widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2018-10-29

Horoskop tygodniowy 29.10.18 - 04.11.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 29.10.18 - 04.11.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich od 29.10-4.11.18"Nie potrzebuje skrzydeł by latać...potrzebuje ludzi, dzięki którym nie upadnę!"Wchodzimy w nowy tydzień i miesiąc listopad z zupełnie inną energią.

Planety w Skorpionie i przejście Wenus do Wagi w biegu wstecznym zmieniają nasze perspektywy, inspirują, otwierając ciekawsze drogi. Warto z dynamicznymi konstelacjami przemyśleć swoje postanowienia, wyobrażenia i plany. Wiele wygląda inaczej niż wcześniej. Może trzeba coś poprawić, skorygować, wycofać się? Kto myśli elastycznie i dopuszcza do siebie aktualne doświadczenia dostanie szansę na rozwój, ekspansję i zrozumienie aktualnych wydarzeń. Nie wchodź w ryzyka, upierając przy starym. Szczególnie dookoła 31.10, gdy Wenus ustawi się naprzeciw Urana.

Święto Zmarłych, Halloween przypominają o pożegnaniach i przywitaniach, śmierci i zmartwychwstaniu... ..nic nie stoi w miejscu, wszystko płynie i dla każdego ważna jest wiara i zaufanie w każdy następny moment. Zamiast rozpoczynać "emocjonalne wojny" z planetami w Skorpionie stwórz dla siebie przestrzeń do rozwoju, poznania prawdy nie budując dystansu miedzy sobą i otoczeniem. Wskazane byłoby odkryć się w progresywnym, nowoczesnym, spojrzeć odmiennie na bieżące sytuacje, słuchając głosu wewnętrznego.

Pod koniec tygodnia konstelacje gwiazd dają potencjał na pokój, zgodę i harmonię w relacjach, układach i partnerstwach wszelkiego rodzaju. Także z samym sobą.

Pozdrawiam serdeczne i życzę tylko pięknych uczuć i doświadczeń.

"Bo jeżeli nic nie tworzę, jeżeli nie działam na taką skalę i nie wyryje żadnego śladu na powierzchni ziemi, po której chodzę, to po co żyję?"(Jan Szczepański)

28.10.18. Słońce w Skorpionie, Księżyc w Bliźniaku.

"Nie wstydź się siebie. To jedyna prawdziwa wolność."(Melania Mazzucco)


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
 "Wiele tracimy wskutek tego, że przedwcześnie uznajemy coś za stracone." Goethe
WOLNY SMS/EMAIL
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się