widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-09-18

Terapie Naturalne - moc kamieni

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Terapie Naturalne - moc kamieni" przygotowanym przez naszego eksperta Magda Klementyna.I jeszcze raz o kamieniach. Tym razem w aspekcie naszego znaku zodiaku. Oczywiście można poniższą charakterystykę potraktować z przymrużeniem oka. Jednak zachęcam do sprawdzenia przynajmniej swojego znaku zodiaku. Każdy z wymienionych poniżej kamieni jest przypisany odpowiedniemu znakowi i właśnie nimi należy się posługiwać jeśli chce się kamień traktować jako talizman. Przy wykorzystaniu terapeutycznym (dla poprawy zdrowia) każdy - niezależnie od znaku zodiaku - może korzystać z dobrodziejstw płynących z wibracji danego kamienia.

BARAN (ludzie spod tego znaku mają silną osobowość, są zaradni, lubią rywalizować i stawiać na swoim) Rubin ma ogromne działanie ochronne - nie dopuszcza wrogów i fałszywych przyjaciół. Zwiększa odwagę, pomaga w nawiązywaniu kontaktów oraz w znajdowaniu dobrych rozwiązań. Jaspis czuwa nad silną wolą Baranów, przyda się każdemu kto podjął walkę z nałogiem. Noszony na szyi zabezpiecza przed bólami głowy chroniąc przed natłokiem myśli.

BLIŹNIĘTA (to osoby z poczuciem humoru, lubią ruch i podróże, są ekscentryczne, gadatliwe i przebojowe) Topaz - składany był i nadal jest na ołtarzach w Indiach gdzie uważany jest za święty. Noszony daje umiejętność widzenia prawdy. Bliźniętom pozwala się wyciszyć na tyle, aby zapanowały nad emocjami. Chryzopraz - wspiera indywidualistów oraz pomaga w odnalezieniu bratniej duszy. Uważa się, że często noszony przyzwyczaja się do właściciela np. w Japonii chowany jest razem ze zmarłym.

BYK (to osoba lubiąca luksus i praktyczne rzeczy) Szmaragd ma silne działania ochronne - dawniej chętnie był noszony przez lekarzy. Malachit z kolei czuwa nad finansami Byków oraz wyciąga chorobotwórcze energie zatem dobrze jest go kłaść na bolące miejsca.

RAK (przejawia wrażliwość oraz intuicję, jest uczuciowy i lojalny) Opal wzmacnia intuicję, pomaga wzmocnić siły witalne. Noszony przez Raki pozwala odkryć zdolności jasnowidzenia. Perły - to klejnoty o którym się mówi, że są przeznaczone wyłącznie dla Raków, gdyż pokazują głębię człowieka a nie każdy jest przygotowany na to co zobaczy.

LEW (energiczne, pracowite, dumne i ambitne zwykle osiągają to czego pragną w życiu) Diamenty przybliżają Lwy do doskonałości. Są niezwykle przydatne w medytacji pomagając w dotarciu do subtelnych światów. Cytryny - dodają pewności i wiary w siebie, chronią wrażliwość Lwów.

PANNA (przenikliwa i analityczna, z silną potrzebą niezależności i wolności czasem bywa drobiazgowa) Karneol - poprawia koncentrację i pobudza do działania - oczyszcza głowę ze zbędnych myśli, pomaga w rozwiązywaniu problemów. Agat to niezwykły talizman ochronny, który oczyszcza z negatywnej energii

WAGA (gościnna i serdeczna, elegancka uwielbiająca otaczać się pięknymi przedmiotami) Kwarc różowy - ten delikatny kamień uspokoi wrażliwe serca Wag, dobrze jest dla nich nosić biżuterię w widocznym miejscu. Koral - pomoże w podjęciu decyzji oraz wniesie harmonię.

STRZELEC (wesoły, uczciwy i towarzyski z głębokim poczuciem sprawiedliwości) Lapis lazuli to kamień mądrości uspokaja ducha i pozwala rozpocząć misję życiową chroniąc przed błędami.

SKORPION (honorowe, trudno pozyskać w nich przyjaciół ale jeśli się zdobędzie ich przyjaźń to na całe życie, są inteligentne z ogromną intuicją) Granat - pozwoli dotrzeć do sedna sprawy, rozwieje pesymizm Skorpionów oraz rozbudzi ich zmysły. Turmalin pozwala w twórczy sposób wyrazić artystyczną naturę. Czarne turmaliny chronią przed złym okiem zaś zielone usuną przeszkody jeśli zechce się Skorpionom nagłych zmian.

KOZIOROŻEC (posiada bogate życie duchowe, niezwykle skromny podchodzi do swoich obowiązków bardzo poważnie) Kryształ górski - pomoże Koziorożcowi w otwarciu się na świat wskazując drogę do wewnętrznej harmonii, wzmocni intuicję. Onyks pozwala na wykorzystanie wszystkich walorów Koziorożców związanych z wiedzą i intelektem; wyrabia siłę charakteru.

WODNIK (tolerancyjny i otwarty, ale trudno jest mu jednoznacznie określić własną osobowość) Turkus - chroni przed złym losem zaś piryt - pomaga w rozwikłaniu problemów, które zdawały się być nie do rozwiązania.

RYBY (budzą zaufanie i respekt, potrafią doskonale ocenić ludzi i sytuacje) Kamień księżycowy działa uspokajająco, co na zmienność nastrojów Ryb jest jak balsam. Ametyst podsyca wiarę Ryb we własne siły - leczy bezsenność i migreny.

Pomijając przedstawione przyporządkowanie zgodnie z datą urodzenia, każdy z nas powinien odnaleźć własny kamień. Przy jego wyborze należy kierować się głównie intuicją. Zanim się go wybierze dobrze jest przypatrywać się kolekcji kamieni czy też minerałów i ten, który najbardziej nas przyciągnie jest dla nas najlepszy w danym momencie.

Magda Klementyna Miriam


Magda Klementyna Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Jeśli nie jestem dostępna a jest potrzeba rozmowy, proszę napisać do mnie i umówimy się z przyjemnością na konkretną godzinę:)
Zadzwoń na
708 788 457708 788 457 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7710048 224 179 771 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji