widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-06-03

Podpowiedzi z kart Tarota na czerwiec 2020

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Podpowiedzi z kart Tarota na czerwiec 2020" przygotowanym przez naszego eksperta Tarocistka Renata.Baran 3.21-4.20

W nadchodzącym czasie z łatwością pokonywać będziecie wszelkie przeciwności losu. Zapowiada się odwrócenie złej passy oraz szczęśliwe przemiany. Wszystko może dziać się w zawrotnym tempie, jak w kalejdoskopie, a co więcej nie będziecie mieć na to wpływu, gdyż wszystkim zawiadywać będzie los. W partnerstwie zapowiadają się przełomowe chwile. Możliwy romans, lub pojawienie się zupełnie nowego uczucia. Część z Was może trafić na miłość, która jest Wam przeznaczona. Bądźcie więc uważni bo taka okazja może się Wam już drugi raz nie przytrafić. Czerwiec zapowiada się jako optymalny czas na dokonanie zmian - zarówno tych mniejszych jak i kluczowych. Wszystko będzie zależeć od Waszego nastawienia i dobrej organizacji. Miejcie oczy szeroko otwarte gdyż mogą się pojawić różne okazje i zbiegi okoliczności. Róbcie swoje i nie zamartwiajcie się jeśli coś pójdzie nie po Waszej myśli.Nie zapominajcie także o tym, aby wszelkie zmiany do swojego życia wprowadzać w pełni świadomie. Spróbujcie szczęścia w grach liczbowych.

Byk 4.21-5.21

Zapowiada się dość trudny i nerwowy miesiąc. Wiele Waszych odczuć może mieć swoje podłoże w niepokoju co może nie mieć oparcia w rzeczywistości. Towarzyszyć może Wam również mylne uczucie bycia uwięzionym, znajdującym się w sytuacji bez wyjścia. Prawdopodobnie niektórzy z Was będą musieli się z kimś lub z czymś skonfrontować. Mogą Was też bardzo absorbować sprawy związane z finansami. Będziecie również bardziej niż zwykle skłonni do ulegania wszelkiego rodzaju pokusom, gdyż może pojawić się okazja sprzyjająca podjęciu nierozważnych decyzji. Możecie nie mieć wystarczającej siły na to, aby się czemuś lub komuś przeciwstawić, z czegoś zrezygnować. Uważajcie na nieprzemyślane wydatki, inwestycje, pozorne okazje i promocje bo mogą się one okazać niekorzystne w przyszłości. Unikajcie kontaktów z ludźmi, którzy mają na Was zły wpływ, ludzi toksycznych i nie dajcie się wciągnąć w podejrzane przedsięwzięcia. Nie przesadzajcie z używkami. Pamiętajcie też o tym, że wszystko czego pragniecie, możecie osiągnąć wkraczając na duchową ścieżkę.

Bliźnięta 22.05-22.06

Czerwiec pokazuje się jako miesiąc, który będzie sprzyjał realizacji Waszych marzeń. Wszystko powinno układać się tak jak to zaplanowaliście. Towarzyszyć Wam będzie poczucie emocjonalnego spełnienia oraz zadowolenia z życia. W sferze zawodowo-finansowej zapowiada się pełne bezpieczeństwo, możliwa wygrana w grach losowych oraz pomyślne relacje z innymi ludźmi. Wasze wątpliwości powinny zostać rozwiane przez nagrodę. Podjęte przez Was działania przyniosą zadowolenie z uzyskanych rezultatów. Zapowiada się dobra współpraca i udane spotkania biznesowe. Uważajcie jednak, by nie zgubiła Was zbytnia pewność siebie. Niektórzy z Was mogą znaleźć się w miejscu, w którym już od dawna chcieli być. Nastawcie się na pozytywne okazje i łapcie je. Zachowajcie spokój i nie lekceważcie problemów innych ludzi. Z drugiej zaś strony nie obciążajcie nadmiernie swoimi problemami innych. Panujcie nad swoimi emocjami, dokonujcie rozsądnych wyborów i uwierzcie w zwycięstwo dobra nad złem.

Rak 6.23-7.22

Powinniście zaufać swojej intuicji i śmiało podążać za jej wskazówkami, gdyż w czerwcu możecie rozpocząć zupełnie nowy etap w życiu. Odnaleźć sens i motywację do dobrych nowych przedsięwzięć. Możecie nawiązać nowe kontakty, które odmienią dotychczasowe życie. Zapowiadają się dobre relacje w rodzinie i wśród przyjaciół. Możecie spodziewać się wizyty bliskiej osoby. Część z Was być może odwiedzi jakieś piękne miejsce, lub miejsce, w którym lubi przebywać. Uwierzcie w swoje marzenia, włączcie pozytywne myślenie, róbcie optymistyczne i długoterminowe plany.

Lew 7.23-8.23

Odzyskacie siłę i chęć do życia..Wasze dusze wyrywać się będą ku zmianom. Odczujecie silną potrzebę pójścia naprzód i będziecie skupiać się na tym co nowe.Prawdopodobnie rozstaniecie się z czymś co było Wam dobrze znane. Przygotujcie się na niespodziewane sytuacje oraz nietypowe wydarzenia. Możecie spotkać kogoś kogo dawno nie widzieliście lub podejmiecie poważną decyzje dotyczącą Waszego życia. Możecie również polepszyć swój status materialny. Nie pozwólcie, by cokolwiek Was rozproszyło i zawróciło z właściwej ścieżki. Część z Was może przeżywać konflikt wewnętrzny, zakończyć jakąś trudną sprawę lub odejść od pewnej znajomości. W relacjach partnerskim może dochodzić do konfliktów. Będziecie też zastanawiać się nad tym co jest dla Was dobre i co Wam nie służy. Niektóre Lwy mogą wybrać się w daleką podróż. Nie rezygnujcie z kontynuacji i realizacji dawnych zamierzeń i planów. Zachowajcie prawidłowe kontakty z innymi ludźmi.

Panna 8.24-9.23

Czerwiec może okazać się czasem pełnym magii. Wasze możliwości wzrosną i będziecie mieć duży wpływ na sprawy we wszystkich sferach życia. W sferze uczuciowej prowadzić będziecie dość aktywne życie, co oznaczać może eksperymentowanie zarówno w stałym partnerstwie jak i w innych relacjach. Macie dużą szansę na przezwyciężenie wszelkich problemów w związku. Pomysłowość i kreatywność umożliwi Wam zbliżenie się do ukochanej osoby. Samotne Panny ! Nie przegapcie pojawiających się okazji sprzyjających poznaniu kogoś wyjątkowego. Podejmijcie działania i wcielajcie w życie swoje plany, pozbądźcie się rutyny. Uwierzcie w siebie, pokażcie co potraficie i nie obawiajcie się przejęcia inicjatywy. Z uwagą obserwujcie wszystkie wydarzenia w życiu i nie bójcie się ryzyka.

Waga 9.24-10.23

Spodziewajcie się pozytywnych emocji. Zrealizujecie wszystkie swoje plany i marzenia. Nie wykluczone, że doświadczycie miłej niespodzianki lub dowiecie się, że jest ktoś, jest w Was zakochany. Samotne Wagi mogą trafić na miłość swojego życia. Zapowiadają się również powroty i ożywienie w relacjach partnerskich. Będziecie mieć dobrą passę, a w Waszych głowach będą się rodzić nowe pomysły. Możecie liczyć na aprobatę ze strony swojego przełożonego. Prawdopodobnie pojawi się szansa na rozpoczęcie nowego biznesu lub zajęcia się czymś, co Was pasjonuje. Możecie otrzymać dobrą wiadomość lub ktoś mile Was zaskoczy. Skorzystajcie z obiecującej propozycji. Zatroszczcie się o siebie i bliskie Wam osoby, postarajcie się spędzać z nimi wolne chwile w miłości i w zgodzie.

Skorpion 10.24-11.22

Czerwiec dla Skorpionów może okazać się czasem podejmowania kluczowych decyzji. Być może część z Was podejmie decyzję trudną ale rozsądną, będącą najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich stron. Wykażcie się umiejętnością dokonywania klarownych wyborów. W relacjach partnerskich może dochodzić do nieporozumień, sprzeczek oraz ożywionych dyskusji. Możecie zacząć dominować w relacjach partnerskich, dyktować własne warunki i być ich siłą napędową. Ze względu na swój perfekcjonizm postrzegani możecie być jako osoba surowa, potrafiąca realizować każdy plan. Pozostańcie wierni swoim ideałom i pozwólcie, aby doświadczenia kształtowały Wasze decyzje. Pozbądźcie się nieśmiałości i przestańcie być zależnym od kogoś lub czegoś. Kierujcie się intuicją i nie obawiajcie się odrzucić tego, co nie pasuje do Waszych standardów. W sytuacjach trudnych zachowajcie "zimną krew". Unikajcie osób manipulujących informacjami. Nie wdawajcie się w plotki i nie zadręczajcie innych swoimi problemami. Wykażcie się taktem i dyplomacją, a być może uda Wam się pogodzić zwaśnione strony. Zachowajcie dystans w stosunku do tego co dzieje się na zewnątrz. Nie traćcie z pola widzenia humoru kryjącego się w życiu.

Strzelec 11.23- 12.21

Bieżący czas dla większości Strzelców powinien być udany. Wasze sprawy przybiorą obiecujący obrót. Prawdopodobnie sporo czasu poświęcicie na rozważaniu możliwości, które otworzą się przed częścią z Was. Skupicie się na swojej karierze zawodowej oraz na planach dotyczących ważnych przedsięwzięć finansowych. Ponadto możecie spotkać się z osobą godną zaufania, która pomoże rozwiązać ważny problem. Niektórzy z was będą musieli pogodzić się z wyjazdem służbowym partnera. Single powinny otworzyć się na nowe możliwości. Być może przeprowadzicie się do nowego mieszkania bądź podejmiecie decyzję o przeniesieniu swojej relacji na wyższy poziom. Bądźcie sobą, nie udawajcie kogoś kim nie jesteście w rzeczywistości. Bieżący tydzień będzie czasem korzystnym dla polepszenia Waszych relacji oraz wprowadzenia pozytywnych zmian. Mówcie otwarcie o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Wasze działania zakończą się pomyślnie. Dacie sobie radę ze wszystkim. Nikomu nie pozwólcie hamować swojego postępu. Przeżyjcie ten miesiąc w sposób neutralny.

Koziorożec 12.22-1.20

Bieżący miesiąc będzie sprzyjał podejmowaniu dojrzałych i mądrych, a przede wszystkim samodzielnych decyzji odnoszących się do przyszłości. Stwórzcie szczegółowy plan dotyczący tego jak macie zamiar dalej postępować. Będzie to czas pełen energii, dobry na to, aby doprowadzić rzeczy do porządku, a także wyjaśnić przeszłe sprawy i doprowadzić wcześniej rozpoczęte sprawy do końca. Będziecie mieć powodzenie w sferze zawodowej. Nic nie powinno wymknąć się spod kontroli. Możecie osiągnąć coś co jest dla Was bardzo ważne. Być może podejmiecie pracę lub rozpoczniecie własną działalność. Przeanalizujcie i sprawdźcie czy inne osoby nie wybijają Was ze stanu gotowości do osiągnięcia wyznaczonych wcześniej celów. Będziecie mogli liczyć na wyjątkowe wsparcie ze strony partnerów. Zapowiada się stabilizacja w stałych związkach., gdyż w życiu uczuciowym sprawy toczyć się będą w dobrym kierunku. W życiu samotnych Pań może się pojawić długo wyczekiwany, poważny mężczyzna. Postarajcie się zapanować nad tkwiącą w Was siłą i bądźcie świadomi konsekwencji podjętych działań.

Wodnik 1.21-2.18

Będzie to miesiąc, w którym nie tylko powinniście pójść własną drogą, ale też czas rozmyślań i rozterek. Prawdopodobnie sporo czasu poświęcicie na rozważenie możliwości, które otworzą się przed Wami. Możecie stanąć przed koniecznością podjęcia decyzji, polegającej na dokonaniu wyboru z pomiędzy dwóch możliwości, jednakże jedna z nich będzie zamykała drzwi do drugiej. Czekają Was również niespodzianki. Możecie mieć problem z podejmowaniem decyzji, dokonywaniem zdecydowanych i radykalnych kroków. W Wasze życie może wkraść się niepewność, poczucie zagrożenia, być może odczujecie brak stabilizacji i wsparcia ze strony bliskich osób. Nie podejmujcie gwałtownych działań i wiążących decyzji. Z jednej strony jakaś siła może popychać Was do działania,, z drugiej zaś może kazać stać w miejscu i czekać aż coś lub ktoś zainspiruje Was do ruchu. Przyjrzyjcie się swoim problemom i sprawdźcie czy czasami nie szukacie czegoś czego nie ma.

Ryby 2.19 -3.20

Nie będziecie mieć ochoty na zmierzenie się z sytuacją, w której możecie się znaleźć. Bardziej będziecie skłonni do ucieczki lub omijania przeszkód niż do konfrontacji i składania wyjaśnień. Mogą też męczyć Was obawy dotyczące utraty stabilności finansowej. Nie pozwólcie, by myśli oparte na strachu ograniczały Wasze działania. Zwróćcie uwagę, czy nie jesteście zbyt radykalni i konserwatywni w swojej postawie i poglądach. Miejcie na uwadze, że lekkomyślność lub zbytnia przezorność w kwestiach finansowych mogą zadziałać na Waszą niekorzyść. Tylko rozsądne decyzje mogą wpłynąć na wzrost dochodów. W stałych relacjach, mogą mieć miejsce wewnętrzne napięcia, które spowodowane będą brakiem pewności co do uczucia partnera. Towarzyszyć Wam może także uczucie, że w Waszej relacji brak jest spontaniczności oraz, że się ona nie rozwija. Możecie dojść do wniosku, że jesteście ze sobą jakby z przyzwyczajenia. Bądźcie uważni bo ktoś może chcieć zburzyć Wasz związek knując intrygi lub rozsiewając plotki. Nie bierzcie wszystkich składanych Wam deklaracji na poważnie, gdyż może Was zgubić łatwowierność.


Zadzwoń na
708 688 948708 688 948 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7580048 224 179 758 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji