widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-03-14

Horoskop tygodniowy 13.03.17 do 19.03.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 13.03.17 do 19.03.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia:
W poniedziałek Merkury przechodzi do Barana. W czwartek Słońce rozpoczyna kwadrat do Saturna. W piątek Merkury łączy się z Wenus. Wenus i Jowisz są w biegu wstecznym. Konstelacje: Jowisz opozycja Uran, Jowisz kwadrat Plutona, Uran kwadrat Pluton i Saturn kwadrat Chiron są aktywne. Merkury rozpoczyna kwadrat do Saturna.

"Jęki zabijanego czasu słyszy się po latach." Lidia Jasinska.

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)
Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.
-poniedziałek 13.3.17 od godziny 3; 37 do godziny 6;29.
-środa 15.3.17 od godziny 11; 06 do godziny 16; 12
-piątek 17.3.17 od godziny 22; 58 do 18.3.17 godziny 4; 01.

"Żyć swoim życiem nie jest egoizmem. Egoizm zawiera się w żądaniu, by ktoś żył zgodnie z twoimi upodobaniami, żył dla twojej próżności, dla twojego zysku i twojej przyjemności" (A. de Mello).

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"Kiedy się kogoś kocha, to ten ktoś nigdy nie znika, tylko siedzi gdzieś i czeka na ciebie". Kubuś Puchatek.

Baran 21.3-20.4


I w nowym tygodniu rozpoczyna się Twój najlepszy czas!

W oczekiwaniu na Słońce masz przy sobie już Wenus, Merkurego i Urana, aby zawojować całym światem i zdobyć to, na co od przynajmniej roku czekasz. Merkury daje niecodzienne możliwości abyś spontanicznie podejmował decyzje, zasiadał do rozmowy i podpisywał ważne, profesjonalne umowy.

Twój optymizm, zdecydowanie jeszcze z wielką odwagą jest najlepszym kapitałem. Wszystkie, pozytywnie nastwione planety w Twoim znaku pragną abyś szybko wyszedł na pierwsze miejsca wygrywając z liczną konkurencją. Walka o swoje przynosi materialne korzyści, realizacje dawnych, może nawet zapomnianych projektów i uporządkowanie różnych partnerstw bliskich i dalszych. Pozostań po słonecznej stronie, masz przed sobą piękny czas wiosenny, a kosmiczne wpływy nie opuszczą Barana przynajmniej na długie dwa miesiące.

W dialogach potrzebne są kompromisy. Planety w kwadracie mogą narzucać Ci ograniczenie, które należy mądrze ominąć lub na dłuższe mety wypertraktować. Już wiemy, że niczego się nie boisz, ale szybkość i błyskawiczne tempo może spowodować popełnienie błędów. Sprawdzaj swoje zamierzenia. Wenus naprawia najbliższe kontakty, a miłość już na dobre zamieszkała w Twoim domu. Przeszłość trzeba wyjaśniać, a inne wartości pielęgnować. Pieniędzy Ci nie zabraknie. Pomyśl o nowym, wystrzałowym, wiosenno-pewnym, bezpiecznym image.


Byk 21.4-20.5


Z Marsem przy boku następnie tygodnie prezentują się wyjątkowo korzystne.

Masz dobra rękę do pieniędzy, a Twoja pilność, pracowitość i determinacja doprowadza do stworzenia finansowych zabezpieczeń rozpoczynając dopiero najlepsze lata. Ach..! Wszystko, co wymyślisz, co planujesz prowadzi do zwiększenia domowej kasy, a inne położenia planet jeszcze tylko pomagają. Gdy Wenus przejdzie do Ryby i tak uda się sfinalizować, co wcześniej się nie udało. Kieruj się serca głosem czy intuicją. Neptun we wspaniałej pozycji gwarantuje powodzenie w pracy i wykonanie wszystkich idei. Nawiązuj kontakty, odnawiaj również stare, kto wie, do czego to się przyda. Gdy konstelacje gwiazd są niebywałe, warto z tego korzystać i wierzyć w swoje szczęście oraz osobiste wartości.

Ogromny power, jest przyczyną Marsa. To on napędza Cię do działania, wykonania wielu czynności naraz, a sił starczy na bardzo długo.....Dlatego postaw sobie odważne cele i nie zaniżaj poprzeczki! Będzie, z czego być dumnym. Porządek będzie stworzony dookoła Ciebie w błyskotliwym tempie. Decyzje podejmujesz jednogłośnie. Trygon Plutona to bezdyskusyjność, że przyszłość będzie pewna i nieprzypadkowa.

Z czerwoną planetą nawiążesz także nowe znajomości, a trygon Węzła Księżycowego sygnalizuje, że ktoś jeszcze czeka na Ciebie..

Miej odwagę być sobą. Wychodź do ludzi! Uśmiechaj się! Patrz, już niedługo będzie wiosna.....Tęsknoty, nie są tylko do marzenia, ale do przeżycia w realu!


Bliźniak 21.5-21.6


Kwadrat Słońca i Neptuna może denerwować, jednak i Ciebie nowy czas nie zostawi w tyle.

Twoja mądrość, taktyczne myślenie pod wpływem rozsądnych konstelacji pozwoli przezwyciężyć przeciwności, odzyskać, to, co Ci zabrano i nawiązać współpracę z ludźmi, którzy będą stali do końca przy Tobie. Pomimo, że kierujesz się w większości intelektem miej odwagę wykorzystać także intuicję, która co rusz podpowiada, w które strony należy się wybrać, aby być szczęśliwym.

Twoja spontaniczność będzie sprzyjać doświadczaniu wielu szans, które w ostatniej chwili wykorzystasz. Nie śpiesz się, nie pędź na oślep przed siebie. Słońce w kwadracie to zmiana kierunków i planów wraz z terminami.

Nie przejmuj się odmowami lub rezygnacją ważnej dla ciebie idei. Merkury już przechodzi do ognistego Barana serwując Bliźniakom tylko miłe niespodzianki. Spożytkuj swój talent komunikacji. Czy to prywatnie czy profesjonale nadarzą się niecodzienne sytuacje, gdzie będziesz mógł dotrzeć do powodzenia, pieniędzy oraz....miłości.

Sprawy przeszłość jeszcze raz należy wyjaśnić w spokoju. Raptownie może się przytrafić, że w jednym dniu zdobędziesz powodzenia i wielkie uczucie z dopływem wspaniałej energii.

Z trygonem Jowisza i sextilem Twojego patrona przystało już śmiało oczekiwać ważnej wiadomości.

Saturn kieruje swój wzrok na urodzonych od 18.6. Obowiązki muszą być wypełnione, a spokój wyuczony w każdej sytuacji.


Rak 22.6.-22.7.


Na razie stoisz pod presją Wenus i Merkurego z Barana, a i Uran daje się porządnie we znaki.

Na szczęście Mars przeszedł do Byka tworząc sextil i razem z nim łatwiej będzie z zaufaniem spojrzeć w przyszłość wykonując, co dzień mądre, zdecydowane kroki.

Nie daj się zwieść gwiazdom, gdy pewne uwarunkowania nie funkcjonują po Twojej myśli, ale wykorzystaj zaufanie, odwagę, aby zrobić porządne plany na czas przyszły. Będzie Ci to potrzebne, ponieważ obrażona Wenus długo nie będzie dawać pozwolenia na niewymuszoności.

Pieniądze będą, gdy nie dasz się namówić na szybkie biznesy używając przy okazji swoje kreatywne talenty. Myśl elastycznie, bardziej awangardowo, nie wzdychając już do przeszłości. Z Plutonem w opozycji to, co było jest już nie powróci.

Twoja ciekawość świata oraz pilność da sposobność odkryć świetne szanse, mimo, że Merkury od razu nie proponuje ostatecznych wyników. Spokojnie, nie śpiesz się. Do celu dojdziesz ze harmonią w sercu i wiarą. Neptun w trygonie zaprowadzi tam, gdzie jest Twoje przeznaczenie.

Słońce jeszcze do 20.3 jest po Raka stronie. Spożytkuj jego piękne promienie, aby myśleć pozytywnie, stawić opor wyzwaniom i odszukać dla siebie miejsca spokoju i relaksu. Zawodowo przedstawia się to bardzo dobrze. Możesz energicznie i lekko wspinać się po drabinie kariery, a i na hobby oraz pasje znajdziesz mnóstwo czasu.

Koncentruj się na tym, co chcesz zdobyć, nie nurkując bez końca w marzeniach. Musisz być tu i teraz! W każdym momencie w realu. Zachowaj samokontrolę nie poddając się małym wyzwaniom. Całokształt jest do opanowania.


Lew 23.7.-23.8


Świecisz ja gwiazda na niebie wśród tylu wspaniałych trygonów, gdyby nie ten kwadrat Marsa z Byka. Z tak wieloma jednak gwiazd harmonijnymi konstelacjami Lew będzie potrafił zaprezentować swoją wielość i zachwycić całkowicie wszystkich wielbicieli.

Nie buduj na Marsie i nie pozwalaj na prowokacje. Pierwsza dekada urodzonych jest pod wpływem jego złych konstelacji zabierając energię oraz stawiając w agresywnych uwarunkowaniach. Myśl spokojnie, kierując się szlachetnością. Jest bardzo dużo ludzi, którzy Ci pomogą, znając Twoje szczodre serce. Gdy posłuchasz siebie wnet zawodowo znajdziesz się na szczytach. Nie daj się poganiać i stresować. Lew szybko przekona do siebie każdego przeciwnika swoją elokwentnością, przemyślając wcześniej wszystkie szczegóły.

Wierz w siebie, swoje plany oraz cele! Mając oczy otwarte Merkury weźmie za rękę i wspólnie z Wenus uzewnętrzni tylko dobre cechy. Z nieba mogą spadać umowy profesjonalne o bezkresnych korzyściach udoskonalające Twoją przyszłość....oraz miłość. Taką bardzo ognistą, której trudno będzie się oprzeć!

Na początku może nie zwrócisz od razu na to uwagi, ale Afrodyta ma Lwa na oku, w pozytywnym znaczeniu i dobrze byłoby brać jej wskazowi pod uwagę. Oj, będzie się działo, będzie..

Z Jowiszem oraz Uranem w radosnych pozycjach kompleks wygląda bardzo sympatycznie. Czas szykować się do wiosny przewidując radości i uciechy. Nie zapominaj o spacerach na świeżym powietrzu.


Panna 24.8-23.9


Po pełni Księżyca w Twoim znaku energia Luny pozostanie na długi czas przy Tobie. Zamknięcie pewnych etapów życia wymaga powagi, odwagi i spojrzenia w inne kierunki.

Mars już w trygonie będzie Pannie pomagał. Ze spokojem, opanowaniem i determinacją podążasz swoją drogą nie oglądając się już do tyłu. Szukając wzorców weź najpierw siebie pod uwagę. Jesteś podziwiana za spokój, opanowanie oraz pilność. Mars będzie dodawał pewności siebie, która szwankuje, co rusz przez Twoją skromność i nieśmiałość. Praca nad samo-motywacją zdziała cuda, gdy porządnie się do tego przyłożysz z wysoko analitycznym umysłem.

Miej oczy i serce otwarte, a sam już znajdziesz wyjścia nawet z bardzo skomplikowanych uwarunkowań. Dając szansę progresywnemu wzbogacisz życie w pozytywne aspekty. Pluton w trygonie buduje, bowiem inne, nieznane, bardziej stabilne i nie podobne do tego, co już znałaś. Nie upieraj się przy starym dbając jednak o szczegóły, formy i stabilne struktury.

Czwartek jest bardzo dobry dniem, abyś spełniła swoje wielkie marzenie. Postaw po pełni Księżyca na nowe, sprecyzuj swoje zamiary, przenalizuj za i przeciw dopisując; "a, ja w to wierze, na pewno się uda!"

Pluton rekomenduje śmiałość i asertywność. Pozostań jak zawsze dokładna, aby pozytywna energia Marsa mogła jeszcze więcej zdziałać w Twoim życiu.

Znajdź dla siebie czas. Odpowiedni moment już jest do Ciebie w drodze.


Waga 23.8-22.9


Planety znajdujące się w opozycji szykują wiele niespodzianek. Wenus z Merkurym powraca nie tylko do przeszłości, ale jednocześnie zaprasza do korzystania z zaproszeń, spotkań i rozmów, gdzie wiele będzie wyjaśnione i z -reanimowane. Twoje życiowe wartości także stoją przed ważnym egzaminem. Czasy przeszłe mieszają się z aktualnymi, a miłość wybrała Wagę na cel, aby zmienić charakter partnerstw wszelkiego rodzaju. Z Jowiszem w swoim domu, oraz z Saturnem w pozytywnym położeniu jesteś pełna inspiracji, nowoczesnych pomysłów, które będzie można urzeczywistnić w każdym momencie. Mimo, że wiele wymaga dużego nakładu pracy na pewno poradzisz sobie ze stresem. Najważniejsze jest decydować, działać, nie odkładać odpowiedzi na później, ale stać do swoich wyobrażeń oraz planów.

Druga dekada urodzonych oraz początki trzeciej powinny liczyć na nerwowe uwarunkowania, radykalne życiowe przekształcania czy też wydarzenia przymuszające do przeobrażeń Twojego istnienia.

Nie rób się przy tym mniejsza niż jesteś, ale postaraj myśleć pozytywnie wykorzystując pomysły Urana. Nowoczesność i postępowość ukształci Wagi na inny sposób, gdzie nic nie będzie podobne do wspomnień.

Energia Twojej Wenus z Barana jest w tym momencie najsilniejsze. Planeta splendoru pragnie zaszczytów, ważności i punktów szczytowych. Czy odważysz się sięgnąć po to, co najlepsze? Od Ciebie zależą decyzje. Jednak to, co ma najwyższą cenę nie musi mieć doskonałej jakości.

Zaufaj sobie. Szczęście z Jowiszem na pewno Cię nie opuści.


Skorpion 24.10.-22.11


Słońce stoi jeszcze w trygonie, gdy Merkury odchodzi w momencie oczekiwania przez Ciebie ważnych informacji. Cuda w życiu są możliwe, już znasz, gdy włoży się ogromny nakład pracy. Mars w opozycji, teraz dla pierwszej dekada urodzonych, psuje szyki. Zdystansuj się do nerwowych sytuacji, polegaj na sobie i nie wchodź z gniewem w agresję.

Gdy nie pozostawisz nic przypadkowi, ale sam zabierzesz do działania, z cierpliwością i dokładną analizą osiągniesz do końca tygodnia, to, co sobie zaplanowałeś. Ryzyko należy omijać, a i nie wszystko jest możliwe do kontrolowania. Nie pogub się lepiej w swoich zamysłach, dążąc bez przerwy drogą prawdy. Gdy Mars denerwuje, Pluton dostarcza pozytywnej energii. Z jego sextilem jesteś w stanie opanować każdą, nawet bardzo trudną sytuację. Pewność swoich działań, wartości i optymizmu umożliwi kierować swoim losem te dobre strony. Przejdziesz odważnie nawet do trudnych rozmów, nie chowając głowy w piasek.

Neptun daje dużo wyczucia. Potrafisz rozpoznać problemy ludzi, lub tych, którzy Ci nie dobrze życzą. Znajdujesz czas na pomoc innym, a powodzenia i rozwiązania przy okazji dodają Skropionym radosnej energii. Gdzie jest tymczasem miłość? Stare tematy będą jeszcze raz odkurzone. Pomyśl na przykład o końcu stycznia 2017.

Wiosna już stoi za rogiem, należy przygotować się na przekształcenia.


Strzelec 23.11.-21.12


Konstelacje planet są nieco sprzeczne i nakazują Strzelcom rozwiązać niezamknięte spawy przeszłości. Merkury już w trygonie ma wejścia i zna ludzi, którzy pomogą. Czy w kwestiach zawodowych czy też prywatnie znajdziesz od zaraz bardzo kompetentne osobowości. Wenus łącząc się w trygonie z Merkurym sygnalizuje nadejście bardzo dobrych wieści. Siła tych planet mówi o czymś nieziemsko przyjemnym, pozytywnych myślach i spełnieniu czegoś, o czym już dawno myślałeś.

Gdy Saturn zamyka stare i skreśla bezwzględnie to, co ma odejść, nadzieja przychodzi z nieoczekiwanej strony. Spójrz na wszystkie uwarunkowania z pełną powagą i odpowiedzialnością. Ty sam za całokształt odpowiadasz. Powierzchowność na pewno nie jest tu wskazana.

Ważne dialogi poparte są ostatecznymi podpisami. Stare idee ożywiają Twój umysł. Z Saturnem trzeba cierpliwości do odrzucania kamieni z drogi, ale w pomocnym towarzystwie planety wartości i komunikacji będzie na pewno dużo sprawniej!

Już w poniedziałek powraca Twoja radość życia, optymizm i pozytywne nastawienie do otoczenia. Dostrzegasz nadejście wiosny, niebieskie niebo, słysząc śpiew ptaków. Może być naprawdę bardzo pięknie, bowiem gwiazdy obiecują stabilność i powodzenie. Ci, z Was, którzy szukają pracy razem z trygonem Merkurego mają najlepsze szanse. Bądź odważny! Pokaż się światu z tej najlepszej strony!

Podążając za marzeniem i realizując swoje plany pozostań wierny dokładnym analizom oraz sumiennej pracy. Sytuacje materialne mogą od zaraz się usprawnić. Spontaniczność i autentyczność da możliwości na wybór dróg do bardziej stabilnej przyszłości.

W fazie metamorfozy powraca również temat miłości. Jowisz w sextilu towarzyszy Strzelcom serwując raz po raz miłe niespodzianki. Trzecia dekada urodzonych musi przetrzymać kwadrat Słońca. Nadchodzi, bowiem Twój czas zakończenia smutnego etapu. Wiara w życie zwycięża. Ja życzę wszystkim szczęścia! Podczas rozstrzygnięć kieruj się głosem serca.


Koziorożec 22.12.-20.1


Masz w sobie dużo cierpliwości, wytrzymałości angażując się, co rusz we wszystko, co robisz.

Merkury, Wenus i Uran w kwadracie nie dają jednak zadowolenia, spełnienia, nie mówiąc już o poczuciu bezpieczeństwa.

Już wiesz, w najbliższych dniach trzeba coś będzie przemienić. Wenus serwuje nieprzyjemne echa pamięci. Nie wszystko, co było pozostawiło czar wspomnienia. Razem z nią dobrze byłoby jednak nie odgrzewać starego. To może jeszcze bardziej pogłębić rozżalenia. Patrz lepiej do przodu budujące z cierpliwością ciekawszą przyszłość.

Gdy planeta komunikacji odrzuca Koziorożca plany, Słońce swobodnie nakazuje wierzyć. Nie łatwo jest pewnie połączyć pragnienia z realnością, ale Ty jesteś mistrzem nieugiętości. Spokój i opanowanie pozwali ogarnąć całokształt może nie ze spokojem, ale z dojrzałością.

Masz w sobie wszystko, co może Ciebie oraz innych uszczęśliwić, nie wchodź, więc zbyt impulsywnie od poniedziałku do rozmów z konkurencją. Głęboki oddech, swoboda słowa umożliwi każdy dialog. Nie osiadaj przy tym na laurach. Korzystaj z propozycji, które gwarantuje Mars w trygonie. Z jego namową poczujesz się pewniejszy wyszukując świadomie godne zaufania strategie. Wspaniałe idee ma potencjał pozycji Neptuna. Za posłuchem jego rady zwycięstwo jest zaraz pod ręką, jeżeli nie będziesz przebijał ściany głową. Cierpliwości. Wszystko, o czym decydujesz po pełni Księżyca ma charakter długofalowy, a porządki przydadzą się przed nadejściem uroczej wiosny.

Synchronicznie nie oceniaj siebie za nisko. Za wykonane prace należy wymagać tyle ile jesteś wart, szanując samego siebie. Stawiając swoją osobę na pierwszym miejscu nakazujesz innym traktować się tak samo. Wenus w biegu wstecznym podkreśla życiowe wartości. Można by od dziś rozpocząć jeszcze raz od samo-motywacji.


Wodnik 21.1.-19.2


Jesteś od poniedziałku pełen koncentracji i jasności swoich celów. Merkury w sextilu aktywuje w Twojej głowie tysiące pomysłów, które zwalczą odważnie ataki Marsa w kwadracie.

Niecodzienne idee, np. opanowania trudności, zarobienia pieniędzy czy też zorganizowanie dodatkowych dochodów daje Wodnikom powody do pewności. Niech żyje stabilizacja i poświadczenie, że jesteś szczęścia warty!

Twoja nadzwyczajna odrębność przyciąga uwagę wielu ludzi. Otrzymasz drugą, a następnie i trzecią szasnę, aby uważnie zrealizować swoje marzenia. Szykuj się na niespodzianki spadające z nieba. Nowe zadnia na pewno będą dawały wiele samozadowolenia.. Wodnikowe ambicje i zainteresowania planety w sielankowych sextilach trafiają na żyzne gleby. Już do rozpoczęcia wiosny odczujesz jak uzdrawia się nie tylko Twoja strona materialno-gospodarcza, ale również sam dostrzegasz światełko na końcu tunelu.

Tymczasem odstąp od tego, co Cię męczy, ścigając na dół lub mając negatywne wpływy. Nie musisz pozwać na wszystko akceptując agresję i zaczepki. Wenus z Merkurym pragnie przyjemności, pogodności życia i budowania fundamentów odmiennej przyszłości. Nie pogub praktycznych punktów ze swojego pola widzenia, ale uwzględnij je łącząc z wyobrażeniem i protekcją wyobraźni. Masz przed sobą dobry tydzień. Saturn pozwali przedstawić się pozytywnie. Korzystaj śmiało z pięknych gwiazd konstelacji do kreacji osobistych marzeń.


Ryba 20.2.-20.3


Merkury odchodzi po pełni Księżyca w opozycji i należy robiąc porządki przechodzić do wykonania czynności, które od dawna już przemyślasz.

Zarabianie pieniędzy i poprawienie swojego bytu ma być połączone z Twoją intuicją oraz ogromnym talentem przewidywania. Skieruj się tam, gdzie masz dobre uczucia.

Wyłączając niepewność siebie, brak wiary oraz załamania doszukasz się w swoich krytycznych myślach tego, co nazywamy nadzieją. Mars już stoi w silnym sextilu. Jego pozycja w Byku daje szanse dotarcia nawet do niemożliwego. Razem z czerwoną planetą od pierwszych dni tygodnia powraca świetna energia, radość życia oraz pewność siebie. Czekałaś długo, ale się doczekałaś kierując szybko do świadomych celów.

Słońce jeszcze przez siedem dni przyświeca Rybie, aby do piątku z podwójną mocą wyjść z chaosu i marazmu. Spożytkuj swoje wielkie talenty. Spokój i lekkość ma na celu zebrać dla siebie jak najwięcej cennych wartości. Nic przecież nie może zatrzymać Cię przed metą. Pluton w sextilu szykuje już prezenty. Za jego protekcją przetransformujesz odpowiednio swój życiorys. Koniec trzeciej dekady musi pozostać ciągle w realu. Saturn może, bowiem przynieść rozczarowania i efekty płonącego, słomianego ognia. Stawiaj na fakty, pilnuj szczegółów nie manewrując się w Neptunowy świat bezkresnej fantazji. Może na moment jest to dobrze, jednak szczęście trzeba znaleźć tu na ziemi, gdzie oczekuje Ci dużo więcej.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 13.3.17 do 19.3.17. Merkury w Baranie, Słońce kwadrat Saturn, Wenus koniunkcja Merkury.Gdy dojdziesz do przeszkody na drodze, znajdź objazd." (Mary Kay Ash). Ja życzę wszystkim pogody ducha i możliwości realizacji wszystkich planów.
Dziękuje, pozdrawiam.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji