widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2021-01-07

Podpowiedzi z kart Tarota na styczeń 2021

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Podpowiedzi z kart Tarota na styczeń 2021" przygotowanym przez naszego eksperta Tarocistka Renata.Baran 3.21-4.20

Bieżący miesiąc będzie sprzyjał realizacji Waszych marzeń. Wszystko powinno układać się tak jak to zaplanowaliście. Towarzyszyć Wam będzie poczucie emocjonalnego spełnienia oraz zadowolenia z życia. W sferze zawodowo-finansowej zapowiada się pełne bezpieczeństwo oraz pomyślne relacje z innymi ludźmi. Wasze obawy powinny zostać rozwiane przez nagrodę. Podjęte przez Was działania przyniosą zadowolenie z uzyskanych rezultatów. Zapowiada się dobra współpraca i udane spotkania biznesowe. Uważajcie jednak, by nie zgubiła Was pycha. Niektóre Byki mogą znaleźć się w miejscu, w którym już od dawna chciały być. Nastawcie się na pozytywne okazje i łapcie je. Zachowajcie spokój i nie przechodźcie obojętnie wobec problemów innych ludzi. Nie obciążajcie ich też nadmiernie swoimi problemami. Zapanujcie nad swoimi emocjami, dokonujcie rozsądnych wyborów i uwierzcie że dobro zawsze zwycięża.

Byk 4.21-5.21

Oczekujcie przełomowych chwil w swoim życiu. Styczeń może być bogaty w różne bardzo romantyczne zdarzenia. Będzie to również czas podejmowania ważnych wyborów. Upewnijcie się wcześniej dokładnie, że przeanalizowaliście swoje decyzje i że możecie z pełną odpowiedzialnością podjąć związane z nimi działania. Postawcie na współpracę, gdyż w tym miesiącu kluczem do rozwiązania wielu spraw będzie prawidłowa komunikacja. Poświęćcie trochę czasu na przemyślenia nad Waszymi relacjami uczuciowymi, zastanówcie się nad swoim postępowaniem oraz oczekiwaniami. Nie uzależniajcie swojego poczucia szczęścia od innych ludzi. Popracujcie nad swoją wewnętrzne siłą, a być może uda Wam się zrealizować coś czego do tej pory nie mieliście odwagi zrobić.

Bliźnięta 22.05-22.06

W styczniu wszystko powinno ułożyć się po Waszej myśli. Możecie spodziewać się korzystnych wiadomości, które pomimo pozytywnego wydźwięku, mogą jednak budzić wątpliwości. Dobrze zastanówcie się nim podejmiecie działania i nie pozostawajcie wyłącznie pod wpływem emocji. Będzie to dla Was dobry czas jeśli wykorzystacie wszystkie swoje możliwości. Czas korzystny na odkrywanie nowych pasji. Ponadto będzie to czas sprzyjający uczuciom. Samotne Bliźnięta mogą odnaleźć swoją drugą połówkę. Nie bójcie się otwarcie mówić o waszych uczuciach. Zaufajcie swojej intuicji i pójdźcie za głosem serca. Spróbujcie pozbyć się wewnętrznych obaw i lęków oraz dręczących Was wątpliwości. Mocno skupcie się na podejmowanych przedsięwzięciach i nie pozwólcie, aby Wasz zapał do działania wygasł.

Rak 6.23-7.22

Niektóre Raki podejmą się realizacji zadania, pomimo tego, iż tak naprawdę nie będzą miały pojęcia jak je zrealizować. Brak tej wiedzy może być skutkiem czyjegoś milczenia. Ktoś z tylko sobie znanych powodów może ukrywać przed Wami prawdę. Być może zechcecie komuś zniknąć z oczu i zaczekać jak dalej potoczy się sytuacja. Niewykluczone, że odkryjecie coś co było skrzętnie skrywane. Uważajcie ponieważ możecie paść ofiarą plotek lub podstępnych działań. Nie wierzcie w informacje o wątpliwym pochodzeniu. Podporządkujcie się wewnętrznemu głosowi, on Was nie zawiedzie. Prawdopodobnie pojawi się ktoś kto Was wysłucha, lub też Wy sami udzielicie komuś wsparcia. Poukładajcie sprawy, które są dla Was istotne.

Lew 7.23-8.23

Będzie to miesiąc sympatycznych kontaktów, udanych spotkań i inspirujących rozmów. Czas zawierania korzystnych umów, dobrych wiadomości i rozsądnych decyzji.. Będziecie mieć szczęśliwą rękę i wykażecie się wyjątkową kreatywnością. Podczas działania podążajcie ścieżką umiarkowania i równowagi. Będzie to korzystny miesiąc na to, aby rozpocząć nowy związek. Jeśli w przeszłości zdarzyło się Wam reagować impulsywnie, w styczniu otrzymacie szansę aby naprawić sprawy, które ucierpiały z tego powodu. Możecie odzyskać czyjeś zaufanie, uzyskać przebaczenie, pojednać się. Pozałatwiacie zaległe sprawy. Nie róbcie niczego na siłę, a także postawcie na współpracę z innymi ludźmi a przyniesie to Wam satysfakcję i wymierne korzyści. Tylko spokój i dokładność pomoże Wam odnieść sukces. Kontrolujcie swoje wydatki i nie ulegajcie złudnym promocjom. Nie forsuj się, a w razie jakichś problemów zdrowotnych skontaktujcie się ze specjalistą.

Panna 8.24-9.23

Styczeń może nakłonić Was do uporządkowania spraw, zarówno tych w sensie prywatnym jak i prawnym. Podejmując ważne decyzje kierujcie się przede wszystkim rozumem. Wykażcie się zdolnością do chłodnej i uczciwej oceny sytuacji. Przy podpisywaniu ważnych dokumentów zwróćcie uwagę na ich treść. Jeśli coś jest niepewne i budzi Waszą wątpliwość zrezygnujcie z dalszych kroków lub zasięgnijcie opinii specjalisty. Nie naginajcie przepisów, gdyż uczciwość zapewni Wam spokój ducha. W opiniach swych bądźcie bezstronni, zastanówcie się nad swoim podejściem do życia. Jeśli coś jest Waszym zdaniem słuszne róbcie to i brońcie swoich przekonań.

Waga 9.24-10.23

Będzie to bardzo dobry miesiąc. Spodziewajcie się dobrych wiadomości. W styczniu spełnią się Wasze nadzieje i pragnienia, szczególnie w obszarach finansów i pracy. Będziecie cieszyć się uznaniem i części z Was nie ominie nagroda za osiągnięcia, których dokonaliście. Spotykać będziecie się z sympatią znajomych i będziecie mogli liczyć na ich bezinteresowną pomoc. Będziecie mieć okazję do zażegnania konfliktów. Możecie dojść do porozumienia z kimś z kim jesteście skłóceni, lub ta osoba pierwsza wyciągnie rękę do zgody. Pozyskacie względy osoby, o którą już od jakiegoś czasu zabiegacie. Ktoś może wyznać Wam swoje uczucia, lub Wy sami zechcecie porozmawiać o swoich uczuciach. W sferze zawodowej postawcie na pracę zespołową. W razie konieczności podejmujcie szybkie i zdecydowane działania. Śmiało realizujcie swoje plany i marzenia.

Skorpion 10.24-11.22

Styczeń zapowiada się bardzo aktywny oraz pełen niespodzianek. Możecie otrzymać niespodziewaną wiadomość, udać się w niezaplanowaną podróż lub zmienić miejsce pobytu. Wasza umiejętność dostrzegania racji obu stron, podejmowanie działań i właściwych decyzji sprawią, że zostaniecie docenieni przez otoczenie. Niektóre Skorpiony podejmą wyzwanie związane z pewnym ryzykiem. Zachowajcie szczególną ostrożność na wszystkich płaszczyznach, również w ruchu drogowym. Przygotujcie się na zwroty akcji. Uważajcie na swoje wypowiedzi. Dobrze zastanówcie się nad dokonywanymi wyborami. Zachowacie spokój i mocno stąpajcie po ziemi. Miejcie świadomość jasności celów, do które będziecie chcieli osiągnąć.

Strzelec 11.23- 12.21

W życiu niektórych z Was mogą zaistnieć dobrowolne lub wymuszone zmiany, które mogą przebiegać w niezbyt miłych okolicznościach. Będzie to dobry moment na dokonywanie zmian zarówno w waszym życiu zawodowym jak i prywatnym oraz zmian w Waszym nastawieniu. W związkach partnerskich może dochodzić do decydujących rozmów. Bądźcie asertywni i wyznaczajcie granice. Przed częścią Strzelców może pojawić się szansa na to abyście mogli w pełni zaprezentować swoje umiejętności. Być może będziecie przygotowywać się do ważnych egzaminów. Wykażcie się spokojem i cierpliwością. Zdystansujcie się od problemów. Nie lekceważcie własnego zdrowia. Zdecydujcie się na aktywny wypoczynek. Przełamcie rutynę i śmiało podążajcie przed siebie.

Koziorożec 12.22-1.20

Zapowiada się aktywny miesiąc. Będzie to dzień czas planowania, działania oraz wcielania w życie różnego typu pomysłów. Możecie przygotowywać się do podróży bądź wybrać się w delegację lub zastanawiać się nad swoją relacją partnerską i zacząć myśleć o przeniesieniu jej na wyższy poziom. Niewykluczone, że wyrwiecie się w końcu z układów, które już od dłuższego czasu Wam uwierają lub uwolnicie się od znajomości, które najwyraźniej blokują Wasz rozwój. Bieżący miesiąc może również przynieść owocne negocjacje oraz sprzyjać będzie nawiązywaniu nowych kontaktów zawodowych oraz towarzyskich. Wykorzystajcie w pełni swój potencjał. Postrzegajcie rzeczy długofalowo. Cofnijcie się myślami w czasie, przeanalizujcie co już udało Wam się uzyskać i zróbcie plany na przyszłość. Podtrzymujcie w sobie ogień entuzjazmu. Nie odrzucajcie oferowanej Wam pomocy.

Wodnik 1.21-2.18

Bieżący miesiąc będzie sprzyjał podejmowaniu dojrzałych i mądrych, a przede wszystkim samodzielnych decyzji odnoszących się do przyszłości. Stwórzcie szczegółowy plan dotyczący tego jak macie zamiar dalej postępować. Będzie to czas pełen energii, dobry na to, aby doprowadzić rzeczy do porządku, a także wyjaśnić przeszłe sprawy i doprowadzić wcześniej rozpoczęte sprawy do końca. Będziecie mieć powodzenie w sferze zawodowej. Nic nie powinno wymknąć się spod kontroli. Możecie osiągnąć coś co jest dla Was bardzo ważne. Być może podejmiecie pracę lub rozpoczniecie własną działalność. Przeanalizujcie i sprawdźcie czy inne osoby nie wybijają Was ze stanu gotowości do osiągnięcia wyznaczonych wcześniej celów. Będziecie mogli liczyć na wyjątkowe wsparcie ze strony partnerów. Zapowiada się stabilizacja w stałych związkach., gdyż w życiu uczuciowym sprawy toczyć się będą w dobrym kierunku. W życiu samotnych Pań może się pojawić długo wyczekiwany, poważny mężczyzna. Postarajcie się zapanować nad tkwiącą w Was siłą i bądźcie świadomi konsekwencji podjętych działań.

Ryby 2.19 -3.20

Powinien to być miły miesiąc, w którym nie będzie brakowało okazji do świętowania. W sposób entuzjastyczny będziecie podchodzić do życia i cieszyć się jego urokami. Możecie uczestniczyć w radosnych wydarzeniach towarzyskich lub rodzinnych lub otrzymacie zaproszenie na ważną uroczystość. Ktoś może wyznać Wam swoje uczucia, lub Wy sami odnajdziecie drogę do serca ukochanej osoby. Ponadto zapowiada się także pozytywny czas w sprawach zawodowych. Nie będziecie narzekać na przepracowanie ani też na złą atmosferę w pracy. Możecie otrzymać podwyżkę lub nagrodę, znaleźć wyjście z trudnej sytuacji finansowej lub znajdziesz wyjście z kłopotliwej, dwuznacznej sytuacji. Swoim czasem i radością dzielcie się z bliskimi Wam osobami. Nie ulegajcie zbytnio swoim kaprysom i zachciankom.


Zadzwoń na
708 688 948708 688 948 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7580048 224 179 758 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji