widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-12-09

Sekretne życie znaków zodiaku - trygon powietrza

Trygon powietrzny - żywioł powietrza obdarza ciekawością wobec otaczającego nas świata, komunikatywnością, tolerancją, poczuciem sprawiedliwości i umiejętnością dokonywania kompromisów.

Powietrze daje umiejętność odnalezienia się niemalże w każdych warunkach, lecz zbyt mocny poryw wiatru potrafi stanąć nam na przeszkodzie realizacji naszych planów.

Bliźnięta

Zodiakalne Bliźnięta z natury są energiczne, pełne pasji i ciekawe otaczającego ich świata. Jako jedne z nielicznych znaków uwielbiają być w ruchu - rozpoczynają, działają i wciąż obierają nowe kierunki swych planów. Nie dla nich jest żmudna praca i analiza dotychczasowych dokonań, ponieważ to, co już jest znane staje się z czasem nieciekawe i nudne. Żywiołem zodiakalnych Bliźniąt jest powietrze, które skłania je do pogoni za tym, co nieraz jest niemalże nieuchwytne. Niewielu z nas zauważa, że za maską uśmiechu Bliźnięta skrywają nieraz poczucie niespełnienia i niezrozumienia ich natury i potrzeb. W stałych relacjach potrafią być zaborcze i zazdrosne, zwłaszcza, kiedy ich druga połowa wciąż przyciąga spojrzenia otaczających ją osób.
Waga

Zodiakalne Wagi sprawiają wrażenie rozmarzonych, uroczych, subtelnych i lekko oderwanych od rzeczywistości. W oczach innych poszukują uznania, sympatii i szacunku wobec ich skromnej osoby. Wagi znane są nam ze swojego poszukiwania miłości idealnej. Praca zawodowa, nauka, pasja czy relacje towarzyskie zawsze zostaną zepchnięte na boczny tor, kiedy spojrzenie Wagi przykuje interesująca je osoba. Uznawane za altruistów i doskonałych mediatorów ze względu na swoją naturalną potrzebę poszukiwania pełnej sprawiedliwości. Jaki sekret skrywa się więc za naszym obrazem? Sprawiedliwość nie ma absolutnie żadnego znaczenia wtedy, kiedy wejdziesz w drogę Wadze lub miniesz ją obojętnie, gdy będzie uwodzić Cię spojrzeniem. Wagi potrafią z najdrobniejszymi szczegółami zaplanować swoją zemstę, a swój naturalny urok wykorzystają do tego, aby zyskać Tobie rzeszę nieprzyjaciół.

Wodnik

Zodiakalne Wodniki, których żywiołem jest powietrze, znane są ze swojej niespokojnej natury i nieszablonowego podejścia do życia. Utarte schematy, nudne zasady i narzucane odgórnie reguły są dla nich jedynie niepotrzebnym ograniczeniem. Jak nikt inny Wodnik ceni sobie wolność, życie z wyobraźnią i samorealizację w pełnym tego słowa znaczeniu. Jakie tajemnice skrywa ten znak zodiaku? Wodniki często są rozczarowane panującymi zasadami i ludźmi, których postrzegają nieraz jako bezbarwne i nic niewnoszące do ich życia jednostki. Wodnik chętnie ucieka w samotność, lecz jednocześnie wciąż będzie starał się wyróżnić na tle innych, aby nikt nie przeszedł koło niego obojętnie.


Amber Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Dzień dobry Kochani, dziś jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie w godzinach 18:00-20:15. Zapraszam do rozmowy, Amber
ZAJĘTY
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji