widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-05-28

Horoskop tygodniowy 28.05.18 - 03.06.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 28.05.18 - 03.06.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.


27.5.18.18 Słońce w Bliźniaku, Księżyc w Skorpionie.

Konstelacje tygodnia:
Podczas pełni Księżyca w Strzelcu 29.5.18 o godzinie 16; 21 Luna i Słońce stroi w sextilu do Marsa. W środę Merkury przechodzi do Bliźniaka tworząc z miejsca trygon do Marsa w Wodniku. Wenus ustawia się w piękny trygon do Jowisza i do Neptuna. Trygon Jowisza do Neptuna jest cały tydzień aktywny. Planety w biegu wstecznym. Saturn, Pluton i Jowisz. Lilith pozostaje na Plutonie.

"Jeśli doprowadzisz do porządku własne wnętrze, to, co na zewnątrz samo ułoży się we właściwy sposób." (E. Tolle)

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"Działanie pociąga za sobą koszty i ryzyko, ale o wiele mniejsze niż te, które wiążą się z wygodną biernością." (John F. Kennedy)

Baran 21.3-20.4


Przed Tobą bardzo dobry tydzień! Trudne konstelacje kończą się na niebie, a pełnia Księżyca w trygonie ułatwia pozostawienie za sobą pomysłów, które się nie zrealizowały. Podchodzisz w wielkim optymizmem i nadzieją w sercu do współczesnego. Jest dużo pracy, jednak Twoje wizje i zaangażowane są balsamem dla duszy i już wiesz, co wypada decydować. Najwięcej pomocy masz od swojego patrona, Marsa. Jego zbawienna siła to wielki zastrzyk motywacji i moc do wygrania każdego, życiowego maratonu. Nie martw się tylko o te sprawy i rzeczy, które nie mają wartości. Nie marnuj czasu, siły i energii na to, co w sumie w ogóle się nie liczy. Merkury ,od wtorku z Bliźniak daje dobre informacje i wiadomości, a z kręgu grupy ludzi myślących tak samo ,spodziewaj się przyjaznych nowości. Wysłuchaj wszystkiego do końca, następnie zastanów nad realizacją. Słońce w sextilu czyni Cię otwartym na nowe, masz świetną aurę i przekonasz każdego do nietuzinkowych idee. Z Węzłem Karmicznym ,w pozytywnym aspekcie, mieszaj się między ludźmi. Nie dumaj samotnie w domu, ale szczególnie dookoła pełni Księżyca spotkaj z sympatycznymi indywidualnościami. Urodzeni między 30.4-9.4 mogą tkwić w kryzysach partnerskich. Daj z siebie wszystko, aby poprawić nastrój wśród najbliższych. W Chironem przy Słońcu masz się leczyć sam i doczekać uzdrowienia duszy. Zadbaj o dużo relaksu, odpoczynku oraz pozytywnych myśli. Urodzeni między 10.4-11.4 są po wpływem kwadratu Plutona. Gdy Twoje życie stoi do góry nogami, puszczaj, co się przeżyło zgadzając na nowe i niepoznane. Spokojem, opanowaniem i wewnętrzną harmonią opanujesz każdą wyjątkową sytuację. Słońce z Bliźniaku dostarcza pozytywnych mocy. To, co masz w sobie wysyłasz do świata i taka sama nadejdzie odpowiedz.

Byk 21.4-20.5.


Uranus wprowadza zmiany urodzonym na początku pierwszej dekady. Mars w kwadracie przeszkadza i prowokuje do działania i akcji urodzonych od 24.4 do 27.4. Byk, jaka zawsze jeszcze szczególnie spokojny, jednak i Ty znasz momenty ze swojego, gdzie trzeba powiedzieć, co się myśli i postawić na swoim, bez podlegania. Z niekorzystnym Marsem może wszystko się zdarzyć. Pierwsza dekada urodzonych powinna oszczędzać energię i koncertować tylko na tym, co jest faktycznie do zrealizowania, nie pozwalając innym na zaczepki, zniewagi czy pomniejszania swoich wartości. Saturn jest po Twojej stronie. Jego moc będzie potrzebna dookoła pełni Księżyca w znaku idealistycznego Strzelca. Nic nie wyprowadzi Cię ze spokoju, dopóki Wenus, patronka stoi w radosnym sextilu za Rak. Dostrzegasz w każdej sekundzie przyjemności w swoim życiu. Chcesz cieszyć się pragniesz radości, a dom, rodzina staja się źródłem największej motywacji. Z Neptunem w sextilu, połączonym w pięknie trygony wzrasta wiara w przyszłość i każdy dzień następny. Z Jowiszem na przeciw wypróbuj to, co nigdy nie robiłeś, za eksperymentuj, pokaż się innym, jako pewny, zdecydowany i bardzo przedsiębiorczy. Łączysz z tradycją i minionym bardzo wiele, a tu wypada otworzyć się na nowoczesność, przebudowy i współczesne reformy. Dbając o innych, w wolnych chwilach, pomyśl o sobie. Mars podczas pełni tworzy silny sextil dodający każdemu zaufania w swoje siły. Nowe, wcale nie musi być straszne, a ma dawać każdemu po równo szczęścia i zadowolenia. Podążaj za prekursorskimi ideami i marzeniami. Wnet wszystko spełni się tak jak trzeba, jednak w innym wymiarze niż do tej pory, gdy Uran zamieszkał w Twoim domu. Twoja patronka pozostanie Tobie wierna. Ona zawiedzie w awangardowe drogi, gdzie Byk znajdzie pionierskie, bezpieczne miejsca. Spójrz zawsze najpierw na siebie. Ty masz być swoją najwyższą wartością. A nie rzeczy.

Bliźniak 21.5-21.6


Gdy Księżyc ustawi się naprzeciw, podczas pełni możesz spokojnie znaleźć miejsce do przemyślenia. Masz wszystko pod ręką, Luna tworzy pozytywne aspekty do silnego i pewnego siebie Mars. Merkury już wchodzi do Twojego domu, a Słońce świeci także dla Bliźniaka. Odkąd całość jest pod ręką, Księżyc wskazuje czego brakuje... Luna naprzeciw dotyka Twoje serce. Tam gdzie jest prawdziwa miłość oraz idealny świat Bliźniaka jest piękna energia. Wszystko związane z bezpieczeństwem czuje się jakoś bardzo obco. Na szczęście czerwona planeta nie opuszcza Ciebie. Pewnie trzeba trochę jeszcze zaczekać na to, co najistotniejsze. Miej cierpliwość. Co trwałe i wartościowe wymaga naszej uwagi, skupienia, wiary w sercu i nadziei, która nigdy nie umiera. Twój patron, Merkury już od środy pomaga, poprawia rozumowanie, komunikację i wymianę myśli. Bliźniaczy umysł zaczyna działać na najwyższych obrotach, aby profesjonalnie szybko wybić się z szarego tłumu. Otwierasz się elastycznym krokiem na nowe. Z Marsem w trygonie masz tyle powera, który starczyłby na masę ludzi. Myśl o sobie, idąc swobodnym krokiem do przodu. Masz potężną moc, tryskając przy tym jednocześnie zdrowiem. Z sextilem Węzła Karmicznego znajdziesz, czego szukasz otoczony jednocześnie aurą magii. Do pełni nie podejmuj ważnych rozstrzygnięć. Dopiero potem należy rozpocząć pionierskie i nowoczesne z ogromnym zaangażowaniem. Wszystko ułoży się dobrze. Miłość, równowaga, stabilność powróci do Bliźniak w nadchodzące lato. Trudne fazy są wraz z pełnią Księżyca zakończone. Zaakceptuj siebie, zaufaj sobie. Nikt nie ma zamiaru skrzywdzić Ciebie i dlatego nie powinieneś robić tego Ty sam.

Rak 22.6.-22.7.


Tydzień stoi pod wpływem nie tylko pełni w znaku Strzelca. Wenus, w Twoim znaku dyryguje drugą częścią nowych dni ustawiając w pięknym trygonie do Jowisza i Neptuna. Z tym konstelacjami rosną Ci skrzydła i masz prawo nazwać się szczęściarzem. Wysyłaj życzenia do uniwersum! Pomyśl o swoich marzeniach i rozwiązaniu najtrudniejszych zadań. Planety biorą Cię pod ręce i pragną, aby Rak otrzymał najlepszy los od nieba. Masz śmiało poświęcić się temu, co kochasz, co jest Twoją pasją, co czuje się najlepiej. Obojętnie, w które drogi wyruszysz, znajdziesz to, czego szukasz. W związkach i dla samotnych wielki trygon boskich gwiazd to najlepsza energia do miłości. Te Raki, które szukają swojej osoby bliskiej sercu mają najlepsze możliwości. Inni, już w parach mogą odnaleźć się jeszcze raz, na nowo, w tym miejscu, w którym stoją. Mimo, że wcześniej zupełnie inaczej to wyglądało. Uran z Byka pozwala Rakom otworzyć się na nowe. Podejmiesz się pionierskich czynów, może planujesz budowę domu, zakładasz ogrody lub zajmujesz niecodziennym hobby. Wszystko to, gdzie włożysz ręce z sextilem gwiazdy rewolucji jest z góry uwieńczone zwycięską koroną. Trygon Jowisza i Neptuna czyni bardziej wrażliwym, wyrozumiałym i uczuciowym. Poznane osoby pozostaną przy Tobie na wielki. Czujesz już w sobie to szczęście, rosnące w oczach. Realne są powroty, spełnienia marzeń i fantastyczne cuda. Nawet takie, gdzie już w nic nie wierzyłeś Z Saturnem w opozycji urodzeni miedzy 29.6-30.6 powinni uzbroić się w cierpliwość. Nie wszystkie idee można z miejsca przeforsować, ponieważ potrzebują większej dokładności. Pluton nakazuje urodzonym 13.7-14.7 zmieniać całkowicie struktury życia. Odchodź od starego. Uran z Byka będzie pomagał stworzyć ultranowoczesne, gdzie jest więcej radości życia, samozadowolenia i niewymuszonego szczęścia. Z Merkurym w sąsiednim znaku mów to, co masz na myśli nie tkwiąc w niepotrzebnej skromności. Planety chronią Cię, a Księżyc czuwa na każdym Twoim krokiem. Nie pozwól, aby żadna szanse przepadła przez niepotrzebne, długie zamyślanie. Realizuj swój plan teraz.

Lew 23.7.-23.8


Ze Słońcem w Bliźniaku identyfikujesz się samoistnie z tym, co robisz. Zmiany są zapowiedziane przez planetę rewolucji Urana, który niedawno przeszedł do ziemskiego Byka. Inne, bardziej trwałe wartości, Twoje pasje i hobby są powołane z miejsca do życia. Z pełnią w boskim trygonie ze znaku Strzelca przeprowadzisz z konsekwencją swój plan i nikt nie jest w stanie Cię zatrzymać w drodze do szczęścia! Węzeł Karmiczny i Mars naprzeciw prowokują do pozostawienia za sobą tego, co nie jest rentowne. Od poprzedniego lata Twoje życie przeszło już pasmo niekończących się przemian. Najważniejsze zaufać sobie i polegać na tym, co najlepiej umiesz, co daje Ci uczucie zaufania. Idąc za głosem intuicji z przejściem Merkurego do znaku Bliźniąt przekażesz światu bardzo ważne informacje. Twoja odwag jest wielka! Planeta komunikacji łączy się, bowiem w pozytywny sposób z gwiazdą energii dozwalając Ci przeskoczyć własne cienie i sięgnąć odważnie do życiowych innowacji. Z pewnością siebie odrzucisz to, co Cię nie interesuje, co nie jest Twoim spełnieniem i nie ma w sobie odrobine zaufania w osobiste spełnienie. Pozostań cały czas w harmonii sam ze sobą, nie robiąc nic wbrew sobie. Wypowiadając każde słowa z serca. Słońce, bowiem budzi lwia radość życia i razem z tym aspektem w błyskawiczny sposób poznasz wiele intersujących osobowości, który będą przydatne w następnych, ultranowoczesnych planach. Z Jowiszem naprzeciw nie stawiaj nic na ostrzu noża, a tym bardziej nie stój samemu w drodze do spełnienia. Przesady, ryzyka powodują, że nie możesz w pewnym momencie pojąc siebie samego. Stwórz wewnętrzną harmonię! Ważne byłoby nie tylko dopasować się do innych, ale z także pokazać swoją indywidualność oraz oryginalność, szczególnie, gdy serce mówi, coś zupełnie innego. Koncentruj się na pozytywach. Jeżeli sięgasz myślami tylko dookoła pesymistycznych tematów nigdy się nie uda. W nowym tygodniu należy podejmować inicjatywę, wierzyć w siebie i wyruszać w nowe drogi. Przyszłość czeka na Ciebie. W pierwszej linii zaprzyjaźnij się sam ze sobą, zaakceptuj nowości i wykreuj inne, wspaniałe cele. Odwagi!

Panna 23.8-22.9


Pełnia Księżyca w nieprzyjemnym kwadracie ma wiele sprzeczności dla Panny. Piękne słowa, które wypowiada Wenus z Raka wcale nie muszą być prawdą, a do tego Słońce i następnie Merkury denerwuje, prowokuje informacjami, które także nie są dokładne. Nie wchodziłabym od razu na barykady lub nie dała porwać euforycznym parolom. Spójrz na wszystko jak na poważne ćwiczenia. Finalnie musi się liczyć nie pomysł innych, ale realne wykonanie i szanse stworzenia tego, co da Ci pewne zabezpieczenia. Na pierwszym miejscu postaw, więc siebie pozostając do końca wierna SWOIM ideałom, a nie na siłę przypodobanie się innym. Co i tak może być bardzo krótkotrwałe. Wenus, po pełni Księżyca tworzy piękne aspekty do Jowisza i Neptuna i razem z tym wydarzeniem będziesz wiedziała, jakie partnerstwa się liczą, co ma dla Panny największe wartości i gdzie czujesz się szczęśliwą. Inne relacje, na przykład zawodowe mogą również okazać się złudą. Dlatego podchodź do wszystkiego z zaufaniem w sercu, nie pozwalając na prowokacje i wykorzystania. Z Uranem, w boskim trygonie otrzymasz nowe, bardzo intersujące zadania. Nawet, gdy Merkury wskaże w kwadracie to, co jest powierzchowne będziesz czuła, co wybrać. Saturn daje, bowiem całkowitą koncentrację i masę pracy nad stałymi projektami. Doprowadzisz do końca rozpoczęte, znaczące projekty. Z trygonem Plutona wszystkie oczy patrzą na Ciebie. Masz w sobie ogromną moc przebicia. Pozytywna energia przeważa i pod koniec tygodnia sama stwierdzisz, jednak Twoje decyzje były na całkowitym miejscu. Myśl o sobie, działając bardziej odważniej, spontanicznej i elastyczniej.

Waga 23.8-22.9


Planety znajdujące się w znaku Bliźniaka i Księżyc w pełni w ognistym Strzelcu namawiają usilnie do działania, nawiązywania kontaktów i jednocześnie do realizacji swoich życiowych planów. Masz dobrą rękę do wszelkich akcji i podkręcenia swoich spraw zawodowych. Otrzymasz na pewno wiele nagród za aktywności, obowiązki wykonujesz w całkowitym skupienie. Znajdujesz przy okazji priorytetowe zadnia, które są ważne dla przyszłości. Tylko nie daj się innym odciągnąć ze swojej drogi. Nie słuchaj prowokacji, negatywnych opinii oraz demotywujących stwierdzeń. To, co jest najważniejsze sfinalizujesz z konsekwencją do zwycięskiego finału. Mars w pozytywnym aspekcie, jeszcze przez wiele miesięcy dopinguje, dodaje wiary w siebie i pewność osobistego zwycięstwa. Nie musisz przy tym innych motywować, czy zajmować cudzymi sprawami. Kieruj energię na siebie! Szkoda abyś rozdawała się tym osobom, które Ciebie nie doceniają! Twoja Wenus w kwadracie stoi z miną bardzo kwaśną. Brakuje Ci czegoś i wyczuwasz dookoła brak przychylności osób bliskich. Zastanów się, jak wartościowo podzielić swój czas między pracą, powołaniem, marzeniami a potrzebami bliskich. Całość ma być równowagą. A nie tylko krótko płonącym ogniem. Stwórz balans między tym, co pragniesz, co jest Twoim wyższym celem. Uran, znajdujący się już w znaku ziemskiego Byka, przypomina o zmianach w życiu, a każdy ma prawo sam wybrać, co dla niego jest dobre i pożyteczne. Twoje myśli wpływają na Wagi przyszłość. Zadbaj o sobie. Kieruj precyzyjnie mocami w odpowiednim kierunku. Mars, bowiem chce abyś poczuła się aktywną, podkreślając Twoja odrębność oraz oryginalność! W domu, miłości oraz partnerstwach wypowiadaj zdecydowanie, czego sobie życzysz. Brak stabilności emocjonalnej nie daje, bowiem nikomu pewności. Saturn stoi w kwadracie dla urodzonych między 30.9-2.10. Wykonuj powinności bardzo dokładnie. Błędy nie będą akceptowane prze planetę karmy i trudne je będzie następnie wyprostować.

Skorpion 24.10.-22.


Z Marsem i Uranem w kwadracie musisz podążać szybkim krokiem za reformą, odnową, postępem wiążąc to z swoim celem oraz zabezpieczaniem. Pełnia Księżyca w sąsiednim znaku namawia z pewnością do realizacji marzeń, stworzenia nowych planów i szukania celów wyższych, ale nie koniecznie polegania na informacji innych. Aby przejść do wykonania upewnij się tego, co usłyszysz z otoczenia. Mars w Wodniku może spowodować, że zareagujesz za szybko, czym spowodujesz lawinę przeciwności. Energię należy koncentrować na siebie, patrząc tym sam na wyniki i stałe efekty. Z naciskiem na słowo "pewność". Jowisz przy Twoim słońcu chce ekspansji i zdobycia szczęścia. Na swojej ścieżce spotkasz w tym tygodniu ludzi, którzy Ci imponują. Błędem byłoby porównywać się do innych. Nie każdy jest taki sam. Nie musisz się z nikim mierzyć i wchodzić w zaczepne potyczki. Wenus na szczęście jaśnieje w trygonie. Jej zbawienne moce to absolutna radość i szansa urzeczywistnienia niejednego marzenia, kiedy po pełni ustawi się w boskim trygonie do planety szczęścia i Neptuna. Wsłuchaj się w siebie. Uniwersum zsyła na Ciebie światło miłości, zaufania i wiary. Na końcu wszystko dobrze wypadnie. Gdzieś od środka tygodnia, tak, gdy pełnia się zakończy poczujesz w sobie niebywałą harmonię, jedność i połączenie z tymi, co nawet nie jest namacalne. Marzenia mogą się spełnić, gdy wierzymy i wysyłamy do świata pozytywną energię. Niebywałe konstelacje szczęścia wykorzystaj dla siebie. W tym tygodniu możesz wyprzedzić innych, nawet, gdy Uran zmienia pomaleńku Twoje drogi przeznaczenia. Znajdź od czasu do czasu miejsca spokoju dokładnie analizując w skupieniu wszystkie swoje punkty docelowe.

Strzelec 23.11.-21.12


Z wyjątkowo ważną i jedyną w roku pełnią Księżyca naprzeciw możesz zajść bardzo daleko. Gwizdy w Bliźniaku i Wodniku namawiają nie tylko do stworzenia z entuzjazmem ogromnego planu reformy i odnowy! Jako znak ognia zapalisz się od razu, fascynując do końca tym, co sam wymyśliłeś. Problemem jest Słońce, a potem Merkury na, przeciw, które prowokują, dostarczając całą masę nie koniecznie dokładnych informacji. Mars chce strzelać do celu bez zastanowienia! Uran jednak stoi w ziemskim znaku w kwadracie do niego. Nie śpiesz się. Daj czasowi pracować na Twoją korzyść. Gwiazdy ustawiając się po pełni w wielkim trygonie wody sygnalizują potrzebę zaufania i zjednania wiary z motywacją i realem. Szczęście nie nadchodzi w samotności, ale ma mnóstwo dodatkowych przyjemnych efektów. To, co nie uda się od razu sfinalizować i tak w późniejszym terminie podejdziesz innymi, bardziej strategicznymi metodami. Krok po kroku, z każdym dniem następnym otrzymujesz coraz więcej szans, aby spełnić się osobiście. Nawet wielkie projekty mogą być niebawem dokonane. Czerwona planety dodaj niecodziennej mocy, siły przebicia i determinacji. Rozkwitasz pod wpływem jego energii, a otoczenie wpatruje się w Strzelca z uwielbieniem. Wybieraj sam dokładnie przyjaciół, popleczników i pomocników. Znajdziesz z pewnością ludzi myślących tak samo, którzy chcą ze Strzelcem podążać w przestrzenie niezbadane. Z Węzłem Karmicznym, w trygonie i tak masz jeszcze w tym roku do wykonania prze -znaczeniową misję. Wszystko ma swój sens. Odejdź tylko od zbytniej szybkości, powierzchowności i niestałości. To, co rozpoczniesz po pełni ma mieć wartość wyższą i służyć także innym. Ty także musisz być ważny i stać ze swoimi potrzebami na pierwszym miejscu. Sprawdzaj swoje plany szczegółowo. Skupiaj myśli na priorytetowym. Jednym strzałem należy trafić prosto do celu. Do tego potrzebujesz pewności i wewnętrznej harmonii.

Koziorożec 22.12.-20.1


Kto jeszcze nie stwierdził u siebie "uranicznej" przemiany może przygotowywać się, po pełni księżyca, do zupełnie nowego. Sytuacje wartości, kwestie materialnie oraz indywidualnego charakteru będą się przewijały przez całe lato i tu możesz liczyć na pozytywne transformacje. Pełnia Księżyca w sąsiednim znaku ma charakter bardzo przychylny. Odkryjesz w sobie więcej spontaniczności, odwagi, inspiracja...ba- nawet ognistej odwagi! Do zdobycia górnolotnych planów, realizacji ideałów i zaufania w swoje niekończące się siły motywacji. Nie zrażaj się tylko, gdy ktoś z miejsca nie przytaknie na Twoje propozycje. Wenus na przeciw jest napełniona wysoką wrażliwością i emocjonalnością, której trzeba poświęcić bardzo dużo uwagi. Możliwe, z Twoją aurą zaczarujesz swoje otoczenie i wsłuchując się w innych zyskasz tylko jeszcze więcej, jeżeli chodzi o kreatywne zabezpieczenia przyszłości. Planeta wartości, miłości dodatkowo po pełni Księżyca łączy się w magiczny trygon wody. Będziesz miło zaskoczony romantycznymi akcjami gwiazd. Zaufaj swojej empatii, wczuwaj w każdą sytuację. Ty sam wychodź do ludzi nie zamykając przed nikim duszy i serca. Każdy impuls jest teraz ważny, gdy czujesz się pewny, zdecydowany i masz świadomość, że dorosłeś do wszelakiej, nawet bardzo skomplikowanej sytuacji. Jowisz ze Skorpiona przesyła jeszcze masę dopingu. Przedstawiasz się bardzo pewnie i masz świadomość dobrodziejstwa pracy dla siebie oraz otoczenia. Gdy Saturn, w biegu wstecznym sprawdza urodzonych między 29.12-30.12 skup się na możliwym, nie zapominając o wypoczynku, relaksie i zadbaniu o swoje zdrowie. Ty masz zawsze stać na pierwszym miejscu. Pluton transformuje życie urodzonych od 11.1- do 12.1. Nie, nie wszystko jest z jego koniunkcją proste i wymaga odejścia do tego, co dawno straciło blask i sens. Patrz do przyszłości. Uran w trygonie będzie pomagał budować od podstaw lepsze fundamenty życiowe. Z Merkurym, który przechodzi w środę do Bliźniaka dobrze jest wysłuchać propozycji, zgadzać na współpracę i kooperację, ale wszystko ma być nawiązane z potrzebami innych, faktycznymi przesłankami i sprawdzonymi informacjami. Nie rób nic na piękne oczy.

Wodnik 21.1.-19.2


Z Uranem w kwadracie mają do czynienia urodzeni 21-22.2. Pozostań w realności przypatrując się faktom. Wartości życiowe powinny być jednak zreformowane, jeżeli myślisz długofalowo. Niecodzienne pomysły będą jak zawsze Wodnikom wpadać do głowy, ale razem ze zbliżającą się pełnią w ognistym znaku Strzelca wypada nie tylko myśleć o sobie i swoich potrzebach, ale także dopasować się do potrzeb otoczenia. Mars tworzy świetny aspekt do Księżyca i Merkurego, a to znaczy, w pozytywnym sensie dużo zmieni się w jednym momencie. To, co wcześniej wydawało się trudnością nie do pokonania, nagle znika jak pod wpływem czarodziejskiej różdżki. Pozostań przy swoich celach, nie przepuszczając szans, które ciągle będą się w nowych dniach pojawiać. Planeta handlu wspomaga także finansowo. Komunikacja płynie i w błyskawicznym tempie przekonujesz otoczenie do swoich idei. Odpowiednie słowa, nienaganne zachowane i wiara w swoje siły pozwala eksperymentować bez ograniczenia. Czerwona gwiazda ma zadnie wzbudzić w Tobie motywację i pewność, że to, co sobie zaplanujesz będzie zdobyte. Wodnikowi rosną w jednym momencie skrzydła i czując w sobie moce odważysz się zrobić coś, na co wcześniej nie miałeś nigdy śmiałości. Ze Słońcem w trygonie wiesz, czego chcesz i jak przedstawiać swoje potrzeby. Ogromne moce, które Cię otaczają towarzyszą w każdej przygodzie. Prywatnie i zawodowo spełnisz się bez problemu. Jowisz może czyni, urodzonych w drugiej dekadzie niecierpliwymi. Przeznaczaj dużo czasu na planowania i przygotowania. Poprzeczka nie ma być za wysoko postawiona, ale odpowiednio, do Twoich możliwości. Prywatnie poświęć chwilę dla najbliższych. Wenus w Raku szuka miłości, bliskości i jedności. Nie stawiaj dookoła siebie muru, ale wychodź na przeciw propozycjom. Słońce ma dać zadowolenie, radości życia i wewnętrzny spokój.

Ryba 20.2-20.3.


Z Uranem w pięknym aspekcie z Byka doszukujesz się nowych form komunikacji i wymiany myśli pędząc, chcąc nie chcąc do ogromnego powodzenia. Pełnia Księżyca w nieprzyjemnym kwadracie ze Strzelca nakazuje jednak pozostać w realu i nie słuchać do końca wiadomości z otoczenia. Polegaj na sobie! Nie wszystko, co usłyszysz zgadza się z prawdą. Nie każdy jest szczery, a tym bardzie idee, które nie współbrzmią się z Twoim powołaniem. Zanim zdecydujesz się na coś w euforii-poczekaj lepiej. W ciszy, spokoju, może i w samotności przemyśleć, dokąd zmierzasz i co pragniesz zdobyć. Będąc w harmonii sama z sobą znajdziesz odpowiedzi na każde pytanie. Tym możesz także zatankować porządną porcję energii. Wenus, stojąc w Raku oświetla Twoją postać niekończącym się blaskiem. Jej powiązanie z Jowiszem i Neptunem w Twoim domu jest aspektem spełniającym ważne życzenia. Znajdziesz osoby, które są na jednej fali, które funkcjonują tak jak Ty i pojmują absolutnie bez wielkich słów. Pary mogą przeżyć przepiękne chwile. Single korzystają z darów nieba i tutaj na pewno warto się z kimś szczególnym umówić na romantyczny wieczór pod koniec tygodnia. Z trygonem Jowisza masz bardzo dużo motywacji przy sobie. Świetną energię warto przeznaczyć na górnolotne cele, ale jeszcze dookoła pełni nie decydować się na nic do końca. Merkury, który przejdzie do Bliźniaka nie jest rzetelny w niekorzystnym położeniu. Pozostań jak zawsze bezpośrednia i prawdziwa nie korzystając z propozycji wykrętnych przyjaciół. Ty sama znajdziesz rozwiązania na każde zdania. Wielki trygon wody daje, bowiem wiarę, zaufanie, nadzieję i potężną porcję boskiego szczęścia.


Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 28.5.18 do 3.6.18. Pełnia Księżyca w znaku Strzelca 29.5.18. Wenus trygon Jowisz trygon Neptun.

"Powinniśmy zrozumieć, że nie dostaniemy z powrotem żadnej chwili, którą się nie cieszyliśmy - nie będziemy mogli pójść do żadnego biura, złożyć reklamacji i dostać kilku dodatkowych lat do przeżycia jak w jednej z książek Sartre. Każdy nasz dzień jest pierwszym dniem reszty naszego życia. Dlatego naprawdę musimy zadbać o to, żeby wszystkie nasze dni były dobre.""(Ole Nydahl)

Przed nami interesujący tydzień. Pełnia księżyca w optymistycznym Strzelcu wzywa do odnalezienia równowagi między intuicją, wiedzą, logiką, wiarą, duchowością i nauką. Czasami warto zaufać własnej empatii i nie słuchać tego, co mówią inni. Polegaj na swoim instynkcie. Może trzeba będzie podejmować błyskawiczne decyzje bez wyjaśniania i uzasadniania. Wielki, niecodzienny trygon wody łączący Wenus w Raku, Jowisza w Skorpionie i Neptuna ( wyższa oktawa Wenus) w Rybie jest najpiękniejszą, wysoko spirytualną konstelacją szczęścia, miłości i osobistego spełnienia. Niektórzy z Was może dosięgną nieba i poczują wpływy boskiej energii. Ja życzę wszystkim radości, realizacji marzeń i odszukania własnych prawd życiowych. Zapraszam na horoskop tygodnia dla każdego znaku zodiaku.

Pozdrawiam Was słonecznie. Pieknego tygodnia!

"Niebo i ziemia dają, powietrze daje, woda daje, rośliny dają, zwierzęta dają, ludzie dają. Wszystkie rzeczy dają siebie sobie nawzajem. Jedynie w tym wzajemnym dawaniu możemy przetrwać, bez względu na to czy jesteśmy za to wdzięczni, czy nie."

(Roshi Kodo Sawaki)


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji