widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-01-02

Horoskop tygodniowy 30.12.18 - 06.01.19

Zapraszamy do zapoznania się z "Video Horoskopem 30.12.18 - 06.01.19" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.
"Każdy przecież początek to tylko ciąg dalszy. A księga zdarzeń zawsze otwarta w połowie."(Wiesława Szymborska)

I tak weszliśmy w Nowy Rok 2019, który zapowiada się wyjątkowo ekscytująco. Już w styczniu oczekujemy ważnych wydarzeń, a mianowicie pierwsze, częściowe zaćmienie Słońca odbywa się na Nowiu 6.1.2019 w znaku Koziorożca. Zaćmienia mają charakter magiczno-prze -znaczeniowy pragnąc nas skonfrontować z tym, co jest niewidoczne, niedostrzeżone, ukryte do tej pory. Słońce w zaćmieniu ukaże to, co stało w cieniu. W przeszłości zaćmienia Słońca sygnalizowały zły omen dla króla i jego państwo. Teraz wiemy, że zjawisko dotyczy także każdego z nas na różnych poziomach, ponieważ niebo otwiera swoje wrota dając nam inną energie, progresywne informacje i wiedzę rozpoczynając następną karmę z Węzłami Karmicznym na osi Koziorożec /Rak.

Z Nowiem i przejściem w Nowy Rok 2019 nakazane jest, aby każdy z nas zamknął stare, niepotrzebne, uciążliwe. Czyli normalnie mówiąc czekają nas od początku stycznia wielkie porządki życiowe, aby przygotować się i zrobić miejsce na dni kolejne. Każde zaćmienie ma bardzo ogromną siłę transformacji przynosząc radykalne, nieodwracalne przemiany. Tym razem Słońce łącząc się z Księżycem jest harmonijnie nastawione do Neptuna w znaku Ryb. Woda (Ryby) sprzyja ziemi (Koziorożec) prognozując wydajne i zadowalające efekty ostatecznej. Neptun symbolizuje kontakt do spirytualnego, niepoznanego, boskiego, dlatego zaćmienie można odważnie nazwać mistycznym. Wenus, na końcu znaku Skorpiona tworzy pozytywny aspekt do Chirona i Węzła Karmicznego. Punkty obiektów kreują wielki trygon wodny wiążąc znaki Skorpiona, Raka, Ryby oraz podkreślając nasze emocje i konieczność ich uporządkowania. Szczególnie, jeżeli dotyczą przeszłości dalekiej i bliskiej kierując nas do uzdrowienia wraz z zaćmieniem! Merkury podczas Nowiu i zaćmienia także znajduje się w Koziorożcu, gdzie już przybywa Słońce, Księżyc, Pluton, Węzeł Karmiczny Południowy i najważniejsze sam patron, planeta kramy-Saturn. Z taką liczną grupą gwiazd w ziemskim znaku trzeba wyglądać poważnych zadań i mnóstwo pracy. Tak też polecane jest wykorzystanie elementów znaku Koziorożca, np. cierpliwość, dyscyplina, jasne struktury, zaangażowanie, wytrzymałość i podążanie do swojego celu. Mars tymczasem od dziś znajduje się w swoim domu w Baranie! Potężny ładunek motywuje od natychmiast do działania, inicjowania pozwalając kierować swoje moce w odpowiednie strony i wytrzymać do końca w osiągnięciu tego, co sobie podczas Nowiu postanowimy. Pamiętaj tylko konstruktywnym dzieleniu swoje energii. Rok ma dwanaście miesięcy.

Nie angażuj się od razu w dziesięć projektów, ale lepiej stawiaj priorytety. Planety w Koziorożcu, szczególnie Saturn i Pluton będą ustawiały się krytycznie do czerwonej gwiazdy, Marsa sprawdzając ponownie naszą konsekwencję i determinację. Zanim rozpoczniesz realizację progresywnych idei sprawdzaj czy wszystko jest możliwe do zdobycia.

Jowisz, bowiem rozpoczął kwadrat do Neptuna i tu możemy niestety się pomylić. W dniu zaćmienia Uran, planeta rewolucji i niespodzianek zatrzymuje przechodząc w ostatni bieg prosty w Baranie. Tu powróci za około 84 lata. Nadchodzą nieoczekiwane uwarunkowani.

Wszystko ma prowadzić finalnie do wyciągania konsekwencji, nowo -pozycjonowania i podejmowania odpowiednich decyzji na długie, następne lata.

"Bądź sobą. Wszyscy inni są już zajęci"(O. Wilde)

Ja życzę wszystkim interesującego , pierwszego tygodnia roku 2019!

Pozdrawiam Was ciepło dziękując za liczne życzenia Noworoczne.

1.1.2019. Słońce w Koziorożcu, Księżyc w Skorpionie.

"Pokonywanie przeszkód prowadzi do odwagi, większej ilości szacunku do siebie samego i lepszego zrozumienia siebie."(A. Adler)


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji