widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-02-04

Horoskop tygodniowy 04.02.19 - 10.02.19

Zapraszamy do zapoznania się z "Video Horoskopem 04.02.19 - 10.02.19" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

"Nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nie obchodzi."(Marek Aureliusz)

Nów Księżyca w wizjonerskim Wodniku 4.2.19 rozpoczyna obiecujący cykl Księżyca powstania czegoś nowego prywatnie, społecznie oraz politycznie. Stare ma być odcięte, przyszłościowe wizje mają nabierać odpowiednich kształtów, wymiarów, zamiarów. Cele będą od podstaw jeszcze raz zdefiniowane. Ważne jest nie trzymać się przyzwyczajeń i sztywnych, zakurzonych poglądów. Otwórz się na progresywności nawet gdybyś musiał podjąć radykalne kursy. Masz czuć się spełniony, wolny, sprawiedliwie traktowany w życiu indywidualnym i zawodowym.

Zanim jednak dojdziemy do inspirującego Nowiu Luny oczekujemy brutalnych konstelacji rozpoczynające się od 1.2.19 i aktywne dalej podczas poniedziałkowego połączenia Słońca z Księżycem.

W piątek o godzinie 1; 51 Mars w Baranie ustawia się w morderczy kwadrat do Plutona w Koziorożcu. Konstelacja ta jest bardzo niebezpieczna, pełna przemocy, gwałtu, katastrofalnych uwarunkowań ..niosąca ze sobą olbrzymią energię zniszczenia. W świecie może dojść, np. do makabrycznych wypadków, trzęsienia ziemi, aktów przemocy czy innych katastrof naturalnych, np. sztorm, wulkany, inne zjawiska. Coś ekstremalnego wisi w powietrzu o ogromnej sile intensywności. Jednoczenie nasze emocje sterują także do katońskich wymiarów. Luna przejdzie z optymistycznego Strzelca do poważnego Koziorożca kierując prosto na gwiazdę przeznaczenia -Saturna, który stoi w sextilu do Neptuna. Ktoś będzie potrzebował pomocy. To może być duża grupa ludzi. Jak gdyby jakaś akcja ratunkowa. Jedni ludzie ratują innych w drastycznych warunkach. Sytuacje wygalają na bardzo ciężkie, przekraczające miarę.

Każdy z Was winien od piątku, obojętnie gdzie mieszka uważać. To nie jest czas na ryzyka. Nie wchodź w prowokacje, nie daj się ponieść emocjom takim jak, np. gniew, złość, zazdrość, frustracja. Mars w Baranie reprezentuje pierwszy dom=nas samych. Obserwuj swoje oraz innych emocje, aby nie znaleźć się nagle w bezkompromisowych okolicznościach. Wenus stoi w trygonie do Urana. Nagle przekształci w relacjach wszelkiego rodzaju 3.2.19 ponieważ tworzy się także kwadrat do Chirona. Ona nie chce się już bawić, myśleć o zabawie, sporcie kierując do Koziorożca. Myślę, że w kwadracie do Chirona może płakać. Gdy przeskoczy do Koziorożca szuka odpowiedzialności z kwadratem Mars do Plutona. Neptun w sextilu do Jowisza jest wyjątkowi pozytywnym aspektem, dającym nam wiarę, to, co pragniemy może się spełnić. Neptun jednak ma najdłuższy oddech, przetrzyma nawet Saturna i Plutona, ponieważ pozostaje w Rybach do 2026. On nie pokaże nam teraz do końca swoich intencji. Wiele jest zakryte, jeszcze więcej do nauczenia, pojęcia i ..wyczucia!

Nowa faza w znaku Wodnika nie będzie łatwa, raczej ekstremalna kolektywnie dla wszystkich. W to, co wierzymy trzeba będzie także skorygować.

Z Nowiem wybieraj siebie, swoje oryginalne plany, które uskrzydlą Twoje życie, ale nie reaguj impulsywnie kooperując także z innymi. Kto da czas wszystkiemu i będzie ostrożny przed momentem połączeniem Luny ze Słońcem ma szansę spełnienia i odnalezienia niespodziewanie rozwiązań nawet na krytyczne tematy i zdarzenia."Wytrwałość, czasem to wszystko, co ci pozostaje"(G.J.Bishop)

Ja życzę Wam wszystkiego dobrego wysyłając tylko pozytywna energię.

Pozdrawiam Was.

"Mądrym jest ten, kto wie, kiedy zachować spokój."

30.1.19 Słońce w Wodniku, Księżyc w Strzelcu.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji