widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-04-30

Horoskop tygodniowy 30.04.18 - 06.05.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 30.04.18 - 06.05.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.


Konstelacje tygodnia: Podczas pełni 30.4.18 Księżyc stoi w sextilu do Saturna, a Słońce w trygonie do planety karmy. Mars odchodzi od Plutona rozpoczynając kwadrat do Urana. Od soboty Słońce stroi w sextilu do Neptuna. Jowisz przez cały tydzień jest w pięknym trygonie do Neptuna i sextilu do Plutona. Planeta; Saturn, Plutona, Jowisz są w bieg wstecznym. W niedzielę Merkury w Baranie rozpoczyna kwadrat do Plutona w retrogracji.

"Na chwilę przestań być smutny. Usłysz, jak spadają na ciebie błogosławieństwa" - Rumi

Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku


Baran 21.3-20.4


Tydzień rozpoczynamy bardzo intensywna pełnią w znaku Skorpiona, gdzie rozpoczynasz robienie porządków sam już wiedząc, w którą stronę trzeba wyruszyć. Z Merkurym w Twoim znaku Baran podejmuje szybkie decyzje, myśląc w tempie błyskawicy. Wenus w pozytywnym aspekcie akceptuje nowe znajomości, odwracając się od tego, co nie intersujące pragnąc tak jak Ty aktywnego życia, porządnej, szybkiej energii. Związki i partnerstwa wszelkiego rodzaju, czy to prywatne, czy zawodowe charakteryzują się większym dynamizmem oraz zadowoleniem. Poniedziałkowy Księżyc w Skorpionie zaznaczy, dokąd masz iść, gdzie zawrócić przy okazji przerabiając trudne, przeszłe tematy. Z kwadratem Saturna, Plutona oraz Lilith wypełnisz sumiennie każdy obowiązek. Polecałabym kierować się nowoczesnymi metodami pracy, respektując nadchodzące zmiany, mające długofalowe działanie. Przeskakując swoje cienie można by powiedzieć, że jednym skokiem opuścisz z chęcią stare struktury życia. Przez ostatnie laty przeżyłeś wystarczają ilość chaosu. Wiedząc, czego pragniesz najbardziej steruj do pasji i tego, co najbardziej kochasz. Nie potrzeba z niczego robić tajemnicy. Mówisz jasno i bezpośrednio, co nie chcesz już widzieć w normalnym dniu codziennym. Do końca tygodnia pozbywaj się niefunkcjonalnego. Planeta komunikacji konstruuje, bowiem kwadrat do Saturna, gdzie zamknie się tor do przeszłości. Patrząc przed siebie możesz bardzo dużo zyskać. Patrz na siebie. Dużo odpoczywaj. Przed każdą czynnością pamiętaj o odpowiedzialności, która spada na Baran, jako znak kardynalny.

Byk 21.4-20.5


Poniedziałek z pełnią Księżyca na przeciw jest dla Ciebie punktem szczytowym tygodnia. Zbliżający się Uran sygnalizuje rewolucyjne przemiany w Twoim życiu. Księżyc w pełni namawia wszystkie Byki, aby pozostawić za sobą obciążenia, utrudnienia, ciężary. Pozamykać te rozdziały życia, które hamują Twój rozwój i ekspansję potencjałów. Wypada przygotować się na nieznane, kreatywne impulsy, wyzwoleńcze przemiany i młodzieżowy powiew przyszłościowego wiatru. Pełnia to zakończenia przynosząca niedługo nowe początki. Ze świetnymi trygonami Marsa, Plutona, Saturna i Lilith masz przy sobie mocarną energię do wysprzątania z realistycznym spojrzeniem na rzeczywistość. Twoje decyzje mają być przemyślane, dojrzałe oraz mądre. Nie ryzykowałbym, nie podejmowała pochopnych wyroków. Pewny siebie będziesz wiedział, co wybierać i co jest odpowiednie dla Byka do kreatywnej, pełnej animuszu ziemskiej wędrówki. Spotkanie Księżyca ze Słońcem naprzeciw daje szansę przeskoczenia swoich cieni i zaprzyjaźnienie z niepoznanym i odległym. Już dawno masz przeczucie, że, coś wypada unowocześnić, przeprowadzić reformy, aby być po prostu naprawdę szczęśliwym. Przygotowując się na wejście gwiazdy postępu polecane są inne znajomości bazujące na autentyzmie, sprawiedliwości i równości. Jednocześnie masz czuć w sobie pasję, emocjonalność otwierając na niespotykaną awangardowość.

Bliźniak 21.5-21.6


Z Wenus w Twoim znaku na plan pierwszy przechodzą tematy relacji, związków, miłości. Gdy poniedziałkowa pełnia Księżyca się skończy i Luna przejdzie do Strzelca będziesz szukał w sobie wiary i nowych, przyszłościowych wizji, które mogą zaprowadzić Cię bardzo daleko. Stare, już w tym czasie powinieneś pozostawać za sobą budując pomosty między tym, co jest a tym, co pragniesz. Idąc w rozwojowy czas przyda się inny plan, więcej przewidującej techniki i zaufanie samemu sobie. Słońce będzie wędrować prosto do Twojego domu. Tylko nie odkładaj ważnych rozmów na koniec tygodnia. Twój patron, bowiem ustawia się od piątku niekorzystnie do Plutona nakazując radyklane transformacje. Głęboko ukryte tematy, należy znowu na wierzch wyciągać, omawiać, wyjaśniać i na końcu zrozumieć. Istotne byłoby w rozmowach pozwolić się drugiej stronie porządnie wygadać, wczuć w jej położenie i finalnie zaangażować. Księżyc zmierza dalej do znaku Koziorożca, gdzie poruszane są niebagatelne kwestie. Odpowiedzialność, obowiązki i sumienna praca jest wymaga w każdym zadaniu. Wenus pomaga. Nawiązuje ciekawe kontakty. Stawia na drodze ludzie podobnie myślących, uprzyjemnia dzień codzienny. W miłosnych relacjach na pewno nie zapowiada się nuda, będąc rozrywanym i zapraszanym na różne spotkania. Przygotowując się na niespodzianki zachowaj w głowie spokój. Ty masz wybierać z tak barwnego wachlarza impulsów. Gdy pod koniec tygodnia możesz być skonfrontowany z ważnym wydarzeniem, pokazuj innym ile masz w sobie potencjału. Otrzymasz szasnę stworzenia czegoś zupełnie nowego. Warto podążać z duchem czasu.

Rak 22.6.-22.7.


Z trygonem poniedziałkowej pełni Księżyca czujesz mocniej od innych jej intensywność oraz potężną energię. Reformy, zamiany, transformacje już rozpoczął Pluton, władca Skorpiona od dawna abyś spojrzał na siebie inaczej. Abyś docenił swoje wartości, szukał innych wartości życia. Odchodzenie od statycznego, starego wyobrażenia i niefunkcjonalnego wcale nie jest łatwe, zwłaszcza, że pewne wartości są jak gdyby w nas zakodowane. Przeprowadzenie reset-u w głowie umożliwia Jowisz i Neptun w trygonie. Jest w Tobie ogromna siła zaufania, wiara w to, na końcu będzie dobrze, a Uran na ostatnich stopniach Barana sygnalizuje finały szarpania, walki ze sobą i ludźmi, którzy wcale Ci nie sprzyjają. Od pełni do nowiu. Tak porusza się księżyca, aby wyrzucić, zakończyć podsumować bardzo trudny czas, gdy Saturn, Pluton, Mars i Lilith stoją na przeciw nie okazując litości. Droga do siebie jest najbardziej zakręcona. Jednak Ty sprostasz wszystkiemu. Nawet, gdy w pewnym momencie poczujesz się sam. Luna w pełni napełnia Raka niecodzienną energią pozwalając przeskakiwać swoje długie cienie. Prywatnie wsłuchałbym się, czego życzy sobie partner, nie zapominając o swoich marzeniach. Wenus w znaku radosnego Bliźniak namawia do wymiany myśli, spędzenia atrakcyjnego czasu. Istotne byłoby nie tylko wszystko omówić, ale wyrazić bez użycia słowa. To już potrafisz. Zawodowo nie wchodź w prowokację. Z drugiej strony nie pozwalaj na agresję bez końca skierowaną w Twoją stronę. Jeżeli coś nie pasuje trzeba wyciągać konsekwencje i podejmować męskie decyzje. To nastąpi pod koniec tygodnia, gdy Merkury ustawia się w kwadracie do Plutona. Ty sam kierujesz swoim życiem. Nie musisz się od niczego uzależniać.

Lew 23.7.-23.8


Poniedziałek zapowiada ogromną intensywność uczuć, które nie za bardzo akceptujesz. Energia wody i do tego ze znaku Skorpiona sprowadza na samo dno, może przygasza Twój ogień, abyś dostrzegł, co właściwie w Tobie się dzieje. Dobrze byłoby znaleźć dla siebie czas. W spokoju przemyśleć, czego pragniesz i dokąd masz zmierzać. Obojętnie czy chodzi to o Twoje życie prywatne czy zawodowe. Jasność zrozumienia siebie i przygotowanie do uformowania zupełnie odmiennych projektów jest możliwa, gdy Lew wyczaruje dużo miejsca do zastanowienia i kontemplacji, bez podlegania wpływom z otoczenia. Gdy partner w tym czasie nie ma dla Ciebie chwilki, to może nawet i lepiej, abyś w harmonii, bez przeszkadzania koncentrował szczególnie na siebie. Profesjonalnie otoczenie także podlega przekształceniom. Nie wszystkie wyobrażenia się realizują. Lwa zadaniem jest wykreowanie pomostu zgody między tym, co z siebie dajesz, a tym, co otrzymałeś/otrzymujesz od środowiska. Pracujesz ciężko, a Wenus w znaku Bliźniak motywuje w pozytywnym aspekcie do współprac z innymi, wymiany myśli i zainteresowania ciekawymi, nowoczesnymi ideami. Gdy wymagane jest bardzo dużo i sam też z siebie wszystko dajesz, nic nie otrzymując...po pełni księżyca z Merkurym w kwadracie do Plutona będziesz podejmował istotne decyzje. Nieprzydatne struktury istnienia, niefunkcjonalne wartości, odchodzące, jakości wypada przemienić na bardziej pionierskie i zgadzające się z duchem czasu. Postanowisz się udoskonalić, wejść w inne znajomości otwierając także na ewolucyjny, wewnętrzny rozwój. Masz przy sobie potężną energię do końca tygodnia. Czy potraktujesz innych na równi? Pluton, Mars, Lilith i obok Saturn wskazują na bardzo silną konkurencję, z która lepiej byłoby się dogadać, nie rozpoczynając walki z wiatrakami. A może wybierz inne kierunki, związane z pasjami, hobby i przyjemnościami? Uran zbliżający się do Byka będzie zachęcał do naturalnych form, dającym Ci więcej samozadowolenia. Szczęście nie musi być związane z walką.

Panna 23.8-22.9


Z trygonem Słońca i sextilem Księżyca w pełni masz świetne karty w ręku do pokazani innym, co jest możliwe do stworzenia na tej ziemi. Planety mają z Panną już przygotowane bardzo poważne, asygnowane plany. Może już czujesz jak Uran zbliża się do znaku Byka abyś nagle i nieoczekiwanie wyskoczyła z wielkimi, przyszłościowymi ideami. Poniedziałkowa pełnia jest dla Ciebie doniosłym momentem. Z Wenus w kwadracie wiesz, co lubisz i co działa Ci na nerwy, zabierając się za dalsze życiowe porządki. Dobrze jest pamiętać, aby zachować przy sobie te istotne, prawdziwe i do końca autentyczne relacje. W dialogach i rozmowach jak grom z jasnego nieba poczujesz jak bardzo jesteś innym potrzebna, twoja opinia jest przewodnia dla innych. Z trygonem Saturna, Marsa, Lilith oraz Plutona Twoją wiedzą będziesz mogła nie tylko pochwalić się przed światem. Otrzymasz wiele uznania, pochwał i wszyscy słuchaj Cię w skupieniu. Nauka i talenty nie pójdą w las, ale zostaną w specyficzny, pionierski sposób wykorzystana do stworzenia sobie dnia codziennego, na Twoje wyobrażenia. Z Wenus nie uciekaj od niby błahostek i powierzchowności. Tu, bowiem jest możliwe, że nawet słabe informacje zainspirują Pannę do dalszego działania. Pod koniec tygodnia Twój Merkury gra główną rolę. Za każdym razem podejmuj odpowiedzialności. Za to, co robisz, co przekazujesz dalej i związki, w których się obracasz. Miłość ma dodawać Ci pozytywnej energii, praca zamienić w hobby i pasję, robiąc każdą czynność z przyjemnością i zaangażowaniem. Poczujesz już po pełni pionierski wiatr w skrzydłach. Stare struktury opuszczasz bez mrugnięcia rzęsą.

Waga 23.8-22.9


Pełnia Księżyca w sąsiednim znaku zakończy się w pozytywnym aspekcie dla Wagi, gdy posłucha głosu serca. Luna następnie przechodzi do optymistycznego Strzelca gdzie poczujesz już zadowolenie i ogromną wiarę w siebie. Gdy jest moc żadne zadanie i wymagania, nawet te postawione przez Saturna, Mars i Plutona, nie jest nie do opanowania. Wenus znajdująca się w znaku Bliźniaka poprawia nastrój, namawia do wyjścia z domu i spotkania z przyjaciółmi czy znajomymi. To wcale nie muszą być Ci bardzo bliskie osoby, ale najważniejsze abyś była między ludźmi i zadbała o przepływ informacji. Masz dużo czasu do myślenia i analizowania wszystkich uwarunkowań. Pod koniec tygodnia Merkury ustawia się niekorzystnie do Plutona nakazując żegnać się przeszłością i tym, co Cię ogranicza. Nie upieraj się na tym, co nie jesteś w stanie utrzymać przy życiu. Z biegiem wszystkich planet przechodzimy do nowej, pionierskiej energii, gdzie wszystko ma opierać się na wspólnocie, równości i jedności. Także, jeżeli chodzi o relacje i pracę. Gdy powiesz, co myślisz poczujesz wyzwolenie i chęci na gruntowane transformacje. Życie wcale nie musi się składać z narzekania i szukania dziury w całym. Masz świetne podstawy do podążania z biegiem aktualnych wydarzeń. Kwadrat Saturna wykorzystaj do zamkniecie poważnych tematów i potwierdzenia tego, co wiesz faktycznymi dowodami. Pozostając, tu na ziemi dotrzesz w końcu do zwycięstwa. W pracy zareaguj właściwe na zaczepki i prowokacje nie pozwalając na zaniżanie Twojej wartości. Ogromna siła gwiazd pomaga Ci w każdej sytuacji. Zakończ krytykę nad sama sobą. Pluton w kwadracie chce abyś pewna siebie, podążała do celu, prostą drogą.

Skorpion 24.10.-22.11


Pełnia Księżyca w Twoim znaku, zaraz w poniedziałek, przynosi różne intensywne myśli, uczucia oraz doznania. Nie obawiasz się tego, co leży na samym dnie. Sam dążysz do poznania najprawdziwszej prawdy i konfrontacji z faktami dnia codziennego. Masz świadomość, szczęście czy niepowodzenie zależy tylko od Cebie. Nawet, gdy sam wmanewrujesz się nieraz w trudne sytuacje przez swoją dociekliwość. Dla obcych pokazujesz prawdziwe zadowoloną twarz. Twój Mars i Pluton oraz Saturn i Lilith, w pozytywnym aspekcie z Koziorożca to mocarne siły transformacji i pewność siebie. Chcesz pojąć i zrozumieć, co się dookoła i wewnątrz Ciebie dzieje. Jeżeli chodzi o życie prywatne i zawodowe z Wenus w znaku swobodnego Bliźniaka otworzyłabym się na nowe, nowoczesne, pionierskie, jeżeli chodzi o wartości życia. Ostatnie przeżycia dały wiele do myślenia. Raz po raz zaczynasz znowu i jeszcze raz znowu istnienie od początku. Symbol feniksa z popiołu nie musi być tylko mrzonką i wyobrażeniem. Uran na ostatnich stopniach Baran będzie ustawiał się w opozycję. Kolosalne zmiany Twoich, jakości i wartości są nieodzowne po to abyś mógł na nowo odnaleźć siebie. W pracy i związkach potrzebujesz sam zaufania, aby druga strona dała wiarę temu, co jej przedstawiasz. Tajemnice już nie obchodzą nikogo. Otwórz się na aktywną komunikacje, zaprezentowanie, co masz w sercu i na dnie duszy, nie oszczędzając wielkich emocji. To może wiele wpłynąć na partnerstwa wszelkiego rodzaju. Prawda ma być objawiona bez zadawania nikomu bólu. Także samemu sobie.

Strzelec 23.11.-21.12


Z pełnią Księżyca w sąsiednim znaku zawodowo czujesz w sobie dużo pozytywnej energii. Każdą pracę wykonujesz szybko. Księżyc zaraz po ważnym wydarzeniu przechodzi do Ciebie. Poczujesz przypływ mocy wewnętrznych, pojawiająca się wiarę i pewność siebie. Na końcu wszystko ułoży się jak należy. Przekonujesz wszystkich do swoich projektów popierając konkretami i odpowiedzialnymi argumentami. W grupie czy sam wykonujesz w tempie błyskawicy swoje zadania. Masz w głowie już swój plan z wyższym celem, który zaprezentujesz niedługo całemu światu. Z Wenus na przeciw otrzymasz masę atrakcyjnych propozycji profesjonalnych i prywatnych. Nie marnuj czasu, ale pojawiaj na ważnych spotkaniach. Nietuzinkowe informacje będziesz potrafił wykorzystać w każdym momencie. Przy nowo poznanych osobach potrafisz otworzyć na rewolucyjne impulsy. W ten sposób powstaną różne relacje, gdzie całość polega na wymianie bardzo harmonijnej energii. Jeżeli chcesz się odnowić i przetransformować poniedziałek jest najlepszym dniem do skonstruowania planu metamorfozy życiowych. Miej odwagę zacząć od początku, nawet, gdy będzie to związane z całkiem niepojetym. Z korzystnie nastwionymi gwiazdami, szczególnie ze znaku Barana komunikacja kwietnie, głowy napełnią szczególnymi konceptami, a i nie zabranie odwagi przejścia do ich realizacji. Koniec tygodnia potrzebuje ogromnego skupienia. Planety przed Tobą z Koziorożca wykonują ekstremalną pracę, czemu Ty masz również podążać. Super efekty nie dają na siebie długo czekać. Otrzymasz palmę pierwszeństwa, jeżeli skupisz się na najistotniejszym. Bądź odważny. Podkreślaj swoją odrębność, intelekt oraz wiedzę. Otoczenie potrzebuje bohaterów takich jak Ty. Nie powinieneś podporządkowywać się ogółowi.

Koziorożec 22.12.-20.1


Z potężnym ładunkiem energii Plutona przy Marsie, Lilith oraz Saturna czujesz przy pełni, że należy zacząć żyć! Ta wielką siłę trzeba spożytkować to przetransformowania swojego losu. Już wiesz, gdzie tkwią problemy, czego jest brak i z czym należy się pożegnać. Ciągłe przeskakiwane cieni to już znasz od dawna. Improwizacja nie ma sensu. Prawdy nie kłują w oczy, ale prezentują wszystko jak jest w realu. Z kolosalną mocą, mądrością przeszłych doświadczeń wiesz, jedna faza się kończy na amen, a duga potrzebuje ,,saturnowego" podłoża. Z Wenus w Bliźniaku wypada otwierać się na ludzi, spotykać, nawiązywać inne znajomości. Stare już na pewno nie powróci i to traci też sens w poniedziałkową pełnię Księżyca. Myśląc o zabezpieczeniach przystoi się rozluźnić. Uran ustawiając niebawem w trygonie da inne szanse i możliwości, gdzie szczęście nie ma charakteru wymuszonego. Radość może jeszcze jest odległa, jednak mur, który wybudowałeś dookoła siebie wolno wysadzać od wewnątrz. Dynamika pełni ze znaku Skorpiona wystarczy na długie lata. Tankujesz w spokoju impulsy z uniwersum, aby do końca tygodnia z Merkurym podejmując odpowiednie decyzje. Wszystko, co się przeżyło nie ma logiki już trzymać. Życie woła Cię z daleka, ponieważ czas ucieka niemiłosiernie! Nie zostawiaj nic na potem. Wnet, bowiem stwierdzisz, za dużo ostrożności izoluje Cię od świata. Słońce z Byka w trygonie da wszystkim Koziorożcom okazję do spełnienia profesjonalnego i prywatnego. Nie trzymaj na materii, która jest i tak Tobie zagwarantowana. Znajdź to, co jest ponadczasowe, co cieszy i jest wielką, niekończącą się pasją!

Wodnik 21.1.-19.2


Pełnia Księżyca z intensywnego Skorpiona naświetla przede wszystkim relacje wszelkiego rodzaju. Z Wenus w trygonie masz dosyć siedzenia sam ze swoimi myślami. postanawiasz wziąć przeznaczenie w swoje dłonie. Kto, jak kto, ale Ty będzie potrafił odkopać swoje szczęście, spełnić osobiście oraz zawodowo. Merkury w pięknym aspekcie pomaga podejmować szybkie decyzje. Nie ma, na co czekać, gdy energia ze Skorpiona przypomina o mijaniu i koniecznych, życiowych metamorfozach. Nie czekałbym do końca tygodnia, ale zaraz przy poniedziałku poruszyła faktyczne stany rzeczy myśląc o sobie i swoim życzeniu serca. Podchodzisz odważnie, radykalnie i bardzo zdecydowanie nie obywając się przyszłości. Masz masę pomysłów w swoje głowie, które chcą ujrzeć światło dzienne. Stwórz ciekawy plan, przy okazji skreślając, co niepotrzebne. Zanim nowe się narodzi, do przeszłego drzwi powinny być zamknięte. Księżyc najpierw znajdzie się w przyjaznym Strzelcu dodając optymizmu, następnie w Koziorożcu, gdzie trzeba będzie rzetelnie wykonać zadnia, na końcu lądując w Twoim domu. Już wiesz, całość ułoży się po Twojej myśli. Nie rozdrabniaj się. Odważ się odciąć od uzależnień pilnując tego, co ma dla Wodnika zawsze aktualne wartości. Twoja podświadomość podpowie, jakich ludzi, kierunki masz wybierać. Szczęście czeka na Wodnika za rogiem. Spróbuj je odnaleźć.

Ryby 20.2.-20.3.


Ta pełnia Księżyca ma dla Ryby wysoko spirytualne znaczenie. Już w poniedziałek czujesz nadprzyrodzoną energię, która wypełni każdy zakątek Twojego umysłu. Jowisz i Pluton patronują Twoim przeobrażeniom. Nie, już nie ma, na co czekać! Saturn, Pluton, Mars i Lilith nakazują podejmować decyzje! Odrywać od starego, przeskakiwać granice i dumnie podnieść głowę, nawet po doświadczonych, gorzkich porażkach. Są tematy w Twoim życiu, których nie możesz już omijać, a tym bardziej nabierać wody w usta. Księżyc w znaku intensywnego Skorpiona chce prawdy, odwagi i autentyzmu. Podarowane Ci kolosalne siły witalne przez uniwersum pomogą wyciągać konsekwencje i dokonać wielkiego. Dalej tak być nie może. Wyczujesz jak boska energia podsyła niecodzienne wizje. Księżyc otwiera przed Rybą dalekie horyzonty. Twoja podświadomość to już dawno odbiera. Jeszcze tylko krok do działania. Wiem, nie zawahasz się. Wenus stojąc w kwadracie budzi masę myśli namawiając na wejścia w interesujące kontakty, wyluzowanie w układach i zebranie ciekawych nowinek. Merkury jest tuż obok, w sąsiednim Baranie. Najszybciej dojdziesz do celu bezpośredniością, otwartością i prawdą. Przecież nie masz nic do ukrycia! Przed Tobą świetny tydzień zawodowy, mimo, że Księżyc przechodząc do Strzelca zaogni atmosferę dni od wtorku. Ryba nie obawia się niczego. Pozytywne zmiany są witane z radosnym uśmiechem. Od razu chce się żyć i wie, na czym stoi.


Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 30.4.18 do 6.5.18. Pełnia Księżyca w znaku ekspresyjnego Skorpiona 30.4.18 o godzinie 2;58."Nie możesz mieć lepszego jutra, jeśli cały czas myślisz o wczoraj". (Charles F. Kettering)W które stronę pragniesz wyruszyć?

Pełnia Księżyc w dynamicznym Skorpionie zaczęła się wskazując na potrzeby przemian w relacjach, wartościach i radzeniu sobie z zasobami.

Żyjąc w bardzo intersujących czasach każdy z nas już czuje, że energia przyśpiesza idąc do przyszłości. A to oznacz z Księżycem w pełni pożegnania, zamykania rozdziałów z wartościami, które nic nie dają, a wręcz przeciwnie szkodzą nam w dalszym rozwoju. Nie musisz jednak schodzić na dno rozpaczy, ale raczej wydobyć z siebie prawdziwą miłość, entuzjazm, siłę transformacji i optymizm! Wszystko wydaje nam się bardziej intensywne. Emocje mieszają z uczuciami krążąc ciemnymi kanałami z góry do dołu. Do środy patrzymy jeszcze do tylu podsumowując ostatnie wydarzenia i głębię naszych relacji. Dla niektórych poniedziałek może okazać się dniem sprzątania piwnic z własnych nieprzerobionych teamów. Dla innych -ratunkiem od zagubienia w labiryntach ciemnego i mocarnego Plutona.

Dobrą stroną pełni jest możliwość zagłębienia się w sobie, zastanowienie, czego najbardziej pragniesz i co ma w Twoim życiu priorytety. Jeżeli to, za czym goniłeś okazuje się złudą, wypada to zostawić. Energii ze znaku Skorpiona towarzyszą konflikty i napięcia wewnętrzne. Niektórzy nie będą potrafili określić; czego właściwie się obawiają? Jednak dalej wszystko się uspokoi. Najlepiej zacznij od pracy nad sobą. Każdy może wybrać, co chce myśląc o swoim osobistym rozwoju. Wenus w Bliźniaku namawia do lekkości i swobody, ale idąc dalej w głąb tygodnia trudno będzie połączyć spontaniczność z potężną siłą Plutona kruszącą skały nawet w twardym Koziorożcu. Nagle mogą objawić się prawdy, które nas zaskoczą swoją intensywnością. Od piątku wypada schodzić z drogi ludziom, którzy tylko narzekają rozprzestrzeniając krytyczną, nietolerancyjną aurę. Nie obstawiają też uparcie przy swoich racjach, ponieważ to może doprowadzić do ciężkich konfrontacji.

Słońce stojąc w sextilu do Neptuna zainspiruje nasze umysły i uaktywni wyobraźnię.

Nie postrzegaj świata tylko ze strony negatywnej. Jest dużo pięknych miejsc, tylko wypada je świadomie dostrzec. Otwórz się na nowe!

"Uczucia są naszą siłą, gdy bierzemy je w posiadanie, a nie pozwalamy by to one nas brały w posiadanie. Brać uczucie w posiadanie znaczy doświadczać głębin możliwości swojej siły życiowej - troszczyć się o kogoś lub o coś z całego serca, działać entuzjastycznie i odczuwać głęboką wartość tego, co się robi". (Rick Jarow)

Ja zapraszam Was do czytania horoskopu tygodniowego dla poszczególnych znaków zodiaku życząc przyjemnego tygodnia.

29.4.18.18 Słońce w Byku, Księżyc w Skorpionie.

"Ciemność wyolbrzymia lęki, kłamstwa i żale. Prawda jest taka, że są one bardziej cieniami, niż rzeczywistością, więc w mroku wydają się większe. Kiedy do miejsc, gdzie w tobie żyją, dociera światło, zaczynasz widzieć, je takimi, jakie są." (WM Paul Young)


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji