widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-05-16

Księżyc - czyli żyjąc w bezpiecznej bąbelkowej otoczce

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Księżyc - czyli żyjąc w bezpiecznej bąbelkowej otoczce" przygotowanym przez naszego eksperta Magda Klementyna.

Rozejrzyjmy się po pokoju, w którym teraz siedzimy przed ekranami komputerów lub telefonów. Wszystko jest takie jakie powinno być, jakie oczekujemy. Mamy wewnętrzne przekonanie, którego nawet nie jesteśmy świadomi, że jeśli zamkniemy oczy i ponownie je otworzymy, to wszystko będzie dokładnie takie samo jak przed chwilą. To właśnie nasz bezpieczny kocyk, w którym jesteśmy owinięci. Otoczka, która daje nam poczucie stabilizacji. Ale wyobraźmy sobie, że po otwarciu oczu wszystko jest inne. Nie ma nic, co by przypominało nasz pokój. To, co przeżywamy w tym momencie, jest właśnie jednym z doświadczeń płynących z karty Księżyc w Wielkich Arkanach Tarotowej wędrówki.

Siedząc spokojnie przed klawiaturą, odpisując kolejnym znanym-nieznanym ludziom, odsunęliśmy od siebie magię świata, która czeka na nas na zewnątrz. Żyjąc wyłącznie w znajomych schematach i iluzjach, nie dajemy dojść do głosu naszej intuicji.

Z jednej strony boimy się Księżyca - przecież przy jego pełni jesteśmy zdolni do popełniania
różnych czynów, a ponadto jak łatwo jest zgubić się w blasku księżyca swoją drogę. A z drugiej jest to dla nas nadzwyczaj komfortowa sytuacja, będąc uczepionym tego, co jest nam doskonale znane. A to co pcha się, aby otworzyć nas na nowe doświadczenia, pomimo wycia i ujadania zwierząt, zostaje niedopuszczone do głosu, tylko i wyłącznie dlatego, że jest nam nieznane.
W takiej sytuacji nasze ego króluje, potrafiąc tak nami pokierować, że w bezpiecznej otoczce nie potrafimy przyjąć prawdy o sobie.

Księżyc zatem w głębszym zrozumieniu, zachęca nas do inspiracji, do poznawania i zachwycania się światem, do pozwolenia, aby nieznane także miało wstęp do naszego niepowtarzalnego życia.


Magda Klementyna Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Jeśli nie jestem dostępna a jest potrzeba rozmowy, proszę napisać do mnie i umówimy się z przyjemnością na konkretną godzinę:)
Zadzwoń na
708 788 457708 788 457 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7710048 224 179 771 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji