widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-04-24

Horoskop tygodniowy 24.04 - 30.04.14

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 24.04 - 30.04.14 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia:

W poniedziałek i wtorek Merkury stoi w trygonie do Saturna. W środę odbywa się Nów Księżyca w Byku. W piątek Wenus przechodzi jeszcze raz do Barana, a Merkury łączy z Uranem. W niedzielę Saturn stoi w kwadracie do Chirona. Mars rozpoczyna opozycję do Lilith w Strzelcu. Planety w biegu wstecznym; Merkury, Jowisz, Pluton i Saturn. Konstelacje; Saturn trygon Uran i Jowisz kwadrat Pluton są aktywne.

"Kiedy ktoś przechodzi właśnie przez burzę, twoja cicha obecność jest potężniejsza niż milion pustych słów."(Thema Davis).

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.

-wtorek 25.4.17 od godziny 23; 54 do 26.4.17 godziny 3; 57.
-piątek 28.4.17 od godziny 3; 20 do godziny 3; 40.
-sobota 29.4.17 od godziny 23; 29 do 30.4.17 godziny 3; 49.

"To twoje miejsce na świecie i twoje życie; idź i zrób z nim to, co tylko możesz, uczyń z niego to życie, które chciałbyś przeżyć." (Mae Jemison)


Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


"Nie ograniczaj siebie. Jesteś wszystkim, co masz."(Janis Joplin)

"Czynienie dobra powinno przede wszystkim dotyczyć nas samych. Wyzbywam się więc złych emocji, które nagromadzone we mnie sprawiają, że cierpią na tym najbliższe mi osoby. Staram się więc nie ulegać impulsom, nie złościć, być po prostu na co dzień życzliwą. To działa w obie strony, bo im ja jestem lepsza dla siebie, tym jestem lepsza dla innych."
(Ania Przybylska)


Baran 21.3-20.4Kwestie zabezpieczeń finansowo-gospodarczych wysuwają się w aktualnym tygodniu na pierwsze miejsce. Połączenie Saturna z Uranem boskim trygonem daje gwarancję, że wymyślisz, coś oryginalnego, dając sobie szansę bezpieczeństwa na przyszłość. Pieniądze, może nie są najważniejsze, ale bez nich także nic nie powstawanie. Razem z nadchodącą Wenus i sprawy uczuciowo -emocjonalne się poprawią. Baran rozpaczna ważne bitwy o siebie, gdzie sam odgrywa tytułową rolę.

Tymczasem odgraniczaj się od tego, co Cię ściąga na dół lub sytuacji, ludzi, gdzie wiele już zrobiłeś, nic nie otrzymując w zamian. Nie musisz wiecznie przytakiwać czy też być przemiłym. Wystarczy być sobą pokazując, takim, jaki jesteś.

Ważny, Nów Księżyca w sąsiednim znaku prognozuje i Tobie dobre dni kolejne. Ogromna siła sextilu Twojego Marsa dodaje niecodziennej mocy, zaangażowania oraz możliwości stworzenia bardzo konstruktywnej fazy. Saturn w trygonie już zadba, aby Twoja praca była wykonana bardzo dokładnie. Rozpocznij od poniedziałku wykonanie swoich założeń nie oszczędzając emocjonalnego nakładu. Wszystko dobrze się ułoży!


Byk 21.4-20.5Z Nowiem Księżyca, który odbywa się raz do roku pozbywamy się tego, co nie potrzebne odrzucając za siebie troski i kłopoty. Konstelacje są tymczasem nieoczekiwanie piękne, aby Byk stworzył super plan do realizacji każdego marzenia.

Nawet, gdy na początku mogą Cię opuścić siły, a Merkury opóźnia czynności nakazując korekty i sprawdziany, stwórz listę, gdzie zorganizujesz swoje życie. Jest nawet szansa, na posłanie ciężkich przyzwyczajeń na zieloną trawę.

Z trygonem Węzła Karmicznego teraz tęsknisz do innego życia. Szczególnie strona emocjonalna jest przez długi czas już zapomniana. Ale Wenus zbliża się do Twojego domu. Otwieraj serce na inne, bardziej ciekawe i jeszcze niepoznane. Ze Słońcem w koniunkcji będziesz na odpowiednim miejscu i porze.

Neptun w sextilu spełnia Twoje osobiste potrzeby doskonaląc także kierunki artystyczne. Pluton dodaje powierza, siły wytrzymałości oraz pewności, że zdobędziesz wszystkie sformułowane przez siebie koncepty. Nie chowaj się po kątach! Słońce wysyła już wiosenne promienie, a czas urodzin ma być najszczęśliwszy!

Ja życzę wszystkim beztroski i pomyślności, która nigdy się nie kończy!


Bliźniak 21.5-21.6Z Marsem w koniunkcji nabierasz szybo siły, przechodzisz do aktywności, działania i realizacji zamierzeń.

Merkury, planeta biznesu i komunikacji już świetnie ustawiony obok Urana niesie pozytywne niespodzianki!

Myśl inaczej, oryginalniej kierując się także do tych prac i ludzi, których nigdy nie wykorzystałeś czy poznałeś. Odważ się być inny! Gdy gwiazda intelektu ustawi się w trygonie do Saturna możesz za jednym zamachem nie tylko zbudować, coś ogromnego, ale również zatwierdzić duży i mały projekt na stałe!

Radość życia także wraca, gdy Bliźniak widzi szybie efekty swoich czynności. Stoisz na pasie powodzenia szybując śmiało do lata. Saturn w opozycji sprawdza daty urodzonych 17.6-20.6. Nie trzymaj się starego! Respektuj przepisy zamykając to, co się nie udało! Do jesieni masz poparcie trygona Jowisza, który proteguje i wybiera dla Ciebie odpowiednie, szczęśliwsze kierunki! Wyrzucaj przy Nowiu Księżyca to, co było do tej pory zmartwieniem! Od piątku w sercu zapanuje znowu wiosna. Wenus w sextilu z Marsem pod rękę nie ma czasu na szukania dziury w całym, zamyślania i płakania nad rozlanym mlekiem. Syngle rozpoczynają romantyczną bajkę, w parach powraca gorące uczucie i pewność, że jesteś z tą właściwą osobą. Koncentruj się na punktach docelowych nie rozprawiając o nieudanej przeszłości. Było, minęło. Tydzień przyniesie pozytywne, radosne wiadomości! Zabieraj się do działania!


Rak 22.6.-22.7.Z Nowiem Księżyca w sextilu nadchodzą dla Raka lepsze i ciekawsze dni. Już Słońce dodało Ci pewności, a zabezpieczenia finansowo-gospodarcze same się ułożą. Energii na pewno Ci nie zabraknie do realizacji osobistych zamierzeń!

Z pozytywnym nastawieniem znajdziesz odpowiedzi

na każde trudne pytanie. Podejdź odmiennie do Twoich problemów, nie przyjmując od razu wszystkiego do serca. Świetnie ustawione planety przedstawią wiele kreatywnych możliwości. Sam trygon Neptuna jest do pozazdroszczenia. Słuchaj się głosu serca, mimo, że czasami nie jest to łatwe, gdy w dniu codziennym dopadają się wyzwania. Bądź przy tym zawsze w realu przebywając częściej z naturą i przyrodą. Tu nadejdzie zrozumienie łącząc Raka z wyższymi siłami, przyjaciółmi i najbliższą rodziną. Wenus jeszcze do piątku stoi dla każdego w trygonie! Daj jej szansę na inspirujące spotkania, flirt i przestawienia zawodowe.

Merkury w biegu wstecznym dla trzeciej dekady urodzonych sprawdza przeszłe decyzje nakłaniając do spokojnej analizy.

Daty urodzonych 11-12.7 z opozycją Plutona muszą akceptować zmiany, ale walcząc dalej o siebie do końca. Nie poddawaj się z byle powodu szukając nieustannie motywacji i dowartościowania. Gdy potrzebujesz dorady zlokalizuj osoby profesjonalne. Jest wiele wyjść z różnych sytuacji. Nie żyjesz sam na wyspie. Proś innych o pomoc, a uzyskasz ją w szybkim tempie, szczególnie dookoła Nowiu.


Lew 23.7.-23.8Słońce z Byka stoi w kwadracie dla pierwszej dekady urodzonych i te osoby będą razem z Nowiem Księżyca zmieniały wiele w swoim życiu. Chodzi przede wszystkim o Twoją sferę profesjonalno -zawodową i wybranie ścieżek przeznaczenia. Znajdź czas, gdy Mars już od zaraz ustawia się w sextilu do rekonstrukcji planów. Wenus w trygonie jest przy Tobie, abyś wysłuchał serca i budował stabilne, bezpieczne królestwo.

Uczucia mogą od poniedziałku stanąć na pierwszym miejscu. Idź dragą autentyczności i prawdy. Księżyc podczas Nowiu wskaże te sprawy oraz ludzi, których należy pożegnać.

Świetne perspektywy pojawią się na wejście w nowe partnerstwa wszelkiego rodzaju. Nie potrzebujesz więcej czasu na miłość, przyjemności i radości? Jest wiele powodów do tego, aby skupić się na sobie i odbudować takie los, jak Ty sobie wyobrażasz.

Rozumiejąc się z całym światem, gdy Słońce odwraca się, należy szukać pozytywów w innych miejscach. Czerwona planeta nakręci Cię bardzo bojowo. Zmotywowany i energiczny podejmiesz się ważnych wyczynów. Gdy Uran stawia na Twojej drodze ciekawe wyzwania, Jowisz dorzuca dużo szczęścia do osobistej ekspansji. Merkury od poniedziałku daje świetne sygnały, a to, co uciekło, zgubiło się lub tak sobie tylko wyobrażałeś, jest od razu odnalezione!

Koncentruj się, przestrzegaj przepisów i prawa. Nawet podczas rozwiazywania olbrzymich problemów teraz jest szansa, że dopniesz swego!


Panna 24.8-23.9Pierwsza dekada urodzonych z kwadratem Marsa trudno będzie opanować wszystkie wyzwania. Problemy, bowiem mogą pojawić się w dom i pracy, a stres zawładnąć Twoją głową.

Na szczęście Słońce i Nów Księżyca w trygonie nie tylko pomaga, ale wskazuje ciekawsze perspektywy otwierając oczy na nowe. Tam, gdzie do tej pory niewiele się zmieniło, gdzie żyjesz już schematami lub przyzwyczajeniami, energia Luny wlewa magiczne świtało. Otwórz się na rekonstrukcje, bowiem teraz stoisz pod gwiazd opieką.

Przeznaczenie ma dla Ciebie przygotowane interesujące zadania. Od poniedziałku wypełniaj, to, co jest priorytetem, resztą zajmie się już uniwersum, abyś trafiła w miejsca i ludzi opatrzności.

Najwięcej pozytywnej energii dostajesz od Słońca i Plutona. Daną Ci siłę należy spożytkować dla siebie pamiętając o zabezpieczeniach. Nie myśl o niebieskich migdałach. Szczególnie druga dekada urodzonych z opozycją Neptuna, powinna trzymać się realu. Tak jak zawsze. Z Plutonem możesz zdobyć wszystko, czego zapragniesz. Zrób dobry plan na dzień nowiu, aby przedstawić się, przede wszystkim samej sobie, z tej najlepszej strony.

Dla urodzonych w dniach; 19.9-21.9 Saturn w kwadracie nie będzie akceptował błędów. Sprawdzaj całokształt kilka razy. Porządek jest nader wskazany, gdy ostanie słowo ma gwiazda przeznaczenia.


Waga 23.8-22.9Z Marsem, planetą energii w trygonie i Wenus naprzeciw przed Wagą świetny czas na randki, spotkania, flirty i poważne postanowienia. Nów w znaku Byka właściwie na ma na Ciebie wpływu, ale Ty sama zajmiesz się przede wszystkim swoją osobistą oceną.

Jak się prezentuję, jak wyglądam, jak oceniają mnie inni? Twoja psychika już od poniedziałku pracuje na bardzo wysokich obrotach. Rzut okiem do lusterka sprawdza, czy wszystko jest na odpowiednim miejscu. Punkt środowy będzie można z trygonem Mars zlokalizować bez problemów.

Nie denerwuj się jednak, gdy usłyszysz krytykę, ale wykorzystaj ją do optymalnych zmian i naniesienia poprawek. Gdy Ty siebie zaakceptujesz, taką, jaka jesteś, nie będzie Ci potrzebna opinia otoczenia. To, co masz w środku ma dać Ci poczucie bezpieczeństwa. Dobrze byłoby tak do czwartku pożegnać się z przeszłymi myślami i wyobrażeniami. Gdy nowe chce nadejść potrzebujesz dużo miejsca, aby wypełnić Twoje serce radością.

Dopiero wtedy, gdy zamkniesz całkowicie za sobą dni minione następne drzwi się otworzą. Nie wpuszczaj tylko do siebie Lilith. Ona może narobić rabanu wskazując na fałszywe. Cierpliwością, odpowiednim tempem oraz dyscypliną zdobędziesz, to, co zechcesz.

Zadbaj o swoje zdrowie, jeszcze, gdy do jesieni Jowisz jest w Twoim znaku. Uranus z naprzeciwka będzie wprowadzał dodatkowe, niekończące się, rewolucyjne odnawiania. Nie podnoś za wysoko porzeczki. To nie będzie się opłacało.


Skorpion 24.10.-22.11Nów Księżyca w opozycji zdarza się tylko raz do roku i należy się do niego dobrze przygotować.

Przeznacz już dużo czasu dla siebie. Nadchodzą zmiany w domu partnerskim, gdzie zauważysz inne wartości i to, co życie pragnie Ci powiedzieć. Konstelacje są dobre, poza Słońcem w opozycji. Sytuacje, wydarzenia, ludzie i kontakty najbliższe pokażą Ci tematy w sposób bardzo konkretny i namacalny, czym należy się od zaraz zająć.

Twoja strona emocjonalna jest pod wielkim wpływem skorpionowych wyobrażeń. Aby przeskoczyć swój cień, zostawić za sobą przestarzałe schematy odczujesz niebawem, co pragnie powiedzieć Luna przez swoje zachowanie. Z trygonem Neptuna i jeszcze Wenus rozpoczynasz nowe, jeszcze niepoznane i pewnie niewyobrażalne. Nie musisz się od razu decydować, wybierać czy samego siebie stawiać pod ścianą. Wystarczy, że się otworzysz na niepojęte emocje, pozytywny wpływ uniwersum i związki niebanalne. Pozycja Księżyca naprzeciw może boleć, ale przez to, że sam stoisz sobie na drodze i odgraniczasz się od szczęścia.

Strach, przed pokazaniem siebie takim, jaki jesteś limituje dostęp do ludzi, którzy mają Ci coś do zaoferowania. Wysłuchaj w tym wszystko, co usłyszysz z otoczenia. Czasami jakieś słowo pomoże przekształcić Twoje punkty widzenia.

Nikt nie chce Cię już zranić. Nie rób wiec Ty sam tego, co Cię najbardziej dotyka zamykając się w sferach nieszczęścia, dramatów i osamotnienia.

Ty powinieneś wyjść do ludzi i zaryzykować prawdziwego istnienia. Zawodowo możesz szybciutko wyjść na pierwsze pozycje. Uczuciowo spójrz na to, co konkretnie jest bez wkładania sobie palca jeszcze w stare, bolesne rany.

Strzelec 23.11.-21.12Walcząc o dobro, sprawiedliwość i równość czasami zapominasz patrząc na siebie z tej strony. Szczerość i prawdziwa ocena siebie jest trudna, gdy dodatkowo Saturn zaniża Twoją autokrytykę.

Razem z nim lądujesz, co dzień na samą ziemię, gdzie trzeba zająć się realem jednocześnie ufając, że wszystko jest w dobrych rękach. Mars w opozycji dla pierwszej dekady urodzonych wprowadza bardzo agresywne sytuacje, z którymi trzeba spokojnie się rozprawić. Nie musisz składać z siebie ofiary na ołtarz przeznaczenia, ale podnieść z gleby rozpocząć walkę o szczęśliwe istnienie. Z ludzi, którzy zabierają Ci pozytywne energię, nastawienie i radość do świata należy zrezygnować. Tylko nie za szybko oceniaj innych, siebie i to, co jest Ci zesłane z nieba.

Przejście Wenus do Barana poprawia natychmiast nastrój i sytuacje materialne- gospodarcze. Spróbuj spojrzeć na otoczenie inaczej programując na harmonijne niespodzianki, pamiętając ciągle o sobie.

Aby podjąć decyzje należy poczekać, przemyśleć definiując dokładnie wybrane przez Ciebie cele. Dobrze byłoby zatroszczyć się o swój wygląd, zdrowie bez rezygnacji z marzeń o powodzeniu. Niebawem wszystko, co Cię od dawna męczy skończy się i Strzelec rozpocznie zupełnie inne życie.

Z Wenus, Merkurym i Uranem w trygonie dostrzeżesz szczęśliwe rozwiązania otwierając samoistnie na odgradzającą wspaniałą fazę. Jowisz pomaga, abyś nie przegapił tych wartości, które są najważniejsze. Nie polegaj na przypadku, ale sam obejmuj odpowiedzialność za siebie.


Koziorożec 22.12.-20.1Z Plutonem na Słońcu przeżywa się wszystko inaczej, a intensywność wydarzeń czasami zatyka, rzucając Twoje emocje z jednego końca świata na drugi. Nie z każdym będzie się teraz można dogadać. Tam, gdzie czujesz się niezrozumiany, ignorowany, oszukiwany z Wenus i Uranem w kwadracie dojdzie do finalizacji.

Jeżeli czujesz się wściekły spożytkuj dobrze energię, która jest przy Tobie. Za surowe podejście może zniszczyć przede wszystkim Ciebie, otwórz, więc swoje myśli kierując je świadomie na inne drogi.

Nadzieje trzymaj przy sobie, gdy Słońce i Nów Księżyca ustawia już w trygonie. Do środy może się wiele wydarzyć, co otworzy oczy na świat harmonii, spokoju i radości życia. Pozytywna przemiana nie pojawi się jednak od razu. Zaczekaj tymczasem z decyzjami, wyrokami i ocenami tego, co jest bardzo silnie emocjonalnie.

Zrezygnuj ze stawiania siebie pod ciśnieniem, kontrolą i niekończącą pilnością. Nic nie musisz robić dla nikogo. Nie trzeba tłumaczyć, biegać, porządkując chaosu innej osoby.

Trygon Luny podczas Nowiu przeniesie w sferę, której możesz zaufać, gdzie jest szansa innego egzystowania, poświęcając nie tylko sobie, ale przyjemnościom dużo czasu.

Wenus, Uran, Merkury pod koniec tygodnia wprowadzają rewolucję. Nie walcz z wiatrakami oddając swoją uwagę dla kogoś, to nie potrafi tego docenić.

Stwórz dobry plan rozpoczynając od poniedziałku, uwzględniając osobiste bezpieczeństwo i emocjonalną stałość. Wszystko na końcu dobrze się ułoży.


Wodnik 21.1.-19.2Słońce w kwadracie wskazuje punkty życia, którymi należy się zająć. Czy przeznaczasz sobie dużo czasu na osobiste spełnienia? Czy czujesz się uczuciowo ziszczony i doceniony przez otoczenie? Nad czym należy popracować, aby wyrwać z niepotrzebnych uzależnień? Gdzie podziały się plany i marzenia, które wcześniej z radością budowałeś?

Wenus i Mars już w świetnym położeniu pomoże podejmować mądre decyzje kierując energię w odpowiednie strony. W pracy mogą się jeszcze piętrzyć wyzwania, ale uczuciowo chcesz już wiedzieć, na czym stoisz, dając sobie szansę na kompromis i pojednania.

Potrzeba niezależności i dystansu właściwie jest zbudowana tylko w Twojej głowie. Pozwól na kontakt z ludźmi, którzy nie tylko cieszą się powierzchownością. Twoja pewność siebie i wiara od razu wzrośnie, gdy poświecisz także innym więcej ze swojego dnia, nie uciekając od intensywnych emocji.

Jowisz pragnie abyś otrzymał radość, a z Merkurym zawodowo i prywatnie nawiążesz niecodzienne kontakty. Wraz z nadejściem Nowiu rozpoczynasz inne, egzystencjalne budowy. Teraz będzie liczyć się stałość, zabezpieczenia i przyszłość w konkretnych farbach i formach.

Druga szansa zdarza się nie często, więc korzystaj szybko z błogosławieństwa uniwersum. Przypadek może, bowiem sprawić, że odnajdziesz czy to indywidualnie, czy profesjonalnie, to, co od wieków bezskutecznie szukałeś. Olbrzymie moce są z Tobą! Nie zrób niepotrzebnego błędu.


Ryba 20.2.-20.3Z kwadratem Saturna znajdujesz się od jakiegoś czasu między niebem, a piekłem szukając spokoju i harmonii serca. Są czasy jednak, jak teraz z planetami retro, że trzeba czekać, wierząc, na końcu wszystko przemieni się w dobro. Ale Ty, nikt inny odpowiada za swoje przeszłe rozstrzygnięcia. Neptun, bowiem zanim przeniesie na wyżyny zwodzi stawiając na drodze tylko zarysy tego, o czym marzysz.

To prawdziwe, najbardziej wartościowe, znajduje się na wyciągniecie Twojej ręki. A nie za siedmioma górami i lasami.

Saturn w biegu wstecznym sprawdza przeszłość wypisując rachunki. Trzecia dekada urodzonych przechodzi jego test nakazując samej sobie być sterem i żeglarzem. W środku tygodnia odbywa się Nów Księżyca, który wszystko będzie przemieniać, mimo, cierpienia Wenus przy Chironie pozostającego długo przy Tobie. Dopóty temat koszmaru minionych dni nie zostanie całkowicie wymyty. Potem rozpoczniesz etap budowania innej, osobistej, pewniejszej stabilizacji.

Słońce ze statecznego Byka pomaga wszystkim. Szczególnie pierwsza dekada urodzonych potrzebuje energii do opanowania kwadratu Marsa. Nie pozwalaj, aby decyzje innych miały wpływ na Twoją egzystencję! Rozpoczynaj obronę, działanie, szukając pozytywnej energii tylko w sobie! Ty, wyłącznie Ty kreujesz swoje istnienie. Nikt inny.

Zawodowo od środy możesz coś rozpocząć. Szczęśliwe gwiazdy gwarantują potwierdzenia. Mimo, że wydarzenia robią, co godzinę fikołki do przodu i tyłu pilnuj spokojnie swojego celu. W Plutonie masz patrona, a sextil słonecznej mocy zaprowadzi do zupełnie nieznanego punktu docelowego.

Trzymaj się z daleka od nierealnej wyobraźni, snów na jawie i fantazyjnej bajki. Powracaj szybko na ziemię i zabierz za rzeczywiste czynności. Odwagę do rozpoczęcia prekursorskiej przyszłości znajdziesz w sobie. Masz powód mieć przy sobie nadzieję.


Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 24.4.17 do 30.4.17. Nów Księżyca na osi Byk/ Skorpion 26.4.17


"Gdy człowiek stawia sobie granicę tego co zrobi, stawia sobie też granice tego, co może zrobić ." Schwab Charles.
Ja życzę wszystkim dobrych, indywidualnych konstelacji. Niech Nów Księżyca w statecznym Byku da Ci to namacalne, czego szukasz!.

"Ludzie o szerszym intelekcie wiedzą, że nie ma ostrej granicy między tym, co realne i nierealne. " (Howard Phillips Lovecraft)


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji