widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2013-06-26

HOROSKOP LIPIEC

Zachęcam do zapoznania się z horoskopem na miesiąc Lipiec. Specjalnie dla Państwa dla każdego znaku zodiaku umieszczone są motta życiowe na ten właśnie miesiąc. Maja one ułatwić Wam podejmowanie decyzji. Ja ze swej strony trzymam kciuki za Wasze mądre życiowe decyzje, które podejmujemy każdego dnia:)

Baran Baran
Motto na lipiec:
Niezależne osoby, którymi jesteście działają,nie czekaj więc tylko pokaż światu kim jesteś naprawdę!!


Uczucia
Życie przynosi niespodzianki, w Twoim kierunku także taka zmierza, zobaczysz już niedługo Dla niektórych z Was nastąpi przełom związany z rozwodami i zakończeniem związków, zobaczycie że to dobra decyzja. Samotne baranki muszą opanować strach związany z samotnością, już niedługo obawy te prysną i spełnią się wasze marzenia.

Finanse
Jeśli poszukujecie pracy to rozglądajcie się uważnie, gdyż pojawi się oferta pracy stałej lub dodatkowej. Z jednej strony nastąpi przypływ gotówki ale z drugiej widoczna jakaś strata pieniążków- uważajcie. Nie próbuj niczego tanim kosztem, pamiętaj że co tanie to drogie. Osoby pracujące w urzędzie lub zawodzie lekarza mogą czekać jakieś drobne przeszkody związane z pracą zawodową, jednak pokonacie je.

Zdrowie
Ograniczcie stres, który niekorzystnie wpływa na Wasze samopoczucie i układ trawienia a zwłaszcza trzustkę. Weżcie także pod lupę Wasz układ krążenia a szczególnie naczynia mogą szwankować.BykByk
Motto na lipiec:
Nie wchodż w romanse, kieruj się zasadą nie rób drugiemu co to Tobie niemiłe. Zwłaszcza, że bliska osoba Cię kocha.


Uczucia
Samotne osoby mają szanse na spotkanie tej oczekiwanej ,, połówki". Macie szansę ją spotkać na portalach internetowych lub poznać w drodze. Na pewno będzie to osoba wolna, taka którą zauroczycie się obopólnie. Osoby w związkach też czekają zmiany, Bądżcie bardziej odważni i walczcie o swoje. Postarajcie się bardziej zaopiekować bliskimi, okażcie im więcej uczucia gdyż tego potrzebują.

Finanse
Bardziej przyłóż się do pracy, pokaż że można na Tobie polegać i powierzyć Ci bardziej odpowiedzialne zadania. Widać rozmowy na tematy związane z pieniędzmi. Możliwa będzie także podwyżka. Większa doza optymizmu pomoże Ci wyjść z problemów z podniesioną głową.

Zdrowie
Przyjrzyj się dobrze swojemu menu w ciągu dnia, czy nie jesz za dużo potraw które Ci nie służą? Twoje skoki ciśnienia stają się niepokojące, lecz są w dużej mierze związane z Twoim ciągłym poddenerwowaniem. Potrzebujesz wizyty u lekarza.BliźniętaBliźnięta
Uczucia
Widać, że będziecie mieć wątpliwości co do bliskiej Ci osoby. Porozmawiajcie ze sobą . Wpłynie to dobrze na Wasze relacje. Możliwe romanse, zastanów się wcześniej czy warto zaczynać tą relację. U osób samotnych i u części w związkach zakwitnie na nowo miłość.

Finanse
Uważajcie na stratę pieniędzy coś może popsuć się w domu. Poza tym zacznij kontrolować swoje wydatki, za dużo wydajesz a za mało oszczędzasz. Zaoszczędzone pieniądze przydadzą się na urlop.

Zdrowie
Zwróćcie uwagę na układ krążenia i naczyniowy, aby nie rozwinęła się poważniejsza choroba. Reagujcie w porę a wyjdziecie z tego bez szwanku.

BliźniętaBliźnięta
Motto na lipiec:
Twoje blokady na pieniądze tkwią w Tobie samym. Jesteś wrażliwą osobą, lecz musisz twardo stąpać po ziemi i nie rozrzucać pieniędzy na prawo i lewo.


Uczucia
Wasze poblokowanie na drugą osobę jest bardzo widoczne, przemyślcie to czy warto ją odtrącać. Przecież mimo wszystko ją kochacie. Jeśli nie dacie z siebie wszystkiego możecie ją stracić- widoczna jest porada prawna a także widmo rozwodu. Macie bardzo dużą szansę na uratowanie swojego związku, walczcie bo nikt za was nie wywalczy Wam szczęścia miłości.

Finanse
Otrzymacie dawno oczekiwane wiadomości związane z finansami. Dla osób poszukujących pracy nowa oferta. Bądż w jej poszukiwaniu bardziej aktywny przez internet, gdyż widać przy Tobie pracę z odległości ale także związana z przemieszczaniem się. Dla tych, którzy myślą o założeniu swojej firmy bardzo dobry okres.

Zdrowie
Uważaj na choroby wirusowe- mogą Cię dopaść. Bardzo możliwe zapalenie ucha, unikaj przeciągów co uchroni Cie przed tym niemiłym doświadczeniem. Kobiety spod tego znaku powinny baczniej przyglądnąć się swojemu układowi hormonalnemu.

RakRak
Motto na lipiec:
Twoje humory dają się we znaki wszystkim. Twoje zachowanie to taka sinusoida- raz jest lepiej a za chwile się cofasz o dwa kroki w tył. Nie wszyscy muszą to wytrzymywać. Zmień to szybko w sobie samym.


Uczucia
Ktoś swoim uśmiechem powali Cię, poczujesz że toniesz:). Część osób swoją znajomość zakończy na ślubnym kobiercu mówiąc sobie sakramentalne TAK. U innych Raków widać powiększenie rodziny, jeśli planujecie potomstwo zacznijcie działać:)

Finanse
Nie zwracaj uwagi na kłody pod nogami i przeszkody-uda Ci się je pokonać. Przez krótki czas będą Ci one spędzać sen z powiek. Przemyśl lepiej swoje błędy aby ich więcej nie popełniać. Część z was podpisze nowe umowy z kontrahentami, widać biznesowe rozmowy pełne zaskakujących stwierdzeń.

Zdrowie
Twoje kłopoty z bólami głowy są spowodowane dolegliwościami ze strony kręgosłupa. Potrzebna Wam jest porządna rehabilitacja inaczej kłopoty będą się pogłębiać.LewLew
Motto na lipiec:
Bądż bardziej odważny w kwestiach zawodowych, wykaż się asertywnością. Masz dużo wiadomości lecz nie potrafisz ich przekazać a to jest Twój błąd.


Uczucia
Szczera rozmowa w domu pozwoli Ci oczyścić atmosferę, nie zwlekaj z nią. Dzięki niej zmienią się na lepsze uczucia między Wami. Uwierz mi, że warto. Samotny lwie czekasz i czekasz- ale na co?? Odważ się w końcu powiedzieć komuś co czujesz. O miłość trzeba zawalczyć. Sama nie pcha się na siłę.

Finanse
Szef obserwuje Cie już od jakiegoś czasu, wykaż przed nim że umiesz i potrafisz. Popraw stosunki ze współpracownikami, atmosfera w pracy jest bardzo wa żna. Nowe możliwości pracy szczególnie dla osób zajmujących się branżą budowlana, widać częste wyjazdy oraz więcej zleceń.

Zdrowie
Twoje samopoczucie w miesiącu lipcu nie powinno Cię zaskakiwać. Dobre zdrowie pozwoli Ci się cieszyć urokami na łonie natury oraz urlopem, tak abyś mógł go zapamiętać na dłużej.PannaPanna
Motto na lipiec:
Naucz się rozmawiać z rodzicami, ogólnie starszymi ludżmi bo sprawia Ci to trudność. Szczera rozmowa z matką, kimś Ci bliskim starszym da Ci poczucie wartości i lepszego siebie samego.


Uczucia
Musisz nareszcie zamknąć drzwi do przeszłości. To, że ktoś Cię skrzywdził w przeszłości nie oznacza, że musisz wrzucać wszystkich do jednego worka. Przestań tkwić w tamtych złych chwilach i otwórz się na nowe, które idzie do Ciebie dużo ciekawsze . Osoby w związkach nie powinny narzekać na nudę, a jeśli czujecie że w sprawach łóżkowych jest rutyna bardzo łatwo to zmienić. Ruszcie własną wyobrażnię.

Finanse
Opanujcie swój strach i zacznijcie działać. Nie liczcie że kasza manna spadnie Wam z nieba. O swoje szczęście trzeba zawalczyć. Dokończcie sprawy związane z urzędami, nie zostawiajcie ich na potem, bo potem przesuwacie na póżniej i nagromadzicie sporo zaległości i problemów.

Zdrowie
Twoja skóra wymaga szybkiej interwencji najlepiej u dobrej kosmetyczki. Ktoś ze znajomych powie Ci o nowej możliwości leczenia Twoich problemów. Skorzystaj z niej, bo przyniesie sporą poprawę. WagaWaga
Motto na lipiec:
Nowe możliwości pracy okażą się dla Ciebie trudniejsze niż myślałeś. Wątpliwości urosną rangi wielkich trudności. To tkwi w Tobie. Musisz Walczyć ze swoimi obawami.


Uczucia
Ciesz się życiem i wykorzystuj każdą nadarzającą się okazję. Ktoś z bliskich znajomych sprawi Ci miłą niespodziankę- okaż swoją wdzięczność za jej pamięć. Samotne kobiety spod tego znaku będą się cieszyły szczególną uwaga płci przeciwnej.

Finanse
Nie wdawaj się w plotki w miejscu pracy, tylko skup się na tym aby jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki. Współpracownicy obserwują Cię bardziej niż myślisz. Uważaj aby ktoś nie podłożył Ci w pracy nogi.

Zdrowie
Potrzebne Ci będą badania diagnostyczne, zastanów się kiedy ostatnio je wykonywałeś- chyba bardzo dawno temu. Najwyższy czas aby je wykonać i udać się na wizyt e kontrolną do lekarza.SkorpionSkorpion
Motto na lipiec:
Szczęście w miłości i pieniądzach wymaga nie lada odwagi. Musisz być wierny swoim ideałom i wytrwać w postanowieniach.


Uczucia
Twój apetyt na nowe znajomości będzie niesamowity. I dobrze. Uważajcie na kłótnie z przyjacielem, może ona wyniknąć z błahego powodu i przeistoczyć się w problemy. Z tego powodu możliwe jest czasowe zawieszenie Waszej relacji i zakłopotanie tą sytuacja po obu stronach. Lepiej nie prowokujcie losu.

Finanse
Pomimo wakacyjnych urlopów o i odpoczynku od pracy, dla pracujących Skorpionów szykuje się bardziej wytężona praca i nowe wyzwania. Zrób co w twej mocy aby sprostać zadaniom, gdyż za tym idą większe pieniądze które pozwolą Ci zrealizować marzenia.

Zdrowie
Układ hormonalny to podstawa w tym miesiącu i czas do generalnych porządków w tej kwestii. Nie bagatelizuj objawów, mogą w póżniejszym czasie być trudne do leczenia.

StrzelecStrzelec
Motto na lipiec:
Pomoc znajomego stanie się nieodłącznym elementem tego miesiąca. Dyskusje, rozmowy związane z podaniem pomocnej dłoni będą dla Ciebie wiele znaczyły.


Uczucia
Zamiast się kłócić poszukajcie kompromisu i innego rozwiązania. Wystarczy dać trochę więcej z siebie a wyjść z trudnych sytuacji. Najważniejszą cechą jest chęć do zmian na lepsze i wiara w to. Bliska Ci osoba czeka na te zmiany, znudził jej się monolog. Pamiętaj, że w związku najważniejszy jest dialog i szczera rozmowa.

Finanse
Bądż dziś cierpliwy, nie podejmuj decyzji pod wpływem emocji. Będziesz musiał podjąć w tym miesiącu ważną decyzję, niestety nie możesz jej już dłużej odkładać na potem. Najwyższy czas temu czoła a uda Ci się wyjść z opresji obronna ręką.

Zdrowie
Zdrowie będzie się przeplatało w tym miesiącu. Raz będziesz się czuł lepiej, a drugiego dnia może nastąpić zmiana na gorsze samopoczucie. Duże znaczenie ma tu Twój sposób myślenia. Pamiętaj, że negatywne myślenie przyciąga za sobą choroby.KoziorożecKoziorożec
Motto na lipiec:
Podejmiesz działania związane z zapobiegnięciem stracie finansowej. Twoje działania i rozwaga przyniosą oczekiwany skutek. A to jest gwarancją sukcesu.


Uczucia
Najwyższy czas, abyś pomyślał o urlopie z najbliższymi. Przestań ciągle myśleć tylko o pracy i zaplanujcie wyjazd wakacyjny. Jest on wam potrzebny, musicie doładować akumulatory i wrócicie napełnieni nową energią. Ten wspólnie spędzony czas pozwoli Wam zbliżyć się do siebie jeszcze bardziej.

Finanse
Zbliżający się wyjazd urlopowy nie pozwoli Ci się skupić na pracy. Zmobilizuj się jednak. Nadrób wszystkie zaległości, tak abyś po powrocie z urlopu wracał do pracy zrelaksowany , a nie z uczuciem że masz pełno niedokończonych spraw .

Zdrowie
Uważaj na swój wzrok, zaczyna się psuć. Lepiej zadbać o niego wcześniej. Jeśli widzisz problem w trakcie jazdy samochodem to sygnał, że jak najszybciej trzeba udać się do okulisty. WodnikWodnik
Motto na lipiec:
Trud życia i cięższe okresy w życiu uczą pokory. Ty taką pokorę masz w sobie. Z Twoich doświadczeń życiowych chętnie korzystają inni. Co stawia Cię ich oczach jako autorytet.


Uczucia
Ciesz się życiem, żyj z dnia na dzień, przestań choć raz na parę dni wszystkiego planować na zaś. Twoi bliscy docenią to bardziej, aniżeli ciągłe strofowanie i wypisywanie planu obowiązków. Boisz się samotności? Zrób coś aby nie być singlem. Wyjdż nareszcie z domu, zacznij poznawać nowych ludzi co pozwoli Ci na zbliżenie do siebie tej właściwej osoby.

Finanse
Wychodzisz nareszcie z problemów, spłacasz długi i oby tak dalej. Bądż wierny swoim przekonaniom i zasadom one dużo pomagają Ci w życiu. Nie dopuszczaj do siebie wątpliwości, gdyż to one psują wszystko co wcześniej zbudowałeś .

Zdrowie
Twoja tarczyca domaga się większej uwagi. Zrób badania hormonalne z nią związane. Brak koncentracji, ciągłe osłabienie może mieć podłoże właśnie w problemach z tarczycą.
RybyRyby
Uczucia
Rozwijaj wspólne zainteresowania z partnerem to pomoże Wam zbliżyć się do siebie. Zaplanujcie coś wspólnie ze sobą. Zacznijcie planować Wasza przyszłość wspólnie a nie osobno jak to było w Waszym zwyczaju do tej pory. To pomoże Wam zbliżyć się do siebie i zacząć nowy etap.

Finanse
Spore pieniądze idą do Ciebie, być może myślisz o zakupie nieruchomości . Widać w związku z finansami poradę prawnika. Jesteś osobą niezależną . Lipiec przyniesie Ci więc sporo korzyści finansowych , wykorzystaj je tak jak tylko Ty potrafisz.

Zdrowie
Strach, który Cie ciągle paraliżuje powoduje u Ciebie migreny. Ogranicz go więc, a poczujesz się o niebo lepiej:)


WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 688 905708 688 905 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 628 9050048 224 628 905 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji