widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-05-04

Horoskop tygodniowy 1.5.17 - 7.5.17.

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 1.5.17 - 7.5.17" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

,,To twoje miejsce na świecie i twoje życie; idź i zrób z nim to, co tylko możesz, uczyń z niego to życie, które chciałbyś przeżyć."
(Mae Jemison)

Konstelacje tygodnia: Merkury wyrusza w bieg prosty 3.5.17. Mars ustawia w opozycji do Lilith od 4.5.17. W czwartek Słońce tworzy sextil do Neptuna. Konstelacja Saturn kwadrat Chiron rozluźnia się. Konstelacje aktywne: Jowisz kwadrat Pluton, Mars kwadrat Neptun, Lilith kwadrat Neptun. Jowisz, Pluton i Saturn są w biegu wstecznym( patrząc z ziemi).
Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.

-poniedziałek 1.5.17 od godziny 22; 24 do 2.5.17 godziny 6; 13.
-czwartek 4.5.17 od godziny 6; 36 do godziny 11; 48.
-sobota 6.5.17 od godziny 14; 43 do godziny 20; 21.

,,Lepiej jest zapalić świecę, niż przeklinać ciemność."
(Matka Teresa z Kalkuty)

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

,,Dawanie otwiera drogę do otrzymywania." (Florence Scovel Shinn)

Laura Fabian jako Lilith:-)

,,Twoje poczucie własnej wartości zależy tylko od ciebie. Nie musisz pozwalać nikomu mówić ci, kim masz być."(Beyonce).

Baran 21.3-20.4
Z Wenus w Twoim znaku i Marsem w sextilu rozpoczynasz bardzo dobry tydzień!

Planeta miłości czyni Cię nie tylko bardziej aktywnym, ale po prostu czujesz się szczęśliwy, pragnąc przytulić cały świat do siebie. Od poniedziałku do niedzieli temat miłości będzie najistotniejszy. Merkury biegnie do przodu. Zapoznajesz bez problemu nowych ludzi, nawiązujesz świetne, spontaniczne kontakty zawodowe...Gwiazdy świecą tylko dla Ciebie! Już teraz możesz się przygotować na udany czas, a nikt radości także Ci nie odbierze. Z czerwoną planetą masz ogromną siłę przebicia. Przedstawiaj swoje argumenty jasno i prosto, podejmując od czwartku także próby zdobycia tego, co wcześniej Cię ominęło.

Z Plutonem w kwadracie urodzeni miedzy 8.4-10.4 powinni pozostać najlepiej neutralni i obiektywni. Wchodzenie w wojny wszelkiego rodzaju z tym tranzytem nie będzie się opłacać. Trygon Saturna zabezpiecza Twoje zwycięstwa. Ci, którzy szukają pracy mają przed sobą najlepszy moment na budowanie innej kariery. Z innowacjami nie będziesz miał problemów. Znajdujesz się, bowiem w odpowiednim momencie, czasie oraz miejscu. Nie możesz zrobić coś niestosownego. Cierpliwości i dokładności sprzyja gwiazda karmy pilnując wykonania każdej czynności. Gdy podejmiesz odpowiednie decyzje możesz teraz od połowy tygodni bardzo dobrze zarobić. Koncentruj się! Wszystkie drzwi stoją otwarte przed Baranem.

Byk 21.4-20.5
Słońce z Neptunem stoi w magicznej konstelacji w nowych dniach dla Ciebie.

Gwiazdy pragną obudzić Twój kreatywny potencjał doszukując się czegoś wyjątkowego. Z wdzięcznością, spokojem i jasnym uśmiechem przekonujesz do swoich pomysłów każdego. Wykorzystaj ten czas dla siebie, do realizacji ważnych planów. Czując ogromną siłę gwiazd przesłaną przez uniwersum nie pozwól się irytować drobnostkom czy też ciętym językom. Gdy jesteś niepewny od razu chowasz się do kąta. Wyjdź stamtąd, pokaż swoje radosne oblicze. Planety napełniają Byka, bowiem ogromną mocą, a zaufanie uzyskasz od Posejdona. Będąc już pewnym siebie w stu procentach pozostaw smutne cienie przeszłości sięgając po intuicję. W następnych dniach wpadasz na genialne pomysły, a trygon Plutona wzmacnia Byka pozycję.Za pilną pracę nie ominą Cię bez wątpienie prześwietne nagrody. Twój talent znajduje się w nietuzinkowych ideach, a wszystko, co jest na przykład związane z drzewem, ziemią przyniesie ogromne korzyści. Zajmuj się swoim hobby, pasją lub tym, co kochasz. Pozwól sobie nieco więcej rozwinąć wszystkie zmysły. Powołanie jest obowiązkiem i drogą do szczęśliwego spełnienia.

Bliźniak 21.5-21.6
Szukanie swojego miejsca, budzenie wewnętrznych talentów, czy też podążanie drogą przeznaczenia jest po części uniemożliwione z kwadratem Neptuna. Pisanie, na przykład byłoby bardzo polecone. Bliźniak może się spełnić w każdym zawodzie, gdzie jest powiązanie z komunijną i wymianą myśli wszelkiego rodzaju.

Z pozycji Wenus, Merkurego oraz Urana masz świetny moment na rozpoczęcie czegoś progresywnego kierując się nie tylko spontanicznym impulsem, ale również wybranie pasji i dróg powołania. Twój Merkury już w biegu prostym budzi Cię ze snu, przyczynia do rozpościerania skrzydeł i odfrunięcia z ochotą w niebiosa. Jesteś przy tym szczęśliwy, a podpisywane ważnych umów, zapoznanie nowych osób daje poczucie szczęścia i przyjemności. Zabezpieczaj dodatkowo to, co jest priorytetem.

Mars w Twoim znaku podwaja Bliźniaka energię. Otrzymasz bardzo dużo informacji abyś dotrzeć do happy-end-u. Jego pozycja naprzeciw Lilith poleca zastanowienie się nad obejściem i sposobem form dialogu, konfrontacji oraz wymiany myśli. Podnoś swoje zaangażowane, ale nie stawiając niczego na głowie lub oceniając ekstremalnie zachowania innych. Jeżeli będziesz do siebie szczery zrozumiesz, że właściwie wszystko jest na bardzo dobrej drodze. Nie trzeba się doszukiwać dziury w całym, podważać opinie innych czy wybierać z szabelką na czołgi.

Może są osoby w Twoim otoczeniu, które nie wierzą w Ciebie lub śmieją za plecami. Pokaż im ile w Tobie statecznej odpowiedzialności i odwagi. Saturn naprzeciw domaga się spokoju, koncentracji i prawdy. Lilith w opozycji tak samo.

Rak 22.6.-22.7.
Właściwie Twoim zadaniem jest praca z ludźmi, dawanie im pomocy, poczucia bezpieczeństwa, czy też głęboka analiza zachowania człowieka. Psychologia, czynności socjalne, czy wskazywanie innym ich szans i możliwości byłoby najbardziej odpowiednie. Masz najlepsze wyczucie, a rozwój intuicji byłby jak najbardziej właściwy. Tam gdzie jesteś, przy swojej rodzinie i domu, jako Rak możesz się spełnić, a nie za górami i lasami...To, co ktoś nawet nie wypowie wiesz już dużo wcześniej, gdy pozwolisz sobie na dopływ ważnych informacji z wszechświata.

Merkury, Wenus oraz Uran w kwadracie nie będą teraz pozwalać na pobieżności, machanie ręką i podążanie za czymś, co kompletnie nie ma sensu. Pluton na przeciw zmienia Ciebie, a opory i trzymanie tego, co przebrzmiało na dłużą metę zapowiada stagnację. Do tego władca Hadesu może być brutalny, gdy uprzesz się przy swoim, siedząc w miejscu, nic nie robiąc za założonymi rękami.

Wiosna ciepła czy zimna będzie budzić Was z ogromną siłą. Nie masz możliwości zaspania, przegapienia czegoś. Bardzo silna energia wyrwie Cię z odrętwienia rzucając w zupełnie inne dymensje. Słońce w świetnej pozycji zabezpieczy to, co ważne nakazując zająć się przyjemności, radością i faktycznym życiem. Nie rozciągaj się ja guma do żucia... Akceptuj rewolucje, transformacje, pożegnania i przywitania. Tak, jak naprawdę wygląda faktyczne istnienie. To, co jest dla Ciebie ważne trygon Neptuna realizuje, nawet, gdy Twoją tendencją jest chowanie za plecami innych. Mów, co czujesz! Bądź sobą! Zakończ spuszczanie oczu na dół ufając w dzień następny. Masz wiele do zaoferowania innym i trzeba to ostatecznie śmiało wykorzystać!

Lew 23.7.-23.8
Posiadasz wspaniały talent organizacyjny i na pewno nie nadajesz się na pozycje podwładnych pragnąc kierować, rządzić i świecić dla innych przykładem. Twoja serdeczność i prezentacja jest godna pochwały. Zastanów się, gdzie mógłbyś jeszcze więcej siebie oraz innych zmotywować. Środowisko pragnie słuchać Twoich rad jednocześnie podziwiając. Gdy tymczasem znajdziesz się przypadkiem na niewłaściwych drogach lwia pewność siebie znika, a szczęście oddala nie rozwijając przy tym talentów. Uran, Wenus i Merkury już w biegu prostym stoją w trygonie masz, więc szansę do końca maja zaprezentować z tej dobrej strony! Myślisz o zmianie profesji? Nauce, a może wybraniu całkiem ciekawszych ścieżek życiowych? Decyduj od czwartku słuchając przede wszystkim Twojego serca.

Z Wenus w boskim położeniu należy zająć się miłością przeznaczając na ten cel dużo czasu. Mars w sextilu wzmacnia właściwe moce obsypując blaskiem. Jest pewne, że z pełną kompetencją osiągniesz więcej niż sobie wyobrażasz! W pracy punktujesz każdą godziną nie zapominając przy tym o tych, których kochasz. Fantastyczny układ planet nakazuje podjąć się tego, przed czym jeszcze nie dawno miałeś obawy. Twoja odpowiedzialność jest adekwatna, przez co również otrzymasz aprobatę najbliższych osób.

Słońce stoi w kwadracie dla urodzonych miedzy 1.8-9.8 i te indywidualności wymagają więcej koncentracji oraz spokoju podczas wykonywania każdej czynności. Jowisz gwarantuje wzięcie, gdy całokształt zabezpieczysz na przyszłość z praktycznością. Ryzyko należy omijać, a w razie potrzeby poczekać do końca tygodnia. Potem już wszystko będzie się opłacać.

Panna 24.8-23.9
Właściwie Panna powinna mieć zawsze swoją firmę organizując bardzo dokładnie osobisty przebieg pracy, zabezpieczając przyszłość i krytycznie patrząc na rzeczywiste fakty. Ogromna dyscyplina i zaangażowanie daje zawsze odpowiednie efekty, a obiektywność i ostrość języka w pozycjonuje Cię na szczyty. Neptun znajdujący się na przeciw pragnie abyś obudziła swoją błyskotliwość i talenty. Życzenia serca muszą się spełnić. Aktualna pozycja Słońca i przejście Twojego Merkurego w bieg prosty pomoże wyjść na drogę satysfakcji.

Gdy Twój patron przyśpieszy w środku tygodnia nie skupiaj się wyłącznie na błędach swoich oraz innych. Spontaniczność i dopuszczanie pomyłek jest ludzkie, więc nigdy nie należy wymagać cudów. Ty sama w szybkim tempie poprawisz się finansowo, a profesjonalnie poznasz nieprzymuszenie ciekawych ludzi. Pluton gwarantuje, że wszystko idzie w odpowiednim kierunku!

Kwadrat Marsa i Lilith nakazuje wyjście z ukrycia i dopuszczenie do siebie także bardzo silnych emocji. Zrozumienie niektórych kwestii może nie jest od razu możliwe, ale postaw na komunikację, wymianę myśli wtórując nieuchwytne rozumiem pojęcia w świecie. Nawet bardziej odmienne od Twoich.

Kwadrat Saturna dla urodzonych w trzeciej dekadzie poleca dalszą samodyscyplinę i nie oddawanie odpowiedzialności w ręce obcych. Patrz na rzeczywistość swoimi oczyma autoryzując dwubiegunowość. Nie rób się mniejsza lub nie pomniejszaj wartości innych. Uniwersum ma swoje prawa, a Lilith przymusza do wydobycia prawdy i wyzwalania.

Waga 23.8-22.9
Z trygonem Marsa i Wenus na przeciw jest pewność, że swoje największe wartości pokażesz światu w swobodny sposób. Właściwie najbardziej pasowałabyś, na przykład do pozycji związanych z dyplomacją, polityką, kreatywną pracą z artykułami luksusu lub kwiatów. Twoje wczucie wyjątkowego piękna i smaku pragnie także rozwijać się i wzmacniać. Aby poznać świat większej samo motywacji należy zająć się przede wszystkim sobą. Lilith w dobrej pozycji przypomni o słuchaniu głosu serca.. Najpierw Ty, a następnie pomoc innym. Tylko ten, kto ma swoje życie pod kontrolą może być przykładem czy wstawiennictwem dla innych.

W nowych dniach właściwe wszystko kreci się dookoła tematu miłości. Planety znajdujące się naprzeciw są błogosławieństwem dla Wagi do podjęcia bardzo ważnych, życiowych decyzji. Nastaw się od środy na radykalne zmiany planów. Nagle, bowiem dostrzeżesz, że w Twoim istnienia jest wiele, bardziej spontanicznych priorytetowych celów.

Z Jowiszem wszystko może się udać do Twoich urodziny. Nie zajmuj się, więc drobnostkami wyolbrzymiając je do wielkości słonia. Czarne myśli, może przy nie ciekawej pogodzie pojawią się samoistnie. Dlatego trzeba znaleźć sposób na większą wiarę w siebie i swoje śpiące zdolności.

Podczas wszelkich rozstrzygnięć sprowadź do jednej linii; głowę, serce, rozum oraz także sekretne emocje. Być prawdziwym wcale nie jest łatwo, gdy na przykład kwadrat Plutona czyni urodzonych miedzy 12,13.10 niepewnym. Nastaw się na pracę podwijając od razu rękawy. Saturn w wyjątkowej pozycji domaga się mistrzostwa. Wenus otoczy Cię swoim pięknym blaskiem, ale nie myl tego ze świecącym złotem. Przysłowie o tym dobrze znasz na pewno.

Skorpion 24.10.-22.11
Neptun w trygonie jest Twoją życiową szansą ukazania swoich talentów i wejścia na drogi przeznaczenia. Ta konstelacja nie zdarza się często, aby w swój siódmy zmysł tchnąć życie czując jak wielki trygon unosi Cię do nieba.

Masz w sobie ogromny potencjał wpływania na ludzi, motywowania i uzdrawiania wyciągając ich z najcięższych kryzysów. Kto ma skomplikowane trudności psychiczne poczuje się przy Tobie wyzwolony do życia.

Tylko jak Ty się z tym czujesz? Jaka jest teraz Twoja pozycja?

Gdy Skorpiony mają tendencje do radykalnych przemian jeździsz podczas wielu lat z góry na dół z wybuchową szybszością. Punktem pierwszym byłoby zająć się sobą słuchając, co mówi serce. Zawsze nadchodzi taki moment, gdy coś trzeba przemienić. Słońce stojące w opozycji przypomni o budowaniu pomostu do ludzi, wyciąganiu ręki do innych, a w trudnych uwarunkowaniach wołanie o pomoc. Rozszyfruj, co Ci pomaga, kto Tobie dobrze życzy, nie węsząc już podstępów. Siedzenie w zakamarkach z Plutonem nikomu nie wyszło na dobre, ale jeszcze przekreślało mnóstwo miesięcy, ba....nawet pewnie dużo więcej straconych lat.... Pewne sytuacje w środku tygodnia sprowokują Cię do zmian decyzji i po sprawdzeniu życzeń duszy postanowisz z uśmiechem podjąć nieoczekiwane wyroki. Pluton w sextilu reformuje nie tylko Twój życiorys, ale także Twoich najbliższych. Masz w nim protekcję i kosmiczna siłę do opanowania wszystkiego. Przeznaczanie ma zawsze dla nas inne plany niż się spodziewamy. Ono mówi, abyś pozostawił za sobą przeszłość. Po Nowiu Księżyca idąc dalej do pełni w Twoim znaku zastanów się do 10.5 co już się zakurzyło czy przeżyło. A może właśnie w Tobie jest coś, co musisz pożegnać, a nie trzymać siłą na stereotypach myślenia?

Lilith już była w Twoim znaku, więc jej pozycja nie ma dla Skorpiona szczególnej powagi. Zauważ jednak jej cechy, które i Tobie przypomną o dominacji lub podleganiu. A może trzeba wziąć odpowiedzialność w pierwszej kolejności za siebie? Szukaj miejsc bezpieczeństwa myśląc o przyszłości. Co rozpoczniesz teraz może być początkiem wielkiej budowli, gdy Jowisz zawita do Twojego domu jesienią.

Strzelec 23.11.-21.12

Mając Saturna i Lilith u boku można poczuć się niepewnie, a kwadrat Neptuna to już wielkie niezadowolenie ze swojego życia. Posłuchaj, co mówią gwiazdy budząc Cię do innego życia! By się zrealizować osobiście oraz profesjonalnie czasami należy zatrzasnąć drzwi do dni minionych i spojrzeć na siebie z tej realnej strony.

Lilith buntuje Strzelce wydając polecenie słuchania głosu serca. Pewnie siła wyjazdu, zmiany profesji, zamkniecie niespełnionego partnerstwa jest tak wielka, że trudno czasami wytrzymać z samym sobą. Saturn to obowiązek i odpowiedzialność za siebie. Ale Saturn jest w Twoim znaku i Ty masz to zrobić sam, nie szukając w dalekim kosmosie. Bóg morza pewnie rozsiewa mgły śmiejąc się za plecami. Kim jesteś i czego chcesz? Dlaczego nie możesz ruszyć się z miejsca? Mars w opozycji dla pierwszej dekady urodzonych staczać będzie bitwę o prawdziwość istnienia. Od środy jest szansa, że znajdziesz, czego szukasz. Merkury, Uran i Wenus w trygonie polecają nie sięgać za swoje horyzonty, ale przyjrzeć temu, co potrafisz, w jakim kierunku masz uzdolnienia i co jest od razu pod ręką. O szczęściu mamy wielkie wyobrażenia, a Lilith jeszcze bardziej odkopuje niespełnione fantazje. Bądź tu i teraz oszczędzając najbliższym Twojego cierpienia. Wszystko może się zmienić od zaraz, gdy będziesz potrafił przekonać innych o swoich wartościach. Zajmij się motywacją, stawiaj na niekonwencjonalność, ale pamiętając o wymogach prawa i panujących przepisach. Merkury już w biegu prostym będzie zbierał rozsypaną na ziemi karierę profesjonalną. Nadzieja nigdy nie umiera. Trzeba jeszcze tylko ją czasami samemu wskrzeszać, bez szukania winy w innych.

Koziorożec 22.12.-20.1
Sextil Neptuna daje siły wewnętrzne pragnąc abyś wyciągną z lamusa wiarę w siebie i wyeksponował ciekawe predyspozycje. Strona artystyczna, biegłość i autorytatywność ma być powiązana z celem wyższym. Wytrwałością i pasją dotrzesz do zupełnie nieznanych źródeł samozadowolenia. Gdy Twoje Słońce szuka zadań z odpowiedzialnością konstelacje planet, szczególnie Pluton transformuje do innej osoby. Opór nie ma sensu, choć z przyjemnością pozostałbyś na stereotypach. Nie przeraź się nowoczesności, gdy Uran w kwadracie nadal będzie przeszkadzać w jednokierunkowości. Kreatywne czynności pomogą wyzwolić przyczajone zamiłowania, pozbywając przy okazji pozycji samotnika.

Wychodź do ludzi, zbieraj ciekawe inspiracje! Wenus i Merkury w nieprzyjemnej pozycji chcą Twojego pełnego szczęścia, a nie pół obolałego uśmiechu.

Twoje decyzje są bezbłędne, gdy gwiazda komunikacji wystartuje w bieg prosty. Słońce w trygonie pozwoli zakwitnąć jak pąki na drzewie i przeznaczyć mnóstwo czasu na przyjemności i wypoczynek. Nie zapominaj o życiu! Nie koncentruj wyłącznie na pracy. Życie, bowiem nie przelewa się gdzieś z boku, ale jest w Twoim sercu. Natchnienie masz zesłane od Boga Morza już pod ręką. Skorzystaj z tego, co mówi uniwersum, ale nie zamykając się przed ucztą duchową, rozradowaniem i wypoczynkiem wśród najbliższych. To, bowiem da Ci najwyższe moce przebicia, pewności siebie i jest olśnieniem do porywów twórczych. Jowisz i Uran mogą być wyzwaniem. Nie ryzykuj za wiele unikając prowokacji. Ze Słońcem w Byku należy być na luzie. Nie wierz we wszystko, co usłyszysz, gdy Merkury stoi jeszcze w kwadracie. Zaufaj przede wszystkim sobie. Będzie jeszcze lepiej, gdy posortujesz swoje życie, przyjaciół i punkty docelowe. To już nastąpi od środy.

Wodnik 21.1.-19.2
Twoje decyzje i szukanie przeznaczenia może być tylko wynikiem działań i podejmowania decyzji. Neptun, bowiem nie ma na Ciebie wpływu. Twój talent sięga za dalekie horyzont, potrzebuje niezależności, swobody i przeskoczenie umysłowej bariery. Wizjonerskie zadnia byłyby najlepszym zadaniem dla Wodnika, który powinien się uczyć i poprowadzić innych do rewolucyjnej przyszłości. Żyj swoim marzeniem, realizuj fantastyczne pomysły, ponieważ jeżeli tego nie będziesz robić kiedyś możesz bardzo żałować.

Planety aktualnie znajdujące się w Baranie inspirują Ciebie narzucając wyjście z impulsem, inicjowanie przemian i przedstawienia innym swoich świetnych idei. Polegaj na sobie nie wzorując na obcych. Słońce jest w kwadracie nakazując zająć się priorytetem. Życie tam, daleko jest dobre, ale pukająca Wenus do drzwi, może być przez Ciebie nieusłyszana, gdy Twoja głowa jest ciągle w chmurach! Zejdź od czasu do czasu na ziemię. Gwiazdy pragną rozpoczęcia normalnego życie z istotą, która robi coś dla Ciebie. Aby dawanie było następstwem brania i odwrotnie. Mars w trygonie uaktywnia i mobilizuje Wodnika. Nie siedź w domu ze spuszczoną głową, ale przedstawiaj entuzjazmem i przedsiębiorczością! Działaj, przejdź do ciekawszego środowiska! Księżyc i gwiazdy chcą przenieść w krainę miłości. Merkury tymczasem zajmie stroną profesjonalną. Zawodowo jak strzała wysuwasz na pierwsze pozycje. Spożytkuj dobrze dany Ci czas. On nie trwa wiecznie!

Ryba 20.2.-20.3
Ze Słońcem w znaku Byka możesz wyciągnąć ogromne profity, ale Neptun w Twoim znaku szuka od dawna artystycznych talentów, aby przedstawić Rybie jej wyjątkowość. Gdy Saturn i kwadrat Marsa zmusza do zajmowania się realami dnia codziennego trudno skupić się na rzeczywistym. Niebywałe wizje życia, świat spirytualny mogą przeciągać Cię na swoją stronę namawiając do podejmowania złych decyzji. Otwórz się na to to, co zsyła Bóg Morza. W nim jest Twoja nadzieja, gdy wszystko inne zawiedzie. W nowym tygodniu Lilith i czerwona planeta nie tylko stoją w kwadracie, ale również rozpoczynają wielką bitwę między sobą. Po czyjej stronie staniesz? Kim chcesz być i co sobą reprezentować? Nie idź za tym, co tylko Ty chcesz widzieć, ale respektuj wszelkie szczegóły innej perspektywy.

Mars może zabierać energię, gdy do środy Merkury jeszcze przerabia tematy przeszłości. Następnie może się ułożyć, że dosięgniesz nagle nieba! Szanuj siebie przestrzegając prawa. Lilith może się wściec, gdy na końcu zrobisz coś przeciw sobie.

Do poważnych wyroków potrzebujesz spokoju i poczucia bezpieczeństwa. Znajdź czas na przemyślenia, co jest dla Ciebie i Twoich najbliższych najlepsze. Powodzenie przynosi Słońce z Plutonem. Gdy uprzesz się przy swoim i będziesz jasno wiedziała, co ma być zdobyte, wszystko się uda.

Trzecia dekada urodzonych z kwadratem Saturna w biegu wstecznym nie może odrywać się od świata obiektywnego. Bądź tu i teraz dokładnie kalkulując, co się do końca opłaca.

Ja życzę wszystkim możliwości pozytywnych przemian życiowych. Dochodząc do puntu zwrotnego czekają nas nieoczekiwane, odmienne decyzje, fazy ciekawych reorientacji i wiele inspirujących momentów. Wszystkiego dobrego!

,,Jesteśmy tym, czego pragniemy."(Erica Jong)

Dziękuje, pozdrawiam.

Zapraszam na profesjonalne porady biznesowe i życiowe: Skype, mail albo prywatnie, telefon-Austria/Polska: Mobil: +43/6645403372 (WhatsApp, Messenger) lub stacjonarny: 0043/1 6004350. E-Mail: honorata.n@outlook.com Bezpośrednie, natychmiastowe połączenie z Polski pod numerem telefonu 708 788 254 (4,92 zł/ min brutto). Za granicy: 0048 227 184 024. ( 4,30 zł/ min brutto).

Słońce w Byku 30.5.17
,,Żyje się tylko raz, ale jeśli żyjesz dobrze, ten raz wystarczy."
(Mae West)


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji