widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-07-23

Rzecz o czasie gwiezdnym zwanym astrologicznym i dylematy randkowe Wróżki Mileny
Życie jest jak gra w szachy - warto przemyśleć każdy następny ruch czyli rzecz o czasie gwiezdnym (rzeczywistym) zwanym astrologicznym i dylematy randkowe Wróżki Mileny Radomiły.,,Na wszystko przyjdzie odpowiednia pora i czas" mawiała przed laty moja PraBabcia.PraBabcia zapewne nie wiedziała, że astrologia wedyjska na ten przykład mówi, że czas w którym zaczyna się dane wydarzenie wskazuje na jego naturę i skutki. Tradycyjni Hindusi na ten przykład aby odnieść realną korzyść wybierają pomyślny czas: aby wziąć ślub, podjąć nową pracę czy też wybudować dom itd. Dlaczego o tym piszę? Astrologia jest moją wielką pasją i stąd właśnie pragnę się podzielić z Wami tym co moim zdaniem ma wartość tyleż niedocenianą co ponadczasową a przede wszystkim według mnie użyteczną i przydatną nie tylko od święta. Rzecz będzie jak w tytule o czasie.


Czas. Dajmy na to planujesz randkę. Zapewne wybierasz sobotę jako najlepszy czas na to arcyważne wydarzenie. Według starożytnych każdym dniem rządzi inna z siedmiu planet znanych w świecie klasycznym. Sobotą na ten przykład włada Saturn.

I co to może oznaczać dla Ciebie??

Saturn to planeta dyscypliny i obowiązku. Z jednej strony dzie ń Saturna (sobota) uznawany jest przez astrologów jako jeden z najcięższych z dni tygodnia. Saturn jest to planeta starości i cokolwiek rozpoczynamy w sobotę ma tendencję trwania do wręcz rozwlekania się w czasie. Generalnie zapewne astrolog radziłby zaczekać do piątku. Piątek to dzień Wenus -jak wiadomo Wenus to Bogini miłości była. Z drugiej jednak strony zależy nam przecież aby raz zdobyta przez nas miłość trwała wiecznie typu ,,Do końca Świata i jeden dzień dłużej." Czyli może jednak sobota? Ważne aby nie wtorek. Wtorek to dzień Marsa a Mars jak wiadomo to był Bóg wojny. Kto ma odwagę zaryzykować randkę we wtorek?? Wtorek to mój dzień urodzenia i powiem Wam, że całe życie muszę o wszystko walczyć co więcej mam głębokie przekonanie, że w moim życiu nic samo z siebie się nie zadzieje o wszystko muszę stoczyć bój. Ale ja nie o tym...Wróćmy do naszej randki. Pomyślmy.


Słońce włada niedzielą. (Moja PraBabcia mawiała, że urodzeni w niedzielę są leniwi. Ale czy na pewno? Według tradycyjnej astrologii to raczej zazwyczaj szczęśliwi ludzie w tzw. czepku urodzeni. Często postrzegani jako silni, weseli, ustawieni materialnie (cokolwiek to znaczy ) inteligentni czy też popularni. Wewnętrznie mogą się jednak załamywać wątpiąc w siebie i swoje możliwości. Mają ogromną potrzebę bycia docenionym. To w jaki sposób spędza się niedzielę ma wpływ na cały tydzień. Warto skupić się na czynnościach rozwijających twórcze energie i pozwalające na relaks.)


Księżyc włada poniedziałkiem (Jest pracowity pewnie urodzony w poniedziałek. Ale czy na pewno? Czy to nie tylko pozory aby? Księżyc odpowiada za umysł czyli za nasze myśli i uczucia, tęsknoty, radości i cierpienia. Umysł bywa zmienny i niepewny , często ma swoje kaprysy i zachcianki. I taka też jest natura poniedziałku. Mocny Księżyc w swoim horoskopie mają bardzo często Osoby wróżące i zauważ że oprócz siły intuicji jaką obdarza ich Księżyc właśnie bywają Oni bardzo nad emocjonalni np. W poniedziałek jest więcej wypadków w pracy, więcej samobójstw ale też więcej chorych zgłasza się do lekarza. Urodzeni w poniedziałek lubią dom i domowe ciepełko , mają bujną wyobraźnię ale bywają pamiętliwi i zmienni. Posiadają ogromny wdzięk, empatię i wrażliwość.)


Mars włada wtorkiem ( Jest to dzień niekorzystny dla większości przedsięwzięć. Tego dnia bardzo łatwo dochodzi do kłótni i wypadków. Osoby urodzone we wtorek mogą cechować się wybuchowością. Łatwo wpadają w konflikty ale są zdolne do heroicznych czynów.)


Merkury włada środą ( Merkury władca ludzi bystrych i obrotnych. Odpowiada za intelekt i uczenie się. Środa jest dobrym dniem dla wszelakich biznesów. Można korzystniej kupować i sprzedawać. Dzień dobry na randki. Urodzeni w środę wyglądają młodziej niż rówieśnicy, są dobrymi mówcami i nawiązują szybciej niż inni znajomości. Bywają podejrzliwi, nerwowi a co za tym idzie wszystko mocno analizują. Ich osąd jest jasny, myślą szybko i z łatwością.)


Jowisz włada czwartkiem ( Jowisz planeta pełna mądrości i optymizmu. Czwartek jest dniem życia -najlepszym ze wszystkich dni. Dobrym na wszystkie ważne spotkania i przedsięwzięcia. Tego dnia moce opiekuńcze są silniejsze. Urodzeni w czwartek są raczej optymistami o ogromnej intuicji. Powinni mocniej niż inni strzec się przed uczuciem pychy i zazdrości - Jowisz nie lubi tych cech. Najczęściej jednak są to Osoby szczęśliwe w życiu.)


Wenus włada piątkiem ( Wenus władczyni piątku obdarza wrażliwością. Piątek jest dobry dniem na randki, przyjęcia i zabawy. Ważne aby umieć odpuścić sobie wykonywanie czynności nadwyrężające życiowe siły . Hindusi na ten przykład w piątki nie obcinają paznokci i włosów. Osoby znające się na magii wiedzą, że są to czynności obniżające energetykę człowieka. Spotkałam się także z takim starym przesądem, że w piątki nie powinno się zmieniać pościeli. Osoby urodzone w piątek są często postrzegani jako uzdolnione artystycznie i bardzo komunikatywne. Muszą przestrzegać się przed skłonnością do manipulowania ludźmi. Posiadają mocną intuicję.


Saturn włada sobotą. (W sobotę najlepiej zacząć take działania, które będą miały długi przebieg. Można wprowadzić się do nowego mieszkania czy domu, kupić nowy samochód czy też poddawać się zabiegom chirurgicznym. Nie powinno się tak jak i w piątek obcinać paznokci czy włosów. Powinno się także unikać kłótni. Sobota to dobry czas na porządki przed nadchodzącym nowym tygodniem i na post w celu oczyszczenia organizmu z toksyn. Osoby urodzone w sobotę traktują wszystko w życiu poważniej i później osiągają swoje życiowe spełnienie niż rówieśnicy urodzeni w inne dni tygodnia. Muszą uważać aby nie być za chłodnymi dla innych zwłaszcza bliskich.)


Dlaczego uważam, że kierowanie się czasem gwiezdnym może być przydatne na co dzień? Zauważcie, że trzeba sobie zadać pytanie czy randki we wtorki np mają sens? Czy spotkania zawodowe od których wiele zależy w tym dniu warto odbyć ? Jeśli to dzień gdy wpływ nieba jest ciężki i dzień pod wpływem Boga wojny Marsa czy warto się w tym dniu starać o podwyżkę np?? Czy nie lepiej zabiegać o nową pracę w inny dzień tygodnia np we czwartek ?

A tymczasem..

Planujesz zatem randkę. Ustaliłaś/eś już dzień tygodnia na najbardziej dogodny i obiecujący. Środa byłaby idealna ale skoro pracujesz to zapewne wybierzesz sobotę.

To teraz czas na godzinę.
Godziny astrologiczne w odróżnieniu od tych ,,zegarowych- 60 minut" nie są takie same.

Godzina astrologiczna jest jedną dwunastą czasu od wschodu do zachodu Słońca danego dnia a w przypadku godzin nocnych od zachodu do wschodu Słońca. Długość takiej ,,godziny" zmienia się zatem każdego dnia i ma także na nią wpływ pora roku i gdzie przebywamy (dane geograficzne).


Każdą godziną (podobnie jak każdym dniem tygodnia) włada inna planeta. Dzień zaczyna się jak już wspomniałam od wschodu Słońca w odróżnieniu od północy jako początku dnia czasu ,,zegarowego". Każdy dzień bierze swojego władcę z godziny, która zaczyna się o wschodzie Słońca danego dnia. Jak już wcześniej wspomniałam Księżyc rządzi poniedziałkiem zatem pierwszą godziną poniedziałku rządzi Księżyc, drugą godziną poniedziałku rządzi Saturn, trzecią rządzi Jowisz a następnie Mars, Słońce, Wenus, Merkury, Księżyc i tak dalej..

Godziny toczą się w nieskończonym cyklu w tradycyjnej kolejności planet.

We wtorek -dniu Marsa pierwszą godziną po wschodzie Słońca włada Mars a następnie Słońce, Wenus, Merkury, Księżyc itd.


Jak ustalić władcę konkretnej godziny danego dnia?

Na podstawie godzin wschodu i zachodu Słońca trzeba wyliczyć długość dnia i długość nocy danej doby, która nas konkretnie interesuje. Następnie trzeba podzielić jedno i drugie wyliczenie przez dwanaście aby ustalić długość każdej godziny dziennej i godziny nocnej wybranej doby. Pierwszą godziną każdego dnia jak już wcześniej wspomniałam włada planeta, która rządzi danym dniem co więcej ta sama planeta włada także ósmą godziną, piętnastą i dwudziestą drugą.


Siła i wpływ władających planet na poddane im dni i godziny będzie się zmieniać. Godzina Wenus w dniu Wenus będzie się różnić od godziny Wenus w dniu Saturna. Moim zdaniem jeśli już planujesz randkę z myślą o związku na dłużej na bardziej poważnie to dobrym pomysłem jest pomimo wszystko sobota właśnie i według mnie najlepiej w godzinach Wenus.

Jakie to są godziny Wenus w najbliższą sobotę czyli 27.07.2019 ? (wyliczenia dla Warszawy)

Popatrzmy..

Planowany wschód Słońca 27.07.2019 w Warszawie to 04:49 a zachód Słońca w tym dniu 20:35

Ja to liczę sobie tak: 11+(15 x 60)+35=946:12=78 min 83 sek i aby było mi łatwiej policzyć zaokrąglam sobie (dla mnie najważniejsza jest istota rzeczy tj czasu zatem w przybliżeniu do +-5 min max) do 79 minut czyli ,,godzina dzienna gwiezdna" ma w tym dniu 79 minut.

04:49 - 6:08 Pierwsza godzina po wschodzie dnia w sobotę dniu Saturna to godzina którą włada Saturn

6:08 - 7:27 Jowisz włada tą godziną

7:27 - 8:46 Mars

8:46 - 10:05 Słońce

10:05 - 11:24 Wenus

11:24 - 12:43 Merkury

12:43 - 14:02 Księżyc

14:02 - 15:21 Saturn

15:21 - 16:40 Jowisz

16:40 - 17:59 Mars

17:59 - 19:18 Słońce

19:18 - 20:37 Wenus (dlatego że zaokrągliłam sobie bo właściwa dokładnie godzina to 20:35)

A teraz policzmy ,,godziny nocne gwiezdne"

Zachód Słońca 27.07.2019 w Warszawie przewidywany jest na godz. 20:35 a wschód Słońca kolejnego dnia czyli niedzieli 28.07.2019 o godz. 04:50.

Czyli mamy 25+(7 x 60)+50=495:12=41 min 25 sek aby sobie ułatwić przyjmuję zaokrąglony czas - 41 min.20:35 - 21:16 Merkury

21:16 - 21:57 Księżyc

21:57 - 22:38 Saturn

22:38 - 23:19 Jowisz

23:19 - 24:00 Mars

24:00 - 24:41 Słońce

24:41 - 1:22 Wenus

1:22 - 2:03 Merkury

2:03 - 2:44 Księżyc

2:44 - 3:25 Saturn

3:25 - 4:06 Jowisz

4:06 - 4:47 Mars (i tutaj oczywiście powinna być godz. 4: 50 gdyż przez zaokrąglenie czasu ,,zgubiłam" w wyliczeniach 3 min )

4:50 Wschód Słońca w niedzielę pod patronatem Słońca i pierwsza godzina którą włada Słońce.

A teraz wróćmy do naszej planowanej randki a konkretnie do czasu który nam będzie sprzyjał aby randka potoczyła się po naszej myśli czyli dobrze - godziny idealne na randkę - czyli godziny Wenus w sobotę 27.07.2019 to:

10:05 - 11:24,

19:18 - 20:35

i nocą : 24:41 - 1:22Ale czy aby na pewno?

Jak się potoczy nasza znajomość jeśli spotkamy się w sobotę?

A jeśli pragnę romansu ?

Może korzystniej dla nas spotkać się jednak w piątek?

Czy będziemy razem?

Czy wyjdę za mąż ?

Czy On Ci konkretniej będzie aby moim mężem?

I w takich momentach właśnie sięgam po moje karty Tarota.

Jeśli masz jakieś do mnie pytania.. Zadzwoń.. Zapytaj.. A ja postawię dla Ciebie karty....

Pozdrawiam ciepło i udanych randek nie tylko w soboty życzy,

Wróżka Milena Radomiła


Wróżka Milena Radomiła Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Jestem :) Może troszkę dłużej łączyć poczekaj proszę jak do mnie dzwonisz :)
Zadzwoń na
708 788 234708 788 234 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 222 703 6050048 222 703 605 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji