widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-07-31

Horoskop tygodniowy 31.07.17 - 06.08.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 31.07.17 - 06.08.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia:
Słońce, Mars i Węzeł Karmiczny znajdują się w Lwie, a Merkury już w Pannie. Wenus przechodzi do Raka. W czwartek Uran zatrzymuje się w Baranie, aby wyruszyć w bieg wsteczny. W sobotę Jowisz tworzy kwadrat do Plutona. Planety w biegu wstecznym: Saturn, Pluton, Neptun oraz Chiron.

Konstancje aktywne; Neptun sextil Pluton, Merkury sextil Wenus, Jowisz sextil Saturn.

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku) Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.

-od 31.7.17 godzony 1311 do 1.8.17 godzina 14;02
-3.8.17 od godziny 23; 39 do 4.8.17 godziny 2; 37.
-6.8.17 od godziny 11; 21 do godziny 14; 15.

"Nie bądź jednym z tych, którzy obawiając się niepowodzenia, niczego nie próbują."( Thomas Metron)

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


"Dobra wola zastąpi tysiąc sposobów, tysiąc sposobów nie zastąpi dobrej woli" S?ren Aabye Kierkegaard .

"Z dwóch możliwości: z prądem czy pod prąd, jest trzecie -wyjście na brzeg."( Przysłowie chińskie)


Baran 21.3-20.4.


Z trygonem Słońca i patrona Marsa czujesz się potężnie!

Przeogromna siła nie da Ci usiedzieć na miejscu, ale nakazuje wyjść do ludzi, działać, tworzyć nowe projekty i realizować długo przemyślane idee. Najbliższe otoczenie jest zachwycone Twoim powerem. Każdy wie, jak można na Ciebie polegać i gdzie odszukać odpowiedniego przewodnika.

Będą wzorem dla innych bierz pod uwagę Merkurego już w Pannie. On wysłucha nawet przeciwnika, skorzysta z analizy i osądzi wszystkich mądrymi kryteriami. Do końca tygodnia masz bardzo odpowiedni plan, aby z odwagą dopiąć na ostatni guzik to, co skomplikowane. Nie rozglądaj się jeszcze na boki, nie daj ponieść zbytniej spontaniczność, ale dalej podążaj drogą dostojności. Saturn w trygonie na końcu założy na pewno korony! Działaj! Czas leci!

Na pierwszym miejscu postaw swoją pasję, zapał i zaangażowanie. Dalej do pełni wiele będzie już prawie dokończone!

Tymczasem w partnerstwach z Wenus w kwadracie potrzebujesz wyrozumiałość. Jest możliwe, że sprawy familii także będą na gwałt potrzebowały Twoje osoby! Wakacje trwają. Kto zajmie się dziećmi? Kto zbuduje zamek na plaży? A i ukochana osoba czeka na Ciebie!

Sztuką jest organizacja! Daj odczuć najbliższym, że jesteś z nimi. Intuicja już sam podpowie, co jest priorytetem. Zaprezentuj swoje wartości , aby każdy był zadowolony!


Byk 21.4-20.5


Z Marsem i Słońcem w kwadracie mógłbyś być więcej na luzie i nie wchodzić od razu na barykady, jeżeli efekt końcowy w sumie się nie opłaci. Idąc do zaćmienia Księżyca i jego pełni w kwadracie sprawdzałbym swoje pomysły i projekty. Czy wszystko da taki wynik, jak sobie teraz wyobrażasz?

Najważniejsza jest analiza, a w tym przyda się na pewno trygon Merkurego w Pannie. Razem z nim będziesz rozwiązywał z aktywnością każde wyzwanie. Zawodowo, może się przydarzyć, że trudno będzie wytrzymać kolegów i przełożonych. Poczekaj moment, nie śpiesz się, nie wytaczaj od razu duże działa, ale w pierwszej kolejności myśl o sobie.

Pluton w świetnym pozycji daje, bowiem znaczącą transformację i przepotężną energię do pozytywnych przemian w Twoim życiu. Razem z nim dojdziesz na sam koniec świata. Patrz na detale, drobnostki, paragrafy i to, co jest napisane malutkim druczkiem. Od nowiu do pełni pojawiła się przed Bykiem inna, prze- znaczeniowa droga życia. Te z Was, które siedzą gdzieś w labiryntach mgły niebawem pojmą, co przekazują planety. Priorytetowe jest słuchać serca i nie robić nic wbrew samemu sobie. Neptun daje każdemu fantastyczną intuicję. Wyjaśnij tym swoje cele, korygując, co potrzeba.

Nadzwyczajnie profitujesz z położenia Wenus. Już od poniedziałku dostrzeżesz dużo miejsc, gdzie można spędzić miło czas i odszukać samego siebie. Materialnie wpadnie niejedna okazji zarobienia dobrego gorsza. Zabierz się za przyszłościowe wizje. Miesiąc sierpień będzie zamykał bez pardonu przeszłość kierując także w ciekawe znajomości.


Bliźniak 21.5-21.6


Z Merkurym w kwadracie trzeba się będzie zastanowić nad następnym krokiem. Wszelkie sprawy, które są priorytetem muszą być do pełni Księżyca jeszcze raz przemyślane, przesortowane, aby po biegu wstecznym gwiazdy komunikacji podjąć już prawidłowe decyzje.

Praca odchodzi na drugi plan. Zajmuj się więcej partnerstwem, domem, dziećmi i kwestiami bliskimi serca. O tym mówią także gwiazdy znajdujące się teraz w Lwie! Ich potężna energia namawia w pozytywny sposób, aby już nie iść na skróty do celu, ale samemu porządkować fakty i opierać na realiach dnia codziennego. Saturn jeszcze do końca roku wierci dziurę w brzuchu z naprzeciw. Za jego sprawą nic, co nieautentyczne nie będzie miało prawo istnienia. Wszelkie działania za plecami są natychmiast wyciągnięte na powierzchnię. Bądź sobą, prawdziwie idąc prostą drogą do zwycięstwa.

Zbliżająca się pełnia księżyca w pozytywnym sextilu wyjaśni wiele z Twoich uczuć z wiedzą i wymaganiami. To, czego pragniesz wcale nie musi być dobre dla Ciebie, jeżeli będziesz tylko opierał się na opinii otoczenia. Myśl sam, realizuj swoje plany, postaw siebie na pierwszym miejscu, nie pomniejszając indywidualnej wartości!

Nikt nie będzie stał Bliźniakom w drodze. Tylko Saturn nie da się oszukać. On wie wszystko, mając na myśli konkrety i samo życie. Pokaż się bardziej zaangażowany, posłuż wysoką inteligencją. Zawodowo jesteś bardzo szybko doceniony, a podarowane zaufanie z zewnętrze pilnuj i chroń jak oka w głowie! Wykorzystaj daną Ci przez uniwersum potężną energię. Marzenia spełnią się, jestem pewna!


Rak 22.6.-22.7.


Z Wenus w Twoim znaku i sextilem Merkurego odnajdziesz dla siebie miejsca harmonii oraz przyjemności. Z pozytywną energią Słońca i Marsa obok jesteś zaproszony do tworzenia profesjonalnych, bardzo ważnych projektów.

Zanim przejdziesz do skoku, gwiazda komunikacji zajmie się detaliczna analizą i przemyśleniami. Kto ma na tym zarobić i gdzie znaleźć bezpieczeństwo? Kalkuluj dobrze, masz przed sobą super drogowskazy. Idąc do Pełni w Wodniku poczujesz w sobie chęci przebicia z pewną wizją. Zwracaj dalej uwagę na kwadrat Jowisza. Przesady są, bowiem szybko ukarane i mogą ciągnąć do końca roku negatywnymi konsekwencjami.

Stojąc pod wpływem Wenus masz fantastyczny nastrój, podziwiasz sam swoje dzieło, z dobrą myślą i zaufaniem w dzień następny. Skorzystaj z sposobności i pozamykaj do niedzieli, co nie ma perspektywy. Dobre konstelacje będą, bowiem Raka ochraniać, bronić i prowadzić do następnej szansy.

Zawodowo przedstawiaj śmiało swoje pomysły. Jest pewność, że do końca nawet września osiągniesz porządne sukcesy. Z Plutonem od czwartku musi uważać przede wszystkim druga dekada urodzonych.

Nie rób nic na siłę, nie obrażaj bez powodu, nie kieruj emocjami dając innym możliwość dojścia do głosu. Z drugiej strony wejścia w uzależniające uwarunkowania mogą już za tydzień okazać się katastrofą. Gdy przyjmiesz role "ofiary" lub przestrasznych przeciwnika( Pluton w opozycji) starty będą nieopisane.

Czasami lepiej się jest wycofywać wybierając proste, może nie aż tak górnolotne, ale zgodne z duszą i sercem kierunki życia.


Lew 23.7.-23.8


Ze Słońcem i Marsem oraz Węzłem Karmicznym w Twoim znaku musisz być świadomy swoje potężnej energii oraz wpływów. Aby wszystko dobrze wykorzystać, czując w sobie jasne promienie świetlistej gwiazdy, kieruj do tych dobrych i hojnych pomysłów. Rok 2017 jest dla Lwa bardzo znaczący. Możesz osiągnąć wszystko, co tylko sobie zamarzysz.

Ważny jest nie tylko impuls, spontaniczne i odważne działanie, ale również chęci życia i kierowanie energii w te przyszłościowe kursy. Pomyśl również o życzeniach serca i mocy, którą możesz nie tylko zawojować świat, ale także zrobić coś dla innych. Pełnia w Wodniku na przeciw może, bowiem skonfrontować z egoistycznymi pobudkami. To na dłuższą metę się nie opłaci, ale także może doprowadzić do bólu serca.

Do końca nowego miesiąca masz największe szanse ze wszystkich znaków zodiaku, rozkładaj swoje moce z głową, nie marnując sił na sprawy mniejszej wartości. Merkury już w Pannie nakazuje sprawdzać, analizować i być ostrożnym. Przeznaczenie pokieruje Lwa w znaczące kierunki.

Mars jeszcze przez wiele tygodnia daje lekcję, której należy dobrze się przysłuchać. Rozpoczynaj każdy dzień porządnym planem i skrupulatnym przygotowaniem. Księżyc naprzeciw do końca tygodnia może wskaże te punkty życia, o których zapominasz.

Prywatnie w związkach i domu miej odwagę pokazywać swoje uczucia, dawać i żądać więcej, aby wszystko miało ręce i nogi. Żeby wszystko się udało, a Lew znalazł natychmiast przy celu potrzeba jeszcze pracy, prawdziwości i uwzględnienia odmiennych potrzeb partnera. Nie podnoś od razu głosu, gdy coś Ci się nie podoba. Daj innym możliwość również spełnienia, pomagaj, słuchaj- tylko Ty masz w tym momencie taką potężną moc przebicia. Wczuj się w każdą sytuację, włączaj hamulce, kiedy trzeba, a szczególnie, gdy Luna przejdzie do Wodnika.
Droga ma być celem.


Panna 24.8-23.9


Z Merkurym w swoim znaku błyszczysz jak gwiazda na niebie, a sextil Wenus gwarantuje poprawy materialne i uwielbienie otoczenia.

W tak bardzo znaczącym miesiącu trzeba będzie jeszcze rozprawić się z kwadratem Saturna, który się zatrzyma. Gwiazdy znajdujące się obok, w znaku Lwa nakazują Pannie od natychmiast zająć się swoimi emocjami, nauczyć pokazywać uczucia, być prawdziwą, prezentować z odwagą, poruszając nawet bardzo trudne dla Ciebie tematy!

Tylko wtedy, gdy będziesz autentyczna masz szansę powodzenia! Nie bój się być sobą! Z konstelacji wynika, że do końca roku, mimo różnych perypetii staniesz na podium zwycięstwa, przede wszystkim uwalniając z ograniczeń, które sama tworzysz.

Twoja wrodzona chęć pomagania i służenia innym to bardzo dobra cecha. Jednak wraz ze zbliżającymi się zaćmieniami i pełnią w Wodniku, trzeba sięgać do przyszłość! Zamykać smętną erę Ryby z naprzeciwka, nie żałując tego, co było! Świat idzie do przodu, a Twoje talenty są potrzebne całemu światu.

W tym wszystkim fokus ma być skierowany na samą siebie, a nie znowu bieganiem za innym z wzrokiem pełnym ufności. Kiedy Ty sama siebie posadzisz na tronie, dasz wiarę temu, co robisz, i nawet z łzami w oczach wypowiesz, co nosisz w sercu- uniwersum przychyla natychmiast nieba. Będzie stałość, realizacja w partnerstwach, a pieniądze Panna ma zawsze w portfelu. Zabezpieczysz się na pewno na każdym poziomie.

Gdy jesteś zadowolona, tak odbierzesz otoczenie, a intensywność odczuć ma nie zagłuszać tego, co doświadczasz. Partner ma prawo widzieć, co w Tobie siedzi, jakie są Twoje marzenia...nadchodzi czas, abyś przede wszystkim dostrzegła i pielęgnowała swój potencjał i talenty! Reszta musi poczekać.
Zacznij od siebie!


Waga 23.8-22.9


Słońce i Mars znajdujący się w Lwie dają ogromną siłę przebicia i motywuje do pokazania z najlepszej strony.

Skorzystaj z tej niecodziennej energii prezentując swoje talenty oraz założenia. W miesiącu sierpniu masz, bowiem najlepsze szanse. Gdy wcześniej nie widziałaś, nie śmiałaś lub tylko byłaś niezadowolona ...w szybkim tempie docenisz w sobie największe wartości. Pluton w kwadracie bez pardonu żąda prawdziwości. Czas sięgnąć po szczęście i się spełniać, a nie do znudzenia dopatrywać w zupie włosy.

Z wiarą i zaufaniem w sercu masz super podstawy, aby tworzyć znaczące projekty. Jowisz jest przy Tobie. Merkury jest teraz w Pannie i powinnaś przypatrzyć się także szczegółom i detalom. Wymiana tylko myśli, to za mało. Nikogo już nie interesuje powierzchowność i debatowanie, ale konkretne czyny prowadzące do zwycięstwa i uznania.

Twój dobry nastrój nie popsuj sobie, od połowy tygodnia kwadratem Jowisza do Plutona. Przesady, zamki na piasku lub lekceważenie przeciwnika może spowodować, że znajdziesz się na torze bocznym. Tydzień pilnuje prawdy, stałości i zabezpieczeń. Tak, gwiazdy w Lwie chcą żyć w nastroju blues, ale idzie do pełni, gdzie w bezsensowny sposób można zrobić rzeczy, które się nie opłacą.

Po nowiu w Lwie Twoje związki będą się reformować. Decyduj odważnie o swoich życzeniach serca. Nie wiem, na co czekasz. Wyjdź ze swojej bajki i miej odwagę dostrzec, że świat się zmienia.
Myśl przyszłościowo nie obawiając zmiany. Z kwadratem Plutona to już jest przy Tobie.


Skorpion 24.10.-22.11


Na szczęście dla Ciebie, karty od poniedziałku są inaczej rozdane, a rozradowana Wenus z Raka i solidny Merkury w Pannie pozwolą opanować bardzo trudne kwestie.

Do środy trzeba będzie wszystko, co najważniejsze załatwić. Następnie tuż przy pełni w Wodniku, w niekorzystnym aspekcie, przygotuj na kolejny atak, na Twoja osobę. Zbieraj w sobie już siły. Już teraz zaplanuj dobrze tydzień, aby weekend odbywał się w spokoju. Gdy pewne uczucia, emocje i tematy nie dopuszczałeś do siebie, natychmiast w formie wulkanu będziesz musiał przeanalizować przede wszystkim siebie.

Od początku o tygodnia podejmujesz ważne decyzje. Słońce i Mars w Lwie nie popuszczą dopóki nie zdecydujesz się na wybranie głosu serca. Nie daj się skusić na przeciwbodźce, które w dziwny sposób przekroczą Twoje możliwości. Nie wszystko na dłuższa metę się opłaca, a dwa zaćmienia w kwadracie to już kolosalne zmiany dla Ciebie.

Zachowaj więcej luzu, wyjdzie z układów, gdzie robi się niebezpiecznie. Nie stawiaj na jedną kartę, ale na siebie i życie w lepszej przyszłości niż do tej pory! Gdy luna zniknie do połowy ujrzysz i zrozumiesz, bowiem to, co było niejasne.

Wenus gwarantuje Wam poprawy materialne i protekcję otoczenia. Z Merkurym osiągniesz niebywale cele, poznając świetnych ludzi. Jednak czy to, czego pragniesz zgadza się z przeznaczeniem, to inna piosenka.

Zawodowo i prywatnie wygrasz do końca miesiąca. Decyduj się na to, co Ciebie naprawdę interesuje, co wykonujesz z zaangażowaniem oraz pasją. Gdzie będziesz musiał się uczyć i rozwijać wewnętrznie. Konstelacje mówią, że znajdziesz się we właściwy miejscu o odpowiedniej porze. Radyklne zmiany, to nie nowość dla Skorpiona, ale teraz energia przyśpiesza, jest bardziej ognista i dynamiczniejsza Uważaj na siebie unikając agresywne osoby.

Motto tygodnia dla Ciebie; "Nie wszystko złoto, co się świeci." Nie zapomni o tym do pełni 7.8.17 i dalej do końca sierpnia.


Strzelec 23.11.-21.12


Gdy ze Słońcem i Marsem w trygonie nabierasz motywacji i odwagi, Merkury planeta intelektu oraz komunikacji nakazuje odbudować swoje myślenie, podejścia do spraw oraz rozumowania.

Wszelkie wyzwania wypada od zaraz jeszcze dokładniej analizować, przetwarzać, korygować szczegóły. Odchodź przy sposobie od dawnego myślenia, ponieważ idąc do pełni z zaćmieniem Księżyca wiele będzie się przeobrażać. Twoja wiara w siebie jest mocno naderwana z Saturnem bok Słońca. Aby powstać do pionu i zająć priorytetem potrzeba dużo cierpliwości, celowości i wytrwałości.

Po Nowi już na pewno skonstruowałeś ciekawszy plan działania oraz strategie wykonania, opierając na życzeniach serca. Świat ma ujrzeć Twoja wielkość i przeogromne talenty. Dlatego nie ma konieczności zaniżania swoich wartości. Wyeksponuj i przedstaw otoczeniu swoje możliwości!

Zawodowo masz lepsze szanse od innych, chociaż nastroje w braterstwach są takie sobie. Nie czujesz zaufania czekając na krytykę..,a to wypływa nie z danych kwestii, ale z Twojego spojrzenia i perspektyw, które sam budujesz. Przykładaj się do pracy, prezentuj swoje idee. Miej jednak wiarę, że nikt nie chce Ci zaszkodzić. Wychodź z inicjatywą nie chowając się na boki. Także w miłości jest niezbędne poodejmowanie głosu. Atmosfera jest przepiękna do planowania przyjemności, radości i czasu wśród najbliższych.

Kto z Was stracił motywację powinien szukać pomocy profesjonalnej. Idąc do niedzieli, gdy Luna zaniknie w połowie w pozytywnym aspekcie odkryjesz swoje ukryte, przyjazne strony. Zaakceptuj, że przeszłość z Saturnem odchodzi. Zaczynaj każdy kolejny dzień radosnymi mantrami.
Wnet wszystko, co złe i ciężkie będzie przemijać.


Koziorożec 22.12.-20.1


Z gwiazdami w Lwie i Merkurym w trygonie nic nie jest dla Koziorożca straszne!

Może rozpocząłeś pracę nad swoim życiowym projektem może wybrałeś wyjątkowe drogi do przeznaczenia. Twoja motywacja i wewnętrzna siła wzrasta. Z radością od samego poniedziałku przechodzisz do działania. W tym przeszkadza tylko romantyczna Wenus z naprzeciwka, proponując zajęcia z rodziną, dziećmi i tymi, których nosisz w sercu. Świat nie jest taki zły jak sobie wcześniej wyobrażałeś, chcąc dać każdemu z siebie wszystko, co najlepsze! Masz za sobą protektorów i mnóstwo indywidualność stojących u Twojego boku.

Uważać należy w czwartek i piątek. Nie przeciągaj struny i nie upieraj przy swoim. Uwzględniaj zawsze współpracę, kooperację i odmienne myślenia. Bierz pod uwagę realne możliwości bez składania na ołtarzu ofiary z siebie lub innych. Jowisz w kwadracie do Plutona pewnie namówi na różne niepotrzebne czyny. Nie daj się zwieść blaskom miraży i obietnic bez pokrycia. Pozostań sobą.

W każdej minucie stwarzaj harmonijną atmosferę przypatrując przede wszystkim sobie. Pluton przy Słońcu nakazuje zająć się sobą i obserwować indywidualny rozwój oraz postęp.

Trzecia dekada urodzonych z kwadratem Uran przeżywa pewnie ognistą fazę. W związkach wszelkiego rodzaju przechodzisz na inne poziomy. Dużo żaru, pasji i ciekawej energii przerzuca Koziorożca w ciekawe dymensje. Trzymanie się na starym nic nie da. Bądź sobą zabezpieczając przyszłość na nowoczesne sposoby.


Wodnik 21.1.-19.2


Idąc do pełni z zaćmieniem Księżyca w Twoim znaku 7.8.17 należy się przygotować i oszczędzać osobistą energię. Słońce i Mars naprzeciw może zabierać siły i z drugiej strony wskazywać te punkty życia, którymi musisz się bezzwłocznie zająć.

Zanim wywołasz wojnę lub wejdziesz do akcji zorientuj się, czy przeciwnik nie jest od Ciebie dużo silniejszy. Pomysły masz dobre, a Luna w zaćmieniu odsłoni i te zgryzoty, których wcześniej nie byleś w stanie zrozumieć i pojąć swoim umysłem. Jowisz w pięknej pozycji pomaga, daje wiarę i entuzjazm. Jednak i jego wpływy są pod kontrolą Plutona. Tematy pełni mogą być bardzo trudne i napełnione intensywną energią przeżyć z minionego czasu.

Czyżbyś źle ocenił swoją sytuację? Dałeś z siebie za mało? Za wiele? Wypompowałeś kompletnie rozdając wszystko, co miałeś? Do końca miesiąca jest bardzo dużo czasu, aby dojść po nitce do kłębka...

Najpierw proponuję zająć się sobą i rozpatrzyć, co jest Ci najbardziej potrzebne. Gdy zawodowo masz problemy, zdystansuj natychmiast unikając niepotrzebnego stresu. Podczas pełni Mars ustawi naprzeciw Księżyc, co może w pierwszym momencie zaboleć. Przestudiuj w zacisznym miejscu fazę od lutego 2017.

Co się nie da uratować należy zostawić. Jednak wszystko, co stanowi połowę Twojego serca należy zabezpieczać używać każdej metody. Szukaj pomocy przyjaciół i osób profesjonalnych. W Twoim gronie, jest ktoś, kto zna także prawo( Jowisz). Nie rezygnuj z marzeń, akceptując swoje słabości. Nikt nie jest idealny. Do poniedziałku i potem dalej przez następne miesiące, Twoje cele będą przekonstruowane i narodzi w Tobie więcej konsekwencji. W związkach może dojść do potyczek podobnych jak na bokserskim ringu...zastanów się. Co chcesz osiągnąć? Jakie wartości życia mają dla Ciebie znaczenie? Z jakich ludzi należy zrezygnować?

Od niedzieli zadbaj o swoje oraz najbliższych bezpieczeństwo. Nie oceniaj nikogo w 5 minut. Patrz dalej, do przyszłość, Twoja gwiazda rewolucji, Uran ma Ci w tym pomagać.


Ryba 20.2.-20.3


Z gwiazdami w znaku Lwa i Ty nabierasz odwagi. Stawiając swoje wysokie cele trzymaj się konkretności i faktów. Śmiałość sprzyja również nawiązywaniu kontaktów. Już Merkury z naprzeciwka pomoże przesortować Twoje zawodowe i prywatne otoczenie. Nie z każdym będzie Ci dalej po drodze.

Saturn w kwadracie do końca miesiąca zmienia kierunek swojego biegu. Szykuj się na reorientację, odblokowania i ostateczne decyzje. Wenus już od poniedziałku zadba o miłą atmosferę. Gdy jest dużo pracy trzeba oczekiwać świetnego wynagrodzenia. Jest możliwe, że pojawi się ciekawe osoba po Twoje stronie. Daj sobie czas na oceny, korzystając z lata, słońca i wakacji.

Zawodowo polegaj na profesjonalnych indywidualnościach. Ktoś z przeszłości wyciąga rękę, ale lepiej byłoby abyś sama sobie pomogła. Masz bardzo dużo siły z sextilem Plutona. Ryba rozporządza niecodziennymi talentami, która mogą zaprowadzić prostą drogą na szczyty. Nareszcie staniesz w centrum zainteresowania. Doświadczasz ciepła, uwagi wysłuchując wiele komplementów.

Faza z kwadratem Saturna wcale nie jest łatwa, ale teraz współpraca z odpowiednimi ludźmi przyniesie wartościowe efekty.

Niektóre z Was będą postawione przez szansą zmiany pracy lub propozycją objęcia wyższego stanowiska. Do pełni w sąsiednim znaku Wodnika masz dużo czasu na przemyślnie i analizy.

Trzymaj się obiektywnej rzeczywistości!

"Choć nikt nie może cofnąć się w czasie i zmienić początku na zupełnie inny, to każdy może zacząć dziś i stworzyć całkiem nowe zakończenie." Carl Bard


Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 31.7.17 do 6.8.17. Wenus w Raku. Jowisz kwadrat Pluton.

"Nawet, jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie gaś nigdy światła nadziei" (Robert Allen Zimmerman )


Sztuka pod tytułem, "Kto jest najlepszy, kto jest najsilniejszy?" trwa....Konstelacje nowego tygodnia są na początku dosyć przyjemne nakłaniając nas do zajęcia się najbliższymi, rodziną i spotkaniami w gronie przyjaciół. Pod koniec tygodnia mogą powiać już inne wiatry, gdzie wielkie plany i pomysły natrafią na sprzeciwy. Z kwadratem Jowisza do Plutona nie daj się wciągać w uwikłane konfrontacje, nie rób z siebie ofiary, a z drugiej strony nie pozwalaj na wykorzystania i manipulację. Szach mat pojawi się tam, gdzie za wiele sobie wyobrażasz lub żądasz natychmiastowej zmiany. Niedziela jest otoczona trudną energią nadchodzącej pełni i częściowego zaćmienia Księżyca w Wodniku. Sygnały, chęci wyzwolenia, niezależności i domagania osobistych praw budują niecierpliwość. Bądź gotowy bronić swoje zdania, wiar czy wyobrażeń, pamiętając jednak o konsekwencjach. Ja życzę Wam dobrego tygodnia! Dziękuje, pozdrawiam.

30.7.17 Słońce w Lwie, Księżyc w Skorpionie.

"Bądź jak ptak, który spocząwszy w locie swym na gałązce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje śpiewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzegą od zagłady." (Viktor Hugo)


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji