widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-01-02

Rok 2018

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem na "Rok 2018" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.


Rok 2018.

"Jedynie miłość rozumie tajemnicę: innych obdarować i samemu przy tym stać się bogatym."(Clemens von Brentano)

Saturn znajduje się w Koziorożcu, gdzie zostanie do roku 2020 przynosząc ze sobą zmiany i reorganizację. Wymagane jest od zaraz więcej dyscypliny, powagi i skromności. Praca nabiera odmiennego znaczenia. W szczególnych latach, na przykład, gdy planeta karmy znajduje się w swoim domu, najważniejsze jest kierować siłą/ światłem wewnętrznym połączonym z odpowiedzialnością za siebie i wszystkim, co nas otacza. W czasach z Saturnem ,w swoim domu można bardzo wiele zdobyć, gdy włożysz w swoje zamierzenie ogromny nakład pracy i zaangażowana. Wtedy nic nie stoi na przeszkodzie do osiągnięcia sukcesów. Kto da z siebie wszystko doczeka nagród, wyróżnień i długotrwałych powodzeń.

Saturn przebywając w swoim znaku współpracuje przede wszystkim z Plutonem, który jest tu już od roku 2008. Cały świat, każda pojedyncza osoba oczekuje na wielkie procesy transformacji. Przy tym będą całkowicie zniszczone struktury, władza, urzędy, przepisy..., które ograniczają nasz rozwój, dalszą ekspansję , hamując życie na ziemi w pokoju i poszanowaniu człowieka.

Musimy liczyć się z nadejściem kryzysu gospodarczego, przeinaczeń w systemach zdrowotnych i ubezpieczeniach. Jowisz znajdujący się już w Skorpionie do 8.11.2018 pozwoli odnaleźć nowe, głębsze życiowe sensy, odkryć ukryte prawdy i sprawiedliwości. Świat ma ogromne kapitały, a zostawienie tego, co nie potrzebne i wyrównanie, tam gdzie tego brak, ma na celu regenerację naszego globu i pozwolić na ogromne wzrosty wszelkich kolektywnych(!) dóbr świata. Oczyszczanie, przeinaczenie, przestawnie pozwolą pozostawić za sobą zbędne i z pomocą harmonijnego aspektu Jowisza do Neptuna odnaleźć drogi do sfer wyższych.

Czy każdy to potrafi i zrozumie?

Nie, nie każdy. Dlatego osoby, które nie pojmą znaczenia nadchodzących wydarzeń może się przydarzyć, że pogubią na moment swoje meritum życiowe.

Uranus, jeszcze na początku roku znajduje się w Baranie. Planeta, miedzy innymi rewolucji, nagłych, nieoczekiwanych zamian przynosi zagrożenie terrorem, który na pewno nasili się w roku 2018.

Od 15.5.2018 Uranus przechodzi do Byka, powracając do Barana 6.11.17 i ostatecznie zawita do ziemskiego znaku w marcu 2019. Gdy gwiazda odnowy, reformy i niespodzianek zawita w porządnym ,ziemskim Byku musimy oczekiwać błyskawicznego tempa modernizacji i korygowania tematów związanych, np. wartościami życia, pieniędzmi, bytowaniem, produkcją żywności, gospodarki i odżywiania. W tym czasie należy się jednocześnie spodziewać trudnych, raptownych wydarzeń pogodowych, np. orkany, trąby powietrzne, powodzie i trzęsienia ziemi.

Do trudnych faz należy zaliczyć również bieg wsteczny Marsa w Wodniku od 26.6.2018. Poruszając się w retrogracji, czerwona planeta nakazuje nam połączyć nasze decyzje i aktywności z osobistymi celami, a przy okazji wprowadzić korektury w naszych życiorysach. Lato może być gorące dla każdego z nas. Zaćmienie Słońca i Księżyca w lipcu wytkną pewno punkty na globie gdzie bark jest osobistej wolości, niezależności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości. W trudnych chwilach ważne będzie zachować zrozumienie i tolerancję jednego do drugiego, traktować wszystkich jednakowo pamiętając o podstawowych kwestiach takich jak prawa człowieka.

Sam rok Wenus ma łączyć wszystkie istoty na ziemi. Wenus symbolizuje miłość, wartości, harmonię, spełnienie osobiste, pieniądze, łączność z naturą, erotyzm, pokój... i tymi tematami zajmujemy się w roku 2018. Stoimy na progu przebudowy norm życia, gdzie nasze wartości materialne będą pomalutku odchodzić. Priorytetem ma stać się człowiek godność, wspólność, braterstwo oraz równość. Czyż nie jesteśmy tylko istotami żyjącymi razem tu na ziemi?

Jowisz w Skorpionie zajmie się także partnerstwami wszelkiego rodzaju, prześwietlając i wyjaśniając ukryte emocje oraz uczucia. Każdy człowiek na tej ziemi będzie bronił swojej kultury i tradycji. Samodzielność i niezależność jest również podkreślona przez planetę rozwoju.

Saturn, obok Neptuna, otrzyma najwięcej władzy, ponieważ wszedł do osobistej rezydencji po 30 latach. On przypilnuje, aby polityczne uwarunkowania i potrzeby mieszkańców ziemi nabrały stabilizacji i bezpieczeństwa, ale w odmiennej formie niż kiedyś, kooperując z super nowoczesnym Uranem, Jowiszem i do roku 2020, Plutonem. Planeta karmy z miejsca zajmuje się za kontrolowaniem wielkich i małych korporacji, biznesów, systemów, rządów, osób kierujących przyglądając krytycznym okiem socjalnej sferze wszystkich ludzi. Powoli, z pełną koncentracją i cierpliwością wyciągnie konsekwencje z minionych lat nakazując nam obejmowanie odpowiedzialności, tworzenie porządki, krystalizacji systemów i struktur. Z powagą wykorzystamy przeszłe doświadczenia, aby stworzyć nową, bezpieczną zbiorowość do jestestwa dla każdej istoty.

"Nie daj się zepchnąć z właściwej drogi, nawet przez idących w tym samym kierunku."(Lec)

Jaki będzie rok dla poszczególnych znaków zodiaku?
Ryba


Jowisz w trygonie spełni Twoje niejedno marzenie! Przeżyjesz bardzo piękny rok w harmonii i miłości. Aż pięć planet wspomaga dostarczając olbrzymiej energii. Dzięki sextilowi Saturna będziesz potrafiła odejść od tego, co Ci nie służy, a to dla wrażliwej Ryby jest zbawieniem. Gwiazda karmy pomoże zdobyć sukcesy zawodowe, żyć zdrowiej i jeszcze zaoszczędzić porządnego gorsza. Jowisz aż do jesieni stoi bez przerwy przy Tobie. W kooperacji z Neptunem nawet wielkie marzenia będą się po prostu zrealizowane. Od listopada 2018 wygląda to inaczej. Planeta szczęścia ustawiając w kwadracie z ognistego Strzelca -nie poleca ryzyka i lekceważenie oraz wszelkiej przesady. Z Neptunem na Słońcu potrzebujesz dużo czasu na przemyślenia i kontemplacje, aby uciec do miejsc hałasu i zająć swoim wnętrzem. Pluton zadba o wewnętrzną regenerację, Uranus już z Byka, od maja, przemieni i unowocześni wiele w pozytywnym znaczeniu. Od stycznia tryskasz już radosną energią, masz dużo motywacji i z determinacją przechodzisz do realizacji swoich zamierzeń. Tu single mogą spotkać bardzo ważne osoby. Działaj tymczasem krok po kroku.

Z Jowiszem, te z Was, które wcześniej chorowały, nabierają mocy. Dobrze jest rozpocząć nowocześnie, naturalne terapie. Jednocześnie poznajesz ciekawe indywidualności. Te wspierają nie tylko w życiu indywidualnym. Jesteś protegowana w każdej minucie. Jowisz z Plutonem od razu doprowadza do perfekcji konta bankowe i zawartości portfela.

Saturn jest Twoim kołem ratunkowym. On chce abyś poczuła twardy grunt pod nogami, bezpieczność i stabilność. Twoje kreatywne strony i talenty także nabiorą innego wymiaru. Jesteś bardziej konsekwentna, nie marnujesz czasu na zamyślania i błyskawicznie wdrażasz w życie, co przed chwilą wymyśliłaś.

Zawodowo na pewno odbudujesz swoje pozycje lub przejdziesz do przeprowadzenia ważnych projektów, np. pomocy innym, terapie, nieruchomości lub związanych ze zdrowiem, uzdrawianiem czy ezoterykom. Z planetą karmy nie należy się śpieszyć. Masz zabezpieczone 3 lata! Pomału. Wszystko ma swój czas oraz miejsce.

Neptun obok Słońca zmienia Twoje "ego". Otwierasz się na spirytualne przesłanki, pragniesz poznać wiedzę tajemną, czujesz więcej od innych, przyjmując sygnały z zaświatów. Nie należy tylko przesadzać! Dobrze, że Saturn czuwa abyś w każdej minucie uwzględniła realia. Marzyć można zawsze i fantazjować, ale liczy się życie tu, na ziemi.

Z Plutonem Koziorożcu Twój los transformuje się w korzystny sposób. Z nim odkryjesz swoje powołanie, wzmocnisz zdrowie i posłuchasz głosu wewnętrznego, rozwijając niesamowitą intuicję. Optymistyczne nastwiona witasz i kończysz rok 2018

Wodnik


W nowym roku trzeba będzie przede wszystkim pozostać sobie samemu wierny. Jowisz ze Skorpionie stojąc w kwadracie kusi do przesadnego zachowania, szukania na siłę wolności i niezależności, gdzie właściwe to nie jest potrzebne. Do jesieni 2018 nie trzeba przeskakiwać i gonić coś przeciągając strunę. Tu możesz stracić nie tylko ważnych, np. przyjaciół, ale również pieniądze i wartości, które są tak ważne do istnienia. Jeżeli chodzi o biznes oraz interesy finansowe najkorzystniej jest do maja i potem od października. W tej fazie wyruszasz w świat, zwiedzasz wiele nieznanych krajów i poznajesz ciekawe indywidualności. Gdy Twój Uran wejdzie w maju do Byka wypada przystopować. Spodziewaj się nieoczekiwanych zdarzeń, rozstań, czy innych uwarunkowań, gdzie w jednej minucie będziesz potrzebny na czterech miejscach na raz! Już początek roku może być taki sobie. Mars w kwadracie nie daje na moment wytchnienia. Używaj szczególnie podczas jazdy, a i w domu można się skaleczyć! Od końca stycznia będzie już dużo lepiej. Słońce i Wenus jest w Twoim znaku. Jesteś uratowany i oddychasz spokojnie całą piersią. Do 8.11.2018 Jowisz przykręca złoty kurek ze szczęściem. Nie wszystkie wymagania i projekty wypadną tak, jak sobie wyobrażałeś. Śmiało rób, co chcesz, ale nie ryzykuj po żadnym warunkiem! Bez euforii podeszłabym do kwestii materialnych i zdrowotnych. Oszczędność jest nakazana do nadejścia jesieni. Gdy Jowisz wejdzie do Strzelca wszystko zmienia się jak pod wpływem zaczarowanej różdżki. Bez ograniczeń planujesz podróże, zarabiasz pieniądze i myślisz o dłuższym pobycie za granicą, poznając obce kultury i światy. Tu single poznają nową miłość. Nabierasz ochoty do nauki języka obcego, podejmujesz kursy kształcące, kreujesz inaczej swój życiowy scenariusz biorąc przeznaczenie w swoje ręce! Sprawy, np. sądowe, urzędowe wszelkiego rodzaju odwracają się na Twoją korzyść. Saturn nie ma na Ciebie wpływu, może, dlatego tracisz w pewnych dniach kontakt do realu i rzeczywistości. Aby rozwinąć się, np. kreatywnie potrzebujesz większej dyscypliny, motywacji i skrupulatnie określonego celu. Nie biegnij na oślep przed siebie. Całość wymaga rozważenia i opracowania przez 12 miesięcy.

Najwięcej zamieszania wprowadzi Twój osobisty patron z przejściem do ziemskiego znaku Byka. Od 15 maja 2018 do 6.11.2018 gwiazda rewolucji jest w Byku. Gdy następnie przejdzie do Barana nabierzesz kolosalnej siły i odwagi. Wykorzystaj tą energię do załatwienia ważnych kwestii i pozostaw trochę na ostatnie miesiące roku kierując jej wartościami świadomie do indywidualnych celów. Neptun i Pluton nie mają wpływu na Twoje Słońce, chyba, że w horoskopach urodzeniowych dotyczą te planety innych punktów, np. AC. Na Ciebie wpływają ogromnie w roku 2018 zaćmienia Słońca i Księżyca oraz czerwona gwiazda energii. Od 16 maja 2018 Mars wchodzi do Twojego domu, gdzie będzie przez bardzo długi czas przebywał. Jego bieg prosty dodaje odwagi, mocy, zwiększa asertywność i siły witalne. Miedzy 13-19.5 pozycjonuje się jednak krytycznie do Twojego Urana. Ta konfrontacja gwiazd powoduje, że pewne wydarzenia prześcigają się i nie będzie można do wszystkiego podejść ze spokojem. Zrezygnuj z nieprzemyślnych nagłych decyzji. Te pożałujesz w następnej minucie. To samo powtarza się od 29.7 do 5.8.

26 czerwca Mars przechodzi w bieg wsteczny wracając do Koziorożca. Masz na chwilkę pauzę do odpoczynku! Spożytkuj ten moment na zrobienie urlopu. Wszystko, czego się dotkniesz potrzebuje ogromnego nakładu pracy, a przy tym nie widać do końca efektów. Od 11.9 Mars jest znowu w Twoim domu, ale już w biegu prostym. Zielone lampy zapalają się dla Wodnika, i to, co nie dokonałeś wcześniej uda się w mgnieniu oka. Od września dla Wodnika rozpoczynają się najpiękniejsze miesiące. Rozstrzygnięcia podejmujesz jednogłośnie, single decyzją na nowe, stałe, szczęśliwe partnerstwa. Jowisz proteguje jeszcze długo przez rok 2019.

Koziorożec


Praca jest dla Ciebie świętością i życiem. W ty roku, po 30 latach, osobisty patron, Saturn wchodzi do Twojego znaku. Razem z nim nabierasz z miejsca jeszcze większej odpowiedzialności, pilności i dyscypliny. To doprowadzi do powodzenia, które da długotrwałe, pozytywne efekty. Jowisz stoi w Skorpionie i do listopada proteguje wszelkie Twoje poczynania. On prezentuje radość, zadowolenie, dając szanse zawodowe i prywatne, wiernych przyjaciół oraz materialne korzyści. Wenus aż 4 miesiące zadba, aby w każdym związku nie zabrakło ogromnej pasji. Do maja 2018 jeszcze tylko trzecia dekada urodzonych Koziorożców musi powalczyć z wyzwaniami nieokiełznanego Urana. Następnie planeta rewolucji przechodzi do Baka; odczujesz spokój, pozytywne zmiany, możliwości rozwoju Twojej kreatywnej strony, talentów i zarabiania pieniędzy. Inspiracją służy wszystkim Koziorożcom jeszcze przez wiele lat Neptun z Ryb. Pluton przy Słońcu odnawia całkowicie życie, szczególnie urodzonych w drugiej dekadzie od 9.1.do 13.1.

Sam początek roku jest nadzwyczaj wyjątkowo dobry! Mars i Jowisz stoją także u Twojego boku dostarczając powera, i kolosalnej energii. Wystartuj w Nowy Rok z ciekawym planem. Wenus wnet znajdziesz się przy Tobie czyniąc jeszcze bardziej atrakcyjnym. Otrzymasz bardzo dużo dowód miłości i zainteresowania. Nie możesz w to uwierzyć? Gwiazdy mówią prawdę i mianowały Cię na wybranka miesiąca stycznia pełnego entuzjazmu. Jowisz podczas tranzytu w Skorpionie tworzy pozytywne aspekty do Plutona i Saturna oraz Neptuna. Twój stan zdrowia poprawia się. Nabierasz sił witalnych. Dbasz o siebie. Jesteś zmotywowany, radosny, a Twoje myśli w szybkim tempie realizujesz z powodzeniem do końca. Otwierasz się na ludzi, poznajesz ciekawe osobowości. Ogromna siła regeneracji ułatwia singlom wejście w interesujące partnerstwa czy znajomości. Akceptujesz nieznane, nie trzymając przeszłego. Jowisz z Neptunem szlifuje kreatywne strony oraz intuicję. Nabierasz wyczucia, kierujesz się empatią i już wiesz, gdzie są Twoje największe, nawet magiczne talenty. To świetny moment, aby pomoc nie tylko sobie, ale również innym. Twoje stare rany uzdrawiasz sam zajmując kwestami spirytualizmu.

Tranzyt Saturna przy Słońcu w tym roku dotyczy tylko pierwszych dekad urodzonych Koziorożców. Obejmujesz odpowiedzialności, koncertujesz w pracy z potężną siłą, pracujesz nad sobą wiedząc, że stare trzeba posprzątać, pozamykać, powynosić. Może urodzeni w tych datach zmienią profesję, mieszkanie, związki dbając więcej o swoje zdrowie. Odszukasz z cierpliwością rozwiązania na wszelkie bolączki. Co nie ma stałości i trwałości nie jest akceptowane przez gwiazdę karmy. Uranus przy tym pomaga wyrwać się z uzależnień i chorych układów wszelkiego rodzaju. Tak od 1.8 do 22.9.

Trzecie dekady urodzonych z kwadratem Urana wiele przeinaczać. Rewolucja trwa w domu i pracy mając na celu wprowadzenie nowości, unowocześnień dając Ci do ręki odpowiedzialności za siebie! I odejście od tego, co Ci ciąży.

Od maja z Uranem w trygonie doświadczasz bez końca przyjemne niespodzianki. Może wyjedziesz w długą podróż, może rozpoczniesz inny harmonogram dnia, jak zawsze o tym marzyłeś!

Neptun wprowadza Cię w świata fantazji bez mgły i chaosu przyczyniając się do ekspansji wszystkich twórczych talentów. A może będziesz innych uzdrawiał? Jedno jest pewne, gdy bóg morza połączy się z Jowiszem wielu z Was pozna prze-znaczeniowe osoby. Miłość, szczęście, inspiracja najlepiej wygląda w styczniu, maju i sierpniu.

Pluton dotyka Słońca urodzonych od 9.1 do 13.1.Transofmacja i nowonarodzeni tych osób polega na odrodzeniu i wejściu w najważniejsze fazy życia. Na szczęście pomoc w tym roku jest-Jowisz prowadzi do bogactwa wewnętrznego i zewnętrznego. Gdy zamkniesz jedno i bez obawy wjedziesz w drugie. Wiele z Koziorożców rozpocznie własne działalności, dogada się w rodzina i spędzi mnóstwo chwil w familijnej, bezpiecznej aurze.

Mars to wojownik. Patron Skorpiona i Barana do 26.1 stoi w pozytywnym aspekcie dostarczając silnej energii, z którą osiągniesz, co zaplanujesz. Zdecydowany, naładowany bezgraniczną energią! Najlepszy czas do życiowych bojów to 1-4.4, 12-16.4. Twoja intuicja jest przy tym niezawodna.

Od 26.6 do 27.8 Mars jest w biegu wstecznym i po 13.8 wchodzi w retrogacji do Twojego domu! Tu należy uważać. Żadnych wielkich planów, przedsięwzięć czy operacji! Ta faza nadaj się wyłącznie na wczasy i wypoczynek. To będzie bardzo dobry rok dla Koziorożca. Aż cztery planety protegują, wspierają zsyłając swoje najznakomitsze impulsy. Nie ma wyzwania, z którym sobie nie poradzisz. Także finansowo ukazuje stosu świetnie całe 12 miesięcy. Saturn pozostaje prawie 3 lata w Twoim znaku abyś stworzył ze swoim partnerem solidne, życiowe struktury, gdzie nie zabraknie autentycznej miłości, wiary i bezpieczeństwa. Wenus i Jowisz w Skorpionie gwarantuje długie i głębokie uczucia, których nigdy nie zapomnisz.

Strzelec


Czas Saturna się zakończył i możesz cieszyć się na zupełnie inną, jakością życia, gdzie zaznasz więcej lekkości, optymizmu startując śmiało do nowych projektów. Mars przez wiele miesięcy umożliwi realizację planów, z Merkurym spełnisz się zawodowo tworząc niecodzienne, profesjonalne uksztaltowania. Gwiazdy zsyłają na Strzelca więcej szczęścia, powodzenia i radości życia. Single odszukają nową miłość i na pewno zaplanują podróż w dalekie kraje. Wszystko jest możliwe, nawet propozycje wyższych stanowisk w pracy. Ostania dekada Strzelców ma jeszcze do maja 2018 Urana na swojej stronie, który sprzyja rozwojowi niecodziennych talentów i doświadczenia przyjemnych niespodzianek. Mnóstwo drzwi otwiera się, które przez ostatnie trzy lata były dla Ciebie zamknięte.

Druga dekada urodzonych zwracać na kwadrat Neptuna. Gdy z jednej strony może wprowadzać Cię w uliczki jednokierunkowe, z drugiej nakazuje rozwój intuicji i stron spirytualnych. Same pierwsze dwa tygodnie Nowego Roku masz już idyllę. Podejmij sam inicjatywę, zajmuj tym, co jest Twoja pasją, wychodź do ludzi. Twój patron na razie nie ma na Ciebie wpływu przebywając w sąsiednim znaku Skorpiona. Od .8.11 czujesz świeży powiew wiatru. Jowisz raz na 12 lat wraca do Twojego domu budząc wszystkie pasje namawiając do nauki, podroży, zakładania rodziny, podejmowania ekstra zadań profesjonalnych. A wszystko z dużą dawką pewności siebie i siłą przebicia. W tym czasie poprawia się Twoje zdrowie.

Uranus proteguje do 15 maja i od 6.listopada poszerzając Twoje horyzonty i odnawiając struktury dnia codziennego. Możliwe, że zdecydujesz się na dalszą naukę lub stały pobyt za granicą. Dlatego ważne nie tylko czekać na propozycje, ale samemu wykazać intencją realizując swoje pragnienia. Pluton był już w Twoim znaku i tylko w zależności od horoskopów urodzeniowych może działać na Ciebie. Mars tymczasem przez długi czas z Wodnika dostarcza odwagi, ogromem mocy i jest siłą napędową do wszystkich czynności i zdobycia nawet bardzo wysokich celów! Przy tym, jeżeli wierzysz w siebie, przejdziesz do planowania przyszłości i podnosząc porzeczkę. Gdy Mars wyruszy w bieg wsteczny od 26.6.do 27.8 faza nie jest odpowiednia na priorytetowe terminy. Wrzuć bieg wsteczny i odpocznij. Z Nowym Rokiem 2018 najlepiej zrobisz, gdy rozpoczniesz wszystko, co innowacyjne po długim pobycie Saturna w Twoim domu. Straciłeś, co niemiara energii. Postaw na odnowy, zrewiduj swoje scenariusze, spotykaj z ciekawymi ludźmi. Korzystając z nieznanej Ci wiedzy podnosisz na pewno swoje kwalifikacje i zapunktujesz profesjonalnie. Jesień sprzyja miłości, zakładaniu rodziny, ślubom, zaręczynom i krocie szczęśliwym momentom. Pokaż światu w następnym roku swoją uśmiechniętą twarz myśląc pozytywnie i nie powracaj do tego, co było. Etap Saturna jest zakończony na następne 30 lat.

Skorpion


Starujesz jak rakieta w Nowy Rok w towarzystwie Jowisza i Marsa! Planeta szczęścia gwarantuje do listopada 2017 wszystko, co najlepsze, a Neptun i Pluton wzmacniają Twoje wewnętrzne moce i spirytualne strony. Nieograniczona energia planet służy po to, abyś dosięgnął największej sielanki i stanu błogości. Spożytkuj te miesiące z myślą o sobie!

Saturn przechodząc do Koziorożca stabilizuje Twoje sytuacje finansowe, daje więcej samodyscypliny, celowości i wytrzymałości. Z Neptunem poznajesz tajniki swoich talentów i zdolności. Z Plutonem wybierasz drogi całkowitej odnowy zamykając bez pardonu czas przeszły. Pierwsza połowa stycznia jest prześwietna. Wyjątkowy czas na tworzenie nowych projektów i podejścia do bardzo trudnych zadań lub kwestii, których w poprzednich miesiącach nie potrafiłeś rozwiązać. Masz wielką moc, a zdrowotnie także nic Ci nie brakuje. Najwyższe loty umożliwi jednak gwiazda ekspansji, Jowisz dając bardzo dobre uczcie, dużo optymizmu, ekspansje profesjonalne. Kto planuje zakładanie rodziny do jesieni ma masę dobrych dni. Największym faktorem dobrodziejstwa jest pewność i wiara w siebie. Jowisz konstruuje w roku 2018 silne aspekty do Twojego patrona. Pluton i Neptuna oddziaływają harmonijne na wydarzenia w Twoim życiu. Wszystko, co dobre jest możliwe! Otrzymasz protekcję, zwiększysz stan gotówki, zregenerujesz siły czując się przy tym jak ciągle jak młody bóg na wiosennej łące! Twoja strona duchowa i kreatywna poznaje i rozumie więcej od innych, bez żadnego wysiłku. Będziesz potrafił postawić siebie samego na nogi oraz innych. Z trygonem Jowisza do Neptuna najlepsza faza na, np. zakładania biznesów to; 18.5 do 2.6 oraz od 11.8-do 26.8. Teraz podejmujesz istotne życiowe decyzje, zakładasz własne biznesy lub decydujesz się na wspólne zamieszkanie z partnerem. Sprzyjać Ci będzie przez całe 12 miesięcy słuchanie głosu intuicji i poświęcenie mnóstwo chwil twórczym, skutecznym zajęciom.

Wyzwaniem jest dla Ciebie pozycja Marsa oraz Uran naprzeciwko w roku 2018.

Od 15 maja do 6.11 planeta rewolucji ma ogromne działanie na pierwsze dekady urodzonych Skorpionów, gdzie musisz licząc z niesamowitymi wydarzeniami, może rozstaniami i przełomowymi incydentami życiowymi. Może zmienisz miejsce zamieszkania i pracę. Przypuszczalnie postanowisz całkowicie przestawić swoje życie. Nie podejmuj tylko pochopnych decyzji unikaj stresu, nie wchodząc w chaotyczne uwarunkowania. Mars zmusza Skorpiony do wejścia na drogi objazdu. Nie rób nic na siłę w czasie od 16.5-13.8. Mars stoi bardzo krytycznie i jest zagrożenie wypadkami, rozstaniami czy innymi nerwowymi uwarunkowaniami spowodowanymi przez niepokój i...przeznaczenia. Jeżeli coś czujesz złego- wycofaj się! Nie dolewaj oliwy do ognia! Jeszcze trudniej może być od 26.6 do 27.68. Czerwona planeta jest w retro zabierając Twoje moce witalne, a stres pewnie doprowadzi do podjęcia decyzji o dłuższym urlopie. Bardzo słuszne! Od 11.9 do 15.11 Mars znowu pozycjonuje krytycznie. Oszczędzaj swoje nerwy. Możliwy jest spadek sił czy na przykład solidne przeziębienia.

Neptun jest Twoją inspiracją, natchnieniem i astralnym nauczycielem. Z nim odczuwasz więcej, rozwijasz empatie, współczujesz inaczej, wiedząc, że potrafisz siebie oraz innych zrehabilitować. Z Neptunem single odnajdą miłość swojego życia. Inni swoje powołanie i życiowe misje, w całość z kolosalną, głęboką pasją!

Pluton z Koziorożca zapewnia całkowite usprawnienia materialne i wejście na najwyższe szczeble kariery zawodowej.

Mimo trudnego Marsa należysz do wybrańców gwiazd roku 2018. Jowisz pełni rolę anioła stróża, podając na tacy nowe możliwości i opcje zreformowania całego życia. Odwaga i pewność siebie jest nos stop przy Skorpionie. W miłości spodziewaj się intensywnych doświadczeń. Wzniosłych przeżyć nie zabraknie! Z Uranem na przeciw dobrze jest pozostawić za sobą, to, co Ci nie służy w ułożeniu szczęśliwego życia.

Waga


Pluton i Saturn mają ogromny wpływ w roku 2018 na Wagę. Obie planety stoją w kwadracie depcząc Ci po piętach abyś zmieniła swoje życie, szczególnie wewnętrzne, w bardzo gruntowny sposób. Jowisz pomaga jednak od jesieni. Masz ciągle anioła stróża przy sobie, który Cię chroni.

Na początku roku nie rozpoczynałabym wielkich projektów. Dopiero około 22 stycznia możesz przejść do ataku i realizować swoje ważne przedsięwzięcia. Jesień, szczególnie od 8.11 wygląda najlepiej. Z planetą szczęścia i ekspansji wszystko wyda Ci się proste i łatwe. Uzyskasz protekcję od gwiazd, a przyjaciele i koledzy są zawsze przy Tobie, kiedy tego potrzebujesz. Single zakochują się po uszy. Rozpoczęcie nauki, nowych kursów kształcących czy studia stoją pod przyjaznymi gwiazdami. Jowisz daje Wagom mnóstwo szans do osobistego rozwoju. Nie osiadaj na laurach. Marz i planuj, aby nie zmarnować ani minuty.

Od 20.12.2017 Saturn w Koziorożcu stoi w krytycznym aspekcie, pragnąc w bieżącym roku sprawdzić decyzje urodzonych w pierwszej dekadzie. Zainteresowałbym się również swoim stanem zdrowia; np. zęby, kości, kręgosłup. Kiedy robiłaś prześwietlenia i monitorowałaś siebie? Z Saturnem trzeba się zająć sobą i objąć z odpowiedzialnością. Nauczyć mówić "nie" stawiając do wszystkiego granice, co nie daje Ci stałości. Koncentruj się na priorytetach, oszczędzając energię, przyjmując pomoc, gdy dana jest z otoczenia. Nie musisz przecież nic robić sama. Podziel odpowiedzialności także na innych. Uranus przeszkadza urodzonym w trzeciej dekadzie Wagom. Prywatnie i zawodowo spokój i harmonię znajdziesz przede wszystkim w sobie. Uranus może być chaotyczny, ale jego działania dążą do wyrzucenia z życia, co jest statyczne, nieruchome i nie daje osobistego szczęścia. Przygotuj się na potrzebę więcej elastyczności. W Twój dzień codzienny wpadnie duży powiew ogromnego powera-a. Pamiętaj o zabezpieczeniach. Uranus wprowadza bałagan niespodziewanie, tam gdzie się go w ogóle nie spodziewasz. Neptun nie ma na Ciebie wpływu, dlatego dobrze byłoby polegać i uczyć się kierować intuicją. Pluton niszczy i transformuje przeżyte struktury urodzonych miedzy 12.10-16.10. Możliwe, że znajdziesz się w uwarunkowanych, na które nie jesteś przygotowana. Pewne niektóre sprawy trudno będzie zostawić za sobą. W domu i pracy możesz mieć do czynienia z plutoniczną energią. Nie przesadzaj, mierz siły na zamiary i odchodzi od przebrzmiałego. Pluton prowadzi do nowo- narodzenia. Nie opieraj się zamykać drzwi prahistorii, wychodząc z rożnego rodzaju uzależnień i nawyków(np. emocjonalnych, uczuciowych, materialnych..). Z Marsem w roku 2018 masz gwarantowane 11 miesięcy action! Zapowiada się bardzo intensywny rok, gdzie Twoja Wenus gra główną rolę! Gdy czerwona planeta wejdzie w bieg wsteczny do Koziorożca może być jednak trudno. Słuchaj od czasu do czasu innych. Dobra rada jest złota warta! Ze spokojem zrealizujesz wszystkie zamierzenia. Trudno może być w kwietniu i marcu. Po 15 listopada idzie jak z płatka. Do końca roku i tak osiągniesz, co sobie wymarzysz. Saturn na pewno opóźni niektóre kwestie, ale tylko po to, abyś wykazała się większą kompetencją, zdecydowaniem i wytrzymałością. Nie twórz sztucznej harmonii. Planeta karmy chce jednomyślności. Jako znak kardynalny sprostasz na pewno każdemu wyzwaniu. Profitujesz ogromnie od swojej patronki, Afrodyty. Zadbaj o harmonię w każdym calu, jeżeli chodzi o miłość. Nie tylko praca się liczy!

Panna


W Rok 2018 wchodzisz z ogromną siłą! Aż pięć planet ma pozytywny wpływ na Pannę i każdy miesiąc dostarcza dużo możliwości, aby po kwadracie Saturna przesortować, ułożyć porządne struktury życia. Należysz do wybrańców gwiazd z masą trygonów. Trzeba jeszcze zwrócić uwagę na Neptuna z naprzeciwka, który dotyczy w tym roku drugiej dekady urodzonych. Nigdy nie pozostawaj i nie stawiaj siebie poniżej swoich wartości. Całość, za co się bierzesz ma być sprawdzona na realność i rzeczywistość. Gwiazdy prowadzą Pannę za rękę przez całe dwanaście miesięcy. Podejdź poważnie do olbrzymich szans, które czekają, łącząc swoją intuicję i empatię. Już w styczniu startujesz jak odrzutowiec do nowych miesięcy. Twój Merkury i Mars torują w każdym przedsięwzięciu drogi zawodowe. Zdobędziesz najwęższe powodzenia, a i nie zapomnisz o miłości i zarobieniu bardzo dobrego grosza. Wenus stoi bardzo korzystnie. Jowisz jest Twoja podporą sprzyjając w przeprowadzeniu istotnych planów biznesowych i życiowych. Chowaj do kieszenie wrodzoną skromność, wierząc w siebie, wychodząc z inicjatywą, rozpaczając osobiste spełnienie! Gdy Jowisz połączy się z Plutonem w korzystnym aspekcie; styczeń, kwiecień, wrzesień, październik wygląda super pozytywnie! Idąc za celem ,z pewnością siebie, każda Twoja praca oczekuje wysokie wynagrodzenie. Do 8 listopada chodzisz z Jowiszem pod rękę. Następnie trzeba będzie przystopować, zwolnic tempa. Planeta szczęścia przejdzie do Strzelca ustawiając się w kwadracie namawiając do ryzyka, przesady, zbyt idealistycznych, nierealnych wizji. Nie wierz każdemu od jesieni. Na szczęście, w różnych momencie Saturn w trygonie da łączność z ziemią, zabezpieczając Twoje poczynania. Przez trzy następne lata otrzymasz wyrównanie za wytrzymałość, oszczędność i dyscyplinę. Te plany, które podejdziesz z powagą są zaakceptowane przez gwiazdę karmy. Szczególnie od 1.8 do 22.9. Saturn wtedy łączy się pozytywnie z Uranem. Z przeszłych idei, doświadczeń, scenariuszy zbudujesz, coś wyjątkowo oryginalnego. W pracy oczekuj więcej odpowiedzialności, wyższe stanowiska, respekt otoczenia i poprawy finansowe. Rozumiesz się bardzo dobrze z każdym przełożonym, ludzie na wysokich, odpowiedzialnych stanowiskach protegują Pannę! Uranus w Byku da o sobie znać w pozytywnym znaczeniu od 15 maja i potem od 6 listopada. Jak każdy znak ziemi nie lubisz życiowych rewolucji, ale teraz szczęśliwe sploty wydarzeń wrzucają Cię w wir sympatycznych niespodzianek, intrygujących chwil, opłacalnych propozycji wiodąc do pionierskich, przyszłościowych poczynań. Stworzysz dla siebie więcej przestrzeni, pracujesz w oryginalny sposób, poznajesz niekonwencyjnych ludzi. Świat staje się dla Panny wielobarwny i niepospolicie intersujący! Tylko nie bierz się, za coś niekonkretnego! Szczególnie urodzeni miedzy 5-9.9 z Neptunem w opozycji. Te Panny mogą, bowiem zagubić się mglistej aurze Neptuna. Miedzy 18 maja, a 2 czerwca oraz 11 i 26 sierpnia nie podchodź do zbyt ryzykownych przedsięwzięć. I spekulacji finansowych. Pluton tymczasem daje ogrom sił przebicia, power-a, potężną energię, determinację i talent przekonywania innych. Jeżeli chcesz kogoś pozyskać do swoich idei lub przeciągnąć na swoją stronę znajdziesz sposoby i metody, ciągle wewnątrz płonąc do inicjatywy. W Roku Wenus wiele Panien obejmie stanowiska kierujące znając swoje motywy i przestrzegając wszelkich przepisów. Korzystna energia otacza Cię w miesiącach; styczeń, kwiecień i wrzesień. Nic nie umknie Ci spod oka. Każdy cel zdobywasz z brawurom. Twój patron Merkury nie zapomni o Tobie. Już pod choinkę otrzymasz duży prezent jasnego myślenia, sukcesy w biznesach, prestiż i szacunek otoczenia. Przestrzegaj zawsze faz retrogracji Twojej planety. Najlepiej jest wszystko zapisywać, zabierać rachunki, gwarantując sobie możliwości kontroli. Rok 2018 jest dla Was fazą przyszłościowych, epokowych decyzji. Twoja, jakość życia polepsza się o 180 stopni. Z Saturnem w trygonie przeprowadzasz zmiany w odpowiedni sposób. Twoje życie nabiera rozpędu. Będziesz szczęśliwą!

Lew


Z Węzłami Karmicznym w Twoim znaku nadal przez wiele miesięcy masz podążać indywidualną drogą spełnienia. Uranus, planeta niespodzianek do maja i od listopada stoi w sprzyjających aspektach. W tej fazie możesz śmiało liczyć na przyjemne niespodzianki i wiele sympatycznych wiadomości. Może rozpoczniesz całkowicie, coś oryginalnego, przeprowadzisz się czy otrzymasz lepsze propozycje zawodowe. Miedzy majem, a listopadem Uranus ustawia w kwadracie z Byka pokazując swoje uparte, zachmurzone oblicze. Do tego do listopada Jowisz stoi także odwrócony plecami. Nie ryzykuj i nie kombinuj, myśląc o przyszłości. Jesień z trygonem planety szczęścia, gdy przejdzie do Strzelca wygląda już nader harmonijnie. Nowy Rok rozpoczynasz lekko zdenerwowany. Nie wchodziłabym w prowokacje i dbała o spokój wewnętrzny. Z kwadratem Marsa może się coś rozpętać, co trudno jest do opanowania. Jowisz, gwiazda ekspansji, stoją w kwadracie w znaku intensywnego Skorpiona, zwodzi Ciebie. Możesz niekoniecznie dobrze ocenić pewne uwarunkowania tracąc przy okazji niezłą sumkę. "Nie wszystko złoto, co się świeci" niech to będzie mottem dla Ciebie na najbliższe dwanaście miesięcy. Szczęściem trzeba się dzielić, wtedy możesz oczekiwać jego pomnożenia. Pozostań skromny. Od jesieni otwierają się dla Lwa wrota do szczęścia. Postanowisz podróżować. Uczyć się, czy zapisać na kursy kształcące, kolejne studia, a może nauczysz języka obcego. Twój potencjał w mgnieniu oka się powiększa. Przeznacz pieniądze, które zarabiasz na poprawienie, jakości życia, inwestując także w siebie. Nie omijaj miejsc związanych za aktywnością, sportem, gdzie możesz cieszyć się jak dziecko. Wpływów Saturna na Twoje Słońce brakuje przez następne trzy lata, a to może oznaczać, ze z kwadratem Urana i Jowisza oderwiesz się od realności i faktów. Zarzucaj swoje cumy i kotwice bardziej uważnie, zabezpieczając się na przyszłość, tym samym korzystając z unowocześnień, ale nie trzaskając drzwiami osobom przed nosem, którzy dla Ciebie wiele uczynili. Nie ufaj tym, którzy za wiele obiecują, a detale nie są do sprawdzenia. Z Uranem do maja 2018 i od 6 listopada, gdy będzie w Baranie możesz z jego trygonem przeprowadzić korzystne reformy i skierować swój los, osobiste potrzeby w te dobre kierunki. Tu możesz liczyć na owocne uwarunkowania w pracy, partnerstwach. Może zmienisz miejsce zamieszania. Dziwnie nieprzyjaźnie z wzrostem napięcia robi się od 23-25.7 i od 15.5 do 6.11. Uran w tym czasie przechodzi do ziemskiego Byka, gdzie w kwadracie wprowadzi stres w dzień codzienny. Dobrze jest zachować zawsze opanowanie i spokój, omijając błędy. Nieuwaga i pośpiech może doprowadzić do wypadków lub skaleczeń. Neptun i Pluton także nie posiadają połączeń ze Słońcem, chyba, że kooperują się z Twoimi, innymi planetami horoskopu urodzeniowego. Mars denerwuje Lwa przez cale 20 tygodni. Na początku roku masz go w kwadracie, gdzie Twoja siła maleje, a prowokacje doprowadzają do stanów niezadowolenia. W kwietniu podejmuj szybkie decyzje, działania, inicjując ciekawe projekty. Od 17 marca do 16 maja, 13 sierpnia do 11 września i od 16 listopada do końca roku- należy trzymać oczy otwarte. Uważaj na siebie schodząc z drogi osobom, które knują za plecami. Mars w napięciu osłabia również Twój system immunologiczny. Najtrudniejsza faza czeka Cię, gdy Mars wyruszy w bieg wsteczny od 16 maja do 13 sierpnia i dalej 11 sierpnia do 15.11. Nie myśl w tym czasie o swoim ,,ego". Nie upieraj się i nie rób nic na siłę doprowadzając do niepotrzebnych eksplozji. Lew ma kroczyć w roku 2018 w jasności swojego słońca. Twoja motywacja ciągle zależy od akceptacji otoczenia, ale przecież najwięcej bezpieczeństwa ma dawać Twoje wnętrze. Gdy Uranus posadzi Lwa na karuzele, Jowisz może namówić do wychylania się z ogromną przesadą. To się nie opłaci. Twój harmonijny tryb życia w tym momencie może być zakłócony. Pozostań lepiej sobą, prezentując otoczeniu swoje najlepsze strony, talenty i kompetencje. Bądź centrum najznakomitszej energii. Od Twoich decyzji bardzo wiele zależy!

Rak


Pisząc horoskop roczny dla Raków, należy je podzielić na trzy grupy. Pierwsza dekada urodzonych musi szykować się na konfrontację z Saturnem. Druga dekada przechodzi transformację z Plutonem, a trzecia dekada urodzonych winna liczyć na stresowe plany Urana w kwadracie, który jednak przez dłuższy czas będzie przybywał w znaku Byka. W Nowy Rok wchodzisz nieco zmieszany, mimo, że Jowisz i Mars dostarczają bardzo pozytywnej energii. Postaraj się jej ogrom rozłożyć mądrze na długie miesiące. Odpowiedni zapasy ekspresyjnej siły przydadzą się w nadchodzącym czasie.

Z Uranem w Byku od maja do listopada otrzymujesz kosmiczną protekcję, a z tym wiele wyzwań zniknie w sposób najmniej przez Ciebie oczekiwany. Neptun w trygonie wpływa na drugie dekady urodzonych Raków. Twoja intuicja, kreatywna strona, empatia zwiększa się i wzrasta. Czujesz i wiesz, co nadejdzie, otrzymując wiele sygnałów z uniwersum. Pluton modyfikuje drugie dekady. Jowisz podnosi Twoją samoocenę. Doceniasz swoje możliwości, zaczynasz bardziej wierzyć w siebie. Dorastasz wewnętrznie, kierując mądrością, determinacją, nie zapominając o przebojowości. Planeta szczęścia gwarantuje nadzieję i namawia do podroży, nie tylko w dalekie kraje, ale również w głąb siebie. Może nauczysz się języka obcego? Sytuacje materialne z Jowiszem mogą poprawiają się w mgnieniu oka. Szczególnie dobry czas dla Ciebie to; 7.1-26.1,10.7-12.7,3.4-23.4,12.7-14.7,6.9-19.9. Gdy gwiazda ekspansji łączy się w potężnym sextilu z Plutonem. Jowisz w trygonie do Neptuna od 18.5 do 2.6 i 16.9 do 19.9 uaktywnia Twoją antenę na odbiór kosmicznych wiadomości, potęgując wrażliwość, rozkręcając strony kreatywne. Dążysz do stworzenia w pełni harmonii sam ze sobą, zaopatrując się w pozytywną energię i aurę, która przyciąga prze- znaczeniowe osoby. Dodatkowo odnajdujesz rewelacyjne źródła inspiracji, tworzysz, coś nowego. Może piszesz, malujesz, zabierasz za wielkie, życiowe projekty, myśląc o innych. Samozadowolenie daje Ci uczucie spokoju i pokoju. Nabierasz życzliwości do świata oraz siebie. Saturn ustawiał się od 21.12.17w Koziorożcu, naprzeciw Słońca urodzonych w pierwszej dekadzie Raków. W domu i pracy pewnie pojawi się więcej obowiązków, odpowiedzialności, wymagań, gdzie będziesz musiał stanąć na wysokości zadania. Niektóre procesy mogą się spowalniać lub być kontrolowane, a może nawet zatrzymane. Z Saturnem w opozycji trzeba będzie zająć stanem zdrowia, na pewno dotyczy to, np. kości, zęby lub kręgosłupa. Z nim podejdziesz i przypatrzysz się partnerstwom wszelkiego rodzaju z zupełnie innej perspektywy. On zatroszczy się przede wszystkim o stałość i trwałość. Znajdź czas, aby podjeść z powagą i odpowiedzialnością do swojego partnera, uczuć, emocji, wypowiedzianych słów. O kontroli uczuć nie będę już przypominać. Saturn domaga się zrobienia życiowych bilansów, podsumowania, a nie błąkania w obłokach i dumania o niebieskich migdałach. Z nim otrzymasz szansę zamknięcia teamów przeszłych, często powiązanych z kwestiami Plutona już od roku 2008. Najważniejsze jest spojrzeć na siebie z wyrozumiałością. Wchodzić w nowe, aby w końcu z sextilem Urana od maja 2018 uzyskać niezależność i wolność osobistą! Planeta karmy stawia Cię przed egzaminami w czasie od 1.8 do 22.9. Saturn chce zatrzymać. Uran wyrwać z różnych uzależnień. Tu nie trzeba ryzykować, ale patrzeć na fakty i rzeczywistość. Dni minione są z miejsca "odhaczone". Czy chcesz czy nie chcesz. Wchodzisz z nim w nowe życie. Uranus do marca 21 stoi krytycznie nastwiony dla trzeciej dekady rodzonych Raków. Oczekuj erupcji wulkanu nieokiełznanych emocji, nagłych zmian życiowych celów i nieoczekiwane, chaotycznych uwarunkowań. Od 15 maja 2018 Uran wkracza do przyjaznego Byka, gdzie nagle nabierzesz olbrzymiej mocy. Nie pozwalasz sobie więcej na prowokacje, zabezpieczysz finansowo, znajdujesz dużo czasu na przyjemności i radości! 6.11 Uran znowu wraca do Barana, gdzie do marca 2019 będzie zmuszał trzecie dekady urodzonych do unowocześnień i życia indywidualnym stylem. Masz przy okazji świetne idee, jesteś bardziej kreatywny, wypróbujesz nowoczesnych aktywności i pracy, która odpowiada Twoim hobby. Do roku 2026 Uran z Byka proteguje korzystnie wszystkie Raki. Pluton w opozycji wpływa na urodzonych w drugiej dekadzie, a szczególnie 10.7-13.7. Z nim należy zostawić za sobą to, z czym ciężko Ci na duszy. Im dłużej trzymasz się chorych, uzależniających uczuć, ludzi, materii, przyzwyczajeń, emocji, tym Pluton może być bardziej okrutny. Zreflektuj i przeanalizuj siebie samego. Zanim pomożesz innym, zaopiekuj się lepiej sobą! Redukując tempo działanie pozwalasz, na przykład na przyjrzeniu się całości z większą dokładnością. Naucz tworzyć nowe rytuały i przyzwyczajenia. Odchodź od trudnych przysposobień i tradycji, które sam niepotrzebnie powołałeś do życia przez wielu laty. Najpierw Ty, potem rodzina i cała reszta. Po pracy znajdź 5 minut na spacer. Wyjedz, choć raz na krótki weekend. Oddal od domu. Tym dostrzeżesz ciekawsze, życiowe perspektywy i płaszczyzny. Zrezygnuj od czasu do czasu ze swojej ,,raczej" skorupki, pokazując się światu, takim, jaki jesteś. Świadomy swojej wrażliwości, ale silny, jako znak kardynalny. Ty możesz wszystkiemu sprostać, nie prosząc o nic i nie zaniżając swojej wartości osobistej. Naucz dystansować do pewnych uczuć, z którymi jest Ci ciężko. Spróbuj otworzyć drzwi do swojego domu. Świat nie jest straszny, jeżeli pokażesz się wolny i świadomy swojej nowej osobowości. Jowisz, Neptun ochraniają w tym roku abyś otrzymał wiele kosmicznych możliwości do zbudowania, samodzielnego, swobodnego i obiektywnego losu. Bez rozdzierania szat i żalu. Także z neutralnością do siebie. Daj sobie szasnę. Od tego bardzo dużo zależy jak minie Nowy Rok 2018.

Bliźniak


W Roku Wenus masz spokój od bardzo trudnych tranzytów, jeżeli chodzi o pozycję Słońca. Po trzyletniej opozycji Saturna i wieloletniej opozycji Plutona poczujesz się wolniejszy, otrzymujesz więcej swobody do działania, a Twoje ciało odetchnie od trudnych problemów. Jako znak powierza zyskasz tym bardzo umysłowo. Konkretne myśli oraz idee nie będą Cię kosztować tak dużo wysiłku, jak w poprzednich latach. Planety szykują dla Bliźniak dużo codziennej radości, elokwencji i możliwości stworzenia nowych celów od jesieni 2018. Mars jeszcze na początku stycznia podsyca agresję. Nie reaguj na każdą zaczepkę. W lutym poczujesz już lepszą formę, a konstelacje gwiazd uspokoją i uprzyjemniają Twój żywot. Jowisz, planeta szczecią zostawia Cię do 8.11 w uliczkach pobocznych. Dopiero później otrzymujesz wiele szans i propozycji, które trzeba będzie od razu łapać. Od listopada życie nabiera ogromnego tempa, a promienne fluidy gwiazdy ekspansji pozowali rozwinąć skrzydła i wybrać dla siebie, to, co najbardziej potrzebne. Bez Saturna naprzeciw nie musisz już ciężko harować i czekać bez końca. Wszelkie ważne kwestie załatwisz od ręki, tak jak Bliźniak jest przyzwyczajony. Uranus w pięknej pozycji jeszcze nie żegna się z Tobą na zawsze. Ciekawe, życiowe przemiany inspirują Cię czyniąc bardziej elastycznym. Do 15 maja masz jego niecodzienną energię zawsze pod ręką, a szczęśliwe sploty wydarzeń pozwolą na owocne reformy w domu i pracy. Może zmienisz miejsce zamieszkania, swój image czy uwolnisz od duszących znajomości. Uwagę należy zwrócić na Neptuna w kwadracie, szczególnie, jeżeli jesteś urodzony miedzy 3-7.6. On może uniemożliwić prawidłową orientację i kontrolę idei. Decyzje należy dokładnie przemyśleć lub omówić z osobami zaufanymi. Nie polegaj na kimś, komu nie można wierzyć! Możesz, bowiem być oszukiwany, okłamywany i do cna wykorzystany. Sprawdzaj wszystko sam z ogromną dokładnością! Trzymaj z dala od siebie silne lekarstwa. Z Neptunem w kwadracie wypada zadbać o spokój, dużo miejsca dla relaksu i wypoczynku, nie biegnąc na oślep za niesprawdzonymi wizjami. Twój patron Merkury na pewno nie zapomni o Tobie. W Roku Wenus poznasz wielu ludzi, nawiążesz ważne kontakty biznesowe robiąc poważne interesy Ciekawe idee narodzą się już od połowy stycznia do 15 lutego. Na wszystko znajdujesz słowa, myśląc bardzo przedsiębiorczo doprowadzając na końcu do zwycięstwa. Z Merkurym w Baranie dostaniesz możliwość postawienia na nogi od marca ciekawych projektów, opracujesz i przeanalizujesz stare idee wykorzystując talent organizacyjny. W lato z jego pomocą odkryjesz w sobie nowe talenty. Jeżeli czegoś nie sfinalizujesz, bieg wsteczny Twojego patrona da Bliźniakom nawet po trzy prawdopodobieństwa, abyś otrzymał najznakomitsze wyniki końcowe. Letnie miesiące zapowiadają się bardzo inspirująco. W Roku Wenus poświęć dużo czasu wszystkim dniom codziennym. Może to na pierwszy rzut oka nie jest intersujące, ale tu właśnie odnajdziesz najwięcej przyjemności i zadowolenia. Zastanów się jak możesz upiększyć swoje najbliższe otoczenie? Jestem pewna, że odnajdziesz mnóstwo radości w każdym, drobnym szczególe. Od listopada Jowisz wynagrodzi długie miesiące oczekiwań. Koncertuj się na sobie. Rok Wenus przyśnie także dużo miłości oraz fazy kuszącego flirtu. Luty, marzec, maj, lipiec, sierpień i wrzesień jesteś ciągle zajęty! Zabraknie wolnych terminów w kalendarzu! Afrodyta gwarantuje masę ciekawych momentów, poprawy finansowe, dobry smak i piękno. Korzystaj śmiało z jej protekcji!

Byk


Z harmonijnie nastwionym Pluton i Neptunem możesz nadal pokazać się z pewnej i stabilnej strony. Twoja spirytualna indywidualność rozwija się szybkim tempie. Podchodzisz do różnych tematów zdroworozsądkowo, ufając wnętrzu oraz intuicji. Z Saturnem w trygonie od 21.12.2017 możesz liczyć na stabilizację i zagwarantowanie sobie równomierności życiowej. Nowy fundament zabezpieczy, co należy na bardzo długie lata. Nowością będzie dla Ciebie zawitanie Urana do Twojego domu, który decyduje się z miejsca na więcej nowoczesności, rewolucję istnienia, zrezygnowanie z tradycji i radykalne przemiany. Pierwsza dekada urodzonych Byków ma okazję skorzystać z jego oryginalnych idei. Już teraz możesz się cieszyć na wiele niespodzianek. Nie trzymaj się lepiej na tym, co nieaktualne i niepotrzebne w następnych, super progresywnych siedmiu laty! Nowy Rok witasz w takim sobie nastoju. Mars nie pozwala na całkowite rozluźnienie, a szkoda, ponieważ następne miesiące zapowiada się imponująco. W styczniu wypada zrezygnować z prowokacji oraz złości, która szkodzi urodzie. Przeznacz lepiej dużo czasu na zaplanowanie swojej przyszłości! Z Jowiszem na przeciw w Skorpionie potrzebujesz dużo uwagi. Jeżeli nie będziesz przesadzał i zapomnisz o rozrzutności, zabezpieczając swoje idee, dostaniesz niemożliwe szanse do zrealizowania ważnych planów. Stój, jak zawsze nogami mocy na ziemi! Szczęścia nie da się wymusić! Myśląc tylko o swoich korzyściach pewnie można stracić. Także materialnie. Jowisz łączy się w tym roku w maju, czerwcu i sierpniu pozytywnie z inspirującym Neptunem. Tu jest pewność, poznasz prze- znaczeniowe osoby, które wniosą nieskończenie piękne wartości w Twoje życie. Saturn chce abyś myślał bardziej przyszłościowo. Planuj spokojnie dalej nie zapominając o pilności i obowiązkowości. Zawodowo otrzymasz więcej odpowiedzialności, co jest na pewno połączone z poprawą sytuacji materialnych! Będziesz uznany, jako autorytet, a Twoje kompetencje całkowicie docenione. Szczególnie wtedy, gdy gwiazda karmy powiążę się pozytywnie z Uranem przy Twoim Słońcu. Idee, wypada wdrożyć w realne życie także z detaliczną koncentracją. Nie trać czasu na banały. Twoja wiedza i doświadczenie także się liczą. Uranus wprowadza w życie Byków strumień nieznanego powiewu wiatru. On kocha wolność i niezależność. On jest indywidualistą, a statyczne wartości uważa za przysłowiową kulę u nogi. Byk nie lubi za bardzo zmiany. Jednak Uranus raptownie przemieni Twój bardzo dobrze już znany rytm dnia codziennego. On chce abyś wszedł w nowoczesne ramy budując dla Ciebie więcej przestrzeni do indywidulanego spełnienia. Weź w roku 2018 przymiarkę do jego zamiarów pozwalając na wprowadzenie przeinaczeń. Od roku 2019 jest z Tobą już za pan bart przez długie lata. Pluton w trygonie mobilizuje Twoje moce aktywując także samo uzdrawianie i regenerację ciała i duszy. Przedstawiasz się zmotywowany, a pieniądze łatwo płyną w Twoim kierunku. Ważne jest nie zajmuj się tylko swoimi sprawami. Wykreuj uskrzydlający plan lub projekt, z którego mogą także inni korzystać. Pluton działa optymalnie, gdy jesteś odważny. Wyjdź czasami za schematy stereotypów zachowania i przyzwyczajeń. Wyzwaniem w Roku 2018 może być pozycja Marsa w Wodniku. Dlatego zrezygnuj lepiej ze spontanicznych, nieprzemyślanych decyzji w fazie od 13-19.5 i 25.7-13.8. Czerwona planeta może dodać za dużo impulsywności, złości i agresji. Do tego dochodzi tendencja wypadków miedzy 15-21.wrzesnia. Nie śpiesz się! Nikt i nic Ci nie ucieknie, jeżeli się troszeczkę spóźnisz! Wypowiadając ostateczne wyroki pomyśl jak inni odbieraj Ciebie, starając się nie dotknąć świadomie dobrych przyjaciół czy rodziny. Na dłuższą metę nie oni stracą, ale Ty osobiście. Mars w kwadracie potrafi być z Wodnika bardzo nieobliczalny. Twoja Wenus sprzyja poznaniu ciekawych osób oraz biznesom wszelkiego rodzaju w miesiącach; styczeń, luty, marzec i początki sierpnia. We wrześniu, październiku od 14 czerwca do 10 lipca i od 2 grudnia do końca roku należy jednak uważać wrzucając bieg wsteczny. Afrodyta znajduje się w opozycji w znaku Skorpiona. Nietolerancja, sceny zazdrości lub wymuszanie do akceptacji Twojego pomysłu może przynieść skomplikowane uwarunkowania czy pogmatwania finansowe. Pozostań zawsze neutralny licząc na zmiany sytuacji. Saturn w trygonie daje pewność, że to, co stworzysz będzie miało ręce i nogi! Kosmiczna energia nie pozwoli abyś znudzony siedział w smutku na starym fotelu! Twoje życie nabierze ciekawych, różnokolorowych, nieznanych Ci do tej pory odcieni!

Baran


Od roku 2011 masz do czynienia z kosmicznymi wpływami Uranosa, który przebywa w Twoim znaku. Od maja 2018 nadchodzi nareszcie trochę spokoju. Stres i chaos będzie znikał. Planeta, bowiem jest w drodze do sąsiedniego znaku Byka. Pluton w z Koziorożca przeprowadza w kwadracie transformację. Saturn wzywa pierwsze dekady urodzonych Baranów do robienia życiowych bilansów. Nie jest na pewno elementem przyśpieszającym. Wręcz przeciwnie, on będzie wszystko sprawdzał i spowalniał upewniając się, jak jesteś zabezpieczony na następne lata. Jeżeli jego zadania wypełnisz z odpowiedzialnością. Od jesieni, z Jowiszem w trygonie oczekuj powodzenia i szczęści. Twój Mars w Wodniku ma szczególny wpływ na Barana. Realizacja wizji odbywa się zawsze najpierw w głowie. Styczeń może jeszcze nie wygląda za bardzo różowo z planetami w Koziorożcu. Od lutego wysuwasz się na pierwsze pozycje. Trochę cierpliwości. Gwiazda szczęścia i ekspansji, Jowisz znajduje się do jesieni w Skorpionie. Znak ten nie ma powiązania z Twoim Słońcem. Od 8.11 współpracuje Tobą pełną z ogromnym zaangażowaniem, dając Ci potężną porcję power-a, zaufanie i wiary w siebie. Szczęśliwych momentów także nie zabraknie. Największą uwagę musisz zwrócić na Saturna, który w tej pozycji znajduje się raz na lat 30. Saturn w roku 2018 przygląda się pracy urodzonych w pierwszej dekadzie. Wymagane jest od Ciebie więcej poświęcenia, cierpliwości oraz dyscypliny. Nic nie zafunkcjonuje od zaraz, dlatego, że chcesz. Będziesz musiał szukać innych, bardziej odpowiedzialnych rozwiązań do każdego zadania. Z Uranem daty urodzonych trzeciej dekady Baranów powinni przygotować się na nagłe, nieoczekiwane wydarzenia. Uwagę zawracaj w tym czasie na koncentrację w ruchu drogowym. Nerwowość zwalczaj może stonowanym sportem lub zajęciem pasjom oraz hobby. Techniczne urządzenia, maszyny nie podchodź z nerwowością i brakiem spokoju. Od 15 maja do 6 listopada masz już pauzę od rewolucyjnej planety. Pod koniec roku Uranus znowu się melduje dla urodzonych miedzy 18.4 i 20.4. Działaj spokojnie nie pozwalając na to, aby obcy ludzie wtrącali się w Twoje życie. Nie chcesz chyba, aby ktoś decydował o Twoim losie? Pluton wprowadza dużo transformującej energii dla urodzonych między 9-11.4. On chce Cię uwolnić od tego, co się dawno już skoczyło, co Cię ogranicza na drodze do powodzenia. Trzymaj swoje nerwy na wodzy. Z kwadratem tej planety chodzi również o walkę o władzę, konflikty dużego kalibru, intensywne kłótnie i bardzo destruktywne wydarzenia, które mogą prowadzić do rozerwania bardzo ważnych dla Ciebie, w danym momencie układów wszelkiego rodzaju. Z Twoim patronem, Marsem oczekujesz 7 miesięcy power-a. On dostarcza potężne moce z Wodnika, wiodąc do przeprowadzenia unowocześnień w życiu, ostatecznie dając do końca roku potężne zwycięstwo. Zanim jednak zdenerwujesz się porządnie i wyrzucisz ze swojego losu, co uważasz za zbędne, sprawdzaj swoje decyzje. Skorzystaj z pomocy profesjonalnej. Nie bądź lekkomyślny! Krytycznie może być miedzy 13.8 i 11.9. Tu nie planuj, np. jakieś operacje. Szczególnie, jeżeli jest to związane z zębami. Podsumowując; Saturn przez ostatnie 3 lata trzymał Twoją stronę w każdym poczynaniu, mimo, że Pluton i Uran domagają do spełnienia indywidulanego, nie koniecznie w łatwy sposób. W ten rok rozpoczyna się bardzo ważny, indywidulany egzamin; czy to, co zaplanowałeś przez ostatnie lata ma ręce i nogi? Jest faktycznie, praktycznie do wykonania? Jeżeli natrafisz na przeszkody, a Saturn wrzuci swój niewidzialny hamulec ręczny, nie włączaj swojej metody robienia na siłę głową dziury w ścianie. Przez następne trzy lata to nie zadziała. Z chwilą wejścia nowego roczku rozpocznij spokojną kontrolę nad swoim zachowaniem oraz poczynaniami. Jeżeli wykonasz wszystkie zadania postawione przez planetę karmy otrzymasz najwyższe odznaczenia i zostajesz ogłoszony czempionem na długie lata. Cierpliwość będzie się opłacać, a wejście Jowisza jesienią do Strzelca potwierdza zadowolenie, szczęście i zdobycie pierwszych miejsc na każdym poziomie. Powodzenia!Ja życzę wszystkim szczęśliwego Roku 2018 i wyłącznie sprzyjających konstelacji gwiazd!

Dziękuję i pozdrawiam Was!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji