Wróżka Celina

Baran

Umiejętność czytania przesłania z kart jest darem, z którym człowiek się rodzi. Nie można się tego nauczyć. W mojej rodzinie ta umiejętność przechodzi z pokolenia na pokolenie.
Dzięki tej zdolności, nawiązuję kontakt z siłami wyższej energii, siłami duchowymi, aniołami, opiekunami boskimi, jak również z osobami zmarłymi, które układają moje karty w ważne informacje. Ja jestem tylko wybraną pośredniczką między osobą, która prosi mnie o pomoc, a jej opiekunami duchowymi.
Jestem bardzo wyczulona na ludzką krzywdę i cierpienie. Z wielką radością wspieram ludzi w trudnych momentach ich życia.
Wróżę z kart klasycznych i anielskich, nie wróżę z tarota.
Musimy pamiętać, że poprzez swoje działanie człowiek umacnia siły dobra lub zła. Gdy damy światu dobrą energię, to ona potem do nas wraca, gdyż piekło i niebo jest w nas.
Czasem kilka dobrych rad w odpowiednim momencie, może zmienić nasze życie, może poprowadzić nas drogą do szczęścia i do miłości. Bo najważniejszym celem w życiu człowieka na Ziemi jest właśnie odnalezienie miłości. Paulo Coelho powiedział: " Miłość będzie warunkiem naszego zbawienia".
Jeżeli znalazłeś się w trudnej sytuacji, tracisz siły do walki o swój los, brak ci nadziei lub czujesz się samotny, porozmawiaj ze mną.
Dobre duchy, skupione wokół mnie, przekażą ci dużo pozytywnej i uzdrawiającej energii. Ta energia, wyciszy twoje emocje, złagodzi stress, obudzi w tobie wiarę i doda siły do walki.
Nasza dusza poddana działaniu złej i mrocznej energii, jes [...]

więcej…

Grafik

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela

Telefon

Zadzwoń na 708 788 672 4.92 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 224 179 737 5.99 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Więcej informacji

[...] słaba i pozbawiona woli. Biblia nas ostrzega:" Bacz, aby światło, które jest w tobie, ciemnością się nie stało".
W dzisiejszym świecie zacierają się granice między dobrem i złem." Szatan ma dziś wiele wcieleń i twarzy, które wyglądają całkiem niewinnie".
Nie dajmy się zwieść tej złej energii. Moje karty anielskie uchronią cię przed działaniem złych sił i napełnią twoją duszę jasnym światłem nadziei.
Po rozmowie ze mną poczujesz się zdrowszy, silniejszy i bogatszy o wiedzę, którą przekażę ci od twoich opiekunów duchowych. To ty sam będziesz podejmował decyzje i dokonywał wyborów, ale będzie ci łatwiej po tym co ode mnie usłyszysz.
Zadzwoń do mnie i sprawdź ile wiem o twoim życiu tylko z moich kart.

Zapraszam do rozmowy.

Wróżka Celina.