widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-01-08

Horoskop tygodniowy 8.01.18 - 14.01.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 8.01.18 - 14.01.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter."Inspiracja istnieje ale musi Cię znaleźć przy pracy."(Pablo Picasso)

Słońce łączy się z Wenus i Plutonem w znaku Koziorożca 8-9.1.18.Mars stoi w sextilu do Plutona. Merkury przechodzi do Koziorożca 11.1.18.Wenus stoi w sextilu do Marsa i Jowisza. Planeta szczęścia rozpoczyna potężny sextil do Plutona. Słońce tworzy sextil do Marsa i Jowisza. Słońce i Wenus konstruuje kwadrat do Urana 14.1.17. Wszystkie planety są w biegu prostym idąc dalej do Nowiu Księżyca w znaku Koziorożca.


Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?Baran 21.3-20.4


Dopóki Merkury stoi jeszcze w Strzelcu, a Słońce i Wenus ustawiło się z Lilith w kwadracie najlepiej jest traktować innych tak samo jak siebie. Pokazać swoje kolektywne, mądre nastawienie, dopuszczając do wypowiadania osobistego zdania. Nie daj im poczuć się gorszym, podkreślającego wady. Saturn, dla pierwszej dekady urodzonych Baranów stoi w kwadracie. Te z Was będą wyciągały wnioski z decyzji, które podjęły przed siedmiu lat. Saturn jest planetą przeznaczenia i może zahamować, zatrzymać, opóźnić ważne dla Ciebie kwestie, tudzież podrzuci parę prze-znaczeniowych wydarzeń. Skoncentruj się na tu i teraz. Wypełniaj wszelkie obowiązki z większą dokładnością. Możliwe, że trzeba pewne kwestie podejść z innej strony lub przemyśleć odmienne, bardziej strategiczne metody działania. Nieprzychylne nastawienie przełożonych może do Nowiu Księżyca się nasilić. Nie rób nic na siłę. Warto czasami zrobić krok do tylu, rewidując swoje plany i korzystając z sugestii osób Ci zaufanych. Z masą gwiazd w Koziorożcu przygotuj się na powolną, cierpliwą pracę, która ma stworzyć stabilniejsze struktury bytowania. To, co robisz-doprowadź do końca. Rozmowy ma charakteryzować jasność, a dialogi z innymi na takiej samej wysoki oczu.

Merkury przechodzi 11.1 również do Koziorożca. Z tym momentem pokaż jak umiesz słuchać innym, nie śpiesząc się z wyciąganiem ostatecznych wniosków. Do końca miesiąca i tak się mnóstwo zmieni. Także na Twoją korzyść. Jeżeli wszystko precyzyjnie przemyślisz, nie trzymając już skurczowo nie wykonalnych planów. W domu i związkach zrobisz bardzo dobrze, gdy zaakceptujesz pojęcie wspólnoty, grupy, super kooperujących team, gdzie każdy ma prawo do spełnienia. Wychodź do ludzi. Pokazuj i prezentuj mądrze swoje idee. Pewnie na ostateczne efekty będziesz musiał poczekać, jednak na końcu wynik zapowiada się prześwietne!

Byk 21.4-20.5


Z opozycją Marsa i Jowisza jesteś skonfrontowany i w tym tygodniu z bardzo intensywnymi przeżyciami. Ciśnienie i ciężka energia będzie się jednak rozluźniać do końca miesiąca, sukcesywnie. Lepiej jest wychodzić z starych metod działania i myślenia. Nikt nie może być ciągle dla Ciebie, a świat nie kreci się tylko dla urodzonych ze Słońcem w Byku. Potężna ilość trygonów z Koziorożca umożliwi Wam w błyskawicznym tempie dostrzec to możliwe, realne i namacalne dajac, nie tylko w tym miesiącu, ale przez cały rok, co da zabezpieczenia. Tego przecież szukasz. Z Merkurym jeszcze w Strzelcu do 11.4 Ty masz być aktywny, wykazać się inicjatywą i skorzystać z realizacji niecodziennych wizji. Dalej, planeta komunikacji, już w Koziorożcu zapewnia, że wszystko ze spokojem i cierpliwością wykonasz w 100 procentach. Dobre wiadomości są już w drodze. Tydzień jest świetny do przeforsowania kwestii zawodowych, biznesowych i materialnych. Odważ się myśleć przyszłościowy wchodząc w nowy cykl życia. Rozpoczynasz reorientację. Może pod koniec tygodnia pomyślisz o nowej pracy? Może skorzystasz z masy propozycji i szans, które wypada rozpatrzyć. Nie bój się unowocześnień i modernizacji. Ten rok i tak zapowiada dla Byka początek radyklanych odnów życiowych. Z Wenus w trygonie pozwolisz sobie na więcej, spędzając mnóstwo czasu w dobrym nastroju i towarzystwie. Z opozycją Jowisza i trygonem Saturna sprawdź jeszcze do końca tygodnia swoje cele i wyobrażenia. Planeta szczęścia na przeciw może namówić do przesady i wejścia w nierentowne pomysły. Polegaj na sobie! Tak jak Saturn w trygonie. Z Twoim zaangażowaniem i rzeczywistą oceną sytuacji zdobędziesz wszystkie wytyczone przez siebie cele.

Bliźniak 21.5-21.6


Twój Merkury w opozycji jeszcze do 11.1 meczy. Czujesz ile musisz włożyć pracy i zaangażowania profesjonalnie. Stawiane Ci wyzwania i zadnia trzeba podjeść ze spokojem. Rozkładaj rozsądnie swoje energie akceptując z góry, że nie wszystko będzie możliwe od razu do wykonania. Większość planet znajdujących się w Koziorożcu przypomina o dyscyplinie, systematyczności i rytmiczności w pracy. Zadowolenie i przyjemności mają być połączone z dniem codziennym i drobnostkami. Może dla Ciebie tempo jest za powolne. Dobrze jest w tym czasie zrobić coś dla innych. Już jednak niebawem i Ty przejdziesz do akcji wykorzystując cały arsenał przyszłościowych pomysłów. U wielu z Was pojawi się idee reorientacji życiowej i zawodowej. Dostaniesz szasnę podejmowania inicjatywy. Koncentruj się, zwracając szczególną uwagę na sposób myślenia i wypowiadania. Zawodowo pod koniec miesiąca i tak pomyślisz już o zmianach, unowocześnianiach i spożytkowaniu wyższej techniki.

Z Marsem i Jowiszem w sąsiednim znaku trzeba się zastanowić jak najskuteczniej sprecyzować i skonkretyzować swoją siłę. Z planetą szczęścia przyda się zrobić parę dodatkowych kursów, nauczyć czegoś nowego i zostać specjalistą na wybranym przez Bliźniaka obszarze. Nic Cię już nie ogranicza! Saturn odszedł i przebywa w Koziorożcu. Dla Ciebie jest to najlepszy mement, aby poprawić stan sił witalnych, zająć sportem i najważniejsze- nie pozwalać wykorzystywać innym! Myśl o sobie, stawiając granicę do tych, którzy negatywnie wpływają na Twoje samopoczucie.

Rak 22.6.-22.7.


Z Plutonem, Lilith, Saturnem, Słońcem, Wenus i od 11.1 Merkurym w opozycji trzeba się zabrać za siebie i przejść do akcji. Czas oczekiwania na mannę z nieba się skończył. Ty masz decydować, Ty zmieniać swoje struktury, objąć sam w ramiona, otoczyć bezpieczeństwem wyznaczyć znaczące cele. Gdy otoczenie, realia stawiają wysokie wymagania, będziesz starał się wszystkiemu sprostać. Jednak nie widzę, że z trygonem Marsa i Jowisza spuszczasz głowę i nie odpowiadasz. Wręcz przeciwnie! Odważnie bronisz swojego zdania, nabierasz pewności, wiesz, czego chcesz. Budząc w sobie Lwa, odszukując odpowiednie słowa i programując na powodzenie i szczęście. Twoje zaklęcia otworzą wszystkie zamknięte wrota, jeżeli odważysz się wyjść na przeciw przeznaczeniu i dasz sobie samu szasnę na zwycięstwo! Z Wenus na przeciw możesz w niektórych momentach nie wiedzieć, czego wymaga od Ciebie partner, a sytuacje materialne należy do końca miesiąca mieć pod kontrolą. Tu bądź sobą zdając na swoje odczucia. Z gwiazdą poszerzenia masz najlepsze karty aż do jesieni. Tylko decyduj się, przechodź do podejmowania rozstrzygnięć, widząc sam, że wiele poziomów Twojego życia potrzebuje zupełnie nowej podstawy do ekspansji i szczęścia. Może od 11.1 stwierdzisz, właściwie powinieneś przekształcić sfery profesjonalne, a może marzysz o innym zawodzie? Od 18.1 poprawia się Twoja sfera finansowa i nabierasz ochoty rzucając się do akcji, wyjaśniających rozmów i szukania w końcu spełnienia. Rusz się już! Wszechświat patrzy przychylnym okiem na Raka zamiary.

Lew 23.7.-23.8


Mars i Jowisz w kwadracie nie dają ani chwili na odpoczynek. Dobrze, że Merkury, planeta komunikacji jeszcze do połowy tygodnia stoi w pozytywnym aspekcie. Z nim jest szansa na dogadanie, dobre analizy i zrozumienie otoczenia. Oszczędzaj jednak swoją energię. Zawodowo możesz być potrzebny na wielu miejscach na raz. Każda czynność ma być wykonana bardzo dokładnie, a przełożeni stawiają coraz większe wymagania. Ważne jest zwrócić uwagę na sytuację w domu, gdzie wypada odpocząć i zająć jednocześnie rodziną. Twoje optymistyczne myślenie, nie opuszcza Cię w tym tygodniu. Wierzysz w swoje siły i masz pewność-każdemu wyzwaniu Lew może sprostać! W związkach partner liczy na Ciebie, przypominając o normalnych codziennych czynnościach. Nie ociągaj się - zrób coś, nie tylko dla świętego spokoju. To będzie dostarczało bardzo pozytywnej energii, która przyda się w następnym czasie. Od 11.1, gdy Merkury przejdzie do Koziorożca nabierzesz ochoty na zmiany i reorientacje zawodowej. Nie śpiesz się jeszcze z decyzjami, czekając aż Mars wejdzie do znaku ognia. Z czerwoną planetą w kwadracie dobrze jest zająć się sportem przerabiając nagromadzone energie. Zdystansuj się do prowokacji i kłótni. Spokój serca ma być najważniejszy! Z Jowiszem w niekorzystnym aspekcie pamiętaj o dyscyplinie. W pracy postaw na kompromis i w każdym innym przypadku szukaj porozumienia. Decyzje typu; "wszystko albo nic" nie mają przyszłości.

Panna 23.8-22.9


Twój Merkury nadal w kwadracie utrudnia komunikację wszelkiego rodzaju. Może zamiast motywować samą siebie szukasz tylko wymówek, krytykując otoczenie. Skieruj przez te parę dni koncentrację tylko na siebie. Powodzenie z planetami w Koziorożcu jest bardzo blisko. Szkoda byłoby, abyś przez nieuwagę czy roztargnienie przeoczyła profesjonalne zadowolenie. Myśląc o sobie i podnosząc ciągle osobiste wartości, jednocześnie nie porównując się do innych , zyskasz bardzo wiele. Wspólna praca z innymi, zjednoczenie w grupie jest najlepszą metodą uzyskania sukcesu. Co dwie głowy to nie jedna. Polegaj na Słońcu, Saturnie, Plutonie i Wenus w Koziorożcu. Od 11.1 sytuacje się zmieniają. Profesjonalnie przechodzisz na pierwsze pozycje. Twórczości pisemne oraz ustne nie sprawią Ci kłopotu. Poniedziałek, wtorek, środa jest najlepszym dnem do załatwiania kwestii zawodowych lub rozpoczęcia ważnych projektów. Z Wenus masz najlepszy czas na pozałatwianie interesów partnerskich, spędzenie czasu z rodziną i poświeceniu najbliższym szczególnej uwagi. W harmonijnym nastroju dostrzegasz piękno i dobro doświadczając samych przyjemności. Z Marsem i Jowiszem w Skorpionie posiadasz duży ładunek pozytywnej energii, co manifestuje się w pracy i wzroście sił witalnych. Z gwiazdą szczęścia w sextilu promieniejesz entuzjazmem, szukając osobistego szczęścia, które zawsze jest pod ręką. Poprawy sytuacji materialnych są Pannie gwarantowane.

Waga 23.8-22.9


Z Merkurym w znaku Strzelca Twoja pewność wzrasta. W kwestii komunikacji wszelkiego rodzaju idziesz jak burza do przodu nie zważając na reakcje i uczucia otoczenia. Osobiste przekonanie z gwiazdami w Koziorożcu może mieć do końca miesiąca zupełnie inne znaczenie. Odszukałabym w sobie wiary w przyszłość, kierując twarz do słońca. Ty jesteś odpowiedzialna za swoje decyzje, rozstrzygnięcia oraz myśli. One mają dawać nam osobiste spełnienie. Obojętnie, w jakim punkcie życia stoimy. Twoja Wenus w Koziorożcu do 18.1 ma kłopoty z stworzeniem harmonii między bliskością, a dystansem. Widzisz wszystko w szaro-burych kolorach podkreślając, co powinnaś właściwie uwpuklić. Wierność sobie, zaufanie w partnera i najbliższych jest priorytetowa. Ale najważniejsze jest to pierwsze. Wtedy, bowiem nie potrzebujemy zabezpieczać się w żaden inny sposób. Ze Słońcem w Koziorożcu usłyszy z zewnątrz o innych poglądach na świat, nastawieniu, które w żadne sposób nie jest podobne do Twojego. Może sprawi to poczucie rozczarowania szczególnie, gdy prośby i życzenia są natychmiast odrzucone lub zatrzymane. Saturn kontroluje pierwsze dekady urodzonych dorzucając swoje wyroki przeznaczenia. Do 11.1 wykonaj wszystkie zadania ustne i pisemne. Następnie trzeba się spodziewać chaosu, nieporozumień i niedogadania. Wszystko ma jednak swój kres i końca miesiąca zapowiada się dużo lepiej. W nowym tygodniu potrzebujesz dużo cierpliwości, dyscypliny oraz dokładności. Pluton zmienia Twoje myślenie. Czas naważywszy spojrzeć na siebie z większym optymizmem. Nie porównuj się do innych.

Skorpion 24.10.-22.11


Z Jowiszem i Marsem w Twoim domu, oraz planetami w znaku Koziorożca jesteś coraz bardziej pewny siebie idąc wybraną przez siebie drogą przeznaczenia. Stan ten będzie trwał do 20.1 stycznia. Dlatego postaraj się jak najwięcej załatwić, szczególnie, jeżeli chodzi o kwestie profesjonalne. Otoczenie widzi i doświadcza Skorpiona, jako autorytet. Ty sam szybko identyfikujesz się ze swoją rolą. Tylko proszę nie przesadzaj, dopuszczając innych do wyrażania swoich opinii. Jowisz, bowiem kocha prawdę, sprawiedliwość oraz równość. Totalne przekonanie do swoich wartości i wiedzy przyda się każdemu Skorpionowi po roku 2017.Podjemuj decyzje intuicyjnie. Planeta ekspansji przeprowadza w Tobie radyklane transformacje, jeżeli chodzi o wizje, plany i wiary. Masz siły ogromne! Styczeń najlepiej jest wykorzystać do wszystkich ważnych spraw profesjonalnych. Biznesowo z Merkurym w sextilu wszelkie czynności pisemne wychodzą spod Twojej ręki błyskawiczne. Wiesz, gdzie zarobić pieniądze, z kim się dogadać, a przełożeni polegają do końca na Skorpionie. Z ciekawą energią możesz wyciągnąć najlepsze wnioski w tym roku. Kreuj swój życiowy plan, pamiętając o miłości. Wenus, bowiem stoi pozytywnie nastawiona zgadzając się na związki stałe, wierność do grobowej deski oraz przyszłościowe porządki. Od 18.1 nagle wszystkie się przemienia. Planeta wartości, miłości w znaku Wodnika odwraca się do Ciebie plecami. Zredukuj swoje wymagania, nie stawiając za wysokich roszczeń. Z Jowiszem jesteś do końca chroniony. Respekt otoczenia nie da na siebie długo czekać. Każda forma zarabiania pieniędzy, nauki czy rozwoju osobistego jest protegowana przez gwiazdy.

Strzelec 23.11.-21.12


Planety w sąsiednim znaku Koziorożca nie wpływają na Ciebie. Przejście Wenus do Wodnika 18.1.18 zapowiada od zaraz więcej radości życia, poprawy finansowe i sympatię otoczenia. Od tego momentu możesz liczyć na przychylność środowiska. W związkach wszelkiego rodzaju odczujesz lekkość, swobodę sam pokazując się bardziej pewnym siebie. Nie ma, co się dziwić po długim pobycie Saturna. Teraz możesz oddychać całą piersią organizując się od podstaw. Do 11.1 korzystasz z całkowitej protekcji Merkurego w Twoim znaku. Myślisz elastycznie, załatwiasz dużo prac pisemnych, wchodząc w kontakty wszelkiego rodzaju. Tematy zmiany pracy, nauki i zapisów na intersujące kursy kształcące stoją pod dobrymi gwiazdami. Spożytkuj ten aspekt w kwestii profesjonalnej. Na pomoc Marsa trzeba będzie troszeczeczkę poczekać. Jowisz w Skorpionie nie ma na Ciebie większego wpływu. Styczeń może nie przebiega na Twoje upodobania, ale jest to faza podsumowania, odpoczynku i przyszykowania do tygrysich skoków, już wkrótce. Zbieraj swoje siły! Ćwicz samo-motywację! Z gwiazdami z lewej i prawej strony koncentruj moce wewnętrzne. Pod koniec miesiąca rozpoczynasz bardzo istotny etap. Nowe projekty i marzenia trzeba będzie realizować. W związkach partnerskich widzisz już coraz więcej konkretów. Nie obawiaj się bliskości. Trzeba będzie podejmować konkretne rozstrzygnięcia licząc jednocześnie na długofalowy rozwój wydarzeń!

Koziorożec 22.12.-20.1


Do 20.1 masz przed sobą najlepszy etap w roku, gdzie z 7 gwiazdami możesz bardzo wiele osiągnąć. Wiary w siebie nie zabraknie. Istotne jest abyś jasno się określił swój cel, szczególnie idąc dalej do bardzo ważnego Nowiu w Twoim znaku! Saturn konfrontuje pierwsze dekady urodzonych z jego wyrokami przeznaczenia. Pozostań skromny i odpowiedzialny trzymając się przepisów, reguł i praw moralnych. Z Jowiszem do 8.11.18 otrzymasz masę szans do ekspansji i rozwoju, odnajdując w swojej pracy zamówienie i pasję. Postaraj się przy okazji sprostać jego wysokim wymaganiom. Całość ma przebiegać na wyższym poziomie umysłowym z wiarą, motywacją i zaufaniem w przymość. Czekając na Merkurego do 11.1 stoisz pod opieką Słońca, które prezentuje siły witalne, radości życia, pozwalając nakreślać innowacyjne, odważne plany. Koniec końcem całość jest pewnikiem zatwierdzona rozpoczęciem życiowych projektów. Do 18.1 korzystasz przy tym z ,,wienusowego", sympatycznego nastawienia otoczenia, aprobaty rodziny i przyjaciół. W domu czujesz się najlepiej spędzając mnóstwo czasu z najbliższymi. Mars ze Skorpiona czyni Cię wysoko aktywnym. Mocarną, dynamiczną stronę warto werbalizować, przeforsowując swoje zamierzenia. Twoja aura przyciągania ma magiczne wymiary. Teraz jest najlepszy moment na zdobycie tego, czego pragniesz. Wychodź z inicjatywą, planuj dalej, myśl bardziej elastycznie, nie patrząc już na to, co było w przeszłości. Ja życzę wszystkim obchodzącym urodzony wyłącznie pięknych dni w całym roku 2018! Niech przeznaczenie pokaże się z tej przychylnej strony, nie skąpiąc ci samozadowolenia, miłości i powodzenia profesjonalnego.

Wodnik 21.1.-19.2


Do 20 stycznia Słońce znajduje się w sąsiednim znaku dając niewielkie, pozytywne wpływy. Od Saturna masz w tym roku spokój. Dobrze byłoby zająć się sobą myśląc o nowych, rewolucyjnych planach. Jest wiele, co możesz przebudować w następnych miesiącach. Jowisz i Mars ze Skorpiona nie dają spokoju. Z planetą ekspansji dobrze byłoby trzymać się środka, nie przesadzać w podnoszeniu poprzeczki, mierząc do jesieni siły na zamiary. Jego kwadrat możesz spowodować, złą ocenę danej sytuacji doprowadzając do strat rożnego rodzaju. Oszczędzaj swoją energię kierując ją wyłącznie na siebie oraz indywidualne potrzeby. Z Marsem w niekorzystnym aspekcie jeszcze trzeba być cierpliwym nie wchodząc w impulsywnie kłótnie, prowokacje oraz zaczepki. Opanowanie i spokój zwiększa możliwość powodzenia prywatnego i zawodowego. Od 18.1 masz już przy sobie porządną pomoc! Wenus, planeta wartości, miłości daje szasnę na spotkania w oryginalnym gronie podkreślając Twoją niecodzienność i niezależność. Te z Was, które szukają partnera mogą z miejsca polegać na nowoczesnych środkach komunikowania. Materiał do rozmowy jest zapewniony! Twoje poglądy i zainteresowania wzbudzą podziw całego otoczenia. Jesteś mile witany w najbliższym gronie przyjaciół. W domu odczujesz sympatię najbliższych. Zawodowo wykorzystaj położenie Wenus do załatwienia ważnych spraw. Z przejściem Słońca do Twojego znaku będziesz zbierał na pewno uznania, ale teraz jest świetny moment na przygotowania kreatywnych konceptów. Pomóż innym, licząc na taki sam odzew, np. współpracowników.. Na promienne, zachęcające gesty długo nie trzeba czekać. Poprawy finansowe w drodze!

Ryba 20.2.-20.3


Z planetami w znaku Koziorożca i Skorpiona chcesz zobaczyć szybko efekty, nie tracąc minuty na zamyślenia. Merkury jeszcze w kwadracie do 11.1 miesza szyki, opóźnia plany, wprowadzając chaos myślowy. Kieruj fokus na siebie biorąc pod uwagę każdy szczegół. Aby przesunąć się nieco dalej w swoich zamiarach zwracaj uwagę na słowa i sposoby komunikacji. Nie chwytaj od razu każdego pomysłu. Wybieraj to najlepsze! Wyodrębniaj tylko to, co jest faktyczne i realne! Przeważająca ilość gwiazd w znaku ziemi żąda od wszystkich konkretów. Z Marsem w trygonie masz ogromną moc przy sobie, jeszcze więcej pasji. Nie marnuj jej na podrzędne kwestie. Patrz na cel, powtarzając sobie w myśli, czego pragniesz najbardziej. Od Słońca w znaku Koziorożca masz wiele potężnych impulsów zachęcających do działania i przebudowy swoich struktur życia. Wenus sprzyja harmonijnemu dniu codziennemu. Dogadujesz się z rodziną, normalne czynności codzienne przebiegają bez większych problemów. Zawodowo odbije się to również pozytywnie na przypływie znacznej gotówki. Zrób użytek z trygonu czerwonej planety, która do 26.1 gwarantuje niebywały przypływ motywacji. Jest wiele szans na poprawy warunków życiowych. Niecodzienne propozycje zawodowe umożliwiają Ryby ekspansje profesjonalną i uzacnienie Twoje pracy, nie tylko w najbliższym otoczeniu. Twoje grono wielbicieli poszerza się. Jesteś świadoma, jakie profity gwarantuje Ci rok 2018? To, nad czym pracujesz od dawna ma szasnę uhonorowania. Nie trwoń czasu!

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 8.1.18 do 14.1.18

"Aby być szczęśliwym, trzeba pragnąć, działać i pracować, taki jest porządek przyrody, której życie polega na działaniu." (Paul Holbach)

Wszystkie planety w biegu prostym w niecodziennych, silnych konstelacjach kierują nas do reorientacji, tworzenie nowego i ostatecznie pod koniec tygodnia wyrwania z uzależniających układów(związków)! Tydzień jest prześwietny na podejmowanie ważnych życiowych decyzji, porządkowania nagromadzonego od dawna bałaganu i jasno nakreślenia celu, który chcesz zdobyć. Wykorzystaj bardzo dobrą energię gwiazd uświadamiając sobie, co ma dla Ciebie największe wartości. Wenus, Słońce, Saturn, Pluton w Koziorożcu chcą zabezpieczeń i konkretów. Z tymi gwiazdami z nieba nic nie będzie spadać! Patrz na fakty. Słońce i Wenus w kwadracie do Uran, pod koniec tygodnia, sygnalizują nieoczekiwane wydarzenia Nie pozwalaj i nie wchodź w prowokacje, manipulacje czy przymuszania. Pod koniec siedmiu dni wyciągniemy konsekwencje z minionych historii. Jak wyglądają Twoje podstawowe struktury życia?

Życzę wszystkim dobrego tygodnia, w którym możesz śmiało przenosić góry siłą woli! Zapraszam do czytania horoskopu dla wszystkich znaków zodiaku!

"Przeszkody nie powinny Cię zatrzymać. Jeśli uderzysz w ścianę, to nie odwracaj się zrezygnowany. Znajdź sposób, żeby się wspiąć, obejść lub przebić."(Michael Jordan)

7.1.18 Słońce w Koziorożcu, Księżyc w Wadze.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji