widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-02-05

Horoskop tygodniowy 5.02.18 - 11.02.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 5.02.18 - 11.02.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.


Konstelacje tygodnia:
Słońce, Merkury Juno i Wenus znajdują się w Wodniku. Planeta wartości i miłości tworzy we wtorek pozytywny sextil do Uran w Baranie. W czwartek Słońce rozpoczyna kwadrat do Jowisza w Skorpionie i sextil do Urana w Baranie. W niedzielę Wenus wkracza do znaku Ryb. Wszystkie planety są w biegi prostym

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku ?


"Gdy idziesz za swoim marzeniem będziesz testowany."(Kim Kiyosaki)

Baran 21.3-20.4


Dopóki Słońce, Wenus i Merkury stoją w znaku Wodnika masz przy sobie bardzo dużo szans, aby prywatnie i zawodowo opanować wszelkie uwarunkowania. Z planetą komunikacji w rozmowach pokazujesz się z tej awangardowej, kreatywnej strony. Twoje argumenty są nie do pokonania, a idee przyjęte jednogłośnie przez otoczenie. Otwierasz się na nowe, zamykając stare rozdziały po pełni. Co się nie sprawdziło, nie ma powodu ciągnąć ze sobą do przyszłości. Wtorek może być bardzo dobrym dniem, jeżeli chodzi o sprawy finansowe. Wenus obiecuje nie tylko więcej pieniędzy, ale również radość z pracy w grupie, akceptację otoczenia i mnóstwo ludzi, dookoła, którzy inspirują Cię i dodają pozytywnej energii. Z Marsem rozwijasz swoje najpotężniejsze, pozytywne siły. Twoja wiara w siebie umożliwi kierowanie energii na te projekty, które przyniosą Baranom ogromne korzyści. W partnerstwach przy tym rozwija się miłość i pasja. Single poznają bardzo unikatowe indywidualności. Zastanów się tymczasem nad wyborem nowych dróg do przyszłości, twórz plany, ponieważ te osoby, które teraz poznajesz na pewno sprzyjają Tobie, dodając skrzydeł oraz mobilizują w każdym calu. Należy przy tym pamiętać o własnych potrzebach i pragnieniach. Węzeł Karmiczny w trygonie da szansę zdobycia tego, na czym najbardziej Ci zależy. Już wiesz, że każdy dzień następny, kolejna decyzja kształtują Twoją przyszłość. Nie oddawaj odpowiedzialności za siebie innym, ale sam walcz o to, co jest największym, życiowym priorytetem. Bardzo dobry tydzień.

Byk 21.4-20.5


Do niedzieli musisz się zmagać z oryginalnością, niekonwencjonalnością i ciągłymi zmianami zsyłanymi przez planety znajdujące się w Wodniku. Nie wszystko, co przedstawia znak reformy pasuje do Ciebie. To jest bardzo słaby sygnał na to, co rozpocznie się od maja 2018, kiedy Uran, gwiazda rewolucji wejdzie do Twojego domu. Teraz jest świetny czas na przyjęcie i zaakceptowanie odmiennej energii, która chce abyś pozbył się ze swojego życia, co statyczne, bez przyszłości i bez nowoczesności. Uniwersum pragnie, aby także Byk spełnił się indywidulane, żyjąc i zajmując się tym, co jest Twoją największą pasją. Nie mówiąc już o tym, aby poczuć w sobie radość beztroskiego dziecka. Do tego wszystkiego potrzebujesz śmiałość, chęć działania i zaangażowania całym sercem. Tematy życzeń serca przechodzą, bowiem transformację w tym roku wraz z odbywającymi się zaćmieniami. Z Merkurym w kwadracie jest świetny moment na zrobienie tego, na co nigdy się nie odważyłeś! Abyś otworzył usta, tam gdzie wcześniej milczałeś! I bronił swoich postanowień! Ale tych, które były dla Ciebie ważne w latach młodości! Czy tak sobie wszystko wyobrażałeś? Związki, partnerstwa wszelkiego rodzaju i sytuacje materialne poprawią się od niedzieli. Wenus przechodząc do Ryb daje Ci błogosławieństwo. Teraz zapoznasz bratnie dusze i jest szansa, że ktoś pozostanie w Twoim życiu na dłużej. Planeta miłości sytuuje się w pozytywnym aspekcie do Saturna, który zapewnia stałość i trwałość. Z Marsem w Strzelcu nie ma pociechy, on jednak sygnalizuje te projekty, wiary, myśli, z których można byłoby się wycofać. Nie wszystko, w co wierzyłeś lub wcześniej sobie wyobrażałeś ma konkretne ramy. Nie słuchaj obiecanek. Oceniaj sam realne przesłanki wykorzystując intuicję, nie ryzykując. Neptun sprzyja zajęciu się pasjami i pracą dla innych.

Bliźniak 21.5-21.6


Po pełni Księżyca rozpoczynasz inne myślenie. Dostrzegasz ciekawsze perspektywy, lepsze możliwości, odnawiasz projekty. Nikt przecież nie musi stać w miejscu, kręcąc dookoła własnej osi. Z trzema planetami w trygonie nabierzesz ochoty do zrobienia życiowych rewolucji i pozbycia się tego, co Cię hamuje, ogranicza nie pozwalając przejść do nowoczesności. Informacje, które ciągle zbierasz wypada wykorzystać dla siebie, jak i ludzi, których masz dookoła. Inspirujące teorie i lepsze horyzonty są na wyciągniecie ręki. Trzeba spróbować, a nie tylko snuć w głowie wizje, które nigdy się nie skonkretyzują. W partnerstwach wszelkiego rodzaju także przeanalizujesz jak ma dalej świat wyglądać. Mars ustawiony w opozycji nie pozwala od razu wkraczać do akcji i realizować swoje zamiary. Zrób czasami dwa kroki do tylu, popatrz na sytuację z innego wymiaru, nie pozwalając na prowokacje i zaczepki bez przyczyny. Gdy z jednej strony z Wenus poznajesz zachwycające osoby i wszystko jest na super fali bez zobowiązań, sytuacje w domu także wypada dopilnować. Świat należy do ciebie, gdy masz całość pod kontrolą! Spontaniczność jest naturalnym impulsem, który Bliźniak z miejsca wykorzysta. Twój umysł pracuje na wysokich obrotach. Profesjonalnie możesz bardzo dużo zdziałać, mimo, że na wykonanie trzeba będzie jeszcze poczekać. Powołuj do życia przyszłościowe plany. Z trzema trygonami jesteś pod opieką nieba! Z "wodnikową" energią nie jest straszny nawet Mars naprzeciw! W każdym momencie słuchaj j intuicji. Ona najlepiej podpowiada. Rezygnuj z towarzystwa ludzi niepasujących do Ciebie.

Rak 22.6.-22.7.


Z różnorodną energią dookoła i gwiazdami znajdującymi się w Wodniku energia może Ci się nie podobać. Za dużo luzy, za mało uczuć, wszystko nadzwyczaj powierzchowne. W każdym momencie odszukaj przyczyny do zadowolenia. Ludzie, z którymi wchodzisz w kontaktach mają na celu skierować uwagę na siebie samego. Jeżeli czujesz, że jesteś "inny", nie pasując w ramy tego, co się dookoła dzieje, masz prawo zrezygnować. Odejść lub zdystansować się, koncentrując przede wszystkim na sobie. Na ziemi jest bardzo duża ilość istot i Rak ma prawo wybierać swoje towarzystwo. Nie wchodzi przypadkiem w "uzależnienia"! Pluton, Lilith i Saturn naprzeciwko sprawdzają Raka i jego siły wytrzymałości. Znajdź miejsce w nowym tygodniu na swoje myśli i zdania. Nikomu nie należy się podporządkować, ponieważ stracisz sam szacunek do siebie. Tymczasem Jowisz i Neptun w trygonie z Księżycem w znaku intensywnego Skorpiona, w środku tygodnia dają dużo wiary. Nadzieja i siła wzrasta. Wszystko może być jednak bardzo dobrze. Zanim Wenus przejdzie do znaku Ryby w niedzielę, ustawiając w boskim aspekcie wypróbuj rozpoznać otoczenie. Tak, jak zaciekawione dziecko. Nowy świat wypełniony jest ponad wyobrażalną energią, gdzie mnóstwo nowoczesnego, nie może zaszkodzić temu, co siedzi w środku Raka. Zachowaj swoje myśli, marzenia ora idee, ale otwieraj powoli na różnorodność, odmienność i prekursorskie odnowy. Tylko negatywne przyzwyczajenia będą wyrwane jak chwasty, resztę możesz dalej pielęgnować. Swój świat komponujesz i wyczarowujesz sam. Nikt nie będzie Ci przeszkadzał. W nowym tygodniu, w pracy i domu kieruj swoją uwagę nawet na bardzo trudne zadania. Z oryginalnością za pan brat uda się Rakowi zdobyć wszystko i poznać siebie z zupełnie innej strony. Może być tylko lepiej, szczególnie, gdy Wenus ustawi się w trygonie. Powodzenia.

Lew 23.7.-23.8


Ostatni czas był trudny dla Ciebie. Totalne zaćmienie Księżyca z pełnią, planety w opozycji i mnóstwo obowiązków, który ciągle musisz sprostać, wskazało ważne elementy. Gdzie podziała się Twoja radość życia, uśmiech na twarzy, przyjemność i czas wypełniony ogromną pasją? Za dużo obowiązków.... i głos wewnętrzny, który mówił, że musisz całości sprostać, nagle przypomniał o indywidulanych potrzebach. Gwiazdy naprzeciw nakazują przejąć los w swoje ręce. Nie musisz ciągle stać na pierwszym miejscu podium, a i uwagę można skierować w przyjaźniejsze strony. Z Marsem i Uranem w pozytywnych aspektach postanawiasz z miejsca zabrać się za siebie! Koniec nieprzyjemnych powinności i praktyk wbrew sobie! Trzeba przecież żyć, dostrzec piękne strony uniwersum, myśląc, gdzie jest miejsce zadowolenia i radości! Tak jak chce Twoje wewnętrzne dziecko! Z Księżycem w znaku Skorpiona odczujesz jeszcze wyraźniej, czego tu brakuje. Nie rób nic na siłę, nie stawiaj sobie wyżej porzeczki. Włącz drugi bieg doszukując się wyższych, ale tylko osobistych celów. Czas nie nadaje się absolutnie na stwierdzenia "ja im pokażę!" czy ,"tylko ja jestem najlepszy!". Nic nie musi nikomu udowadniać. Zadowolenie masz znaleźć wewnątrz siebie, jeżeli wykonasz to z pasją, koncentracją, nie dokumentując nic otoczeniu, w grupie przyjaciół, którzy są naprawdę wierni....! Twoja moc jest w sercu. Nikt nie ma tak wielkiej. Nie zobowiązuj się wobec zadań i ludzi, którzy w sumie nic dla Ciebie nie znaczą. Gwiazdy w Wodniku nakazują dystans, odrzucenie tego, co za, wiele, co nie daje spełnienia i nie służy osobistym satysfakcjom. Nie pozwalaj zamykać się w szarych szufladkach i złotych klatkach! I Lew ma prawo być wolną istotą. Bez stresu, uzależnień i osób, gdzie czujesz bez końca duszące napięcie. Bądź suwerennym i samowystarczalnym człowiekiem. Masz do tego prawo, jak każdy.

Panna 23.8-22.9


Po pełni Księżyca zastanawiasz się nad sobą. Dlaczego nie od razu więcej przyjemność dla siebie? Dlaczego nie podkreślasz swoich wartości i nie wykorzystujesz indywidulanych talentów? Ciągłe spędzanie czasu w zaciszu kąta i pokazywanie się jak szara myszka nie daje satysfakcji, gdy ma się tak dużą wiedzę! Szkoda tego wszystkiego, czego nie wykorzystujesz w dniu codziennym i nie pozwalasz radować się sercu! Księżyc przechodząc w środku tygodnia do Skorpiona obudzi w Tobie wielkie pasje. Z nowoczesnością i wiadomościami, które posiadasz masz prawo posadzić siebie na pierwszy miejscu, podkreślić swoje walory i pierwszorzędne, jakości! Nie aprobowanie zgody na ordery i pochwały także nie daje pełnej radości. Zanim planety przejdą do Ryby, sygnalizując zakończenia niepotrzebnego, postaraj się więcej otworzyć. Wychodź do ludzi. Rozmawiaj dopuszczając nowoczesne wyobrażenia, progresywne idee i współpracę nawet z tymi, których sama być wcześniej nie zaakceptowała. Zastanów się gdzie leży Twoja siła? Gdzie możesz spożytkować ogromną kwalifikacje i umiejętności? Jakie miejsce najlepiej pasowałoby do Ciebie? Co jest marzeniem? Tym ukrytym na dnie serca? Maże jest, coś w Tobie, co nigdy nie dostrzegłaś lub nie wyciągnęłaś na światło dzienne? Oryginalne idee, prekursorki pomysły, wyższa technika i tematy uzdrawiania są jak najbardziej zawarte w erze Wodnika! Popatrz na teraźniejszość z innej perspektywy. Nie musisz za nikim gonić, ale skierować uwagę tylko na siebie, aby pozytywne echo natychmiast pojawiło się z otoczenia. Potrafisz przecież być najlepsza! Saturn, Pluton i Lilith w trygonie dają Pannie największe moce do bajecznego zwycięstwa z palmą pierwszeństwa! W partnerstwach i miłości sama steruj swoimi emocjami. Czasami warto pokazać, co czujesz, jak odbierasz innych i z kim czujesz się bezpieczna. Jowisz w pozytywnym aspekcie obudzi w Pannie głębokie pasje, których nie powinnaś się wstydzić. Żyje się raz i trzeba zrobić to jak najlepiej, nie patrząc jak kolejny, słoneczny dzień przecieka nam przez ręce. Postanawiasz być odważna. Nikt nie liczy się bardziej od Ciebie. Ty masz stać dla siebie na pierwszym miejscu.

Waga 23.8-22.9


Z trzema trygonami planet w przyjaznym Wodniku masz najlepszy czas do końca siedmiu dni na odnalezienia tego, czego pragniesz. Środek tygodnia może okazać się nader szczęśliwy, jeżeli chodzi o kwestie związków i materialnie. Po pełni Księżyca masz prawo odszukać swoje bezpieczne sfery, stworzyć nowe miejsce zamieszkania, możesz odszukać punkty przynależności, wspólnoty, jedności i pobratania? Przyjazny znak z trzema radosnymi konstelacjami chce z jednej strony abyś zapuściła korzenia, z drugiej poczuła wolna i niezależna. Czy jest ktoś/ coś, co trzyma Cię w zniewoleniu? A może wypada wyzwolić się z poddania? Energia Wodnika i Marsa, z drugiej, ze Strzelca serwuje Wagom potężne moce, z którymi powinnaś zrealizować wszystkie zamierzenia! Jest niemożliwe, że musisz kogoś pytać o pozwolenie! A przy tym winić siebie, że o odczuwasz pragnienie różnorodności.....Nuda jest dla Ciebie męczarnią. Gdy jesteśmy sami za siebie odpowiedzialni, za swoje szczęście i spełnienie profitują z tego także inni. Promienna twarz, a szczególnie oczy są na pewnie do pozazdroszczenia, ale tylko Ty sama to nadzorujesz. Pozwól sobie szybko, w następnym tygodniu na zrobienie tego, o czym dawno myślałaś. Z Księżycem w Twoim znaku potrzebujesz czasu dla siebie, klimatu, gdzie czujesz się jak w domu, z pełnym programem przyjemności i radości. Aby praca także bez usterek przebiegała! Nieodzowna jest grupa ludzi, która Cię zrozumie i zaakceptuje. Partner należy oczywiście do tego, ale bez przyjaciół się nie obędzie! Siedem dni stoi dla Ciebie pod pięknymi gwiazdami, z tempem na Twój rytm oraz upodobaniem. Towarzysząc sobie samej z ręką bezpośrednio na sercu masz prawo dodać gazu profesjonalnie i spędzić mnóstwo czasu z ludzki, którzy są twoim lustrzanym odbiciem. Bez prowadzenia się na pasku i przytemperowania.

Skorpion 24.10.-22.11


Z planetami w Wodniku, po pełni z zaćmieniem Księżyca trzeba się porządnie zastanowić, co dalej- kreując od początku plany. Z Marsem w sąsiedztwie nikt nie może Cię wyprzedzić! To nie jest możliwe, gdy ma się Jowisza i dobrze pożytkuje jego dobroczynne energie. Zamiast koncentrować na negatywach przenalizuje aktualne współprace, kooperacje i swoją osobistą samoocenę. Czy przypadkiem nie przesadzasz? Potrzebujesz kogoś w ogóle do pracy? Chcesz wszystkie kontakty postawić na ostrzu noża? Tylko jeden? Nic nikt Ci nie pasuje? Gdy gwiazdy jeszcze błyszczą w kwadracie zinterpretuj bez krytyki partnerów, przyjaciół, kolegiów i zaangażowanie w sozial media. Masz z tego korzyści? Jest to w ogóle prawdziwe? A możesz rozpoczniesz swój życiowy projekt finalnie sam, nie mając siły na podporzadkowanie! Potrafisz być samowystarczalny? Dasz radę? Masz tyle motywacji, aby osobiście zdobyć cele, które przedtem wyznaczyłeś? Kto jest w ogóle wartościowy i sensowny do dalszej ekspansji i rozwoju? W związkach miłosnych przydałby się nastrój do odpoczynku, zatankowania pozytywnej energii i specyfiki do rozwoju Twojej wyobraźni i wyrastania skrzydeł, do wysokich lotów. Jak obudzić tego śpiącego feniksa zagmatwanego w zgliszcza?! Nie rób nic przeciw sobie człowieku! Księżyc w zaćmieniu uaktywnił to, co ukryłeś w podświadomości. Nie zapomnij o wdzięczności i momentach, które mają dla Skorpiona najwyższe wartość. Miedzy sferą profesjonalną, a życiem prywatnym przydałoby się wykreować bezpieczne pomosty. Idąc do niedzieli z Wenus ustawiającą w boskim trygonie jest szansa na zrozumiesz swoich pragnień i konieczności unowocześnień w domu, zagrodzie i skorpionowej głowie. Wtedy okaże się, co jest na miejscu, gdy znajdziesz zadowolenie, przyjaznych ludzi i aurę najlepiej zsynchronizowaną z Tobą. Bez czarnych, smętnych barw. Nie marnuj czasu. Fokus ma być skierowany na przyjemną erę wodnikową z elementami odrestaurowania tego, co od dawna potrzebuje przywrócenia świetności.

Strzelec 23.11.-21.12


Z Marsem w Twoim domu i gwiazdami z Wodnika czujesz potężną siłę odbicia się od ziemi. Nie masz zamiaru już żyć dalej w podleganiu, smutku i opłakiwaniu lat przebrzmiałych. Dosyć tego szarpania samego ze sobą i reanimowania, co dokonało się w agonii. Wstajesz jak bańka wastańka, patrzysz przed siebie. Twoja pozytywna energia i wiara w siebie dostrzega dalekie horyzonty, gdzie możesz sam odkopać szczęście i spełnienie. Już za długi czas uważałeś na innych, słuchałeś krytyki i poniżania. Przecież sam wiesz, co daje Ci radość, szczęście, ziszczenie i nowy wiatr w skrzydłach, aby pofrunąć tam, gdzie tylko zechcesz! Masz finalnie ochotę na spotkania z przyjaciółmi, posortowania ludzi dookoła na tych, którzy są prawdziwi i tych, gdzie rozdziały muszą przejść do archiwum. Ochota i siła do życia jest Twoją własną inicjatywą! Podnoś telefon i zadzwoń do tej osoby, która zaakceptuje Cię bez krytyki! I niech jeszcze ktoś stanie na Twoje drodze niepotrzebny! Bez pardonu jest zlikwidowany ze Strzelca widnokręgu. Marzenia i projekty podejmujesz się sam zrobić, ponieważ odpowiadają tylko Twoim interesom, zamiłowaniom i wrodzonym talentom. Masz odwagę odpowiadać przełożonym. Nie zwieszasz głowy, nie wciskasz się w ostatni szereg! Co tu się dzieje?! Przecież już wiesz, gdzie jest Twoje miejsce istnienia i o co możesz do końca zawalczyć! Powstanie z kolan jest takie proste, jak nigdy sobie nie wyobrażałeś! Potrzebujesz wolności, niezależności i sprawiedliwego traktowania. Nikt nie ma prawa zakuwać Strzelca w kajdany! W związkach od natychmiast zabraniasz mówić o przeszłości. Masz dosyć przyklejania i szufladkowania czy tworzenia ołtarza z tego, co Cię w przeszłym czasie zawiodło. Patrzysz do przodu czując potrzebę wyzwolenia na każdym poziomie życia. Nareszcie. Tydzień jest świetnym momentem na hossę i rewitalizację dla każdego urodzonym w tym znaku! Alleluja!

Koziorożec 22.12.-20.1


W nadchodzących dniach pokazujesz się bardzo zmotywowany. Twoje cele będą zdobyte ze starannością i dyscypliną. Dajesz innym najlepsze dowody na to, że nadajesz się na bardzo odpowiedzialne stanowiska. Nie bądź taki skromny. Masz swoją wiedzę i wypada to wykorzystać oraz pokazać światu. Wspinając się na wysokie góry nie zapominaj, gwiazdy przebywają aktualnie się w kolektywnym znaku, sąsiadującego Wodnika. Gdzieś dalej znajdują się ludzie, którzy chcą z Tobą popracować, kooperować i wymieniać się ideami czy pomysłami. Jeżeli pragniesz tylko sam tworzyć- nie oczekuj pełnego uczucia zadowolenia. Podziel się także z innymi! Zaważ, kto może przygląda się Tobie i nie ma śmiałości zapytać o radę? Koncentracja na sobie jest super dobra. Wypełniasz obowiązki z wielką żarliwością. Szczególnie, gdy księżyc zawita do znaku intensywnego Skorpiona. Z Plutonem, Lilith i Saturnem w Twoim domu musisz myśleć o większej aktywności dla innych oraz zajęciu tematami związanymi z najbliższym środowiskiem. Docierając do szczytu będzie przyjemniej podzielić się z grupą dobrych przyjaciół swoimi doświadczeniami, radością z istnienia w rzeczywistej wspólnocie. W miłości wykaż się dyplomacją. Masz dobrego nosa do kwestii partnerskich wyczuwając ich nastroje i nastawienia. Miej odwagę wychodzić do ludzi. Spotkać z tymi, którzy mają pozytywną energię i nie narzekają ciągle na wszystko wyłapując wyłącznie czarne punkty. Szukaj sympatycznych, przyjemnych klimatów. W grupie jest łatwiej osiągnąć szczytne idee. Co kilka głów, to nie jedna! A inspiracja i punkty widzenia innych przydadzą się w fazie transformacji oraz osobistego rozwoju. Jowisz i Neptun protegują Koziorożce. W niedzielę, gdy Afrodyta znajdzie się już w Rybie powinno się liczyć na spotkania z bardzo przychylnymi istotami. Czy może być to bratnia dusza? Zaufaj w bieg wydarzeń. Poprawy finansowe są także gwarantowane.

Wodnik 21.1.-19.2


Po pełni i zaćmieniu Księżyca w opozycji, gdy Merkury wszedł do Twojego znaku nagle przejrzałeś na oczy i dostrzegasz zupełnie inne wartości. Co się stało z obietnicami, które sobie dawałeś? Co z Twoją odwagą i mocą, którą miałeś przeznaczyć na śmiałe czyny? Czy wszystko wykorzystałeś jak należy? Wenus, Słońce, Merkury i Juno stoją w Twoim znaku do końca tygodnia abyś przeszedł dalej do przyszłości, sprawdzając dokładnie zamiary oraz idee. Takich przyjaznych gwiazd nie będziesz miał długo! Działaj teraz, przechodź do akcji, spożytkuj każdą chwilę do zamknięcia przed Nowiem najważniejszych kwestii! Mars ze Strzelca namawia do bohaterskich czynów! Pokaż swój hart ducha, lwie serce innym, profesjonalnie i w życiu prywatnym. Masz tyle wspaniałych pomysłów, które warto by wykorzystać trzymając koniecznie realu. Ktoś potrzebuje Twojej miłości, bliskości, większego zaangażowania, a nie dystansu i nieobecnej miny! Sam tworzysz dni następne i osobiście decydujesz, z jakimi emocjami, ludźmi i nastawieniem wchodzisz do swojej ery, gdzie życie w związkach jest już zaznaczone na innym poziomie. Gdzie emocji nie trzeba się będzie bać, ale wspólnie pielęgnować. Obwiązek wcale nie ma z tym nic wspólnego. W stałych relacjach można przeprowadzać istotne rozmowy. Single dostają szanse wypróbowania bycia sobą. Kto jest samotny musi spotkać się ze sprawdzonymi przyjaciółmi. Nie myl pojęcia przyjaźni tylko z miłością broń Boże! To nie jest to samo, co całkowite oddanie. Zawodowo wykorzystaj dokładnie swój potencjał. W każdej sytuacji prezentuj się pewnie i przekonywująco. Postaraj się zakończyć negocjacje podkreślając osobisty punkt widzenia. Nikt Cię nie goni, ale szkoda czasu na marudzenie . Czerwona planeta jest Twoim sprzymierzeńcem. Trzymaj się wytyczonego przez Ciebie celu. Myśl o sobie!

Ryba 20.2.-20.3


Mars w kwadracie nie pozwala na zmrużenie oka, a pełnia z całkowitym zaćmieniem Księżyca mogła również zabrać potrzebne energie. Planety znajdujące się w sąsiednim znaku już stoją w przedsionku i są prawie gotowe do skoku. Jeszcze maleńka chwilka i będziesz miała dużo wsparcia od nadchodzącej niedzieli. Rozpoczynając tydzień pomyśl o przerwach i zdrowym trybie życia. To jest niezbędne do szczytnych zamiarów. W środku tygodnia, gdy Księżyc ze Skorpiona ustawi się w trygonie otrzymujesz już zastrzyk potężnej energii. Gdy jest moc i śmiałość, nie pozwolisz sobie na ataki czy impertynencje. Nie działaj wbrew swojemu sercu. Twoja delikatna natura od razu sprzeciwia się tej aktywności. Odszukując w sobie więcej cierpliwości i traktując samą z powagą, otoczenie zrobi to w takim samym momencie! Nie forsuj nic na siłę. To się nie uda, gdy światła są włączone w czerwonym kolorze. Stare fabuły, po pełni wypadałoby zakończyć inną metodą. Trudne materie odrzucić koncentrując na przyszłości i reformie. Nie błądź ciągle w nierealnych wyobrażeniach. Bierz życie jak leci, starając się je kierować w te odpowiednie dla Ciebie strony. W relacjach zawodowych i prywatnych nie chodzi o grę w chowanego. Dialog ma być bezpośredni, szczery bez kokieterii. Z prawdziwie intensywnymi emocjami. Całość wymaga harmonii i kreatywności. Od niedzieli wiele się przeistacza na Twoją korzyść. Wenus witając Cię w objęciach zadba o romantyczności, tak jak lubisz, pamiętając o zorganizowaniu grosza na przyjemności.

"To twoje miejsce na świecie i twoje życie; idź i zrób z nim to, co tylko możesz, uczyń z niego to życie, które chciałbyś przeżyć."(Mae Jemison)

Przed nami bardzo dobry tydzień pełen radosnych niespodzianek szczególnie dla znaków ognia i powietrza. Po intensywnej pełni z totalnym zaćmieniem Księżyca będzie można śmiało rozpocząć powrót do życia. W nowych dniach spodziewaj się wiele zaskakujących, przyjemnych zwrotów sytuacji. Nadeszła faza, by z planetami w Wodniku otworzyć się na nowe i poczuć się aktywnym, wolnym i beztroskim! Aktualnie w czasie karnawału nie musisz z miejsca wybierać się na tańce. Ale dobrze byłoby, nawet, gdy za oknem nieprzyjemna zima, spotkać z przyjaciółmi na herbatce, poplotkować, przedstawiać swoje idee, zbierając ciekawe informacje. Energia znaku Wodnika ma nas ożywić, aby każdy z nas dostrzegł, rozentuzjazmował i rozgrzał siły witalne. Nikt się do ciebie nie dostosuje. Pomyśl sam o sobie! Wychodź z inicjatywą, pozbywaj niewygodnych nawyków, przyzwyczajeń i duszących emocji, nie koncentrując ciągle na negatywach. Kto chce wypróbować czegoś nowego jest świetny moment, nawet, gdy może zrobisz błędy. Życie jest pudełkiem czekoladek, a my bez końca się uczymy. Także akceptując swoje niedoskonałości, nad którymi wypada popracować... Kieruj się swoją intuicją korzystając z nietuzinowych, pionierskich pomysłów. Merkury w tym znaku da nam inspirujące wizje. Wenus do soboty rozpłomieni ciekawe uczucia. W niedzielę Afrodyta przechodzi do znaku Ryb nastawiając nas idealistycznie do świata. Kierując się prawdziwymi uczuciami nie myl tylko ideału z wyobrażeniem. Planeta Wenus od 11.2 proteguje w sprawach miłosnych i finansowych następujące znaki; Ryby, Skorpiony, Raki, Koziorożce i Byki.

Ja życzę wszystkim pięknego, aktywnego tygodnia!

Pozdrawiam Was!

"Nie boje się sztormów i burz, dzięki nim uczę się, jak żeglować moim statkiem."(Louise May Alcott)


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji