widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2013-03-14

HOROSKOP WIOSENNY

Za moment początek wiosny, każdy z Nas zastanawia się co nowego przyniesie ta pora roku. W końcu wraz z nadejściem wiosny i cieplejszych dni pora na zmiany w naszym życiu. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z HOROSKOPEM WIOSENNYM dla każdego znaku zodiaku:)

Baran Baran
Uczucia
Macie wokół siebie wiernych przyjaciół, doceńcie ich, zaproście ich na kawę aby wiedzieli , że o nich pamiętacie. Dla niektórych z Was nastąpi przełom związany z rozwodami i zakończeniem związków, zobaczycie że to dobra decyzja. W życiu samotnych Baranków na wiosnę pojawi się nowa znajomość, która ma bardzo dużą szansę przerodzić się w głębokie uczucie.
Finanse
Jeśli poszukujecie pracy to rozglądajcie się uważnie, gdyż pojawi się oferta pracy stałej lub dodatkowej. Jeśli zastanawialiście się nad założeniem swojej firmy jest to dobry moment. Osoby, które posiadają już swoją działalność karty radzą ja rozwijać, gdyż widać nowe umowy o współpracę i z czasem duże pieniądze.
Zdrowie
Będziecie się niepotrzebnie stresować co niekorzystnie odbije się na trzustce i układzie pokarmowym. Dla osób chorych zmiana lekarza lub metody leczenia, która pozwoli Wam wyzdrowieć.

BykByk
Uczucia
Jeśli czekasz na ruch tego ,,jedynego" doczekasz się- widoczne są oświadczyny. Dla części Byków los szykuje nowe potomstwo. Zajdziesz w ciążę. Samotne osoby trafi ,,strzała amora".
Finanse
Oczekuj przypływu pieniędzy . Pomogą Ci w tym przyjaciele- zaufaj im. Czeka Cię wyjazd zagraniczny, być może podczas długiego majowego weekendu. Niektórzy zmienią miejsce zamieszkania. Uważajcie na jakieś zamieszanie w pracy.
Zdrowie
Wskazana kontrola układu hormonalnego głównie w kierunku tarczycy. Zadbajcie też o swój kręgosłup , bo po zimie może być nadwyrężony- trochę więcej ruchu.

BliźniętaBliźnięta
Uczucia
Widać, że będziecie mieć wątpliwości co do bliskiej Ci osoby. Porozmawiajcie ze sobą . Wpłynie to dobrze na Wasze relacje. Możliwe romanse, zastanów się wcześniej czy warto zaczynać tą relację. U osób samotnych i u części w związkach zakwitnie na nowo miłość.
Finanse
Uważajcie na stratę pieniędzy coś może popsuć się w domu. Poza tym zacznij kontrolować swoje wydatki, za dużo wydajesz a za mało oszczędzasz. Zaoszczędzone pieniądze przydadzą się na urlop.
Zdrowie
Zwróćcie uwagę na układ krążenia i naczyniowy, aby nie rozwinęła się poważniejsza choroba. Reagujcie w porę a wyjdziecie z tego bez szwanku.

BliźniętaBliźnięta
Uczucia
Czeka Cię ciekawe spotkanie ze znajomymi. Te miesiące będą dla was bardzo ważne pod kątem zbliżeń. Będziecie przykładać dużą wagę do tej sfery swojego życia. Ale uważajcie na kłótnie z partnerem, nie jest ona konieczna.
Finanse
Dla osób poszukujących pracę- znajdziecie ją przez internet lub przy pomocy znajomego. Zacznijcie się rozglądać. Osoby, które pracę mają czeka awans lub dodatkowe zajęcie. Coś wydarzy się w waszym życiu pozytywnego niespodziewanie i nagle:)
Zdrowie
Z początkiem wiosny możesz czuć lekkie rozdrażnienie. Zadbaj o swoją psychikę. Zamiast leków zapal świeczkę i się zrelaksuj.

LewLew
Uczucia
Osoby samotne poznają swoją potencjalna drugą połówkę- osobę wolną, bez zobowiązań, z którą mają szanse zbudować trwały związek. Lwy w związkach zdecydowanie muszą być bliżej swoich partnerów- pokazać im, że są potrzebni i kochani.
Finanse
Postawcie na rozwój kariery zawodowej, szkolenia,kursy. Uda Wam się i będziecie niezależni finansowo. Przed Wami naprawdę spore pieniądze. Możliwe przesunięcia czasowe jeśli chodzi o sprawy urzędowe.
Zdrowie
Nie bagatelizuj spraw związanych z układem moczowym i nerkami. Dostosuj ubranie do pogody - na wiosnę łatwo o przeziębienie.

PannaPanna
Uczucia
Masz wspaniałych przyjaciół na których możesz liczyć- doceń to że masz takie szczęście i okaż im to. Wraz z nadejściem wiosny w sercach części Panien zagości miłość - będziecie szczęśliwe. Niektóre jednak będą zakańczać stare związki, czekają je sprawy sądowe. Nie martwcie się stare musi ustąpić miejsca nowemu uczuciu.
Finanse
Otrzymasz możliwość współpracy. Część z Was wyjedzie na udana delegację z pracy. Uważajcie na zazdrosnych współpracowników, zachowajcie dystans w kontaktach z pracownikami w miejscu pracy.
Zdrowie
Uważaj na skoki ciśnienia. Będę one związane głównie ze zmianą pory roku.

WagaWaga
Uczucia
Cześć z Was żywi jeszcze żal i urazy do byłych partnerów. Pozbądżcie się tego , gdyż idzie nowe, piękniejsze uczucie. Stare zostawcie,,za drzwiami". Idzie do Was nowa miłość i nowe osoby, które będą Was szanowały i nie pozwolą skrzywdzić.

Finanse
Nowe propozycje pracy, awans lub praca dodatkowa- Ty dokonasz wyboru. Jeśli przemyślisz wszystkie za i przeciw w przyszłości będziesz dysponował bardzo dużą gotówką. Ogólnie dla osób spod znaku Wagi zapowiada się okres zmian w sferze zawodowej.
Zdrowie
Mogą się odezwać problemy związane z układem pokarmowym, wrzody. Uważajcie na to co jecie. W końcu Wasz żołądek nie musi tego wytrzymywać:)

SkorpionSkorpion
Uczucia
Jesteś zazdrosny od druga połowę, czy nie za bardzo? Przemyśl to. Chorobliwa zazdrość nie jest dobra dla związku. Daj swojej połowie troszkę wolności. Jeśli tak uczynisz odwdzięczy się tym co ma najlepszego. Osoby wolne poznają kogoś nowego poprzez znajomych- miej oczy szeroko otwarte.
Finanse
Idą do Ciebie pieniądze, musisz jednak pozbyć się blokad i obaw , gdyż tak odsuwasz je od siebie. Afirmuj a przyniesie to dobry skutek. Zdobądż się na odwagę i działaj, same pieniądze do Ciebie nie przyjdą.
Zdrowie
Mogą odezwać się zadawnione dolegliwości ze strony nerek, zrób badania.

StrzelecStrzelec
Uczucia
Bardzo dobre relacje z najbliższymi, nie zmarnuj tego. Ktoś bardzo miło Cię zaskoczy. Czekają Cię miłe spotkania z ukochanym/ą. Niektórzy postanowią się oświadczyć i zawrzeć związek małżeński. Będzie to zwieńczenie Waszej miłości. Osoby wolne tez nie powinny narzekać, obok Was będą się pojawiać się nowe osoby.
Finanse
Przypływ gotówki szczególnie dla osób działających w branży budowlanej. Możliwa zmiana miejsca zamieszkania. Szykuje się Wam jakiś wyjazd służbowy lub praca związana z przemieszczaniem się.
Zdrowie
Może dopaść Cie dziś lekka depresja. Nie zażywaj tabletek, na poprawę nastroju wystarczy gorąca kąpiel.

KoziorożecKoziorożec
Uczucia
Poznasz kogoś, z kim będziesz miał/a szansę stworzyć stabilny związek. Dla par pragnących potomstwa szansa na dzidziusia. Dużo ze sobą rozmawiajcie bo to podstawa dobrych, przyjacielskich relacji w związku.
Finanse
Obok Ciebie są duże pieniądze. Nie zmarnuj okazji- kup los na loterii. Widać zmianę miejsca zamieszkania. Uważajcie tylko na urzędy i sprawy sądowe.
Zdrowie
Drobne dolegliwości kręgosłupa, pomyśl nad rehabilitacją.

WodnikWodnik
Uczucia
Przygotuj kolację we dwoje przy świecach, zabierz bliską Ci osobę na spacer we dwoje. W ten sposób zbliżysz się do tej osoby. Nie bądż chorobliwie zazdrosny, gdyż poprzez Twoje zachowanie może dojść do niepotrzebnej kłótni pomiędzy Wami.
Finanse
Rozmowy z kontrahentami, dla osób poszukujących pracy rozmowy kwalifikacyjne. Przygotuj się dobrze od strony merytorycznej abyś to Ty pokazał że stać Cię na to stanowisko lub kontrakt. Czeka Cię jakiś męczący wyjazd- uważaj w podróży.
Zdrowie
Zadbaj o stan swoich jelit. Mniej ciężkostrawnych potraw.

RybyRyby
Uczucia
Na Twej drodze stanie ktoś, kto zawładnie twym sercem. Spodobacie się sobie z wzajemnością. Niektórzy z was mają żale i są rozczarowane postępowaniem drugiej osoby. Porozmawiajcie to wyjaśni sytuację , zamiast trzymać to w swoim wnętrzu.
Finanse
Czeka Cię przeprowadzka i wynajem lokalu oraz z tym związany wyjazd. Uważaj na jakieś zamieszanie w pracy, postaraj się trzymać wówczas na uboczu. Ominie Cię sporo nieprzyjemności.
Zdrowie
Widać podenerwowanie- nie denerwuj się to jeszcze gorzej działa na Twoje serce.


WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 688 905708 688 905 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 628 9050048 224 628 905 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji