widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-05-29

Horoskop tygodniowy 29.05.17 do 4.06.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 29.05.17 do 4.06.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia: W poniedziałek Mars stoi w opozycji do Saturna i w kwadracie do Chirona. W środę na niebie pojawia się silny trygon Merkurego z Plutonem. Wenus stoi w sextilu do Marsa i w trygonie do Saturna. W sobotę Wenus tworzy koniunkcję z Uranem, a Słońce trygon do Jowisza. W niedzielę Słońce stoi w kwadracie do Neptuna, a Mars przechodzi do Raka. Konstelacje aktywne; Saturn trygon Uran, Neptun sextil Pluton, Mars sextil Uran.

" Nie ma czegoś takiego jak osobisty sukces. Zawsze jest osoba, która nam pomaga, uczy, pokazuje."

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku) Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.

-29.5.17 od godziny 8; 59 do godziny 14; 12.
-31.5.17 od godziny 13; 15 do godziny 18; 16.
-2.6.17 od godziny 23; 49 do 3.6.17 godziny 2; 04.


"Wielu ludzi sukcesu jest na szczycie dzięki umiejętności motywowania samych siebie, swoich bliskich, współpracowników."

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"Trzeba mi nowych skrzydeł, nowych dróg potrzeba." Juliusz Słowacki.

Baran 21.3-20.4.


Właściwie masz wszystko, co potrzebujesz, aby zorganizować sobie bardzo dobrze czas. Po nowiu Księżyca same pojawiają się odmienne trendy i kierunki, a ważne połączenie Wenus w Uranem na pewno dodatkowo, życiowe przekształcenia. W partnerstwach wszelkiego rodzaju może pojawić się chęć wyzwolenia. Szczególnie tam, gdzie od dawana zgrzytało, nie pasowało lub było naciągane. Odważ się mówić prawdę, bez upiększania. Omijanie faktów nie przyda się w dalszej ekspansji. Do niedzieli masz swojego Marsa w pozytywnym aspekcie, a zebrane wieści powiązane z wiedzą i doświadczeniem przydadzą się na pewno w sekundarnym doskonaleniu. Jest to również świetny czas, aby świat usłyszał o Baranie. Twoje pomysły są wyjątkowe i przyczynią się do polepszenia istnienia wielu ludzi.

Najważniejsze abyś był świadomy swojego celu i z grupą ludzi o podobnym myśleniu sterował do niego z dynamizmem i systematycznością. Nie zatrzymuj się na drobnostkach, chociaż i one są na pewno ważne. Otoczenie ufa Tobie wierząc, że wszystko ułoży się jak należy. W miłości panuje stan wyjątkowy. Główne zadnia dla Ciebie to podział szczęścia, na, dwoje, aby się rozrosło. Uniwersum należy do Ciebie maszeruj, więc do przodu. W przyszłości czeka Cię, bowiem powodzenie.


Byk 21.4-20.5


Z Merkurym w Twoim znaku dzieje się bardzo dużo. Wymiana myśli, inne plany, sugestie otoczenia i miniony Nów Księżyca sygnalizują radykalne przeobrażane. Już wiesz, inicjatywa leży w Twoich rękach. Nie czekaj zbyt długo, aż ktoś za Ciebie rozstrzygnie, ale sam zrób tak abyś poczuł się najlepiej.

Tylko same myśli, na przykład o własnym rozwoju to za mało. Konstelacje gwiazd protegują przeobrażenia, a gdy planeta komunikacji utworzy trygon z mocarnym Plutonem już będziesz wiedział, co należy zreformować. Niektóre, bowiem z punktów widzenia są przestarzale, nie przydatne w aktualnym świecie. Wiem, że trzymasz się na tradycji i żądasz zabezpieczeń. Wysłuchaj w spokoju propozycji innych, ale ostatecznie bierz to, co najlepiej do Byka pasuje.

Profesjonalnie możesz szybciutko przejść do pierwszych szeregów. Liczy się tylko pozytywna energia, skuteczny plan i nieszablonowość. Jowisz i Neptun będą pomagać. Łatwiej potem jest wchłonąć ciekawsze tematy. Kreatywność daje szansę na osobiste spełnienia z ogromna aktywnością.

W miłości nie należy wyłącznie czekać, ale samemu wyjść z założenia, że dookoła funkcjonuje równouprawnienie. Gwiazdy sprzyjają planowaniu porządków jak również przejrzenia sfery życia uczuciowego.

Otwórz się na innowacyjność.


Bliźniak 21.5-21.6


Czym jest ostatecznie stałość dla Bliźniaka?
Chyba każdy z Was mógłby sam odpowiedzieć na to ważne pytanie. W nowym tygodniu, gdy Słońce i Mars rozgościły się w Twoim znaku nadchodzi faza rozstrzygania.

Saturn na przeciw patrzy z surową miną. Nie każda myśl, projekt i wyobrażenie będzie przez niego zatwierdzone. On chce przede wszystkim odpowiedzialności. Za swoje czyny, słowa oraz myśli. Czy już wiesz, z kim i gdzie, w jakiej atmosferze chcesz zostać do końca?

Dopóki czerwona planeta gości w Bliźniaka domu, nie zabraknie odwagi, dynamiczności w zdobywaniu celów i osobistego rozwoju. Nie odkładaj nic na jutro, później czy do następnego roku. Teraz jest najlepszy moment na korygowanie swojego życia, sprawdzenia układów partnerskich i zawodowych. Tam, gdzie zostaniesz zatrzymany lub ograniczony nie kapituluj od razu, ale najpierw przemyśl czy wszystko, co teraz masz przy sobie, przyda się w przyszłości. Ty masz być w każdej sytuacji priorytetem i doprowadzić do osobistego wzrostu.

Ze Słońcem pod rękę łatwiej będzie pokonywać wyzwania dnia codziennego.

W miłości nie rozpoczynaj orzeczeń. Jeżeli już wcześniej coś ustaliłeś poczekaj na wskazówki nieba. Do końca siedmiu dni dużo się wyjaśnia abyś mógł wyruszyć do prawdziwe realnych dróg przyszłości.


Rak 22.6.-22.7.


Nie wszystko się ostatnio udawało, a ze Słońcem w sąsiednim znaku chcesz zrobić kilka rzeczy na raz, rozpoczynając to tu, to tam i nie dopatrując końca.

Postaraj się jeszcze raz słuchać Merkurego. Może jego działania są dla Ciebie za powolne, ale z wejściem Marsa i tak włączysz turbo biegi.

Spokój i harmonia może również pojawić się w środku tygodnia, gdy planeta komunikacji spełni jakieś marzenie, a Księżyc ustawi w pozytywnym sextilu z Panny. Tymczasem nie matkuj każdemu, nie opiekuj wszystkimi. Zabezpieczaj przede wszystkim siebie, aby inni doświadczyli Twojej siły, pewności siebie oraz zdecydowana. Gdy Wenus zwiąże się z Uranem Twoje wyobrażenia o partnerstwach nagle się przeinaczają. Jest możliwe, że zrezygnujesz z ubóstwiania i dojrzysz w nim normalnego, szarego, tak ja Ty człowieka. To dobrze, przecież nikt nie jest ideałem. Dobrze byłby zająć się sobą, swoim organizmem, ciałem i dostarczaniem porcji witamin. Lato już tuż, tuż, a Ty będziesz potrzebował dużo siły!

Wenus w kwadracie jednocześnie sprawdza osobiste wartości i punkt samo- motywacji. Otwórz się na inspirujące znajomości, dając sobie szansę na przedstawienie się bardziej ufnie światu. Nie zawsze należy dopatrywać się dramatów, tam, gdzie ich w ogóle nie ma. Pozostań spokojny.


Lew 23.7.-23.8


Z Merkurym w kwadracie nie z każdym można się dogadać. Dyskutując z otoczeniem dookoła nie nastawiaj się z góry, że nic się nie uda. Raczej przyjmuj do wiadomości inne perspektywy, odmienne sposoby myślenia i filozofie życia. Słońce, Wenus i Uran nastawione bardzo pozytywnie wzbudzają w Lwie radosne, letnie uczucia. Jest możliwe, że zaplanujesz wyjazd lub zapragniesz odnaleźć szczęście w odległych lądach. Potrzebujesz, bowiem więcej aktywności, interesującego towarzystwa i przyszłościowych wizji.

Gdy zawodowo jeszcze nie wszystko będzie układać się jak należy nie mierz ogółu jedną miarką, ale więcej podkreślaj osobistą kulturę. Głównym tematem będą z pewnością; wiara, sprawiedliwość i równość. Ty sam masz być odpowiednim przykładem, bowiem wszelkie oczy patrzą prosto na Ciebie.

Koniunkcja Węzła Karmicznego, co rusz stawia Lwa przed ważnymi osobistymi. Nie zdziw się, nagle, że do zupełnie obcej osoby poczujesz nieznane emocje. Zbiegi okoliczności są drogą przeznaczenia, a Ty w tej kwestii jesteś protegowany. Z Saturnem dążysz do zabezpieczenia, nawet, gdy Wenus przechodzi Urana od razu należy przygotować na niespodzianki! Nie stresuj się z byle powodu, ponieważ okoliczności stają same do góry nogami. Korzystaj z protekcji gwiazd i załatwiaj szybko, na czym kiedyś ci zależało. Masz dobrą fazę na skonstruowanie interesujących teorii życiowych, a jednocześnie zawartość portfela dziwnym trafem się poprawia.


Panna 24.8-23.9


Z wieloma kwadratami nie można sobie zaszaleć. Po Nowiu Księżyca i u Ciebie pojawią się odmienne impulsy nakłaniające do przemyślenia ostatnich planów i decyzji.

Pewnie nie wszystko można objąć odpowiedzialnością, ale Panna ma przede wszystkim rozpocząć od siebie. Jak postrzegasz siebie, jak oceniasz i jak czujesz będzie wpływało na odbiór Twojej osoby przez najbliższe otoczenie. Nie pozwalaj przypadkiem na agresję, czy ataki z wiadomej strony. Zdrowy dystans, mądra postawa oraz budowanie mostów do przyszłości niech stanowi podstawy do stworzenia innego życia. Nie łatwo jest się odciąć od dni minionych. Z trygonem Plutona i Merkurego masz w sobie mnóstwo siły. Szukaj pozytywnych ludzi, którzy dobrze Ci doradzają dostarczając pozytywnych energii. Czasami warto postawić znak zapytania nad osobistymi decyzjami i pozycjami. Szukając sprawiedliwości i prawdy w pierwszej kolejności wystąp sama z inicjatywą. Nie trzeba nic odkładać na później. Szczególnie, gdy Mars pozycjonuje się negatywnie do Saturna. W środku tygodnia Księżyc w Twoim znaku uspokoi. Odnajdziesz swoje miejsca czując jak bardzo zasłużyłaś na relaks.

Zawodowo z trygonem osobistego patrona dobrze byłoby pozamykać nieciekawe rozdziały. Wybieraj z życia tylko to, co Cię cieszy, daje pewności siebie oraz własny szacunek. Atak nie jest zawsze najlepszym rozwiązaniem trudności. Tydzień wymaga od Panny mądrego rozsupłania wszelkich konfliktów.


Waga 23.8-22.9


Przed Tobą otwierają się przepiękne perspektywy i tylko teraz będzie zależało jak podejdziesz do sprawy. Słońce i Mars pozytywnie nastawione podsyła letni wiatr w skrzydła. Możesz sobie na więcej pozwolić! Wychodź z cienia i pokaż, co potrafisz.

Odwaga jest kluczem do szczęścia, nawet, gdy w miłości, po Nowiu Księżyca masz prawo docenić swoje wartości. Pluton i Wenus w opozycji nie pozwala na lekceważenie pojawiających się emocji. Jest racją ostatecznie wymagać, a ile dajesz tyle dostawać. Perfekcji, której szukasz przez całe życie nie będzie, lecz miłość ma swoje prawa. Praca nad sobą jest pierwszym przykazaniem. Co postanowisz będzie się dokonywać.

Do końca tygodnia z gwiazdami w Bliźniaku otacza Wagi atmosfera lekkości i nadziei. Zawodowo odnajdujesz chęć na jeszcze więcej. Planeta szczęścia wkrótce się zatrzyma, aby wyruszyć w bieg prosty i realizować, to, co sobie zaplanowałaś. Jowisz pragnie abyś stała na najwyższych podestach. To jego ostatnie działania na następne 12 laty. Skromność trzeba chować do kieszeni i spożytkować odpowiednie pozytywną energię do zdobycia swoich gigantycznych marzeń. Tematy partnerstwa, sprawiedliwości oraz dyplomacji są priorytetowe. Nie pozwól się przy tym innym manipulować, naginać bez sensu do ich warunków. Ty masz być dla siebie najważniejsza.


Skorpion 24.10.-22.11


Z opozycją jeszcze Merkurego coś się kończy i dlatego należy do wszystkiego podchodzić spokojnie. Pamiętaj o swoim celu! I swoich pomysłach oraz ideach, abyś nie stracił tego, na czym w sumie bardzo Ci zależy! Nie pozwalaj, aby inni do czegoś zmuszali, czy manipulowali. Znasz przecież sam swój rytm, potrzeby i możliwości osobiste. Jeżeli jeszcze w coś wątpisz lub zastanawiasz się nad rozstrzygnięciem pewnej sprawy-daj sobie czas! Mars pojawiający się od niedzieli w trygonie będzie już wiedział, co postanawiać, gdzie kierować ważną energię i z kim rozmawiać, nawet wysoko emocjonalnie.

W nowym tygodniu będzie mnóstwo wyjaśnione i jest szansa, że znowu rozświetli jasność w Skropiona głowie. Nie musisz wysłuchiwać głupotek, oglądać się na plotki i tolerować ograniczenia. Pokazuj się takim, jaki jesteś, bez ubarwiania i otoczki.

Zawodowo dobrze jest zadawać pytania, przed podpisami jeszcze raz przeczytać i akceptować korygowanie przez innych terminów. Nie wszystko musi być doskonałe. Nikt nie jest boskim Herkulesem!

Od środy wieczorem z Księżycem w Pannie odnajdziesz swoje miejsca i posprzątasz wielkie góry nagromadzonego bałaganu. Rozglądaj się tymczasem dookoła. Otoczenie powie Ci, co należy w sobie zmieniać. Już wiesz sam, co wysyłasz do świata, to będzie do Ciebie powracać.


Strzelec 23.11.-21.12


Zawodowo od samego poniedziałku musisz liczyć na nieoczekiwane wydarzenia. Zanim przystąpisz do walki, zanim rzucisz z wielką złością na rywali, zatrzymaj się.

Gdy na niebie Saturn stoi w opozycji do Marsa najpierw trzeba wszystko sprawdzić, dowidzieć, co siedzi za kulisami, zebrać wiadomości nie wchodząc w bezsensowne konflikty i zmagania. Gdy sytuacje zaostrzą się i poczujesz, na przykład ograniczenia zaakceptuj, że pewne sytuacje będą wymagały kontroli. A może trzeba z czegoś zrezygnować i rozpocząć inny projekt od samych podstaw? Słońce z Bliźniaka w opozycji i kwadracie do Neptuna sygnalizuje, że nie każde wyobrażenie jest na miejscu. Trzymaj się faktów i rzeczywistości! Bez wymyślania i ciągłego przybywania w świecie fantazji. Pogoń za trzema srokami jednocześnie może spowodować straty także wróbla w garści. Wyluzuj się, nawet, gdy do celu prowadzą objazdy. Saturn ma swoje prawa i spowalnia to, co nie możesz mieć od razu.

Wenus, Uran i Jowisz stoją bardzo pozytywnie nastawione, aby Strzelec dostrzegał zupełnie inne perspektywy, przyjął ciekawsze propozycje i rozpoczął rozwój osobisty.

Twoje przestarzale wyobrażenia o świecie, sobie i otoczeniu ulegają wraz z Saturnem w biegu wstecznym przeobrażeniom.

Mars w opozycji może kraść Twoją energię. Do końca tygodnia znajdziesz jednak czas na miłość, sympatyczne spotkania i relaks w gronie ludzi podobnie myślących. Po Nowiu Księżyca należy wskoczyć na inne tory. Nie pal tylko za sobą mostów, ale wykorzystaj zdobyte doświadczenie do budowania trwalszych, życiowych konstrukcji.


Koziorożec 22.12.-20.1


To, że w swojej sprawie staniesz na barykady, będziesz bronił do końca i nie popuścisz ani milimetra, jest jasne. Ale pewna tolerancja, zrozumienie i wyrozumiałość przyda się z drugie strony... Nie bądź za uparty, akceptując inne myślenia i wyobrażenia. Nikt nie chce podstawiać Ci nogi, ale korzystać z Twojego doświadczenia.

Także, jeżeli chodzi o osobistą ocenę nie traktuj siebie tak surowo, zawyżając, co rusz porzeczkę. Mars ustawiający się w opozycji do Saturna, od niedzieli, atakuje zagarniając siły i energię. Nie spinaj się, pokaż swoje emocje. Odstępy od reguł są czasami dopuszczalne. Ty sam zasłużyłeś na odpoczynek, ciepło i dobre serce.

Gdy Słońce w Bliźniaku marzy o wielkości dodając optymizmu, stajesz się odważniejszy, nawet, gdy planeta karmy surowo wskazuje wszystkim granice. To już znasz i nie poddasz z byle ograniczenia. Epizodycznie warto wejść oknem, gdy wyrzucają nas drzwiami, korzystając z mądrych sposobów, słów przekonania i pomyślnego, współczesnego wiatru.

W miłości i związkach z Wenus i Uranem w kwadracie należy się otworzyć na nowe, przeskakując cienie i przede wszystkim dając szansę na realizację najbardziej ukrytych marzeń. Koziorożec też nie jest wyspą i potrzebuje wiernego towarzystwa. Wychodź sam z inicjatywą, korzystając z zaproszeń i słuchając komplementów. Nadszedł czas, abyś otworzył swoje serce do świata.


Wodnik 21.1.-19.2


Jak się dobrze przyłożysz wszystkie marzenia mogą się spełnić, a fruwające motyle w brzuchu nabierają barwy lata. Wodnik wcale nie chce otwierać oczu na rzeczywistość, bowiem Wenus i Uran zsyłaj z nieba przepiękną fazę. Stwórz dla siebie więcej przestrzeni, zadbaj o czas wolny, bowiem teraz może się zrealizować, to, o czym od wieczności myślałeś!

Tymczasem Merkury żąda od Ciebie więcej konkretów, ścisłej struktury i dużo zaangażowania do wysokich lotów zawodowych. Mając do czynienia z ludźmi; zawodowo czy prywatnie nie zapominaj o najważniejszym. Absolutnie potrzeba tu więcej cierpliwości do podejmowania decyzji, bez stawiania wszystkiego na ostrzu noża.

Rozluźnij się i Ty robiłeś kiedyś błędy, akceptuj przemiany, konfrontacje z innymi poglądami i nieznanymi wizjami. Wodnik jest znakiem przyszłości, który ma prowadzić i pokazać innym, gdzie jest rozwój i ekspansja. Pożyteczność w dniu codziennym także jest ważna. Schodź z obłoków i zajmuj się wyzwaniami, nie rozciągając wszystkiego na części pierwsze. Krzepkością i praktycznością czynności staniesz się jednocześnie więcej wydajny.

Wenus synchronicznie pragnie Twojej aktywności. Pomyśl o sporcie, zmianie w wyglądzie kładąc nacisk na styl letni. Masz już jakiś cel, wyobrażenie jak ma wyglądać Twój najbliższy związek? Jowisz nie pozwali na samotne spacery, a wyruszając w bieg prosty już od 9.6 zabiera się do czarujące odmiany. Przygotuj się. Czeka Cię, bowiem niespodzianka!


Ryba 20.2.-20.3


Mars do końca tygodnia jeszcze w kwadracie ostrzega przed niepewnym otoczeniem, które może pokazać się ze zdradliwej strony. Konflikty, nieporozumienia omijałabym dużym kołem, nie reagując na zaczepki czy prowokacje. Szczególnie trzecia dekada urodzonych z dodatkowym kwadratem Saturna musi liczyć na zatrzymania przez pewne wydarzenia. Patrz innym na ręce, abyś nie była wciągnięta w ciemne sprawki. Kwadrat Słońca w Bliźniaku do Neptuna stanowczo przykazuje dla wszystkich ze znaku Ryb wzmożoną uwagę i konieczność pozostania w realu.

Bądź rzeczowa trzymając się faktów, a przed podpisami sprawdzając nieznane paragrafy. Po Nowiu Księżyca w przykrej pozycji należy się zająć rekonstrukcją dnia codziennego. Struktury życiowe mają być przede wszystkim bardziej praktyczne. Planeta komunikacji z Byka sprawdza różne możliwość kładąc nacisk na obopólne zrozumienie i użyteczną racjonalność. Wysłanie życzeń do nieba jest absolutnie za mało. Mów, czego Ci potrzeba, pewnie należy także pisać, upominając o to, co należy do Ciebie!

W środku tygodnia z Księżycem na przeciw zrozumiesz, gdzie potrzeba więcej aktywności. Wysuwające się na plan pierwszy zadania nakazują nie siedzieć w cieniu, ale samej podjęciu inicjatywy i skorzystaniu z witalnych pierworysów.

Mars od niedzieli w silnym trygonie opanuje każde wyzwanie. Ale nie trzeba czekać tak długo. Przechodź od razu do czynów!


Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 29.5.17 do 4.6.17. Merkury trygon Pluton, Słońce kwadrat Neptun. Mars w Raku.
"Emocje potrzebują logiki i logika potrzebuje emocji. Jedno bez drugiego niemoże istnieć. Logika i intelekt pokazują nam, gdzie możemy być i co możemy osigągnąć, jednak bez emocji nie wzbudzimy działania oraz nie poszerzymy naszej wizji."


Ja życzę wszystkim miłego tygodnia. Odróżniaj wyobrażenia od realnych warunków. Saturn w opozycji do Marsa i trygonie do Urana daje swoje ,,OK" tylko dla praktycznych, przyszłościowych sprawiedliwych pomysłów.

"Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić. "Konfucjusz.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji