widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-02-19

Horoskop tygodniowy 19.02.18 - 25.02.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 19.02.18 - 25.02.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.


Konstelacje tygodnia: Słońce, Wenus i Merkury znajduje się już w znaku Ryby. Obie gwiazdy rozpoczną sextil do Saturna. Merkury sextil Saturn jest dokładny w środę. W tym samym dniu Wenus łączy się z Neptunem, gdzie Wenus rozpoczyna kwadrat do Marsa. Wszystkie planety są w biegi prostym. Konstelacja Mars kwadrat Neptun rozluźnia się, a Mars kwadrat Wenus uaktywnia. W niedzielę Wenus stoi już w kwadracie do Marsa, Merkury przechodzi Neptuna, a Słońce jest w sextilu do Saturna.

"Świat rzeczywisty jest o wiele mniejszy niż świat wyobraźni."(Nietzsche)

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


Baran 21.3-20.4


Słońce i Merkury znajdują się w znaku Ryby dając sygnał, że uczucia, emocje oraz pragnienia innych także stają się bardzo ważne. Po Nowiu w Wodniku sam zauważasz, więcej zdobędziesz współpracując i kooperując. Samotne zwycięstwa jakoś nie cieszą, a parząc do przyszłości należy jeszcze wykorzystać współczesne, awangardowe myślenie. Gdy zadbasz także o innych odczujesz większą radość serca. Życie prywatne i profesjonalne nabiera w nowym tygodniu innego charakteru, gdzie emocje, uczucia i serca stoją na pierwszym miejscu. Z Marsem w trygonie idziesz do przodu, choć sam wyczuwasz jak trzeba zmienić metody działania. Zapytaj najbliższych; "jak się czują?", zanim przejdziesz z impetem do żądania i kierowania. Rozpoczynając tydzień z Księżycem w Twoim znaku masz w głowie wielki plan, który zamierzasz bezwzględnie zdobyć. Prywatnie dobrze byłoby stwarzać pokój i harmonię, a przy okazji trzymać realu i wymawiać w inny już sposób, co nam nie pasuje. Profesjonalnie masz świetnie karty w ręku, a siła motywacji i pewności siebie pozwala na dogadanie z przełożonymi i kolegami. Gwiazdy są po Twojej stronie. Świetne idee, nie trzeba tylko marzyc i omawiać, ale od razu realizować, aby ujrzały światło dzienne. Z Twoim patronem wypada pomyśleć o uprawianiu sportu, a może wykorzystaj go również praktycznie w domu czy ogrodzie. Tydzień ma całkiem inną, wysoko wrażliwą energię, jednak sam wyczujesz, gdzie wytyczyć następny, prekursorki cel wchodząc z miejsca do walki. Uwzględniaj wymogi Saturna. On chce, aby każda czynność wykonana była rzetelnie.

Byk 21.4-20.5


Po Nowiu w Wodniku nagle wszystko się zmienia. Gwiazdy przechodząc do znaku Ryby dając pewnie spokój i myśli jak podejść to, o czym wcześniej myślałeś? Czy wszystko na pewno się opłaca i jaki cel jest w życiu najważniejszy? Merkury i Słońce ulegają wpływom wody. Kierujesz się do najbliższych, chcesz spokoju, a wiara w dzień następny i Twoją przyszłość ogromnie wzrasta. Analizując jeszcze raz postanowienia nie możesz przecież zapomnieć o najbliższych. Dużo jest do zrobienia, ale obojętnie, do czego się zabierzesz, jest pewność, wykonasz to z zaangażowaniem całego serca. Życzenia mogą się spełnić szybciej, aniżeli wcześniej założyłeś. Czy na prawdę tak wiele potrzeba do szczęścia? Czy wystarczy tylko popatrzeć w głąb siebie? Teraz wszytko jest bardziej możliwe, ale nie pozostań na rozmyślaniu przechodząc szybko do akcji. Z gwiazdami w przyjaznej Rybie masz prawo liczyć na powodzenia i korzystne obroty sprawy. W pracy zrezygnuj już z agresji i złości. Przełożeni i koledzy ustawią się po Twojej stronie, gdy zaakceptujesz energię otoczenia i sprawiedliwy podział dla wszystkich. Wpadasz pędem na inne pomysły działania, oszczędzając przy okazji obolałe nerwy. Jest bardzo dużo wyjść za każdej sytuacji, jeżeli będziesz potrafił, a na pewno Ci się uda, zmienić perspektywę. W domu nie dasz rady uporem i bezkompromisowością. Słońce już w znaku sentymentalnej Ryby da sygnał do włączenia zrozumienia, cierpliwości, spokoju i wiary. Na końcu wszystko, czego pragniesz zdobędziesz! Jowisz stojąc naprzeciw podnosi falę emocji. ,,Wszystko albo nic" nie jest orientacją, która Cię uszczęśliwi, a może się pewnie przyczynić do pogmatwania pewnych założeń. Zaufaj w bieg wydarzeń! Na końcu gwiazdy chcą Ciebie widzieć, jako wyjątkowego bohatera!

Bliźniak 21.5-21.6


Gdy Słońce i Twój Merkury znajduje się w niekorzystny aspekcie w Rybie, a Mars naprzeciw zakłóca spokój, urodzonym drugiej dekadzie, daj spokój o myśleniu o innych! Zadbaj najpierw o sobie! Pomyśl o zdrowiu, kondycji i ciekawszym planie życia po Nowiu w przyszłościowym Wodniku. Energia może spadać, dlatego oszczędzaj siły, koncentrując tylko na osobiste potrzeby. Rozdawanie innym może jest dobre w jakieś fazie, ale aktualnie przyszedł czas otoczenia siebie samego opieką. Nie zapominaj o indywidualnej odpowiedzialności. Kto jest czuje się gorzej musi dostarczyć onanizmowi więcej witamin. Reszta Bliźniaków ma nie dbać o świat, ale skupić uwagę na obowiązkach, zadaniach, nie przebywając głową w chmurach. Gwiazdy w znaku Ryby mogą zwodzić, fantazjować i odciągać całkowicie od rzeczywistości. Nie biegnij zawodowo, jak Ci się wydaje, za bajeczną wizją! Parzt dokładnie, co jest, dookoła, co masz w ręku, nie słuchając obietnic bez pokrycia! Gdy Wenus marzy o mannie z nieba Twoje związki potrzebują trochę więcej. Daj osobie na przeciw odczuć, że jesteś całym sobą w pełni zaangażowany. Tu i teraz z konkretami i faktycznym oświadczeniem. W innym przypadku, trzeba będzie się oddalać. W środę zastanowiłabym bym się nad propozycjami, ostatecznymi wyrokami i podpisami, które nie można uwierzytelnić. Nie daj się nabrać. Energia ma płynąć, uskrzydlać, ale na pewno nie prowadzić do celów, które nie istnieją. W relacjach, gdzie nie ma wspólnego mianownika, dystans także nic nie pomoże. Spróbuj trochę poczekać, daj innym szansę wykazania się obecnością i punktualnością. Dobre możliwości pojawiają się z biegiem tygodnia. Nie marnuj swoich łask zrządzenia losu wypatrując czegoś innego. Kooperacja, wymiana myśli i stawianie priorytetów da Bliźniakom mnóstwo pozytywnych punktów, z którymi będzie można najważniejsze osiągnąć. Myśl kreatywnie! Rewolucyjny Uran pozostaje po Bliźniaka stronie!

Rak 22.6.-22.7.


Ze Słońcem i Merkurym już w znaku Ryby od samego poniedziałku czujesz przypływ pozytywnej energii, wiary w swoje siły, a nadzieja rośnie nie widząc końca. Oczekujesz wiele magicznych momentów, których jeszcze nie możesz objąć swoimi zmysłami. Jest możliwość zatrzymania tego, co piękne, niedosięgłe, co tak nas otacza niewidzialną opieką? Planeta miłości i wartości kieruje Cię w inny świat, gdzie będziesz mógł spędzić dużo czasu na przyjaznych rozmowach, zadbać o siebie, odpocząć patrząc z ufnością na chwile trwania. Słońce pokazuje, jak osiągać najlepsze wyniki w pracy, jak wyróżnić się odpowiednią postawą i jednocześnie czuć zadowolonym. Całym sobą. Od małego palca do czubka głowy. Sprawy materialne, nad którymi wcześniej łamałeś głowę, rozwiązują się same. Pracujesz dobrze, dając z siebie wszystko, nie obawiając Saturna, który patrzy na ręce urodzonych w pierwszej dekadzie. Obowiązki nie robią trudności, gdy masz przy sobie tak olbrzymie źródła energii. W końcu możesz sięgnąć do swojej głowy, gdzie pozytywne myśli wszystko zwyciężą. Idąc dalej wypada śmiało przygotować na środek tygodnia, gdzie Wenus z Neptunem przygotowują bajeczne, ponadwymiarowe współczynniki. Może się zakochasz, a może spełnisz Twoje wielkie marzenie, a pewnie doświadczysz czegoś, co chciałbyś zatrzymać na wieki w swojej pamięci. Szczęście jest tak blisko, na wyciągniecie ręki. Atmosfera jeszcze bardziej polepszy się, gdy skierujesz uwagę na swoje pragnienia. Saturn, Lilith i Pluton stoją na przeciw patrząc na Twoje przemiany. Nagle pokażesz się silny, zdecydowany i zmotywowany. Twoja świadomość rośnie wraz z uaktywnieniem trygonu Jowisza. Jest pięknie, jest dobrze, a uczucia błogostanu nie da zamknąć żadnym ograniczeniem. Aby wszystko było realne i rzeczywiste, jak wymagają gwiazd naprzeciw, pozostań racjonalny idąc dalej śladami refleksji, które pędzą gdzieś w dalekim uniwersum. Tydzień przedstawi się dla Raka w bardzo dobrych kolorach. Koordynuj swoją pracę, myśl o sobie, wykorzystując dobre gwiazdy do wykonania ważnych założeń. Otoczenie zaakceptuje każde wymaganie. Masz to zagwarantowane przez sferę pozaziemską.

Lew 23.7.-23.8


Gdy ważne planety zawitały w znaku Ryby należy odszukać w sobie wiarę, nadzieję i miłość do tego, co nadjedzie. Trudny czas kończy się dla Lwa i będziesz niebawem mógł odbudować wszystko, co stoi na chwiejnych nogach. Skieruj swój fokus na cel, poszukując źródeł energii, które doprowadza Cię szybko do zwycięstwa. Masz w pozytywnym aspekcie Marsa. On daje dużo mocy, abyś opanował trudne uwarunkowania. Nie poddasz się przecież chwiejnym uczuciom. Swoją siłą, mądrością i zrozumieniem świata znajdziesz szybko ludzi, którzy na pewno Ci pomogą. Zresztą król Lew może polegać zawsze na swoim słowie! Gdy pewne egzaminy wypadły tak sobie, dostaniesz szansę odrobienia zaległości. Nie ma zmartwienia. W związkach na nic przydadzą się blaski prezentów i zawiłe komplementy, gdy potrzeba tego, co najważniejsze; uczucia jedności i niekończącej wspólnoty, która ma zapewnić wewnętrzne poczucie ciepła. Tylko nie wystawiaj nikogo da próbę. Pokaż się prawdziwy i rzetelny. Obiektów zainteresowania może być mnóstwo, ale ta jedyna osoba ma dać poczucie bezpieczeństwa, jak gdybyś był już w swoim ukochanym domu. W pracy dorzucając do pewności siebie swoją galanterię, dyplomację i nienaganne formy zachowania zdobędziesz to, co zechcesz. Nie zmuszaj tylko nikogo do wypełniania swojej woli. Wczuj się w każde uwarunkowanie! Przedstawiaj pomysły, prezentuj idee, za jednym zamachem pomagając innym. To wraca. Czas oczekiwania skrócisz sobie działając w jednej chwili dla środowiska. Gdzie włożysz serce, w przyszłości będzie się to opłacać. Pozwól także Twojemu organizmowi na aktywności. Sport, spacer na powietrzu, a może przemyślenie planu nadchodzącej wiosny skieruje myśli do barwnej przyszłości. Będzie dobrze. Uranus gwarantuje inspirujące idee i znaczną postępowość.

Panna 23.8-22.9


Gdy Słońce, Wenus i Twój patron Merkury stoi na przeciw musisz sobie przemyśleć strategię, jeżeli chodzi, przede wszystkim, o związki wszelkiego rodzaju. W komunikacji kieruj się wyczuciem. Zanim, coś powiesz przemyśl, aby druga osoba nie przyjęła to z miejsca za krytykę. Broń Boże, nie musisz się podporządkowywać, ale włącz po prostu swoją intuicję stawiając na pokój, spokój i szukanie wspólnych mianowników. Nerwowość zastąp romantycznością, od czasu do czasu posłuchaj sympatycznej muzyki. Single nie muszą startować z ofensywą. Poznane teraz osoby nie zostaną przy Tobie na długo. Profesjonalnie trzymałbym się Saturna, Plutona i Lilith. Wypełniając swoje obowiązki szybko zapomnisz o kwadracie Marsa. Oszczędzaj siły, patrz dalej i nie pozwalaj na zaczepki. Problemem nie będzie sama praca, ale organizacja, zaangażowanie i wytrzymałość. Merkury na przeciw utrudnia koncentrację! Zapisz z rana plan na kartce, co jest priorytetowo do wykonania i wypełniając punkt po punkcie, nie rzucając się od poniedziałku z szabelką na czołgi! To nic nie da. Działaj krok po kroku idąc spokojnie do celu, nie obawiając się Marsa, który tak do końca nie jest pewny czy ma Cię zaatakować. Czując się ciągle zobowiązana, nie przeceniaj swoich mocy oceniając każdą sytuacje zbyt optymistycznie. Słońce z Ryby może konkrety zasłaniać. Popatrz na real, przemyślaj detale podejmując się funkcjonować awangardowo. W każdej kwestii słuchaj głosu serca. Szybciej czy później okaże się czy jest to dla Ciebie dobre. Polegając na sobie i postulatach staruszka Saturna nie widzę, że zagubisz się, ale wybierzesz ostatecznie to, z czym jest Ci bardzo dobrze. Myśl więcej o sobie.

Waga 23.8-22.9


Z gwiazdami w znaku dalekiej Ryby atmosfera przemienia się nie do poznania. Tu potrzeba więcej górnolotnych uczuć, emocji, zjednania dusz, które może nie są na Twoje wyobrażenia. Zanim stwierdzisz, że tego wszystkiego jest dla Wagi za wiele nie pozwalaj się całkowicie odrywać od rzeczywistości. Wolność i niezależność nie ma wcale z tym nic wspólnego. Osobiste odczucia nabierają ogromnego znaczenie, gdy się patrzy na świat przez pryzmat Słońca w znaku wody. Zawodowo trzeba byłoby pokazać, kim jesteś, na co Cię stać, pamiętając o wyeksponowaniu osobistych talentów. W miłości i w związkach pilnuj, aby całość była po Twojej myśli. Nie musisz zabierać się do walki o swoje osobiste wolności. Uranus stojąc naprzeciw sprzyja poznawaniu ważnych procesów, nawet, gdy jest, na przykład ciężko, gdy są problemy w partnerstwach - prawdziwa miłość może trwać, szczególnie jeszcze chodzi o wspólną przyszłość ludzi i miejsca, gdzie teraz się znajdujesz. W innym przypadku, nie ma to sensu. Stoisz nadal w punkcie zainteresowania, lśniąca blaskiem i pewnością siebie. Mars serwuje wszystko, co potrzeba, a przy okazji można odkryć swoje jeszcze nieznane strony. Zawodowo prezentujesz nowe pomysły, a sensowne idee są od razu zaakceptowane. Trudne zadnia wykonujesz ze spokojem. Możliwe, trzeba będzie innym tłumaczyć, godzić lub grać w innej formie sędziego. Poniedziałek, jeszcze niemrawy z Księżycem w znaku Baran. Następnie wszystko się zmienia. Rozpoczynasz tydzień pełen nadziei, gdzie fantazja, inspiracji i miłość stoją na pierwszym miejscu.

Skorpion 24.10.-22.11


Na szczęście Wenus, Słońce i Merkury ustawiły się w trygonie. Gwiazdy świecą dla Ciebie pragnąc Twojego uzdrowienia i uporządkowania kwestii prywatnych i zawodowych. Środek tygodnia z Księżycem naprzeciw może wydać się jednak dziwny. Sortując swoje myśli uwzględniaj, przede wszystkim wartości życia. Co pozostanie przy Tobie na dłużej? Z kim możesz wchodzić w współpracę, kooperację budując solidności. Zawodowo pokazuj się pomocny. Może ktoś słabszy potrzebuje Twojej pewności i zdecydowania. Jowisz w Twoim znaku jest przyjacielem ludzi. On chce być z innymi, służyć, wzrastać i dawać szczęście. W komunikacji wykorzystaj swoją intuicję, emocje oraz fantazję. Im bardziej skierujesz uwagę na kogoś tym większa jest pewność, że Twoje kwestie pójdą bardzo gładko. Z Wenus nie będzie problemu w sprawach relacji wszelkiego rodzaju. Otoczenie akceptuje Cię. Ty sam rozsyłasz magiczny czar. A może miłość czeka również gdzieś za rogiem? Single mogą świadomie wykorzystać dobre planety do wyruszenia na podboje serca. W partnerstwach panuje piękna harmonia. Wysoka emocjonalność daje pewność, że ktoś jest do końca wyłącznie z Tobą. Nie trzeba robić nic na siłę reagując odmienne niż osoba na przeciw. Patrząc w przyszłość spróbuj najpierw dogadać się z samym sobą. Do czego dążysz? Czego pragniesz i się domagasz? Gwiazdy, bowiem spełniają wszystkie Skorpiona marzenia w trzech, boskich trygonach. W pracy motywacja i pewność siebie przyczynia się do zbierania najlepszych punktów. Gdy otocznie wielbicieli zwiększa się nie musisz być taki skromny. Pokazuj swoje talenty i możliwości. Ten piękny tydzień będziesz na pewno długo pamiętał.

Strzelec 23.11.-21.12


Mars w Twoim znaku jeszcze stoi w aktywnym kwadracie do Neptuna. Energia krąży gdzieś dookoła szukając odpowiedniego wyjścia. Skup się na swoim celu, gdy aż trzy gwiazdy przeszły do znaku wody, Ryby. Masz przy sobie przecież wielką moc planety energii, aby świadomie kierować nią i posłużyć do osiągniecia najwyższych celów. W poniedziałek pokazujesz się bardzo bojowo. Wiesz, czego chcesz i dokąd dążysz. W środę już bym uważała, kiedy Wenus połączy się, dla Ciebie w kwadracie, z Neptunem. Pozostań ciągle w realu nie uciekając w świat bajki i fantazji. Brak orientacji może być przyczyną niepomyślności, a Neptun czeka na Twoje błędy. Obserwuj ludzi dookoła pilnując swoich wiar i priorytetów. Możliwe, że coś zgubisz, spóźnisz się czy zapomnisz. Skup się wykonując każdą powinność bardzo dokładnie. Szczególnie te z Was, które wykonują precyzyjne czynności potrzebują wyjątkowego analizowania i układania całości w myśli. Ostatecznie najlepiej byłoby zająć się tym, co lubisz, co jest Twoim hobby dorzucając własną inspirację oraz fantazję. W związkach koniecznie potrzebujesz wolności. W innym przypadku odczujesz niechęć i brak powietrza do oddychania. Informuj bezpośrednio partnera o swoich potrzebach bez omijania prawdy. Wyszukaj jednak odpowiednie słowa. Z Merkurym w znaku Ryby szybko dochodzi do rozczarowań, dotknięć czy niepewności. Zadbaj o pokój, kompromis i dyplomację. Także single mogą postępować nieco ostrożniej. Gdy zawodowo dodajesz gazu, nie zdziw się, że nikt nie może za Tobą nadążyć. Lepiej zajmuj się swoimi indywidualnymi obowiązkami, wtedy pewne jest, zdobędziesz sto procent najlepsze rezultaty!

Koziorożec 22.12.-20.1


Bez celu nie możesz żyć, a gwiazdy w Rybie pobudzają do istnienia Twoje marzenia i wyobraźnię. Czy tu gdzie jesteś wszystko pasuje? Czy ramy, którymi Cię ubrano nie powinny być trochę szersze? Mając bardzo dobre uczucia pragniesz z miejsca dosięgnąć swoje pragnienia. Środek tygodnia jest bardzo dobrym momentem. Dla miłości, kwestii materialnych i realizacji tego, na co od dawna czekasz. Gdy w związkach wszystko jest dobrze, nie masz się, o co martwić. Single w tym czasie spacerują z głową w chmurach. Dla niektórych będzie pewnie niespodzianką, jak szybko się bez pamięci zakochają. Pamiętasz jednak ciągle o swoich priorytetach. Koziorożec pragnie partnerstwa prawdziwe, wierne, tak najlepiej do grobowej deski! Gdy miłość kwitnie, a praca wrze, będzie można napełnić portfele. Wykorzystaj środę i czwartek do załatwienia bardzo ważnych spraw zawodowych. Możesz, bowiem podpisać istotne umowy, zapoznać ciekawych ludzi idąca prostą drogą do celu. Czas szybko leci, pamiętaj, Saturn w Twoim znaku czeka z cierpliwością na wykonanie rzetelnie i sprawiedliwe każdej czynności. Twój patron w sextilu do Merkurego chce więcej bezpieczeństwa, pewności i stałości. W budowaniu związków, w domu, pracy. Bez narzekania i patosu. Wszystko wykonasz z wielką pilnością szukając nowych, kreatywnych rozwiązań na palące tematy. Twoja wyobraźnia działa z Merkurym w wodzie, ale tutaj jest pewność, co wymyślacz ochroni Cię w przyszłości przed błędami. Słońce daje Koziorożcom siłę. Nie boisz się podejmować nowych zadań oraz zobowiązań. Idziesz dalej do mety, a Twoje koncepty będą zatwierdzone przez kolegów i przełożonych. Znajdziesz dużo miejsca do zadowolenia i spędzania czasu w miłym towarzystwie. Pełną parą naprzód, przeskakujesz z miejsca na pierwszy front zwycięstwa. Szczęście przecież nie może czekać! Złap je za rogi dla siebie, aby nie zmarnować ani minutki. Powodzenia!

Wodnik 21.1.-19.2


Poprzedni Nów Księżyca z zaćmieniem uaktywnia Twoje myślenie. Gdy planety przeszły do sąsiedniej Ryby nie odczuwasz pustki, ale zauważasz ile jest dookoła Ciebie wolnego miejsca. Marząc o przyszłości nie zadowolisz się byle, jaką alternatywa. Wodnik otrzymuje, bowiem od swojego patrona masę opcji i możliwości do wykonania czegoś konkretnego. Mars pomaga w pięknym sextilu motywacją, siłą i wiarą w siebie. Tylko wybór celu może być mniejszym lub większym problemem, kiedy ma się aż tyle szans dookoła. Kierując się tolerancją, sprawiedliwością i wolnością pragniesz wykonywać swoje prace według osobistego schematu. W partnerstwach kochasz niezależność, ale to nie znaczy, że pozostaniesz samotny. Szukając zrozumienia, wyrozumiałości z optymizmem będziesz podążał swoją drogą. Uran przyświeca Ci radośnie, a Mars wytrwa przy Wodniku niosąc ze sobą żywe idee. Te musisz do końca zrealizować w rzeczywistości. Słońce, Wenus i planeta Merkury wodzie proponują odgadniecie i zrozumienie swoich własnych, zagmatwanych emocji. Twoje nastawienie do najbliższych może zmienić cały świat dookoła. Z Jowiszem w Skorpionie nie próbuj nikomu uwodnić, że jesteś lepszy i masz całą wiedzę w swoich erkach. Wycofałabym się z ryzyka, aby pokazać się jak funkcjonuje znak przyszłości. Dla każdego to samo, po równo, jak mówią Twoje, osobiste gwiazdy. Z Wenus w sąsiedztwie nie musisz marzyć już o miłości. Mars prowadzi za rękę, a zarys i punkt docelowy masz sobie sam wyznaczać. Zawodowo pomyślałabym w przełomowym roku o większej odpowiedzialności. Masz bardzo duży potencjał i zanim gwiazdy zasygnalizują nadejście wiosny zrodzi się w Tobie pragnienie bycia szczęśliwym. To może się udać! Przygotuj plan. Niedługo będziesz gotowy do istotnych skoków.

Ryba 20.2.-20.3


Aż trzy planety znajdują się w Twoim domu. Słońce, Wenus i Merkury pragną abyś w końcu wyszła na prostą do przodu. Początek tygodnia jest bardzo piękny, w środku trzeba będzie uważać. Koniec może przynieść chaotyczności. Skup uwagę na sobie, Neptun, bowiem w różnych konstelacjach działa wielopłaszczyznowo. Szczególnie druga dekada urodzonych z kwadratem Marsa może stracić cierpliwość. Bądź spokojna, nastaw na lepsze, wierz i kieruj nadzieją, ale patrz, co się święci w rzeczywistości. W środę Neptun łącząc z Merkurym spełnia niektórym marzenia, a innych może sprowadzić na bezdroża. Patrz, co podpsujesz, co mówisz, nie dając wmówić, że gruszki rosną na wierzbie. Z gwiazdami o sympatycznym charakterze będziesz podejmowała bardzo ważne decyzje. Cztery tygodnie mają być zakończeniem, finalizacją i podsumowaniem minionych dwanaście miesięcy. Propozycji jest cała masa, wielbicieli, zainteresowań oraz szans realizacji Twoich wyobraźni. Postawiłabym na konkrety, zabezpieczenia i pewności obracając każdy papier dwa razy w ręku, jeżeli chodzi o kwestie profesjonalne. W pracy może trzeba będzie bronić swoich racji, projektów odpowiednimi argumentami. Wyczucie oraz intuicja pomoże odróżnić wrogów od przyjaciół. W związkach i relacjach partnerskich wszelkiego rodzaju emocje należy połączyć z punktem docelowym, który chcesz zdobyć. Twoją metodą, bez negatywnej krytyki ze strony partnera/współpracownika. Gdy Wenus ustawi się w kwadracie do Marsa w ognistym Strzelcu przygotuj się na atak, który będziesz musiała odebrać z głową. Nie pozwalaj na więcej, Księżyca, bowiem przejdzie do Bliźniaka. Dosyć byłaś już ograniczona. Twoje życie nie musi wyglądać jak bajka, ale ze Słońcem w sextilu do Saturna zrozumiesz każdą sytuację( czy to prywatnie czy profesjonalnie) opierając się na lojalności, porządku, dbając do końca o osobiste struktury myślenia. Koniec z marzeniem o baśniowej przyszłości. Teraz chcesz związków opartych na tych samych wartościach, budując tym samym bezpieczne dni następne. Spożytkuj jak zawsze swoją mądrości. Gwiazdy są przy Tobie w każdej sytuacji.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 19.2.18 do 25.2.18. Wenus koniunkcja Neptun. Mars kwadrat Wenus."Rzeczywistość jest z tej samej przędzy, co i marzenia."( Władysław Reymont)

Gdy Słońce przeszło dziś, w niedzielę 18.2.18, o godzinie 18; 18 do znaku Ryby znajdujemy się na końcu znaku zodiaku, która ma finalizować, zamykać i jednoczenie rozpoczynać przyszłą fazę. Gwiazdy znajdujące się w wodzie ( także Wenus i Merkury) rozpuszczają, transcendują szukając innych, pewnie wyższych form adaptacji. Nie będziemy przecież wszystkiego ciągnąć do wiosny! Tego byłoby za wiele i mogłoby stać się obciążeniem dla każdego znaku zodiaku! Wszystko, o czym mówią gwiazdy w znaku Ryby, gdzie znajduje się jej osobisty patron, Neptun, po więcej niż 100 lata, nie dotyczy materii... Nie, nie musisz za okna wyrzucać starych rzeczy i pieniędzy. Tu chodzi o wszytko, co niewidoczne dla oka, ale odczuwalne całym naszym wnętrzem. Kto się boi musi być uleczony. Kto jest obrażony musi odszukać form zgody. Kto cierpli powinien znaleźć ukojenie. Kto się zgubił, będzie szukał wyjść z zawiłych labiryntów. Kto zamknął swoje serce na życie, cierpienie i ból innych będzie musiał pomalutku szukać źródeł, które doprowadza go do harmonii. Z samym sobą i otoczeniem. Gdy Słońce znajduje się w Rybie otrzymaliśmy zadanie odróżnienia prawdy od iluzji, porzucając za sobą, to, co jest snem i bajką. Przed nami dużo pracy w domach, związkach, pracy, polityce i ogólnie świecie. Saturn i Pluton w Koziorożcu nie serwują nam nic za dramo. Wszystko wymaga rzetelności i dyscypliny. Aby nie zagubić się w obszarach wody nie trzeba rezygnować ze współczucia, miłości ponadwymiarowej i działania na rzecz innych. Ale przy wszystkich czynnościach, które wykonujesz i czujesz.... nie powinieneś zostawić samego siebie bez odpowiedzialności, opieki dbając zawsze o indywidualne potrzeby. Negatywną cechą ( każdy znak ma dwie strony medalu) Ryb jest rola "ofiary", która tłumaczy niemożliwości realizacji osobistych celów. Mów, co czujesz, ale nie gub się w realu. Siedem dni może w środku tygodnia przynieść, bowiem rozczarowania, a od soboty konflikty partnerskie. Widząc nie wszystko jasno pozostań przy swoich postulatach nie dając manipulować się wodzie. Jest, bowiem wiele sygnałów, dla tych osób, które są tu i teraz ze spełnią wizjonerskie, wspaniałe plany, które będą miały wieczną trwałość w przyszłości!

Ja życzę wszystkim dobrego tygodnia i zapraszam do czytania horoskopu tygodnia! Powodzenia!

"Gdy widzimy tylko to, co chcemy widzieć osiągniemy duchową ślepotę" (Maria von Ebner- Eschenbach)


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji