widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-04-27

Miłość w Zodiaku - trygon Wody

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Miłość w Zodiaku - trygon Wody" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.

Miłość jest wyjątkowym uczuciem, które nie ma jednej definicji, jednej formy, zapachu czy barwy. Każdy o niej mówi, każdy jej w jakimś sensie doświadczył - mogła to być miłość matki, miłość brata, miłość do zwierzaka albo wielka miłość do tego jedynego. Każdego dnia mijamy wielkie banery reklamowe, na których widzimy roześmiane i zakochane pary. Tak samo jest w filmach - w większości z nich znajdziemy nieśmiertelny motyw miłości. Jednak nie dla każdego miłość oznacza to samo. Dla jednych może być największym sensem życia - priorytetem. Dla innych miłość będzie bardziej ,,praktyczna" i będzie wiązać się ze wzajemnym ułatwieniem sobie życia. Jedni z nas będą okazywać ją czynem, a inni słowami. Jedni będą szukać w niej wrażeń, a inni poczucia bezpieczeństwa. Każdy z nas jest inny i nie dla każdego miłość będzie tym samym. Kiedy pragniesz zrozumieć własne lub czyjeś podejście do miłości - skup się również na znaku Zodiaku, a być może właśnie tu odnajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.

Rak


Zodiakalne Raki zaskakują inne znaki swoją szlachetną, delikatną i bardzo emocjonalną naturą. Nie brak Im pogody ducha, umiejętności wyrażania myśli i uczuć, a także intuicji. Rak z reguły jest dość ostrożny w lokowaniu swoich uczuć. Z jednej strony bardzo pragnie miłości i nie potrafi długo być sam, lecz z drugiej strony zakochuje się powoli. Jest bardzo otwarty i sympatyczny, przez co otacza go dużo ludzi. Raki mają naturalny wdzięk, któremu trudno się oprzeć. Do miłości podchodzą jednak z rozsądkiem i spokojem. Jako żywioł Wody Raki są delikatne, uduchowione i pełne emocji. Potrafią być zmienne, lecz gdy bardzo im na czymś zależy - kropla wydrąży skałę. Raki wiedzą, że nie można niczego zbudować zbyt szybko, co miałoby przetrwać długie lata. Miłość więc zaczynają zwykle od przyjaźni, która powoli przeradza się w głębsze uczucie. Wobec partnera są lojalne, oddane i skłonne do poświęceń. Miłość okazują słowami i czynami - pragną ukochanej osobie stworzyć ciepły, pełen miłości dom, w którym wszyscy razem usiądą przy wspólnych kolacjach. Związek z Rakiem wymaga jednak uwagi i doceniania Jego starań. Ważne będzie dla Was wzajemne zaufanie, szacunek i przyjaźń.

Skorpion


Skorpion uznawany jest za znak Zodiaku, który na co dzień najlepiej się czuje, gdy ,,nosi maskę". Na pierwszy rzut oka - magnetyczny i uwodzicielski charakter, który posiada w sobie pewną tajemnicę. Z natury jest wnikliwy, nieco podejrzliwy i bardzo intensywny zarówno w tym co robi jak i w tym co czuje. Ten znak Zodiaku nie lubi bylejakości i szuka w swoim życiu konkretów - piękna, namiętności i bogactwa. Kiedy Skorpion czegoś pragnie - musi to zdobyć, nawet jeśli miałby poświęcić kilka innych spraw. Na pozór może się wydawać, że magnetyczne Skorpiony są bardzo otwarte w sferze uczuć, lecz nie jest im aż tak łatwo, aby komuś zaufać. Podlegające żywiołowi Wody Skorpiony są wrażliwe emocjonalnie. Czasem udają obojętne i niechcące zobowiązań. Kiedy nie odnajdują właściwej dla siebie osoby - potrafią zmieniać partnerów ,,na jedną noc". Nie angażują się w coś, co nie ma dla Nich przyszłości. Jednak jeżeli spotkają już tą wyśnioną połówkę, to się odkrywają i pokazują swoją wrażliwość. Są namiętne, czułe i opiekuńcze. Rozpieszczają prezentami, żartują i jeśli mogą - noszą na rękach swoje szczęście. Dla ukochanej osoby są w stanie zrobić wszystko i całkowicie się zmienić. Są zazdrosne - często ma to oddźwięk negatywny, gdy pokazują brak zaufania do partnera.

Ryby


Osoby urodzone jako zodiakalne Ryby wyróżniają się spośród innych znaków przede wszystkim silnie rozwiniętą intuicją, wyjątkową wrażliwością emocjonalną i nieco odmiennym postrzeganiem rzeczywistości. Ryby, które naturalnie należą do żywiołu Wody - potrafią być zmienne i dysponują bardzo szerokim wachlarzem emocji - od delikatności leniwego strumyka po gwałtowność wodospadów. Świat bez miłości dla Rybek jest niczym - mógłby w ogóle nie istnieć. Wieżą w romantyczną miłość i ciągle jej poszukują. Bardzo szybko się zakochują, a ich uczucie jest pełne namiętności. Nie ma dla Nich przeszkód, które nie są do pokonania. Rybom nie przeszkadza, jeżeli ich uczucie jest to ,,miłość zakazana". Nie lubią schematów i monotonii życia. Wolą poczekać na tę jedną chwilkę namiętności - cudownego uczucia - nawet wtedy, gdy nie jest ono tak oczywiste czy łatwe. Ryby okazują swą miłość w pełnej okazałości. Nie ukrywają swoich emocji - być może nie potrafią zbyt długo ich kryć - druga połowa na pewno zauważy, kiedy wszystko jest w porządku, a kiedy Rybka nie jest szczęśliwa w relacji.

Każdy z nas jest inny, możemy więc inaczej patrzeć na te samy sprawy, a nawet na miłość. Znając jednak ogólne schematy może być nam łatwiej poznać obecnego lub też przyszłego partnera. A może łatwiej teraz będzie Ci poznać samego siebie i swoje zachowanie? Oprócz znaków Zodiaku warto również kierować się numerologią czy radami, które niesie ze sobą Tarot. Wiem, że nie zawsze opis Twojego znaku pasuje do Ciebie - tak jak mój do mnie - lecz zawsze wychodzę z przekonania, że lepiej jest wiedzieć ciut za dużo niż ciut za mało.

Kiedy pragniesz dowiedzieć się więcej o drugiej połówce, o sobie czy przyszłości, która Was czeka - zapraszam do rozmowy. Razem szybciej uda nam się znaleźć właściwe rozwiązania.

Pozdrawiam gorąco,
Amber


Amber Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Dzień dobry Kochani, dziś jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie w godzinach 18:00-20:15. Zapraszam do rozmowy, Amber
ZAJĘTY
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji