Agga Soyala

Byk

Agga Soyala przez cale 5 lat prowadziła regularnie ezoteryczne programy telewizyjne na żywo w znanej stacji Tv w ówczesnej Kosmica Tv. Do chwili obecnej występuje cyklicznie w programach tv i na tvn i tvn7. W mediach i tv jest od ponad 15 lat. Karty stawia od ponad 30 lat. Z uwagi na rekordowe ilości telefonów była najczęściej zapraszanym doradcą. Skuteczność i sprawdzalność porad Aggi każdego dnia potwierdzają tysiące osób. W poradach Aggi Soyala jest szczerość, ciepło, prawda , a także zrozumienie dla drugiego człowieka. Nie ocenia ludzi, każdego traktuje z szacunkiem i zrozumieniem.Przepowiednie są wyczerpujące i konkretne. Wróżby, porady sprawdzają się z najdrobniejszymi detalami. Agga Soyala widzi więcej, dzięki wrodzonemu darowi jasnowidzenia. Potrafi dostrzec takie rzeczy jak np. kolor dywanu w mieszkaniu, wystrój restauracji na randce, znamiona na ciele itp.Wszystkie odpowiedzi znajdują się w tarocie Aggi. Sprawdzalność kontaktów z Agga Soyala wielokrotnie potwierdzona została podczas programów na żywo, oraz poprzez opinie widzów i klientów na niejednym forum internetowym.

W rodzinie Aggi Soyali od zawsze interesowano się wszystkim co jest 'poza' naszym materialnym światem. Babcia była bardzo religijna i zawsze powtarzała, że są energie wokół nas, że jest coś więcej. Pierwszy raz z kartami Agga Soyala zetknęła się jako nastolatka. Nie był to Tarot, a karty klasyczne z opisami znaczeń. Wróżyła znajomym i rodzinie. Po jakimś czasie pomyślała, że właśnie teraz jest [...]

więcej…

Grafik

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela

Telefon

Zadzwoń na 708 888 907 7.69 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 224 179 761 9.78 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Więcej informacji

[...] łaściwy czas aby zająć się kartami Tarota. Tarot pomógł jej jeszcze dogłębniej zająć się sobą oraz drugim człowiekiem. Dzięki niemu czuje, że jest potrzebna, że może pomóc we wskazaniu właściwej drogi drugiej osobie. Wie, że jest wiele osób, które potrzebują wsparcia oraz rozmowy. Każdy może żyć lepiej, ale nie każdy ma na to siłę, nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Pragnie aby ludzie byli szczęśliwi, aby nie bali się iść do przodu. Dlatego właśnie zajmuje się Tarotem od trzynastego roku życia i cały czas ją zadziwia.

Agga Soyala specjalizuje się w tematach związanych z pracą, finansami, uczuciami oraz partnerstwem i zdrowiem.Metody: Tarot, karty anielskie , Runy ,tłumaczenie snów, Rytuały. Jako jedyna tarocistka w Europie wykonuje własnoręcznie amulety i talizmany, które naenergetyzowuje świetlistą energią. Od 2010 roku prowadzi własny sklep internetowy, gdzie można znaleźć magiczną biżuterię, którą cieszy się wielkim powodzeniem.Sklep powstał z myslą o Tobie. Są w nim osobiste klejnoty dla Ciebie i Twoich najbliższych. Każdy produkt jest inspiracją, którą Agga Soyala czerpie z otaczającego nas życia, z rozmów, spotkań z Wami.

Tworzenie akcesoriów jest Aggi Soyala pasją i wkłada w nie swoje serce i miłość do drugiego człowieka. Chce aby każda osoba znalazła w swoim życiu radość i spełnienie. Każdy produkt to rękodzieło artystyczne jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne. Każdy artykuł jest poddawany/robiony zgodnie z pradawnym Rytuałem, który kiedyś wykonywały Aggi Soyala prababcie. Podczas Rytuałów przedmioty nabierają magicznych właściwości, dobrej energii i tej magicznej siły, która będzie Ci towarzyszyła każdego dnia. Liczba produktów z danej kolekcji zawsze ogranicza się do kilku sztuk. Każdy produkt jest unikalny. Jest to jedyny magiczny sklepik w swoim rodzaju, znajdziecie wiele sklepów z amuletami itp. ale Sarah Magic Shop jest czymś więcej...jest w nim prawdziwa Magia, siła i energie trafiające do Ciebie i Twojego domu. Agga Soyala jest jedyną tarocistka/wróżką, która produkty wykonuje własnoręcznie i według przepisów magii. Sarah Magic Shop jest czymś magicznym, niepowtarzalnym i fenomenalnym .

Talizmany miłości, szczęścia, bogactwa, przyjaźni i wspomnień, magiczne akcesoria oraz wszystko co pomaga lepiej żyć znajduje się w tym sklepiku. Ich moc jest swoistą mapą, która wskazuje Ci drogę do bogactwa, szczęścia i partnera Twojego życia. Nie ma drugiego takiego sklepu w Europie.