widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-10-08

Horoskop tygodniowy 8.10.18 - 14.10.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 8.10.18 - 14.10.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku


Baran:


Nów Księżyca, odbywający się naprzeciw, sprzyja każdemu z Was zrobienia porządków w każdej relacji partnerskiej. Słońce i Księżyc w Wadze nakazuje budować balans. Z dyplomacją, rozsądkiem i pokojem. Ale czy wszędzie jest to możliwe? Baran nie może zapomnieć o swoich potrzebach. Napięte konstelacje mogą podkreślić różnice miedzy bliskimi, ale również innego rodzaju kontaktami. Księżyc podczas Nowiu dotyczy szczególnie Baranów urodzonych w drugiej dekadzie. Tam, gdzie nagromadziło się od dawna wiele nieposprzątanych kwestii trzeba zrobić porządki dążąc do osiągnięcia wewnętrznego zadowolenia, równość i sprawiedliwości. Merkury, jeszcze w tym dniu w znaku Wagi nie musi zgadzać się z Tobą. Jednak trzymałbym się prawdy nie pozwalając, aby inni pomniejszali Twoje osobiste wartości. Z Plutonem w kwadracie masz dotrzeć do samego środka prawdy, do tego, co nie jest wypowiedziane i nieprzetrawione, może od dawnych lat Twojego życia. Nie trać tylko nerwów. Nie daj się sprowokować, a tym bardziej nie daj zastraszyć bardzo intensywnej energii. Tematy rodzinne czy zawodowe mogą okazać się w pewnych momentach trudniejsze niż wcześniej sobie wyobrażałeś. Wszystko ma na celu zrewidowanie siebie samego, gdzie wcześniej zapomniałeś o swoich prawdziwych potrzebach. Koncentruj się na tym, co jest Ci potrzebne. Na punkcie docelowym, który pragniesz osiągnąć bez ryzykowania lub wchodząc w uzależniający układy wszelkiego rodzaju. Saturn idący za Platonem i tak pozostawi dookoła ludzi, którzy są, tak jak Ty profesjonalni i odpowiedzialni. Otoczenie siebie oraz innych opieką spada na Ciebie. Ty jesteś znakiem kardynalnym. Ty jesteś osobą kierującą! Zrób to na sposób fachowy organizując na od początku obraz swojej postaci. Jak inni Cię odbierają? Gdzie zwracałeś za mało uwagi na siebie? Wenus w retro odkopie sprawy, które uważałeś za rozwiązane. Czy na dnie Twoje duszy pozostały cienie dni minionych? Przynależycie do siebie do końca? A może brak jest połączenia mentalnego? Staraj się przejść tydzień w pokoju nie zgadzając się na wprowadzenie chaos w Twoje życie uczuciowe.

Byk;


Wenus zatrzymała się naprzeciw abyś jeszcze raz sprawdził swoje podejście do samego siebie, osobiste wartości i kwestie partnerskie. Wszystko, co ci przeszkadza i denerwuje jest do przerobienia. Szczególnie, jeżeli dotyczy normalnego dnia codziennego. Sytuacje materialne oraz wspólne pieniądze także wypada wziąć pod lupę tworząc podobny plan działania, podkreślając takie same wartości. W znaku Skropiona transformacja przebiega bardzo powoli, ale skrupulatne. Jak długo Słońce stoi w Wadze może wyglądać to dobrze. Potem trzeba przyjrzeć się nagromadzonym mankamentom i złym przyzwyczajeniom z przeszłości. Nie czekaj. Zrób lepiej teraz porządek. Merkury po Nowi ustawia się naprzeciwko dając świetne propozycje jak również zniechęcenia do tego, co nieprawdziwe. Najlepiej byłoby rozpocząć od penetrowania swoje wartości. Jak widzisz siebie? Jak wykorzystujesz osobisty potencjał i talenty? Czy Twoja organizacja dnia jest odpowiednia? Czy znajdujesz czas na przyjemności, radości. Partner jest zawsze naszym lustrzanym odbiciem, ale tylko Ty sam możesz poprawić osobistą opinię o samym sobie. Zaważ ile już zrobiłeś, ile osiągnąłeś i czego dokonałeś przez ostatnie lata. Myślę, że lista jest długa pozytywnych aktywności. Partner daje tylko te uczucia, które emanują od Ciebie o samym sobie. Zacznij od tworzenia pozytywnej energii.

Z kwadratem Marsa kieruj odpowiednio swoją siłą. Z Saturnem w trygonie opłaca się zdyscyplinowana praca. Czasami wydaje się, obowiązków ciągle wzrasta, ale uwierz, na końcu właśnie Ty dosięgniesz gwarantowanego sukcesu.

Bliźniak;


Nów Księżyca w pozytywnym aspekcie daje nie tylko nadzieję na nowe w domu, ale również docenienie w końcu swoich wartości. Twój patron, Merkury w tym tygodni przechodzi do intensywnego Skropiona. Razem z nim warto zająć się, z zaangażowaniem kwestiami profesjonalnymi i prywatnymi. Księżyc podczas Nowiu szuka pokoju i spokoju. Merkury konkretów, które teraz w szybki sposób na pewno zdobędziesz. Mars w pozytywnym aspekcie ciągle dodaje siły oraz pewności siebie. Znając swój cel poradzisz sobie z każdą sytuacją zawodową. Twój talent komunikacji odbije się pozytywnym echem dookoła. Dookoła Nowiu Księżyca warto jest przygotować progresywne plany, kreatywne idee kierując do tego mądrością. Gdy Wenus penetruje przeszłość niosąc na ustach "wszystko albo nic" nie bierz, co Ci wpadnie w ręce, ale wybieraj, co przyda się do budowania stabilnej przyszłości.

W partnerstwach wszelkiego rodzaj uwzględniaj potrzeby osoby siedzącej obok. Nie pozostawaj na powierzchowności. Konstelacje gwiazd domagają się głębi uczuć, intensywności, połączenia myśli w jedno. Ze Słońcem masz przy sobie moc sił witalnych i nadziei w serc. Jego trygon steruje Bliźniaka do pozytywnej, życiowej reorientacji. Zanim Jowisz przejdzie do znaku Strzelca pomyśl o dalszym kształceni. Nowy tydzień sprzyja w każdym inspirującym przedsięwzięciu. Decyduj teraz, jak przyszłość ma realnie wyglądać.

Rak;


Z Nowiem Księżyca kierujesz swoją uwagę od razu na kwestie rodziny i najbliższych. Merkury jeszcze w Wadze poleca dyplomatyczne słowa i gesty, aby się dogadać w sprawach najważniejszych. Proponowałbym jednak pozostać sobie wiernym do końca trzymając bardziej konkretów. Konsekwencja w działaniu sprzyja osiągnięciu każdego celu. Nie wszyscy w otoczeni mogą od razu zgadzać się z Twoimi pomysłami. Pluton naprzeciw chce radykalnych przemian, jeżeli Twoje życie nie bazuje na autentyzmie. Właściwie chodzi o Twoje wewnętrzne wartości i prawdziwe słowa. Podczas Nowiu Luny nie chowałbym głowy w piasek, ale stała odważnie do tego, co naprawdę pragniesz, mimo, że mogą się pojawić inne, nieoczekiwane uwarunkowania. Z jednej strony nie pozwalaj na prowokacje z drugiej nie chowaj ze strachu pod dywan najważniejszych przemyśleń. Merkury przechodząc na drugi dzień do Skorpiona poprawia myślenie, komunikację dając do tego moc przebicia ze swoimi zamiarami. Nów jest nowym początkiem, aby dojść do sedna prawdy. Nie upieraj się jednak przy swoim, ale przedstawiaj spokojnie swoje argumenty budując mosty porozumienia. Pluton może być radykalny, a Ty masz sprecyzować rzetelne, życiowe priorytety. Jeżeli komuś nie podoba się Twoja droga trzeba będzie to zmienić. Z trygonem Wenus i Neptunem przypomnisz sobie dawne ideały. Planety otaczają Cię przy tym wiarą w przyszłość nie zapominając o nadziei. Nie zgadzaj się na uzależniające układy. Szansa dogadania przeistoczy się nagle, gdy stworzysz dyskusje na takim samym poziomie oczu. Działaj na czas. Ktoś, kto ciągle mówi "nie" do Twoich pomysłów- nie jest na takiej samej fali. Wierz w siebie. To, bowiem może zdziałać cuda.

Lew;


Celem Nowiu, dla Ciebie w pozytywnym aspekcie jest stworzenie harmonii, dogadanie się, kierowanie do szczęścia i spełnienie osobistego. Wenus i Jowisz stojąc w kwadracie wskazuje na ludzi, którzy mają inne zadnia od Twojego. Tendencja ta pogłębi się, gdy dołączy do nich planeta Merkury. Podczas komunikacji wszelkiego rodzaju staraj się spokojnie wypowiadać swoje opinie słuchając do końca tego, co mówią inni. Dialog jest bardzo ważny, zaraz obok grzeczności i dobrych tonów wypowiedzi. Rozmowa nie ma wyglądać na walkę z przeforsowaniem na siłę swoich poglądów, ale dogadania z respektem. Każda strona może mieć inne pojęcia życiowe. Możemy to wypowiadać, stać do tego lub negować i protestować rozpoczynając konflikty. Co wybierasz? Słońce jest w znaku Wagi. Daj innym szansę wyjaśnienia toku myślenia. Może ktoś w otoczeniu zainspiruje Lwa, wypłynie na jego rozwój, a może postanowisz, jak Mars naprzeciwko otworzyć się na pionierskość, nowoczesność i akceptację. Pewnie odkryjesz przy okazji bardziej interesujące aspekty istnienia, które wzbogacą bardziej Twój dzień codzienny. Wenus w biegu wstecznym przypomina o relacjach, które leżą gdzieś zakurzone w przeszłości, jeszcze niezamknięte. Czy jest coś jeszcze do załatwienia i uporządkowania? Po Nowiu Luny, gdy Merkury wskoczy do Skorpiona będą odkrywane prawdy, niewiadome dając Ci sposobność zrozumienia i pojęcia tego, co nie było jasne. Wybieraj prawdy wchodząc w dialog. Wszelkie układy przechodzą od natychmiast próby ognia. Pozostań jak zawsze hojny i lojalny mając na celu konstruktywne rozwiązania fundamentalnych dla Ciebie tematów.

Panna;


Z Nowiem Księżyca w sąsiednim znaku masz szansę nie tylko na spojrzenia na siebie i swoje wartości z innej strony. Wenus stojąc z Jowiszem w świetnej pozycji gwarantuje Twój dobry nastrój z rodziną i przyjaciółmi, gdzie jeszcze więcej jest do omówienia. Dobrze byłoby z miejsca zabrać się za przyszłościowe plany zawodowe i prywatne. Trzy planety, znajduje się w Skorpionie, podnoszą bardziej Twoją wartość. Jeżeli są ważne punkty do omówienia zrób to ze spokojnym, ale zdecydowanym głosem, nie chowając nic na dnie serca.

Od 10 października komunikacja nagle się zwiększa. Panna ma świetne argumenty, negocjacje przebiegają bez trudności, prace pisemne oraz ustne załatwisz z szybkością starzały, angażując całą siebie w różne przedsięwzięcia. Możliwe, będziesz musiała podróżować na bliskie i dalekie odległościach. Decydujesz sama, co jest dla Ciebie dobre. Nów Księżyca sprzyja pojawieniu się namacalnych źródeł dochodów. A może postanowisz finalnie wykorzystać swój talent i potencjał do zarobienia więcej pieniędzy. Odważ się wyjść z szarych szeregów. Jednoznaczne, trzy gwiazdy w znaku Skorpiona podkreślają Twój profesjonalizm. Odnajdziesz sens istnienia otoczona do tego pasją i miłością. Powodzenie jest murowane do końca miesiąca.

Waga;


Przed Tobą bardzo ważny Nów Księżyca. Potężna energia kwadratu Plutona ma wpływ przede wszystkim na urodzonych w drugiej dekadzie. Partnerstwa wszelkiego rodzaju są poddane egzaminowi. Słońce i Księżyc stoją w Twoim znaku, abyś miała siłę stać do samej siebie, decydować konsekwentnie o swoich losach nie pozwalając innym odbierać sobie odpowiedzialności. Pluton w kwadracie wskazuje na niepewne towarzystwo w Twoim najbliższym otoczeni. Nie daj się zastraszyć temu, co usłyszysz. Przy Nowiu brzmią jeszcze harmonijne tony, następnie mogą pojawić się manipulacyjne, szantaże czy też nawet dwuznaczne groźby. Znajdź czas dla siebie, już od poniedziałku, starając się uporządkować myśli idąc w kierunku tylko swoich celów. Odwagę i moc wewnętrzną otrzymasz od Marsa w trygonie! Twoje idee będą zrealizowane przebojowymi metodami. Nie czekałabym na to, co powiedzą najbliżsi, ale wybrała, co Tobie bardziej pasje i jest związane z życzeniem serca. Mars chce skończyć wreszcie to, co zaczęłaś już w lato. Oczywiście z powodzeniem, rozmachem i twórczą myślą! Gdy Wenus, która wyruszyła w sąsiednim znaku w bieg wsteczny trzeba zostawiać za sobą, to, co nie ma przyszłości. Są jeszcze tematy, które nie posprzątałaś? W związkach wszelkiego rodzaju nie podkreślaj tylko potrzeby partnera, ale pomyśl o większej niezależności i skierowaniu do tego, co jest Twoją pasja i hobby. Daj sobie czas na wszystko nie zgadzając ciągle na warunki innych.

Skorpion;


Nów Księżyca zaraz za Tobą skłania do przemyślna swojej aktualnej pozycji. Jowisz i Wenus w retro są w Twoim domu po to abyś zajął się wyłącznie swoimi sprawami! Afrodyta zastanawia się, czego jeszcze brakuje Ci do szczęścia, gdy cały rok otrzymywałeś sowite prezenty i doświadczyłeś licznych, życiowych przemian. Może już wiesz, czego Ci potrzeba, ale brakuje odważnych słów, finalnych decyzji, aby przedstawić światu, co leży na samym dnie duszy.

10.10.18 Merkury planeta komunikacji wkracza również do Twojego znaku. Myślisz jaśniej, działasz celowo, koncentrując z zaangażowaniem, pragnąc zgłębić się w każdą kwestię i zrozumieć jego istotę. Od tego dnia nie ma zagadki, której nie rozwiążesz. Przeznaczyłabym czas do samego końca miesiąca na poprawy sytuacji profesjonalno-zawodowych. Dociekliwym umysłem dostrzegasz szczegóły. Twoja intuicja pracuje na najwyższych poziomach. Ważne obowiązki wykonujesz z ogromną szybkością. Weź sobie do serca sygnały Merkurego. Wenus i Jowisz potrzebuje mnóstwo uwagi i podziwu innych. A ile Ty tego pragniesz? Kwadrat Marsa przypomina o sytuacji w związkach wszelkiego rodzaj. Miłość do partnera jest tylko wtedy możliwa, gdy zaakceptuje siebie samego, takim, jaki jesteś. Najpierw należałoby samego siebie zrozumieć i pojąć. Tydzień nadaje się na stworzenie całkiem innego, indywidualnego obrazu.

Strzelce;


Nów Księżyca w przyjaznej Wadze umożliwi Strzelcom sprecyzowanie pionierskich marzeń oraz ideałów, gdzie rola grupy przyjaciół i ludzi podobnie myślących ma ogromne znaczenie. Wenus w retrogradacji z Jowiszem za Tobą umożliwi, razem z wtorkowym dniem pozostawianie, co niepotrzebne, pożegnanie, z czym nie możesz się identyfikować, odejścia od tego, co nie pasje do Ciebie.

Mars w pozytywnym aspekcie, od maja pracuje nad Strzelca życiowymi unowocześnieniami, nawet, gdy Ty nie zawsze zgadzałeś się na to. Nie musisz się chwytać jednak wszystkich nowinek i ciekawostek. Wystarczy, że sprecyzujesz jeden, główny cel, który postanowisz zdobyć. Bez względu na to, ile trzeba będzie czekać. Planety w znaku Skorpiona mają, bowiem ogromną moc, a wchodzący tu Merkury, planeta myślenia, gdy coś sobie postanowi, nigdy nie odpuści. W relacjach wszelkiego rodzaju, co nie pasje do siebie będzie rozdzielone. Wenus patrzy w przeszłość doszukując się intensywności, jedności, wspólnego celu i połączenia intuicyjnego. Czy to wszystko masz przy sobie?

Z czerwoną gwiazdą za pan brat masz mnóstwo power-a aż do końca miesiąca. Spożytkuj jego wartości i potencjały do zrobienia czegoś innego, niż wszyscy w Strzelca środowisku. Najlepiej będzie jak jeszcze dostrzeżesz swoją oryginalność i wyjątkowość!

Koziorożec;


Nów Księżyca dotyczy szczególnie urodzonych w drugiej dekadzie Koziorożce, gdzie ze Słońcem i Księżycem w znaku Wagi wypada stworzyć harmonię z najbliższym otoczeniem. Jest możliwe, że za dużo uzależniasz wszystko od innych lub czekasz na sygnały z zewnątrz. Sytuacja może być tylko wtedy napięta, gdy zablokujesz rozmowy i nie będziesz chciał słyszeć o reorientacji. Merkury już w następny dzień przechodzi do magicznego Skorpiona. Z tym aspektem odnajdujesz nagle wskazówki, odpowiednie słowa dostrzegając, co wczesnej umknęło. Wysłuchałbym w spokój, co mówią inni starając się dalej trzymać dobry ton, dialog i łączność. Wenus w biegu wstecznym przypomni o starych relacjach, nierozwiązanych uwarunkowaniach oraz intensywnych emocjach. Co jest dla Ciebie dobre, jak ma wyglądać w domu i jaka ma być aura dnia codziennego. Z Merkurym dobrze jest natychmiast zabrać się do pracy. Profesjonalnie pojawi się możliwości lepszych kooperacji, zarobienia pieniędzy i wykonania prac, które najbardziej lubisz. Gdy zawodowo wszystko przebiega super dobrze, w kwestach prywatnych nie uciekaj od tematów, które wcześniej chętnie omijałeś. Jakaś myśl przypomni i obudzić dawne uczucia. Nie obawiaj się konfrontacji sam ze sobą, nawet, gdy Pluton przy Twoim Słońcu dorzuca garść intensywności. Czasami trzeba przejść na drugą stronę lustra, aby dowiedzieć się więcej o sobie i swoich potrzebach, wyobrażeniach. Każdy partner prezentuje tylko Twoje myśli i odczucia. Lustro na pewno nie jest krzywe. Jowisz, Wenus, Merkury, Neptun oraz Uran pomagają w kreowaniu nowego. Z Plutonem masz odchodzić od bezproduktywnego.

Wodnik;


Z Marsem od maja masz najwięcej powera, a Nów Księżyca, w pozytywnym trygonie sprzyja tworzeniu harmonii w domu, pracy i wśród przyjaciół. Mając taką moc idealnie jest podejmować inicjatywę, rozmawiać o lepszych projektach, może pomyśleć o inspirującej pracy czy kursach kształcących. Zajmij się swoimi projektami i marzeniami, czas ucieka. Słońce i Księżyc w harmonijnej Wadze pomoże dogadać się z otoczeniem, bez szukania winnego. Gdy energia rozpiera Cię pomóż innym obejmując rolę walecznego przywódcy. Ty możesz być przykładem odnowiciela i rewolucjonisty. W rodzinie uwarunkowania zmieniły się. Jest, o kogo zadbać zwracając uwagę na emocje domowników. Jak oni się czują w Twoim towarzystwie? Nie mów, że jest Ci to obojętnie. Nadrobisz na pewno swój stracony przez lata czas, ale jeszcze zatrzymaj się na moment przy priorytetach swoich obowiązkach. Wenus w retrogradacji przypomni tematy, które ominąłeś lub zapomniałeś. Może partner wymaga Twojej większej uwagi lub są jeszcze nierozwiązane perypetie z dni minionych? Z jednej strony nie daj się zastraszyć ulegając manipulacjom, z drugiej, sam nie stosuj tej metody. Swoją asertywność wykorzystaj wyciągając ręce do otoczenia. Przyjaciele i podobnie myślący są Twoją podporą. Twoje wizjonerskie profile będą na pewno zrealizowane. Zwracaj szczególną uwagę na Merkurego w opozycji. Słowa mają od połowy tygodnia siły przeogromne. Wypowiedziane może być z miejsca spełnione. Stawiaj jasne pytania, jeżeli czegoś nie rozumiesz wchodząc w interesujące propozycje. Tylko nic na siłę. Całość ma być wkomponowana w spokojną harmonię.

Ryby;


Nów Księżyca w znaku Wagi sprzyja Rybom stworzenie nowych podstaw finansowych, zdobycia pieniędzy od innych i przerobieniach trudnych, kryzysowych teamów przeszłości. Merkury, który przejdzie w dzień następny i ustawi obok Wenus i Jowisza w trygonie jeszcze bardziej podkreśli Twoje wewnętrzne, jakości dając szansę nareszcie odbicia się od dna i rozpoczęcia nowej, konkretnej fazie zawodowej i prywatnej. Przed Tobą bardzo ważna faza, gdzie przemyślisz jeszcze raz swoje pozycje decydując się na konkretne czyny. Przyjemne niespodzianki oczekuj zaraz po Nowiu Księżyca. Planeta komunikacji przynosi dobre informacje. Może czekałaś długo na te news. Wyjątkowy tydzień z miejsca poprawia Twoje sprawy zawodowe i gospodarcze. Rozmowy przebiegają na wysokim poziomie. Przedstawiaj się pewną siebie myśląc również o swoich profitach. Nie ma sensu rozdawać swoją energię innym za darmo. Jeden, trudny etap zamyka się za Tobą. Przechodź do akcji, wykorzystując bosko ustawione gwiazdy. Twoje talenty jeszcze bardziej będą podkreślone.

Z Afrodytą w pięknym aspekcie sprawdzisz, w jakich punktach życia nie zostałaś uszczęśliwioną. Myślę, że dużo Ryb doświadczy masę intensywnych, interesujących uczuć. Całość rozpoczęłabym od pozostawiania za sobą negatywnych myśli, złych przeżyć i momentów bezsilności, które były. To nie wróci. Pluton w kwadracie do Słońca inicjuje awangardowy akapit dziejowy. Nie musisz już z Marsem za Tobą się dołować robiąc ciągle dziurę w brzuchu. Patrz przed siebie. Otwórz okno myśląc tylko o przyszłości. Nadchodzą bardzo dobre dni, gdzie Ty przejdziesz do pierwszej pozycji z podniesioną głową i blaskiem w oczach.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 8.10.18 do 14.10.18.

Nów Księżyca na osi Waga/ Baran 9.10.18 o godzinie 5,47.

"Naszym przeinaczeniem jest próbować osiągnąć to, co niemożliwe, dokonać niezwykłych czynów, nie zważając na lęk. To nasz obowiązek wobec przyszłości."(Ch. Paolini)

Gdy Słońce znajduj się w znaku Wagi mamy kierować się do tematów partnerskich, relacji i ludzi, których spotykamy. To może być nawet krótkie spotkanie, które nas zainspiruje czy współpraca, która pozwoli obustronnie wzrastać. Nów Księżyca 9.10.18 w tym znaku jest testem dla każdego partnerstwa. Realne jest także, że nasz obustronny wzrost nie jest możliwy. Wtedy nasze drogi będą się rozchodzić i z Plutonem finalizować.

Temat nabiera intensywności, ponieważ Wenus zatrzymała się w znaku Skorpionie wyruszając 5.10.18 w retrogradację, co potrawa następne sześć tygodni. Cenzurze podlegają z miejsca nasze prywatne i biznesowe powiązania, wartości życiowe, finanse, długi i wspólny dorobek. Nów Księżyca sprzyja otwartym, uczciwym rozmowom, gdzie należy nawet w trudnych sytuacjach szukać kompromisów. Nie daj się zwieść i zaskoczyć emocjom. Księżyc i Słonce podczas Nowiu w kwadracie do Plutona tworzy trudną aurę przeplataną, na przykład groźbami, szantażem i manipulacją. Jeżeli zostaniesz zaskoczony pozostań przy dyplomacji nie obawiając się tego, co się wydarzy. Wewnętrzny spokój, odwaga, jasna postawa i prawdziwe oblicze ułatwi Ci wyjścia z każdego uwarunkowania.

Merkury przechodzi na drugi dzień do Skorpiona. Wiele sytuacji ukarze nam się z innej strony. Daj sobie na wszystko czas pozostając prawdziwym i autentycznym.

"Myśl ludzka nie zna granic poza tymi, które sama wyznacza."(N. Hill)

Ja życzę Wam dobrego tygodnia i zasyłam tylko pozytywną energię dla każdego.

"Ten, kto się boi przegrać, już przegrał."(G.Martin)
7.10.18 Słońce w Wadze, Księżyc w znaku Panny.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji