Mars będzie w nowych dniach pierwszorzędnym motorem, a wynagrodzenia finansowe też Ciebie zadowolą.

W miłości tymczasem doświadczysz masę pięknych momentów. Wenus i Mars w pozytywnych konstelacjach zadba o wszystkie Ryby oraz ich najskrytsze pragnienia.


Jaki będzie tydzień dla wszystkich?


"Tego samego głupstwa nie powinno się dwa razy robić, bo wybór jest dostatecznie duży." (Bertrand Russell)
Ja życzę wszystkim słońca i radości w tworzeniu konkretnych planów wraz z Nowiem Księżyca!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji