Agga Soyala

Byk

Agga Soyala przez cale 5 lat prowadzila regularnie ezoteryczne programy telewizyjne na zywo w znanej stacji Tv.Do chwili obecnej występuje cyklicznie w programach tvi na tvn i tvn7., W mediach i tv jest od ponad 10 lat,Z uwagi na rekordowe ilosci telefonow byla najczesciej zapraszanym doradca.Skutecznosc i sprawdzalnosc porad Aggi kazdego dnia potwierdzaja tysiace osob.W poradach Aggi Soyala jest szczerosc,cieplo, prawda , a takze zrozumienie dla drugiego czlowieka.Nie ocenia ludzi, kazdego traktuje z szacunkiem i zrozumieniem.Przepowiednie sa wyczerpujace i konkretne. Wrozby, porady sprawdzaja sie z najdrobniejszymi detalami. Agga Soyala widzi wiecej, dzieki wrodzonemu darowi jasnowidzenia. Potrafi dostrzec takie rzeczy jak np. kolor dywanu w mieszkaniu, wysrtoj restauracji na randce, znamiona na ciele itp.Wszystkie odpowiedzi znajduja sie w tarocie Aggi. Sprawdzalnosc kontaktow z Agga Soyala wielkokrotnie potwierdzona zostala podczas progamow na zywo, oraz poprzez opinie widzow i klientow na niejednym forum internetowym.

W rodzinie Aggi Soyali od zawsze interesowano się wszystkim co jest 'poza' naszym materialnym światem. Babcia była bardzo religijna i zawsze powtarzała, że są energie wokół nas, że jest coś więcej. Pierwszy raz z kartami Agga Soyala zetknęła się jako nastolatka. Nie był to Tarot, a karty klasyczne z opisami znaczeń. Wróżyła znajomym i rodzinie. Po jakimś czasie pomyślała, że właśnie teraz jest właściwy czas aby zająć się kartami Tarota. Tarot pomógł jej [...]

więcej…

Grafik

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela

Telefon

Zadzwoń na 708 888 907 7.69 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 224 179 761 8.59 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Więcej informacji

[...] eszcze dogłębniej zająć się sobą oraz drugim człowiekiem. Dzięki niemu czuje, że jest potrzebna, że może pomóc we wskazaniu właściwej drogi drugiej osobie. Wie, że jest wiele osób, które potrzebują wsparcia oraz rozmowy. Każdy może żyć lepiej, ale nie każdy ma na to siłę, nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Pragnie aby ludzie byli szczęśliwi, aby nie bali się iść do przodu. Dlatego właśnie zajmuje się Tarotem od trzynastego roku zycia i cały czas ją zadziwia. Agga Soyala specjalizuje się w tematach związanych z pracą, finansami, uczuciami oraz partnerstwem i zdrowiem.Metody: Tarot, karty anielskie , Runy ,tłumaczenie snów, Rytualy .Jako jedyna tarocistka w Europie wykonuje wlasnorecznie amulety i talizmany, ktore naenergetyzowuje swietlista energia.Prowadzi wlasny sklep internetowy gdzie mozna znalezc magiczna bizuterie, ktora cieszy sie wielkim powodzeniem.Sklep powstał z myslą o Tobie. Są w nim osobiste klejnoty dla Ciebie i Twoich najbliższych. Każdy produkt jest inspiracją, którą Agga Soyala czerpie z otaczajacego nas życia, z rozmów, spotkań z Wami. Tworzenie akcesoriów jest Aggi pasją i wkłada w nie swoje serce i miłość do drugiego człowieka. Chce aby każda osoba znalazła w swoim życiu radość i spełnienie. Każdy produkt to rękodzieło artystyczne jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne. Każdy artykuł jest poddawany/robiony zgodnie z pradawnym Rytałem, który kiedyś wykonywały Aggi Soyala prababcie. Podczas Rytuałów przedmioty nabierają magicznych właściwości, dobrej energii i tej magicznej siły, która będzie Ci towarzyszyła każdego dnia. Liczba produktów z danej kolekcji zawsze ogranicza się do kilku sztuk. Każdy produkt jest unikalny. Jest to jedyny magiczny sklepik w swoim rodzaju, znajdziecie wiele sklepów z amuletami itp. ale Sarah Magic Shop jest czymś więcej...jest w nim prawdziwa Magia, siła i energie trafiające do Ciebie i Twojego domu. Agga Soyala jest jedyną tarocistka/wróżką, która produkty wykonuje własnoręcznie i według przepisów magii. Sarah Magic Shop jest czymś magicznym, niepowtarzalnym i fenomenalnym .

Talizmany miłości, szcześcia, bogactwa, przyjaźni i wspomnień, magiczne akcesoria oraz wszystko co pomaga lepiej żyć znajduje się w tym sklepiku. Ich moc jest swoistą mapą, która wskazuje Ci drogę do bogactwa, szczęścia i partnera Twojego życia. Nie ma drugiego takiego sklepu w Europie.