widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-11-14

Horoskop tygodniowy 14.11.16 - 20.11.16.

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 14.11.16 - 20.11.16. oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Poniedziałkowej pełni Księżyca w znaku Byka towarzyszy sextil do Neptuna i kwadrat Marsa. We wtorek Merkury stoi w sextilu do Marsa. W piątek Merkury w Strzelcu ustawia się w kwadracie do Neptuna w Rybach. W sobotę jest aktywny sextil Wenus do Neptuna. W niedzielę Księżyc tworzy sextil do Jowisza, trygon do Saturna i trygon do Urana. Konstelacja Jowisz kwadrat Pluton jest aktywna. Neptun, Uran, Chiron są w biegu wstecznym.

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.

-poniedziałek 14.11.16 od godziny 14; 53 do 15.11.16 godziny 2; 24.
-środa 16.11.16 od godziny 11; 59 do 17.11.16 godziny 1; 58.
-piątek 18.11.16 od godziny 23;04 do 19.11.16 godziny 4; 16.
"Szczęście to radość z tego, co stało się naszym udziałem. " Małgorzata Stolarska.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


"Pamiętaj, jesteś większy niż jakikolwiek problem na świecie." Marszałek Nikodem.
"Bez zgody ani państwo nie może egzystować, ani rodzina." Ksenofont.

Baran 21.3-20.4


Z sextilem Marsa i trygonem Merkurego prześcigasz każdego od pierwszego dnia tygodnia!

Obie planety wybrały właśnie Ciebie abyś z ogromnym wdziękiem oraz talentem przedstawił innym swoje założenia. Zdobędziesz wszystko, co sobie zamierzysz, gdy jeszcze przed pełnią Księżyca w sąsiednim znaku Byka sporządzisz plan każdego dnia uwzględniając nawet niecodzienne idee. Twój Mars czuwa, aby nie zabrakło power-a. Baran podwija od razu rękawy i zabiera się do obowiązkowej pracy. Każdy z Was, kto czeka od dawna, na przykład z omówieniem ważnych tematów z przełożonymi może wybrać pierwsze dni tygodnia.

Czas jest prześwietny na prośby o podwyżki, realizacje przyszłościowych planów, zdawanie egzaminów czy też szkicowanie podroży.

Idąc ze spokojem przez fazy nadchodzące pamiętaj o cierpliwości i zwróceniu uwagi na partnerstwa. Wenus ustawiająca się w kwadracie na razie dla pierwszej dekady urodzonych określa te układy, którym należy poświecić więcej uwagi. A może zgubiłeś gdzieś po drodze uczucia?

Jowisz w opozycji ma wiele propozycji dla Brana. Korzystaj szybko z podanych Ci szans, nie należy marnować czasu. Saturn ułatwi pracę, gdy całokształt będzie z dyscypliną wykonane. Przy okazji pomagasz innym. To otrzyma ogromne uznanie z otoczenia za Twoją ofiarność, dzielność i odwagę.

Byk 21.4-20.5


Gdy Mars stoi jeszcze w kwadracie dla pierwszej dekady urodzonych i Wenus z Koziorożca uśmiecha się zalotnie rozpoczynasz ważny tydzień z największą od 70 laty pełnią Księżyca.... Znajdź czas, aby usiąść zrobić plan na najbliższą przyszłość, przemyśleć wszystko, przeanalizować i zająć się tym, co było przyczyną, że czułeś się jak w osobistym kryzysie. Gdy poczujesz się nie w pełni zdrowy winą może być kwadrat Marsa. Symptomy gorączki, silne bóle głowy namawiają od razu dużo odpoczynku i zdystansowania się do tego, co Cię meczy i denerwuje.

Nie rozpoczynaj nic do poniedziałku, ani wtorek. Czas pełni to zakończenia. Dobrze byłoby uporządkować w głowie punkt po punkcie. Z planetą miłości i Neptunem w sextilu może zdarzyć się, że oczekujesz ważnej rozmowy, pojednania lub istotnego spotkania. Romantyczna atmosfera udzieli się każdemu, kto będzie przebywał w Twoim towarzystwie. Spójrz, miłość może być na wyciągniecie ręki. To jest Twój dom, Twoja rodzina, najbliżsi i wszystko, co Ciebie kocha..

Otwierasz oczy i wiesz, że wszystko jest tak jak należy. Potężna moc Księżyca pewnie nagoni miliony przemyśleń. Nie trać energii na ludzi, którzy Ci niedobrze życzą. Idź swoją drogą dalej, trzymając się z cierpliwością osobistych priorytetów. Stoisz na nowej drodze życia. Z mocarnym Plutonem w trygonie nic Bykom nie grozi.

Bliźniak 21.5-21.6


Twój Merkury stojący w opozycji może niestety denerwować, gdy zabraknie w najważniejszych momentach argumentów.

Dobrze, że Mars ustawił się w trygonie, aby znaleźć w sobie siły i sprostać niemożliwemu, walcząc o osobiste priorytety. Gdy będziesz bez końca niepewny siebie, taka sama energię wysyłasz do świata. Koncentruj się na sobie. To, co robisz ma sens, nawet, gdy Saturn bez przerwy karci, nawet za małe błędy.

Jowisz jest Twoim genialnym aniołem stróżem. To on w trygonie zadba abyś zdobył to, co najlepsze. Zakładając, że zaakceptujesz cierpliwość, pracę i zaangażowanie. Odpowiedzialności spadają na Ciebie. Pokaż, więc ile w Tobie męstwa i zdecydowania.

Gdy czujesz, że dookoła jest za wiele zamieszania znajdź miejsca odpoczynku. Przerwy, relaks i przyjemności pozwolą na zatankowanie mocy, zatwierdzenie zmian by jeszcze raz z radością rozpocząć wyprawę do szczęśliwego i radosnego spełnienia.

Ważne jest abyś wraz z pełnią Księżyca stworzył dla siebie jasne plany. Szukaj pomocy u przyjaciół, osób bliskich i tych, którym całkowicie możesz zaufać.

Rak 22.6.-22.7.


Gdy Słońce stoi w trygonie masz dużo siły, pomysłów i radości życia, aby w każdym dniu znaleźć dla siebie coś pięknego. Pełnia Księżyca w pozytywnym aspekcie będzie potrafiła zabezpieczyć Ciebie, Twoją rodzinę oraz najbliższych. Rak wyczuwa całym sobą, co jest najważniejsze.

Do poważnych decyzji należy jedna podchodzić z rozwagą. Neptun zwiększa Twoją intuicję, napawa serce wielkimi uczuciami. Zdrowy, bez emocjonalny dystans do wszystkiego pomoże wybrać Ci z wielu propozycji to, co najistotniejsze. Ustawiająca się od niedzieli Wenus w Koziorożcu przypomni siły miłości, która jest Rakom potrzebna jak powietrze. Single mają dobry czas na poznanie kogoś nowego. W partnerstwach mogą pojawić się zgrzyty. Nie pozwól się spychać do katów, gdy masz inne zdanie czy pojęcia o wszechświecie, wszak żyjemy w świecie demokracji, gdzie każdy może mówić to, co zechce, nieprawdaż?

Nie chodzi przecież o to jak Ciebie odbiera otoczenie, ale jak Ty postrzegasz pewnie uwarunkowania. Wierząc do końca w swoją drogę, wyznaczone cele, nie słuchanie i nie pozwolenie na wpływ Twojego konceptu zaprowadzi Cię, dokąd tylko zechcesz. Pozostań autentyczny. Pluton w opozycji nie będzie akceptował fałszu nawet w drobnych sprawach. Rób jednak na razie to, co jest do realizowania. Konkretne planowanie przyszłości na pewno będzie się opłacać.

Miej odwagę pokazać się taki, jaki jesteś.

Lew 23.7.-23.8


Już w poniedziałek z pełnią Księżyca w kwadracie i Marsem w opozycji możesz oczekiwać, szczególnie pierwsza dekada urodzonych, wyzwań, do których należy podejść ze spokojem.

Po pierwsze w pracy należy oczekiwać na przykład prowokacji, prywatnie postawić "granice", zaznaczyć dystans tam gdzie za wiele się swawoli...

Gwiazdy ustawiają się przeciw Tobie, abyś skupił się na tym, co najważniejsze rozumiejąc, gdzie wcześniej pozwoliłeś, dałeś, straciłeś serce czas i energie...a tego nie było potrzeba..

Jednak nawet w bardzo krytycznych sytuacjach wyjdziesz szybciej na prostą niż inni, gdy skorzystasz z pomocy Jowisza, Merkurego oraz Urana. Twoje pomysły, argumenty oraz komunikacja będzie potrafiła konkretnie przedstawić to, co potrzeba. Mów jednak spokojnie. Nie staraj się przekazach czegoś na siłę. Każdy ma prawo swoje posiadać zdanie, ale w tym momencie należy prezentować się bardziej profesjonalnie, zdrowo-rozsądkowo i mądrze.

Spontaniczność i lekkość w nowych dniach nie będzie potrzebna. Planety wymagają od Lwa powagi, zaangażowania i przedstawienia sytuacji z detalem, tak jak jest w rzeczywistości. Saturn w trygonie nie zgadza się na beztroskie machanie ręką. Powodzenie czeka na Lwa, gdy rozwiążesz ze skupieniem wszelkie łamigłówki.

Próbę cierpliwości Słońca i pełni Księżyca w kwadracie znieś dzielnie, wszak jesteś symbolem odwagi. Jowisz gwarantuje, że będzie można się niebawem cieszyć.

Zamknij mimo wszystko za sobą te drzwi, kontakty i wyobrażenia, które nie pasują do nowej przyszłości.

Panna 24.8-23.9


Mimo, że twój Merkury ustawiał się w kwadracie nie pomagając, a przeciwnie tworząc jeszcze trudne uwarunkowania, Panny sytuacje poprawiają się w krótkim czasie na lepsze!

Po każdym deszczu wszak wschodzi Słońce, po nocy- dzień, tak i Ty wyjdziesz ze swoich osobistych kryzysów.

Słońce jeszcze w sextilu nastawia optymistycznie, szukając wraz z Tobą konkretnych rozwiązań. Zaangażowania nie brakuje z Twojej strony, a dokładność sprzyja osiąganiu celów. Pełnia Księżyca w pięknym, boskim trygonie pozwoli zabezpieczyć i czuwać nad tym, co dla Panny jest najważniejsze. Wenus, już od 12.11.16 w Koziorożcu rozraduje dodatkowo serca.

Zbierając, co rusz kamienie ze swojej drogi, które rozsypuje Saturn idziesz w dobrym kierunku, aby się spełnić prywatnie oraz profesjonalnie. Właśnie w partnerstwach należy także aktualnie uporządkować. Pokazuj odważnie swoje uczucia, dobre i złe strony. Nikt nie jest ideałem. Gdy nie wszystko da się ułożyć w schludne struktury miej cierpliwość zaakceptować chaos niektórych wydarzeń. Pozytywne tendencje wszystkich gwiazd, to znaczy Słońca, Plutona, Wenus i Węzła Księżycowego pozwolą spełnić się osobiście i zawodowo.

Już zaraz po pełni Księżyca będziesz mogła podpisać konkretnie plany, rozświetlić ciemniste labirynty niewiadomych i załagodzić niektóre nieporozumienia. Twój patron nie pomaga, dlatego należy spożytkować swoje talenty. Oddzielaj ważne od mniej istotnego nie dopuszczając do siebie zamętu Neptuna.

Waga 23.8-22.9


Nie lubisz stresu i zamieszania, a brak harmonii omijasz z daleka pragnąc nie tracić dobrej energii.

Przed nami tydzień rozpoczynający się największą pełnią księżyca, gdzie wielu będzie niestety musiało rozprawić się ze złościami. Ty jesteś chroniona przez Marsa i Merkurego. Zresztą Jowisz jest w Twoim znaku, aby Waga koncentrowała się na piękne strony życia. Korzystając z czarujących ustawień planet w szybkim tempie zdobędziesz to, co sobie zaplanujesz. Cel ma być punktem ostatecznym. W piątek należy jednak uważać. Merkury w kwadracie do Neptuna może i Wagę zwieźć bez powodu. Spróbuj mieć swoje emocje pod kontrolą. Rozczarowania, bowiem czekają na każdym kroku. Mierz wysoko, pamiętając o realnych uwarunkowaniach. Jowisz będzie, bowiem wskazywał, co rusz ogromne szanse, które trzeba łapać, ale realizować w tym czasie, kiedy Saturn wyśle Cię do startu.

Z opozycją Urana robisz i tak wszystko, co można, mimo, że niektóre wydarzenia stawiają wszystko do góry nogami. SzczęScie jednak nie ominie Wagi. Pamiętaj o zajęciu się tymi partnerstwami, które dla Ciebie wiele znaczą. Twoja Wenus od poniedziałku również odwraca się plecami.

Czyżbyś zapomniała kogoś lub obiecała więcej niż możesz dać z siebie? Świat otworzy przed Wagą drogi do autentycznej, stałej miłości dla tych z was, które pozostaną sobą.

Skorpion 24.10.-22.11


Potężna pełnia Księżyca na Twojej osi dotyczy przede wszystkim te Skorpiony, które urodzone są w trzeciej dekadzie. Księżyc umieszczający się naprzeciw pragnie wiele Ci powiedzieć i zmienić w Twoim życiu. Zabezpieczenia, stałości i miłość jest Tobie gwarantowana.

Profesjonalnie spełnisz się w jednym momencie, emocjonalnie z Księżycem w opozycji może zabraknąć tego, co zastępuje powietrze.... Wybierz drogę serca. Energia pełni poprowadzi przez Neptunowe odczucia i doświadczenia. Dobrze jest od pierwszego dnia zaplanować dużo czasu dla siebie, ponieważ będzie wysoko emocjonalnie.

Pierwsza dekada urodzonych walczy ze swoim Marsem w kwadracie. Agresja, prowokacje, a może niezrozumienia lub ból nakazują zdystansować się do tego, co zadaje cierpienie. Już wiesz, że są udręki, które nie mijają tak do końca. Może to, co napisze, wyda się sloganem-ale na tym wzrastasz, będziesz silniejszy idąc dalej drogą do Słońca.

Moce Księżyca w olbrzymiej pełni zesłane są na Skropiona, aby wyczuł wielkie wzruszenia potrzebne do odnalezienia siebie. Pluton będzie przy Tobie i zrealizuje te obowiązki, plany, co potrzeba. Nie stój tylko sobie w drodze. Konfrontacje ze swoją ciemną stroną wyrówna Słońce dając wysokie wynagrodzenia. Zaufaj w przyszłość walcząc do końca o siebie. Jak trzeba należy wejść również na barykady, a nie chować się za własnym cieniem!
Odwagi!

Strzelec 23.11.-21.12


Już od poprzednich dni wyczuwasz potężną energię Mars i Merkurego, która pragnie wszystkim Strzelcom dodać nie tylko optymizmu, ale zmusić do działań i czynności wyprowadzające do celów.

Kieruj jednak świadomie kolosalną, wielką energią. Teraz możesz zdobyć szybko wszystko, co potrzeba. Nawet, gdy szukasz na przykład inspirującej wizji, nowej pracy, innych miejsc przeznaczenia..

Nie reaguj tymczasem szybko złością, gdy nie idzie jak sobie wyobrażasz. Saturn jeszcze długo pozostanie w Twoim znaku ucząc cierpliwości, skromności i pilności o każdej porze dnia i nocy. Nie wszystko można zdobyć od raz. Praca, wyrozumienie dla tempa innych, wiara w każdy dzień następny popłaca.

Za wiele idei na raz, metamorfozy pomysłów nie zaprowadzą do realizacji marzenia.

Wykorzystaj dobry czas z Merkurym, gdy Twój umysł pracuj na wysokich obrotach, aby prostą linią sięgnąć po gwiazdy z nieba. Jowisz w sextilu nosi Ciebie na rękach. Nie rób nic sam. W grupie podobnie myślących czy wśród przyjaciół odnajdziesz ratunek na każdy problem!

W piątek należy uważać, gdy Neptun rozprzestrzeni swoje nierealne fluidy. Nie słuchaj się każdego, nic nie podpisuj, nie goń za mrzonką. Z głową w chmurach można czasami nabić sobie guza. Pozostań w realu w każdej minucie analizując sceptyczne serwowane Ci informacje.

Koziorożec 22.12.-20.1


Co za radość... Wenus, planeta miłości i wszelkich wartości wkroczyła do Twojego domu!

Razem z nią przemieni się również Twój nastrój, nastawienie i atmosfera dookoła. Czujesz nie tylko piękno, które wręczone Ci jest w prezencie, ale również promyki radości, miłości, a wszystko z nutką romantyzmu.

Razem z pełnią Księżyca w niebiańskim trygonie otwierasz się sam na nowe wyzwania i doświadczenia. To, co prześle Ci Księżyc ma ogromne, stałe znaczenie do przyszłości. Jest pewność, że z gwarancją zabezpieczysz w swoim życiu te miejsca, które mają priorytety i nie da ich się zmierzyć żadnymi pieniędzmi. Ale i tego nie zabraknie.

Dobre idee podpowie tymczasem Neptun w sextilu. Słuchaj uważnie, co mówią do Ciebie nie tylko gwiazdy. W Twoim otoczeniu pojawią się sympatyczne indywidualności. Może dawny przyjaciel, ktoś z rodziny lub o kim niechcący zapomniałeś?

Jowisz w kwadracie może narobić tymczasem kłopoty, gdy za szybko bez namysłu podejmiesz pochopne decyzje. Daty urodzonych 4.1-5.1 muszą zastanowić przed wypowiadaniem orzeczeń, aby na końcu nie strzelić sobie samemu w kolano.

Słońce jeszcze przez cały tydzień w sextilu dostarcza bardzo wiele pozytywnej energii, z którą zawodowo możesz zdobyć każde szczyty. Pozostań suwerenny, uważając i respektując przeciwnika. Już wiesz, nie wszystko złoto, co się świeci.

Razem z pełnią Księżyca przechodzisz odważnie do dalszego, sympatyczniejszego rozdziału życia.

Wodnik 21.1.-19.2


Pełnia Księżyca w kwadracie może już od poniedziałku męczyć, choć Mars stoi po Twojej drodze i naciska do działania, walki o swoje idee oraz interesy, nie pozwalając Wodnikom na załamania czy chwile zwątpienia!

Kto ja, kto, ale Ty musisz na końcu wygrać. Nawet gdyby dookoła środowisko rzucało Ci kamienne, nie skręcaj, trzymaj się swoich pomysłów respektując jednak nastawienia innych czy ich poglądy. Merkury stworzy profesjonalny grunt do zdobycia każdego trofea. Z mądrymi argumentami, jasnością słowa i wypowiedzi strzelasz od raz w dziesiątkę nawet z zawiązanymi oczyma.

Zaufaj jeszcze sobie, najbliższym osobom czy też partnerom w pracy. Związki wszelkiego rodzaju doświadczą teraz ogromną stabilizację i poczucie bezpieczeństwa, a to jest fundament, na którym możesz śmiało budować przyszłość!

Pełnia Księżyca wzbudza w każdym z Was nieznane jeszcze uczucia. Sięgnij spokojnie do swoich keratynowych, innowacyjnych pomysłów. Czas wyjść ze stereotypów myślenia. Jesteś w najwyższe formie intelektualnej. Zrób finalnie coś, co jest Ci dane z tak ogromnym talentem!

Ryba 20.2.-20.3


Marzenia mogą się spełnić, gdy sprawdzisz wszystkie detale w realu. Gigantyczna pełnia Księżyca w przyjaznym znaku Byka chce dać Ci zabezpieczenia, gwarancje, potwierdzenia, ze przyszłość jest wyłącznie w Twoich rękach!

I można walczyć. Lub rezygnować. Płakać, złości się lub podwijać rękawy i przechodzić do ataku...nie daj się zwieść przesłankami niejasnego otoczenia, mimo, że Merkury w kwadracie zsyła niesympatyczne informacje. Wiedząc, że gruszki nie rosną na wierzbie miej cywilną odwagę bronić z pewnością siebie i osobistych priorytetów. Poddać i zrezygnować jest bardzo łatwo. Ale czy będziesz z tego ostatecznie zadowolona?

Neptun na nowo rozpoczyna gierki. Około piątku nie jest dobrze robić terminy na ważne rozmowy, podpisy czy też wysłuchiwanie tego, co mówi ktokolwiek. Więcej pewności siebie i wewnętrznej harmonii. W Rybie drzemią z trygonem Słońca i sextilem Plutona ogromne siły, które należy mądrze i świadomie wykorzystać nie wpadając od raz w lamenty i załamania!

Zrób spokojnie plan, co należy wykonać. Wenus z Koziorożca wskaże tych sympatycznych ludzi, którzy Ci pomogą. Fantastyczne pomysły od raz od siebie odsuwaj! Liczy się: fakt, liczba, real i szara rzeczywistość. Dasz radę za każdym wyzwaniem. Popatrz jeszcze w przeszłość ile już Ci się udało. Doceń siebie i swoje zaangażowanie!

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?


Super pełnia Księżyca na osi Byk/ Skorpion 14.11.16 o godzinie 14; 53.
"I ten winien, co kijem bezpieczeństwo mierzył,
I ten, co bezpieczeństwo głupiemu powierzył."
(Ignacy Krasicki)Ja życzę spokoju i realizacji wszystkich zamierzeń!

Dziękuje, pozdrawiam.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji