widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-10-09

Horoskop tygodniowy 09.10.17 - 15.10.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 09.10.17 - 15.10.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.Konstelacje tygodnia:
Merkury stoi na wstępie tygodnia w kwadracie do Plutona, następnie Słońce tworzy ten sam aspekt.10.10.17 Jowisz wchodzi do intensywnego Skorpiona! W środę Mars w Pannie konstruuje kwadrat do Saturna w Strzelcu. W piątek Merkury ustawia w sextilu do Saturna. W sobotę Wenus przechodzi do Wagi. W niedzielę Mars stoi naprzeciw Chirona, Merkury naprzeciw Urana.

"Owszem, można sobie wybierać drogę, ale nie ludzi, których się spotyka!"

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"Szkoda, że koleje losów nie mają biletów powrotnych."

"Gdybym nawet wiedział, że jutro świat przestanie istnieć, to jeszcze dziś zasadziłbym drzewko jabłoni."

Baran 21.3-20.4.


Merkury i Słońce w opozycji porusza od niedawna bardzo ważne kwestie. Zanim Merkury i Słońce ustawią w kwadracie do Plutona posłuchaj, co mówią planety znajdujące się w znaku realnej Panny. Twój wojowniczy patron traci tu nieco swojego ognia, a pasywna Wenus nie śpieszy z aktywnością. Wszystko musi funkcjonować według obmyślonego wcześniej profesjonalnego harmonogramu. Twój scenariusz powinien mieć uwzględnione szczegóły, drobnostki myśląc o przyszłości i zabezpieczeniach Twoich oraz najbliższych!

Niektóre wyzwania będą omawiane przez następne dwa tygodnie. Zanim dojdzie do Nowiu Księżyca na przeciw warto byłoby zrobić porządek na stole, skonkretyzować swoje cele i nie bać podjąć mądrą walkę o siebie i swoich najbliższych. Męstwa Baranowi nigdy nie brakowało, ale Mars w destruktywnym kwadracie do Saturna jeszcze raz podkreśli, że masz uwzględnić prawo, przepisy i granice swoich możliwości... Nie wskakuj od razu na barykady, ale z trudnym powiązaniem gwiazd i zaplataniem Twojej planety trzeba działać pomału, z cierpliwością, spokojem, aby nie stracić tego, co chcesz osiągnąć. Czerwona planeta obok Wenus przypomina o stworzeniu harmonii i kierowaniu kompromisem. W tym tygodni nic nie zadziała na komendę, ale dzięki uwzględnieniu każdej drobnostki.


Byk 21.4-20.5


Kwadrat Saturna do Twojej Wenus zatrzymał na moment jakiś zamysł w miejscu. Mam nadzieję, że nie przestraszyłeś się trudności. W szybkim, bowiem tempie z Wenus i Marsem w porządnym sextilu znajdziesz świetne rozwiązania, ciekawsze cele i drogi do spełnienia. Nie trzeba się zrażać małymi utrudnieniami. Planety znajdujące się w Pannie przypominają o szczegółach, dokładności, uwadze, oszczędzaniu rozpoczynając nowy cykl księżyca. Nie od razu będzie można przenieść wszystkie góry, ale dokładnością i precyzją dość z harmonią w sercu do swoich wyznaczonych celów.

Wenus i Mars w kwadracie do Saturna przypomną o moralnych sferach, granicach i możliwościach. Pluton ma swoje prawa, a prawda będzie za każdym razem ujawniona. Pamiętaj o tym nie wchodząc w uwikłane układy, ponieważ następnie gwiazdy pozycjonują się naprzeciw nie ułatwiając szukaniu rozwiązań.

Od wtorku z opozycją Jowisza należy być skoncentrowanym. Pojawią się niecodzienne pomysły i możliwości, propozycje z zewnątrz i zarobienia pieniędzy. Jednak przez następne 12 miesięcy ryzyka należy unikać. To z gwiazdą ekspansji w intensywnym Skorpionie nie będzie się opłacać. Ktoś innym może, bowiem powiedzieć "wszystko albo nic". Pilnuj swojego przyjmując od razu dobre, sprawdzone ewentualności. Wszystko ma być zabezpieczone na długie lata.


Bliźniak 21.5-21.6


Wenus i Mars znajdując się w Pannie, dla Ciebie w kwadracie nakazują zrobić porządki, sprawdzić swoje moce oraz uczucia, przeanalizować gdzie wysyłasz swoją energię, aby nie zmarnować ani kropelki z jej cennych wartości. Ustawienie najpierw Wenus, następnie czerwonej gwiazdy niekorzystnie do Saturna może zniechęcić czy opóźnić Twoje działania. A pewnie niektóre czynności będą natychmiast zatrzymane. Po pełni Księżyca już zauważyłeś, że jednak opłaca się być autentycznym, okazywać swoje uczucia i emocje, a w pewnych kwestiach mówić "nie!", Jeżeli masz czegoś dosyć. Słońce i Merkury w pięknym aspekcie z Wagi pomaga Bliźniakom, aby się dogadać, znaleźć wspólny mianownik, obojętnie, jakie są sytuacje.

Tymczasem obie gwizdy stoją niespecjalnie ustawione do Plutona. Racja i słuszność wychodzi na wierzch i robisz wielkie oczy. Chyba nie pozwoliłeś, aby ktoś lub coś miało nad Tobą władzę? Nie wybieraj sobie wzorców, które w sprawach prawa, także moralnego przekraczają norm granice. Najważniejsze jest jak najdłużej utrzymać się na fali zgodnego balansu, dopóki gwiazdy twarzą bardzo trudne powiązania. Mów tylko to, co jest zgodne z rzeczywistością. Inaczej możesz, bowiem szybko się zaplątać.

Z Merkurym jest mnogość rozwiązań, aby się dogadać z każdym. Dlatego nie przejmuj się na początku, że wpadłeś w uliczkę jednokierunkową. Na końcu wszystko możesz w ostatniej minucie się odmienić. W partnerstwach wszelkiego rodzaju, a szczególnie tych miłosnych Wenus w znaku realnej i drobiazgowej Panny wymaga zadbania, pielęgnacji, obopólnej uwagi i troski. Ona chce widzieć namacalne fakty oraz konkrety. Nie upiększaj. Liczą się konkrety, daty i zabezpieczenia.

Zauważ, nie wszystko otrzymasz, gdy Mars ustawi się w kwadracie do staruszka Saturna. Rozdzielaj dobrze swoje siły, pamiętając, że niebawem ten tranzyt mija, a planety w Wadze będą pomagać kierując do definiowania ciekawszych partnerstw, koalicji i współprac.


Rak 22.6.-22.7.


Pluton, a następnie także od roku 2018 Saturn naprzeciw będą ciągle zadawać jedno; kto rządzi Twoim życiem? Kto odpowiada? Komu podlegasz? I czy potrafisz sam kierować sobą, oraz odpowiadać?

Ten tydzień z kwadratem Marsa do Saturna może być wstępem do bardzo ważnych wydarzeń. Mam nadzieje, że masz już siebie pod swoją opieką nie polegając na innych. Jowisz od wtorku bierze Cię w trygonie pod swoje skrzydła. Mimo jego przejściu do intensywnego Skorpiona towarzyszą bardzo trudne konstelacje. Od poniedziałku- należy uważać.

Najpierw Słońce i Merkury w kwadracie do Plutona polecają zrobić krok do tyłu, przypatrzyć się sobie oraz partnerstwom, gdzie przez ostatnie lata zainwestowałeś ogrom swojej energii. Mars jest w Pannie obok Wenus i z drugiej strony przypomina o drobnostkach, szczegółach, które wypada w tempie błyskawicy ułożyć w całość. Proponowałbym najpierw zadbać o siebie, odrzucić pesymistyczne myślenie i skierować twarz do przyszłości. Z Jowiszem będziesz bardzo szybko podejmował decyzje. Protekcja gwiazd jest i zawsze znajdzie się osoba, która Ci pomaga. Do jesieni 2018. Nie mów już; "możemy", "albo", "nie wiem", "zobaczymy i pomyślimy"...ta piosenka nie funkcjonuje od poniedziałku. Twoje myśli, zdobyta teorie i doświadczenie masz od natychmiast wprowadzać w praktyczny dzień codzienny! Pluton chce wszystkiego w ogromnej jedności oraz intensywności. Jowisz także. Ale Ty masz decydować, z kim i na jakich warunkach wybierasz się w przyszłość. Bez rozdrabniania. Boski trygon chroni Cię od złego.


Lew 23.7.-23.8


Planety znajdujące się w Pannie i Wadze przedstawiają odmienne wartości. Słońce i Merkury pomaga Lwom tworzyć dookoła porządek, budować harmonię i kierować dyplomacją. Ale po pełni Księżyca jakoś wiele zostało zredukowane. Wenus odwraca się od szaleństw, nie chce już bezsensownych wypadów do barów. Wystarczy jej ciepło domowego ogniska i poczucie bezpieczeństwa, które ceni sobie bardzo wysoko.

Dla Ciebie od wtorku Jowisz ustawia się w kwadracie, co oznacza, że nie należy przesadzać w swoich działaniach. Jest więcej niż pewne, propozycji będzie bardzo wiele. Najpierw jednak przez następne 12 miesięcy to, co masz, co już osiągnąłeś dobrze ocenić, przenieść wyobrażenia do realu i nie wchodzić w ryzyka. Jowisz będzie na pewno doszukiwał się w Tobie, co jeszcze nie odkryłeś, aby żyć pełen pasji w zgodzie z samym sobą. Wsłuchaj się szybko w nastrój Wenus i Marsa. Najpierw wypada zająć się swoim rzeczywistym otoczeniem wycofując z śliskich spekulacji. Słońce i Merkury wzmogą w sferach profesjonalnych. Jest więcej niż pewne, mimo chaosu dookoła Ty osiągniesz z gracją wysoko postawione sobie cele.

W pracy zadbaj sam o dobrą atmosferę i układy między współpracownikami. Koledzy cenią Cię, Twoją wiedzę oraz zaangażowanie. Niech wiec tak zostanie. Pozostań naturalny uciekając od barokowości.


Panna 23.8-22.9


Przed nami trudny tydzień, szczególnie, gdy Mars, znajdujący się w Twoim znaku robi niekorzystne aspekty. Przygotuj się od poniedziałku, że nic nie będzie działać według planu, a całość trzeba będzie jeszcze sprawdzać, poprawiać, może zawracać i zaczynać, coś zupełnie innego od początku. Nastrój Wenus jest taki sobie, gdy Saturn monitoruje jej uczucia aż do kości. Trzymając się realu Panna może wyjść na swoje. Jednak nie przesadzaj, respektuj potrzeby partnera, bądź skora do kompromisu budując pokój i harmonię. Jowisz, planeta szczęścia od wtorku stoi w silnym sextilu. Z jego mocą zdobędziesz wszystko, co sobie zamarzysz przez następne miesiące, gdy wyznaczysz cel i drogę.

Nawet, gdy pierwsze takty z gwiazdą szczęścia pod rękę nie będą może łatwe szybko odnajdziesz w sobie wewnętrzną siłę, motywację i żar zaangażowania. Bądź zawsze z siebie i swojej pracy dumna! Poświęcasz przecież temu najwięcej czasu! Nie musisz przy tym pracować ciągle dla innych, wybiegać za swoje kompetencje. Zrób coś dla siebie dopasowując całość do aktualnej sytuacji. Saturn stoi jeszcze w kwadracie dla trzeciej dekady urodzonych i te osoby muszą liczyć na ograniczenia i zahamowania. Nie wszystko idzie jak po sznurku, ale efekt końcowy na pewno jest do pozazdroszczenia.

Po spotkaniu Wenus z Marsem należy szybko otworzyć się do świata, korzystać z życia, spotykać ludzi i dzielić nie tylko swoją wiedzą i wiadomościami. Pokaż swój wdzięk Panno. Z Jowiszem łatwiej będzie się przedstawiać. Twoja moc wzrasta i mimo wyzwań dotrzesz do ekspansji i samozadowolenia. To jest więcej niż pewne.


Waga 23.8-22.9


Przed Tobą ostanie dni z Jowiszem.

Myślę, że minione 12 miesięcy osiągnęłaś bardzo wiele patrząc aż 12 laty do tylu. Wszystko, co zatwierdziłaś, zainicjowałaś i się odważyłaś pozostanie przy Tobie dając radości, powodzenia i uznanie otoczenia. Czas bardzo szybko mija, nieprawdaż? Jowisz w Twoim domu miał trudne zadnia, atakowany przez Plutona i Urana. Twoim zadaniem jest dalej zadbać o swoje ognisko życia. To wewnątrz Ciebie, aby zawsze świeciło jasnym światem szczęścia. Nawet przez długie lata. Nowy tydzień rozpoczynasz dosyć trudno. Słońce w kwadracie do Plutona sygnalizuje duszące emocje. Nie pozwól, aby informacje z zewnątrz lub ludzie niszczyli Wagi pozytywne nastawienia do świata. Twoja Wenus, w kwadracie do Saturna, w sąsiednim znaku realnej Panny ocenia sytuacje licząc wyłącznie na konkrety. Bez ubarwiania i fantazjowania. To nie zostanie stanem wiecznym, ale razem z Plutonem w negatywnym aspekcie dążysz do wyszukania w sobie jeszcze większej i prawdziwszej głębi. Traktując siebie poważanie i nie kreowania wymuszonej harmonii.

Potężne moce daje Ci Słońce z Merkurym. W kwestiach profesjonalnych możesz bardzo wiele osiągnąć, mimo, że dookoła nie będzie za wesoło. Koncentruj się na swojej pracy wykonując jak najwięcej obowiązków. Te z Was, które mają różne tajemnice powinny uważać. Pan podziemia będzie wyciągać na zewnątrz to, co ukrywałaś.

Prywatnie i zawodowo prezentuj spokój i opanowanie. Swoją postawą i słowem Merkurego przekonasz największych niedowiarków. Uwaga na przeciwników -jest wielu, którzy chcą podkraść Twoje pomysły i projekty.


Skorpion 24.10.-22.11


Ten tydzień zbliża Cię wielkim krokiem do marzeń, radości i ekspansji wszelkiego rodzaju. Jowisz 10.10.17 wchodzi do Twojego znaku po 12 laty. Teraz Ty jesteś do 8.11.2018 wybrańcem losu. Tylko wyciągaj ręce, aby w życiu prywatnym i profesjonalnym otrzymać to, czego najmocniej od dawna pragniesz.

Konstelacje polecają jeszcze prace w grupie. Tam gdzie jest współpraca, motywacja nie będzie konkurencji, ale wspólne osiągnie wielkich celów. Pozwól sobie stawiać wysoko poprzeczkę, patrz przed siebie, mierz wysoko, aby odkopać największe bogactwach ukryte bardzo głęboko. Także w Tobie. Jowisz dorzuca super narzędzia pracując wspólnie z Twoim patronem Plutonem w Koziorożcu i Neptunem w boskim trygonie w Rybach. Będziesz mógł ruszyć nawet zatwardziałe, prahistoryczne struktury swojego życia, burząc je i odbudowując do jesieni, 2018 coś potężnego. Na skale swoich nowych potencjałów i nieograniczonych możliwości. Kto chce się uczyć, rozwijać lub wyjechać za granicę ma ku temu niecodzienne szanse. Łącz niemożliwe, buduj mosty między przeciwnościami. Motywacja, determinacja i celowość pozostaje przy Tobie przez 13 miesięcy. Bez przechodzenia chrzęstów bojowych.

W nowym tygodniu, gdy Jowisz zmierza do Twojego Słońca, konstelacje na niebie nie są za przyjemne. Koncentruj się na sobie, staraj odrzucać strach przeszłości, minione cierpienia i ukazując światu swój magiczny uśmiech. Od poniedziałku obejmuj odpowiedzialności. Najpierw za siebie, następnie za osoby, które nosisz w sercu. Masz podane na tacy wszystko, co tylko możliwe. Od Ciebie teraz zależy jak to wykorzystasz. Nie marnuj czasu. Myśl o zdobywaniu tego, co jest Twoją pasją.


Strzelec 23.11.-21.12


Kwadrat Mars do Saturna ma wpływy przede wszystkim na trzecie dekady urodzonych. Planeta karmy, jeszcze tylko do końca roku w Twoim znaku, zatrzymuje pewne kwestie i uwarunkowania. Po to abyś coś sprawdził, abyś zrobił dokładniej. Abyś wybrał tylko to, co ma być na stałe. Wszystko, co wydarzyło przez ostatnie około 29 laty ma być podsumowane z wyciagnięciem konsekwencji. Czas ten nie jest wycieczką rekreacyjną, ale dosyć trudnym testem, gdzie Ty, Twoje decyzje i postanowienia są dokładnie penetrowane. Może otrzymasz więcej odpowiedzialności, albo będzie trzeba brać też część innych na siebie, w ostateczności może Ci być także odpowiedzialność odebrana.

Nie działałabym na pewno siłą starając się dojść do kompromisu i harmonii. Myśl o pomocy innym przyda się na pewno, ale nie pierwszym miejscu stać musisz zawsze Ty, następnie Twoi bliscy. Ty masz być dla siebie wyrocznią, Ty odpowiadasz za swoje czyny i to, co się w przeszłości dokonało. Słońce i Merkury w Wadze na pewno pomagają, mimo, że Jowisz żegna się ze Strzelcem kierując do czekającego na niego Skorpiona. Niepodziewanie otrzymasz na pewno informacje oraz przydatne wiadomości. Na to tylko trzeba się otworzyć, zaakceptować nowe, następnie przejść do realizacji wykonania swojego planu.

Z Wenus i Marsem w Pannie partnerstwa przechodzą różne testy. Razem z sytuacjami jesteś ściągnięty z chmurki numer siedem, aby popatrzeć dookoła, ze spokojem, co dzieje się w realu. Pomysł w każdej chwili o normalnym dniu codziennym. Liczą się fakty, a nie obietnice i puste słowa.


Koziorożec 22.12.-20.1


Po minionej, trudnej pełni księżyca wszystkie światła zapalają się na sprawy prywatne i zawodowe. Poniedziałek, wtorek może być trudny dla drugiej dekady urodzonych, gdy Słońce jeszcze rzuca wyzwanie Plutonowi. Intensywność emocji znasz już, co nie miara od roku 2008. Odczekałabym spokojnie do wtorku wieczorem. Wybieraj jasne światło, nie wchodząc w zawikłane uwarunkowania.

Jowisz, planeta szczęścia i ekspansji przechodząc do przyjaznego dla Ciebie Skorpiona zmienia aurę dnia. On naświetli każdy dzień codzienny, Twoje marzenia, życzenia serca łącznie z głęboko ukrytymi pragnieniami. Do jesieni następnego roku stoisz pod jego opieką. Gwiazda szczęścia doprowadzi do wytęsknionych punktów docelowych.

Przejście Jowisza do Skorpiona przebieg jednak w tym tygodniu w bardzo skomplikowanej atmosferze. Dodatkowo dla Ciebie Słońca i Merkury nie ułatwiają komunikacji, utrudniają rozmowy zsyłając chaotyczne informacje. A tu trzeba jeszcze myśleć o ważnych relacjach i tematyce zawodowej.

Rozpoczęłabym od siebie i swojego życia prywatnego. Wszystko, bowiem reflektuje tylko, co się dzieje w Tobie, jakie kontakty Ci męczą i z czego będziesz niebawem rezygnował. Czy będziesz potrafił każdemu zaufać -raczej wątpię. Wiarę w życie daje Ci pomimo wszystko gwiazda doskonalenia. Z nią przechodzisz jeszcze szybszą, bardziej spotęgowaną transformację, sterując Koziorożca do uśmiechów losu.

Zawodowo staraj się szybko zakończyć najważniejsze dla Ciebie plany. Z Wenus w trygonie nie siedź w domu, ale wychodź do przyjaciół, spotykaj nawet z daleką rodziną świętując harmonię i przestrzeń dla każdego.

Jowisz daje od wtorku wszystkim nadzieję, przypływy przejmowości i zadowolenie na każdym poziomie życia. Nie odmawiaj jego protekcji.


Wodnik 21.1.-19.2


Po pełni w pozytywnym aspekcie w przyjemnym objęciu Twojego Urana masz szansę na pozytywne przeinaczenia, poprawy finansowe i doskonałą komunikację.

Gwiazdy znajdujące się w przyjaznej Wadze spoglądają na Wodnika łaskawym okiem. Czas najwyższy pomyśleć o sobie, przyjemnościach i partnerach! Z nimi, bowiem będziesz dalej iść do swojej upragnionej, słonecznej i rewolucyjnej przyszłości.

Twój Uranus w Baranie przypomina o indywidualnych aktywnościach, koniecznych kontaktach z grupami ludzi podobnie myślących i niezbędną wymianą myśli. Z tymi, którzy Cię rozumieją i są na tej samej fali. Po zaćmieniu Księżyca i Słońca, do lutego2018 siedzisz w przedziale transformacji. Czas wypełniaj nowym, nie trzymając już starych wyobrażeń i zakurzonych pojęć. Tylko dobrze się rozejrzysz dookoła z Marsem i Wenus zmierzających do znaku kardynalnej Wagi. Jest pewne, że zabraknie Ci czasu na nudy, narzekania i słabości. Otwieraj się do świata. Jesteś znakiem rewolucyjnych dni następnych! Spotkania z ważnymi dla Ciebie indywidualnościami otwierają radośniejszy etap życiowy, działając jednocześnie jak balsam dla duszy. Będzie uzdrowiona Twoja głowa, myśli, dusza i ciało.

W związkach pozostań przez ten tydzień dalej konstruktywny trzymając koniecznie faktów. Każda godzina kolejna powinna być zabezpieczona.


Ryba 20.2.-20.3


Planety Mars i Wenus znajdujące się naprzeciw mają plusy i minusy.

Z jednej strony masz przewagę, możesz wszystko obserwować, z drugiej stoisz pod obstrzelam gwiazdy wartości i energii, które ciągle wskazują na Twoje braki. Po intensywnej pełni w znaku Barana fokus ma być skierowany na Twoje życie, potrzeby i wyobrażenia, bez wpychania w rolę "ofiary".

Na szczęście od wtorku wszystko się przemienia! Na razie dla pierwszej dekady urodzonych Ryb, Jowisz planeta szczęścia ustawia się w trygonie ze Skorpiona dając nie tylko ogromne zaufanie w dzień następny, motywację, korzyści materialne, jak również osobiste spełnienie. Jednocześnie znajdą się pomocnicy i protektorzy. Z Jowiszem dostrzeżesz się zupełnie inną w lustrze, analizując dokładnie swój osobisty obraz idąc ku uzdrowieniu. Tymczasem Twoje otoczenie na pewno się zdziwi. Skąd w tej Rybie nagle tyle zmiany?

Planeta rozwoju, szczęścia i ekspansji towarzyszy Wam do jesieni 2018. Wszystko, co dla Ciebie ważne będzie osiągnięte. W bardzo dobrym klimacie i niebiosa błogosławioną ręką.

Tymczasem druga i trzecia dekad urodzonych ma także pomoc planety błogostanu, jednak konstelacje Marsa i Saturna żądają zajęcia się realnymi sprawami. Nie daj się sprowokować, nie pozwól na wciskanie Tobie winy! Strzeż napięć z agresywnymi zarzutami. Ty masz sama decydować, odpowiadać za przyszłość i zadbać o wewnętrzne bezpieczeństwo. Teraz już nie jesteś sama.

Jowisz opromienia Twój dom obsypując wytrwałością, inicjatywą i rozmachem do realizacji poważnych przedsięwzięć. Powodzenia!

9.10-15.10.17 -Horoskop tygodniowy dla każdego. 10.10.17- Jowisz w znaku Skorpiona.

"Nie biegnij za szybko przez życie, bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy, gdy najmniej się ich spodziewamy."

Przed nami bardzo ważny tydzień. Wejście szczęśliwego Jowisza do Skorpiona, zmieniającego energię w uniwersum jest otoczone bardzo trudnymi konstelacjami. Już od poniedziałku będą podejmowane bardzo istotne tematy. Stoimy na skrzyżowaniu, gdzie gwiazdy sprawdzają wszystkich bez wyjątku, rozpoczynając od osób na wysokich stanowiskach wyciągając konsekwencje za minione decyzje. Mając swój cel przed oczyma przygotuj się na możliwe zahamowania, opóźnienia, odmowy lub innego rodzaju restrykcje odgórne. Mars w kwadracie do Saturna jest skomplikowaną konstelacją przynosząc również agresję, prowokację czy frustrację do niebezpiecznych finałów. Saturn wymaga od nas odpowiedzialności zatrzymując ze stoickim spokojem, to, co nie ma przyszłości, co jest nie do wykonania, co jest nie niesprawdzone lub po prostu nie przydatne w aktualnej rzeczywistości. W pewnym sensie jego działania spowalniają nasze aktywności, abyśmy zauważyli swoje błędy, nanieśli poprawki i przy okazji sami sobie narzucali granice. Co za wiele to nikomu nie popłaca. On żąda od każdego tworzenia zabezpieczeń oraz trwałych struktur. Partnerstwa wszelkiego rodzaju i wartości stoją także od natychmiast przed skomplikowanym testem. Energia sprzyja na pewno opuszczaniu i pozostawianiu zakurzonych schematów. Pozostań spokojny nie reagując, np. obrażaniem, agresją prezentując swoje rozczarowania. Opłaci się rzeczowość, realna ocena sytuacji i nie wchodzenie z wzburzeniem na wysoko emocjonalne barykady. Jowisz w Skorpionie będzie i tak rozwiązywał do zakończenia! Jego przenikliwości i detektywistycznej dociekliwości nikt nie jest w stanie dorównać.

Ja życzę Wam spokojnego tygodnia!

"Mądrym jest ten, który wie, kiedy zachować spokój."

Dziękuje i pozdrawiam


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji