widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-09-24

Dwójka w Czwórce, czyli w końcu zaczynam wiedzieć, czego chcę.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Dwójka w Czwórce, czyli w końcu zaczynam wiedzieć, czego chcę." przygotowanym przez naszego eksperta Ania Diakowska.Witaj Dwójko - wrażliwa aż za bardzo, zbytnio biorąca do siebie wszystko, łagodna, unikająca konfliktów jak ognia, czasem chwiejna emocjonalnie, lubiąca wygody, myśląca o innych, ale w momentach zjazdów emocjonalnych ustawiająca się w pozycji - ale dlaczego znowu - " to tylko mnie takie coś może się przydarzyć, empatyczna ( czasem bardziej do zwierząt niż do ludzi ), woląca współpracować z kimś niż być na świeczniku ( no chyba, że urodziłaś się w lipcu, lub masz sporo jedynek w portrecie numerologicznym ), chcąca i marząca o szczęśliwym, spełnionym związku, ale generalnie mająca problem z określeniem, czego tak naprawdę chcesz na zasadzie - nie wiem, czego chcę, ale chcę tego bardzo mocno. To Ty w magicznym skrócie :)

Jak znajdziesz się stabilnej, materialnej i bezpiecznej, ale nieco skostniałej i nudnej Czwórce ? W numerologii jest umowny podział na liczby zamknięte ( 2,4,6,8 ) i otwarte (1,3,5,7,9 ) - to jakby parzyste i nieparzyste :) Otóż zasadą jest, że liczby zamknięte potrzebują otwartych i na odwrót, by móc wydobyć wszystko, co najlepsze z danej wibracji. Więc teoretycznie mamy u Cię kombinację 2, 4 ( ogólny rok numerologiczny ) i Twój 6 osobisty. Więc teoretycznie jedna wielka kupa. Aaale - i właśnie za to kocham numerologię - w niektórych aspektach takie połączenie jest bardzo korzystne.To kwint i esencja mojego ulubionego powiedzenia - każdy minus to połowa plusa :)

Co zatem jest tak dobrego w połączeniu tych zamkniętych liczb ? Twoim cieniem, czymś z czym walczysz cały czas jest Twoje niezdecydowanie, chwiejność i zjazdy emocjonalne oraz ucieczki od podejmowania jasnych i zdecydowanych decyzji. A stabilna, przewidywalna Czwórka da Ci szansę na to, byś w końcu się ogarnęła Dwójeczko. Nie mówię tu oczywista o nagłym objawieniu pt : Eureka !, tylko o możliwości, która będzie przychodzić stopniowo, jak to u Was. Apogeum działania wibracji Roku pokazuje się najsilniej na przełomie luty / marzec, więc tu obstawiałabym na jakieś przełomy.

Generalnie wszystkie opisy 6 roku mówią o silnym ukierunkowaniu na rodzinę, związki, poczucie bezpieczeństwa, stałość i poczucie bezpieczeństwa. Mnie natomiast pachnie Twój Rok najpierw właśnie ogarnięciem w głowie czego chcę, a czego nie. Czym dla Ciebie "Ciebie" jest poczucie bezpieczeństwa. Dopiero potem dla innych. I chociaż masz tendencję do użalania się nad sobą, to w tym roku dobrze byłoby zrobić sobie listę sytuacji ( czyli wrócić do trudnych sytuacji ) i zastanowić się bardzo mocno, na ile oddałaś Dwójeczko możliwość decydowania o swoim życiu innym, i co najważniejsze - dlaczego ?

Odpowiedzi, jeśli będą szczere, mogą być bolesne, ale tylko wtedy złapiesz dystans. Oddawałaś dotychczas prawo do decydowania o Twoim życiu innym w imię niezdecydowania, lęku, strachu czy .... wygody. Tak, wygody, bo zawsze jest na kogo zwalić niepowodzenie... Ten rok daje Ci szansę na przejście na drugą stronę strachu, bo dopiero tam zaczyna się życie !!!

A oto karta wyroczni szamańskiej dla Was ( nosz kurczę , strzał w 10 ;) )
Sky - czyli niebo. Masculine - czyli energia męska ( w tej karcie bardzo silnie zaznacza się linia męska - czyli wpływ ojca na życie - albo in plus, albo in minus ). Air - to powietrze, symbol umysłu.
A jaki przekaz ?
- to ode mnie zaczyna się życie
- jestem miejscem Mocy
- spójrz na mnie, by znaleźć swoją Siłę
- jestem spojrzeniem w przyszłość
- jestem męską, silną energią.
Widzisz, jak to przesłanie pokrywa się z tym, co napisałam powyżej ?
Zatem nie dwójkuj, nie jojcz. Do dzieła :) !


Ania Diakowska Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Drodzy klienci. W związku ze zmianami w prawie telekomunikacyjnymi, aby móc nadal korzystać z moich usług konieczny będzie kontakt z Biurem Obsługi Klienta Waszego operatora i zniesienie blokady na numery wysokopłatne, którą to blokadę nakłada owa zmiana.
Zadzwoń na
708 708 002708 708 002 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0810048 227 184 081 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji