widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-08-31

Podpowiedzi z kart Tarota na wrzesień 2020

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Podpowiedzi z kart Tarota na wrzesień 2020" przygotowanym przez naszego eksperta Tarocistka Renata.Baran 3.21-4.20

We wrześniu Barany mogą spodziewać się zastoju w realizacji bieżących spraw. Najprawdopodobniej pewne okoliczności w znaczący sposób zablokują Waszą aktywność.W sprawach zawodowo-finansowych zapowiada się stagnacja lub opóźnienia.Może to być czas, w którym część z Was wybierze się na zasłużony urlop lub też zostaniecie niejako zmuszeni do odpoczynku. Bądźcie ostrożni, gdyż poprzez brak uwagi bądź niedopatrzenie możecie wpędzić się w skomplikowaną sytuację. Podejmując ważne decyzje niczego nie forsujcie na siłę, wykażcie się zdrowym rozsądkiem i cierpliwością. W czasie wolnym spróbujcie oderwać się od świata zewnętrznego oraz związanych z nim codziennych stresów i zmartwień. Zrelaksujcie się i postarajcie wyciszyć wewnętrznie.

Byk 4.21-5.21

Dla Byków będzie to miesiąc pełen przedsięwzięć związanych z tworzeniem czegoś zupełnie nowego. Przed Wami otworzą się nowe możliwości. Możecie otrzymywać interesujące i intratne propozycje oraz spodziewać się powierzenia poważnych zadań do realizacji. Ktoś może Ci przekazać Wam interesujące informacje. Część z Was zapewne zapragnie pokonać swoje ograniczenia i będzie poszukiwać rozwiązań poza utartymi szlakami. Skorzystajcie z pojawiających się okazji. Nie obawiajcie się wyzwań oraz ryzyka kierując się równocześnie zdrowym rozsądkiem. Nie przemęczajcie się, dostosujcie tempo do swoich możliwości.

Bliźnięta 22.05-22.06

Wrzesień będzie czasem podsumowań. Możecie poczuć się znużeni pewnymi sprawami lub ludźmi. Być może będziecie musieli się pożegnać z kimś lub z czymś i zdecydowanie zakończyć pewne sprawy. Część Waszych planów może się nie zrealizować. Niektórzy z Was staną przed koniecznością podjęcia niełatwych decyzji i zakończenia toksycznych relacji. Nagłe wydarzenia oraz nieprzewidziane sploty okoliczności mogą wyprowadzać Was z równowagi. Pomimo trudności miejcie oczy otwarte na cel, gdyż może pojawić się szansa na rozpoczęcie wszystkiego od nowa. Nie burzcie za sobą mostów. W sprawach zawodowych nie ulegajcie bezmyślnej rutynie i otwórzcie się na nowe źródła informacji oraz korzystajcie z osiągnięć techniki. Pozbądźcie się lęku, a do przyszłości podchodźcie z odwagą i nadzieją, gdyż okoliczności w jakich będziecie funkcjonować, ulegną z czasem poprawie, a zgromadzone przez Was nowe doświadczenia w efekcie okażą się szansami.

Rak 6.23-7.22

Raki nie będą próżnować, ponieważ ich sprawy znacznie przyspieszą, łącznie z tymi, które kiedyś gdzieś po drodze utknęły. Dążyć będziecie do uwolnienia się od tego, co Was ogranicza i pełną parą ruszycie naprzód, by zrealizować swoje plany. Dotrze do Was wiele cennych informacji, a także możecie być uczestnikami wielu spotkań. Wykorzystajcie swoją wiedzę w celu osiągnięcia wzrostu dochodów. Przed samotnymi Rakami może pojawić się szansa na nową miłość lub intensywny romans. Bądźcie więc uważni, albowiem wiele rzeczy może zaistnieć w tym samym czasie. Zbierzecie plony z rozpoczętych wcześniej działań. Część z Was może liczyć na dodatkowe pieniądze lub awans. Unikajcie nieporozumień w domu oraz w pracy, nie wdawajcie się w kłótnie dotyczące spraw materialnych. Stańcie mocno na ziemi i uważajcie, aby nie przytłoczył Was nadmiar obowiązków i informacji.

Lew 7.23-8.23

Odczuwać możecie sprzeczne emocje oraz różnego rodzaju wątpliwości. Niektóre Lwy będą musiały podjąć życiową decyzję. Wówczas towarzyszyć Wam mogą obawy przed dokonaniem właściwego wyboru, czy podjęciem zdecydowanego działania. Nie wykluczone, że będziecie ociągać się i odkładać sprawy na później. W rozwiązywaniu problemów ważna będzie komunikacja. W sytuacjach niejasnych mówcie otwarcie o swoich potrzebach oraz oczekiwaniach. Czekają Was również spotkania, rozmowy i negocjacje. Zadbajcie przede wszystkim o swoje dobro. Szczególnie w pracy uważajcie na ludzi zawistnych. Postarajcie się zachować bezstronność we wszystkich sprawach. Zaufajcie swojej mądrości oraz doświadczeniu i kierujcie się zdrowym rozsądkiem. W sytuacjach, które wydają się Wam bez wyjścia spróbujcie zasięgnąć opinii osoby mądrej, bardziej doświadczonej, która nie będzie kierować się emocjami.

Panna 8.24-9.23

Dla Panien będzie to sprzyjający miesiąc. Wszelkie sprawy będą toczyły się po Waszej myśli. Zrealizujecie swoje plany i spełnicie najskrytsze marzenia. Niektórzy z Was dokonają rzeczy o dużym znaczeniu. Uwolnicie się od wszelkich niejasności, w które się uwikłaliście się. Będziecie mieć powody do zadowolenia. Możecie otrzymać awans lub nagrodę za dobrą pracę. Zapowiada się pełnia szczęścia w relacjach uczuciowych. Możecie ulokować swoje uczucia w kimś, kto pochodzi z innego kraju lub mieszka za granicą. Część z Was może wyjechać za granicę, ewentualnie spotkać się z kimś kogo kochacie lub z osobą, której dawno nie widzieliście. Otwórzcie się na Świat. Bądźcie cierpli i tolerancyjny wobec innych ludzi. Pozbądźcie się kompleksów i zahamowań, czerpcie radość z obcowania z bliskimi osobami.

Waga 9.24-10.23

Wrzesień zapowiada się bardzo aktywny oraz pełen niespodzianek. Możecie otrzymać niespodziewaną wiadomość, udać się w niezaplanowaną podróż lub zmienić miejsce pobytu. Wasza umiejętność dostrzegania racji obu stron, podejmowanie działań i właściwych decyzji sprawią, że zostaniecie docenieni przez otoczenie. Niektóre Panny podejmą wyzwanie związane z pewnym ryzykiem. Zachowajcie szczególną ostrożność na wszystkich płaszczyznach, zachowajcie szczególną ostrożność na drodze. Przygotujcie się na zwroty akcji. Uważajcie na swoje wypowiedzi. Dobrze zastanówcie się nad dokonywanymi wyborami. Zachowacie spokój i mocno stąpajcie po ziemi. Miejcie świadomość jasności celów, do których będziecie dążyć.

Skorpion 10.24-11.22

Oczekujcie powodzenia zarówno w sprawach uczuciowych jak i zawodowych. Każde rozpoczęte we wrześniu działanie ma duże szanse powodzenia. Niektórych z Was pochłoną wyłącznie sprawy domowe. Kreatywność i ciężka praca przyniosą Wam świetne rezultaty. Panie zmienią coś w swoim wyglądzie lub w swoim otoczeniu, natomiast samotni Panowie mogą spotkać kogoś kto zawładnie ich sercem. Zatroszczcie się o swoje ciało, stosujcie wszystko co sprawi, że poczujecie się przepełnionymi pozytywną energią. Będzie to również dobry czas na rozstanie się ze wszelkiego rodzaju nałogami. Stawiajcie wymagania bliskim, wyznaczajcie granice, zadbajcie o swoje potrzeby i korzystajcie z życia. Kontrolujcie swoje wydatki.

Strzelec 11.23- 12.21

Wrzesień będzie sprzyjał pomyślnemu rozwiązywaniu konfliktów, dogadywaniu się, wybaczaniu, zawieraniu korzystnych umów oraz zakładaniu spółek . Z łatwością znajdziecie porozumienie z innymi ludźmi .Możecie liczyć na przyjazne i szczere kontakty międzyludzkie oraz harmonijną współpracę w miejscu pracy. Dużo spraw będzie związanych z uczuciami. Zapowiadają się szczere rozmowy i bliskie przyjemne spotkania. Być może pogodzicie się z czymś co do tej pory było dla Was trudne i niezrozumiałe. Niewykluczone też, że wybaczycie komuś, pojednacie się z nim lub pod wpływem emocji przeniesiecie swoją relację na wyższy poziom. Samotne Strzelce mogą śmiało ruszyć na podbój, gdyż będzie to dobry czas na poznanie bratniej duszy. Część z Was może wybrać się na urlop lub odkryje w sobie nową pasję. Nie bójcie się okazywać swoich uczuć Bądźcie ugodowi i skorzystajcie z dobrodziejstwa kompromisu. Przebywajcie z ludźmi, którzy dodają Wam skrzydeł.

Koziorożec 12.22-1.20

Uzbrójcie się w cierpliwość i przygotujcie emocjonalnie. Wrzesień będzie sprzyjał ważnym zmianom życiowym na wszystkich płaszczyznach. Jakieś wydarzenie sprawi, że coś w Waszym życiu może zmienić się na zawsze. Poczucie destabilizacji może zmusić część Koziorożców do podejmowania jednoznacznych i nieodwracalnych decyzji. Uwolnicie się od starych problemów lub obciążeń i obowiązków. Zakończycie realizację wcześniej podjętych planów i projektów, lub znajomość, związek, który już od dawna nie funkcjonuje. Nie trzymajcie się kurczowo starych spraw, które już Wam nie służą. Otwórzcie się na nowe możliwości. Niezależnie od tego jakie w tym miesiącu zajdą w Waszym życiu zmiany, możecie być pewni. Że w przyszłości okażą się one korzystne.

Wodnik 1.21-2.18

Wrzesień będzie czasem stabilnym. Nowe możliwości dotyczące kariery zawdwej, które będą się przed Wami pojawiać, wymagać będą od Was uczciwości i odpowiedzialności. Możecie zostać poproszeni o pomoc, lub sami skorzystać ze wsparcia. Niektórzy z Was będą mieli okazję do tego, aby stworzyć komuś jakieś możliwości. Los będzie sprzyjał Wam we wszelkiego rodzaju przedsięwzięciach. Wysiłki włożone w pracę zostaną nagrodzone. W otoczeniu samotnych Wodników może pojawić się ktoś, kto będzie miał dużo do zaoferowania i będzie podzielał ich zainteresowania. Nie bądźcie zbyt wymagający wobec swojej ukochanej/ego. Zachowajcie równowagę w dawaniu i braniu. Nie dajcie się wykorzystywać zarówno w sferze zawodowej jak i w życiu prywatnym. Okażcie hojność i sami nie wstydźcie się poprosić o pomoc.

Ryby 2.19 -3.20

Ryby mogą odnosić wrażenie, że prowadzą samotną walkę z wiatrakami. Zachowajcie czujność i bądźcie wytrwali. Nie poddawajcie się, nawet jeśli Wasze działania nie spotkają się ze zrozumieniem i pozytywną oceną, gdyż możecie doświadczyć dezaprobaty i spotkać się z brakiem zrozumienia ze strony otoczenia. Ktoś może skrytykować Wasze plany i pomysły lub zazdrościć tego posiadacie. Pozostańcie równocześnie uważnymi, gdyż bardzo łatwo możecie przeoczyć bardzo ważną sprawę. Działajcie rozważnie i nie popadajcie w panikę. Brońcie swoich przekonań i decyzji oraz tego co stworzyliście.


Zadzwoń na
708 688 948708 688 948 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7580048 224 179 758 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji