widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-04-16

Horoskop tygodniowy 16.04.18 - 22.04.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 16.4.18 - 22.4.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.


Konstelacje tygodnia:
Merkury jest w biegu prostym. Nów Księżyca 16.4.18 odbywa się w koniunkcji z Uranem. Wenus jest w trygonie do Marsa. Chiron przechodzi do Barana łącząc od razu z Merkurym 17.4.18! Wenus ustawia w opozycji do Jowisza.18.4.18 Saturn zatrzymuje się rozpoczynając bieg wsteczny, a Słońce przechodzi Urana. 19.4.18 Lilith łączy z Marsem. 20.4.18 Słońce wchodzi do znaku Byka. Pluton w tym samym dniu rozpoczyna bieg wsteczny. Konstelacje aktywne; Mars sextil Neptun, Jowisz sextil Pluton, Wenus trygon Pluton. Mars zbliża się do Plutona. Jowisz jest w biegu wstecznym.

"Wystarczy otworzyć serce, aby mieć całą miłość, jakiej potrzebujesz".( Don Miguel Ruiz)

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 16.4.18 do 22.4.18.


Nów Księżyca w znaku Barana 16.4.18. Chiron w Baranie 17.4.18.
"To, co ma dawać światło, musi ciągle płonąć".( Victor Frankl)

Przed nami bardzo ekscytujący tydzień, gdzie z poniedziałkowym Nowiem Księżyca w koniunkcji z Uranem trzeba nastawić się na niespodziewane, nagle wydarzenia dające nam poczucie obudzenia. Przeznaczenie może nagle, jak grom z jasnego nieba ruszyć w zupełnie innym kierunku, niż sami wcześniej to planowaliśmy. Energia ognia jest przeogromna, a dodatkowe impulsy zmieniają nasze perspektywy, dodają nowe informacje i błyskawiczne zwroty akcji. W pozytywnym lub negatywnym znaczeniu. Uran jest nie tylko rewolucją życiową, ale splotem zadziwiających wydarzeń. Nów w Baranie jest początkiem nowego, wiosenną, przełomową energią, która dalej nabierze przeogromnego rozpędu. Uran kieruje każdego do przyszłości, nowoczesności, nakazując uwalnianie z ograniczającego. Dla niektórych konstelacje umożliwią przeprowadzenie reformujących przedsięwzięć. Inni będą nakierowani do wyrażania swojej spontanicznej ekspresji idąc dalej w głąb tygodnia do czwartku. Gdy Wenus zajmie się przyjemnościami, zmysłowością, miłością w połączeniu z innymi gwiazdami zwracaj uwagę na podwyższony stopień intuicji oraz wyczucia. Energia planet ożywia tematy partnerskie, miłości i związków o rożnym charakterze. Niektórzy mogą z miejsca się zakochać, inni zerwać kontakty! Tydzień ma bardzo wiele do zaoferowania, gdy wcześniej jeszcze Chiron przejdzie do znaku Barana(17.4.18). Z miejsca poruszone są tematy życia, przetrwania i egzekwowania. Chiron w pierwszym znaku kardynalnym sprawdza nasze aktywności, sposoby radzenia sobie z gniewem, agresją, a także jak obchodzimy się z wrodzonymi instynktami, słabościami i cieniami. Z Chironem nie zawsze wiadomo jak się historia zakończy. Prawdopodobne są bohaterskie czyny tam, gdzie się tego nie spodziewaliśmy lub upadki, pomimo naszego olbrzymiego zaangażowania. Najważniejsze jest nie rezygnować, walczyć o siebie do końca, jak przedstawiają konstelacje podczas Nowiu w znaku ognia. Dobrze jest ograniczyć się do wykonalnego, sprawdzać fakty i nie poddawać bezwzględności. Od Nowiu w znaku Barana mamy ucząc się walki, prostolinijności, bezpośredniości. Słońce w Baranie nigdy się nie poddaje, szukając ciągle nowego punktu docelowego! Kultura rywalizacji, puszczanie szybko niepotrzebnego, krótki gniew powoduje, że nie przedstawiasz się, jako wilk w owczej skórze. Z czystą energią Barana mamy nauczyć się być autentycznym, bezpośrednim i oryginalnym. On zaczyna od nowa, nawet po wielkiej trudności, nie ciągnąc za sobą negatywnych wpływów przeżyć, doświadczeń i zniechęcenia. Nawet, gdy przeznaczenie rzuci Cię w tym tygodniu do całkiem odmiennego otoczenia, gdy wiesz, czego chcesz i jesteś pewny swoich wartości życiowych, poradzisz sobie z oszałamiającą energią gwiazd. Ostatecznie polecam bycie sobą, myślenie perspektywiczne i holistyczne. Wszyscy jesteśmy, bowiem częścią całości, która trawa dzięki współdziałaniu i współistnieniu.

Ps. Nie zapomnij o trenowaniu uśmiechu!:-)
"Rozwój oznacza zmianę, a zmiana łączy się z ryzykiem, wkroczeniem, ze znanego w nieznane." (Jung)

Baran 21.3-20.4


Merkury jest w biegu prostym i z Nowiem Księżyca w Twoim znaku w koniunkcji z Uranem trudno będzie ukryć Twoje uczucia oraz emocje. Nagromadzone wyzwania będą z miejsca przechodzić rewolucję. W każdym z Was może się gotować. To, co rozpoczniesz, zainicjujesz, zaczniesz, każdy ruch i każda myśl wiedzie Ciebie do dalekiej przyszłości. Nów ma charakter eksplozji, wybuchu. Każda myśli o sobie nakazuje z miejsca przejście do akcji. Będziesz miał niewiele czasu na przygotowania, jeżeli nie zrobiłeś tego już w poprzednim tygodniu. Wyrzucaj z życia te sprawy, rzeczy, ludzi, którzy nie pozwalają na rozwój, nie dają osobistego spełnienia, zadowolenia i ograniczając Twoją życiową ekspansję. Uran, na ostatnich stopniach w Twoim znaku wzywa przede wszystkim do wyzwolenia przy nacisku Marsa, Saturn, Plutona oraz Lilith. Pewne struktury Twojego istnienia już nie są aktywne. Trudno będzie zachować spokój w następnych dniach, a jedno wydarzenie goni drugie ciągnąc za sobą niespodzianki i niebywałe okoliczności. Myśl dalej, bardziej przyszłościowo! Pozwalaj na zaznajomienie z nowoczesnością i jednocześnie z zatrzymaniem Saturna powinieneś uwzględnić przepisy i prawa! Saturn sprawdza w biegu wstecznym urodzonych pod koniec pierwszej dekady. Z jego dyspozycji zaistnieje wyłącznie to, co ma stałość, trwałość i powodzenie. Zanim ruszysz do ataku z potężną energią, przypominając o swoich wyjątkowych ideach, niewykorzystanych osobistych potencjałach i marzeniach z poprzednich lat- pamiętaj, że Twoja siła przewyższa każdego. Życzenia stabilności mają być oparte na faktach. Nów Księżyca daje szasnę przeobrażenia swojego życia i z determinacją, bezpośrednią komunikacją kierując do stworzenie nowego. Poczujesz świeży, uraniczny wiatr, który nie ma nic wspólnego z nudą i jednostajnością. Przemiany zaczynaj od siebie.

Byk 21.4-20.5


Z Nowiem w sąsiednim znaku przepływa do Ciebie mnóstwo burzliwej, dynamicznej energii. Poniedziałek ma dla Ciebie również wyjątkowe znaczenie, ponieważ planeta rewolucji zmierza w Twoim kierunku, gdzie znajdzie się już w następnym miesiącu, pozostając na długie lata. Zastanowiłabym się, co wypadałoby zmienić, gdzie wprowadzić unowocześnienia koncentrując się nie na nagrodach, ale na celu. Księżyc w Baranie woła do boju. Do walki o siebie, swoją niezależność, wolność umysłu porzucając złote klatki. Może niektóre z Was jeszcze o tym nie wiedzą, ale Twoje wartości i życiowe punkty docelowe ulegną przeobrażeniu w kolejnych etapach. To, co jest w danym momencie istotne, Uran przeorze wzdłuż i szerz kładąc nacisk na rozwój indywidulany, ekspansję umysłu abyś by bardziej szczęśliwy i zadowolony sam ze sobą. Wenus jest w Twoim znaku dając dobre samopoczucie, jednak opozycja do Jowisza nakazuje zaznajomienie z jakościami znaku Skorpiona, leżącego naprzeciw. W partnerstwach wszelkiego rodzaju pojawi się mnóstwo kwestii, które Ci się nie podobają. Sama patronka Wenus kieruje równocześnie do zabezpieczania, przyjemności i dostrzeżenia tego, co ma największe wartości. W pracy i domu odchodź z miejsca o rutyny i tradycji. Kompetencje, otwartość i bezpośredniość zadziwi pracowników i domowników. Wykaż się wiedzą przekazując każdemu uczucie, że jesteś zdecydowany. Z Saturnem, Marsem i Plutonem w trygonie nie jest możliwe, że zapomnisz o sobie idąc pewnym krokiem do futurystycznej przyszłości. Konstelacje pomagają zajęciu się tematami wymagającymi mnóstwo siły. Możesz podejść nawet wyzwania, które wcześniej odkładałeś na boki. Każde zadanie wykonasz w odpowiedni, przebojowy sposób. Słońce wchodzi do Twojego domu 20.4.18 sygnalizując nadejście wyjątkowego czasu. Niech spełnią się wszystkich życzenia i marzenia! Wszystkiego dobrego z okazji urodziny.

Bliźniak 21.5-21.6


Nów Księżyca w pozytywnym aspekcie stawia wszelkie sytuacje od samego poniedziałku na głowie! Nagle odczujesz w sobie potężne siły i chęci wyzwolenia z uwarunkowań, które tak na prawdę nie odpowiadają Twoim wyobrażeniom. Merkury, planeta komunikacji, już w biegi prostym, nie tylko wypowiada, co myśli, ale przechodzi do aktywności i czynu. Rozpatrując całość wzdłuż i szerz czujesz przypływ ogromnej energii, nie zgadzając na przyjęte, stare wyobrażenia i metody działania. Patrzysz dalej czując, że masz najlepsze karty w ręku. Kto z Was rozpocznie i znicuje, coś nowego ma gwarantowane, życiowe zwycięstwo błyskawicznie w kieszeni. Przechodź do aktywności, nie czekaj, nie marnuj czasu. Słońce będzie się żegnać z korzystnego położenia. Tydzień jest prześwietny do zamknięcie uwarunkowań, które Cię męczą, nie akceptując braku rozwój, ekspansji. Spełnij osobiste życzenia serca. W partnerstwach stawaj na prawdę, stałość i w każdym calu konsekwencje, myśląc także długodystansowo. Nic innego nie będzie się liczyć, a powierzchowne uczucia tracą bardzo szybko na wartości. Warto pomyśleć o spotkaniu z przyjaciółmi, poszukaniu nowych protektorów, którzy pozytywnie wpłyną na radykalne przemiany. Cała Twoja moc może być przekształcona dając niesamowicie produktywne efekty. Wiesz, co chcesz zdobyć? Steruj do realizacji swoich przedsięwzięć wykazując się obrotnością i zaradnością. Oczekujesz miłych niespodzianek!

Rak 22.6.-22.7.


Merkury zatrzymuje się wraz z Nowiem Księżyca w Baranie. Twoje marzenia, wyobrażenia, idee nie potrzebują już więcej przemyślania, ale akcji, działania i wykonania. Księżyc z dalszymi konstelacjami i przejściem Uran do Byka wzywa wszystkie Raki do boju o siebie, swoje osobiste wartości aktywując to, co ukryłeś w podświadomości. Nie tylko wypowiadaj, ale wyciągaj konsekwencje z przeżytych w ostatnim miesiącu wydarzeń! Kto chce być szczęśliwy potrzebuje inicjatywy, ogromnego zaangażowania serca, wiary w siebie i swoje siły! Jowisza, Wenus i Neptun motywują, przypominają o bezcennych wartościach, Twoich potencjałach oraz talentach. Każda myśl ma przeobrazić w barwny, realny obraz, ale niezależny od tego, co o tym sądzi Twój partner, dziecko, przełożony czy przyjaciel! Myśl sam, co potrzebne jest Ci do szczęścia. Z Marsem, Saturnem, Lilith i Plutonem w opozycji trzeba rozejrzeć się za innym otoczeniem, poznaniem nowych osób i samemu wyjściu z ukrycia. Współpracuj z innymi, dziel informacjami, swoją wiedzą. Prezentuj codziennie, co potrafisz najlepiej. Masz wystarczające moce, aby zbudować sobie świat na swoje wyobrażenie, nie musząc podporządkowywać się innym, uzależniać i tkwić w partnerstwach( wszelkiego rodzaju) gdzie jest wszystko narzucone z góry. Pomyśl o zabezpieczeniach finansowych i wybraniu dróg przeznaczenia, jeżeli praca, którą wykonujesz jest niezadawalająca. W jakiej sferze życia potrzebujesz więcej inwencji? A może zależy to od własnego postrzegania siebie? Księżyc w Baranie działa po linii prostej. Zadbaj, więc o stworzenie jasnych relacji do świata i rakowej duszy. Ostatecznie słuchając intuicji i nie obawiając nowego, z przejściem Słońca do Byka, masz po swojej stronie wspaniałego sprzymierzeńca. Skorzystaj od środy z jego błogosławieństwa. Będziesz zadowolony.

Lew 23.7.-23.8


Stoisz pod wpływem energii wulkanu i jak pocisk przejdziesz od samego poniedziałku do działania. Tej energii bardzo długo Ci brakowało. Nareszcie będzie można wyjść z inicjatywą, pokazać swoje dobre strony, realizować życzenia serca i kreować potężne przedsięwzięcia. Merkury czyni Lwa z miejsc super mobilnego. Zawodowo i profesjonalnie jednym skokiem znajdziesz się na wysokiej pozycji. Myśl przy tym wszystkim o zabezpieczaniu. Czas powinien być porządnie zorganizowany, telefony wykonane, a poczta priorytetem wysłana. Gdy się zna cel łatwiej jest wybrać drogę. Uwagę kierując na siebie myśl o czasie następnym, unowocześnieniach i reformach, które wypada wprowadzać w życie. Wybieraj dobrze! Taka okazja zdarza się raz w roku. Nagle całość przedstawi się Tobie bardzo naturalnie i może zdziwisz się, dlaczego czegoś nie wykonałeś wcześniej! Z kwadratem Wenus zajmij się również związkami. Ktoś w Twoim otoczeniu może czuć się ominięty i zapomniany. Stwórz atmosferę zaufania kierując swoje uczucia i emocje, w te strony, gdzie jest jak w domu. Nie trzeba już kombinować i ukrywać tego, co nosisz w sercu. Nudzie i rutynie powiedz; "adie" angażując się w to, co wzbudzi porywy dziarskości i obudzi tęsknoty. Przecież chcesz być odważny i spontaniczny jak dawniej! Szczerość myśli ułatwi wypowiadania i podążanie za tym, co naprawdę kochasz i co jest Twoją pasją. Postanowisz zapewne być autentyczny i nie sprzeciwiać głosu duszy. Nic nie hamuje już Lwa, aby przedstawiał się taki, jaki jest naprawdę. Wykorzystaj dzień Nowiu dla siebie. Potężny pokład energii w trygonie wykreuje strategie, dając indywidualne spełnienie i niezależność. Od 20.4.18 zmniejsz swoje obroty, jeszcze raz przypominając swoje wartości. Świetna analiza z trygonem Merkurego ułatwi następne poczynania.

Panna 23.8-22.9


Z Nowiem Księżyca w znaku Barana trudno i Ciebie będzie utrzymać na miejscu. Gdy gwiazdy w trygonie z Koziorożca walczą z planetami w znaku ognia postaw sobie wysoki cel. Bądź odważna, sięgaj po gwiazdy! Trzymanie się starego może teraz stać się niepewnością tak samo jak nowoczesność, jeżeli Uran niebawem przejdzie do znaku Byka! Twój patrona, Merkury w bieg prostym ułatwi podjęcie nieoczekiwanych decyzji, jasne wypowiedzenie tego, co się myśli i przypomnienie, o czym zawsze marzyłaś. Czas jest prześwietny, aby, nawet to, co niewyobrażalne Panna złapała w swoje dłonie z wiarą, powagą, odwagą i entuzjazmem! Masz mocarne konstelacje i skromność nie może Cię zatrzymać w miejscu! Czerwona planeta daje, bowiem pewność siebie, Lilith buntuje o stworzenie nowych, ciekawych struktur życia. Puść to, co Cię zatrzymuje, co ogranicza Twój kolosalny potencjał, co nie daje żyć abyś czuła się w pełni spełnioną. Słońce, po przejściu Urana od 20.4.18 ustawia się dla Ciebie w boskim trygonie. Na to czekałaś. Zabłyśniesz z miejsca w pracy, prezentując elokwentnie swoje projekty. Z determinacją wykonasz swoje zadnia szukając nowych, kreatywnych wyzwań pozwalających na rozwój osobisty. Przełożeni przytakują, patrzą przychylnym okiem na rezolutną Pannę. Sięgaj do wyższej techniki, innowacji i nowinek z całego świata. Realne są; całkiem dobre poprawy finansowe, postęp gospodarczy, odmiany na lepsze w domu i zagrodzie! W miłości także dzieje się dużo dobrego. Wenus w pięknym aspekcie gwarantuje poczucie zadowolenia. Z przyjemnością przeznacz dużo czas dla partnera, zadbaj o miłą aurę dookoła. Całość będzie na pewno sowicie wynagrodzona. Super dobry tydzień przed Tobą! Przechodź do akcji!

Waga 23.8-22.9


Nów Księżyca w opozycji do Twojego Słońca, w koniunkcji do Urana na pewno nie poleca poddawanie się przeznaczeniu i bierne czekanie na to, co się wydarzy. Niespodzianki, zmiany wszelkiego rodzaju są możliwe, abyś sama podjęła inicjatywę i zaakceptowała bieg życia. Nie zawsze w tym kierunku, który sobie wyobrażasz. Trzecie dekady urodzonych Wag powinna przygotować się na przyjęcie nowego, otworzyć na innowację, udoskonalenia, ciekawsze znajomości i napływ świeżego wiatru postępowości. Dalsze zatrzymanie się Saturna dla pierwszej dekady urodzonych i Plutona dla drugiej otwiera następny kapitel. Dobrze jest zrobić niebanalny plan w głowie przemyślając krok "b".."c"... a może i "d". Uran, planeta rewolucji, postępu i nieoczekiwanych wydarzeń chce wyrwać Wagę ze stagnacji, tradycyjnych poglądów wręczając berło niezależności i wolności ducha oraz słowa. Merkury, już w biegu prostym ma nie decydować za Ciebie. Zrób to sama, aby Twoje serce biło w rytmie natury bez bierności, podlegania oraz uzależniania. Jako znak kardynalny odpowiadasz nie tylko za innych, ale także samą siebie. Dla trzecich dekad urodzonych Wag, które nie chcą przyjąć rewitalizacji, Uran jeszcze raz powróci jesienią, w taką samą pozycję. Lepiej jest zaopatrzyć się w cierpliwość nie dając dojść do głosu agresji, prowokacji czy uczuciom zemsty lub pozwalać, aby inni to samo wysyłali do Ciebie. Tydzień jest prześwietny na pozostawienie starego. Śmiałość i przebojowość kieruje Cię na awangardowe punkty docelowe. Cierpliwość, skromność, spokój jest dobra, jednak w tym tygodniu czas rozpocząć walkę o gwiazdy przewodnie. Słońce, Merkury, Uran i nowa postać Chiron naprzeciw chce Wagi autentyzmu. Masz bardzo dużo do zaoferowania światu. Wychodź z cienia i prezentuj swoje oryginalne, długo skrywane pomysły pamiętając o marzeniach. Wszystko przecież jest możliwe, kiedy tego chcemy. W związkach wszelkiego rodzaju patrz na realia. Nieokreśloność, rozterka czy niedowierzania ma być zastopowana wiarą w siebie, przebojowością i odwagą.

Skorpion 24.10.-22.11


Nów Księżyca w opozycji mobilizuje również Twój umysł, mimo, że znak Barana jest odległy do Twojego Słońca. Nowe chce wejść już także w Twoje życie z każdego kierunku. Uranus stojąc w koniunkcji do Nowiu będzie przechodził w 15 maja do znaku Byka, pozycjonując naprzeciw Ciebie. Reformy, zmiany, nowoczesność łączona jest z niecodziennymi wydarzeniami. Siła planet i przeinaczenia jest przeogromna. Nie upieraj się przy tradycyjnych, przestarzałych poglądach. To nie jest możliwe z tymi konstelacjami. Jowisz stoi w pięknym aspekcie do Plutona. Z jego wpływami masz prawo przekonstruować swoje życie na serca wyobrażenia. Marzenia będą się spełniać, także te niewypowiedziane. Wenus w namiętnym trygonie do Marsa podkreśla znaczącą rolę partnerstwa. Zainteresowałabym i skierowała uwagę na swoje pasje. Także to super współczesne, czemu jeszcze nie poświeciłeś czas. Rekonstrukcja jest konieczna. Już pewnie czujesz to od pewnego czasu. Afrodyta na przeciw przypomina, przy okazji, o nowym podejściu do przyjaciół, kolegów, przełożonych z uwzględnieniem realu. Kto jest przychylny? Kto tworzy problemy i jakie jest Twoje nastawienie do tych osób? Więcej przyjaznej, konstruktywnej współpracy i kooperacji przyda się w każdym prywatnym i zawodowym kontakcie. Słońce będzie od środy pozycjonowało się naprzeciw. Kwestie zawodowe staną się z miejsca priorytetem. Wysłuchaj, co proponują inni myśląc także o swoich planach, pragnieniach i zamierzeniach. Partnerstwa wszelkiego rodzaju, wraz z Nowiem Księżyca podlegają od poniedziałku odnowom, rekonstrukcja kładąc nacisk na ożywienia. Jest jeszcze jakieś marzenie, które nie jest spełnione? Jowisz daje ochronę Skorpionom ożywiając uskrzydlając serca i stare, niezrealizowane plany.

Strzelec 23.11.-21.12


Zatrzymanie się Merkurego przed Nowiem i pozytywny aspekt samego wydarzenia daje wszystkim Strzelcom nowe idee, odkrycie niecodziennych pomysłów, może nawet niewyobrażalnych. Pewnie będziesz realizował niejedno marzenie, projekt, idee, co więcej, gdy sam już w to nie wierzysz. Intersujące myśli, propozycje współpracy kooperacji z siłą energii Urana są ciekawą szansą na poprawienie swojego życia i wykonaniem tego, co najbardziej pragniesz. Gwiazda rewolucji będzie żegnać się w następnym miesiącu z tego cudownego położenia. Działaj błyskawicznie, akceptuj nowoczesność, reformy i awangardowe rekonstrukcje. Na pewno nie będziesz żałował. Planety stojąc w sąsiednim znaku; Saturn, Pluton, Mars i Lilith sprawdzają całość na stałość, trwałość i faktyczne realizacji. Jeżeli to, co zrobisz ma ręce i nogi będzie stało i służyło Strzelcom przez następne wieki. Odwagi, siły motywacji nie zabranie w tym tygodniu, a zachwycające przedsięwzięcia są alternatywą, która podkreśli Twoją wiedzę, talent i mądrość życiową. W braterstwach wszelkiego rodzaju z Wenus i Marsem w znakach ziemi postaraj się odkopać praktyczne rozwiązania kreując inny rodzaj bezpieczeństwa, wspólnych celów i hołdowanie tym samym wartościom życiowym, dopuszczając wpływy niebanalności. Zawodowo dodaj gazu. Ta ogromna energia, która Cię otacza z wpływami boskich trygonów mianuje Strzelca z miejsca natychmiast zwycięzcą. Zawodowo wyczujesz, co, jak i kiedy powiedzieć w zależności od tego, z jaką osobą rozmawiasz. Nie jesteśmy przecież tacy sami.

Koziorożec 22.12.-20.1


Nagle przy Nowiu Księżyca w kwadracie zmienisz perspektywę, cele oraz ideały. Trzecia dekada urodzonych jest poruszona do szczególnej uwagi. Planeta niespodzianek niesie rewolucję i przypomnienie o miłości do siebie. Ty masz być najważniejszy, zawsze stać na pierwszym miejscu, nie pozwalając, aby inni zabierali, co najlepsze. Wenus i Mars ustawiają w wyjątkowych aspekcie. Rozpoczynasz piękną passę, gdzie nie zabraknie jedności, czułości i zrozumienia. Uran, w następnym miesiącu pozycjonuje się w Byku, w trygonie. On chce Twojego spełnienia z dostrzeżeniem ciekawszych, oryginalniejszych życiowych, jakości. Twoje doświadczenie i przeżycia w towarzystwie Saturna spożytkujesz w dalszym biegu epokowej fazy. Nieoczekiwane jest pewne, także w środku tygodnia, gdy Słońce przejdzie Urana. Wiele w tym momencie może odebrać, jako przypadek. Także sam możesz się zdziwić.20.4.18 Słońce wchodzi do przyjaznego znaku ziemi, Byka tworząc boski trygon i dostarczając harmonijnej, stabilnej energii, siły przebicia i pewności, że to, co robisz służyć będzie Ci w każdym momencie. Zawodowo torpedujesz na czołowe pozycje. Mars da pewności, wiarę w siebie, niekończący się dynamizm. Bez rozpędu przeskoczysz każde wyzwanie kręcąc koło przeznaczenie w innym, ale bardzo sympatycznym kierunku. Kto by pomyślał jak bardzo naturalnie stworzysz całkiem nowoczesny plan istnienia, gdzie nie zabraknie miejsca na inspirujące czynności, radości w domu i związkach wszelkiego rodzaju. W poniedziałek i środę zachowaj ostrożność. Zatrzymanie się Saturna, dla pierwszej dekady urodzonych, oznacza wyciąganie konsekwencji z minionego pół roku. Decyduj sam biorąc zawsze odpowiedzialność, za siebie(!) w swoje ręce. Uwzględniaj prawa natury i przyrody. W domu i pracy prezentuj się jednoznacznie. Zadbaj o kompromis, zachowaj dyplomację nie wchodząc w niepotrzebne, nie Twoje(!) konflikty. Wenus, od połowy tygodnia Słońce z Byka, Neptun, Jowisz, potężna siła Marsa zadbają abyś opanował każde uwarunkowanie.

Wodnik 21.1.-19.2


Bardzo ważny Nów Księżyca w koniunkcji z Twoim patronem daje ogromne szanse stworzenia nowych pomysłów, idei oraz planów, które ułatwią życie podkreślając Twoją oryginalność oraz intelekt. Wykorzystaj początek tygodnia, gdy Słońce jeszcze stoi w Baranie. Tu, bowiem jest pewność, to, co sobie zaplanujesz uda się na sto procent z ogromnie pozytywną energią, błyskotliwością oraz spontanicznością. Pozwól się gwiazdom zainspirować będą tu i teraz. Wczuwaj w swoje pragnienia, życzenia serca oraz może zapomniane już marzenia. Jest szans na zrobienie kolosalnego kroku do przodu i zaznajomienie z nowinkami świata współczesnego. Z Jowiszem i Plutonem masz podany temat z przeszłości do przerobienia na tacy. Nie uciekaj tylko przypadkiem od tego, ale zadbaj, aby to, co Cię ograniczało i hamowało znalazło jasne rozwiązania. Eksperymenty, zmiana energii i pozycja Słońca oraz Wenus namawia wszystkie Wodniki do zajęcia się kwestiami partnerskimi, finansowymi dopasowując do aktualnych uwarunkowań. Ryzyko jest niepotrzebne, a wróżenie na dwoje też nic nie pomoże. Stawaj na real, fakty i to, co masz w ręku. Zawodowo rozwiniesz szybko talenty, najlepiej w grupie ludzi podobnie myślących. Podkreśl swoją niezależność dorzucając efektywność, śmiałość oraz kwalifikacje. Twój patron niebawem przeskakuje do znaku Byka pragnąc abyś znalazł inne, jakości i wartości w normalnym dniu codziennym. Całość ma gwarantować innowację, przyjemności i mistrzowskie rozpoznanie, gdzie mieszka Twoje wewnętrzne szczęście.

Ryby 20.2.-20.3.


Bardzo ważny, na następne dwanaście miesięcy Nów Księżyca w znaku Baran przypomina Rybie o jej wartościach, sposobach zarabiania pieniędzy, zabezpieczanych i wykorzystaniu talentów w wyżej wymienionych tematach. Przy okazji są poruszone kwestie samo-motywacji, pewności siebie oraz czy czujesz się dowartościowana? Merkury zatrzymuje się w sąsiedztwie, abyś z ochotą, odwagą i bojowością przeszła do walki o siebie. Czy wykorzystałaś wszystkie swoje metody do rozwinięcia i urzeczywistnia pomysłów w faktycznym wymiarze? Słońce, dalej w następnym miesiącu- Uran, planeta rewolucji przechodzi do znaku statecznego Byka. Z tymi wydarzeniami masz już wiedzieć, czego chcesz, pożytkując dopływ herkulesowej energii i przechodząc do bezzwłocznego wykonania. Mam nadzieję, że jesteś przygotowana i od poniedziałku przejdziesz do akcji w tych punktach swojego życia, gdzie naprawdę mogłabyś stworzyć, coś niebywałego. W pracy nie trzeba tylko marzyć, ale pokazać zmotywowaną, idąc dziarskim krokiem do celu. Całą sobą, w pełni zaangażowana rzucisz się na masę obowiązków. Mocarne elementy płyną od znaku Koziorożca, gdzie czerwona planeta wysyła imponujących rozmiarów nieustraszonej mocy. Gdy w pracy wrze, w domu można koncentrować się na partnerstwo. Wenus namawia nie tylko do zajęcia ogrodem, jak również spotkaniu z przyjaciółmi, może kupieniu czegoś pięknego i zatroszczeniu o sielski nastrój. Wszystko, co rozpoczniesz ma posiadać ziarno innowacji połączone z życzeniami Twojego serca. Jest pewność; z dnia na dzień może być tylko coraz lepiej!Ja pozdrawiam Was serdecznie życząc dobrego tygodnia i wyłącznie miłych niespodzianek!

"Życie nie jest problemem do rozwiązania, tylko rzeczywistością do doświadczenia."" (Soren Kierkegaard)


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji