widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-06-19

Symbolika Planet w ujęciu zdrowotnym w kosmogramie urodzeniowym.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Symbolika Planet w ujęciu zdrowotnym w kosmogramie urodzeniowym." przygotowanym przez naszego eksperta Doradca Monika.W naukach astrologicznych Planety symbolizują pewien strumień energii, która przejawia się w naszym życiu. Możemy ją doświadczać na różne sposoby. Jeśli płynie harmonijnie, najczęściej czujemy się dobrze, jesteśmy zdrowi. Blokowanie jednak tego przepływu prowadzi do wielu frustracji, czy poczucia bólu. Wcześniej, czy później nagromadzenie tych nieharmonijnych wpływów powoduje zauważalne dolegliwości i pojawienie się stanów chorobowych, które z czasem mogą się nasilać. W astrologii medycznej każda Planeta przyporządkowana jest pewnym procesom i narządom . Warto je poznać, by lepiej interpretować swój kosmogram lub zapytać astrologa.

Słońce symbolizuje siłę życiową. Położenie Słońca w odpowiednim domu, w horoskopie urodzeniowym wskazuje odporność lub jej brak na różne schorzenia. Słońce związane jest z systemem krążenia, a przede wszystkim z sercem.

Księżyc symbolizuje emocje i ich wpływ na życie psychiczne człowieka. Jest odpowiedzialny za wzór naszych przyzwyczajeń, który rozwijamy w ciągu życia i z którymi przyszliśmy na świat. Jeśli zauważymy w naszym kosmogramie, że planeta utworzy bliską koniunkcje z księżycem pojawi się wzór bardzo ciężki do przepracowania. Energia Księżyc ma wiele wspólnego z chorobami alergicznymi Merkury odpowiada z a transmisję impulsów z jednej części ciała do drugiej. Ma wpływ na cały układ nerwowy i hormonalny. Rządzi również układem oddechowym.

Wenus symbolicznie odpowiada za odczucia fizyczne. Związana jest też częściowo z układem żył, jako części układu krążenia. Również włosy, jako część, przedłużenia systemu sensorycznego są rządzone przez Wenus, natomiast, jeśli włosy pełnia funkcję ochronna rządzone są przez Saturna.

Mars odpowiada za ruch, akcję i system mięśniowy, Mars jest drugim władcą , który odpowiada za serce i jego pracę. Rządzi czerwonymi komórkami krwi, nadnerczami.

Jowisz związany jest z wzrostem, rządzi tętnicami, w systemie krążenia. Symbolicznie związany z Trzustką i wątrobą, Saturn zawiaduje układem szkieletowym, również odpowiada za skórę, rządzi przytarczycami, które regulują metabolizm. Jeśli Jowisz reprezentuje proces wzrostu, to Saturn skupia się n a rozkładzie, starzeniu się.

Uran odpowiada za system nerwowy, który kontroluje mimowolne funkcje w organizmie, jak trawienie, oddychanie bicie serca. Często kojarzony z nagłymi niespodziewanymi skaleczeniami.

Neptun odpowiada za rdzeń kręgowy, jest planetą rozkładu, rządzi truciznami i lekami. Wszelkie płyny, które są wprowadzone do organizmu są symbolizowane Neptunem.

Pluton rządzi przysadką mózgową. Jest związany z nienormalnych rozrostem komórek. Również symbolizuje guzy i znamiona. Pluton rządzi enzymami, również wszystkimi substancjami, jak bakterie i wirusy, które dostały się do organizmu.


Zadzwoń na
708 688 937708 688 937 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7170048 224 179 717 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji