widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-08-07

Horoskop tygodniowy 07.08.17 - 13.08.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 07.08.17 - 13.08.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia:

W poniedziałek odbywa się pełnia i częściowe zaćmienie Księżyca na osi Wodnik/ Lew. Księżyc stoi w opozycji do Marsa, w trygonie do Jowisza i sextilu do Lilith. W czwartek Merkury ustawia w sextilu do Wenus i Słońce w sextilu do Jowisza. W sobotę Wenus konstruuje trygon do Neptuna. W niedzielę Merkury zatrzymuje się w Pannie wyruszając w bieg wsteczny do 5.9.17, a Słońce ustawia w trygonie do Saturna.

Konstelacje aktywne; Jowisza kwadrat Pluton, Merkury opozycja Neptun. Planety w biegu wstecznym; Saturn, Pluton, Uran, Neptun oraz Chiron. Merkury przygotuje się do retrogracji.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"Statki w porcie są bezpieczne, ale stanie w porcie nie jest ich przeznaczeniem." John Shedd.

"Spędziłem większość życia, martwiąc się o rzeczy, które nigdy się nie wydarzyły."Mark Twain.


Baran 21.3-20.4.


Z Wenus w kwadracie i Merkurym w Pannie zaczynasz się zastanawiać, czy droga, którą wybrałeś jest właściwa. Nie krytykuj tak siebie, ale pytaj serca. Pomocni będą na pewno przyjaciele, ale Ci prawdziwi, którzy w momencie Twojej euforii i radości pomieszanej z koniecznością zdobycia zwycięstwa, wskażą te kwestie, które należy przeanalizować.

Od samego poniedziałku uważałbym rozpatrując dokładnie szczegóły. Znajdź czas, aby w tej ognistej fazie prześwietlić ogół i rozłożyć na czynniki pierwsze. W każdej sytuacji, nawet tej najpiękniejszej, gdy trofea uderzą Ci do głowy, zachłystując się własną wielkością, skoncentruj się na sobie, obeznaj z faktami i uświadom, jakie wartości życia, uczucia oraz postacie będą Ci potrzebne w następnej przyszłości.

Mimo wielu trosk, sytuacja materialna wcale nie musi być trudna. Mars w trygonie ze Słońcem daje Baranom tyle siły, że poradzi sobie z każdym wyzwaniem. W partnerstwach wszelkiego rodzaju wypadałoby obejmować odpowiedzialności.

Nikt nie kocha Cię za Twoją wspaniałomyślność i potęgę, ale za to, jaki jesteś tak samo w trudnych chwilach...

Wenus w znaku romantycznego Raka, w kwadracie przypomina o właściwym kierowaniu każdej energii. Najbliżsi, Ci, którzy zawsze stoją po Twoje stronie, także zasługują na uwagę. Tu, bowiem czerpiesz przebojowość i żywotność.


Byk 21.4-20.5


Ogromna energia znaku Lwa i pełnia Księżyca z zaćmieniem nakłania, aby identyfikować się z odwagą, motywacją i śmiałością, a nie siedzieć samemu w zamyśleniu!

Merkury w trygonie już pokieruje Twoje myśli w odpowiednie strony. Daj się skusić eksperymentom, postaw na nowości oraz nowatorstwo! Co się stało z Twoimi marzeniami, oraz ideami przeszłości? A to uczucie bezpieczeństwa, tak bardzo każdemu potrzebne, czy teraz masz przy sobie?

Wchodząc w tydzień z zaćmieniem Księżyca dostrzeżesz najważniejsze kwestie do szybkiego rozwiązania.

Wenus pozwoli na nawiązanie ciekawych kontaktów. Twoja praca ma być uznana i doceniona. Nie tylko przez otoczenie! Ale przede wszystkiemu Ciebie samego! Jeżeli będziesz dalej siedział cicho i skromnie nikt nie zwróci uwagi na Twoje potrzeby. Czasami dobrze byłoby pozwoli także sobie być ważnym, demonstrując uczucia i osobiste pragnienia. Żyć pasją i samą radością! Wypełniając swoje tęsknoty, pilnując przyszłość w kolorach tęczy i zająć hobby!

Gdy w domu pokazujesz się silny, umiesz rządzić i wydawać rozkazy -na zewnętrze nie widać po Tobie mocy. Domek ślimaka i zamyślona mina nie opisuje dostojności mądrego Byka. To, co dawałoby najwięcej ekspresji, wraz nadchodzącą pełnią będzie uwypuklone.

Nie zapominaj więcej o sobie, jak w latach przeszłych...węzeł Karmiczny do końca roku 2018 nie da spokoju, dopóki nie wyjdziesz ze złotej klatki i nie wybierzesz drogi serca.

Co ono mówi?

Wypadałoby od pełni jego głos wysłuchać.


Bliźniak 21.5-21.6


Niby z Marsem i Słońcem w pozytywnym aspekcie demonstrujesz swoją siłę, jednak Twój Merkury w kwadracie informuje, że przez każdą wypowiedzią należy pomyśleć. Idąc do zaćmienia i pełni Księżyca oraz jeszcze dalej całkowitego zaćmieni Słońca bądź bardziej krytyczny do siebie. Sprawdzaj, analizuj, przemyślaj. Planeta komunikacji zatrzymuje się w następną niedzielę i wypada zrewidować priorytetowe kwestie.

Tam gdzie czujesz obawy czy napięcie, nie odsuwaj nic na potem, ale zajmuj od razu działając krok po kroku. Mars skąpany w ogniu daje Bliźniakom mnogość heroizmu i brawury! Tylko jeszcze trzeba tym kierować i samemu się kontrolować! Neptun w kwadracie przypomina o wykorzystaniu intuicji. Włączają empatię, słuchaj głosu serca. Na nic zda się potok słów i masa czynów, jeżeli nie kierujesz tego we właściwe strony.

Aby na końcu doprowadzić do porządnych efektów musisz trzymać się skromnie prawdy, autentyzmu i rzeczywistej oceny. Nie przesadzaj w swoich wyobrażeniach. Saturn pod koniec miesiąca będzie się zatrzymywał w opozycji nie przepuszczając tego, co jest niemożliwe.

Gdy partner nie ma ochoty na dyskusje popatrz najpierw na swoje dzieło. Może czuje popłoch przed Tobą, a może jest wszystkiego za wiele? Przeciążenia, masa słów prowadzi do chaosu myślowego. Nie napadaj nikogo z turbo aktywnością. Twoim zdaniem jest odnalezienie złotej drogi harmonii, aby nikt nie czuł patosu. Im bardziej pędzisz i gonisz, tym szybciej ktoś ucieka przed Tobą.... Zmień swoje strategie! Niech autentyzm i normalność zwycięża z wolą każdego serca.

Jowisz czuwa na Bliźniaka szczęściem.


Rak 22.6.-22.7.


Zwyciężać lubisz, ale czy samotny sukces zadowoli na długo Raka pod rękę z Wenus?

Otwierasz się pomalutku na propozycje innych, korzystasz z zaproszeń i dostrzegasz z rana jasne promyki słońca. Świat może być taki piękny! Dobrze, że i Ty zauważasz urocze zjawiska, tak przy nadchodzącej pełni i zaćmieniu Księżyca.

Zawodowo możesz się całkowicie spełnić. Z Merkurym masz już tyle propozycji, że nie wiadomo, gdzie wsadzić ręce. Tylko nie krytykuj za wiele. Słuchaj, co mówią inni odszukując złoty środek porozumienia. Afrodyta zwraca więcej uwagi na aurę w związkach, gdzie, kto żyw chce być traktowany bardzo poważnie, z myślą o dalszej przyszłości. Pewny siebie, nastwiony bojowo będziesz bronił i chroni każdą bliską sercu osobę.

W pracy także wrzuć na luz, nie wtrącaj w kwestie, które Ciebie nie dotyczą. Jowisz jeszcze jest aktywny w kwadracie do Pluton stojącego na przeciw. Nie potrzebni Ci wrogowie. Z Merkurym w Pannie, nawet, gdy w następną niedzielę zmieni kierunek, trzymaj się realności, rzetelności oraz prawdy.

Dla singli jest świetny moment, aby przekonstruować orientację czy zainteresowania. Z pewnością jest wiele życzeń, które możesz zrealizować z łatwością. Twoje wyczucie sprawi, że bez wyjątku wszyscy czują się przy Tobie dobrze.

Po mistrzowsku do końca tygodnia wykorzystaj pasmo powodzenia. Nikt nie odmowi Twoich próśb. Pokaż spokojnie, co w Tobie siedzi. Wszystkie oczy z lubością podziwiają uczynne Raki. Powodzenia!


Lew 23.7.-23.8


Z pełnią Księżyca i jego zaćmieniem na przeciw należy włączyć swoje wyczucie oraz empatię. Czując w sobie przeogromne siły i pewność siebie możesz kogoś osobistą mocą przestraszyć albo stworzyć niepotrzebny dystans. Wenus w Raku chce bliskości, ciepła, miejsca i przestrzeni do wielkich i małych pojęć bezpieczeństwa. Jeżeli jest zainteresowanie nie musisz demonstrować swojej siły. Wszystko ma płynąć, spajać się i łączyć w jedno- a mianowicie -serce.

Gdy zawodowo idziesz jak burza do przodu, w Twoim gronie, może myślach jest pewna osoba tęskniąca za Tobą. Kogoś zabrakło na porannym stole? A może tylko tak sobie wyobrażasz? A może masz jeszcze wiele życzeń niespełnionych i niezrealizowanych?

Mars obok Słońca jest bardzo niepokorny. Żąda od razu zwycięstwa, nie akceptując słabych uczuć...a pełnia właściwe mówi o tych indywidualnościach i miejscach, gdzie nie trzeba eksplozyjnej i burzliwej zwady. Niektóre z Was pewnie już wiedzą, co mam na myśli. Inne będą szukali dookoła siebie potwierdzenia, jeszcze inni, już na chmurce numer siedem tryskały radością i szczęściem.

Lwią naturą jest kierować, ale bez egoistycznych pobudek czy dyktatury. Nie musisz w domu, wśród najbliższych włączając turbo motoru. Każdy i tak Cię docenia. To Ty dodajesz innym odwagi, motywując i nakręcając do pojedynku o siebie.

Po pełni wiele zrozumiesz, a Twoje cele po spojrzeniu do przeszłości będą się przeobrażać według programu Pluton. Węzeł Karmiczny do końca roku 2018 przypomina i namawia do realizacji tego, co było najważniejsze! Czy Twoje wartości się zmieniły?

Masz prawo wybierać. Jednak nie rób tego depcząc innym po głowach.


Panna 23.8-22.9


Wiesz i orientujesz się więcej, aniżeli inni sobie wyobrażają.

Z Merkurym w swoim domu jeszcze bardziej nakręcasz swój intelekt. Nie marnuj go tylko na skromności i szukanie krytyki. Czasami dobrze jest wyjść z cienia i pokazać światu, co umiesz. Stojąc na uboczu milczysz... czyżbyś uważała to za lepszą broń niż wspaniała mowa?

Nie staraj się kogoś unikać czy też nie dopuszczać innych do swojej osoby! Wenus w znaku Raka szuka, bowiem bliskości, jedności i wymiany myśli, czynów. Decyzje z tą pozycją gwiazdy komunikacji nie sprawią Ci żadnej trudności. Wiedząc, czego chcesz przemyślaj, działaj i analizuj pamiętając o swoich marzeniach. W niedzielę 13.8, gdy Merkury się zatrzyma jeszcze raz powrócisz do tego, czego nie otrzymasz. Wiedza jest siłą, a Ty masz największą w tym momencie! Dlaczego nie chcesz tego spożytkować dla siebie?

W partnerstwach tymczasem potrzeba konkretów. Jeżeli nie udzielasz informacji nikt nie będzie wiedział, czego pragniesz. Wyjdź naprzeciw, nie siedź ciągle w biurze. Lato jest krótkie i warto trochę czasu spędzić z najbliższymi. Poniedziałkowa pełnia Księżyca z jego zaćmieniem przybliża czas rewolucyjnych, prze-znaczeniowych wydarzeń. I Panna bierze udział w spektaklu niecodziennych gwiazd konstelacji.

Wybieraj ścieżki serca, nawet, gdy z kwadratem Saturna trzeba będzie, coś pożegnać. Świat stoi przed Tobą otworem. Dodaj gazu. Gwiazdy serwują Ci super korzystne konfiguracje. Single wychodzą z osamotnienia, w pracy realizujesz z miejsca przyszłościowe projekty. Ufaj sobie! Twój Merkury ma Cię pod opieką. Czego nie uda się dokonać w tym tygodniu powróci trzecią szansą od 5.9.17.


Waga 23.8-22.9


Jowisz jeszcze w Twoim znaku do 10.10 akceptuje tylko ogromne cele i wielkie projekty. Stojąc cały czas w kwadracie do Plutona jesteś sprawdzana i kontrolowana. Czy wszystko da się zrealizować? Co jest realne? Gdy podczas pełni i zaćmienia Księżyca możesz otrzymać asygnowane propozycje lub zaświta Ci coś nowego w głowie- nie zatrzymuj się. Podejmuj wyzwania, wysłuchaj informacji nadchodzących z grupy ludzi o podobnym myśleniu. To może być od razu strzał w dziesiątkę, a Ty przeobrażasz od raz w numer jeden!

Masz największych pomocników, bowiem Słońce i Mars stoją tuż przy Tobie dostarczając power-a, wiarę i nadzieję! Skorzystaj z tej opcji! Bierz wszystko do ręki i do października uwieńcz swoje dzieło sama koroną.

Druga dekada urodzonych z Plutonem w kwadracie powinna jeszcze więcej inicjować, być aktywną, ciągle zmobilizowaną. Wszystkie zadania i wykonania sama masz pilnować i kierować. Nie oddawaj odpowiedzialności za siebie w ręce innych!

Sterując do pełni z zaćmieniem w Wodniku, w pozytywnym aspekcie, wszystko, co się wydarzy ma charter stały. Nie ma przypadku, że właśnie teraz będziesz podejmowała życiowe postulaty. Wenus z wrażliwego Raka chce połączyć się z tymi osobami, które nosisz w sercu. Związek potrzebuje zaufania, pewność i zaangażowania dwóch osób. Stwórz dużo kompromisu, zadbaj o romantyczny nastrój, ale również tak, aby nikomu nie brakowało prywatnej przestrzeni.


Skorpion 24.10.-22.11


Za dużo ognia woda nie lubi, ...ale znając sam swoje siły dobrze wiesz, że na końcu Ty możesz zwyciężyć niszcząc pożaru płomień.

Wchodząc w nowy tydzień od razu stoisz na barykadzie lub ruinie pozwalaj innym prowadzić się prostymi parolami...

Zdystansuj się na moment do otoczenia. Zbierz myśli i posłuchaj, co mówi Twój wróg ogień! Ty masz się słuchać serca, być prawdziwym i autentycznym podążając do spełnienia. Nie zaniżaj swojej samooceny. Księżyc w pełni i zaćmieniu stoi w opozycji do Twojego Marsa. To może być dużo różnych, bolesnych wspomnień. Osiemnaście lat minęło....w jakim punkcie życia stoisz? Jednak jest ktoś to Ci pomoże; Wenus i Neptun w trygonie, oraz osobisty patron Pluton zarządzają nowe oczyszczenie. Z Merkurym najpierw sprawdź wszystkie szczegóły omijając ludzi z negatywną energią. Pozostań cały czas przy sobie sortując myśli. Nie ma tylko i wyłącznie czarno-biało. To jest za tanie dla mądrego i silnego Skorpiona. Wsłuchaj się w delikatne tony, cieniutkie sygnały i wszystko, co wydobędziesz między wierszami. Są inne światy. Różnorodne grupy, dalsze horyzonty i ciekawsze nauki.

Nie musisz bez końca miotać się w przeszłości. Było- minęło. Każdy nowy dzień możemy tworzyć i budować od początku. Właśnie pozytywną myślą, lepszym nastawieniem i szukaniem indywidualności, które nas zainspirują!

Przy okazji w partnerstwach rożnego rodzaju dobrze byłoby pokazać swoje uczucia. Miej odwagę przedstawić także swoje słabości i te strony, które przed najbliższymi ukrywasz.

Uczucia, których dziś zabraknie może być bezpieczeństwo...

Mimo wszystko będziesz potrafił rozpocząć budowy progresywnych fundamentów. Jowisz idzie właśnie w Twoja stronę, sygnalizując, że stare odchodzi, a nowe potrzebuje bardzo dużo miejsca do rozwoju Twoich ukrytych potencjałów. Słuchaj siebie i Twojego serca. Tu jest Skorpiona największa nadzieja z wewnętrzną potęgą.

Warto o siebie zawalczyć! A Ty na pewno zwyciężysz.


Strzelec 23.11.-21.12


W nowym tygodniu, trzeba będzie pokazać uczucia. Wenus znajdująca się w Raku namawia i Ciebie do otwartości, stałości i zastanowienia nad wspólną przyszłością. Pomysłów Strzelcom nie zabraknie razem z pełnią i zaćmieniem Księżyca. Pozytywne konstelacje przeważają, a Mars i Słońce dodają ogromną siłę przebicia.

Nawet, gdy Saturn jeszcze do końca miesiąca stoi w miejscu obok Słońca nadchodzące wydarzenia przybliżają podejmowanie życiowych decyzji.

Nie próbuj w tym wszystkim zaniżać swoje wartości, doszukując się dziury we wszystkim. Koncentruj na nowych celach, innowacyjnych projektach i praktycznych, realnych rozwiązanych. Tylko to będzie przez gwiazdę przeznaczenia akceptowane.

Wszystkie moce trzeba skierować na osiągniecie zwycięstwa. Czerwona planeta już zadba abyś niczego nie zapomniał. Z Merkurym w kwadracie przystało posprzątać nierozwiązane kwestie z przeszłości. Nie przejmuj się, gdy w pewnych momentach będzie trudno. Przełożeni i koledzy w pracy są tymczasem bardzo zadowoleni ze Strzelca. Współpraca i kooperacja gwarantuje uznania nie tylko z najbliższego otoczenia, ale i wyższych szczebli szefostwa.

W domu zrezygnuj z ciągłej krytyki lub samokrytyki. Życie familiarne ma polegać na zrozumieniu i harmonii. Przymknij oko na niedościgłości. Sprzeczki i spięcia warto na zawsze zakopać. Księżyc podczas pełni w zaćmieniu zakańcza jedną fazę dni minionych. Otwiera się nowa ścieżka, gdzie Ty będziesz mógł sam wybierać.


Koziorożec 22.12.-20.1


Jeszcze aktywny kwadrat Plutona z Jowiszem nakazuje sprawdzanie, korygowanie i poprawianie, jakości Twoich projektów. Przy pełni w poniedziałek nie decyduj pochopnie, ale postaw na prawdy, cierpliwość, rozmowy na takiej samej wysokości oczu i respektowanie propozycji z otoczenia.

Jowisz w kwadracie może przesadzić, a gdy Pluton się włącza robi się nieprzyjemnie. Nie podnoś sobie za wysoko poprzeczki. Powodzenie zdobędziesz wtedy, gdy nie będziesz na siłę dążył do zwycięstwa. Droga ma być celem. Radość, pomoc lub praca na rzecz innych przynieście uznanie i samozadowolenie. Pluton nie tylko transformuje nie tylko ciebie, ale również najbliższe otoczenie. Szukając jowiszowej harmonii, gdy zrobisz na bok egoistyczny krok, już za moment możesz poczuć nieprzyjemne wiatry.

Warto posłuchać Merkurego w trygonie. Jego bieg prosty do niedzieli, a następnie zatrzymanie, ułatwi ponowne zmonitorowanie każdego szczegółu. Twoja mądrość i praktyczność przyda się tu na pewno. Pełnia i zaćmienie obok Twojego znaku sprzyja innowacyjnym pomysłom i oprócz kierowania sercem łączenie sił i równorzędność z przeciwstawnym.

Prywatnie Wenus naprzeciw nie da spokoju dopóki nie zajmiesz się najbliższymi, nie pomyślisz o przyjemnościach, odpoczynku oraz miłości.

Nie musisz tu stawać na głowie. W znaku Raka chodzi o spokój, familijną atmosferę i poczucie cichego bezpieczeństwa. A to potrafisz bez bólu głowy zbudować.


Wodnik 21.1.-19.2


Tydzień rozpoczynasz bardzo trudną pełnią Księżyca w Twoim znaku z jego zaćmieniem. Mars stojący naprzeciw ze Słońcem sygnalizuje niepokój, agresję i prowokację skierowaną w Twoją stronę. W pozytywnym sensie można by napisać, że w końcu dostrzeżesz na / w sobie, to, na co nie chciałeś patrzyć lub specjalnie lekceważyłeś i omijałeś. Tym razem przy pełni Twoje emocje będą jeszcze bardziej uwypuklone i energia ognia wskaże niezadowolenie.

Jednocześnie pragnąc zrozumienia i wyczucia, jakieś jedno słowo, może myśl czy też zachowanie osoby naprzeciwko, wywraca wszystko do góry nogami... Już wiesz, co Cię boli od dawna, gdzie zapomniałeś o swoich potrzebach i dlaczego nie identyfikujesz się ze spełnieniem emocjonalnym!

Słońce i Mars w opozycji mają wysokie wymagania. Z Węzłem Karmicznym przypominasz sobie historie z dzieciństwa. Troska o najbliższych budzi także rozterki serca..

Ty, Twoje marzenia, Twoje dzieci, ideały, wyobrażenia, miłość,...co się stało z tym, o czym kiedyś myślałeś jako nastolatek?

Szczególnie wieczorem musisz uważać. W dialogu może dojść do konfliktowych uwarunkowań powiązanych z wydarzeniami 11 lutego 2017.

Życzenia spełniają się nie wtedy, gdy nosimy i rozpatrujemy je w głowie, ale wdrażamy z konsekwencją w realne życie. Krok po kroku. W zależności od tego, co pragniesz, możesz także od początku stworzyć nowy życiorys. Zaćmienia mają charakter transformacji. Coś się kończy, potem rozpoczynamy od początku. W innych warunkach, z odmiennymi ludźmi, z większym zaangażowaniem i spokojnym sercem.

W partnerstwach wszelkiego rodzaju, aktualnie gdzie poczujesz dystans, Wenus w Raku namawia do bliskości i jedności. Tu Wodnik znajdzie inne możliwości. Jowisz czuwa, bowiem nad Tobą w trygonie i nie pozwoli abyś upadł na kolana. Postaw siebie na pierwszym miejscu traktując z powagą.

Wspólność, poufność, ciepło, rodzina nie jest wcale fikcją.


Ryba 20.2.-20.3


Objęłaś odpowiedzialność i niedługo trzeba będzie podejmować ważne decyzje.

Współpracując z ludźmi przy pomocy trygonu Wenus czujesz się doceniona i uznana. Jednak wszystko ma charakter bardzo poważny. Merkury jest naprzeciw w krytycznej Pannie, które nie przepuści nawet najmniejszego błędu.

Wyważ dobrze dane Ci obowiązki, tak, aby z kreatywnością i polotem podejść do każdego zadnia. Wyprzedzając innych na pasie szybkiej jazdy trzeba dodać gazu, aby nie robić korków i zastojów.

Tymczasem Afrodyta nakazuje więcej uczuć, bliskości i odnalezienie swojego miejsca w rodzinie. Z tym będzie trudnej, gdy Saturn stoi w kwadracie. Całość, bowiem ma uwzględniać reguły i przepisy. Planeta przeznaczenia pod koniec miesiąca zatrzymuje się i nie jest możliwe, aby ktoś przymykał oczy na dyletanckie prace.

Wyjątkowy tydzień z pełnią i zaćmieniem Księżyca, w znaku obok rewolucyjnego Wodnika i Rybie nakazuje przemyśleć następne kroki. Od innych ludzi można się dużo nauczyć, tylko w każdym nowym zadaniu śmiało sięgaj po swoją wiedzę i wiadomości.

Zawodowo możesz być pod koniec tygodnia skonfrontowania z przeciwnikiem. Nie bój się, ale potraktuj to, jako możliwość jeszcze bardziej pokazania osobistych talentów. Zaufaj sobie, wierząc w swoje sprzyjające okoliczności. Pluton, Neptun i spokojna Afrodyta czuwają nad każdym Ryby krokiem. Musi być dobrze!

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 7.8.17 do 13.7.17. Pełnia i częściowe zaćmienie Księżyca na osi Wodnik/ Lew 7.8.17 o godzinie 20; 10.

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i ty możesz być wielki."


Miesiąc sierpień jest przełomowy, gdzie ważne wydarzenia astrologiczne prowadzą do transformacji w świecie i życiu wielu osób. W poniedziałek oczekujemy pełni Księżyc na osi Wodnik/ Lew z częściowym zaćmieniem Księżyca, gdzie Mars ze Słońcem stoi naprzeciw. Charakter zaćmień jest podobny do działań Plutona-coś/ktoś nagle, gwałtownie ,,odchodzi", aby zrobić miejsce na nowe. Wyniki zaćmienia mają charakter stały. Słońce zakrywające Księżyc wydobywa na wierz ukryte emocje. Tam gdzie czujemy niezadowolenie, brak spełnienia, ignorancję może dojść do frustracji i prowokacji. Księżyc w pełni stoi w trygonie do Jowisza, a Słońce przechodząc dalej w sextil dają nam siłę i przedsiębiorczość. A do niedzieli trygon Słońca do Saturna gwarantuje zmartwychwstania, powstawania nawet z największych trudności(!) i stworzenie trwalej, stabilnej radości. W nowym tygodniu należy zająć się poważnymi zadaniami w pracy, porządkując i tworząc nowe projekty. Nie tylko Wodnik, Lew, Skorpion i Byk, ale WSZYSCY mają kierować się sercem. Tylko wtedy można, bowiem dotrzeć do całkiem odmiennych, kreatywnych pomysłów i perspektyw z powodzeniem. Zwróć szczególną uwagę na dzieci.

Ja życzę Wam dużo ciekawej inspiracji. Niecodzienny trygon między Słońcem, Jowiszem i Saturnem każdy ma prawo spożytkować dla siebie! Dziękuje, pozdrawiam.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji