widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-10-02

Horoskop tygodniowy 02.10.17 - 08.10.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 02.10.17 - 08.10.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.Konstelacje tygodnia:

W poniedziałek Mars stoi w trygonie do Plutona, a w Wenus w dniu następnym. Wenus łączy się z Marsem 5.9.17. W tym dniu dochodzi do pełni Księżyca w Baranie o godzinie 20; 39. Następnie Wenus ustawia w kwadracie do Saturna, a Merkury w Wadze rozpoczyna kwadrat do Plutona. W niedzielę Słońce rozpoczyna kwadrat do Plutona. Planety w biegu wstecznym: Neptun, Uran oraz Chiron.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"Nie musisz się zgadzać na to, co budzi twój sprzeciw. Nie staraj się nikogo uszczęśliwiać kosztem samej siebie."( Beata Pawlikowska)

"Pokochaj siebie samego, a uzdrowisz swoje życie."( Louise Hay)


Baran 21.3-20.4.


To będzie wyjątkowy miesiąc. Słońce i Merkury naprzeciw reprezentuje te sprawy, które potrzebują Twojej uwagi. Dodatkowa przymusowa jest Twoja obecność w domu i pracy, szczególnie, gdy zajmujesz miejsca kierujące. Po trzeciej opozycji Jowisza do Urana sam już wiesz ile potrzebujesz przestrzeni do rozwinięcia skrzydeł, aby nie zaniedbać bliskich oraz ważnych profesjonalnych planów.

W związkach wszelkiego rodzaju należy od natychmiast postawić na długofalowość oraz przyszłość. Pełnia Księżyca w Twoim znaku jest perfekcyjnym momentem do wypowiadania swoich życzeń serca, ale bez napadania nikogo, bez przymuszania i rozstawania innych pod ścianą. Ty masz prowadzić, ale zgadzając się, że inni potrzebują miejsca do własnego rozwoju! Nie wywieraj na kogoś presji, nie narzucaj swojej woli, ale jak Słońce, Merkury i Jowisz jeszcze naprzeciw postaw na cierpliwą rozmowę i ludzkie dogadanie.

Saturn znajdujący się do końca roku w pozytywnym trygonie będzie i tak zabezpieczał Twoje projekty oraz trwałe wizje. Całokształt potrzebuje powagi i objęcia przez samego Ciebie ogromnej odpowiedzialności. Wchodząc w nowy świat postaw na nowoczesność, przyszłość i technikę pozostając mimo wszystko sobą. Konfliktów w ciągu następnych dni trzeba unikać. Wybuchowość Luny w Twoim znaku może być niebezpieczna. Konstelacje są naładowane gwałtowną energią i nie trzeba wchodzić w ryzyka reagując pochopnie. Zachowaj spokój w każdej sytuacji od środy.


Byk 21.4-20.5


Od samego poniedziałku z potężnymi trygonami Wenus i Marsa do Plutona nie tylko odkrywasz nowe źródła siły i motywacji, ale i wpadasz na niesamowite, inspirujące pomysły od razu przechodząc do akcji. Z miejsca łapiesz ster w swoje ręce jesteś w stanie rozpocząć niecodzienne projekty, zabezpieczając się gospodarczo, finansowo oraz emocjonalnie. Kto z Was jest chory natychmiast odzyskuje ogromne moce! Wszystko jest do osiągniecia do środy!

Słońce i Merkury w spokojnej Wadze przypominają o ważnych rozmowach, przyjemnych spotkaniach oczywiście nie zapominając o miłości!

Wspaniałe połączenie Wenus z Marsem dla Ciebie w trygonie to sygnał, że nadchodzą inne czasy! Gdzie będzie panowało szczęście, radość i jedność z prze-znaczeniowym partnerem życiowym. Single mają świetny moment na poznanie kogoś nowego. W partnerstwach stałych dochodzi do wyjątkowych momentów. Czujesz się dowartościowany, zmotywowany widząc przed sobą niekończącą się perspektywę życiową. Pełnia w sąsiednim znaku jest burzliwa, ale Byk ze spokojem opanuje każdą sytuację. Zajmij się pracą w domu i zagrodzie. Osobista inicjatywa jest wysoko opłacalna.


Bliźniak 21.5-21.6


Drogi Bliźniaku, przed Tobą bardzo ważny tydzień! Pełnia Księżyca w pozytywnym aspekcie może przynieść nieoczekiwane, korzystne zmiany. Trzeba będzie jeszcze parę punktów uzgodnić, a szczególnie, jeżeli chodzi o kwestie najbliższych związków oraz partnerstw wszelkiego rodzaju. Wenus i Mars w kwadracie dąży do zrobieni porządków, wyjaśniania, objęcia kontrolą swoich czynności, aby powrócił spokój.

Słońce, Merkury i jeszcze w ten tydzień Jowisz jest w znaku Wagi pragnąc zrealizować twórcze marzenia, redagując rozwój radości i przyjemności. Ale z opozycją Saturna i jego napięciem do Afrodyty trzeba pozostawić to, co Cię ogranicza! Co nie pozwala rozwijać skrzydła, gdzie czujesz dystans i samotność! Merkury już w boskim trygonie gwarantuje świetne, nowe znajomości, ciekawe przyjaźnie, oraz idee z otoczenia, przy pomocy, których będziesz mógł uporządkować każdy szczegół. Bierz odpowiedzialność za siebie, licz na siebie i wypełniaj postulaty Saturna do końca roku 2017. Następnie masz od niego spokój na kolejne 30 lat..

Uff...to jest z pewnością wykonalne.

W znaku Panny znajduje się Wenus, która podczas pełni łączy się w piękną, ale dla Ciebie w kwadracie konstelację. Co dla Bliźniaka może być całym uniwersum, dla osoby naprzeciw piekłem...nie zmuszaj nikogo do uczucia. Daj czasowi czas, nie poganiaj. Kto jest Tobie przeznaczony i tak pozostanie. Nie musisz poganiać!

Metody "głową przez mur" nie są najlepsze, szczególnie, gdy Księżyc w pełni znajduje w gwałtownym Baranie. Pozostań zawsze po stronie dyplomacji. W domu i pracy przyniesie to niewymierne korzyści.


Rak 22.6.-22.7.


Oj, to się będzie w tym tygodniu działo!
Pełnia Księżyca w kwadracie nie jest dla słabeuszy i już od poniedziałku przyszykuj się na spokój, cierpliwość i sytuacje, gdzie winno wykazać się odpowiedzialnością. Masz przy tym przy sobie bardzo dużo siły. Rak jest zmotywowany, pewny siebie i pełen pasji. Poradzi sobie z każdą, nawet trudną sytuacją. Wiara w siebie jest także dużym plusem i razem z mocą uniwersum masz szasnę pokonać niektóre bariery. Nie prezentuj, proszę swojej wysokiej emocjonalności. Księżyc w środku tygodnia w pełni, w znaku ognia nie pasuje kompletnie do Raka wrażliwości! Woda gasi ogień..

Spotkanie Wenus przy Marsie jest ważnym sygnałem. To jest początek wielkiej, nieknocącej historii, którą pociągnie Jowisz kierujący do Skorpiona 10.10. W każdym partnerstwie nie musisz się ciągle dopasowywać czy też wchodzić od razu z bronią na barykady chroniąc swojego zdania! Buduj harmonię, idź na kompromisy, zachowaj dyplomację w słowie i każdej czynności! Pokaż, że masz klasę!

Jak Ty mnie, tak ja Tobie...ale bez połączenia duszy, serca i umysłu nic się dla Raka nie liczy. Już to wiesz, przeżyłeś swoje i będziesz rezygnował z tego, co nie intersujące, co nie stałe, co nie daje gwarancji życia we dwoje, do końca. Tak, jak sobie wyobrażasz.

Profesjonalnie trzymaj jasno swoich pryncypiów, uczyń ład, dookoła, aby pozbyć się chaosu. Decyzje należy podejmować samemu, pamiętając o potrzebach innych. Masz dużo miejsca do popisu i wpływów, którymi zdobędziesz każde pierwsze miejsce.


Lew 23.7.-23.8


Planety znajdujące się w znaku Wagi nakręcają szybciutki Twoje sprawy zawodowe. Jesteś w świetnej formie, a pozytywna energia ułatwi współpracę i tworzenie w grupie wielkich projektów. Powodzenia i świetny humor na pewno w tym tygodniu dopisze. Pełnia Księżyca w trygonie, mimo swojej wysokiej aktywności, sprzyja zakończeniom, i odrzuceniu, co się nie opłaca. Wykorzystaj dobre konstelacje planet do przeprowadzenia ważnych rozmów. Ogromna ilość możliwości ułatwi wykonaniu Twoich zamierzeń. Wenus i Mars pozostaje w porządnej Pannie. Jej grzeczne i uczynne zachowanie może nie jest w Twoim guście jednak sprzyja porządkowaniu tematów prywatnych i finansowych. Nie czepiaj się przypadkiem szczegółów, nie ukrywaj niczego, ale mów, co leży Ci na sercu. Tak jak gdybyś chciał, od czegoś uciec. Dotyczy to Twoich prywatnych uczuć?

Jasna sytuacja w związkach wszelkiego rodzaju da szansę poznania miejsca, w którym stoisz. Wenus w kwadracie do Saturna jest na pewno testem każdego partnerstwa. Patrz dalej, kalkuluj dobrze, myśląc o przyszłości.

Dookoła pełni Księżyca a w Baranie zachowaj spokój i nie daj się skusić do impulsywnych decyzji czy ryzyka.


Panna 23.8-22.9


Z Marsem i Wenus masz bardzo dużo energii!
Zawodowo osiągniesz z pewnością świetne rezultaty, jeżeli będziesz również słuchała. Merkury już tu był i wszystko wyjaśnił. Przejdź do praktycznego wykonania, tego, co wcześniej zaplanowałaś. Wenus funduje ważne spotkania nie tylko biznesowe. Skorzystaj z zaproszenia Słońca w Wadze i pojaw się, tam, gdzie jesteś z niecierpliwością oczekiwana. Zamykanie w domu odłóż na inne czasy. Świetne idee, niecodzienne wizje oraz siła motywacji sprzyja pokazaniu, co potrafisz.

Afrodyta chce w związkach spokoju i sielanki. Czystość, ład, porządek uczuć miesza się z wielką erotyką. Single stoją przed życiową szansą. Spotkanie Wenus z Marsem w tym samym punkcie jest niebywałym momentem. Podczas pełni Księżyca może dać to eksplozję emocji, które nigdy nie zagasną. Pozytywna konstelacja wpływa również na poprawy materialne. Będziesz dumna z siebie do końca października, jeżeli uwzględnisz szczegóły i wymogi realu. Jedno się kończy, drugie zaczyna. Zabezpieczaj wszystko, co otrzymasz od świata doceniając przypływ nieskończonej liczby dynamicznej energii. Patrz na Saturna on testuje relacje. Co nie jest Ci przeznaczone trudno jest zatrzymać przy sobie.

W związkach pamiętaj o słowie, które dałaś okazując konsekwentnie prawdziwe uczucia. Twoja cierpliwość i dokładność będzie wynagrodzona.


Waga 23.8-22.9


Z Merkurym i Słońcem do środy jest świetny czas na sprawy zawodowe, pisanie, zdawanie egzaminów, tworzenie przyszłościowych planów i ważne rozmowy. Konstelacja sprzyja zajęciu się przede wszystkim sprawami zawodowymi. Z lekkością, swobodą i suwerennością, z jaką podejdziesz do każdej czynności umożliwisz sobie sprawne wykonanie każdej czynności. Pozytywna energia przyda się w tematach biznesowych, a nowe kontakty będą zabezpieczać przyszłość.

Następnie idąc do pełni Księżyca na Twojej osi należy się koncentrować, uważać i nie pozwalać na prowokacje Luny z naprzeciwka. Twoja patronka, Wenus, znajdująca się obok w sąsiednim znaku Panny w znaczącej koniunkcji z Marsem będzie podejmować istotne decyzje dotyczące partnerstw wszelkiego rodzaju.

Oczywiście na pierwsze miejsce wysuwają się relacje miłosne, dalej zawodowe. Trzeba podejść do tego ze spokojem biorąc pod uwagę czas następny i to, co jest realne do wykonania. Lepszej konstelacji nie ma na to, aby pomyśleć, np. o stałym związku. Jednak dalej Merkury w Twoim znaku może przynieść niekorzystne wiadomości budując kwadrat do Plutona. Dlatego zastanawiaj się w spokoju nie stawiając nic na ostrzu noża lub biegnąc za emocjami dochodzącymi z naprzeciwka. Księżyc w Baranie może być bezlitosny zabierając Ci coś, co ma ogromne znaczenie, a przy tym przypomnieć to, co nie śmiałaś wcześniej wypowiadać. A to w sposób gwałtowny i agresywny. Wszystko, co trzeba zrobić ze Słońcem pod rękę to stworzyć balans i harmonię opartą na prawdzie. Może najpierw praca, potem przyjemności będzie się w tym momencie liczyć, jednak priorytetem byłyby także osoby i podejście do samej siebie. Robiąc rachunek sumienia z poprzednich decyzji podejmiesz rozstrzygnięcia. Najpierw Ty, potem reszta, a nie odwrotnie. Ale z ręką na sercu, bez uciekania przed finalnym, mądrym werdyktem.


Skorpion 24.10.-22.11


Konstelacje tego tygodnia są wysoko emocjonalne, a od pełni Księżyca Twój Pluton tworzy trudne aspekty. Pryncypia Słońca, teraz znajdującego się w Wadze jest budowanie harmonii i balansu. Ale nie przez zapominanie o sobie! Jesteś aktualnie bardzo skoncentrowany na innych, chociaż trudno jest zbudować most radosny, pięknej wspólnoty. Mars i Wenus w cudnej koniunkcji sprzyja każdemu z Was tworzeniu nowych relacji partnerskich i przyszłościowych planów. Nie czepiaj się przy okazji szczegółów. Nikt nie jest idealny, a Wenus i Mars nie będą chciały rezygnować z przyjemności. Do środy jest super faza, abyś zamknął istotne dla Ciebie plany. Mars sprzyja konsekwentnej, dynamicznej pracy, daje siły przebicia, a Twoje dzieło z Wenus dąży do przyjemności i zabezpieczenia prestiżowych plonów!

Pluton patrzy na Ciebie pozytywnie umawiając się z Neptunem na rozpoczęcie rozwoju Twojej kreatywnej strony. Pełny pasji zdobędziesz z celowością i determinacją wszystkie zamierzania! Nie marnuj czasu, przyjmuj pomoc protektorów, przyjaciół i osób, które Cię kochają. To nie etap samotnych skoków. W grupie osiągniesz więcej, aniżeli sobie wyobrażasz.

Potraktuj wszelkie uwarunkowania bardziej obiektywnie. Od środy może być dookoła ciężka atmosfera. Nie musisz dokładać swoich intensywnych emocji. Zajmuj się sobą.


Strzelec 23.11.-21.12


Idąc do pełni Księżyc dla Ciebie w trygonie należy uwzględnić kwadrat Wenus i Marsa znajdującego się w Pannie.

Obie planety dają wszystkim przykład jak ważne są przyszłościowe, stałe relacje. Poza przyjemnościami, zabawami i fantastycznymi wizjami musi coś jeszcze być, co daje nam wieczną radość, ożywienia i sens jeszcze wyższy bez gonitwy za iluzją.

Saturn stojąc w kwadracie do Wenus sprawdza wszystkie relacje bliższe i dalsze. Z ludźmi obcymi bardzo sobie radzisz. Ci, którzy stoją bardzo blisko także potrzebują Twojej uwagi, czasu oraz prawdziwych uczuć. Może się zdarzyć, że wielu z Was otrzyma po pełni przykre wiadomości. Życie uczy nas, wszystko płynie i mija, a na to miejsce wchodzi zawsze nowe. Single powinny na razie iść na dystans. W partnerstwach daj drugiej osobie więcej przestrzeni. Każdy ma swój wewnętrzny świat. Respektuj potrzeby innych bez przeciągania kogoś do swojego świata czy wyobrażenia.

Słońce i Merkury w Wadze pomaga w kwestiach zawodowych. Osiągniesz szybko swoje cele podczas współpracy z grupą, kooperacją oraz wymianą myśli idąc po wspólnej, czerwonej nitce do kłębka. Uran i Jowisz jeszcze długo będą Strzelcom stać u boku, aby potrafiły zjednać swoje koncepty z realem. Saturn przy Słońcu jest innym punktem widzenia niż kiedyś. Teraz dostrzegasz jego wszystkie barwy nie odrzucając autentyzmu.

Przypatrz się od pełni Księżyca dokładnie swoim związkom. Mimo, że nadchodząc poważne wydarzenia będziesz potrafił ze Słońcem, Merkurym i Jowiszem wyciągać prawidłowe wnioski.

Liczy się stan rzeczy i sploty okoliczności.


Koziorożec 22.12.-20.1


Tym razem zrobisz inaczej.
Po opozycji Jowisza do Urana, kwadrat trudnej pełni Księżyca zmusza Cię do podjęcia jednoznacznej decyzji. Czasami nie jest dobrze być słodkim i przyjaznym...tak należy uwzględniać potrzeby otoczenia, ale na pewno się nie dać wykorzystywać! Merkury z Plutonem odszykują inne metody działania, a trygon Wenus i Marsa informuje, że nie pozostaniesz znowu sam z kłopotami! Jest wiele osób, które Ci pomogą. Przyjmuj rady otoczenia, jeżeli chodzi o kwestie zawodowe czy prywatne.

Potężny trygon Mars do Plutona pozwoli na początku tygodnia podejść z powagą i determinacją do tropienia lepszych rozwiązań. Jestem pewna, że w trybie przyśpieszonym dojdziesz do swojego. Słońce i Merkury w kwadracie w znaku dyplomatycznej Wagi pokazuje, na kogo trzeba zwrócić uwagę. Jest inaczej niż myślałeś, ale i tak stoisz pod gwiazd ochroną.

Mars i Wenus w pięknej koniunkcji sprzyja zajęcie się miłością i serca partnerstwami. Nie tylko wspólny cel Was połączy, ale również wdrażanie marzeń w dzień realny. Tak, jak sobie wyobrażałeś. Po Pełni Księżyca kwadrat Merkurego do Plutona nakazuje ostrożność podczas istotnych rozmów.

Nie reaguj od razu na agresję i zaczepki, ale skorzystaj ze swojej kreatywności. Do 10.10 opanujesz, co jest dla Ciebie istotne. Nie musisz przy tym trzaskać drzwiami.


Wodnik 21.1.-19.2


Pełnia Księżyca w porządnym sextilu zakańcza jeden bardzo ważny etap po zaćmieniu Słońca i Księżyca.

Następne są już w drodze. Od poniedziałku wiele się zmienia, a Luna idąc do powiększenia otwiera przed Wodnikiem inne, bardziej przejrzyste perspektywy. Z gwiazdami w znaku Wagi należy otworzyć swój umysł na inne, nieznane pojęcia, nie stać uparcie przy swoich wyobrażeniach, ale zaakceptować także jeszcze niepojęte. Nie jesteś wyspą, jak wcześniej przez moment myślałeś. Czas płynie i wchodzisz w inne, bardziej intersujące towarzystwo. Ze Słońcem i Merkurym zawodowo pojawią się ciekawe szanse. Kieruj swoją uwagę do tych ludzi, którzy Ci dobrze radzą i czynności przynoszących osobiste zadowolenie. Cały miesiąc może mieć uroczą aurę, gdy pozwolisz sobie na wysłuchanie miłych słów, czułych gestów i nie uciekniesz od realnej miłości. Ociągając się jeszcze po przeszłych wydarzeniach spodziewaj się radosnych momentów oraz zadowolenia profesjonalnego. Nieporozumienia, niejasności rozpływają się. Twoja indywidualność musi być podkreślona, aby Wodnik doszedł do punktu zwrotnego.
Może być tylko lepiej!


Ryba 20.2.-20.3


Zawodo będzie wiele do zrobienia. Merkury znajdujący się już w Wadze, nie ogranicza, ale sprzyja ważnym rozmowom, planowaniu oraz omawianiu przyszłości. Podchodzisz do zadań z ogromnym zaangażowaniem. Nareszcie będziesz doceniona, a rozpoczęcie ważnych projektów poprawia Ryby samoocenę.

Prywatnie z Wenus i Marsem na przeciw podczas pełni należy przygotować się na ważne wydarzenia. Codzienność nie dobija kreatywne Ryby, ponieważ potrafi w fantazyjny sposób wykazać się oryginalnym podejściem do zadań. Zajmuj się jeszcze Twoją spirytualną stroną, rozwojem duchowym i emocjonalnym pilnując nade wszystko osobistych potrzeb.

Ciągle dla innych, zaganiana w pewnych momentach zapomnisz o sobie. Wyrażaj się jasno, mów, o co Ci odchodzi, a nie odpływasz obrażona.

Dyplomacja i kultura z gwiazdami znaku Wagi przyda się także w domu. Krytyka może nadjeść ze strony Saturna w kwadracie do Wenus. Oczywiście my musimy się uczyć, co dzień. Ale nie powinnaś ciągle podlegać i rozpoczynać trudne układy z nieprzydatnymi. Broń swoich ideałów! Popatrz dokładnie w lustro dostrzegając wreszcie jak bardzo jesteś wartościowa! Tylko Ty możesz swoimi siłami wypłynąć na powierzchnię. Wierzę, że przy pomocy twórczych talentów na pewno to uda.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 2.10.17 do 8.10.17. Intensywna pełnia Księżyca w znaku Barana 5.10.17 na osi Baran/ Waga o godzinie 20; 39.

"Gdy człowiek stawia sobie granicę tego co zrobi, stawia sobie też granice tego, co może zrobić."( Schwab Charles)

Przed nami bardzo ważny tydzień, gdzie będziemy zmuszeni do podejmowania życiowych decyzji. Pełnia Księżyca w znaku Barana, następnie trudna konstelacja Wenus do Saturna i Merkurego do Plutona sprzyja zajęciu się sobą, swoimi problemami, nie reagowaniu na początku tygodnia gwałtownie, ale przemyśleniu jak i z kim ma wyglądać realny dzień następny. Dobrze byłoby zrezygnować z czegoś, co właściwie nie jest już przydatne i czujesz, że nie należy do Twojego przeznaczenia. Słońce i Merkury podkreśla znaczenie kompromisu oraz dyplomacji. Nic na siłę, ale też bez zwątpienia w siebie! Szczególnie, gdy Słońce steruje do budowy kwadratu do Plutona, a to już jest aspekt niszczący.

Kto podejdzie poważnie do swoich spraw, kto kieruje do projektów serca i posłucha głosu intuicji odnajdzie wyjścia z każdej sytuacji. Związki wszelkiego rodzaju będą inaczej zdefiniowane. Ile dajesz tyle masz dostawać, to, co inwestujesz, ma sprzyjać Twojemu rozwoju zabezpieczając przy okazji przyszłość. Tylko nie trzaskaj przy okazji drzwiami lub nie pozwalaj na prowokacje.

Ja życzę Wam dobrych wyborów i spokoju.

Dziękuje i pozdrawiam!

"Nie można osiągnąć więcej niż to, czego oczekujesz."(Brian Tracy)


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji