widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-07-03

Horoskop tygodniowy 3.07.17 - 9.07.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 3.07.17 - 9.07.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia:. Chiron wyrusza w bieg wsteczny. Mars stoi w opozycji do Plutona i w kwadracie do Jowisza. W środę Merkury przechodzi do Lwa, wcześniej stojąc w kwadracie do Urana. Wenus przechodzi do Bliźniaka. W czwartek Słońce ustawia w kwadracie do Jowisza i trygonie do Neptuna. W piątek Wenus łączy sextilem z Merkurym. Dramatycznej pełni Księżyca w Koziorożcu (godz. 6; 06) towarzyszy koniunkcja z Plutonem i opozycja do Marsa. Słońce ustawia naprzeciw Plutona. Opozycja Marsa do Plutona jest aktywna(4,5). Planety w biegu wstecznym; Saturn, Pluton. Konstelacje aktywne; Jowisza kwadrat Pluton, Neptun sextil Pluton, Neptun kwadrat Lilith.

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku) Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.
-środa 5.7.17 od godziny 3; 35 do godziny 7;08
-piątek 7.7.17 od godziny 16; 12 do godziny 19; 45.

"Wiara to skok w ciemno w ramiona kogoś, kto cię przytuli."(Arturo Pérez-Reverte).

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


"Aby poznać siebie, trzeba się wystawiać na próbę. Tylko tak może się przekonać każdy, na co go stać."( Seneka Mlodszy)


Baran 21.3-20.4.
Z planetami w trudnej pozycji wrażliwego Raka należy przede wszystkim zająć się priorytetami zwracając uwagę na swoją emocjonalną stronę. Czy to w domu, czy w pracy wszędzie, gdzie zaczyna się palić nie rób od razu rewolucji, ale w spokoju postaraj się opanować całą sytuację.

Wiele może odgrywać się w Twojej głowie, gdyż burzliwe gwiazdy działają na nerwy nakazując Ci podnieść, jakości życia. Gdy od połowy tygodnia planeta komunikacji Merkury przejdzie do Lwa łatwiej będzie przeprowadzać dialogi, szukać pomocy i nawiązywać inne znajomości.

Marząc o spokoju zorganizuj tak czas, aby przede wszystkim starczyło go dla samego siebie oraz najbliższych, którzy mają Ci bardzo wiele do powiedzenia. Nie zasłaniaj się obowiązkami i pracą. Jowisz w opozycji może namawiać do "za wielkiego", zasłaniając te maleńkie rzeczy, które stanowią podstawy życia.

Wszyscy wiedzą, że nie lubisz stać na drugich pozycjach, ale dookoła trudnej pełni Księżyca w kwadracie raczej nie wysuwałabym się na pierwsze miejsca. Zawodowo, niezadowolenie z różnych sytuacji może przejść szybko w agresję, którą przedstawiasz innym bez kontroli, na końcu oczywiści szkodząc tylko samemu sobie! Potrzebne Ci to?

W życiu prywatnym, nie przekonuj kogoś na siłę, raczej z przemyśleniem prezentując swoje argumenty nie stawiając nikogo pod ścianą. Pełnia to zakończenia-nie ryzykuj, więc tego, na czym najbardziej Ci zależy. Tolerancją i dyplomacją zyskasz najwięcej, a kompromisu należy używać w każdej sytuacji.


Byk 21.4-20.5
Pełnia Księżyca w Koziorożcu odbywa się w trygonie, co ma już pozytywną stronę, że wiele będzie wyjaśnione do końca tygodnia. Ważne jest jednak od samego poniedziałku zwrócić uwagę na komunikację. Wszystko, co wypowiesz ma być przemyślane, poparte faktami i przedstawione z autentycznymi uczuciami.

Jeżeli na czymś Ci zależy, a na pewno na swoich życiowych wartościach, trzeba je prezentować nie wyłącznie głową, ale również sercem. Planety w Raku są bardzo wrażliwe, ale Księżyc w Koziorożcu chce odpowiedzialności! Szczególnie za samego siebie!

Kto rozdał z Was za dużo ze swoich wartości Wenus dla innych, powinien natychmiast zbudować osobiste granice. Uczucia mają być pomostem do świata realnego pełnego bezpieczeństwa. Wewnętrznego i zewnętrznego. Dlatego musisz polegać przede wszystkim na samym sobie i już nie czekać!

Nie działaj jak Rak, czyli dwa kroki do przodu i krok do, tyłu, ale odważnie podążaj swoją drogą osiągając cele. Z Księżycem w Koziorożcu nic nie funkcjonuje błyskawicznie. Gdy jedno się kończy, nad drugim trzeba będzie z dynamizmem i solidnością popracować w ogromnym skupieniu.

Prywatnie otwórz się na nowe kontakty. Jest możliwe, że będziesz musiał najbliższych godzić, wykazując się zmysłem dyplomacji.

Zawodowo nie popadaj w rolę szarej myszki, ale pokazuj z tej profesjonalnej strony. Twoje zdanie i wiedza się liczy! Nowe stanowiska i odpowiedzialne funkcje nadciągają.


Bliźniak 21.5-21.6
Planety znajdujące się obok, w znaku Raka wskazują tematy, za które należy się z miejsca zabrać. Rodzina, uczucia, emocjonalność...może to wszystko dla znaku powietrza jest nudne, ale podwijaj rękawy i zamieniaj nie tylko w słuch. Rodzina, przyjaciela...to ma znaczenie i należy pokazać także swoje głębokie uczucia.

Tydzień przedstawia dla Bliźniaka ogromny potencjał. Prywatnie i zawodowo razem z Wenus przechodzącą do Twojego znaku i Merkurym dla Lwa, jeszcze razem z sercem na dłoni możesz, bowiem osiągnąć bardzo dużo. Nie działaj sam. Wspólnie możemy zdobyć więcej. Co dwie głowy to nie jedna. Zachowaj jednak wszelkie reguły. Saturn stoi naprzeciw.

Tymczasem stwórz odpowiednią atmosferę w domu i pracy. Uczucia jedności, łączności i spójności nie może nigdzie brakować, a szpagat między domem, a radosną twórczością wypada wykonać z uśmiechem i gracją. Już Wenus pomaga, jak Bliźniak ma się zachować. Nie marnuj tylko czasu na głupotki.

W partnerstwach wszelkiego rodzaju zachowaj suwerenność podkreślaj przy okazji możliwość indywidualności. Dyplomacja i akceptacja zróżnicowanego świata przyda się w pracy. Wszelkie ważne zadania warto wykonać do piątku. Trudny weekend przeznacz na relaks i wypoczynek. Z Afrodytą sam na sam już coś wymusisz, aby nie wchodzić w niepotrzebne konflikty. Trzymaj się faktów dbając także o drobiazgi!


Rak 22.6.-22.7.
Mając Słonce, Marsa i Merkurego jeszcze do połowy tygodnia jesteś zaopatrzony w potężną energię, która ma Cię przygotować na trudną pełnię Księżyca w opozycji.

Twój patron naprzeciw w ramionach Plutona musi cierpieć. Ale to wcale nie jest podwód abyś poddawał się bez walki! Nie bój się różnych ról życia i wykorzystaj informacje psychologii nawet, gdy Twój przeciwnik wydaje Cię za wielki do walki. O swoje należy wchodzić na ścieżki wojenne, nawet cierpiąc w sercu, a nie od razu pokazywać z białą flagą! Zawsze jest szansa i nigdy nie jest za późno zacząć, coś jeszcze raz od początku.

Czując, że ktoś zrzuca na Ciebie winy lub chce zabrać odpowiedzialność najpierw należy się uspokoić, pomilczeć i przeanalizować sytuację. Gdy widzisz przed sobą zgliszcza podejdź do sprawy z zupełnie innej strony. Słońce, Mars i Merkury są zaatakowane prze Plutona, ale po to abyś odszukał w sobie moce do boju!

Wielka transformacja, do której jesteś zmuszony polega na tym, aby rozpoznać swoje zbędne uczucia. Nie zmuszaj nikogo do niczego i sam nie zgadzaj z drugiej strony na podlegania. Czas znajdzie wyjścia z każdej sytuacji. Nawet gdybyś musiał nosić cegiełka po cegiełce do przywracania i kształtowania nowości.

Zawodowo przystało pokazać się z tej pewnej siebie strony bazując na swojej wiedzy oraz doświadczeniu. Nerwy nic tu nie zdziałają. To, co wczesnej się nie udało dokonasz z prędkością światła za moment. Polegaj na sobie, nie pozwalając na odbieranie odpowiedzialności za siebie.


Lew 23.7.-23.8
Z pozytywnie nastawionym Jowiszem i Uranem należy zadać sobie ważne pytania przed pełnią Księżyca w rodzinnym Raku. O co pragniesz zawalczyć? Co ma dla Ciebie priorytety? Gdzie znajdziesz prawdziwe uczucia?

Merkury przechodzący do Twojego znaku, już w tym tygodniu znajdzie odpowiedzi na ważne pytania. Wszystko, co jest dla Ciebie osobiście istotne powinieneś podejść z dziecinną ciekawością. Zadbaj o swoje potrzeby orientując na głosie serca. Niebawem i dla Ciebie nadchodzi bardzo kluczowy czas, gdzie trzeba będzie podejmować konkretne decyzje.

Z planetą komunikacji zawodowo będziesz zadowolony ze swojego zaangażowania. Nic nie stoi w miejscu, więc obejmuj śmiało odpowiedzialne zadania. Początek tygodnia może będzie nerwowy, dlatego do każdego szczegółu przygotuj się rzetelnie.

Prywatnie pomyśl o zaplanowaniu wakacji, upiększaniu domu, ale nie wprowadzając przy tym partnera w kłopotliwe sytuacje. Daj mu też coś powiedzieć czy ustosunkować do Twojego zdania. Dominacja nie będzie dookoła pełni na miejscu. Bądź naturalny, zaufaj w bieg wydarzeń. Wszystko ułoży się i tak jak należy, gdy nie skusisz się na ryzyka wszelkiego rodzaju.


Panna 24.8-23.9
Planety znajdujące się w Raku nastrajają, uspokajają i szukają przed wszystkim miejsc bezpiecznych, gdzie poczujesz się jak w domu. Pełnia Księżyca w pozytywnym trygonie, mimo naładowanych wysoko- buntowniczą energią budzi w Tobie chęć odwagi i dostrzeżenia swojej wielkości.

Gdy Neptun naprzeciw nakłania do wiary w rzeczy niemożliwe, nierealne słuchając swojej intuicji, skorzystaj ze swoich doświadczeń. I w świecie super magicznym będziesz potrafiła się odnaleźć dopatrując emocjonalnych, pięknych elementów. Nowy tydzień zawodowo z sextilem Merkurego spożytkuj do środy do załatwienia spraw zawodowych, istotnych spotkań i wykonania, tego, co wczesnej sprawiało trudności. Księżyc w Koziorożcu, podczas znaczącej pełni dodaje Tobie ogromne siły, dyktując współprace w grupie z odpowiedzialnością. Twoja dobra analiza, spryt i koncentracja wspomaga z kompetencją przejść do nowych, jeszcze bardziej prężnych projektów.

W miłości wykorzystaj również czas do połowy tygodnia, następnie Wenus ustawia się w kwadracie. Gdy w partnerstwach nie wszystko przebiega jak należy pokaż się prawdziwą i autentyczną. Mów otarcie, na czym/kim Ci zależy nie chowając głowy w piasek. Proste słowa wystarczą.

Z kwadratem Saturna początek trzeciej dekady urodzonych powinien pomyśleć o swoim zdrowiu i relaksie. Nie czekaj aż samo coś się poprawi. Reforma codziennego dnia, zdrowa żywność, więcej sportu na świeżym powietrzu postawi na pewno Pannę szybko na nogi.


Waga 23.8-22.9
Nowy tydzień może być wyzwaniem, szczególnie, gdy nadejdzie pora weekendu. Trudna pełnia Księżyca z wielką ilością kwadratów nakazuje już od samego poniedziałku posprzątać, co nieco w swoim życiu, abyś na końcu nie była zmuszona do podejmowania nieprzemyślanych decyzji.

W pracy oprócz prowokacji, może dojść do wielu uwarunkowań, gdzie właśnie Tobie będą podsunięte winy. Uważaj dobrze, słuchaj reakcji swojego organizmu. Już sama będziesz wiedziała, z kim należy rozmawiać, a kogo raczej omijać. Oczywiście, że ważna jest atmosfera także w grupie zawodowej, ale aby doszło to jedności jak w rodzinie potrzeba odpowiednich ludzi. Gdy Jowisz namawia do pracy wspólnej wypada sobie ludzi dobierać. Nie z każdym będzie Ci w drodze do celów. Trzymaj się swojego planu, wypełniając każdy szczegół, co do joty. Jesteś obserwowana przez przełożonych i kolegów.

Zmienność i niepewność w życiu partnerskim minie gdzieś dokoła środka tygodnia. Twoja Wenus w Bliźniaku pragnie się bawić i relaksować. Zadbaj wraz Twoją Afrodytą o wysoko jakościowy program.

Sama pełnia Księżyca ma charakter poważny i tak też Waga powinna zinterpretować pojawiające się doświadczenia. Najlepiej będzie, gdy nie zrobisz uników i odważnie powiesz, co leży Ci na sercu. Broń swoich racji! Nie musisz ciągle innym dawać pierwszeństwo! Z Plutonem i Marsem w kwadracie należy być przede wszystkim autentycznym.


Skorpion 24.10.-22.11
Pełnia Księżyca w pozytywnym aspekcie, ale z opozycją Twoich patronów może przynieść wyzwanie. Jest możliwe, że staniesz przed konfliktem wewnętrznym, nie zgadzając się sam na to, w co się wmanewrowałeś.

Twoje uczucia przywołują tematy z przeszłości, gdy aż trzy planety do połowy tygodnia tworzą piękne trygony. Mimo płaszcza ochronnego należy uważać na otoczenie, ludzi i swoje potrzeby. Aby nie zabrakło tego, co najważniejsze. Poczucie osamotnienia, zimna i dystansu nie przerażają odważnego Skorpiona. Jednak w głębi serca czujesz żal do siebie. Pluton ściąga na dół, pragnąc abyś się przetransformował. Z hadesowymi przepisem trudno się zaprzyjaźnić. Czytasz sam między słowami, wiedząc, że trzeba przeskakiwać swoje cienie.

Nie pozwalaj, aby inni integrowali w Twoje emocje, nawet, gdy nie możesz już ich kontrolować. Konsekwencje będą wyciągnięte z Twojego życia profesjonalnego i prywatnego.

Z układów, znajomości, przyjaźni zostało bardzo mało. To może boleć, przecież tyle z siebie dawałeś. Węzeł Karmiczny w kwadracie jest nieubłagalny. Naprawdę z niektórymi już jest koniec? Po pełni idąc do finału miesiąca poznasz całkowitą prawdę. Merkury z Lwa już w kwadracie skreśli całkowicie iluzję.

Skorzystaj ze Słońca i Marsa w trygonie. Te gwiazdy stoją przy Twoim boku dając silną, pozytywną energię, wiarę w dobro i sprawiedliwość. Czas płynie szybko i pokażesz innym, że potrafisz być orłem i feniksem, który zadziwia wszytych. Potężna moc jest, bowiem w Tobie. Sięgnij do niej w trudnych chwilach.


Strzelec 23.11.-21.12


Wiele przeszłych tematów nie jest jeszcze wyjaśnionych.

Szczególnie życie prywatne i rodzinne wymaga Twojej uwagi. Nie uciekaj od trudnych kwestii, ale przygotowując sobie pytania rozpocznij od siebie. Gdzie zrobiłeś błędy? Saturn w biegu wstecznym nie da spokoju, dopóki prawda nie wyjdzie na zewnątrz.

Aby osiągnąć spokój i neutralną pozycję sprzyja Strzelcom położenie patrona, Jowisza w Wadze. Związki naprawią się tylko wtedy, gdy wytrwasz do końca i wysprzątasz piwnicę przeszłości. Podchodź do faktów z sercem. Obojętnością możesz zniszczyć to, co w życiu jest najważniejsze. Twoja interpretacja powinna uwzględniać pojęcia innych. Każdy ma prawo inaczej podejść do sprawy. Nie kładź nikomu do głowy swoich ideałów. Wenus ustawiona w opozycji może zabrać Twoje bezcenne wartości.

Tymczasem zawodowo, od połowy tygodnia z Merkurym w Lwie ukazują się świetne propozycje. Twoja energia i siła wzrasta, a konkurencja z największym przeciwnikiem może okazać się w mgnieniu oka drobnostką. Błyskawicznie polepszasz swoją sytuację profesjonalną, nie obawiając się, że sam stawiasz wiele na głowie. Reaguj szybko wykorzystując swoją niekończącą się, ognistą aktywność.

Nie bój się podejść z odwagą do nieznanych zadań. Mimo ogromnej wielości obowiązków poradzisz sobie z każdą kwestią. Więcej determinacji i pewności siebie! Do końca miesiąca rozpoczniesz na pewno zawodowo ciekawsze drogi! Pokaż się światu z tej rycerskiej, wielodusznej strony!


Koziorożec 22.12.-20.1


Niebezpieczna pełnia Księżyca w Twoim znaku wymaga szczególnego przygotowania i w każdym bądź razie spokoju w różnych sytuacjach. Gdy Księżyc stoi obok Plutona, może być, bowiem zabrana ostania szansa. Dlatego nie ryzykuj, przemyśl przede wszystkim sytuacje rodzinne i partnerskie. Nowe, które się rodzi będzie wymagało od Koziorożca uczuciowości, prawdy i odwagi.

Twoje uczucia kontroluj już od poniedziałku. Działania pod wpływem impulsu, z afektem, bez zastanowienia wiodą do porażki. Gdy otoczenie wskazuje Ci limity są dwie możliwości. Albo uda Ci się coś bardzo wielkiego, albo odejdzie to, co było iluzją i zarazem ciężarem. Księżyc w pełni obok Plutona przywołuje tematy z dni przeszłych, gdzie byleś od kogoś/czegoś uzależniony, gdzie nie było ciepła i miłości. Teraz masz sam, jak ojciec i matka odpowiadać za siebie, wziąć za rękę i potratować jak kochający rodzice. W jednym. Mimo, że emocje odgrywają bardzo ważną rolę niepolecany jest akcjonizm, działania z rozpaczy lub zemsty ...za to, co Ci kiedyś wyrządzono.

Zaufaj w bieg wydarzeń, koncentrując się na tym, co odgrywa się w Twojej głowie. Gdy Pluton żąda natychmiast rzeczowości pamiętaj o szczerości i fair play. Mars w opozycji przystępuje do ataku na Twoją osobę. Zanim wyciągniesz największe działa, zastanów się nad strategią walki i nie akceptując niszczenia Twojej indywidualności!

Kto potrzebuje pomocy, może jej szukać u osób doświadczonych. W innych przypadkach nie wchodź w ryzyko, oceniając realnie napływające informacje. Nie wszystko się opłaca. Pieniądze należy trzymać przy sobie. Pozostań w każdej minucie w realu trzymając się z daleka od miejsc i ludzi, którzy Cię niepokoją. Każda minuta doprasza się samodyscypliny i potraktowania siebie z rozwagą.


Wodnik 21.1.-19.2


Masz w sobie ogrom energii, która możesz przenosić góry i wpływać na innych. Jednak jest w Tobie coś za zatrzymuje Cię w miejscu, co nie pozwala realizować marzenia i żyć tak, jak sobie kiedyś wyobrażałeś. Nowy tydzień z trudnymi powiązaniami gwiazd jest bardzo dobry na zajecie się sobą z odpowiedzialnością. Do 20.7 masz bardzo dużo czasu, aby zrobić, to, co wcześniej Ci się nie udało.

Zawodowo zdefiniuj dokładnie cele, pozwalając raz abyś był dla siebie samego autorytetem. Odsłoń przy tym zasłony strachu. Ty kreujesz, inicjujesz, Ty, Wodniku musisz sam działać. Gdy Węzeł Księżycowy leży na przeciw, maski same spadają wskazując drogi do przyszłości. Jest możliwe, że wielu z najbliższych, przyjaciół odjedzie z Twojego życia. Przy okazji nie pozbywaj się tego, co ma wartości. Za miesiąc ukaże się, bowiem w zupełnie innym świetle.

W partnerstwach dostajesz olśnienia z Wenus w Bliźniaku. Mimo różnicy emocji, dobrze byłoby przeżyć nieznane doświadczenia. Nie akceptuj tylko i wyłącznie komunikacji. Serca ma budować pomosty do ludzi, a nie suchy intelekt. W pracy zdobędziesz szybko powodzenie. Twoje projekty zostają zaakceptowane, a świetne szanse należy przyjmować z ochotą, wyłącznie tam, gdzie przeanalizowałeś fakty. Merkury ustawia od środy w opozycji. Twoja oryginalność sprzyja rozwiązywaniu największych trudność. Projekty, sprawozdania czy inna aktywność twórcza jest uznana przez otoczenie. Nie wchodź jednak w ryzyka polegając na osobistych odczuciach.


Ryba 20.2.-20.3


Z gwiazdami w znaku Raka Twoje uczucia będą silniejsze, bardziej wrażliwe odbierając całą sobą to, co się dzieje dookoła. Gdy konstelacje nieba prowadzą do trudnej pełni Księżyca trzymałbym swoje nerwy na wodzy, nie wchodząc w żadne nieostrożności.

Zawodowo może się przydarzyć, że niespodzianką, dziwnym trafem jakąś nagłą informacją wyjdziesz nagle z kryzysu. Z Saturnem w kwadracie, szczególnie dla trzeciej dekady urodzonych, nie polecam poleganie się na innych, czy też oddawaniu odpowiedzialności za siebie. Mars na przeciw Plutona stawia, bowiem wszystko na jedną kartę, grając w ciemno i prowadzać tym samy w ślepe zaułki. Z zaufaniem w siebie wykaż się aktywnością oraz inicjatywą, sprawdzając dokładnie szczegóły. Szczęście teraz nie spada z nieba, ale trzeba będzie się nad tym napracować. Słońce ustawia w kwadracie do Jowisza. Nie słuchaj, co mówią nieprofesjonalni.

W związkach wszelkiego rodzaju, od środy przeinacza się atmosfera. Wenus już w intelektualnym Bliźniaku pobudza komunikację, napędza ciekawe rozmowy, ważne, przyjemne spotkania..nie dając jednak konkretów!

Ryby zadaniem jest do września zbudowanie stabilnego fundamentu do przyszłości. Zaprogramuj każdy swój dzień z wielką dokładnością. Konsekwencja, nieugiętość będzie Ci dana od trygonu Marsa. Finalnie należy kierować się głową. Czas i spokój poprowadzą do miejsc przeznaczenia.


Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 3.7.17 do 9.7.17. Dramatyczna Pełnia Księżyca na osi Koziorożec/ Rak 9.7.17 z koniunkcją Plutona i opozycją do Marsa."Zmiany to proces, poprzez który przyszłość wchodzi w nasze życie." (Alvin Toffler).

Ja życzę wszystkim dużo harmonii wewnętrznej. Nie pozwól, aby Twoje niekontrolowane emocje przyczyniły się do bezsensownych działań. Tydzień daje jednym przeogromne szanse transformacji swojej strony emocjonalnej, innym nakazuje ostatecznie bezwarunkowe zamkniecie przeszłości. Dopuść do siebie nawet bardzo trudne uczucia konfrontując się z samym sobą. Odwaga do samego siebie, z wcześniej przemyślną, inną strategią działania umożliwi nam przerobienie kryzysowych tematów. Bierz odpowiedzialność za siebie, nie szukając winnych już dookoła. Akceptuj bez strachu swoje słabości i błędy. Nikt nie jest przecież Alfą i Omegą. Nawet, gdy siedzisz sam czując samotność i opuszczenie jest w Tobie ogromna moc wewnętrzna. Obudź ją! Pluton przy Księżycu żąda bezdyskusyjnego nowo- narodzenia. Nawet w cierpieniu.

Powodzenia!

"Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."( Guillaume Musso).


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji