widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-09-04

Horoskop tygodniowy 04.09.17 - 10.09.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 04.09.17 - 10.09.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia: W poniedziałek: Mars przechodzi do Panny, Merkury zatrzymuje się, aby wyruszyć w bieg prosty w Lwie, Słońce steruje w opozycję do Neptuna. W środę odbywa się pełnia Księżyca w znaku Ryb z koniunkcją Neptun i sextilem do Plutona. Od piątku do soboty Słońce stoi w trygonie do Plutona. W niedzielę Merkury przechodzi do swojego znaku Panny. Planety w biegu wstecznym: Pluton, Uran, Neptun i Chiron. Konstelacje aktywne: Jowisz sextil Saturn, Neptun sextil Pluton, Saturn koniunkcja Lilith, Uran trygon Lilith, Mars i Merkury trygon Urana.

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku) Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.

-wtorek 5.9.17 od godziny 7; 17 do godziny 7; 29.
-środa 6.9.17 od godziny 22; 30 do 7.9.17 godziny 14; 02
-sobota 9.9.17 od godziny 17; 53 do godziny 18; 24

"Miłość jest życiem, jego największą wartością.
To właśnie w niej rozkwitają wiersze, czyny i wszystko inne.
Miłość jest sercem całości.
Kiedy serce stanie, umiera wszystko inne,
wszystko staje się zbędne, bezużyteczne..."
(Włodzimierz Majakowski)

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"Śmiać się często i szczerze.
Zyskać szacunek mądrych ludzi i podziw dzieci.
Zasługiwać na dobrą ocenę uczciwych krytyków.
Cierpliwie znosić zdradę fałszywych przyjaciół.
Doceniać piękno.
Znajdować w bliźnich to, co najbardziej wartościowe.
Pozostawić po sobie świat nieco lepszym -
czy to w postaci zdrowego dziecka lub alejki w ogródku.
Mieć świadomość, że choćby jedna istota ludzka odetchnęła lżej
dzięki temu, iż my istnieliśmy na tym świecie.
Na tym właśnie polega sukces."
( Emerson)

"Największą siłą człowieka jest siła, która pozwala nam wywierać pozytywny wpływ na nas samych, na tych, których kochamy, i na świat, w którym żyjemy."


Baran 21.3-20.4.


Masz za sobą bardzo dobry czas, a następny tydzień pozostaniesz sam na sam z Wenus. Mam nadzieje, że jej towarzystwo dobrze wykorzystasz, szczególnie, gdy Merkury już od poniedziałku wyrusza w bieg prosty poprawiając od razu Twoje strony finansowe. Odłożone plany i przedsięwzięcia będziesz mógł w mig urzeczywistnić. Bierz mimo wszystko pod uwagę, aż trzy gwiazdy znajdują się w porządnej Pannie wymagając od wszystkich dyscypliny, stanowczości i konkretności. Wyznaczone cele mają być zdobyte, nawet, gdy trzeba będzie nieco się napracować. W przyszłości trzeba będzie skonkretyzować orientacje, myśląc o zabezpieczeniach, nadchodzącej porze zimowej oraz pewności podejmowania każdej decyzji.

Przy okazji nie daj się zastraszyć krytyce, ale wysłuchaj w spokoju ciekawych argumentów, które z pewnością pomogą przekonać nawet najbardziej zagorzałych przeciwników. Jowisz w opozycji jeszcze do 10.10 nie poleca przesad i zbytniej pewności siebie, którą możesz zniszczyć niektóre własne inicjatywy. Zgadzaj się na współpracę i kooperację. Saturn w trygonie do końca roku daje Ci jedyną szansę otrzymania największych komplementów!

Nie zapominaj o miłości! Wielu z Was otrzymało drugi uśmiech losu, aby razem z nim i przedziwną pełnią Księżyca w sąsiednim znak nauczyć się słuchać, wyczuwać odbierając najmniejsze, nawet niedostrzegalne sygnały z nieba i ziemi.


Byk 21.4-20.5


Nareszcie otrzymujesz pomoc z uniwersum i wiele spraw układa się po Twojej myśli. Trygon Słońca oraz Marsa jest jak zbawienie po bardzo trudnym zaćmieniu Słońca i Księżyca. Teraz nadszedł czas odbudowy, tworzenia nowych planów, pomyśleniu o kreacji zawodowej.

Z miejsca znajdujesz lepsze argumenty, dostrzegając raz po raz ciekawsze horyzonty. Nikt nie powiedział, że musisz za kare stać w miejscu. Do końca tygodnia z pozytywną pełnią Księżyca w sextilu poprawisz swoje pozycje na każdym poziomie życia. Gdy Merkury przedzie w sobotę do Panny czekają Cię dodatkowe łaski boże. Nie śpiesz się z obojętnie, jaką decyzją. Przemyślaj, analizuj, porównuj czerpiąc informacje z otoczenia. Pewne sprawy, które od dawna nosiłeś w sercu bezbłędnie znajdą błyskawicznie wyjścia.

Pozwól się kierować uniwersum. Wyczucie, intuicja wcale nie jest przecież Ci obca. Zielone światło świeci dla każdego Byka. Jestem pewna, że wnet poczujesz się lepiej niż czempion. Zawodowo spróbuj jeden raz z wyrozumiałością. Stare konflikty będzie można rozwikłać spokojnymi metodami. Lojalność i praktyczność jest priorytetowa. Także w związkach prywatnych. Szczególnie, gdy Wenus stoi jeszcze w kwadracie. Nie tylko partner jest winny. Zawsze patrz na obie strony. Zanim wejdziesz na barykady policz lepiej do dziecięciu. Wszystko ma być powiązane barwną harmonią. To, co dla Ciebie jest najważniejsze.


Bliźniak 21.5-21.6


Merkury już w biegu prostym w pozytywnym aspekcie pozwoli każdemu z Was naciągnąć poprawki w kwestiach zawodowych. Reperatury mają mieć charakter "uzdrowienia" razem z przesłankami Słońca w znaku Panny. Zabezpieczaj już od poniedziałku wszystko do przyszłości. Jowisz, bowiem w perfekcyjnym połączeni z Saturnem daje wam gwarancję, że to, co zainicjujesz będzie dawało przez bardzo długi czas wspaniałe korzyści. Przy okazji ważne jest także Twoje samopoczucie. Idąc do pełni Księżyca w niekorzystnym aspekcie i ze Słońcem w kwadracie w samą środę nie podpisuj jeszcze nic i nie wypowiadaj ostatniej decyzji. Mars może, bowiem zaprezentować z gwiazdą komunikacji tajemnice, których w sumie w ogóle się nie spodziewałeś. Dbając o siebie, swoje miejsce, sfery finansowe wszystko ma płynąć i być połączone jasną nitką harmonii. Ważne jest przy tym pielęgnować wartościowe kontakty i nie zatrzymywać na niegruntownym. Ogół tego, co ma dla Ciebie znaczenie musi doświadczyć Twój osobisty nakład pracy i zaangażowanie dla innych ludzi.

Saturn stojąc na przecie dla urodzonych miedzy 12.6-14.6 absolutnie nie dozwala na minimalne błędy. Wszystko ma przebiegać jak w szwajcarskim zegarku. Zrób czasami krok do tylu i podsumuj uwarunkowania z nieznanej Ci perspektywy. Podczas pełni Księżyca może się zdarzyć, szczególnie urodzonym w drugiej dekadzie zabrakniecie cierpliwości. Nie rozpędzaj się z niewiadomych powodów od 0 do 180 stopni. To może Ci tylko zaszkodzić. Sprawdź dokładnie, co usłyszałeś lub o co chodzi. Wenus z Lwa stoi po Twojej stronie. Nie jesteś sam, ale towarzyszą Ci indywidualności, na których możesz polegać. Uranus z Merkurym w sextilu chce oryginalności. Całokształt idei poprzeplatanych z niekonwencjonalnością, techniką, przyszłością dają nadzieję na pomyślność.


Rak 22.6.-22.7.


Na przejście plant do Panny długo czekałeś i już od samego początku będzie można przygotować się na zbieranie zasłużonych plonów Twojej cierpliwej pracy.

Tymczasem Wenus jeszcze w Lwie przypomina bardzo głośno o radościach życia! Cieszyć się należy całym sercem. Miłość jest dla wszystkich, o tym mówi piękna pełnia Księżyca w Rybie, dla Ciebie w boskim trygonie! Ach!

Gdy czujemy wewnętrzne szczęście wszystkie nasze najlepsze energie wypływaj na zewnątrz przyciągając również to samo. Twoje otoczenie jest Twoi lusterkiem. Raduj się każdym momentem, nawet, gdy Pluton z naprzeciwka nakazuje urodzonym 8.7-10.7 zmienić się, podążając w kierunku autentyzmu. Miesiąc wrzesień przedstawia się dla Ciebie z tej najpiękniejszej strony, a pełnia Księżyca łączy z przyjaciółmi, którzy tworzą z Rakiem jedność. Odwrotnie mówiąc, Ci, co dzisiaj u Ciebie się nie zameldują, nie będą już należeć do kręgu najbliższych. Nie ma, co po tym płakać. Sam rozumiesz, życie płynie i nic nie stoi w miejscu.

Zawodo z sextilem Marsa włączasz swoja turbo energie. Wszyscy dookoła wiedza, że chcesz świecić przykładem. Twój duch walki jest obudzony i przechodzisz z miejsca do inicjatywy. Ważne rzeczy potrzebują czasu. Gwiazdy w Pannie nie śpieszą się stawiając na dokładność i praktyczność. Twoje życzenia mogą być spełnione, co do joty. Daj sobie na wszystko czas! Słuchaj głosu serca. Bardzo niecodzienna, pozytywna moc Księżyca w pełni pozostanie przy Tobie na bardzo długo, aby Jowisz już w Skorpionie, w następnym miesiącu przechwycił do wykorzystania wszystkich Twoich talentów.

Bardzo dobry tydzień. Twój kryzys, zmartwienia czy inne kłopoty znikają w zburzonym morzu Neptuna. Nikt i nic nie jest w stanie pokonać mądrego Raka.


Lew 23.7.-23.8


Z Wenus przy boku świecisz radością, optymizmem i pozytywną energią, chociaż pewnie trzecia dekada urodzonych, po minionej niedzieli została postawiona przed ważnymi faktami. Na szczęście inne planety tworzą prześwietne konstelacje do Twojego Słońca. Z łatwością wskoczysz na odpowiednie tory, podejmując się odważnie niecodziennych czynności i kierując do celu.

Słońce w Pannie jest nie tak, jak w Twoim znaku, nastwione harmonijnie do świata. Nie zapomnij, że w każdym zadaniu potrzebujesz teraz cierpliwości, dokładności i zabezpieczania. Wszystko ma mieć charter logiczny i praktyczny, jeżeli chcesz wygrać. Przeinaczenia, odwroty są konieczne. Merkury jeszcze pozostanie w Twoim znaku przez cały tydzień. Masz dobre wyczucie do kwestii finansowych, wiesz, z kim porozmawiać, kto może Ci pomoc i z kim wejść w kooperację. Luksus nie będzie się teraz za bardzo liczył. Miej, jak sąsiedni znak ziemskim ogół pod swoją kontrolą, abyś także jutro mógł stwierdzić; jestem realnie szczęśliwy!

Zanim, coś powiesz, szczególnie, jeżeli chodzi o tajemnice, przemyśl niektóre uwarunkowania jeszcze raz. Planeta komunikacji daje Lwom trzecią i ostatnią szansę! Inna osoba może się obrazić lub też Twoje przeprosiny w ogóle nie będą przyjęte.

Aby przeprowadzić swoje projekty serca, ogromne cele od Nowiu z zaćmieniem Słońca w Twoim znaku, podchodź ostrożnie do decyzji, nie dając zapalić się pod wpływem impulsu. Tylko w ten sposób będzie można ożywić marzenia. Uniwersum motywuje Ciebie, a Jowisz i Saturn dają Wam siłę i wytrwałość do zdobycia pierwszego miejsca.


Panna 23.8-22.9


Co za wyjątkowy czas czeka Panny!
Nawet Ty sam się nie spodziewałaś fazy plonów, aż z trzema planetami! Twój Merkury(niebawem!), Mars i Słońce już stoją u Twojego boku. Będziesz do końca miesiąca przewodziła, dyrygowała i wskakiwała na prawdziwe, realne tory poważnej kariery.

Jeszcze tylko ta pełnia Księżyca na przeciw w mistycznej Rybie, której pewnie nie każda z Was rozumie .....energia Neptuna, na przykład w opozycji zapewne zwodzi... Szczególnie muszą uważać drugie dekady urodzonych miedzy 5.9-6.9. Nie biegnij za marą, sprawdzaj dokładnie wszystkie fakty, przetrzyj oczy, aby osiągnąć wszelkie powodzenia. Słońce i Mars czyni Cię w tych dniach wyjątkowo aktywną! Z zaangażowaniem przechodzisz do swojej pracy, a żaden szczegół nie umknie spod oka sprytnej Pannie, gdy Twój patron pod koniec tygodnia zawita do Twojego domu! Oj szykuje się duże święto!

Możesz być wielką zbierając wszystkie asy...ale uwzględnij, że w świecie są rzeczy, których nikt nie jest w stanie sprawdzić i głos, na przykład Twojego serca, którego warto czasami posłuchać...! Z samą logiką będziesz zapewne smutna.

Energia silnej pełni przy Neptunie spływa na Ciebie dając ogromną fantazję oraz intuicję. Ale jeszcze do tego czasu nic nie podpisuj, nie obiecuj i nie wysłuchuj bajek! Poczekaj, pij herbatkę, zajmuj się sobą! Luna nada Twoim sprawom oraz istnieniu więcej światła, niewyobrażalnego blasku bez Twojej pomocy! Nic nie musisz robić poza słuchaniem się wyczucia. Trzy gwiazdy stojąc przy Tobie sprawdzą dokładnie, co się tyczy praktyczności, przydatności i zabezpieczeniu przyszłości. Żyjesz tu i teraz, a nie w świecie bajek. Nie bój się nierozpoznanego.

Tymczasem urodzeni na początku trzeciej dekady mają do czynienia z kwadratem Saturna. Kwestie zdrowia, zobowiązań, prawa muszą być przestrzegane bez marudzenia. Gdy Saturn ogranicza i zabiera motywację, czas najwyższy zabrać się za siebie. Nie oceniaj siebie zbyt surowa. Gwiazdy dają Tobie największe korzystne warunki do szczęścia, trzeba i sobie zaufać otwierając na nowe. Miej odwagę poczuć się spełnioną! I Ty zasłużyłaś na szczęście.


Waga 23.8-22.9


Gdy Merkury ruszy do przodu od początku tygodnia należy bezzwłocznie zabrać się do pracy, przygotować, zbierać informacje i pomyśleć o nadchodzącej porze zbierania plonów!

Gwiazda komunikacji przez tydzień pozostaje w Lwie, dając Ci ogromną trzecią szansę! Razem z Jowiszem jesteś zdolna zebrać wszystkie wynagrodzenia! Nie ociągaj się, wykorzystaj każdy moment, jeżeli chodzi o sprawy zawodowe. Teraz jest najlepszy tydzień, abyś osiągnęła to, nad czym długo już pracujesz!

Gdy środek drugiej dekady urodzonych, z kwadratem Plutona może nie wierzyć jeszcze do końca w siebie, przejmuj nagłe zmiany, otwierają na radykalnie, inne życie. Nawet, gdy stracisz w jednym momencie, swój świat przyzwyczajeń, planeta szczęścia dalej Cię chroni! Jesteś prowadzona do zadowolenia, szczęścia, miłości i partnerstwa, gdzie możeś poczuć się bezpieczną. Tak, jak we własnym, wymarzonym domu.

W Twojej postawie, Twoim nastawieniu lub odbiorze leży klucz do radości i zdobycia błogostanu. Saturn w sextilu to gwarancja trwałego zwycięstwa! Czy wysłuchałaś, co mówi serce, czy odważysz się sięgnąć po gwiazdy? Czy zwiesisz głowę i będziesz czekała 12 laty? Hmmmm..

Czas ucieka...życie się kreci. Daj sobie szasnę na osobiste realizację najskrytszych marzeń. Wenus w sextilu jeszcze długo pomoże skumulować bogactwa natury w tak ważnym miesiącu. Wszystkie Wagi odnajdą ludzi, którym warto zaufać. Kwestie finansowe także lśnią jasną barwą. Doczekasz się większej zwartości portfela, a przy tym dobrego nastroju na pewno nie zabraknie!


Skorpion 24.10.-22.11


Gdy Merkury jeszcze do końca tygodnia stoi w kwadracie dla trzeciej dekady urodzonych należy nie przesadzać ze swoimi pośpiesznymi decyzjami, nawet, gdy jest w biegu prostym. Możesz, bowiem z jego kwadratem przeliczyć swoje siły, podnieść za wysoko porzeczkę i upaść twarzą na ziemi. Kwestie realne, prawdziwe, finansowe mają być w dniu codziennym uwzględnione.

Słońce i Mars już w Pannie razem z potężnym trygonem pełni Księżyca wyprowadzą Skorpiony na szczęście z każdego zaułku. Spójrz na rzeczywistość i stan konta bankowego. Wszystko się zgadza? Co mówi intuicja? Zaufałeś odpowiedniej osobie? Byłeś autentyczny?

Wenus w kwadracie podkreśla konieczność rozwijania kreatywnej strony, nakazując także zadbać o motywację i pewność siebie! Polegaj na Słońcu w realnym znaku! Konstruktywne myślenie przyniesie Ci dobro i piękno, a poznanie stron cieni ma umożliwić przeskoczenie tego, co nas boli i męczy!

Nie jesteś sam Skorpionie!

Twój Mars już w sextilu podaje pomocne dłonie! On spowoduje, że w krótkim czasie postawisz się do pionu nabierając dopiero rozpędu. Od silnej energii profitujesz wyciągając z chaosu priorytety. Czujesz się mocny, pewny siebie, może dotknięty i okaleczony swoją przeszłością, ale gotowy do zmierzenia z marami w Twojej głowie. Na pewno się nie poddasz.

Ogromna siła witalna dodaje skrzydeł i już wiesz, które projekty należy przekonstruować. Obojętnie, do czego się zabierzesz po pełni Księżyca, zrozumiesz i wyczujesz idąc za głosem Neptuna. Fantazją zawojujesz na pewno wszystkich dookoła. Daj z siebie wszystko. Pokaż, że umiesz żyć w szarej codzienności. Tu i teraz, a nie za miesiąc patrząc jak życie przecieka Ci przez ręce! Pluton w sextilu nie opuszcza. Marzenia zainicjowane dookoła Nowiu Księżyca z 21.8 będą z-reanimowane po głębokich reformach.


Strzelec 23.11.-21.12


Nadszedł czas abyś pokazał swoja odwagę. Saturn jeszcze w Twoim znaku obok Lilith będzie przymuszał do sprawdzenia siebie, korygowania celów oraz decyzji. Mars już w Pannie zabiera za rewizję wiedzy, faktów oraz liczb. Z Twoim potencjałem oraz inteligencją należy podejmować inicjatywy, wykazać aktywnością, a nie bez końca siedzieć nad sobą i żałować przeszłości!

Z Saturnem pod rękę nic nie wraca, ale to, co przeżyte, bez przyszłości na dobro i szczęście musi być do końca roku zamknięte. Z pełnią Księżyca w kwadracie należy od poniedziałku słuchać, co mówi najbliższe otoczenie. Dopóki Luna jest w Rybie polegaj tylko na słowach osób, którym wierzysz. Gdy Wenus i Merkury znajduje się w Lwie dając Ci trzecią i ostatnia deskę ratunku, chwytaj się za serce, mów prawdę, idź tam, gdzie woła głos intuicji. Jeżeli tego nie potrafisz, nie rób lepiej nic. Nie mówiąc już o ważnych, zawodowych rozmowach czy podpisach. Przeczekaj w spokoju swój niekorzystny dzień.

Uczucia, bliskość, dzień realny ma w aktualnym miesiącu priorytety. Gwiazdy znajdujące się w Pannie ścigają wybrane przecz Ciebie różowe okulary.

Wizje, myśli, plany skonstruowane dookoła Nowiu Księżyca 21.8.17 mają nabrać konkretnych kształtów i wymiarów, abyś mógł spełnić się w miejscu gdzie jesteś.

Z Saturnem i Lilith uważaj na własną samooceną. Z przesadną krytyką pewnie doprowadzisz, że wiele osób może się od Ciebie odwracać.

Skup się na sobie. Wenus i Merkury w tym tygodniu daje niesamowitą okazję poznania wyjątkowych ludzi. Otwieraj się na nowe pokazując wewnętrzną siłę, a przy okazji wysłuchaj, co zabrzmi między wierszami. Są, bowiem rzeczy na świecie, których nikt nie może sprawdzić. Tylko wyczuć sercem. Idź w tym kierunku. Tam odkryjesz odpowiedzi na każde pytanie.


Koziorożec 22.12.-20.1


Uzyskasz wszystko, na czym Ci bardzo zależy, a zbieranie plonów z trzema planetami będzie tylko przyjemnością. Od roku 2008 Pluton, symbol transformacji, znajduje się w Twoim znaku nakazując być sobą, opanować osobiste talenty, odejść od tego czy tych ludzi, którzy i tak nie będą na stałe. Ścieżka do swojego serca może być zawiła, szczególnie, gdy trwa bardzo wiele laty. Patrz przed siebie i otwieraj oczy na rzeczywistość, słuchaj w pozytywnym sensie pięknej pełni ze znaku Ryby. Radosny sextil Luny da zrozumienie dla niepojętego, odczucie, co było niejasne, pojęcie tajemniczego i niezbadanego. Jowisz stoi teraz w kwadracie dla trzeciej dekady urodzonych. Z nim wszelkie przesady, wydawanie pieniędzy i pompatyczne idee nie będą zrealizowane. Planeta szczęścia w złym układzie podkreśla ten charakter partnerstw, który właściwe Ci nie odpowiada. Gdzie nie ma zaufania i czujesz się oszukiwany. Widzisz to?

Dookoła pełni zajmuj się sobą. Martwisz się za dużo o cały świat, zamiast przyjrzeć osobistym emocjom. Środę proponowałbym przeznaczyć na swoje życzenia, hobby czy zainteresowania. Daj innym też popracować. I tak Pluton zaprowadzi, gdzie masz dotrzeć.

Od połowy tygodnia z trygonem Słońca i następnie Merkurym w pozytywnym aspekcie, z ogromną werwą podejmiesz się prac nawet do tej pory ze strachem omijanych. Twoja siła rośnie, a pozytywna energia Marsa powala bezzwłocznie dojść do upragnionych celów. Gdy Neptun rządzi przez cały wrzesień, a Pluton zrobi potem krok do przodu, masz zapewnione moce Herkulesa, jeżeli chodzi o, np. aktywności artystyczne, kreatywne, związane z intuicją lub innymi czynnościami. Myślisz logicznie, a świetna koncentracja i logika pozwala dokładnie tworzyć działa sztuki. Następne cztery tygodnie możesz już zaliczyć do bardzo udanych. Powodzenia!


Wodnik 21.1.-19.2


Merkury jednak powrócił w opozycję..
Chyba nie do końca coś posprzątałeś ze swojego życia? Połączenia gwiazd sygnalizują Tobie, że działanie taką samą metodą, taką samą drogą jak do 21.8.17 -nie ma absolutnie sensu. Daj sobie czas, popatrz razem z pełnią Księżyca w sąsiednim, przyjaznym znaku, z zupełnie innej pespektywy. Czy wiesz, gdzie zrobiłeś błędy? Czy rozumiesz, kto Cię zdradzi, oszukał i wykorzystał? A sam może na to przyzwoliłeś?

Z planetami w znaku porządnej Panny nastaw się na zdyscyplinowaną analizę i logikę rozpoczynając od reperowania i uzdrawiania najpierw swojego życia. Wenus w opozycji daje wiele szans spojrzenia także na swoją postać. Do ważnych czynów potrzebujesz odwagi, pewności i właściwej samo-oceny. Wygra tylko ten, kto żyje w zgodzie ze swoim głosem serca. Szczególnie, jeżeli obejmiesz prawdy o samym siebie.

Mars wychodzi już od poniedziałku z opozycji i dla Ciebie jest to bardzo dobra nowina! Odnajdujesz w sobie siły, aby pomyśleć o zmianie stylu życia.

Saturn w sextilu nie ogranicza, ale podpowie, gdzie jest zwycięstwo, jeżeli zaakceptujesz więcej pracy. Nagrody i powodzenie są pewne. Także z trygonem Jowisza. Czego nie znajdziesz w życiu zawodowym, prywatnie może się coś sympatycznego wydarzyć. Wiele oczu jest skierowane na Ciebie, a Ty czując gorącą krew powracasz do wspomnień sprzed laty. Pilnuj tylko pieniędzy! Wenus chce, aby było świecąco i bogato, a tu gwiazdy w Pannie naciskają na realne, codzienne, szare wartości i jakości.
Nie wszystko złoto, co się święci. Oszczędzaj!


Ryba 20.2.-20.3


Przed Tobą wyjątkowy tydzień, którego blask zostanie bardzo długo dookoła Twojego życia.

Gorąca kąpiel emocjonalna, z Neptunem pod rękę prowadzi na dół i do góry. Co robić? Zostać czy odejść? Wyjechać? Gdzie, w którą stronę? Kim być i jak zbudować przyszłość? Dużo znaków zapytania pojawi się w Twoje głowie.

Aby powiązać myśli i dogadać z bogiem morza, należy spojrzeć w przeciwnym kierunku. Bez przerażenia wysłuchać, co mówią aż trzy planety w znaku krytycznej Panny. Najpierw ustawia się tylko Słońce i Mars. Gdy Merkury do nich dotrze, po raz trzeci będziesz już wiedziała, jaką podjąć decyzję.

Nie śpiesz się. Uczucia i emocje mogą się, bowiem z minuty na minutę zakręcić. Mars, a potem Merkury będą wyciągać konsekwencje z całego minionego roku. Twoja świadomość się przeobraża z biegiem planety komunikacji. Dostrzeżesz błędy myślowe, które popełniłaś. Jasność nastanie. To jest pewne. Gdy gwiazdy stoją w opozycji wypada natychmiast zabierać się do pracy. Podwijaj rękawy i z ręką przyłożoną do serca wybieraj projekty, do których jesteś powołana! Jednak przy tym wszystkim nie możesz zapomnieć dnia codziennego! Każdy chce mieć ciepły dom, rodzinę, najbliższych i miłość, niekończącą do zarania świata. Istniejesz tu i teraz, a nie w zaświatach. Nie musisz z siebie rezygnować! Tamta część może być dopiero wtedy poznana, gdy mocna ukorzenisz się na ziemi, gdzie znak Panny rozpoczął gromadzenie plonów, przygotują do długiej, realnej podroży!

Przy okazji nie dopuszczaj do siebie negatywnych ludzi, którzy wciągają Cię w otchłanie, kradnąc pozytywną energię oraz wiarę w radosne, przyszłe losy. Nic nie musisz szukać, Rybo. Wszystko, co posiadasz jest w zasięgu ręki, Twojego serca i umysłu. Tylko zostań nogami na ziemi. Jak silne drzewo niepoddające się wichurom i wiatrom ciągnącym znad Neptunowego morza. Do końca tygodnia nie daj się namówić na podejmowanie ważnych rozstrzygnięć. To, co ma nastąpić, na pewno na Ciebie poczeka! Masz się poczuć sobą, taką, jaka jesteś bez występów w dramatach i fantazyjnych bajkach. Bądź odważna, nawet gdybyś musiała pokazać się światu z tej nieprzyjemnej strony.


"Porażka nie oznacza, że przegrałem,
tylko że jeszcze nie osiągnąłem sukcesu.

Porażka nie oznacza, że nic nie zyskałem,
tylko że się czegoś nauczyłem.

Porażka nie oznacza, że jestem głupcem,
tylko że mam dość wiary, aby próbować.

Porażka nie oznacza, że mam się wstydzić,
tylko że ośmieliłem się próbować.

Porażka nie oznacza, że mam rezygnować,
tylko że muszę postępować w inny sposób.

Porażka nie oznacza, że jestem gorszy,
tylko że nie jestem doskonały.

Porażka nie oznacza, że straciłem czas,
tylko że mogę zacząć od nowa.

Porażka nie oznacza, że powinienem się poddać,
tylko że muszę bardziej się starać.

Porażka nie oznacza, że nigdy mi się nie uda,
tylko że muszę mieć więcej cierpliwości."


(John. C. Maxwell - Postawa zwycięzcy)

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 4.9.17 do 10.9.17. Mistyczna pełnia Księżyca na osi Ryba/Panna 6.9.17.
"Nasze najgłębsze pragnienia są szeptem naszego prawdziwego ja. Musimy nauczyć się je respektować. Musimy nauczyć się ich słuchać." (Sarah Ban Breathnach)

Zbliżająca się pełnia Księżyca w mistycznej Rybie nie bez przyczyny ma połączenia z minionym, całkowitym zaćmieniem Słońca. Gwiazdy wyciągają konsekwencje, pokazują prawdy, ścigając nas do realu. Wow.... aż trzy planety w praktycznej, sprytnej Pannie przywołają nas do porządku. Niemożliwe wydarzenia, sytuacje oraz informacje rzucają całkiem inny blask świtała na otaczająca nas rzeczywistość. Kto chce "być" musi szybko zakorzenić się głęboko w ziemię, aby nie odpłynąć w fantazyjne czeleście. 5.9 Merkury zatrzymuje się, aby wyruszyć do przodu i realizować tylko te projekty, które dają nam zabezpieczenia. Tymczasem kieruje się do jasności, prawdy i realu. Życie jest, bowiem tu na ziemi. Tak, powiązanie z zaświatami, ale zrozumiałe, tylko dla tych, którzy odnajdą się w szarym, zwykłym dniu codziennym. Ja życzę Wam wspaniałych przeżyć. Zajmujcie się sobą, pomyślcie o nowych planach, przechodźcie na drogi powołania, ale realizujecie tylko to, co jest w waszych możliwościach. Dziękuje i pozdrawiam!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji