widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-10-31

Horoskop tygodniowy 30.10.17 - 05.11.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 30.10.17 - 05.11.17." przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.Konstelacje tygodnia:

Wenus do 4.11.17 stoi w sextilu do Saturna i trygonie do Neptuna. W czwartek Chiron w Rybie tworzy ostatni, trudny kwadrat do Saturna w Strzelcu. Podczas pełni Księżyca w Byku 4.11.17 Wenus ustawia się w opozycji do Urana. Merkury przechodzi 5.11.17 do Strzelca.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"Ludzie ratują wartość pieniądza, ale nie umieją ratować wartości życia."( Stefan Wyszyński)

"Ale nawet szczęśliwe numery nie zawsze wygrywają."( J.R.R. Tolkien )


Baran 21.3-20.4.


Z pełnią Księżyca w sąsiednim znaku Byka należy zabezpieczyć przyszłość.
Obojętnie czy chodzi o partnerstwa czy też o sfery materialne. Pieniądze zawsze dają nam poczucie bezpieczeństwa. Ty, jako Baran, znak kardynalny powinieneś od samego poniedziałku pomyśleć o postawieniu sobie bardzo ważnych celów. Nie przesadzaj z wydawaniem, gdy Twój Mars ustawił się naprzeciw w Wadze. Dobrze jest słuchać rad innych nie przesadzając w pędzie do indywidualnych wizji. W tym tygodniu przygotuj się na krytykę ze strony zazdrośników czy rywali. Pozostań spokojny. Bądź sobie wierny pokazując twarz pełną uśmiechu. Przecież sam wiesz, co należy trzymać w równowadze i co jest największą siłą Barana.

Wiele zadań, które nie zostały do tej pory wykonane trzeba zakończyć właśnie do pełni Księżyca. Wenus w opozycji do Urana ostrzega przed lekceważącym podejściem do każdej dla Ciebie wartościowej sytuacji. Saturn jest po to w trygonie abyś zawodowo oraz prywatnie opracował z pełnią koncentracją bardzo ważne, życiowe projekty. Postaw sobie limity. Obojętnie czy chodzi o parterowa czy pieniądze, abyś miał, do czego sięgnąć w trudnych czasach. Gdy Uranus wola w koniunkcji do przyszłości, Pluton w kwadracie nakazuje wychodzić z uzależnień wszelkiego rodzaju. Bądź sobą, ale bez przesady licząc, że Wenus zamknie pewne związki, a Węzeł Karmiczny w trygonie stawia przed prze-znaczeniowymi osobami.


Byk 21.4-20.5


Pełnia Księżyca w Twoim znaku ma bardzo ważne znaczenie na to, co dalej się wydarzy.
Luna w pełni zakańcza pewne etapy. Twoja Wenus w opozycji do Urana sygnalizuje, że trzeba przygotować się na nagłe, rewolucyjne zmiany. W Skorpionie naprzeciw znajduje się Słońce, Jowisz i Merkury, które będą pokazywać, Twoje słabe punkty. Chcesz sam nad sobą pracować czy pozwolisz na narzucenie sobie czyjeś woli? Od Ciebie zależy decyzja, ale ja tam bym się broniła do ostatniego oddechu nie pozwalając na pomniejszanie osobistych wartości!

Teraz z Księżycem masz szansę pokazać swoją wielkość, swój styl realizując plany oraz zamierzenia. Nie tylko pieniądze się liczą, to już wiesz. Ale również miłość, przyjaźń, partnerstwa i ludzie dookoła. Szczególnie te osoby, na których możesz do końca polegać nawet w bardzo trudnych sytuacjach. I co jest z Tobą? Jak widzisz i oceniasz siebie w danej chwili?

Do pełni proponowałbym wykonać wszystkie trudne zadania, podjęcie ważnych decyzji oraz rozstrzygnięć. Dzień może być trudny, ale gdy będziesz wiedział, jaki ma wyglądać Twoja przyszłość i gdzie odnajdujesz spokój i równowagę -jesteś uratowany. Pluton w trygonie i sextil Neptuna gwarantują do stycznia 2018 stabilizację. Pozostań odpowiedzialny biorąc dystans do ludzi, którzy ściągają Cię na dół. Także, jeżeli należą do Twego kręgu rodzinnego.


Bliźniak 21.5-21.6


Pełnia Księżyca w sąsiednim znaku Byka sprzyja podejmowaniu bardzo ważnych decyzji. Mars i Wenus w Wadze mówi o bardzo dobrej pozycji partnerskiej oraz finansowe i gdy przenalizujesz to z umysłem Skorpiona, bez skakania z jednej do drugiej pozycji, możesz licząc na ogromne profity w przyszłości.

Twoim zadaniem jest również z gwiazdami w Wadzie nie tylko pływanie po powierzchni, ale konieczne zanurzenie w głębi wszelkich uczuć. Wenus ustawi się na przeciw Urana mówiąc o tym, że będziesz zaskoczony. W miły i pozytywny sposób! Dlatego koncentruj się pamiętając o tym, że wszystko; emocje, zawiązki, pieniądze musza być zatwierdzone do przyszłości!

Przez ostatnie 2, 5 roku Saturn dał w opozycji w kość, abyś pozostawił za sobą, co jest nieopłacalne. Twoja zła passa się kończy, a Księżyc w pełni podsumowuje realnymi metodami wszystko, co osiągnąłeś w kończącym się roku. W niedzielę, gdy Twój Merkury ustawi się w opozycji oczekuj już ważnych informacji oraz różnorodnych propozycji. Jak również w niektórych przypadkach utrudnień w dogadaniu. Ostatni etap może być trudny dla urodzonych w trzeciej dekadzie. Błędy, niedociągnięcia mogą być ujawnione. Trzymaj się reguł i prawa, abyś wyszedł na swoje. Mars w trygonie to ogromny power do ogarnięcia wszystkiego. Mów prawdę, uwzględniając szczegóły, nie zabarwiając niczego fantazją. Wenus i Mars niesie nagrody.


Rak 22.6.-22.7.


Pełnia Księżyca w sextilu może być dla Ciebie najpiękniejszym dniem w roku. Jeszcze tylko uwzględnij planety znajdujące się w znaku Wagi podsumowując ostatnie miesiące, zastanawiając nad relacjami i partnerstwami oraz Twoimi wyobrażeniami.

Co odpowiada faktom,? Gdzie trzeba się zabezpieczyć, gdzie znaleźć swoje rodzinne, przytulne miejsce?

Dookoła może być chaos, lecz Ty aż z trzeba trygonami Merkurego, Jowisza i Słońca zrezygnuj lepiej z powierzchownego flirtu i w końcu dopuść do siebie głębokie uczucia. Od czwartku szykuj na niespodzianki. Cały świat może funkcjonować na Twoją komendę Raku.

Miłość oraz droga powołania.. To są bardzo ważne punkty tego tygodnia. Tam, gdzie masz najlepsze uczucia, tam gdzie czujesz się spełniony, tam, gdzie możesz pokazać swoje talenty oraz siły jest Twój dom i osobiste spełnienie! Z Jowiszem w znaku intensywne Skorpiona masz przez następne 12 miesięcy bardzo dobra rękę do odnalezienia siebie. Długo już pracujesz i szlifujesz osobiste preferencje i hobby. Teraz trzeba stworzyć ramy do rozwoju, innej perspektywy i przyciągnięcia uwagi innych. Nie rób już nic dla innych! Zacznij od siebie!

Gdy jakieś emocje Ci przerażają, jest to sygnał właśnie, aby się z tym zająć! Tu będziesz mógł wyeksponować swój największy potencjał! Z kroków do tylu trzeba zrezygnować. Nie bój się być sobą i prezentować swoje idee. Pluton na przeciw pragnie abyś był sobą, bez usługiwania innym. Nawet, gdyby należeli do kręgu Twojej najbliższej rodziny...

Kwadrat Wenus, Marsa i Urana będzie przemieniał Twoje związki i partnerstwa. Tam gdzie wszystko stoi do góry do nogami, nie rozbijaj głową ściany, ale koncentruj na sobie, swojej transformacji idąc za głosem wewnętrznym. Merkury analizuje do niedzieli w bardzo dobry sposób wszystkie za i przeciw. Jestem pewna, mimo nieporozumień w czasie przeszłym teraz podejmiesz odpowiednie decyzje dotyczące swojego życia i przyszłości. Miej odwagę być sobą! Polegając tylko na tym, co mówi serce.


Lew 23.7.-23.8


Pełnia Księżyca na osi Byk/ Skorpion dla Ciebie w kwadracie ma charakter transformacji i radykalnych przeistoczeń, a przy tym będziesz mógł jednocześnie wykorzystać swoją wiedzę oraz doświadczenia. Jowisz, Słońce, Merkury i Luna w pełni kieruje uwagę na drogę powołania, kwestie zawodowe oraz partnerstwa...Tu będzie dochodziło do nagłych, nieoczekiwanych sytuacji.

Co się tyczy drogi zawodowej przeznaczenia jest jeszcze wiele do przemiany i realizacji, idąc dalej krok po kroku. Tak, już wiemy, dla Lwa jest tu za dużo głębi oraz emocji. Ale nie da się funkcjonować i rozstrzygać, gdy chodzi o przyszłość, bez słuchaniu głosu serca! Dwie sroki ciągnąć jednocześnie za ogon się nie da.

Z kwadratem Jowisza możesz poczuć się traktowany jak "ofiara", dlatego polecam abyś znalazł spokojne miejsce i przemyślał te związki, układy, ludzi i cele, z których trzeba zrezygnować! Wenus i Mars będą grały na Twoją komendę. Ale...hola, hola...trzeba trzymać się prawdy i sygnałów przesyłanych przez Węzeł Karmiczny. To jest Twój rok 2017-tu masz iść za głosem serca! To były już mówione przez wiele minionych miesięcy.

Masz ogromny talent przetwarzania niczego w złoto. Wykorzystaj swoje możliwości do odrzucenia to, co się nie sprawdziło wybierając inne drogi spełnienia. Planeta wartości szykuje dla Ciebie niespodzianki. Nie musisz się podporządkować temu, co jest Ci narzucone! Sam wybieraj swoją ścieżkę do przyszłości w kwestach prywatnych i zawodowych!


Panna 23.8-22.9


Neptun i Chiron naprzeciw oraz kwadrat Saturn dla dla trzeciej dekady urodzonych przypomina, gdzie są Twoje granice, gdzie czujesz się dotknięta i gdzie minione decyzje były fałszywe.

Księżyc w pełni w boskim trygonie chce wynieść na wyżyny Twoją postać analizując bardzo dokładnie to, co się w ostatnich latach wydarzyło. Czy wszystko zrozumiałaś? Gdzie trzeba podjąć decyzje odwrotu? Zanim jeszcze raz dojdzie do sytuacji, gdzie trzeba będzie podejmować rezolucje trzymaj się realu, tak jak przyzwyczajone jest Twoje Słońce.

Luna w pełni w bardzo pozytywnym aspekcie nawiązuje do miejsc i punktów życia, które wymagają zabezpieczeń. Będziesz wstanie do końca roku wszystko opanować, akceptując, że są limity, które trzeba przestrzegać. Neptun stoi w opozycji-dalej mydląc i oczy, zwodząc na manowce drugie dekady urodzonych. Określ trzeźwo to, co masz w ręku, ponieważ poza współczuciem, które dajesz innym należy, kiedyś zadbać o siebie! Tylko rozdawanie się innym nie popłaca, gdy zapominamy o swoich potrzebach. Do niedzieli zrozumiesz, gdzie niedokładnie oceniałaś swoje znajomości i braterstwa wszelkiego rodzaju. Zacznij do siebie. Najpierw potraktuj siebie poważnie. Co wysyłasz do świata, to powraca, ale nie koniecznie od tych ludzi, którym ufałaś! Gdy środek tygodnia może być trudny z kwadratem Chirona do Saturna, koniec daje wynagrodzenia i poczucie odnalezienie swojego bezpieczeństwa. Tak ma pozostać. Tego masz pilnować uciekając od ludzi, słów i wyobrażeń, które żyją tylko w świecie bajki. Trygon pełni i pozycja Jowisza ma Pannę pod swoimi skrzydłami protekcji.


Waga 23.8-22.9


Przy pełni Księżyca, gdy Twoja Wenus szykuje się do niespodzianek należy uważać. Dla niektórych z Was może to być przyjemnie, dla drugich skonfrontowaniem z realnością i fałszem. Dobrze byłoby do weekendu przenalizować swoją osobistą sytuację przygotowując na zmianę kursu i wzięcia steru w swoje ręce. Przecież to jest Twoje życie! Ty odpowiadasz i Ty decydujesz! Nikt inny.

Korektury będą wymagały nie tylko kwestie finansowe, ale również partnerskie. Z Marsem i Wenus w Twoim znaku pragniesz wiedzieć więcej, przeżyć nowe, przeskoczyć do ofensywy i zaprezentować się jak najlepiej! Jednak Uranus w opozycji zawsze ma dwa znaczenia. Nie wypuszczałabym na razie każdej tajemnicy z ust, ale poczekała spokojnie do końca tygodnia. Uwarunkowania mogą się przeistoczyć w grom z jasnego nieba. Nie przesadzaj z decyzjami, które odbiegają od rzeczywistości. Przesady w tej sytuacji mogą być szybko ukarane, a tu gwiazdy dają Tobie drugą szansę. Najlepiej byłoby odczekać jeszcze do następnego poniedziałku wtedy przejść do ataku. Pluton dla drugiej dekady urodzonych stoi w kwadracie przepełniając aurę niektórych dni wzmożoną agresją. Wysłuchaj, co mówią inny, nie negując nieznanego myślenia. Każdy ma prawo do obrony swoich wartości. Waga także!

Z Wenus i Marsem oczekuj bardzo pięknych dni do końca miesiąca. Ona pozwoli spędzić dużo czasu z ukochaną osobą, poznanie interesujących osób, a wszystko za zadowoleniem i radością serca.

Te z Was, które jeszcze są same mogą poznać partnerów przeznaczonych im przez uniwersum. Nie zawsze jednak trzeba iść na kompromisy, ale pozostać sobą i faktycznie przedstawiać uczucia. Czasami do zmian potrzebny jest moment i uświadomienie; "co za dużo, to nie zdrowo."Także w relacjach wszelkiego rodzaju.


Skorpion 24.10.-22.11


Pełnia Księżyca naprzeciw Twoje znaku ma ogromny wpływ na dni kolejne. Twój patron, Pluton i gwiazdy przy boku mają na celu dokonanie transformacji. To już dobrze znasz ze swojego życia. Wszystko ma być połączone z pozostawieniem za sobą, to, co już ,,umarło"! Na różny sposób, jeżeli chodzi o związki, pieniądze i wartości życiowe. Najważniejsze od początku tygodnia do samej niedzieli rozdziel wyobrażenia i marzenia od faktów!

Początek tygodnia jest taki sobie, w środku możesz znaleźć się na czerwonym dywanie, podczas pełni będziesz wyciągał konsekwencje i podsumowywał wszystkie mienione miesiące tego roku.

Tym razem masz przy sobie Jowisza, Merkurego i oczywiście Słońce. W tej kompanii będziesz oczywiście profitował, gdy wcześniej ocenisz faktycznie dane uwarunkowania. Nie mów już z góry, że, coś się nie uda lub to już dawno wiedziałeś!

Wenus jest w opozycji do Urana i sygnalizuje niespodzianki. Coś za coś. Reorientacje. Wybory innych możliwości!

Koncentruj się na sobie i zapisz do pełni, co jest Twoim pierworysem i planem przeznaczenia! O co ma walczyć Jowisz stojący przy Słońcu przez następne miesiące?! Bez konkretów możesz, bowiem przelecieć ponad linię wyznaczoną przez ogólne normy. Stabilizacja, zabezpieczenia, rzeczywistość mówią same za siebie, a nie to, co sobie wyobrażasz. Nie przegap wiele szans, które daje Ci podczas pełni Księżyca uniwersum. Możesz mieć wszystko już zaraz pod ręką. Neptun napełnia ogromną kreatywnością. Sextil Plutona siłę przebicia. Merkury podrzuca argumenty, którym nikt nie może się oprzeć. Tylko, co należy pozostawić za sobą? Co się kończy?

Księżyc w Byku spełni te marzenia, które są na stałe, a przy okazji będą przyjemnością i radością.


Strzelec 23.11.-21.12


W nowym tygodniu chodzi o Ciebie. O Twoją głębie uczuć, osobistych wartości, własnej oceny i jedność, a nie dystansu!

Gdy Wenus ustawi się na przeciw Urana liczą się tylko fakty i możliwość spojrzenia za najciemniejsze kurtyny. Jak podchodzisz do siebie? Co należałoby zmienić? W co wierzyć, gdy Saturn zabrał to, co wcześniej wydawało się potrzebne?

Początek i środek tygodnia może być taki sobie, gdy planeta karmy stoi w kwadracie do Chirona. Odczujesz tu granicę, gdzie popełniłeś błędy, gdzie oddalasz się od tych, którzy Cię kochają. Tematy mogą być trudne, ale podsumowując ostatnie etapy życiorysu pozwolisz na prawdziwą transformację życia Strzelca.

Mars i Wenus w Wadze w pięknem aspekcie, ale Afrodyta z myślami w obłokach zostawia Cię na chwilę, abyś sam dał sobie czas, porozmawiał ze sobą oraz serca partnerem. Czy wszystko jest na takiej samej wysokości oczu? Czy tyle dajesz ile otrzymujesz? Czy jest taka sama porcja wiary i zaufania?

Luna w pełni w znaku statecznego Byka przypomina o życiowych zabezpieczeniach i sytuacjach materialnych. Przy okazji sprawdza związki z ludźmi, którzy są dookoła Ciebie. Niebo będzie spełniać Strzelca marzenia, ale Ty sam masz się zająć swoim życiem i wziąć odpowiedzialność za siebie.

Merkury przechodzi w następny weekend do Twojego znaku. Z tym dniem otrzymasz szansę uporządkowania wszystkiego i przeistoczenia w dobro.

Gdy coś się kończy, drugie zaczyna. Z Uranem masz bardzo dużo możliwości, ale należy uwzględnić wymogi realu. Jest ogromna okazja, że niebawem znajdziesz rozwiązania na każdy problem. Mars w sextilu dodaje bardzo wiele pozytywnej energii. Jest moc, aby przenieść najwyższe szczyty.


Koziorożec 22.12.-20.1


Z trygonem Pełni Księżyca rozpoczyna się dla Ciebie nowy etap w kwestiach profesjonalnych i prywatnych. Aż trzy planety znajdujące się w Skorpionie, w pozytywnym aspekcie wskazują jednak proces transformacji, czyli pozostawienia tego, co nie pasuje, ludzi, na których nie możesz polegać i wykreowanie dla siebie innej ścieżki spełnienia. Nie podchodź tak bardzo krytycznie do sprawy. Wenus i Mars w kwadracie denerwują, wzmagają agresję, a postawa nadąsanej Wenus w ogóle Ci nie przypadnie do gustu.

Licz na siebie i głos serca!

Nie bój się mówić prawdę, okazywać uczucia i nazywać rzeczy po imieniu. Bycie sobą nie zabiera uroku, ale wręcz przeciwnie. Pozytywna aura otacza wszystkie Koziorożce, a Jowisze jeszcze przez długi czas będzie dążył do tego, aby spełniły się marzenia.

Zanim przejdziesz do rzeczy sprawdź swoje strategie. Wiele się przeżyło i wypada najpierw posłuchać siebie i ocenić punkt wyjścia. Co zostawisz nie jest w ogóle stracone. Twoja wiedza i doświadczanie pomoże stworzyć, coś wielkiego dla Ciebie oraz otoczenia. Nie zadręczaj się przed decyzjami. Idź swoją drogą z odwagą dając szasnę przede wszystkim sobie!

Twój Saturn będzie konstruował trygon do Urana gwarantując, że to nowe uda się na pewno! Postaw na świetną organizację, osobiste wyczucie, empatię i świetne idee. Przyszłość ma różne barwy, jednak będą przeważać tęczowe kolory!


Wodnik 21.1.-19.2


Pełnia Księżyc w kwadracie i planety znajdujące się w Skorpionie przygotowują Cię na bardzo ważny, wysoko emocjonalny moment. Wszystko będzie się odbywać tak, jak za bardzo nie lubisz. Głębia, uczuciowość i transformacja poprowadzi Wodnika do innej przyszłości. Chcesz czy nie chcesz.

Merkury i Słońce w Skorpionie mogą mieć złe wiadomości. Przygotuj się na pojęcie czegoś, co wcześniej odsuwałeś od siebie. Reorientacja jest konieczna. A wymiana energii prowadzi do budowania bardziej przyszłościowego, jeżeli się tyczy Ciebie, życia prywatnego oraz zawodowego.

Wenus i Mars w Wadze pragną abyś Ty także był szczęśliwy. Ale inaczej niż do tej pory zapominając o swoich szansach, talentach i realności. Gwiazdy umawiaj się by ściągnąć Cię na ziemię i odpowiednio ocenić to, co się w ostatnich miesiącach, także od zaćmienia Słońca i Księżyca się wydarzyło( sierpień 2017). Mimo niepewności, którą poczujesz jest, coś, z czego będziesz bardzo zadowolony. Po weekendowych wydarzeniach doświadczysz w sobie już inne emocje nie szukając objazdów do wodnikowego serca. Saturn stojąc w sextilu do Słońca daje możliwość zabezpieczenia następnych planów. Tak, wszystko odbywa się nagle i niespodziewanie. Nowe jest już za rogiem i czeka na Wodnika. Postaraj się zrozumieć, każdy ma prawo myśleć inaczej od Ciebie. Liczy się prawdziwość, jedność oraz intensywność wszystkich ludzkich uczuć, których nie należy lekceważyć.


Ryba 20.2.-20.3


Kwadrat Chirona do Saturna wskazuje, że w środku tygodnia staniesz na swojej granicy możliwości. Szczególnie trzecie dekady urodzonych będą podsumowywać minione etapy. W czasie przeszłym podjęłaś wiele złych decyzji spowodowanych Twoja emocjonalnością. Nie każde partnerstwo, które wybrałaś jest realne w tym momencie... Przy pełni Księżyca w Byku w pozytywnym aspekcie i aż trzema trygonami gwiazd ze Skorpiona odważysz się wypowiadać prawdę.

Tak, real może być brutalny...ale jeszcze bardziej to co formułujesz przeciwko sobie i swoim uczuciom.

Wenus w opozycji do Urana kieruje Ryby do innych partnerstw wszelkiego rodzaju. Dostrzeżesz ciekawsze możliwości prywatnie oraz zawodowe. To, co boli da zrozumienie, że Saturn chce Twojej stabilizacji życiowej na następne bardzo długie lata. Dobrze jest bez obaw wypowiadać, co się myśli, a nie milczeć i nabierać w usta wodę, dopasowując do wymagań tych, na których w ogóle nie możesz liczyć.

Nadchodzi moment, aby Ryba słuchała siebie, a nie bez końca podporządkowywała innym uzależniając od czyiś potrzeb i wymagań. Kieruj się swoją motywacją i pozytywną energią Jowisza w trygonie! Merkury do końca tygodnia sprzyja głębokiej analizie. Następnie będziesz zakańczała, co nie zgadza się z Twoim życiowym planem.

Możesz zwyciężyć, gdy koncentrujesz się na sobie, a nie oddajesz moce dla innych za darmo! Błędy są dopuszczalne, ale tylko wtedy, gdy można je naprawić. Teraz masz sposobność rozpocząć prekursorskie w zupełnie innym już wymiarze. Aż trzy gwiazdy protegują Ryby zamierzenia.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 30.10.17 do 5.11.17. Pełnia Księżyca w Byku na osi Byk/ Skorpion 4.11.17 o godzinie 6; 24."Kłamstwo nigdy nie stanie się prawdą. Zawsze ktoś kiedyś zobaczy je nagie." (Mirosław Welz)."Długość życia mierzy się jego szerokością."( Stanisław Jerzy Lec)


W poszukiwaniu prawdy trafiamy w nowym tygodniu na różne odkrycia. Saturn w kwadracie do Chirona w środku tygodnia wyznacza punkt zwrotny dla niektórych planów. "Wszystko ma swój kres"..mówią planety znajdujące się w ekspresyjnym Skorpionie. Jak radzisz sobie z dosadnymi, może nawet bolesnymi tematami oraz uczuciami? Czy potrafisz myśleć sam, nie słuchając i nie podporządkowując się opinii większości?


Pełnia na osi Byk/ Skorpion ma zawsze charakter transformacji. Księżyc w pełni w znaku Byka pragnie pokoju, spokoju, przyjemności, zmysłowości, oddania, zabezpieczeń i radości z życia wszystkimi swoimi zmysłami. Znak Byka chce przy tym zatwierdzenia kwestii materialnych. Znak Skorpiona na przeciw chce zatrzymać ludzi. Dla Byka ważne są gwarancje, pewność. Dla Skorpiona pasje i władza. Pełnia Księżyca w znaku realnego Byka 4.11.17 sprzyja każdemu, kto chce odnaleźć swoje wewnętrzne wartości i powrócić ponownie do radości istnienia. Z planetami w Skorpionie trzeba jednak coś oddać, z czymś się pożegnać, co już się przeżyło i właściwie nie oddycha. Dobrze jest od weekendu znaleźć czas na przemyślenia, aby odkryć te wartości, które NIGDY się nie kończą! Rok 2017 zbliża się do końca. To, co odchodzi można przenalizować, ale dalej rozpocząć zabezpieczania i zakorzenianie. Wenus naprzeciw Urana zmieni również partnerstwa wszelkiego rodzaju. Bardzo ofensywny proces pozostawiania umożliwi Jowisz w znaku Skorpiona oraz piękny trygon Saturna do Urana. Nie uciekaj od progresywności. Nakazana jest odwaga, świeże spojrzenie do przyszłości i chęć poznania innowacyjnego. Twój świat nie kończy się na Twoim horyzoncie. Nawet tam, gdzie nie możesz spojrzeć, za grubą kurtyną Słońce w Skorpionie ukarze nam prawdy. Także o sobie przechodząc z Jowiszem do uzdrawiania.

Dziękuje i pozdrawiam życząc wszystkim magicznego tygodnia.

"Jeśli masz marzenie, musisz je chronić. Ludzie nie potrafią sami czegoś zrobić, więc mówią, że ty też nie możesz. Jeśli czegoś chcesz, to zdobądź to. Kropka."(Chris Gardner)

30.10.17 Słońce w Skorpionie.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji