widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-02-20

Horoskop tygodniowy 20.02.17 do 28.02.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 20.02.17 do 28.02.17" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia:
W poniedziałek Merkury ustawia się w sextilu do Urana, a następnie w trygonie do Jowisza. W środę Mars i Pluton tworzą niebezpieczny kwadrat i Mars ustawia w sextilu do Saturna. W niedzielę Merkury przechodzi do Ryby i w tym dniu odbywa się Nów Księżyca w tym znaku razem z zaćmieniem Słońca o godzinie 15; 58.
Konstelacje; Mars opozycja Jowisz, Jowisz kwadrat Pluton, Uran kwadrat Pluton, Saturn kwadrat Chiron i Merkury kwadrat Lilith są aktywne.
"Czasem prawda wychodzi na jaw, chociaż nikt jej nie szukał." Menander.

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)
Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.
-wtorek 21.2.17 od godziny 0; 38 do godziny 8;09.
-czwartek 23.2.17 od godzony 4; 25 do godziny 18, 18.
-sobota 25.2.17 od godziny 19; 12 do 26.2.17 godziny 1; 25


"Poznasz siebie jedyni patrząc w wewnątrz."

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


" Kto zatraca się w cierpieniu nie może być człowiekiem wolnym."

Baran 21.3-20.4


Z trzema planetami w Twoim znaku przechodzisz z dynamicznością do miejsc zwycięskich pozycji. Mars, Wenus i Uran nie tylko dodają siły, ale również za Ciebie inicjują, abyś z pełną motywacją potwierdził swoje zamierzenia.

Od wtorku dobrze byłoby jednak nieco przystopować. Kwadrat Mars do Plutona dotyczy drugiej dekady urodzonych, która powinna od zaraz się zdystansować w trudnych uwarunkowanych. Nie wchodź sam w konflikty demonstrując niepokorną władzę, nawet, jeżeli może jest to w danym momencie pewne. Konstelacje są bardzo trudne i nie trzeba samego siebie wystawiać na próby. Przeczekaj spokojnie i z uśmiechem wybierz inny dzień na testy sił i zawikłane konfrontacje. Uranus namawiając Barana ciągle do ryzyka, w powiązaniu z planetami gwiazd może przynieść zguby od końca tygodnia. Wyważ ostrożnie wszystkie zamierzenia. Wielka moc przebojowa zostanie jeszcze bardzo długo w Twoich rękach, abyś wszystko wykorzystał, co do joty.

Gdy do ogółu Jowisz i Saturn jeszcze się miesza gdzieś koło Nowiu Księżyca, w sąsiednim znaku, będzie dana Ci szansa wyrwać się z jakiś bardzo trudnych okoliczności. Pięknie, że na te właśnie gwiazdy możesz swobodnie polegać. Zaufanie w dzień następny przyda się, gdy Ty masz jeszcze tak wiele do zrobienia. W nowym tygodniu grasz pierwsze skrzypce torując sobie świetne drogi przyszłości.

Zaćmienie Słońca połączy z ludźmi, z których będziesz miał wielkie korzyści. Łatwiej jest wspólnie zdobywać cele. Zgadzaj się na współpracę i współdziałania.


Byk 21.4-20.5


Słońce, jego zaćmienie oraz Nów Księżyca w sextilu jest dobrą informacją dla Ciebie. Pozytywne konstelacje powracają jeszcze do przeszłości, abyś tam, gdzie zgubiłeś swoją wiarę w siebie odnaleźć siły i zabezpieczyć na dni kolejne.

Strach o egzystencję, sytuacje materialne czy o swoich najbliższych często towarzyszył Bykom, które wiecznie od rana do wieczora harują w pocie czoła. Z dniem zaćmienia będzie Ci dane spotkanie ważnych ludzi dookoła Ciebie, którzy jeszcze raz wleją w serce niezłomne zaufanie, że wszystko, bez wyjątku może udać się na pewno.

Na przeszkodach i trudnościach można wzrastać, jednak walka z żywiołem nie jest przecież Twoim przeznaczeniem. Uniwersum pragnie abyś z pełną motywacją przedstawił światu swoje inspirujące, niecodzienne talenty. Powodzenie, pieniądze -to przyjdzie na pewno. Nie trzeba już się obawiać spotkania i konfrontacji z zupełnie nieznanym.

Magiczny Księżyc i trygon Węzła Księżycowego ma w sobie wiele niecodziennych, ciepłych impulsów. Zapisz podczas zaćmienia Słońca wszystkie pomysły czy idee. Wkrótce bardzo dużo się spełni zachęcając Byka do dalszej pracy nad sobą. Uważaj, a biorąc samego siebie w opiekę razem z Merkurym już w Rybach wpadniesz na wystrzałowe zagadnienia. Stajesz się jeszcze bardziej wrażliwy odbierając sygnały nieznanego Ci świata. A przy tym wszystko odbywa się samoistnie, bez Twojej pomocy. Wystarczy jeszcze nastawić się na odbiory informacji z otaczającego Cię uniwersum.


Bliźniak 21.5-21.6


Merkury jeszcze do końca tygodnia pomaga Bliźniakom w każdym zamierzeniu. Koncentruj się na sprawach biznesowo-zawodowo pamiętając również o życiu codziennym.

Mimo Słońca w kwadracie znajdziesz możliwości porozumienia, odnalezienie wspólnych mianowników nie uciekając od kompromisów. Jowisz w biegu wstecznym naprawia, co wcześniej się nie udało. Otwórz swoje serce na pojednania, zgody wymywając z odwagą to, co wcześniej tak bardzo bolało. Z Uranem należy eksperymentować idąc z przebojową miną i podniesioną głową przed siebie .. Saturn patrzy ciągle w opozycji na ręce i..serce. Gdy będziesz prawdziwy i autentyczny nic nie może być Ci zarzucone. W nowym tygodniu usłyszysz mnóstwo i dlatego wysłuchaj w skupieniu osoby siedzącej naprzeciw.

Zrozumienie siebie może płynąć z duszy, gdy idzie ku bardzo ważnemu Nowiu Księżyca z zaćmieniem Słońca w przykrym kwadracie. Prawda będzie prosto wyjawiona.

Nie podejmuj za szybo decyzji, nie oceniaj swoją miarą psując harmonijny rytm życia. W trudnych uwarunkowaniach czy konfrontacjach możesz pójść także na dystans, gdy stwierdzisz, że potrzebujesz więcej czasu. Szanse będą pojawiać się wszędzie, dlatego świadomie nastaw na jasność, komunikatywność i zrozumienie. Celem w każdej sytuacji ma być Twoje wewnętrzne szczęcie. Spontaniczność decyzji na razie trzeba odstawić.

Świadomie znajdź czas na przemyślenia lub skorzystaj z rad zaufanych przyjaciół.


Rak 22.6.-22.7.


Daty urodzonych od 8.7 do 14.7 z opozycją Plutona, kwadratem Marsa oraz Urana muszą przygotować się na wyzwania, nagłe zmiany sytuacji i ostatecznie zatrzaśniecie za sobą pewnych drzwi...aby przy Nowiu w trygonie z zaćmieniem Słońca otworzyć nowe. Do zupełnie już innego czasu. Na dobre trzeba czasami czekać, być wytrwałym odchodząc powoli od spraw, które się nie sprawdziły...mimo, że w sercu żal, a Ty jako znak wody jesteś najbardziej związany z emocjami i uczuciami.

Zostawienie czegoś nie jest zawsze proste, gdy trzeba stoczyć walkę między sercem, a rozumiem. Postaraj się znaleźć trochę czasu na omówienie ważnych kwestii z zaufanymi przyjaciółmi, wierząc bardzo mocno, że może być już potem na pewno lepiej.

Otoczony bardzo silnymi osobowościami ( Pluton) jak na razie potrzebujesz dużej siły wewnętrznej, aby wyjść ze skomplikowanych uwarunkowań. Koncentruj się na swoim życiu, korzystaj z samo -motywacji. Mimo Urana i Plutona dalszych agresji i niepokojów.

Słońce w zaćmieniu odsłania kwestie dawnej przeszłości. Może jeszcze z Twojego dzieciństwa, gdy zakazane było mówienie prawdy. Teraz nie możesz uciekać w świat baśni. Stań odważnie do konfrontacji ze swoimi cieniami. Po Nowiu Księżyca w boskim trygonie Merkury już sam podpowie, w takiej samej pozycji, gdzie masz szukać wsparcia i pomocy.

Zaufaj sobie. Trzy planety są po Raka stronie.


Lew 23.7.-23.8


Merkury jeszcze ostatni tydzień przeszkadza trzeciej dekadzie urodzonych w rozmowach, porozumieniach oraz dogadaniu przy ważnych sprawach. Kieruj się cierpliwością dając sobie samemu czas na decyzje. Słowa muszą być wyważane z rozsądkiem.

Wszystkie inne planety stoją w prawidłowym, pięknym położeniu abyś z inicjatywą i mądrością sam wykorzystał dobre konstelacje do realizacji zamierzeń. Gdy niektórzy z Was będą w nowych dniach przemyślać wyjścia z jakiś układów skorzystaj ze swojego optymizmu nie biorąc na głowę jeszcze więcej zobowiązań. Swoją postawą przyciągasz, bowiem często ludzi, którzy Twoją dobroć nadzwyczaj wykorzystują...a Tu idzie do zaćmienia, gdzie Twoje Słońce gra pierwszą rolę. Jest możliwe, że niektórzy z Was zrozumieją niebawem przesłanki nieba, rezygnując z towarzystwa nawet tych, których nazywałeś" wiernymi". Życie ciągle przeinacza się i składa z różnych niespodzianek. Gdy zajmiesz się w nowych dniach, tym, co od dawna przemyślałeś na pewno dosięgniesz trwałego powodzenia.

Uranus, Jowisz i Saturn dają Lwom wiele szans na radykalne, pozytywne reformacje. Nawet, gdy Nów Księżyca może zabierać energię znajdziesz dla siebie miejsca spokoju, gdzie poczujesz się przytulnie i bezpiecznie

Trudne zadnia Lew wypełnia z pełnym skupieniem oraz dokładnością. Pozytywne aspekty przeważają. Nie ryzykuj jednak, sprawdzaj dokładnie swoje obowiązki, zadnia lub inne polecenia. Harmonijna energia otacza Cię dając możliwość ekspansji oraz rozwoju nawet w skomplikowanych kwestiach.


Panna 24.8-23.9


Zaćmienie Słońca przy Nowiu Księżyca dotyczy pierwszej dekady urodzonych i razem z tym wydarzeniem trzeba będzie przygotować się na rozwiązywanie kwestii partnerskich wszelkiego rodzaju. Tematy pewnie sięgają bardzo daleko, dotycząc Ciebie samej, rodziny, przyzwyczajeń przypominając przeszły chaos. Słońca z Merkurym naprzeciw obok Neptuna wzbudza tęsknoty do harmonii, zrozumienia i porządku dookoła. Panna oczekuje zmian, a przed tym następuje jednak zupełnie, coś innego. Zastanów się, z kim pragniesz przejść do przyszłości? Z kim możesz budować swój nowy świat? Świadomie sięgaj do tego, co leży na dnie Twojego serca rezygnując z obaw czy strachu.

Słońce zakryte maleńkim Księżycem nie pozwala na zagłuszanie tego ważnego elementu. A bez tego nie osiągniesz spełnienia.

Pluton, Lilith i Węzeł Karmiczne będą pomagać w wydobywaniu prawdy. Choć mówienie o emocjach nie jest Twoją dobrą stroną. Otwórz się na propozycje innych, nowe kontakty pozwalając przy tym na więcej ciepła. Płynąca rzeka nigdy nie wraca już do źródła...

Oszczędzaj swoje siły, ponieważ tydzień wymaga wielkiej koncentracji. Profesjonalnie jesteś dostrzeżona, wyróżniona i wynagrodzona. Nagle stwierdzisz, że zawodowo każdy okazuje Ci uznania. Tylko emocjonalnie...tu może być czegoś brakować. Twój Merkury w opozycji pozwoli zająć się tym, co wcześniej się nie udało. Zaufaj w swoje moce polegając na głosie serca. Gdy Neptun podczas Nowiu znajduje się także w opozycji wiara może zdziałać cuda. Dlatego Panna musi ufać.

Rób to, co najlepiej umiesz, a szczęście na pewno Cię nie ominie.


Waga 23.8-22.9


Do końca tygodnia Merkury działa na Twoją korzyść. Nauka, komunikacja, ważne rozmowy przebiegają bezbłędnie. Nowo poznane osoby pokazują się z inspirującej strony. Poza tym, bardzo zmotywowana możesz położenie planety komunikacji spożytkować w każdej intelektualnej sytuacji. To jest przecież Twoja najmocniejsza strona.

Od środy należy jednak uważać. Mars w opozycji w kwadracie do Plutona dla drugiej dekady urodzonych powoduje, że czujesz się zbyt pewna lub reagujesz nie tak na atak czy prowokację. Niepotrzebnie.. Zachowaj do końca swoje przyjazne nastawienie. Jowisz w koniunkcji i Saturn w sextilu mogą zdziałać, bowiem cuda. Jeżeli za wiele nie wychylisz się przez okno. Walka z konkurencja, odpowiedzi na zaczepi mogą być niebezpieczne, jeżeli do tego dołączy się również Uran w opozycji. Wybieraj sama towarzystwo ludzi, z którymi chcesz przebywać. Planety vis-a -vis; Mars, Wenus i Uran spiskują przeciw Tobie. Uwaga.

Nów Księżyca nie ma większego wpływu na Wagę, ale i zaćmienie Słońca odgrywa prestiżową rolę. Pomocne impulsy będą Tobie przesłane abyś znalazła więcej pewności siebie realizując z Jowiszem krok po kroku każde marzenie.

Osiągnęłaś już dużo. Nie potrzeba doszukiwać się w sobie ciągłego niezadowolenia, niepewności czy innych negatywnych uczuć. Słońce w zaćmieniu przypomni o zaufanie w swoje osobiste siły, bez porównywania się do innych. Bądź sobą. Nikt nie jest w stanie wszystkich zadowolić. Oszczędzaj energię, która będzie Ci do końca tygodnia bardzo potrzebna.


Skorpion 24.10.-22.11


Tydzień jest bardzo trudny, gdy spojrzy się w kierunku gwiazd, a Twój Mars i Pluton szykują się do bitwy.

Przygotuj się na bardzo ważne, prze-znaczeniowe wydarzenia, które od wtorku mogą wybuchnąć ogromnym strumieniem, nioczekiwanych wydarzeń. Merkury, Słońce i zaćmienie Słońca w trygonie pod koniec tygodnia nareszcie doprowadzi Skorpiona do zrozumienia przeszłych wydarzeń. Jest możliwe, że sięgają one Twojego dzieciństwa, stosunków z rodzicami i wyobrażenia o świecie.

Sam Skorpion, jako małe dziecko potrzebuje odpowiedzialnej, silnej, pewnej siebie, kochającej matki, które da mu pewne granice oraz struktury, aby jego Pluton mógł transformować w odpowiednie strony. Gdy tego brak Twoje życie przebiega między czarną czeluścią i błękitnym niebem. Odszukanie prawd czasami zabiera wiele lat i cierpienia.

Trygon Słońca podczas zaćmienia oznajmia, że znajdziesz klucz do rzeczywistych faktów i poznasz wartościowych ludzi, którzy biorąc za rękę zaprowadzą w bezpieczne miejsca. Może poczujesz smak łez, bólu i żalu. Siła konieczności jest czasami trudna do ścierpienia.

Będąc może ofiarą danej sytuacji, dotknięty wiadomościami, które usłyszysz otrzymujesz błogosławieństwo i ochronę od uniwersum. Przeszłość musi zniknąć, na zawsze z Twojego życiorysu.

Już będziesz wiedział, na kim możesz polegać i komu zaufać.

Życzenia mogą się spełnić, gdy nastawisz się na odbiór przeogromnej mocy wszechświata. Od wtorku nie wchodź sam w zawikłane sytuacje. Na końcu tygodnia wszystko obraca się na Twoją korzyść. Cierpliwości. Gwiazdy otaczają Skorpiona płaszczem ocalenia.


Strzelec 23.11.-21.12


Słońce już w kwadracie niesie niezadowolenie, rozczarowania i potrzebę wyrwania z sytuacji, które od dawna są z Saturnem w Twoim znaku uciążliwe. Wierząc ciągle w przyszłość, patrząc z optymizmem przed siebie, bez końca przyciągasz złych przyjaciół, bezsensownych protektorów i sytuacje, które w ogóle nie sprawdzają w dni codziennym.

Także Twoja wiara, nastawienie oraz wizje będą sprawdzone przez Słońce i jego zaćmienia podczas Nowiu Księżyca. Gdy Merkury dodatkowo przejdzie do Ryby wzbudzi się w Strzelcu potrzeba zerwania z tymi, którzy okazali się czarną pomyłką.

Zaufanie i stare prawdy podlegają trwałej transformacji wiodąc może jeszcze do czasów dzieciństwa, gdzie nie wszystko było tak jak sobie wyobrażałeś.

Ściągnij już różowe okulary. Głęboka tęsknota do wyższych celów powinna być rozpoczęta od tego, co jest przy Tobie i może ma bardzo maleńką formę. Mars, Wenus i Uran będą Tobie pomagać abyś zatrzasnął drzwi niefortunnej przeszłości i z nową wiarą oraz zaufaniem dotarł do zupełnie innego świata.

Gdy Merkury połączy z Uranem znajdziesz możliwość przebudowy swoich planów oraz idei. Nie biegnij tylko za tłumem, nie słuchaj już kolegów, ale sprawdzaj fakty i postaw na tym, za co sam weźmiesz odpowiedzialność. Nikt inny.

Prekursorskie zadnia będą prawidłowo wykonane. Mars dodaje ogromnej mocy, abyś się nie poddał, ale sam wyszedł z inicjatywą. Jego trygon gwarantuje, że idziesz w odpowiednim kierunku. Świetna energia Jowisza przyda się do budowania stabilnej przyszłość. Nie słuchaj szarych myśli, ale korzystaj z samo -motywacji oraz pozostania wiernym swoim osobistym wartościom. Lilith zawsze wydobędzie faktyczny stan rzeczy. Ty i Twoi najbliżsi są najważniejsi.


Koziorożec 22.12.-20.1


Daty urodzonych od 6.1 do 12.1 powinny z trudnymi konstelacjami przygotować do końca miesiąca na nieoczekiwane wydarzenia. Gdy Mars zabiera Twoje siły, Pluton ściąga w swoją stronę, a Uran dorzuca niepewności i chaos- wywracając wszystko do góry nogami-należy kierować się sercem oraz intuicją.

Od wtorku asygnowane wydarzeni konfrontują z przeszłością przynosząc złości i agresję. Nie daj się Plutonowi wepchnąć w bagna, podążając ścieżkami prawdy i działając także dla innych. Bez niepotrzebny egoistycznych pobudek. Gdy w swoim życiu robisz ciągle, coś dla innych, nagle od wtorku może się zdarzyć, że Ty potrzebujesz ratunku. Nie wstydź się pytać i prosić o pomoc. Jest wielu ludzi, którzy posłuży nie tylko radą.

Koniec tygodnia zapowiada się finalnie dla Koziorożca niecodzienne dobrze. Słońce, jego zaćmienie oraz Merkury gwarantują, że uśmiech wróci na twarzy. Energia uwarowań wydobędzie faktyczność i możesz śmiało podnieść swoje zmartwione czoło. Słońce, Księżyc podczas Nowiu i zaćmienie odsłania przed Koziorożcem drogi do większej spontaniczności, radości i nagłych przypływów szczęścia. Obojętnie, co pod tym pojęciem sam rozumiesz.

Ważne sprawy partnerskie wszelkiego rodzaju muszą i będą wyjaśnione, mimo że trzeba podejść je ubierając aksamitne rękawiczki. Stań na przeciw wyzwaniom, koncentrując na celu i zadaniach. Obowiązki jak zawsze będą sumiennie wykonane. Gdy niepotrzebne odchodzi nie zatrzymuj niczego na siłę. Energia Plutona przeobraża nie tylko Ciebie, ale również całe najbliższe otoczenie. A to już jest przeznaczenie, któremu trzeba się poddać.

Skorzystaj z mądrości Neptuna. Nawet to, co niemacalne może być spełnione. Trzeba ufać w dobrą przyszłość.


Wodnik 21.1.-19.2


Po zaćmieniu Księżyca jeszcze przez wiele miesięcy będą się pojawiać bardzo ważne tematy uczuciowo- emocjonuje, które trzeba będzie przepracować, zrozumieć i dopuścić do siebie niepojęte uczucia. Twoja potrzeba wolności oraz dystansu jest przez Księżyc przełamana. Kwestie dni minionych, powracają do momentów, gdy Ty byleś mały, będą transformowane. Jeszcze w tym tygodniu Merkury, planeta komunikacji pomoże przeprowadzać ważne rozmowy, podejść spontaniczne do nowego i odnaleźć złote środki dając szansę na rozwiązanie ważnych problemów.

Następnie zmierzamy do zaćmienia Słońca obok Twojego znaku przypominjącego o odpowiedzialności, pozycji ojca, osoby inspirującej innych na stanowisku. To leży w Twoich rękach, a nie już tylko bycie przyjacielem i kolegą.

Z Jowiszem, Uranem i Saturnem przemyślasz radykalne modyfikacje w swoim życia. Mars i Wenus zsyłają męstwo, abyś w końcu znalazł szczęście i spełnienie, gdy jeszcze tego nie zaznałeś. Może nasz los składa się tylko z pięknych krótszych albo dłuższych momentów jednak to, co najważniejsze; dom, rodzina, zabezpieczenia uczuciowo-emocjonuje są motorem napędowym dostarczającym więcej energii, aniżeli sobie wyobrażasz. Co ma dla Ciebie sens wyższy?

Uranus, Mars i Pluton w nowym tygodniu zapowiadają chaos. Ty masz dobre konstelacje, aby opanować każdą sytuację. Nawet, gdy inni będą siedzieć w zamieszaniu, Wodnik znajdzie sam wyjścia z labiryntu polegając na własnej intuicji. Gwiazdy w Baranie przekształcają tymczasem Twoje grono przyjaciół. Jest możliwe, że poznasz bardzo porywające osobowości. Decyzje będą samoistnie zapadały. Ty rozstrzygasz za siebie, ale również za swoją rodzinę i najbliższych.

Nie oddawaj odpowiedzialności w ręce innych.


Ryba 20.2.-20.3


Z Nowiem Księżyca i zaćmieniem Słońca w Twoim znaku przechodzisz do nowej epoki. Wiele, co się w ostatnich latach wydarzyło wraz z kwadratem Saturna jest jeszcze raz prześwietlone abyś bardziej krytycznie, bez wpływów negatywnych ludzi i z większą pewnością siebie budowała stabilne życie.

Asygnowane wydarzenia oczekują szczególnie urodzeni w pierwszej dekadzie, gdzie czarne Słońce konfrontuje z niecodziennymi sytuacjami. Merkury już od piątku będzie przy Tobie abyś nie wydawała pieniędzy bezsensownie, abyś zakosztowała powodzenia i uwierzyła sama sobie z pełną świadomością osobistych wartości. W magicznych chwilach dobrze jest polegać na swojej intuicji, nie reagować emocjonalne, ale dopuścić impulsy ze sfer wyższych.

Bedzie piękniej, jaśniej i bardziej kolorowo, ale wcześniej trzeba zamknąć to, co się już dalej absolutnie nie sprawdza. Nie pozwól sobie na wpływy niekorzystnego otoczenia. Ostatecznie Ty wybierasz i Ty masz odpowiedzialność za siebie. Odgoń strach o egzystencję, który z Nowiem Księżyca-wyborem innych dróg życia-nie jest możliwy. Pozostając sobie sama wierną oraz własnym, realnym pomysłom znajdziesz wyjścia z Neptunowego zagubienia i zabłyśniesz z pewnością na horyzoncie błękitu. Silna pomoc idzie od Plutona. To on w sporze z Marsem każe pożegnać się całkowicie z uzależniającą przeszłością.

Prawda będzie wyjawiona.

Koncentruje się na swoich kreatywnych talentach. Nów Księżyca z zasłoniętym Słońce jest Twoim Nowo -narodzeniem w następnych miesiącach.

Ja życzę wszystkim możliwości odnalezienie odpowiedzi na trudne pytania. Tydzień wymaga dystansu, zmian perspektywy widzenia i odwagi konfrontacji z niecodzienną energią planet. Dobrego tygodnia!

"Aby spojrzeć prawdzie w oczy, musimy przebić się przez pancerz własnego egocentryzmu. Tak, nie jesteśmy wcale różni. Cokolwiek uczyniła jedna z ludzkich istot, zalążek tego drzemie również w nas. Wiara w wewnętrzne predyspozycje podtrzymuje fałszywą dychotomię my-oni, gdy tymczasem musimy sobie uświadomić, że sytuacja w każdym momencie może wywrzeć na nas tak silną presję, że przestanie się liczyć wszystko inne: wartości, historia, biologia, rodzina, religia." Philip Zimbardo

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku


Mars kwadrat Pluton 22.2.17. Nów Księżyca na osi Ryba/ Panna z zaćmieniem Słońca 26.2.17.
"Gdyby przyszłość wiedziała, co ja czeka, nigdy by nie nadeszła." Urszula Zybera.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji