widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-03-20

Horoskop tygodniowy 20.03.17 do 26.03.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 20.03.17 do 26.03.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia:


Słońce przechodzi do Barana 20.3.17 o godzinie 11; 30 rozpoczynając astronomiczną wiosnę. W środę Merkury w Baranie ustawia się w opozycji do Jowisza i w kwadracie do Plutona. W piątek Wenus łączy się ze Słońcem. W sobotę Merkury przechodzi Urana. Jowisz i Wenus są w retrogracji. Konstelacje; Jowisz kwadrat Pluton, Jowisz opozycja Uran, Uran kwadrat Pluton, Saturn kwadrat Chiron są aktywne. Saturn rozpoczyna trygon z Uranem.

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.

-poniedziałek 20.3.17 od 11; 39 godziny do 21.3.17 godziny 16; 32.
-środa 22.3.17 od godziny 14; 21 do 23.3.17 godziny 3; 29.
-sobota 25.3.17 od godziny 6; 57 do godziny 11, 08.

"Szczęście nie przychodzi z zewnątrz. Zależy od tego, co jest w nas samych." Dale Carnegie.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


"Nie musisz się zgadzać na to, co budzi twój sprzeciw. Nie staraj się nikogo uszczęśliwiać kosztem samej siebie." Beata Pawlikowska.

Baran 21.3-20.4


Nareszcie Słońce już od poniedziałku wchodzi do Twojego znaku!

Razem z jego pozycją w towarzystwie Wenus, Merkurego oraz Urana można się szykować do odnowy, a wiele ciekawych niespodzianek, szereg propozycji lub realizacji planów, które od dawna zamierzałeś wykonać.

Czas wiosenny będzie nie tylko przepełniony radością i miłością. Zawodowo wysuwasz się natychmiast na pierwsze pozycje, aby ze Słońcem przedstawić niekonwencjonalne idee, zamykać stare, niepotrzebne tematy i przygotować na ważne wystąpienia. Życie ma wiele barw i stron. Dla Barana cztery następne tygodnie ukazują się w jasnych, świetlistych barwach. Nie śpiesz się tylko, nie rób nic na siłę i koniecznie trzymaj wyznaczonego celu.

Daty urodzonych 8.410.4 z opozycją Uran i kwadratem Plutona nie mogą w ważnych momentach omijać szczegółów, rozporządzać pod wpływem impulsu i oddawać odpowiedzialności za siebie innym osobom. Stój odważnie do swoich ideałów, nawet gdyby Twój los miał być postawiony na głowie. Transformacja polega na zmianie. Gdy jedno się kończy wnet ukaże następne. Przeinaczenia dotyczą całego Ciebie. Uran, bowiem koło Słońca wprowadza od razu innowacje. Trygon Saturna zabezpiecza wszystko na stałość. Połączenie Słońca z Wenus na pewno dostarczy pod koniec tygodnia miłości, pieniędzy i radości w wielu innych dziedzinach życia. Ja życzę wszystkim urodzonym w tym znaku spełnienia marzeń. Pozostań sobą, ufając w przyszłość. Teraz dla Ciebie świeci Słońce najcudniejszymi barwami. Powodzenia!


Byk 21.4-20.5


Świetna pozycja Marsa oraz trygon Węzła Księżycowego dodaje wszystkim Bykom ogromnego power-a i świadomości, że są cele, o które należy walczyć do końca! Bez mrugnięcia powieki. Mając samowiedzę, że siła znajduje się przy Tobie wykorzystaj ten czas do przygotowania się do wiosny. Pogoda będzie zmienna...gdy nie można zrobić nic dookoła domu przeznacz czas na porządki w swojej głowie planując dokładnie i ustalając pierworysy.

Tymczasem będzie się działo również bardzo dużo w miłości! Pojawiające się osoby mają charter prze- znaczeniowy. Czerwona planeta pragnie również Twojego spełnienia uczuciowego. Wszystko, co się przydarzy jest z myślą o Twoich przyjemnościach, radościach. A niespodzianki będą na pewno. Słońce kieruje się do Twojego znaku i już możesz szykować się na otwarcie i narodziny czegoś zupełnie zniewalającego. Nie przejmuj się przy okazji, gdy nie wszystko odbywa się w tempie błyskawicy. Mars działa może powoli, ale osiągając wszystkiego, czego zapragniesz stosując najlepsze metody. W domu i pracy nowy tydzień przedstawi się nader łaskawie, a Pluton dostarcza ogromnej mocy pozytywnej transformacji budując dla Byka w trygonie ciekawsze życiorysy. Z sextilem Neptuna masz niecodzienne idee. Stawiaj na przyszłość, robiąc zabezpieczenia. Pamiętaj również o sobie. I Ty potrzebujesz psychicznej odnowy do mądrego startu.


Bliźniak 21.5-21.6


Planety znajdujące się w Baranie wraz z inauguracją wiosny pomogą opanować trudne sytuacje z opozycją Saturna oraz kwadratem Neptuna. Daty urodzonych 2.6-3.6 powinny poczekać na fakty nie poddając się chaosowi. Opozycja Saturna dotyczy trzeciej dekady urodzonych i z nim trzeba obejmować odpowiedzialności za samego siebie oraz najbliższych.

Jednak już od samego poniedziałku Słońce oświetla Twoje dni, mimo, że Merkury działa jak błyskawica. Otwórz swoje serce na dochodzące wiadomości. Jest wiele informacji, które spożytkujesz mądrze do odbudowy swojego życia. Do tego Bliźniak potrzebuje jeszcze wysłuchania intuicji. Tylko powierzchowną kalkulacją nie dosięgniesz spełnienia. Gdy Słońce ujmie Wenus może się w niewielkim czasie dużo odmienić. Spotkanie starej czy nowej miłości, wiele przyjemności i okrzyków akceptacji oczekują Cię czyniąc jeszcze bardziej szczęśliwym.

Wenus w sextilu poza poprawieniem sytuacji w każdym związku napełnia portfele i wydaje pieniądze na drobiazgi potrzebne do przywitania wiosny. Nie myśl tylko, że żyje się raz, ale odbieraj szanse, zaproszenia i propozycje Ci dane. Merkury chce nowych, ciekawszych, przyszłościowych kontaktów, Saturn wyższego stanowiska z jeszcze większą odpowiedzialnością! Pokaż się z tej odpowiedniej strony wysłuchując każdego i akceptując jego dobre i złe strony.

Jowisz trygon i Uran sextil ma zapewnić niekonwencjonalne ewentualności, na które czekasz już od dawna. Gdy z jednej strony Saturn może, coś zamykać, planeta szczęścia obdarzy się prawdziwą ekspansją. Przyjmuj okazje. Nowe zadnia i wyzwania opanujesz z łatwością. Uniwersum chce Bliźniaka dokonania. Będzie na pewno łatwiej!

Rak 22.6.-22.7.


Z czterema kwadratami i opozycją Plutona należy uważać podczas nadejścia nowych dni.

Szczególnie, gdy Merkury ustawia się dodatkowo niekorzystnie z planetą przeznaczenia. Już od poniedziałku trzeba zwracać uwagę, co się mówi i jak działa. Zbyt szybkie, nie przemyślne czynności, wysoka emocjonalność i trudne uwarunkowania prowadzą do błędów. Poczekaj, nie śpiesz się zważając na to, co się do Ciebie mówi. Gwiazda miłości łącząc się ze Słońcem może dać niepewności, złe samopoczucie, czy też błędną ocenę danego uwarunkowania. Nie wydawaj pieniędzy na bzdurki, ale czekaj na lepsze czasy. Stres, nacisk z góry przypuszczalnie odbiera obiektywną diagnozę i zabiera możliwości skontrolowania samego siebie.

Zanim się poddasz otrzymasz jeszcze siły od Mars. On dostarczy Rakom cierpliwości, wiary, odwagi i dynamizmu na odczekanie właściwych momentów. Dobrze byłoby nie za wiele planować w nadchodzącym tygodniu, ale włączyć bieg wsteczny i odczekać skomplikowane chwile. W pośpiechu może umknąć Ci to, co najważniejsze.

Ostatecznie nie chodzi o to, co prawdopodobnie się wydarzy, ale jak podejdziesz i zareagujesz na pojawiające się wyzwania. Planety w ognistym Baranie kłócą się z Twoją uczuciowością. Zachowaj zimną krew i pokaż wszystkim, jak potrafisz opanować kolejny pojedynek.

Z Neptunem w trygonie należy słuchać szóstego zmysłu. Gdy chaos panuje dookoła znajdź moment, by przemyśleć sprawy i z odpowiednią kondycją zawładnąć aktualnym położeniem. Nie pomagaj ciągle innym! To jest faza, abyś wziął się za siebie! Baran-,,ja, moje ego, ja chcę" przypomina Rakom to może w brutalny sposób. Ale kiedyś musi być inauguracja....

Wiosna idzie! Stań na wysokości zadnia nie błądząc w świecie fantazji. Pozostań w realu nie użalając się nad sobą. Ty możesz też ,,chcieć i pragnąć." Masz przecież u boku Mars! Pozostań wierny swoim ideałom, obojętnie jak otoczenia na to zareaguje.


Lew 23.7.-23.8


Kwadrat Marsa działa niemiłosiernie na urodzonych pod koniec pierwszej dekady. Trudne sytuacje nie opanujesz agresją, napadem, czy złością. Skorzystaj ze swojej dobroci serca i przedstaw się bardziej mądrze. Cierpliwość pomaga. Także sport i długo, intensywne zajęcie samym sobą, aby wyrzuci z siebie, to, co może od dawna przeszkadza.

Inne planety są ustawione wyśmienicie! Masa trygonów zapewnia świetny tydzień, osłodzony dodatkowo miłością, prezentami i poprawami finansowymi. Godna podziwu energia płynąca ze znaku ognia sprzyja nowym spotkaniom. Single zakochują się z miejsca, a Twoja aura nabiera przebojowej barwy!

Idąc w kierunku Słońca, zawodowo zdobywasz szybko nagrody. Twoje pomysły są dopracowane, a protekcji z góry także nie zabranie. Nie dramatyzuj ze szczegółów, na końcu Lew zawsze ma racje. Nie trzeba szukać włosa w zupie, jeżeli wcale go tam nie ma.

Potężna energia jest przesłana od innowacyjnego Urana, a Merkury w idealnym ustawieniu od razu prowadzi do zakończenia rozmów, podpisów, uścisków dłoni i postawieniu na rozpoczęciu imponujących przedsięwzięć. Posłuchaj się czasami rad najlepszych, zaufanych przyjaciół. Może jakiś impuls przyda się w Twoim ciekawym projekcie, który ma szasnę ożywienia jeszcze przed Nowiem Księżyca do 28.3.

Saturn nakazuje dyscyplinę. Ale jego trygon będzie właśnie Tobie wręczał najwyższe trofea. Otwieraj serce do świata! Tam czeka Ciebie spełnienie, miłość i praca, która jest Lwa największą pasją! To jest Twój rok Słońca....nie marnuj czasu!

Panna 24.8-23.9


Opozycja Słońca kończy się i razem z trygonem Marsa oraz Plutona otwiera się przed Panną całkiem nowa droga.

Jeszcze bardzo spłoszona witasz radosną wiosnę. Nie ma, co się obawiać. Będzie pięknie, nawet sobie nie wyobrażasz. Planeta energii przepełnia odwagą Twoją osobowość. Już wiesz, co należy zmienić, co zostać, mimo, że kwadrat Saturna działa nadal na trzecie dekady urodzonych. Na błędy nie możesz sobie pozwolić. Pomoc będzie Ci dana, abyś zręcznie, osobiście obliczała wynalazcze projekty.

Urodzeni w drugie dekadzie powinni zwrócić uwagę na opozycję Neptuna. On może zwodzić, zawiązywać oczy i wiodąc do iluzji, śmiać za plecami. Uważaj, komu powierzasz swoje tajemnice, nie każdy jest przyjacielem, mimo przymilania. Rozczarowania mogą się pomnożyć, jeżeli nie sprawdzisz do końca faktów.

Najważniejsze byłoby bardziej zaufać sobie, wziąć pod nadzór swoje życie korzystać z genialnych myśli. Nie biegnij przy tym za falą przypływów, ale analizuj spokojnie to, co wymyśliłaś. Jasność i rozważania pozwolą na końcu podjąć odpowiednie decyzje. Bardzo szybko możesz przekonać otoczenie do siebie, gdy pozostaniesz w pełni sobą.

Niemniej jedna w miłości możesz oczekiwać odnowy. Mars nastroi Pannę romantycznie -zmysłowo. Żadna siła nie pozwoli abyś siedziała samotna na ławce w parku przysposabiającym się już do wiosny.


Waga 23.8-22.9


Z czterema opozycjami planet z Barana należy się przygotować na bardzo zmienny, wybuchowy program.

Gdy zawodowo mogą nadejść trudne informacje lub wydarzenia prześcigać w agresywnym tempie, w miłości wypada eksperymentować.

Twoja Wenus spotykająca Słońca pragnie, coś skontrolować, przemienić, odbudować. Na czymś jej bardzo zależy, co jest związane z dawną przeszłością. Ona da odczuć, że jest coś dla Ciebie warte, co może zgubiłaś lub zapomniałaś. A może dotyczy to Ciebie i spojrzenia na Twoje zachowanie, własną ocenę i podejścia do bieżących, pilnych sytuacji?

Bieg wsteczny planety wartości pragnie konfrontować Cię z tym, co wcześniej myślałaś, o co walczyłaś i co było najważniejsze. Single mają świetny czas na wejście w partnerstwa, a może odszukanie kogoś... Pozostali będą przerabiać stare, zakurzone tematy doszukując się ciepła, przytulności, atmosfery błogiej, ale pełnej pasji szczęśliwości.

Zawodowo trzeba będzie zawalczyć o swoje racje. Merkury w opozycji i w kwadracie do Plutona nakreśli kierunek działań dla drugiej dekady urodzonych. Gdzie należy wejść na barykady, aby otrzymać to, co się Wadze należy. Wychodź do ludzi, rozmawiaj z przyjaciółmi. Pojedyncze manewry nie przyniosą pozytywnych efektów, ale mogą oznaczać zniszczenia, zerwania lub przegrane.

Jowisz w Twoim znaku natychmiast domaga się sprawiedliwych jakości. W dyskusjach musisz stanąć na wysokości zadania i zdać sobie sprawę, że trwasz bez ruchu przed osobą dużo silniejszą od siebie. Uranus dorzuca niepokój. Zrób lepiej wcześniej plan, jak przejść do ataku. Stres, szybkość, brak dyscypliny należy omijać. Koncentruj się na sobie i osobistych zadanych, aby dojść zwycięsko do celu. Saturn w sextilu da wsparcie, oddając Wagom wieczne przysługi. Wiosna może mieć dla Ciebie charakter eksplozji. Zmieniaj i przy okazji wyrzucaj, co nie potrzebne. Pluton w kwadracie domaga się całkowitej autentyczności urodzonym w drugiej dekadzie.


Skorpion 24.10.-22.11


Gdy Twój Pluton tworzy niebezpieczne konstelacje, a Mars pozycjonuje naprzeciw, teraz dla urodzonych miedzy 29.10 do 4.11 należy nie manewrować się w skomplikowane, dawne sytuacje i przyzwyczajenia. Zrezygnuj z okropnej przeszłości, rozdzierania szat i ran, nie zadając sam sobie bolesnych ciosów.

Czując się jak w ciemnym tunelu jeszcze raz możesz, bowiem wejść w duszne emocje. Zamiast tarzać się w starym nieszczęściu należy podejmować jasne decyzje odrzucając dramatyczne historie. Trygon Neptuna i sextil Węzła Księżycowego da jasny kierunek ratunku. Słuchaj się siebie, ale tej dobrej, radosnej strony serca. Ty masz być dla siebie najważniejszy bez doszukiwania się winny w innych.

Tajemne uczucia, wiara w siły wyższe jest przy Tobie i może wyprowadzić w magiczny sposób z zaułka. Pluton i tak zmienia w pozytywnym sextilu Skorpiona struktury życia. Nie musisz wiecznie schodzić do piwnicy wyciągając przerażające przeżycia, kiedy jeszcze pewnie byleś bardzo mały.

W Twoim otoczeniu może się bardzo wiele dziać niedobrego. Nie biegaj za każdym, nie ratuj wszystkich, ale rozpocznij w pierwszej kolejności od siebie. Księżyc w Koziorożcu w środku tygodnia, a od soboty w Rybie wskaże najlepsze rozwiązania, bezbłędne metody i najbardziej jakościowe procedury.

Narzucaj sobie samodyscyplinę. Zapisuj, co masz zrobić, a może nakreśl, co należy wprowadzić od wiosny. Każdy ma w ręku inne karty. Wymagając od innych zaniż trochę poprzeczkę. Nikt nie jest idealny. Stawiaj na wiarę i pozytywy.

Strzelec 23.11.-21.12


Trygon Słońca, Wenus, Urana i Merkurego może Twój los zamienić w magiczną bajkę. Ognista energia z Barana napełnia Cię życiem, niecodziennymi ideami i wiara, że jednak może być lepiej, jaśniej i bezpieczniej!

Co zabiera Ci pewność to jest stagnacja. Już od poniedziałku, wraz z nadejściem wiosny czujesz jak ogromna, dynamiczna siła rzuca Cię w wir pozytywnych trafów dając niecodzienne szansy. Nie śpiesz się jeszcze, czytaj wszystko dokładnie. Nie podpisuj w emocjach, ale zauważ to, co jest na dole wydrukowane małymi literkami.

Kwadrat Neptuna dla urodzonych4.12-5.12 ostrzega przed wchodzeniem w niepewne biznesy i trzymania wymysłów fantazji. Patrz na konkrety.

Saturn w koniunkcji dla urodzonych 18.12-19.12 nakazuje czekać, kontrolować i pracować w wielkim skupieniu. Znajdź dla siebie jedno miejsce w domu, gdzie będziesz mógł spojrzeć na wszystko z perspektywy. Realność dnia codzienne płynie, przeistacza się i nic, co przeszłe już nie powraca.

Słońce i Wenus otacza ciepłem i miłością. Do końca tygodnia doświadczysz jeszcze raz jak smakuje szczęście bez końca. Jakieś zagubione wartości będą odnalezione! A przypuszczalnie w końcu docenisz siebie, swoją wiedzę, siłę i to, że jesteś dobra warty.

Wiosna przeistacza niesamowici Strzelca biografię. Trygony same biorą za rękę i prezentują radosne warunkowania, które od raz rozświetlą twarz wiarą w przyszłość. Wszystko, co rozpoczniesz będzie początkiem innego curriculum vitae. Bardziej kolorowego, pełnego zaufania, i nikt już nie ma prawa Cię dotknąć i skrzywdzić.

Wykorzystuj dane Ci możliwości i szanse. Stań na wysokości zadnia. Pokaż ile w Tobie miłości do siebie oraz jak jesteś znaczący!

Koziorożec 22.12.-20.1


Konstelacje następnego tygodnia są od samego poniedziałku bardzo trudne.

Słońce, Wenus, Uran i Merkury w kwadratach oraz jego niebezpieczne połączenie z Plutonem może spowodować, że zabraknie Ci w pewnym momencie cierpliwości.

Jest możliwe, że nadejdzie Cię ochota zakończenia czegoś, wyrwania się z niezdrowych uzależnień i wyjechanie, gdzieś daleko. Gdzie będzie więcej powietrza. Spokojnie, opanuj się. Mimo, że Merkury w niesympatycznym aspekcie do Plutona przynosi niepokój, zawirowania, niedogadania ...postaw na harmonię umysłu. Nabierz powietrza w płuca i odczekaj trudne momenty. Sport, spacery, pływanie są nader wskazane.

Wenus w szkodliwym punkcie przesyła ważne informacje. Przeszłość nie może być odgrzana ani z -reanimowana. Nie ma takiej możliwości, a raczej pewnie dotrze do Ciebie, jak bardzo nie szanujesz siebie, swoich potrzeb, marzeń i pragnień.

Doceniając, bowiem swoją osobowość dajesz sobie więcej wiary, pewności oraz mocy. Kontrola uczuć z Plutonem nie jest realna i ona jeszcze przemienia się mroczną, gniewną atmosferę.

Coś odchodzi. I pojawia się faza nagłego pożegnania. Nie, to nie będzie proste, wręcz przeciwnie odczujesz ogromny ból serca, że Twój cel nie jest związany z krajobrazem, który Cię otacza. Słońce z Barana razem z swoim brakiem opamiętania działa na nerwy, rozgorączkowuje i już wiesz, co należy jednym ruchem przekreślić.

Jeszcze Mars w trygonie pozwoli wydobyć z Koziorożca najlepsze, jakości. Przechodząc samego siebie słuchasz się z Neptunem głosu serca krytykując także samego siebie. Daj sobie czas na wszystko.. Dojdziesz i tak do celu szybciej niż się spodziewasz. Od soboty czeka Cię już odpoczynek i zaufanie w dzień następny. Obejmuj odpowiedzialność w pierwszej kolejności za siebie, odcinając się od tego, co się dokonało.


Wodnik 21.1.-19.2


Kwadrat Marsa dopada daty urodzonych od 28.1 do 2.2. Czerwona planeta zabiera siły wprowadzając żal, agresję, a może dając trudności, które trzeba będzie podejść ze spokojem.

Na szczęście aż pięć sextili i ognista energia znaku Barana budzi Cię z załamania czy nieszczęścia dając szybko pozytywne moce do tego abyś się nie poddał! Życie budzi się, a Słońce z Wenus i Merkurym wskaże, gdzie jest radość, zadowolenie i właściwa atmosfera. Przyjmuj pomoc i kontakt ze strony najbliższych, przyjaciół i zaufanych. Tam jest Twój ratunek.

Jeszcze wczesnej w spokoju przemyślając i analizując uwarunkowania znajdziesz w sobie wytrzymałość, aby postawić się z odwagą każdemu wyzwaniu. Wiosna jest pełna niespodzianek, ale najważniejsze zrozumieć, co jest dla Ciebie priorytetem, co daje stabilność i bez czego nie obejdziesz się w przyszłości.

Strona profesjonalna rozkwita tymczasem. Słońce i Merkury oczarowują, dając odpowiednie słowa i możliwości zawodowe, gdzie Wodnik odnajdzie swoje pasje. Pod koniec tygodnia razem z Wenus odnajdują Cię kreatywne impulsy. Pragniesz od razu metamorfozy, a świeży dopływ gotówki realizuje ze spokojem plany i zamierzenia

Kto szuka miłości, na pewno ją spotka. Wenus zauroczona flirtem potrzebuje uciechy, rozradowania i rozkosznego nastroju.

Nuda Wodnika raczej nie dopadnie, a sextil Saturna zatwierdzi te sprawy, które będą już na stałe. Patrz do przyszłości. Koło przeznaczenia od poniedziałku, po długim czasie zaspania, wyrusza w drogę. Niech Słońce i jego radość istnienia będzie Twoim głównym celem.


Ryba 20.2.-20.3


Powodzenia, propozycje i ogromne szanse mogą pojawić się dla Ryb urodzonych w pierwszej dekadzie. Mars w porządnym sextilu nie tylko dodaje pewności siebie, ale umożliwi pełną koncentrację, profesjonalne zwycięstwa i lekkość w przeskakiwaniu wyzwań.

Jeszcze raz przenalizuj błędy przeszłości, czytając dokładnie podane Ci umowy. Na błędy nie można sobie teraz pozwolić. Szczególnie trzecia dekada urodzonych z kwadratem Saturna musi detalicznie liczyć pieniądze i nie sprzedawać się za ma małe sumy.

"Ile jesteś warta?"-Pyta Wenus z sąsiedniego znaku przypominając o Twoich marzeniach, planach i zamierzeniach. Ona zmierza do Twojego domu.

Z nadejściem wiosny wchodzimy w czas życia. Ocknij się, weź się w garść i otrząśnij z dni minionych. Trzeba działać, tworzyć nowe, nawet siedząc dalej na zgliszczach!

Kto w swoich decyzjach się zagubił potrzebuje rady najbliższych, osoby profesjonalnej lub przyjaciela. Twoje decyzje, bowiem mają charter przyszłościowy.

Pozostań fair do siebie. Rezygnuj z uzależniających sytuacji. Tylko tam, gdzie czujesz osobistą wolność mogą wyrosnąć Ci skrzydła, gdy Neptun wzywa do celów wyższych. Posłuchaj serca, pozostań mimo wszystko na ziemi realizując krok po roku swoje wizje. Pluton poruszy jeszcze podświadomość, abyś wyciągnęła na wierzch bardzo ważne informacje. Rozwiązania mają być praktyczno-dzisiejsze. Mają służyć Twojemu rozwojowi i całkowitemu zabezpieczeniu się na dni następne. Mars podpowie, w jaki sposób.


Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 20.3.17 do 26.3.17. Słońce w Baranie.


"Pokochaj siebie samego, a uzdrowisz swoje życie." (Louise Hay)
Ja życzę wszystkim przyjemnej wiosny z wartościami przeszłości, które należy przy sobie zostawić.

"Ucz się z wczoraj, żyj dla dzisiaj, miej wiarę w jutro." Albert Einstein.

Dziękuje, pozdrawiam.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji