widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-05-09

Horoskop tygodniowy 9.5.16 - 15.5.16.

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 9.5.16 - 15.5.16." przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

"To, czego doświadczamy jest odbiciem tego, co jest w nas." - autor nieznany

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?"...Musi być naprawdę ciemno, żeby dostrzec gwiazdy..."

Od bieżącego tygodnia miesiąc maj pokazuje się ze swoich najpiękniejszych stron.

Nadchodzące siedem dni ma bardzo wiele boskich aspektów. Nawet piątek 13 z trygonem Merkurego i Plutona oraz Wenus w koniunkcji z Merkurym usatysfakcjonuje wielu darami miłości, niespodziewanymi szansami na poprawy gospodarczo-materialne lub przyszłościowymi propozycji. Złote interesy pojawią się same wraz z euforycznymi konstelacjami. Uwzględniaj bieg wsteczny Merkurego.

Słuchaj rad, zapisuj możliwości oraz idee, nie biorąc się od raz do czegoś, ale dając czas na przemyślenia i wgłębienie w detale. Aby myśleć o powodzeniu rozpocznij od regulowania kwestii takich jak odpowiedzialność za każde własne dzieło i restrukturyzacje. Sprawy wartości jeszcze długo będą omawiane, przemyślane nawet po Nowiu Księżyca.

Podczas negocjacji nie upieraj się bezsensownie przy swoim, ale szukaj kolegialnych i zespołowych rozwiązań. Poniedziałkowe przejście Merkurego przez Słońce( pozycja spalona) przyśpiesza jakieś wydarzenie pozwalając nam oddzielić to, co ważne od mniej istotnego, kierować się kreatywnością szukając przy tym przyjemności i radości.

Słońce w Byku chce poprawić naszą egzystencję. Wielu z nas może dopiero teraz dostrzegło, co zgubiło po drodze, a czego nie można kupić ani w żadnym sklepie, ani zamówić w intrenecie........Ogranicz się do tego ma dla Ciebie największe przymioty.

Nierealistyczne plany, przysięgi czy wyobrażenia mogą rozpłynąć się jak bańka mydlana już pod koniec miesiąca. Rozważając swoje idee upewnij się jeszcze raz, czy jest to w ogóle realne. Piękna atmosfera dookoła nie będzie sprzyjać konkretnemu myśleniu, a rady zbyt optymistycznych ludzi mogą jeszcze wyprowadzić na manowce. Kto już jest pewny swoich konceptów niech spokojnie czeka na odpowiednie momenty. Odpowiedzialność i konsekwencja muszą być bezwarunkowo wkalkulowane. Saturn i Mars w biegu wstecznym nie przyzwolą na autoryzacje chaotycznej szybkości i powierzchowności.

Dobrze byłoby nadchodzącą fazę poświecić miłości i związkom. Single mają najlepszy czas na poznanie partnera całego życia. Wenus ze swoimi aspektami zapiera nie tylko tchnienia jak również rozpościera nieziemsko -sielską atmosferę. Świetna pora na podjęcie ważnych rozmów, zlikwidowania niedomowień i niejasności oraz sprecyzowanie kompleksowych i rozwojowych planów na przyszłość.

Wenus pragnie miłości nie tylko w parach. Także połącznie, porozumienie matek, ojców, najbliższych z dziećmi, ludzi pokoju i harmonii. Ona likwiduje dyferencje między pokoleniami, nawiązuje stałe przyjaźnie budując bezkonfliktowe mosty pojednania miedzy trudnymi obszarami oraz osobami.

W wielu przypadkach sprawy materialno-gospodarcze będą omówione i uporządkowane. Najistotniejsze szukaj dla siebie spokoju, harmonii wybaczając SOBIE także osobiste błędy! Nikt przecież nie jest idealny.......a zgoda z samym sobą umożliwi nam zaakceptować drugiego, a może i wyciągniecie pierwszemu ręki?!

Jeżeli uda Ci się w tygodniu znaleźć parę chwil dla siebie, a wieczorem pomylisz na przykład...." To był bardzo dobry dzień....." zrozumiałeś przekaz kosmicznych, nietuzinkowych konstelacji.

Pozwól sobie na swój własny, osobisty rozwój i hojność serca."Musisz wypełnić tablicę swojego życia tym, czego pragniesz. Jeśli wypełniłeś ją bagażem przeszłości, to zetrzyj ją, czym prędzej. Zetrzyj wszystko z przeszłości, co Ci nie służy, i bądź wdzięczny, że doprowadziło Cię to do tego miejsca i do nowego początku. Masz czystą kartę i możesz zacząć od nowa - tutaj, w tej chwili. Znajdź swoją radość i żyj nią!" Rhonda Byrne

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?
"Najlepiej jest być sobą - prostym, prawdziwym i dostojnym." Robert BrowningBaran 21.3-20.4
Z Marsem w Strzelcu czujesz się jak Ryba w wodzie będą w swoim elemencie.

Twoje osobiste, dobre wartości mogą być użyte. Cały tydzień masz przy sobie power-a abyś osiągnął wszystko, co zaplanujesz. Merkury w znaku obok pozwoli na pewno zdobyć, co wcześniej się nie udało. Cele będą ewidentnie osiągnięte z lekkością i swobodą. Pozostań konsekwentny i wytrwały w tym, co postanawiasz. Trygon Saturna żąda stałości, niezmienności oraz dyscypliny. Miej na uwadze, że wszystko, co aktualnie zaplanujesz i ukierunkujesz jest na długie, bezpieczne lata i z tą myślą należy tworzyć jasne, nowe struktury. Ma się rozumieć w życiu prywatnym i profesjonalnym.

Wysłuchaj spokojnie ofert i zdań innych nie doszukując się od razu podstępu. Dobra krytyka lub odmienne pojęcia mogą szybciej doprowadzić Barana do radosnego finału. Ciekawe propozycje będą pojawiać się tam, gdzie zmienisz perspektyw myślenia, spojrzenia i oceny danych sytuacji. Świat się przemienia i Ty musisz razem z nim iść z postępem do przodu. Uranus utrzymuje nadal i twierdz, że potrzebujesz reformy i rozwoju. Cierpliwość, obiektywność i niecodzienność ukształtuje Twoje życie w pierwszorzędną kategorię.

Daty urodzenia 7.4-8.4 z kwadratem Plutona powinny zaakceptować, że nie wszystko da się sprawdzić i mieć pod swoją kontrolą. Tym bardziej nad uczuciami. Daj innym więcej swobody i zaufaj również samemu sobie. Stare usposobienia, toki myślenia należy zostawiać i wybrać ku nieznanym prądom.


Byk 21.4-20.5
Przed Tobą oszałamiające dni!

Połączenia wszystkich planet są tak fantastyczne w Twoim właśnie znaku, że można już śmiało prognozować nawiązania wybornych kontaktów prywatnych, zawodowych, spełnienia oczekiwań i obfitości, załatwienia trudnych spraw z przeszłości i wszystkiego tylko, co piękne, jeżeli jeszcze podejmiesz inicjatywy na każdym poziomie życia!

Kieruj i wykorzystaj swoje talenty oraz pozytywne strony. Wiesz, co umiesz, jakie masz plany i dokąd dążysz. Nie musisz słuchać opinii innych, kierować ich przeżyciami czy doświadczeniami. Pozostań przy swoim planie!

Gwiazdy, bowiem z ich niewiarygodnymi układami i Twoją Wenus pragną miłości, powodzenia i zadowolenia! Wszystkiego, co sobie zamyślisz ubierz we właściwe słowa. Ze spokojem i cierpliwością przedstaw to, co chcesz przeciągać na Twoją stronę. Będziesz wysłuchany, pomocna ręka jest gwarantowana, a prośby do joty spełnione.

Merkury w Twoim znaku jeszcze ustawia się pozytywnie do Plutona. Jest to rozpoczęcie, przemyślenie, wyznaczenie jakiegoś wielkiego projektu, który przyniesie ogromne zabezpieczenie. Jeszcze nie należy zabierać się do dzieła, ale tylko zakreślić, zainicjować, utorować drogę, zaprojektować! To, co zaświta Ci w głowie zapowiada kolosalne zadowolenie. Myśl może być z dni minionych...planeta w retrogacji chce obudzić i wskrzesić, coś do życia to, co jeszcze nie jest dokonane!

Neptun w sextilu odsłania przed Bykiem przestrzenie życia, do tej pory niepojęte.....Zaufaj sobie. Idź za swoim konceptem pisząc sam scenariusze.

Najważniejsze -działaj, planuj nie odchodząc od swojej ideologii i programu. Nadchodzi czas urzeczywistnienia i fantastycznej finalizacji.


Bliźniak 21.5.-21.6
Wiele sytuacji, wydarzeń i okoliczności w nowym tygodniu ma charakter prze- znaczeniowy. Twój Merkury w biegu wstecznym i cudownych konstelacjach z innymi planetami da i Tobie możliwości zrealizowanie tego, co jeszcze chodzi niespełnione po Twojej głowie.

Jego przejście przez Słońce może zabrać parę Twoich problemów, zabierając na przykład kłopoty finansowe lub innego rodzaju. Nie wdawaj się tylko w utarczki, konflikty lub niebezpieczne szermierki słowem, z tymi, którzy są bardzo agresywni. Dobrze byłoby koncentrować się na sobie szukając miejsc spokoju, harmonii i dobrej, pozytywnej energii. Od poniedziałku razem z wyruszeniem Jowisza do przodu będziesz mógł robić postępy. Może małymi krokami, ale cel znajduje się coraz bliżej.

Dobrze byłoby w tym czasie posprawdzać wszystkie partnerstwa wszelkiego rodzaju, wysłuchać, co mówią i czują najbliżsi, bez niepotrzebnego kierowania się starymi ideałami. Neptun w kwadracie może wysłać Cię na fałszywe drogi, a wyjścia z labiryntów będą skomplikowane... trzymaj się, więc obowiązkowości, pilności i praw zarzadzania. Nic nie zaczynaj, zrezygnuj również do 22.5.16 z większych zakupów. Czas jest bardziej optymalny do analizy, zastanawiania, poprawiania i myśleniu nad nowym, bardziej perspektywicznym.

Uranus pozostaje przy Tobie. On znajdzie kreatywne środki zaradcze na wszelkie sytuacje, da odpowiednią przestrzeń do rozwoju nie pozwalając na nudę oraz zastój!Rak 22.6.-22.7.
Wszystkie sygnały na niebie i ziemi zsyłają na Raka pozytywną energię! Planety z statecznego Byka w porywających konstelacjach to nie tylko nowe szansy miłosne dla singli, ale również czynności, które zabezpieczą Cię całkowicie na przyszłość pod względem profesjonalnym i materialnym!

Merkury w biegu wstecznym jeszcze może nie umożliwi wszystkich projektów nakazując sprawdzenie, liczenie, korekty oraz analizy. Kalkulacje gospodarcze są potrzebne do następnego miesiąca, gdy gwiazda intelektu wyruszy do przodu dając Ci zielone światło do startu i realizacji tego, co zamierzasz.

Nie podpisuj nic przypadkiem, nie daj namówić emocjonalności innych, ponieważ straty mogą być nieopisane. Ze spokojem, rozwagą oraz roztropnością będziesz mógł doczekać szacunku, zwycięstwa i radości całego serca. Uniwersum pozwoli zabierać i opanować obawy. Jowisz i Neptun wyczulają Twoją empatię. Osobisty anioł stróż przy Raku poprowadzi nawet mglistymi drogami na skróty do mety.

Słońce daje ogromne moce w zbawiennym sextilu, a przy czym znajdziesz czas na przyjemności, radości, spotkania w gronie rodzinnym i spacery z ulubieńcami. Jowisz już w biegu prostym od poniedziałku zaprasza do lotów i rozszerzania własnych horyzontów. Nauka czegoś nowego, sporządzenie planów niebawem da właściwe efekty.

Kwadrat Urana to nieoczkowane przeskoki sytuacji. Aktualnie trzecia dekada urodzonych zmaga się z ciałem niebieskim rewolucji. Niepotrzebne, archaiczne ideologie należy pozostawić za sobą. Patrz przed siebie, wypróbuj niekonwencjonalne metody działania.. Niemożliwe jest zatrzymanie czasu.


Lew 23.7.-23.8
Z kwadratem trzech ważnych planet należy dać sobie czas, postawić na cierpliwość i zrezygnować z ryzyka wszelkiego rodzaju.

Szczególnie, gdy Merkury dodatkowo jest w biegu wstecznym musisz liczyć na brak porozumienia lub niemożliwości odnalezienia wspólnego mianownika w kwestiach profesjonalnych. Posłuchaj Marsa w trygonie! Jego trygon i znak Strzelca proponuje Ci inne wizje, metody działania i czynności do zdobycia celów. Nie od razu Krąków przecież zbudowano! Nie śpiesz się. Wiele gwiazd stoi w miejscu, dlatego nie tylko dla Lwa, ale dla każdego ta faza oznacza po prostu; stop, czekaj!

W tym momencie zajmij się sytuacjami, sprawami, operacjami, które długo odkładałeś na boki. Przechodź do samego dołu, przetwarzaj pomysły wprowadzając unowocześnienia i postępowość. Już Mars doda siły przebicia oraz podstawy do włączenia własnego generatora energii. Wysoka analiza pozwoli na kolejny tok postępowania.

Słońce i Wenus nakazuje skupić uwagę na partnerstwach wszelkiego rodzaju. Tam gdzie wcześniej zabrakło czwartego wymiaru dobrze byłoby odstąpić od starych zasad, szukać dialogu i kompromisu.

Nawet największe trudności możesz teraz rozpracować. Saturn będzie dawał stabilizację, pewność i wybierał dokładność dla Lwa. Postaraj się w tym czasie nie zgubić tego, co ma największe wartości. Niech serce dobrze Ci dyktuje, a Ty już sam odpowiednio rozporządzał.


Panna 24.8.-23.9
Nudy w nowym tygodniu na pewno nie będzie!

Słońce, Merkury i Wenus w trygonie pozwoli rozpracować wyzwania, trudności i przygotować się razem z Twoją planeta komunikacji do odnalezienia w spokoju ważnych, potrzebnych informacji. Rozpoczęcie nowych zamysłów przenieś lepiej na koniec tygodnia, a aktualną fazę wykorzystaj dla siebie do analizy i wyznaczenia sprecyzowanego celu. Połączenie Wenus, Neptuna, Merkurego i Plutona oraz Jowisza z Merkurym daje Ci ogromne szanse w sprawach profesjonalnych, prywatnych, miłosnych oraz poprawach gospodarczych!

Gdy pierwsza dekada urodzonych Panien wymaga więcej energii oraz mocy z kwadratem Marsa, wysłuchaj w spokoju krytyki i wydobądź wszystkie swoje siły razem z pozytywnymi konstelacjami abyś mogła przezwyciężyć konfliktowe sytuacje. Neptun dorzuca jeszcze nieporozumienia i niejasności. Postaraj się za każdym razem patrzeć nieco dalej, bardziej perspektywicznie nie wyciągając od raz ostatecznych wniosków.

Druga dekada urodzonych z kwadratem Saturna czuje się może nieprawidłowo traktowana. Za wiele obowiązków, brak sprzyjających warunków nie umożliwi przejścia do kolejnych etapów. Wybieraj sobie towarzystwo ludzi, którym ufasz i na których polegasz. Wszystko inne może doprowadzić do niepotrzebnego zamieszania. Obowiązki należy wypełniać z wielką sumiennością.

Jednak mimo wszystko Słońce, Merkury, Wenus i oczywiście Jowisz, który terminalnie w poniedziałek wyrusza w bieg prosty pozwoli wybrnąć na prostą, zrealizować finalnie założenia i dosięgnąć upragnionego zwycięstwa. Wszystko jest fajnie, ale jeszcze lepiej jak się dobrze kończy! Jowisz napełni Twoją duszę radością! Niech wszystko zmienia się na pozytywne!Waga 24.9.-23.10
Gdy Twoja urocza Wenus łączy się przychylnie z zaszczytnymi planetami; Jowiszem, Neptunem, Plutonem i Merkurym możesz spodziewać się ważnych wydarzeń również dla Ciebie!

Nastrój układów ciał niebieskich wpływa słonecznie na Wagę. Romantyczna, swobodna atmosfera, pełna radosnych impulsów otacza Ciebie dookoła. Pojawiające się propozycje i ludzie umożliwią przejście postawionych barier i spożytkowania swoich sił duchowych, aby osiągnąć zamierzone projekty. Będąc pewną, czego chcesz razem z sextilem Marsa będziesz potrafiła przekonać odpowiednio innych i przeciągnąć na swoja stronę. Jeszcze dobrze byłoby sięgnąć po cierpliwość.. Nie wszystko od raz jest możliwe, gdy całe uniwersum stoi w miejscu, a wiele planet aktualnie jest w retrogacji.

Wszystko, co trwałe zapewnia i tak Saturn w pozytywnym aspekcie. Twoimi zdolnościami możesz już zaplanować na przyszłość, to, co dla Ciebie jest najistotniejsze i najbardziej wartościowe.

Trudności będą po kolei przestudiowane, mimo, że Uran w opozycji i tak wszystko po swojemu nagle i nieoczekiwanie bez ustanku przekręca. Trzymaj się Twojej misji dopuszczając koniecznie modernizację. Pluton w kwadracie na pewno źle podpowiada. Nie wchodzi w uzależniające koncepty czy układy. Idź swoją drogą.

Od swojej Wenus będziesz niezaprzeczalnie profitowała. Prawo i sprawiedliwość niech pozostanie po stronie Wagi. Ty nadajesz ton, ty prowadzisz. Czy jesteś świadoma swoich kompetencji oraz znaczenia dla otoczenia?Skorpion 24.10.-22.11
Nie wszystko złoto, co się świeci..

Po trudnym nowiu Księżyca, gdzie aż trzy planety stały na przeciw dobrze byłoby koncentrować się na sobie podejmując nowe zadania, założenia oraz postulaty. Zacznij od tego, co należałoby przemienić w sobie, nie sugerując się tym, co świat Ci podpowiada. Trygon Neptuna, sextil Jowisza oraz Plutona będzie jeszcze Cię długo chronił. Postaraj się dostrzec wyciągnięte do Ciebie pomocne dłonie, akceptując, że wiele należy przemienić.. Twój Pluton ułatwia nie tylko transformację, ale chce Twojego szczęścia, siły i pewności siebie. Cele będą osiągnięte. Albo jeszcze pod koniec miesiąca może całkowicie prze- reformowane. Merkury już w biegu prostym pozamyka to, co nie jest Ci już( ani w Tobie samym) potrzebne.

Zamykaj oczy i posłuchaj cichego głosu swojej duszy. Twoją empatią płynącą od wrażliwego Neptunem jesteś w stanie wyjść na odpowiednie drogi. Nikt nie chce Tobie zrobić krzywdy, gdy Ty sam dasz innym wolność lub odejdziesz od tego, co Ci szkodzi.

Szanse prywatne i zawodowe należy dokładnie sprawdzić. Gwiazda komunikacji pozostaje bardzo długo w opozycji domagając się konkretnych rozstrzygnięć. Optymizm, pozytywne nastwione, oraz głębia przebicia jest w Tobie! To Ty jesteś najsilniejszym ze znaków, ale energia Plutona nie zmienia tylko Ciebie, ale również ludzi dookoła! Należy się z nią dobrze obchodzić. Jej właściwości są niezmiernie i niepoznane do końca. Nie uciekaj od konfliktów, trudnych rozmów czy innych skomplikowanych sytuacji. Twój stół powinien być do końca miesiąca razem z nadchodząca pełnią Księżyca całkowicie oczyszczony...

Myśl o sobie, nie schodząc już nad dół i rozdając z siebie to, co najcenniejsze. Razem z Twoją mocarną wolą będziesz umiał powstać z kolan i utworzyć nowe życie. Skorpion potrafi to najlepiej. Mars będzie wracał do Twojego znaku. Jego właściwości przydadzą się we właściwym momencie...


Strzelec 23.11.-21.12
Mars w Twoim znaku przyzwala na wykorzystanie swojej siły oraz talentów intelektualnych, psychicznych i fizycznych do rozwoju w dowolnym kierunku. Twoje zdecydowanie i pewność nabiera rozmachu. Spożytkuj swoje moce do tego, co nie udało się wcześniej osiągnąć. Planeta energii jest w biegu wstecznym, nie ulega wątpliwości, że załatwisz wszystko lub rozpoczniesz coś od początku.

Z kwadratem Neptuna i Jowisza nie należy przeceniać swoich możliwości. Zresztą koniunkcja Saturna i tak nie zaakceptuje braku odpowiedzialności. Pierwszy musisz być Ty i Twoja zdyscyplinowana, pewna i realna postawa! Dalej pójdzie jak z płatka, gdy stan faktów będzie się zgadzał z współczesnością. Nie odpływaj ze swoimi pomysłami za daleko! Pod wpływem impulsu możesz szybko się zapalić, jednak idąc dalej odkrywasz tylko nudę... Czy może dostrzegasz przy okazji, że nie wszystkim to odpowiada? A tu partnerstwa wszelkiego rodzaju wymagają aktywnej pracy.. Zrób odpowiedni użytek dany Ci z Marsem. Już razem z nim zajdziesz gdzie potrzeba!

Gdy trudno Ci się przyzwyczaić do tej pory do pozycji Saturna obok Twojego Słońca powinieneś zrobić z niego przewodnika i przyjaciela. On chce Twojej bezpieczności i bezkonfliktowości bez działań z ryzykiem. Pokaż się silnym! Niech zniknął szybko Twoje smutki i troski!

Uranus w trygonie wskrzesi jeszcze niecodzienne pomysły. Twoja wiedza, szerokie horyzonty, zdolności są bez ograniczeń. W nowym życiu można będzie to wyeksponować!


Koziorożec 22.12.-20.1
Trygon Słońca, Wenus i Merkurego oraz piękne połączenia tych gwiazd z innymi pozwoli Ci kierować się w dniu codziennym radosnymi i optymistycznymi uczuciami.

Na Twojej drodze pojawią się ludzie, sytuacje i wydarzenia, które nie tylko zabezpieczają Cię w przyszłości, ale również sprawiają, że nabierasz wiary i przekonania w dzień następny. Ufasz w swoje dobre przeznaczanie rozumiejąc czynności i konieczności wyroków gwiazd.

Magiczne spotkania sprawią zadowolenie serca jak również okażą się przydatne w przyszłości. Znak Byka, bowiem, w którym znajdują się planety mówi o stałości, trwałości oraz lojalności. Nie musisz już za wszystkimi biegać i martwić się o cały świat. Najwyższy czas abyś skoncentrował się na swoich potrzebach, tęsknotach ciesząc tym samym miesiącem zakochanych, majem. Z sextilem Neptuna odbierasz zmysłami otoczenie. Odkrywasz tajemnice od podstaw rozumiejąc ich cele wyższe.

Zawodowo możesz oczekiwać nie tylko popraw, ale również propozycji objęcia lepszego stanowiska lub podwyżki. Słońce zasila Koziorożce silną, pozytywną energią regeneracji. Uniwersum z Merkurym w trygonie pozwoli odpowiednio odnaleźć się nawet w skomplikowanych uwarunkowaniach. Już nie lękasz się, np. zmiany pracy, mieszkania, partnera czy przeprowadzki... Szukając szczęśliwego istnienia interpretujesz odpowiednio sygnały nieba. Droga jest prosta i jasna, bezpośrednio do spełnienia.

Bardzo dobry dzień przed Koziorożcem. Wykorzystaj świetne konstelacje planet dla siebie. Siły Plutona nakazują transformację. Zaczynaj od siebie wtedy całe Twoje otoczenie także się przeistoczy.


Wodnik 21.1.-19.2
Merkury w kwadracie oraz inne planety z mniej optymistycznym położeniu dla Wodnika kierują uwagę na priorytetowe spawy, którymi musisz się w skupieniu i cierpliwością zająć.

Położenie Księżyca wzmacnia pewność siebie i wiarę, że wszystko jest na odpowiedniej drodze. Planety znajdujące się w Byku przypomnianą jeszcze raz abyś swoje czynności, pobudki oraz projekty sprawdzał na stałość, długofalowość oraz użyteczność w dniu codziennym. Liczy się tylko to, co ma przekonanie nawet w trudnych czasach. Do tego potrzeba jeszcze zaufania i całkowitego przeświadczenia oraz ogromnego zaangażowania z Twojej strony. Tak, pracy będzie huk, jednak wszystko się opłaci.. Nieznane Tobie wartości przyswoisz z sextilem Marsa i Urana.

Ciało niebieskie energii sprzyjają kooperacji, współpracy w grupie oraz wymiany myśli wbiegającej do przyszłości. Jej bieg wsteczny umożliwi osiągnąć nawet niemożliwe. Uran, Twój druh i rewolucjonista da szanse na zrozumienie ludzi najbliższych z innej strony, wykorzystania optymalnie własnej wiedzy oraz pomysłowości i szerokich horyzontów.

Związki wszelkiego rodzaju potrzebują dialogu.

Nie uciekaj od trudnych rozmów czy wyjaśnień starając się odnaleźć wspólne cele. Twoja emocjonalność będzie zmienna, bardziej głębsza i może dla Ciebie absolutnie nieopisana. Pozwól dopuścić do siebie nawet te nieznane uczucia.. Z decyzjami poczekaj do 22.5. kierując tylko tym, co mówi serce. Na końcu wyjdziesz z tym jak najlepiej odrzucając od siebie to, co w życiu codziennym się nie sprawdza.


Ryba 20.2.-20.3
Słońce, Merkury i przede wszystkim Wenus sprawiają, że możesz począć się jak w niebie. Prześwietny dopływ wielkich, stabilnych emocji zapewnia Ci miłości, zrozumieniu oraz wysłuchaniu do końca przez osoby dla Ciebie znaczące. Teraz ta wizja, projekt, chodząca za Tobą od dłuższego czasu może być do końca miesiąca zrealizowana. Poświęć dużo uwagi na sprawdzanie, kooperowanie, poprawki oraz uwzględnienie rzeczywistości.

Saturn i Mars w biegu wstecznym, obie planety w kwadracie do Ryby Słońca żądają jeszcze raz podjęcia odpowiedzialności za siebie, swoje życie oraz najbliższe otoczenie. Rozstrzygnięcia inaugurowane nieco wcześniej zweryfikuj, podsumuj rezygnując już z tych ludzi, okoliczności i sytuacji, które do Ciebie nie pasują! Wstrzymaj się jednak z ostatecznymi osądami i wyrokami do końca miesiąca. Mars w Skorpionie ustawi się w trygonie i wtedy podejmiesz jasne, konkretne, jednoznaczne decyzje.

Neptun i Jowisz są Twoją ochroną prowadząc do zrealizowania marzeń. Obie gwiazdy mają na myśli trybuty wyższe, niepoznane sfery oraz emocje transportowane bezpośrednio z wszechświata. Spróbuj już zaraz, od czasu do czasu tworzyć plany dalekosiężne, gdzie nie ma ograniczeń oraz granic. Nie pozwól Marsowi czy też Saturnowi się zastraszyć! Myśl i rób swoje przestrzegając zasad i dogmatów zarządzania.

Jeszcze lepiej byłoby zmienić swoje podejście do życia pilnując własnego zdrowia, spojrzeć na codzienne odżywianie, nie zapominając o sporcie. Mars zabiera, bowiem energię, dlatego jesteś często znużona. Szukaj dla siebie "dopingu", wyreżyseruj to, co kochasz i czemu pragniesz się poświęcić. Pozostań jak zawsze spokojna. Wszystko na pewno dobrze się ułoży.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji