widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-12-12

Horoskop tygodniowy 11.12.17 - 17.12.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 11.12.17 - 17.12.17" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.Astrologiczna prognoza tygodnia od 11.12.17 do 17.12.17
"Żeby dokonać wielkich rzeczy, musimy nie tylko działać, ale także marzyć, nie tylko planować, ale także wierzyć. " (Anatol France)


Konstelacje tygodnia:
Merkury jest nadal w retrogracji łącząc w tym tygodniu z Wenus. Mars przeszedł do Skorpiona aktywując sextil do Saturna. Słońce ustawia w trygonie do Urana 16.12.17. Konstelacje aktywne; Jowisz trygon Neptun. W biegu wstecznym znajduje się tylko Uranus.

"Skoro człowiek przesypia prawie jedną trzecią swego życia, to powinien starać się maksymalnie wykorzystać nieliczne godziny, kiedy to nie leży bez świadomości. Jak najwięcej zrobić, jak najwięcej przeczytać, jak najwięcej się nauczyć i jak najwięcej pojąć z tego świata, na którym jest tylko gościem. I jak najwięcej dać temu światu...".( Małgorzata Musierowicz)


"Co ma być to będzie, a jak już będzie, to trzeba stawić temu czoło." (Joanne Kathleen Rowling).

Dzis pali się w skupieniu druga, adwentowa świeczka na świątecznym stroiku. Z Merkurym w biegu wstecznym patrzymy w przeszłość, podsumowując minione miesiące. Co nie jest zakończone wymaga jeszcze finalizacji, rozwiązania, oczyszczenia, a może skorygowania. Konstelacje są optymistyczne pragnąc, aby każdy znalazł odpowiedzi nawet na bardzo trudne pytania. Z Marsem w Skorpionie nasza motywacja wzrasta. Chcemy konkretów, odpowiedzi i przede wszystkim prawdy. Saturn na ostatnich stopniach Strzelca w towarzystwie Słońca i Wenus ciągnie za nosy... Czy w to, co wcześniej wierzyłeś i wyobrażałeś potwierdza się w realu? Planetę komunikacji oraz intelektu w retro dobrze jest wykorzystać do wyjaśnienia nierozumnych dla nas do tej pory kwestii. Nowe idee, które cichutko śpią w zarodku będą opierać się na autentyzmie oraz faktycznych przesłankach świata. Nie wszystkie informacje, które teraz usłyszysz są rzetelne. Chciałam tylko przypomnieć, że Merkury w biegu wstecznym specjalnie niektórych okłamuje serwując bajkę. Poczekaj z finalnymi decyzjami. Wtedy oszczędzisz sobie od-czarowania.

Ja życzę wszystkim harmonijnego, pięknego czasu. Niech pozytywna energia gwiazd nie ominie nikogo w nowym tygodniu. Dziękuję, pozdrawiam. ".. to nasze wybory ukazują, kim naprawdę jesteśmy, o wiele bardziej niż nasze zdolności." (Joanne Kathleen Rowling).

Zapraszam do porad i do abonowania mojego YouTube kanału.

10.12.17 Słońce w Strzelcu, Księżyc w Pannie.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku znajdziesz w podstronach."Czasami życie musi się skomplikować, żebyśmy my poznali na tych, na których warto liczyć."

Baran 21.3-20.4


Mars wyszedł z opozycji, a to oznacza powrót Twoich sił, zwiększenie energii i możliwość rozwiązania tego, co wcześniej się nie udało. Merkury i Saturn stoi pozytywnie nastwiony do Ciebie. Wykorzystaj dobre aspekty do usunięcia usterek, porozmawianiu, z kim potrzeba o korekturach, przyglądając się szczegółom. Pewne kwestie trzeba od początku przemyśleć, uporządkować pamiętając jednocześnie o swojej przyszłości. Słońce jest cały czas w trygonie, abyś ostatecznie do końca tygodnia wpadł na nieoczekiwane rozwiązania i dostrzegł inne, oryginalne możliwości! Twoja czerwona planeta znajduje się już w znaku Skorpiona. Nie poddasz się bez walki, nie widzę, że odchodzisz z podniesionymi rękoma i załamaniem serca. Będziesz płynął nawet pod prąd do końca, jeżeli coś nie zgadza się z Twoim ideałem! O swoje koncepty, zamiary i wizje dni następnych! Bardzo ważne jest w tym momencie wierzyć w swoje siły, powodzenie i racje osobistych ideałów. Przy Twoim zaangażowaniu na zakończenie i tak osiągniesz zwycięstwo. Jednak wiele trzeba zrekonstruować i podejść z zupełnie innej perspektywy. Pluton, Lilith, następnie gwiazda karmy nie tylko sprawdzą wszystko, ale dodatkowo chcą prawdy i autentyzmu. Do samego siebie. Ze Słońcem w znaku optymizmu chcemy nie tylko pracować, ale również przeznaczyć czas dla siebie. Na przyjemności, podróże i poznanie świata. Każdy chce mieć swoją przestrzeń do oddychania. Pozwól także innym żyć osobistymi ideałami. Konflikty poprzedniego tygodnia odejdą w zapomnienie. Zrozumiesz, w jaki sposób można stworzyć wspólne, przyjazne i trwałe drogi do przyszłości.

Byk 21.4-20.5


Mars stoi w opozycji z Jowiszem zabierając się od poniedziałku za tematy Twoich wartości oraz partnerstw wszelkiego rodzaju. Czas adwentowy jest dla Ciebie bardzo ważny. Będziesz potrzebował dużo dyplomacji, zrozumienia, spokoju przedstawiając swoje racje, potrzeby i wymagania. Musisz Twoje być zawsze na wierzchu?

Uwaga, od tego tygodnia może być inaczej, szczególnie dla pierwszej dekady urodzonych. Z czerwoną gwiazdą możesz wpaść na prowokacje, sytuacje stresowe, kłótnie oraz inne, okoliczności, gdzie Twoje poglądy będą zaatakowane z argumentami nie do zbicia. Znak Skorpiona, naprzeciw, który nie jest Twoim przyjacielem wymaga tym razem zrozumienia i pojęcia przesłanek wyższych. Powaga, magia, jego siła może być jednak do pozazdroszczenia. On nie zrobi kroku do tylu, obojętnie, co by nie wymyślił. Nigdy. W związkach zadbaj od razu o harmonię, podchodząc nawet do bardzo trudnych uwarunkowań z cierpliwością i spokojem. Szukając złotej, środkowej(!) drogi do zgody na końcu zyskasz więcej, aniżeli trzaskaniem drzwiami z obrażeniem. Zawodowo może się również gotować. Merkury tworząc chaos i bałagan sprawdza Twoje prace, sposoby myślenia i to, co jest ideałem życiowym. Zanim usiądziesz do Wigilii ze Słońcem i Saturnem w trygonie trzeba się będzie napracować i ustalić poważne priorytety. Zaopatrz się w cierpliwość akceptując inne spojrzenia na dane sytuacje. Magiczne hasła następnego tygodnia dla Ciebie to: pokojowość, wyrozumiałość i zgodność.

Bliźniak 21.5-21.6


Opozycja Saturna trwa do 21.12., a z nią przechodzisz swój najtrudniejszy egzamin przez ostatnie 3 lata. Planeta karmy jest dosyć surowa. Sprawdza skrupulatnie przeszłe decyzje. Zastanawia, jakie świadectwo wypisać do tego czasu Blizanówkowi. Gdy Twój Merkury stoi także na przeciw nie masz za bardzo z niego pożytku. Sytuacje są poważne, zwłaszcza, że jesteś po istotny wydarzeniach. Zawodowo Twój cel jest jeszcze daleko, a gwiazdy mówią, że skonkretyzuje się wszystko dopiero w połowie stycznia 2018. Nie rezygnowałbym z siebie, ale kierowała cierpliwością. Nawet, gdy słyszysz bez końca odmowy. Daj innym teraz mówić, myśl swoje, przygotowując się do boju. Twoją fazę powodzenia rozpoczniesz niebawem, a pochwałom i nagrodom nie będzie końca. Przeszedłeś już prawie wszystkie testy z odważną miną. Ten krótki, ostatni etap z planetą karmy skończy się w przyśpieszonym tempie. Przy okazji nadarzy się wiele okazji do zakopania toporków wojennych, dogadania i odnalezienia wspólnych mianowników w priorytetowych dla Bliźniaka kwestiach. W miłości i związkach wszystkie serca biegną do Ciebie. Masz coś szczególnego w sobie, co otoczenie przyciąga. Single poznają nowe osoby i jest szansa, że ktoś bardzo ważny zajmie szacowne miejsca w Twoim życiorysie. W związkach finalne słowa jeszcze nie zapadły. Daj sobie czas na wszystko myśląc szczególnie o pięknej, stabilnej i stałej przyszłości. Nie podejmuj pochopnych decyzji.

Rak 22.6.-22.7.


Mars ustawił się w trygonie ze Skorpiona. Zbliżający się Nów Księżyca w Strzelcu wola do nieba o pasje, wielkie wizje i szukanie dróg do szczęścia. Tydzień jest świetny na poważne przemyślenia i przeanalizowania sowiej przeszłości.

Rak, bowiem potrzebuje entuzjazmu, czegoś gdzie mógłby zapłonąć do końca, ostatecznie się oddać i rozpocząć pracę nad swoim dziełem życia. Z ogromną siłą podjedziesz do nowych zadań i byle, jaka trudność nie pozwoli na wycofania czy chowania do wnętrza Twojej skorupki. Zbierz swoje moce. Przy starym nie może zostać, gdy Pluton stoi naprzeciwko i do niego dołącza niebawem Saturn. Szukaj innowacyjnej, znaczącej perspektywy, powinności, które dodadzą Ci pozytywnej energii, uznanie otoczenia, pochwały i wewnętrzne zadowolenie. Może nawet zbudujesz dom wewnętrzny? Na tym, bowiem polega Twoja następna misja. Gdy Wenus biegnie radośnie przez Strzelca szukając informacji oraz intelektualnych impulsów, z czerwoną planetą masz nad nią przewagę. Możesz dotrzeć do wszystkiego, nawet, gdy Merkury w retro nie zdradza ostatecznej tajemnicy. Zajmuj się sobą! Podejmuj inicjatywy! Przechodź do ofensywy. Ty i Twoje ,,rakowe" życie ma być priorytetem! Nie spełniłeś wszystkich swoich życzeń, nie wypowiedziałeś wszystkiego, co leży Ci na sercu??

To jest Twoja ostatnia szansa tego roku! Mów jasno, przedstawiaj się odważnie, nie bój swojego cienia! Jowisz w trygonie nie pozwala na podlegania. Teraz dopiero się rozpędzasz mając dokładnie przed sobą precyzyjnie określone cele. Wkraczasz do ringu! O siebie oczywiście.

Lew 23.7.-23.8


Sam widzisz się w superlatywach. Jednak, gdy Mars ustawił się w kwadracie musisz zrozumieć, że otoczenie postrzega Cię zupełnie inaczej. Aby stworzyć harmonię, której pragnie Wenus w trygonie między miłością, rodziną, obowiązkami, przyjemnościami, karierą i przyjaciółmi należy od zaraz uzbroić się w cierpliwość. Zapal w spokoju jedną świeczkę, zastanów, co jest priorytetem. Jak Ty widzisz wszystko, nie musi akceptować tego otoczeniem. Czas świąteczny z Merkurym w biegu wstecznym może wydać się bardzo chaotyczny. Lew dostaje drugą szansę naprawienia i zdobycia tego, co wcześniej przeciekło mu przez palce. Tylko uwzględnij, że inni mają także swoje problemy. Czerwona planeta może zabrać nagle moce, pewnie spowodować spadek siły witalnych, w innym przypadku dopadnie Cię przeziębienie. Zadbaj o siebie! Nie śpiesz się! Nie musisz być ciągle pierwszy na mecie. Zabłyśnij i pokaż swój spokój, cierpliwość, wielkoduszność w zupełnie inny sposób niż do tej pory. A przy tym otwórz się na nowe. Nie bój pokazać takim, jaki jesteś! W środku nie możesz być rozdarty wewnętrzne i jednocześnie podsuwać winy za wszystko partnerowi. Tu można dużo stracić przez niecierpliwe słowa, nie kulturalne zachowania i zbytnie pewności siebie. Nie denerwuj się. Przedstawiaj innym w każdym momencie swoją klasę. W pracy i domu i nic nie powinno wyprowadzić Lwa z równowagi.

Tymczasem zdobędziesz wszystkie zamierzenia, bez nerwów i z akceptacją największego przeciwnika. Twój umysł funkcjonuje na szybkich obrotach. Potrafisz dostrzec w uniwersum wspaniałą wizję. Właśnie teraz, do końca roku podejmiesz życiowe decyzje.

Ale bądź sobą i przeznacz dużo miejsca na wypoczynek, spotkania w gronie dobrych znajomych i zaznaczenie Twoich pierwszoplanowych priorytetów.

Panna 23.8-22.9


Twój Merkury dalej nie pomaga, ale w retrogracji i w dodatku w kwadracie miesza szyki nie dając jasnych odpowiedzi. Na szczęście Mars przeszedł do Skorpiona. Z jego pozytywnym sextilem na pewno się nie poddasz, ale będziesz tak długo cierpliwie szukała, dopóki nie znajdziesz konkretnego i konstruktywnego rozwiązania! Planeta komunikacji jeszcze raz będzie łączyć się z Saturnem, a to sygnalizuje ukazanie się wyniku o długiej stałości. O przyszłości trzeba pomyśleć! Zadbać o drobiazgi i detale, analizując wszystko bardzo dokładnie i opierając przede wszystkim na faktach. Jeżeli zawodowo utknęłaś gdzieś w uliczce bez wyjścia poczekaj jeszcze moment, nie wydając ostatecznych wyroków. Słońce i Saturn będą ustawiać się korzystnie! Na końcu dostrzeżesz światło w tunelu i krzykniesz radośnie; " eureka"! W pracy, do Świąt mogą pojawić się coraz trudniejsze zadania, a niezadowolenia i marudzenia przełożonych nie stwarzają adwentowego nastroju. Czerwona planeta pomoże w pełnym skupieniu wykonać, co jest do zrobienia. Nie ma strachu! Twoja motywacja wzrasta z minuty na minutę i już wiesz, że wszystko zrobisz bardzo dobrze, wierząc przy okazji w siebie oraz indywidualne zdolności i potencjał! W partnerstwach wszelkiego rodzaju z Wenus w Strzelcu także pojawia się chaos. Jeżeli nie otrzymujesz jasnych sygnałów od ukochanej osoby, także nie radziłabym nic robić na siłę. Zastanów się jednak; czy Ty pragniesz tego samego, co osoba stojąca na przeciw? Jeżeli nie, trzeba to zmienić.

Waga 23.8-22.9


Dużo działo ostatni czas u Ciebie razem z Marsem! I teraz dalej, gdy czerwona planeta odeszła wcale nie nadchodzi czas na odpoczynek. Merkury w biegu wstecznym wyjaśnia wiele aż do samej Wigilii. Szczególnie w związkach nadal jest mnóstwo do wyjaśnienia, omówienia i jednocześnie wysłuchania drugiej strony. Gdy znajdziesz moment ciszy, przeznacz go z miejsca na wypoczynek. Konstelacje są dosyć napięta i każdy potrzebuje ciszy i spokoju, choć na chwilkę. Słońce i Twoja patronka, Wenus w bardzo pozytywnym położeniu nie pozwolą na zamyślenia i smętne myśli. Przygotuj się do zrobienia nowego planu. Podsumuj miniony rok starając się podkreślić, co zabezpieczyłaś. Czasami dobrze jest być swoim własnym krytykiem, oby bez przesady! Szczerość do samej siebie pozwoli opanować każdą sytuację, a odpowiednia reorientacja i poprawa maleńkich detali ułatwia Twoje życie w normalnym dniu codziennym. Jeżeli jeszcze masz, coś komuś do przedstawienia, teraz jest najlepszy chwila abyś powiedziała lub sprostowała, co od dawna chodzi Ci po głowie. Merkury sprzyja naświetlaniu pewnych kwestii, które kiedyś nie mogłaś rozsupłać. Od weekendu szykuj się na przyjemne niespodzianki. Wenus z Uranem szykuje radosne wiadomości dla Wagi.

Skorpion 24.10.-22.11


Ze Słońcem w Strzelcu nikt nie patrzy na szczegóły. Gdy Mars wszedł do Twojego domu, natychmiast zabierasz się za porządki wszelkiego rodzaju. Z miejsca dostrzegasz, co jest niezrobione pragnąc dookoła wszystkim uświadomić, jaką masz wiedzę i potencjał. Działasz zdecydowanie, obmyślasz plany. Do świąt możesz być nawet w trybie przyśpieszonym przygotowany. Zawodowo uwzględniłabym jeszcze tempo kolegów. Nie wszyscy z Merkurym w retro będą myśleć tak jak Ty sprawnie! Szukając dróg do celu wpadniesz na świetne strategie, aby zdobyć cele. Twoja siła przebicia rośnie jak na drożdżach, zaangażowanie ponad normę i już słychać pochwały z każdej strony. Może będą również ciekawe propozycje współpracy? Zadbaj o to, aby się dobrze przygotować!

W miłości i związkach wszelkiego rodzaju rzucasz się od razu każdemu w oczy. Z takim blaskiem i magiczną aurą nie siedziałbym w domu, ale wykorzysta zaproszenia świąteczne i noworoczne. Przy okazji możesz się czegoś istotnego dowiedzieć i usłyszeć mnóstwo komplementów dotyczących Twoje osoby.

Będąc przynajmniej kilka mil dalej od innych pozwolisz sobie śmiało na wypowiadanie życzeń. Z Jowiszem Twój talent błyskawicznie się rozwija. Będzie można odważne przyjąć więcej odpowiedzialności!

Strzelec 23.11.-21.12


Merkury w biegu wstecznym odkręca dalej przeszłość. Jest wiele do zrobienia, do rozważenia i zrozumienia. Szczególnie, gdy kończysz długą fazę lekcji z Saturnem. Jego pobyt w Twoim znaku się zostawia na pewno ważne rozumienia. Z Uranem w pozytywnym aspekcie jeszcze jest, coś do przeorganizowania, może zamknięcia, a pewnie po prostu zatrzymania, bowiem nie daje Ci osobistego bezpieczeństwa.

Nastrój tygodnia jest dla Strzelca bardzo pogodny. Ze Słońcem i Wenus z radością zakończysz ten rok. Może przemienisz swoje nastawienia, wiary i zachowania. Czy to, czego kiedyś bardzo pragnąłeś ma dla Ciebie nadal znaczenie? Merkury retro z Saturnem na ostatnich stopniach, wyciągnie konsekwencje z minionych miesięcy, podsumowując ostatnie trzy lata.

Profesjonalnie pokażesz się z jak najlepszej strony. Przed Tobą nowe, ciekawsze cele, które należy zdobywać. Jesteś spokojny i z uwagą śledzisz wszelkie wydarzenia. Nie zdradzaj od razu swoich tajemnic, ale poczekaj, aż gwiazda komunikacji wyruszy w bieg prosty. W miłości z Wenus otacza Cię piękna aura. Wierzysz w swoje siły i ostateczne zwycięstwo! Jednak Neptun w kwadracie pozdrawia przypominając o mgle, która pewnie od jakiegoś czasu zasłania ważne kwestie. Przypadkiem nie oddalaj się od realu i nie chowaj w pamięci na siłę, to, co jest faktem. W uczuciach, bowiem nigdy nie ma gwarancji, jednak to, co nas najbardziej łączy i spaja jest zwykły dzień codzienny, a nie prześliczna, fantazyjna, wymyślona w głowie bajka.

Koziorożec 22.12.-20.1


Twój Saturn przebywający w sąsiednim znaku Strzelca, obok Merkurego w retrogracji, sprawdza jeszcze wizje, poprzednie plany i wiary lat minionych. Może jest ciemno i smutno, gdy popatrzysz z konstelacjami do przeszłości. Podsumowania roku wypadną na chwile w pesymistycznych barwach, jednak do Świąt Bożego Narodzenia wszystko się rozjaśni! Słońce zmierza do Twojego domu. Oczekiwania na patrona zmuszają do robienia bilansów, zastanowienia i jednoczenie odrzucenia tego, co od dawno się przeżyło. Abyś nie wpadł przypadkiem w melancholię czuwa Jowisz i Mars w Skorpionie w bardzo przyjaznym sextilu. Zawodowo nabierasz siły. Podnosisz głowę, szykuje do ważnych skoków i objęcia większych odpowiedzialności. Wiesz, na co Cię stać, jakie masz talenty i jakiej strategii należy się podjąć. Planety znajdujące się w intensywnym Skorpionie akceptują tylko prawdę, pasję i głębię. Jesteś na to gotowy? Czy dalej, coś przemyślasz?

Nowa droga, ta bardziej przyszłościowa nie jest do końca skonkretyzowania, ale w każdym Koziorożcu rodzi się więcej mocy, wiary w dni następne i zaufania w swoją intuicję. Nie ma strachu. Gwiazdy nie chcą Ci zaszkodzić. Myśl także o innych. Pluton może zwodzić drugie dekady urodzonych, a trzecie dekady powinny z kwadratem Urana odczekać i zostawić to, co burzy ich spokój. Twój czas nadchodzi, a Saturn nigdy nie pozwoli, aby jego dziecko pogubiło drogi. W partnerstwach mów, czego pragniesz. Czerwona planeta ułatwi pokazania się takim, jakim jesteś w środku. Gdy atrakcyjność wzrasta miej jeszcze cierpliwość. Otrzymasz to, na co liczysz, bez zawiłych sposób czy z drugiej strony przesadnej skromności.

Wodnik 21.1.-19.2


Mars stoi w kwadracie i będzie stawiał przed Tobą wyzwania, domagał wybrania konkretnej farby, ukazania prawdy i zajęcia tymi problemami, które skrzętnie ukrywałeś przed ostatnie miesiące. Nie da się temu zejść z drogi. Dlatego uważaj na agresję skierowaną z otoczenia przeciwko Tobie. Nie pozwalaj innym na ataki, ale broń, mów jak jest nie owijając nic w bawełnę. Dodatkowo oczekujesz spadek energii. Należy od natychmiast zadać o siebie, dłuższe przerwy i czas odpoczynku. Słońce i Wenus oraz Saturn cały czas pomagają. Z Merkurym w pozytywnym sextilu w retrogracji bezzwłocznie zrozumiesz, o co tu chodzi, co należy rozwiązać, co zakończyć, a do kogo/ czego zdystansować nie wyobrażając na siłę nic dobrego. Co jest w realu, a co w głowie, a co faktem będzie od razu klarowane. Aby skomplikowane sytuacje ominąć, obojętnie czy zawodowo czy prywatnie zdecyduj się na odwagę prezentując innym, bez upiększania Twoje osobiste zdanie.

Planeta komunikacji sprawdza Twoje wyobrażenia i wiary.Za dużo kwestii wcześniejszych zostawiłeś na ostatnie godziny. Niestety, nic się samo nie rozwiąże. Na szczęście aż trzy gwiazdy stoją po Wodnika stronie, aby rozpoczął niebawem budowę silniejszych fundamentów do nowej przyszłości.

W związkach błyskawiczne potrzeba innowacyjnych reform. Mimo, że nic nie mówicie, wypada spotkać się w środku jakiegoś tematu. Jest wiele punktów zaczepnych, gdzie przystoi szczerze podyskutować. Wskrzeszaj w sobie przebojowość i lwie serce do przedstawienia swoich niezakłamanych myśli, potrzeb i pragnień, a które Mars znowu zapewnię bezpośredni Ci przypomni.

Ryba 20.2.-20.3


Wystartowałaś w nowy miesiąc pełna optymizmu, jednak Merkury w biegu wstecznym, z Saturnem na ostatnich stopniach zawraca do nierozwiązanych tematów, nie prawdziwych wyobrażeń i wiar. Nie, nic się nie "przesłyszałaś". Zrozumienie pewnych kwestii lub dostrzeżenie prawdziwych wyroków nieba wcale nie musi być przyjemne, gdy Słońce, Wenus oraz planeta karmy jeszcze przez parę dni pomęczy. Na szczęście Mars i Jowisz w trygonie dodają ogromnego powera. Nie musisz chować się w domu, ukrywając ile w Tobie mocy i pozytywów. Zgadzaj się na ważne rozmowy, nie uciekając nawet od bardzo trudnych tematów. Robiąc roczny bilans możesz sama stwierdzić, z swoje strony zrobiłaś wszystko, aby osiągnąć to, w co do końca ufasz. Na finale miesiąca będzie dobrze, a może nawet jeszcze lepiej, jednak teraz jest moment na porządki i rozprawienie ze starymi problemami. Bez pardonu! Mars dodaje krzepy, odwagi i siły przebicia! Nie pozwalaj sobie znowu do zepchania w zamyślenia, melancholię i roli ,,ofiary"! Twoje myśli Ty masz kontrolować! Czas najwyższy wejść w real z podniesioną głową, odhaczyć, co się nie udało podejmując innych planów, pewniejszych strategii, trzymując scenariuszy, które są 100 % procent do wykonania!

Kwadrat Saturna odchodzi niebawem w zapomnienie. Gdy popatrzysz trzy lata do tyłu może nie wszystko wypadnie jak sobie wcześniej myślałaś. Ale teraz do Wigilii podsumuj lepiej to, co Ci się udało! Wypadałoby samą siebie pochwalić, dostrzec dobre strony i zmotywować do następnych, przebojowych kroków. Czas czekania dawno się skończył. Budzisz się z letargu przechodząc z entuzjazmem i wojowniczością na wyższe etapy.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji