widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-07-25

W poszukiwaniu Bratniej Duszy...

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "W poszukiwaniu Bratniej Duszy..." przygotowanym przez naszą ekspertkę IKKA.Artykuł, który czytasz jest w pewnym sensie kontynuacją poprzedniego, mówiącego o tym, dlaczego ktoś na kogo czekasz tak bardzo i mocno się nie odzywa. Dla przypomnienia - w życiu, w obszarze uczuć, miłości, przyjaźni mogą zdarzyć się następujące konfiguracje:
1) Niewłaściwa osoba. Właściwy czas
2) Niewłaściwa osoba, niewłaściwy czas.
3) Właściwa osoba. Niewłaściwy czas.
4) Właściwa osoba. Właściwy czas.
Jak już wiesz, wariant czwarty najlepszy i najbardziej pożądany - często nie pojawia się bardzo, bardzo długo.

Kiedy przychodzi Bratnia Dusza?
Najprostsza odpowiedź na to pytanie brzmi-wtedy, kiedy jesteś gotowa/gotowy. To bardzo bardzo ważne, ponieważ Bratnia Duszę zdarza się... przegapić przez własne nieprzygotowanie albo emocjonalne utkwienie w przeszłości. To takie sytuacje, kiedy Dobry Los podsyła Ci odpowiednią osobę, a Ty dalej masz emocjonalną więź z byłym, albo stawiasz tak wysokie wymagania, że taki pojawiający się w Twoim Życiu "kandydat na kandydata", taka osoba taka nawet nie przejdzie "wstępnych kwalifikacji".

Jak rozpoznać Bratnią Duszę
Pamiętaj, bo to ważne! Bratnia Dusza może różnić się od wymarzonego ideału.
Zwykle zachęcam, aby stworzyć energetyczno-fizyczny portret upragnionego partnera. Zrobić listę cech. Konieczne - to takie z których żadnego punktu nie odpuszczę (np. kultura osobista), pożądane - tu mogę wykazać się elastycznością (zrezygnuję z "niebieskich oczu" (chociaż takie najbardziej mi się podobają ).

Bratnią Dusze rozpoznasz bez trudu. To człowiek, który wydaje się być znajomy od dawna, choć może widzisz jego/ją - pierwszy raz. To osoba, z którą świetnie Ci się rozmawia. To ktoś przed kim nie obawiasz się ujawniać swoich najskrytszych uczuć. Kogo się nie wstydzisz. To osoba, która "zna Cie na wylot" choć znacie się krótko.... To ktoś, kto wciąż i wciąż pojawia się w Twoim życiu, mimo iż usiłujesz o niej/o nim zapomnieć...

Miłość na siłę to nie jest przyciąganie Bratniej Duszy!
Trzeba pamiętać o kolejności. Prosisz o Bratnią Dusze, a na Górze wiedzą, kto to jest i przyślą Tobie taką osobę. Nie można robić odwrotnie (Prawo Przyciągania i tak nie zadziała!). Nie można prosić aby Pan Iks został moją Bratnią Duszą...
W ramach prośby o konkretną osobę (czyli docelowo o związek z konkretną osobą) - można używać wizualizacji czy rytuałów miłosnych - ale warunek jest taki - ta osoba również musi tego chcieć. To znaczy nie wolno robić rytuałów, stosować zaklęć - wbrew czyjej woli.

Medytacje, wizualizacje, technika Dwupunktu, techniki Theta Healing czy rytuały Feng Shui - pozwalają przyspieszyć działania, pod warunkiem, że jest obustronna zgoda. W jednym z moich artykułów opisuję to w ten sposób, ze nie można nikogo zmusić do miłości... Nie ma miłości na siłę. Ostrzegam też przez różnego rodzaju reklamami magicznych rytuałów z gatunku czarnej magii... To się po prostu energetycznie nie opłaca!
To tak jakby mieć relacje z kimś, kto nie jest sobą i podobasz się tej osobie tylko wtedy, kiedy jest np. pod wpływem środka psychoaktywnego. "Sztuczna miłość" - czy to Cię interesuje? Chyba jednak nie...
Cokolwiek robisz - wykonując miłosne rytuały - zawsze należy pamiętać o zakończeniu zdaniem: To, lub coś lepszego dla wszystkich z tym związanych". Jeśli Góra przeznaczyła nam wspólny los z daną osobą - to i tak to dostaniemy. A może jednak są dla Ciebie gotowe lepsze wersje? Nie myślisz o nich, bo ich nie znasz... Warto modlić się, wizualizować, prosić i medytować właśnie w opisany wyżej sposób.

Życzę Wam wiele szczęścia i spotkania Bratniej Duszy. A jeśli już Bratnia Dusza jest przy Tobie - szanuj i pielęgnuj tę relację!

IKKA
Lipiec 2018


IKA - Iwona K. Zapytaj eksperta INFO
Jestem dostępna w dni powszednie i w weekendy przeważnie w godz.10:00-20:00 (oczywiście czasem robię przerwy :) ZAPRASZAM DO ZAMAWIANIA ROZMÓW Na zamówione rozmowy oddzwaniam w godzinach dostępności -lub następnego dnia, jeśli zamówione zostaną po 20 00. PROSZĘ O CIERPLIWOŚĆ -ODDZWANIAM NA ROZMOWY WG KOLEJNOŚCI ZAMÓWIENIA :-)
NIEDOSTĘPNY
Bliźnięta więcej informacji
Zadzwoń na
708 888 668708 888 668 7.69 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7620048 224 179 762 6.49 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji