widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-10-29

Horoskop tygodniowy 29.10.18 - 04.11.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 29.10.18 - 04.11.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich od 29.10-4.11.18"Nie potrzebuje skrzydeł by latać...potrzebuje ludzi, dzięki którym nie upadnę!"Wchodzimy w nowy tydzień i miesiąc listopad z zupełnie inną energią.

Planety w Skorpionie i przejście Wenus do Wagi w biegu wstecznym zmieniają nasze perspektywy, inspirują, otwierając ciekawsze drogi. Warto z dynamicznymi konstelacjami przemyśleć swoje postanowienia, wyobrażenia i plany. Wiele wygląda inaczej niż wcześniej. Może trzeba coś poprawić, skorygować, wycofać się? Kto myśli elastycznie i dopuszcza do siebie aktualne doświadczenia dostanie szansę na rozwój, ekspansję i zrozumienie aktualnych wydarzeń. Nie wchodź w ryzyka, upierając przy starym. Szczególnie dookoła 31.10, gdy Wenus ustawi się naprzeciw Urana.

Święto Zmarłych, Halloween przypominają o pożegnaniach i przywitaniach, śmierci i zmartwychwstaniu... ..nic nie stoi w miejscu, wszystko płynie i dla każdego ważna jest wiara i zaufanie w każdy następny moment. Zamiast rozpoczynać "emocjonalne wojny" z planetami w Skorpionie stwórz dla siebie przestrzeń do rozwoju, poznania prawdy nie budując dystansu miedzy sobą i otoczeniem. Wskazane byłoby odkryć się w progresywnym, nowoczesnym, spojrzeć odmiennie na bieżące sytuacje, słuchając głosu wewnętrznego.

Pod koniec tygodnia konstelacje gwiazd dają potencjał na pokój, zgodę i harmonię w relacjach, układach i partnerstwach wszelkiego rodzaju. Także z samym sobą.

Pozdrawiam serdeczne i życzę tylko pięknych uczuć i doświadczeń.

"Bo jeżeli nic nie tworzę, jeżeli nie działam na taką skalę i nie wyryje żadnego śladu na powierzchni ziemi, po której chodzę, to po co żyję?"(Jan Szczepański)

28.10.18. Słońce w Skorpionie, Księżyc w Bliźniaku.

"Nie wstydź się siebie. To jedyna prawdziwa wolność."(Melania Mazzucco)


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji