widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 708 008708 708 008 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 227 184 0850048 227 184 085 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 085 lub 0048 227 184 085

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
wg logowania
Wtorek
wg logowania
Środa
wg logowania
Czwartek
wg logowania
Piątek
wg logowania
Sobota
wg logowania
Niedziela
wg logowania

Informacje

Nazywam się Agnieszka Zawada. Jestem tarocistką, ezoterykiem, mistrzynią Reiki, propagatorką duchowego rozwoju, autorką spotkań i wykładów z zakresu matafizyki, psychologii, metod samokreacji oraz samopoznania.
W swojej pracy (jak i w życiu) jestem ukierunkowana na głębszy, duchowy wymiar istnienia. W szczególności koncentruję się na tematyce związanej z ludzkim przeznaczeniem, pojmowaniem sensu życiowych doświadczeń, wykorzystywaniem wewnętrznego potencjału, budowaniem równowagi i osobistego szczęścia.

Posiadam ponadprzeciętną wnikliwość i wrażliwość pozazmysłową oraz silnie rozwinięte zdolności parapsychiczne, którymi wspomagam się podczas pracy z kartami. Mam naturalną łatwość "czytania" ludzi, tworzonych przez nich związków, a także analizy zjawisk i zdarzeń oraz ich potencjalnego przebiegu oraz skutków.

Zapraszam do siebie w godzinach popołudniowo-wieczornych.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji