widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-03-12

Horoskop tygodniowy 12.03.18 - 18.03.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 12.03.18 - 18.03.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.


11.3.18 Słońce w Rybie, Księżyc w Koziorożcu..

Konstelacje tygodnia:
Jowisz znajduje się w biegu wstecznym. Wenus i Merkury są w znaku Barana. W poniedziałek Słońce w Rybie stoi w sextilu do Jowisza, Mars w Strzelcu w trygonie do Urana. We wtorek Wenus ustawia w kwadracie do Saturna w Koziorożcu. W środę Słońce stoi w trygonie do Jowisza. Nów Księżyca Rybie 17.3.18 odbywa się o godzinie 14; 11 przy Chironie. Słońce, Księżyc, Chiron jest w aktywnym kwadracie do Marsa. Czerwona planeta w tym samym dniu przeskakuje do znaku Koziorożca. Merkury jest w kwadracie do Lilith.

"Mogłaby zamknąć oczy, udawać, że wszystko jest w porządku. Wiedziała jednak, że nie da się żyć z zamkniętymi oczami."(Cassandra Clare)

Baran 21.3-20.4


Jesteś znakiem inicjatywy, impulsu działania. Pragniesz zrealizować się w swoim życiu, poruszyć i zmienić to, co Ci nie odpowiada. Wenus i Merkury jest przy Tobie. Tuż przed ważnym Nowiem Księżyca w sąsiednim znaku jest świetna okazja, aby wyjść do ludzi, wysłuchać ich pomysłów, przedstawiać swoje. Nawiązuj kontakty, przyjmuj propozycje. Wiosna jest świetny czasem dla Ciebie abyś odnowił wszystko od góry do dołu. Nowe tematy będą zajmować Cię bardzo długo. Sam Nów nakłania do przemyślenia i odnalezienia ciekawszych idei, które będą łączyć Barana w jedno, z ludźmi o tym samym myśleniu, jednocześnie realizując samego siebie. Otwarta inicjatywa, odwaga i przedsiębiorczość jest możliwa do końca tygodnia. Mars stoi w pięknym trygonie. Wykaż się dynamicznością, pogodą serca, wiarą w siebie! Wiele oczu patrzy na Barana, jako przykład. Otoczenie słucha tego, co powiesz i gdzie kierujesz swoje następne kroki. W partnerstwach i dla singli ważne jest od zaraz budowanie mostów, komunikacji i otwarty dialog poparty dobrą intencją. Twoje zainteresowanie innym będzie otwierać serca. Realizuj swoje marzenia wczuwając się w nastrój innych. Skorzystaj z intuicji! W tym tygodniu profesjonalnie możesz rozpocząć coś nowego. Pokazuj przełożonym swoje kompetencje. Przede wszystkim chodzi o kwestie odpowiedzialności, uwagi i dyscypliny. Nie obawiaj się być sobą!
W miłości daj odczuć drugie osoby swoje zainteresowanie. Będziesz z radością wchodził w ten magiczny, wiosenny czas.

Byk 21.4-20.5


Z Twoją Wenus i Merkurym w sąsiednim znaku liczy się własna inicjatywa, działanie oraz odwaga. Idąc do Nowiu księżyca w Rybach, w pozytywnym aspekcie będziesz jednak wiedział, jak wykorzystać swoją intuicję, gdzie otrzymasz najwięcej korzyści i jak spożytkować przeogromną operatywność. Ze Słońcem w mistycznych Rybach pragniesz przejść dalej, poszerzyć granicę możliwości, oddać do końca pasji. Tu nie ma innego wyjścia i tak też będzie. Tylko pamiętaj, nie każdy jest godny zaufania i nie wszyscy podzielają Byka poglądy. Wybierając drogę osobistych ideałów postaw swoją osobę na pierwszym miejscu, budując granice do tych ludzi, którzy chcą Cię wykorzystać. Bezwarunkowo. Od natychmiast trzeba myśleć o sobie pracując dla innych, ale pamiętając o spełnieniu życzeń serca. To jest teraz realne, na wyciągnięcie ręki. Jesteś w stanie dać bardzo dużo innym z siebie. Całość ma charakter niesamowicie intensywny. Na pierwszej pozycji trzymaj swoje życzenia i marzenia. Nie podlegając już innym i wykonując to, co narzuca Ci otoczenie. Ten miesiąc jest wyjątkowi przełomowy. Z trygonem Saturna, Plutona i Lilith będziesz sam kształtował swój los, według własnych upodobań. Zawodowo robisz kolosalny krok do przodu. Twoje plany realizuj ze spokojem. Nie ma, co się śpieszyć. Zresztą, Saturn nie pogania, ale zwalnia jeszcze tempo. Jowisz na przeciw zatrzymał się. Czyżbyś zapomniał o sprawiedliwym podziale wartości? Oceniaj realnie swoje przeogromne szanse dane Ci przez niebo.

Bliźniak 21.5-21.6


Słońce i Nów jest w kwadracie, abyś dostrzegł, co trzeba zmienić, gdzie są fakty i jak zrealizować największe marzenia. Z Wenus i Merkurym w ognistym Baranie chcesz się spełnić. Osobiście i zawodowo. Myślę, że już od dłuższego czasu wypada dostrzec swoje wartości i jakości, aby nie marnować czasu na fantazje i mrzonki. Mars na przeciw i w niekorzystnym aspekcie do Luny przypomina o miejscach i wydarzeniach z przeszłości, które jeszcze nie są zaleczone. Wielka wiara w ludzi nigdy się nie skończy. Myśląc o spełnionym życiu osobistym chcesz się cieszyć i dążyć prostą ścieżką do szczęścia. Planety nakłaniają do zmiany perspektywy i dostrzeżenia nie tylko tego, co sobie wymyślisz, ale również nie pominięcia faktycznych uwarunkowań. Czy przy tak wielkiej dynamice wydarzeń jesteś bezpośredni i otwarty? Co kryje się w Twojej głowie? Jakie marzenia nie zostały uaktywnione? Gdy ze Słońcem w Rybie wszystko płynie i łączy się w jedno, wykorzystaj swój talent komunikacji w pracy i życiu prywatnym. Z jednoznacznością, prostotą i konkretami dotrzesz dalej aniżeli sobie wyobrażasz. Mów, o co Ci chodzi i co masz na dnie serca! Szukając bezpiecznych miejsc sam przecież wiesz, gdzie znajdują się Twoje limity. Z Nowiem w znaku mistycznych Ryb potrzeba bardzo dużo zaufania i wiary, że na końcu wszystko się spełni. Jeżeli tego jest brak, trudno będzie spokoju ducha i beztroskiej idylli! Włączaj swoją intuicję, zaufaj w bieg wydarzeń i siłę motywacji. Idąc do wiosny masz bardzo dobre karty, aby wyrzucić to, co nie potrzebne, podchodząc do nowego z innym wyobrażeniem i nastawieniem. Może być dużo lepiej. Mars wychodzi z opozycji 17.3.18 i nic nie stoi w drodze do spełnienia.

Rak 22.6.-22.7.


Wenus i Merkury znajdują się już w odważnym Baranie i razem z pozycją tych gwiazd dostrzegasz, najpierw, które partnerstwa wymagają przemiany, gdzie potrzeba, coś w końcu powiedzieć i jak wykorzystać więcej spontanicznych pomysłów. Nic samo się nie zrobi. Idąc do Nowiu wyczujesz od razu jak sam reagujesz na pewne sytuacje. Mars ustawiający się naprzeciw, od soboty, może wprowadzić w osłupienie, swoją twardością i koniecznością zadbania najpierw o samego siebie. Jowisz, mimo swojego biegu wstecznego stoi nadal w trygonie! On zafunduje Rakom wiarę w siebie i możliwości realizacji każdego marzenia. Do tego trzeba zaliczyć związki i partnerstwa wszelkiego rodzaju. Prywatnie i zawodowo. Księżyc stojąc podczas Nowiu w trygonie do Twojego Słońca, dodatkowo z pozycją Chirona ma uzdrawiać przez konfrontację z swoim słabościami. Każdy ma ich wiele i wystarczy się z nimi pogodzić, zaakceptować, idąc dalej. Uczucia, emocje płyną jak woda i nic nie jest wstanie ich zatrzymać. Podchodzisz do wydarzeń bardzo odważnie. Z planetą szczęścia i ekspansji nic nie jest w stanie Cię zadziwić, ponieważ moc zaufania jest przeogromna. Wierzysz w siebie i dobry los. Postanowisz wyciągać wnioski z przeszłych historii. Czy to chodzi o pracę, czy też o partnerstwa. Rak sobie poradzi. Obojętnie, co i kto stanie Ci na drodze. Żadnej aktywności się nie boisz, a przyszłość ma bardzo dużo boskich niespodzianek i przyjemnych historii, w które wejdziesz z entuzjazmem. Wenus i Merkury w Baranie nie pozawalają na poddawanie. Wykorzystasz swoją intuicję i metody komunikacji w kwestiach zawodowych, wcale nie redukując wymagania. Dlaczego masz zaniżać swoje wartości i się poddawać? Przecież jesteś dla siebie najważniejszy.

Lew 23.7.-23.8


Z Wenus i Merkurym w trygonie czujesz świetną energię dookoła. Zmotywowany, silny, z dobrym humorem wierzysz w swoje moce i otoczenie. Wszystkie zadnia i tak będą wykonane, a Słońce w znaku Ryb przypomina o całkowitym poświeceniu się sprawom o wyższym znaczeniu. Lew wie, los leży w jego rękach. Sam jesteś dla siebie sterem i okrętem. W związkach śmiało przedstawiasz swoje zdanie, nie patrząc na bok, nie obawiając niczego. Chcesz z biegiem tygodnia uporządkować najważniejsze priorytety. Także emocjonalne i uczuciowe. Będąc w przyjemnych relacjach dajesz tyle ile dostajesz, stawiając na dialog i porozumienie. Dobrych pomysłów na pewno nie zabraknie. W domu będzie się można szybko dogadać. W pracy zadziwisz swoimi ideami i każdy chce biec po Twojej stronie. Mars przez cały tydzień stoi w pięknym trygonie. Spożytkuj te świetne aspekty do inicjatywy i przyciągnięci uwagi osób, na których Ci zależy. W miłości pozwalasz sobie na dużo więcej. Szkoda byłoby się ograniczać i trzymać swoje pasje na wodzy, gdy jest tak pięknie. Wszystko, co wpadnie do głowy połącz najlepiej z zaangażowaniem i ekspresją. Marzec może być najpiękniejszym miesiącem roku. Dołóż wszystkich starań przeprowadzając wiosenne zmiany, poprawiając swoje myślnie, unowocześniając idee na przyszłość. Podczas Nowiu Księżyca w znaku Ryb nie bierz emocji za chaos uczuciowy. Zaufanie w dzień następny jest każdemu potrzebne, nawet, gdy w danym momencie nie potrafisz zebrać rozsypanych puzzli w jedną całość. Będzie dobrze. Pozwól sobie na spędzenie dużo czasu z osobami, które są Ci bliskie sercu.

Panna 23.8-22.9


Dopóki Słońce znajduje się naprzeciw nie możesz znaleźć granicy, brzegu i konkretu, którego tak zawsze się trzymasz. Nadchodzący, ważny, dla Panny Nów Księżyca w opozycji chce jeszcze raz podkreślić, że nie każdy limit da się określić, a Twoja analiza, przemyślenia i kalkulacja od czasu do czasu nie da się wszędzie zastosować. Podczas tego wydarzenia można nauczyć się łączności, pojednania i wybaczania. Zrozumienie nienamacalnego i niepojętego. Miłość, zaufanie jest przykładem, które nie da się zamknąć w małych dłoniach. Na szczęście podczas tego wydarzenia Mars wskakuje do Koziorożca, aby każda myśl, idea, przebłysk świadomości z miejsca wdrożyć w życie i po długim namyśleniu, po prostu zrealizować. Siły od niedzieli nie zabraknie! Pokażesz się światu, jako osoba stabilna, pewna siebie i niepozwalająca już na wahania i słabości. Wenus i Merkury w ognistym Baranie daje Ci mnóstwo czasu na przeprowadzenie rewolucji, poprawek czy dołączenia innych, innowacyjnych pomysłów. Tylko niedobre plany nie są do poprawiania. W związkach wszelkiego rodzaju, gdzie, coś nie pasuje, przedstawiasz śmiało swoje wymagania, wyciągając tym samym wnioski z dni minionych. Porządki wiosenne przywitasz z radością. Nie musisz wchodzić w następne lata z bagażem zbędnych emocji. Postanawiasz swoją energią świadomie kierować, nastawiając w efekcie końcowym na niepodważalne zwycięstwa! Tego Ci brakowało. Jowisz w retrogracji przypomni o tych talentach, które jeszcze nie wykorzystałaś. Przedstawiając światu swoją optymistyczną twarz zdziałasz mnóstwo w szybszym tempie, aniżeli myślałaś wcześniej. Saturn podnosi ciągle poprzeczkę. Z jego trygonem nie ma wyzwań, z którymi sobie nie poradzisz.

Waga 23.8-22.9


Z Twoją patronką w opozycji trzeba wychodzić do ludzi, inicjować i zajmować innymi, pokazując swoje zainteresowanie. Stworzenie harmonii między Tobą i otoczeniem pewnie nie jest sprawą prostą, ale do wykonania. Słońce jeszcze w Rybie daje sygnał by zjednoczyć się z całością i uwzględnić potrzeby najbliższych. Bliskich i dalekich. Kieruj się pozytywnym myśleniem. Ale jeżeli Ty czegoś pragniesz mów prosto. Gwiazdy w ognistym Baranie nie kręcą, tylko z miejsca prezentują, o co im chodzi. Nie każde zachowanie będzie się dyplomatycznej Wadze podobać, ale przecie w świecie jest masa ludzi o różnych charakterach. Mars do końca tygodnia stoi w pozytywnym aspekcie. Zabierasz się z animuszem do konstruktywnych zadań, nie zapominając o swoim odpoczynku, stanie ducha oraz ciała. Nie musisz dzielić energii. Masz jej przy sobie bardzo dużo. Także przyda się przy Nowiu, gdy Księżyc w znaku wody, chcąc rozpuści wszystkie bariery, przenosząc nas w świat fantazji, intuicji, śmiałych czynów i współczucia dla innych. W pewnych chwilach należy dopasować się do innych, co nie znaczy, aby zapomnieć o potrzebach serca. Nów Księżyca z AC w Lwie ciągle sygnalizuje, aby samej się realizować. Planuj dobrze, analizując każdy punk następny, mając na względzie wielki, przyszłościowe idee, które powinny być z głową uaktywnione. Jeżeli jesteś niezrozumiana poszukaj szybko innych, rewolucyjnych metod do wyrażania tego, za czym tęsknisz. Środek tygodnia przedstawia się pracowicie i szybko. Koniec znowu romantyczno-nieuchwytnie. Czerwona planeta ustawia się od soboty w kwadracie, jak stoi Saturn dla pierwszej dekady urodzonych. Z jej pozycją nie bierz na swoje barki za dużo zadań. Całość trzeba wyważać, a zacne cele zdobywać, krok po kroku, z ogromnie dyscypliną.

Skorpion 24.10.-22.11


Jowisz zatrzymał się w Twoim znaku abyś rozpoczął ponowne odszukanie szczęścia, innych sensów życia i sprawiedliwych dróg do satysfakcji. Jego pozycja daje każdemu z Was mnóstwo możliwości, za którą podąży uwaga otoczenia, sukcesy i powodzenia. Idąc do Nowiu w radosnym trygonie jest świetny moment na odrzucenie niepotrzebnych, trudnych emocji, które przeszkadzają w dojściu na szlachetne pozycje. Środek tygodnia może okazać się taki sobie, kiedy Księżyc z Wodnika nie pasuje do Twoich myśli, wyobrażeń oraz pragnień. Z innej strony jest szansa dopuszczenia do siebie nowoczesności, techniki i śmiałych, nieznanych konceptów. Trzymanie na starym i tak nie będzie już możliwe idąc dalej przez następne miesiące. Pomoc nadciąga zaraz przy Nowiu w romantycznym znaku Ryb. Wyciągniesz dla siebie najlepsze profity do opanowania wszelkich sytuacji uczuciowych. Obraz tego, co chcesz zdobyć masz jasno przed sobą. Zdobędziesz go głową, wysoką analizą, zaufaniem w siebie i moce wyższe. Kto nie ufa, może nie potrzebnie wpaść nad drogi niepotrzebnych objazdów. Na szczęście od soboty Twój drugi patron, Mars, przechodząc do Koziorożca, dostarczy ogrom siły, abyś nie zrezygnował z siebie. Krok za krokiem, z zaangażowaniem i konkretami odnajdujesz w swojej głowie jeszcze ciekawsze idee i metody do ich osiągniecia. Z planetami w Baranie odczujesz nadto ochotę na przemiany, odnowy i urozmaicenia. Dobrze jest mieć tyle mocy przy sobie i świadomie kierować nawet do nieznanego, czując przypływ świeżego powietrza. Słońce w Rybach serwuje dużo emocji oraz uczuć, które trzeba konkretnie wykorzystać. Gdy moc jest przy Skorpionie obejmij słowem, to, co czujesz. A może jeszcze lepiej czynem? Ty sam wybierasz. Tylko trzymaj się prawdy. Jowisz nie akceptuje nieprawdziwości.

Strzelec 23.11.-21.12


Planety w wodzie i ogniu na przemian nie dają stabilności emocjonalnej i duchowej. Księżyc idąc drogą od ziemi, przez powietrze do wody sygnalizuje zmiany, zawahania, przemyślenia i czas pożegnania. Z tym, co zbędne, co przeszkadza zrealizować swoje marzenia, co nie daje spełnić się i przejść do wykonania wspaniałych, życiowych celów. Woda podczas Nowiu Księżyca w kwadracie wyciągnie na powierzchnie Twoje nastroje, pewnie brak pozytywnego myślnie, prawdopodobnie zbyt małą pewność siebie, konfrontując ze swoimi stronami cierpienia. Chiron przy Nowiu mówi o bólu, który powinnyśmy zaakceptować i nauczyć z nim istnieć. Innego wyjścia nie ma, gdy przeżyło się w ostatnich latach koniunkcję Saturna i Plutona ze Słońcem. Gwiazdy w Baranie, z drugiej strony, są pełne inicjatywy, świeżego i niepoznanego. Znak ognia, jak Ty, chce żyć i czerpać za każdego dnia najwięcej radosnych promieni słońca! Mars pozostaje w Twoim znaku do końca tygodnia. Pokazuj się bardzo odważnym, korzystając z jego intensywnych impulsów do obudowy wielkich ideałów. Przez dwa miesiące korzystałeś z pięknej energii, która w połączeniu z Uranem przyniosła miłe niespodzianki. Teraz, przy sobotnim Nowiu należy przeszłe miesiące podsumować, poklasyfikować swoje emocje i odczucia, aby poczuć się uzdrowionym, lekkim i bardziej swobodnym, nie rozpamiętując bez końca minionych cierpień. Z biegiem czasu zobaczysz jak będzie dużo łatwiej mówić o tym, co się wydarzy, co Cię zabolało i jak w ogóle podchodzisz do związków i partnerstw. Gdy Twój partner ma być Twoim odbiciem, sprawdź czy wszystko jest w porządku. Z Tobą także. Wenus namawia do inicjatywy, do poznania nowego i powrotu do życia. Merkury nakazuje działać bezpośrednio. Czego chcesz i co oczekuje w każdej relacji? Konstelacje tych gwiazd przydadzą się na pewno także zawodowo; po Nowiu już wiesz, gdzie znajdziesz bezpieczne miejsca, nie zapominając nigdy o sobie.

Koziorożec 22.12.-20.1


Merkury i Wenus w Baranie zabiera cierpliwość. Gdy Saturn ciągle podnosi poprzeczkę, starając nadążyć jego wymogom zaczynasz porównywać się do innych, budząc w sobie złe uczucia. Twój patron jednak nie chce pomniejszania Twojej wartości, ale dostrzeżenia, jak pracujesz, jak oceniasz siebie, jak wykorzystujesz swoje zaangażowanie, doświadczenie, dążąc do celu, kooperując z otoczeniem. Z planetami w ogniu wypada odnaleźć zadowolenie z samego siebie, żyć pełnią życia i nie bać nowych, niepoznanych impulsów. Jest możliwe, że gdzieś po drodze zapomniałeś o swoich potrzebach prywatnych i zawodowych. A może robisz za wiele dla innych, pozwalając się wykorzystywać? Stawiając siebie samego w cieniu, nie doceniając tego, co robisz odrzucasz wiarę, pozytywną energię i moc do zdobycia celów. Idąc dalej do Nowiu w romantycznej Rybie będzie jednak coraz lepiej. Zaufanie obudzi się ze snu śpiącej królewny, a Mars wchodząc do Koziorożca domu ogłosi atak do boju po wymarzone trofea. Energia może Cię już od soboty wieczór rozpierać biegnąc z jednej pracy do drugiej. Agresja skierowana przeciwko sobie nie ma sensu. Dobrze, wiele razy robimy, coś wbrew przeciw sobie, ale nie dajmy się zwariować mijającym konstelacjom! Saturn chce pewnej postawy, trwałych wyników i zasłużonych orderów. Nie osiągniesz tego bez entuzjazmu, pasji i potężnej wewnętrznej mocy. Na szczęście czerwona planeta rozpoczyna uaktywnianie motywacji, wlewając z godziny na godzinę coraz więcej harmonijnej i pewności siebie. Z Nowiem Księżyca w Rybie już wiesz, jak swoje marzenia, fantazje oraz wizje wdrożyć w konkretne istnienie, bez doszukiwania włosów we własnej zupie. Skup uwagę na sobie! Zajmuj sobą i swoimi pragnieniami! Spacerując, może w parku stwierdzisz, że więcej osiągniesz, nie deptając indywidualne marzenia. Skuteczną motywację, otrzymaną od Marsa wykorzystasz bardzo dokładnie, przez następne dwa miesiące, do zdobycia szczytu. Nie obojętnie, jakiego.

Wodnik 21.1.-19.2


Życie to zmiany i szkoda będzie, gdy nie budząc się ze snu zimowe przegapisz wspaniale wpływy Wenus i Merkurego w Baranie. Idąc do Nowiu Księżyca można będzie zaniemówić. Ale, po co? Wcześniej z Księżycem w Twoim znaku dasz radę przedstawić, o co Ci chodzi, przyjąć nowe, ciekawe znajomości i otworzyć oczy na pozytywne wpływy z otoczenia. Mars, jeszcze w Strzelcu, postawi do końca tygodnia na proste nogi. Pozytywną energię wykorzystaj w relacjach do wyjaśniania i zamykania trudnych etapów. Planety w ognistym Baranie wpływają bardzo harmonijnie na Wodniak. Jesteś otwarty, pełen inicjatywy i samozadowolenia motywując się w każdej chwili. Wszystko przecież się uda! Z Nowiem Księżyca wypada porzucić stare maski i role, dostrzec gdzie zrobiłeś za mało, gdzie nic nie powiedziałeś, ale skrzętnie chowałeś obolałe emocje pod dywanami. Czas zrobić porządki idąc do wiosny rozstając ze smutkami, niewiarą i zatroskanymi minami. W relacjach wszelkiego rodzaju pokazuj swoje najlepsze strony, próbując uśmiechem zaczarować otoczenie. Teraz może się udać i z miejsca jesteś zauważony. Wenus nie szuka oryginalnego. Ona wie, czego chce nie zwracając uwagi na odmienność. Ma być prosto, jasno i konkretnie. Do bycia sobą potrzebujemy odwagi. Przecież to masz przy sobie, a z gwiazdą komunikacji stworzysz w błyskawicznym tempie przyjazne pomosty do osoby na przeciw. Księżyc w sąsiednim znaku Ryby przypomina o zamykaniu trudnych tematów przeszłości. Nieprozumienia wyjaśniaj spokojnie. Z planetami w wodzie nigdy nic nie wiadomo, a granice rozmywają się w wysokiej wrażliwości. Z przejściem czerwonej gwiazdy do Koziorożca poprawisz w skupieniu indywidulane cele. Nie chcesz już marudzenia, niewiedzy i nieświadomości. Ty masz łączyć ludzi idących do przyszłości swoją wyjątkowością i zrozumieniem całości, a nie koncentrować na obawach i labilności. Spróbuj uwierzyć w niewidoczne, zaufać potędze uczuć i wewnętrznej motywacji. Z takim potężnym lądunkiem nie ma bariery, której być nie przeskoczył swoją wyjątkowością! Jowisz zatrzymał się w kwadracie abyś nie zaprzepaścił swojej szansy, ciągle kręcąc się w przeszłych zamiarach. Znajdź cel wywyższy dla siebie, dążąc odważnie do jego osiągniecia. Bez rezygnacji tuż przy mecie.

Ryby 20.2.-20.3


Nów Księżyca w Twoim znaku charakteryzuje niekończąca się wyjątkowość, kreatywność i łączność z zaświatami. Neptun i Słońce dosięga Twoich marzeń, wizji, nadziei, kwestii spirytualnych chcąc przekroczenia barier, aż tam hen, daleko, do samego uniwersum! Przy tym wszystkim masz doszukać się w sobie pozytywnego myślenia, wiary w swoje nadzwyczajne moce, którymi należy zarazić innych, aby podążali za Tobą. Myślisz jasno, chcesz budować mosty porozumienia pragniesz, aby na ziemi osiedliła się na stałe miłość i jedność. Twoje zaangażowanie będzie dostrzeżone. W pracy i domu, podkreślając przy tym przeogromną wrażliwość. Pragniesz poświęcić się wyższym celom, stworzyć plan zbawienia najbliższego środowiska, wykorzystując dziecięcą fantazję. Czy to może się udać, bez zamykania przeszłości? Co Cię zatrzymuje? Gdzie tkwi problem niespełnienia, jeżeli wykorzystałaś już wszystkie możliwości? Z planetami w sąsiednim znaku Barana nie chcesz już się chować do kątów, udawać misterium i być suwerenna dla ludzi, którzy na to sobie nie nasłużyli! Miej odwagę działać bardziej spontanicznie, otwierając na przyszłe, ciekawsze impulsy, gdzie rozciąganie starych, obolałych myśli już nic nie da! Twoje tajemnic pozostaną na zawsze w Tobie, ale i tak ostatecznie zdecydujesz się, z Marsem w Koziorożcu, na konkretne czyny! Nie ma, na co już czekać! Czas przechodzić do dnia następnego, gdzie faktycznie i rzeczywiście zjednasz niebiańską wizję z faktami i ludźmi, na których będziesz mogła do końca polegać. Na marnuj czasu. Nów Księżyca jest raz w roku i wypada spożytkować go tylko dla siebie, nie tłumacząc więcej nikomu swoich pobudek.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 12.3.18 do 18.2.18. Spirytualny Nów Księżyca w znaku Ryb 17.3.18.


"Mistycy to ludzie, którzy mają szczególnie żywe doświadczenie procesów nieświadomości zbiorowej. Doświadczenie mistyczne to doświadczenie archetypów."(C.G. Jung)

Jowisz, już znajdujący się w biegu wstecznym przyczynia się do zastanowienia się nad sensem tego, co robimy i planujemy. Gdy jedni ponownie rozpoczną analizę swojego życia, przed innymi mogą otworzyć się ciekawsze opcje i szanse, gdzie osobiste potencjały jeszcze nie są zauważone i wykorzystane. Każda sytuacja, nasz dzień następny w duże mierze zależy od naszego zaangażowania, wiary w siebie i w to, co kreujemy. Uniwersum nie namawia na razie do podnoszenia wyżej porzeczki, ale sprawdzenia fundamentalnych zagadnień. Aby osiągnąć szczytne cele potrzebujemy lwiego serca, pasji i całkowitego oddania, myśląc także o poświęceniu dla innych. Kto myśli egoistycznie, raniąc przy okazji innych, a to jest możliwe z Jowiszem w retrogracji, musi liczyć na rozczarowania i konfrontacje z przeznaczeniem. Idąc do Nowiu w mistycznych Rybach wypada przenalizować potężne zmiany swoich życiorysów. Tylko pozycja Nowiu przy Chironie zmusza do przypatrzenia zranionym punktom istnienia. Kto potrafi spojrzeć prawdzie w oczy, mimo, że jest bolesna, zaakceptować swoje granice i możliwości, a przy tym oddać się swojej sprawie, być całym sercem przy tym, co kochasz- doprowadzi do uzdrowienia i realizacji wyższych, spirytualnych refleksji. Prywatnie i w świecie może dojdzie do drastycznych uwarunkowań. W znaku Ryby planety rozpuszczają granice. Tu znajdują się także chaotyczne, chwieje, pozbawione realności dramaty, które mogą doprowadzić do wciągania siebie oraz innych w pozycję ofiary (iluzja, fanatyzm, szaleństwo, amok czy działanie w afekcie).W trudnym przypadku usłyszymy o najgorszych aspektach, niezwiązanym z ludzkim myśleniem. Z Nowiem Księżyca w Rybach należałoby spełnić swoje marzenia, ale rozważnie i jednoznacznie, akceptując przeszłe cierpienie i ból duszy( Chiron przy Księżycu w kwadracie do Marsa). Wenus, Merkury w Baranie i AC w Lwie z punktem szczęścia będzie starł się wskazać gdzie są ukryte skrzydła i jak wznieść do wysokich lotów. Bez pielęgnacji przeszłych krzywd, bez składania swojego losu na ołtarzach innych. Jak faktycznie przejść na wyższy poziom i wdrożyć plany do rzeczywistości? Skorzystaj z wielkiego aspektu duchowego Nowiu Księżyca, następnie decyduj, podejmuj inicjatywy i zdobywaj swoje wymarzone zwycięstwa!

Tylko Ci, którzy odnajdą się w rzeczywistości mogą odkopać myśli przewodnie serca, czując pojednanie ze sobą i całym najbliższym otoczeniemPozdrawiam Was życząc pieknego tygodnia i wyjątkowych planów, dając początek wielkim dziełom, korzystając ze swoich potencjałów, fantazji oraz intuicji. Uwierz w swoje siły! Wtedy niemożliwe stanie się realne.

"Zachowaj tylko te wspomnienia, które dają Ci radość."(Jane Austen)


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji