widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-01-22

Horoskop tygodniowy 22.01.18 - 28.01.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 22.01.18 - 28.01.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.


Konstelacje tygodnia:
Słońce i Wenus znajdują się w znaku Wodnika. Mars przechodzi do Strzelca pod koniec tygodnia. W środę Merkury w Koziorożcu tworzy koniunkcję do Plutona i sextil do Jowisza w czwartek. 28.1.18 planeta komunikacji ustawia w niebezpiecznym kwadracie do Urana. Jowisz jest cały czas połączony sextilem do Plutona. Wszystkie planety są w biegu prostym idąc do pełni i totalnego zaćmienia Księżyca w znaku Lwa.

"Cokolwiek człowieka spotyka-zawsze powinien się podnieść i dążyć naprzód, wciąż naprzód, przez cale życie."(Trygve Gubranssen)

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

Baran 21.3-20.4


Słońce i Wenus znajduje się już w Wodniku, gdzie będzie przyświecać i pomagać każdemu z Was w kwestiach profesjonalnych i prywatnych. Znak powietrza otworzy przed Tobą ciekawe możliwości, intersujące perspektywy i możliwości ekscytujących współprac. Budząc w sobie ciekawość pewnie będziesz chciał przystąpić od razu do dzieła. Rewolucja w Twoim życiu toczy się już od dawna, a planeta Uran nie pozwala na nudy. Nie decydowałabym jednak od razu, patrząc na zbliżające się trudne konstelacje.. Merkury stojący w kwadracie w Koziorożcu ożywia bardzo ważne tematy, podkreślając te punkty gdzie nie jesteś zadowolony, gdzie dawno przydałoby się wprowadzić innowacje i reorientacje. Z Saturnem i Plutonem w niekorzystnym aspekcie uwzględnij prawo, zobowiązania i przepisy, które powinny być wypełniano. Ale konserwatywne, nieprzydatne, niefunkcjonalne wypada powolutku wyrzucać zastępując całość postępowością i świeżością. Od czwartku z trudnym połączeniem Merkurego z Plutonem wypada uważać, szczególnie urodzeni w drugiej połowie drugiej dekady Nie śpiesz się z wyrokami, nie pędź na oślep przed siebie. Nie wchodź od razu w kłótnie, unikając prowokacji. Sytuacje mogą, bowiem do końca tygodnia się zaostrzyć, szczególnie, gdy planeta Mars wskoczy do znaku ognia. Kieruj się obowiązkowo logicznym myśleniem. Czy wszystko się opłaci? Z czerwoną gwiazdą w trygonie już pierwsza dekada urodzonych otrzyma masę motywacji pozwalając się spełnić w pracy i domu.

Byk 21.4-20.5


Z Wenus i Słońcem z Wodnika nabierzesz ochoty na reorientacje. Obie planety w kwadracie nie pozwalają, aby pozostało tak, jak do tej pory. Gwiazdy przypominają o odnowach, koniecznych zmianach wykorzystaniu kreatywnych idei i przede wszystkim wyzwoleniu. A nie stagnacji czy zamyślaniu. W pracy mogą pojawić się nowe możliwości, które z trygonem Merkurego przemyślałabym podchodząc z miejsca do wyciągania poważnych konsekwencji. Planeta komunikacji w boskim trygonie sprzyja zabezpieczaniu i tworzeniu świetnych kontaktów. Z Marsem jeszcze do piątku sam wyczujesz, gdzie coś nie pasuje. Z odwagą i zdecydowaniem przemyślisz inne projekty, lepiej opłacalnej prace, może kursy lub rozmowy z ludźmi, którzy na pewno Ci pomogą. Masz niewiele czasu. Spożytkuj dobrze gwiazdę intelektu do opracowania życiowego planu po Nowiu Księżyca w znaku Koziorożca. Z Wenus w Wodniku możesz poczuć niechęć do niektórych zadań. Uczucie niezadowolenia i niespełnienia ma na celu obudzenia w Byku chęci wybrania innych życiowych punktów docelowych. Twoja siła jest ogromna, a zdecydowanie i motywacja, z trygonem Plutona rośnie z godziny na godzinę. Chyba nie ma, co osiadać na laurach, ale z miejsca zabrać do pracy nad sobą i przyszłością, by poczuć harmonię w sercu. W miłości i związkach należy zadbać o więcej wolności. Postaraj się stworzyć pionierskie kontakty, otwórz na inspirujące znajomości. Wychodź do ludzi i posłuchaj, co mówią dookoła! Starym, zakurzonym stereotypom powiedz adie! Przyszłość powinno się przywitać szeroko otwartymi ramionami.

Bliźniak 21.5-21.6


Wykorzystaj dobrze czas do piątku, ponieważ Mars ustawiając naprzeciw może zabierać Ci potrzebną energię. Ważne kwestie, sprawy i przedsięwzięcia, mimo nieładu może w myślach wykonaj z miejsca od samego poniedziałku. Słońce stoi już w pięknym trygonie abyś zawodowo i prywatnie stworzył dla siebie warunki do rozwoju i ekspansji. Profesjonalnie, z Saturnem w Koziorożcu trzeba będzie poświęcić dużo czasu pracy, ale na końcu na pewno się opłaci! Czy jesteś gotowy stworzyć mnóstwo miejsca do wyobrażeń, marzeń i budowania intersującej przyszłości? Gwiazdy z Wodnika w pięknym aspekcie chcą poszerzenia i dotknięcia innych horyzontów, które umożliwią życie w radości i zadowoleniu. W związkach wszelakiego rodzaju trzeba doświadczyć od natychmiast, coś wyjątkowego. Może wybierz się z partnerem w miejsce, których nigdy nie odwiedziłeś lub spotkaj za dawno niewidzianymi przyjaciółmi. Niespodzianki lub miłe zaskoczenie ukochanej osoby uaktywnią pozytywnie relacje. Z Wenus w Wodniku, z miejsca, gwiazdy przerzucają Cię w świat miłości, romantyzmu, gdzie panuje sympatyczna atmosfera. Single poznają nietuzinkowe osobowości. W partnerstwach stałych szykuj się na emocjonalną, nieschematyczną fazę z arcyciekawymi momentami. Mars ustawia się od piątku naprzeciw. Tu trzeba zmniejszyć tempo i uważać na agresję z otoczenia. Niektórzy pewnie mają inne pojęcia na dane tematy. Machnij ręką na zaczepki jednocześnie szykując sobie odpowiednie, rozsądne argumenty. Nie śpiesz się z automatycznymi decyzjami szukając zawsze wspólnego mianownika w trudnych zagadnieniach.

Rak 22.6.-22.7.


Planety znajdujące się w Wodniku pokazują coś zupełnie nowego. Patrzysz sceptycznie na te nowinki. Jest nie możliwe, aby przekonać Cię od razu do odmienność, szczególnie, gdy ma się na przeciw Saturna i Plutona. A tu trzeba będzie skakać do zimnej wody i próbować. Tego, co się nie zna i nie rozumie. Słońce i Wenus w przyszłościowym Wodniku nie mogą od raz wypłynąć na romantycznego Raka. Trochę za dużo powietrza, a za mało wody. Jednak cały tydzień mówi o zbliżających się nieuchronnie reorientacjach. Od połowy tygodnia uważaj na Merkurego, który po cichu łączy się z Plutonem omawiając diabelskie pakty, tworząc niebezpieczny kwadrat do Uran. Zesłane z nieba sprzeczności, nadąsane miny dookoła i krytyka czy atak na Twoje poglądy może być tylko sygnałem dla Ciebie do transformacji. Wypadałoby znowu pozostawić popatrzeć za siebie? A może lepiej do innego zasięgu? Nie śpiesz się. Uważaj w ruchu drogowym i podczas ważnych rozmów. Nie podpisywałabym znaczących dokumentów. Lilith w Koziorożcu prowadzi Raki do samego środka dna istotnych teamów. Nie biegnij na skróty, nie spłycaj zagadnienia. Sęk w tym, należy skonfrontować z każdym cieniem, mimo nieprzyjemnego wyglądu na pierwszy rzut oka. Miej odwagę patrzeć prawdzie w oczy, nie odwracaj się od najistotniejszego. Wenus w Wodniku zbiera się do ucieczki. Czy może to coś oznaczać dla Ciebie? Nie chcesz już czegoś, a może trzeba rozprawić się samemu z sobą? Jowisz i Mars( ten drugi do piątku) są Twoją ostoją, kołem ratunkowym i ogromną mocą, którą wszystkich pokonasz. Przedstawiaj się zaangażowany, pewny, wierząc sam w to, co mówisz. Nie rób więcej kroku do tyłu. Szkoda czasu. Nie marnuj ani minuty ze swojego cennego życia. Odszukaj swoje szczęście.

Lew 23.7.-23.8


Słońce i Wenus w opozycji wskazują bardzo ważne kwestie. Profesjonalnie trzeba liczyć z zahamowaniem, zatrzymaniem czy innymi utrudnieniami. Quincunx planety Merkurego to szansa zmiany kursu i możliwość wybrania radykalnie odmiennych dróg spełnienia. Saturn i Pluton w Koziorożcu wymagają więcej odpowiedzialności. Może również odpowiedniej przerwy, odpoczynku i relaksu. To przydadzą się, abyś sprecyzował swój ciekawy, życiowy plan bardziej dokładniej i koncentrował siły do wielkiego skoku? Idąc do pełni w Twoim znaku, która ma ogromne znaczenie na następne dwanaście miesięcy orientuj się na precyzji, detalach i nietuzinkowym. Znak Wodnika naprzeciw nakazuje współpracę, kooperację i zainteresowanie niekonwencjonalnymi pomysłami, które zrealizujesz tylko z grupą ludzi o podobnym myśleniu. Zmniejsz tempo do piątku! Wycofaj. Odpocznij, może spotkaj z przyjaciółmi lub wybierz na basen czy inny rodzaj wypoczynku. Gwiazda szykują Tobie różne wydarzenia. Coś wspaniałego nie powstaje przy tym w jednej minucie. To potrzebuje ogromnego nakładu pracy i skupienia w wytyczaniu celu. Dobrą wiadomością jest dla Lwa przejście planety energii, Marsa do Strzelca. Od piątku dostajesz ogromnego power-a do załatwienia tego, co od dawna zostawiasz na boku. A przy tym możesz poznać oryginalne indywidualności, inspirujące Cię do wielkich wyczynów. Pozycja Marsa jest najbardziej optymalnym miejscem do ważnych przedsięwzięć! Skoncentruj swoje moce, aby dosięgnąć najwyższych gwiazd i rozpoznać osobiste, przez-znaczeniowe miejsce.

Panna 23.8-22.9


Z pozycja swojego patrona, Merkurego w trygonie masz ważnego asa w ręku. Zawodowo, prywatnie, w kwestiach dogadania dobrze jest się dokładnie przygotować, szczególnie, gdy łączy się on dodatkowo w środku tygodnia z mocarnym Plutonem. Obie planety wpływają pozytywnie na Panny, ale trzeba jeszcze z Wenus i Słońcem w Wodniku otworzyć na nowości, reorientacje i sygnały metod, z którymi nie jesteś zaznajomiona. Nowatorstwo trzeba wprowadzać w dzień codzienny! Szczególnie, jeżeli Ty jeszcze najlepsza w organizacji! Wykorzystaj ten tydzień dla siebie! Merkury będzie następnie przechodził do Wodniak mając znikomy wpływ na Panny Słońce. Wypadałoby także pozmieniać swoje priorytety po Nowiu w Koziorożcu, nie patrzeć na konwenanse, stereotypy i przyzwyczajenia, ale iść z postępem. Odważnie do przodu! Prace pisemne, ustne, dialogi, pisanie podań o pracę, zapisy na kursy..etc dokonaj w tym tygodniu! Merkury gwarantuje, że wszędzie otrzymasz najlepsze oceny i osiągniesz świetne, trwałe sukcesy. W partnerstwach wszelkiego rodzaju każdy potrzebuje więcej plastyczności i trójwymiarowości. Nie biegaj za partnerem, ale pozwól mu robić swoje. On również chce spotkać z przyjaciółmi czy grupami ludzi podobnymi do siebie. Tolerancja i kompromis sprzyja wszystkim decyzjom. Nie warto rozpoczynać rewolucji, gdy gwiazdy stoją w tym momencie na równość, braterstwo i przyjaźń. Z Jowiszem w sextilu możesz tymczasem podkręcić swoje koleżeństwa, zarobić porządne sumki i koncentrować na ekspansji życiowej. Saturn w trygonie stabilizuje Twoje życie. Jestem pewna, Twoje zbiory do końca roku będą najlepsze!

Waga 23.8-22.9


Tydzień jest szczególny i od środy należy porządnie uważać. Gdy Merkury w kwadracie połączy się z Plutonem, następnie ustawi w kwadracie do Urana, dla Ciebie w opozycji. Od samego poniedziałku wszystkie obowiązki i zadnia wypełniałabym z ogromną dokładnością, sprawdzała i nie lekceważyła żadnej decyzji. Nie odpisuj i nie reaguj na prowokacje, zastanów się, co powiesz licząc na dziwne wydarzenia i wiadomości. Słońce i Wenus stoi w boskim trygonie! Więc z jednej strony masz ogromną pomoc, z drugiej mogą się dziać rzeczy przedziwne, poruszające tematy, które przeoczyłaś z różnej przyczyny. Planeta komunikacji, Saturn i Pluton z Koziorożca zrobią wszystko, aby obudzić Twoje skostniałe struktury życia, aby cos zmienić i wyrwać Wagę z zakurzonego przyzwyczajenia. Pozwalaj odejść staremu! Gwiazdy chcą odnowy Twojego istnienia, więcej niezależności, wolności osobistej i mnóstwo nowatorskich impulsów. Oczekujesz przebudowy w życiu zawodowym i prywatnym, a tu nie chodzi o drobnostki, ale całkowitą metamorfozę konstrukcji Twojego planu istnienia. Z Saturnem w kwadracie zastosowałbym metodę; "do trzech razy sztuka". Co nie uda się po raz ostatni -trzeba odstawić i wybierać inne priorytety. Z Wenus i Słońcem oczekujesz i tak bardzo dużo przyjemności oraz miłych gestów ze strony przyjaciół, grup ludzi o tych samych wizjach. Otrzymasz inne zadnia, gdzie będziesz mogła rozwijać swoje talenty! Nie mów z góry "nie", ale zaakceptuj także to, co wcześniej nigdy byś się nie odważyła.! Nie daj się przestraszyć Plutonowi! Dzięki nowym impulsom stworzysz w sobie lepszą harmonię wewnętrzną! Tego przecież szukasz. W związkach miłosnych wprowadź więcej luzu, szukając przede wszystkim wysokiej jakości. Wychodź z rutyny i nudy! Pomyśl może o kupieniu sobie innej, oryginalnej garderoby! Wyskakuj z pasteli i podkreśl swój charakter bardziej mocnymi barwami. Nijakość adie! Waga, znak piękna, kultury i równowagi potrzebuje kapitalnego remontu. Słońce i Wenus w trygonie sprzyjają wyborom supernowoczesnych trendów!

Skorpion 24.10.-22.11


Planety znajdujące się już w kwadracie z Wodniku; Słońce i Wenus dystansują się, sprawdzając Twoje linie życia. Czy wszystko jest na miejscu i z kim możesz swoje szczęście dzielić? Są przy Tobie prawdziwi przyjaciele? Możesz komuś powierzyć swoje tajemnice? Radujesz się z nimi? Świętujesz wspólne swoje oraz ich zwycięstwa? A może czegoś zabrakło, właśnie wspólnego, co wypada opracować i przeanalizować? Planeta miłości i wartości w nowoczesnym znaku chce abyś i Ty pobratał się z innymi, zaznajomił z nowymi wizjami, i nietuzinkowymi pomysłami. Świat idzie do przodu! Nic nie pozostanie na starym myśleniu! Nie włączaj tylko Jowisza, ale wykorzystaj, jeszcze ten tydzień i energię Marsa wychodząc z inicjatywą! Spróbuj zaznajomić się z przyszłościowym, słuchając, co mówią prekursorskie gwiazdy! Z otoczenia usłyszysz teraz wiele sygnałów. Jakaś myśl może być podjęta przez Skorpiona do stworzenia ciekawych planów, zmiany perspektywy i dostrzeżenia istotnych wartości. Mimo, że obstajesz przy swoim nie identyfikuj się już z prahistorią! Życie płynie! Otwórz okno i wpuść dużą porcję rewolucyjnego wiatru do swojego domu. Zawodowo masz dobrą rękę w tym tygodniu. Merkury w porządnym sextilu i w koniunkcji z Plutonem przedstawia propozycje nie do odrzucenia. Praca stoi u Ciebie na pierwszym miejscu. Nie stawiaj się tylko sam pod ciśnieniem. Nie wszystko musi być perfekt. Wystarczy, że z Jowiszem i tak do jesieni trzymasz w dłoni palmę pierwszeństwa. W związkach może się przydarzyć, że partner szuka swoich dróg indywidualny. Przypatrz się dobrze czyja to jest wina. Nie biegaj tyko ciągle za nikim. Nie sprawdzaj. Lepiej będzie jak podkreślisz to, co piękne, wspólne, przyjazne i bezkonfliktowe. Zastanów się nad dalszą formą nauki i rozwoju. Jowisz chce Twojej doskonalenia i wzrostu.

Strzelec 23.11.-21.12


Ze Słońcem i Wenus w przeuroczym sextilu nabierasz lekkości, swobody zabierając się z miejsca za tworzenie inspirujących planów. Ciekawe idee nie odstraszają Cię, ale wręcz przeciwnie przyciągają dodając dużo siły. Gdy gwiazdy w sąsiednim znaku; Saturn, Pluton Lilith przypomnianą o powadze sytuacji, dla Ciebie jest lepiej spojrzeć na całość z dystansu i zadbać o dopingujące impulsy, które rozjaśnią, ciepłymi barwami dzień codzienny. Tyle się wydarzyło przecież przez ostatnie trzy laty. W pracy i domu przedstawiasz się pewny siebie, dostrzegasz jutrzenkę i nadzieję, a praca z innymi jest Tobie potrzebna do ekspansji. Nikt przecież nie żyje na wyspie. Nie możemy się obejść bez komunikowania i poczucia jedności. Sprawiedliwość musi być na tym świecie! Ze Słońcem i Wenus nabierasz ochoty do życia! Mars jeszcze do piątku znajduje się w Skorpionie, dalej przechodzi do Twojego domu dostarczając potężny ładunek energetyczny! Twoja siła wzrasta! Czujesz sam, że nie ma szczytu, który byś nie pokonał! Przed Tobą dwa miesiące action i dynamicznego działania! Jak chcesz spożytkować i nakierunkować tę fantastyczną moc? Nie zmarnuj ani minuty, na przykład na wykładanie komuś swoich teorii życiowych! Zajmuj się sobą! Popraw swój los, zawojuj o swoje indywidualne wizje! Bardzo dobry czas na przebicie się ze swoim pomysłem, przemyśleniu przebojowych konceptów. Warto także poświęcić dużo miejsca dla miłości. Afrodyta patrzy na Strzelca przychylnym okiem. W każdym związku będzie się działo dużo dobrego, gdzie nie zabraknie pasji i namiętności! Single poznają ważne osoby. Wyjdź z domu! Nie marnuj ani minuty na czarne myślenie!

Koziorożec 22.12.-20.1


W tym tygodniu należy się zająć przede wszystkim sobą. Merkury przy Plutonie w Twoim znaku nadaje ton rozmowom, namawia do prac pisemnych i przygotowaniu scenariusza dni następnych. Wiesz, co jest od Ciebie wymagane i stoisz do tego. Jednak z Wenus i Słońcem w sąsiednim znaku Wodnika pragniesz zrobić inaczej niż poprzednio. Stwórz bardziej nowatorskie formy, nie zapomnij o rozmachu i niekonwencjonalności. Modne jest szybciej przyjmowane przez otoczenie. Nie siedź już na zakurzonych schematach. Daj sobie dużo czasu na spełnienie osobiste, pracując także nad sobą i możliwością dopuszczenia innego myślenia. To, co stworzysz ma służyć przyszłości oraz innym. Nie wykorzystuj Pluton tylko dla siebie. To się nie opłaci. Od środy musi uważać druga dekad urodzonych od 9.1 kiedy planeta komunikacji połączy się z władcą podziemia i następnie ustawi w kwadracie do Urana(trzecia dekada urodzonych). Działania siłą, przemocą, na złość komuś mogą odwrócić się przeciw Tobie. Oszczędź sobie tego. Szkoda psuć własny image. Te Koziorożce mogą wpaść również w ogień krytyki, gdzie trudno będzie się obronić. Mów "nie" tam gdzie potrzeba nie pozwalając, aby nieprofesjonalni tańcowali na głowie. Tym samym nie rób tego z kimś innym. Zadbaj o siebie. Stwórz harmonię w środku i zewnątrz. W partnerstwach stanie się bardziej intersująco, gdy pokażesz inaczej swoje talenty i nieznane strony. Stwórz ciekawe sytuacje. Wymyśl coś oryginalnego! To uczyni Cię bardziej atrakcyjnym! Spożytkuj siły Marsa do piątku, następnie ucieka z Twojego pola widzenia, do sąsiedniego znaku Strzelca. Z jego mocą masz przy sobie wszystkie atuty w ręku do pewnego przedstawiania argumentów, do szukania innych źródeł dochodów i z ogromną aktywnością zadbanie o wszystkie sfery życia. Wyniki pracy są już z góry super ocenione. Nie marnuj czasu na drobnostki, ale z dynamizmem realizuj życiowe zamiary. Jowisz ze Skorpiona wspomaga, przypomina o całkowitym zaangażowaniu. Sam zdziwisz się skąd bierze się w Tobie tyle optymizmu. Myśl przyszłościowo. Pluton nie pozwoli długo siedzieć na starych śmieciach! Słońce już odeszło z Twojego domu, a jego blask ma zostać przy Koziorożcu przez następne dwanaście miesięcy. Powodzenia!

Wodnik 21.1.-19.2


Ze Słońcem i Wenus w Twoim znaku nabierasz ochoty do życia, dostrzegasz promienne jakości i zapragniesz każdą minutę przeznaczyć na coś wartościowego. W pracy i życiu prywatnym będzie się działo dużo sympatycznego. Odbudowujesz się z miejsca, pragnąc spotkać z przyjaciółmi, dzielić swoim optymizmem i szczęściem dnia codziennego. W związkach preferujesz inne, wartości. Dostrzegasz potrzebę zadowolenia partnera, a i o sobie na pewno nie zapomnisz. Poprawa sytuacji materialnych sprzyja kupieniu sobie czegoś oryginalnego, o czym od dawna marzyłeś. Twoje pomysły zachwycają przełożonych, a przy tym Twoja siła będzie sukcesywnie wzrastać. W znaku obok znajduje się Pluton z Saturnem, gdzie dzieją się bardzo ważne kwestie. I w Twojej podświadomości dopuszczasz możliwości stabilizacji i zabezpieczania. Nie warto nic stawiać na ostrzu noża, nie trzeba przesadzać. Jowisz w kwadracie zwodzi, bowiem na manowce. Zanim podejmiesz decyzje doinformuj się, nie spłycaj ważnych życiowych teamów. "Luz-blues" w tematach partnerskich i miłosnych może się do końca roku nie opłacić. Od 26.1 bardzo dużo nagle się przeinacza! Mars w znaku ognia, przyjaznym Strzelcu, od razu namawia do akcji, działania, inicjowania i walki o swoje ideały. Z nim Twoje moce witalne wzrastają, czujesz się zmotywowany i żaden problem nie jest Ci straszny. Twoje nerwy się uspokajają. Postanawiasz opanować wszelkie skomplikowane uwarunkowania w pracy i domu. Jednym zamachem zrobisz ze trzy zadania na raz. Zawodowo przez następne dwa miesiące możesz osiągnąć pilnością najlepsze rezultaty. Tylko bez przebijania głową muru! Rozkładaj swoje siły świadomie na bardzo ważne wydarzenia. Wszystkim urodzonym w tym znaku życzę szczęśliwych, radosnych dwanaście miesięcy. Skieruj twarz do Słońca, tam, bowiem znajdziesz, to, co już szukasz od laty!

Ryba 20.2.-20.3


Z Merkurym, Saturnem i Plutonem w porządnym sextilu należy podejmować odpowiedzialności za to, co potrzeba, bez nacisku i przymusu. Ważne kwestie, szczególnie zawodowe podejdź ze spokojem wykonując zdyscyplinowanie każdy szczegół. W środku tygodnia może się przydarzyć, że trafisz na samo sedno ważnych dla Ryby informacji, przy okazji rozwiązując tajemnice. To przyda się w przyszłości. Niektóre tematy są jeszcze trudne do rozgryzienia. Saturn nakazuje trzymać się czerwonej linii, myśleć o wyborze drogi powołania i słuchania rytmu serca. Tylko to, jest przez władcę karmy akceptowane. Nie schodź przypadkiem na zamglone ścieżki Neptuna. Całość ma być jasna, klarowna i pewna. Ze Słońcem i Wenus w sąsiednim znaku Wodnika pomyśl o oryginalnych ideach, które usprawnią Twoje prace, uczynią Cię bardziej niezależną i samodzielną. Nie musisz się ciągle opierać na innych! Zadbaj o swoje sprawy sama. W związkach poruszaj także kwestie, które omijałaś. Nie chowaj nic pod dywan. Im dłużej milczysz czy nabierasz w usta wody, tym trudniej jest wypowiedzieć, o co Ci chodzi. Osoba naprzeciw nie ma złotej kuli przy sobie. Przedstawiaj prosto, czego pragniesz najbardziej dążąc do swoich celów. Do piątku masz Marsa w trygonie, który dostarcza bardzo dużo mocy przebicia. Następnie jego przejście do Strzelca może nieco popsuć szyki, szczególnie urodzonym w pierwszej dekadzie. Nie denerwuj się od razu, gdy ktoś ma inne zadnie, nie wchodź na barykady sama. Poczekaj, wymyśl inne taktyki zniwelowania przeciwnika. Nie pozwalaj emocjom niekontrolowanie płynąć, ale steruj je w te miejsca, gdzie tego najbardziej potrzebujesz. Jowisz pozostaje w boskim trygonie. Nieustannie unosisz się na fali powodzenia! Działaj! Nie wracaj już do miejsc, gdzie byłaś. Patrz tylko przed siebie!Horoskop video dla wszystkich znaków zodiaku od 22.1.18 do 28.1.18.


"Drzewo złamane przez życie puszcza boczne pędy"( Marek Lukasiewicz)

W tym tygodniu trzeba uważać. Idąc do pełni Księżyca w Lwie wiele się jeszcze wydarzy. Tym razem Merkury robi rewolucję w Koziorożcu łącząc się najpierw z Plutonem, następnie ustawiając w kwadracie do Urana. Zwracaj uwagę na swoje nerwy, nie wchodź w prowokacje czy kłótnie. Nawet, gdy dookoła może się gotować należy zachować spokój wewnętrzny. Świat i media mogą przedstawiać nam bardzo trudne wiadomości. Z Jowiszem, który tworzy sextil do Plutona zaufaj swoim siłom, myśl pozytywnie i miej fokus na swoje cele, nie dając się innym zwariować. Niepokój, a pewnie strach mogą budować złe nastroje. W życiu osobisty i pracy nie daj się poganiać, ponieważ przy tych konstelacjach można zrobić duże, nieodwracalne błędy. Szczególną uwagę powinny zachować znaki kardynalne; Koziorożec, Rak, Baran i Waga. Uwaga w ruchu drogowym. Tendencja wypadków jest na najwyższym poziomie! Obserwuj ludzi, ale nie wchodź sam w konformacje z osobami gdzie czujesz, że coś nie pasuje. Licz z nagłymi zmianami sytuacji i nieoczekiwanymi wydarzeniami. Tajemnice mogą być w wielu przypadkach do końca siedmiu dni rozwiane. Spokój i opanowanie ma priorytet. Trzymaj się w każdej sytuacji prawdy!

Ja życzę Wam dużo harmonijnego tygodnia! Pozdrawiam.

"Zabijając marzenia, osieracamy nadzieje"
(Lidia Jasinska)


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji