widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 708 008708 708 008 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 227 184 0850048 227 184 085 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 085 lub 0048 227 184 085

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 4.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Rozmowa bez rejestracji

Grafik

Poniedziałek
wg logowania
Wtorek
wg logowania
Środa
wg logowania
Czwartek
wg logowania
Piątek
wg logowania
Sobota
wg logowania
Niedziela
wg logowania

Informacje

Nazywam się Agnieszka Zawada. Jestem tarocistką, ezoterykiem, mistrzynią Reiki, bioterapeutką, interpretatorką snów z 20-letnim praktycznym doświadczeniem, propagatorką duchowego rozwoju, autorką spotkań i wykładów z zakresu matafizyki, psychologii, metod samokreacji oraz samopoznania.

W swojej pracy (jak i w życiu) jestem ukierunkowana na głębszy, duchowy wymiar istnienia. W szczególności koncentruję się na tematyce związanej z ludzkim przeznaczeniem, pojmowaniem sensu życiowych doświadczeń, wykorzystywaniem wewnętrznego potencjału, budowaniem równowagi i osobistego szczęścia.

Posiadam ponadprzeciętną wnikliwość i wrażliwość pozazmysłową oraz silnie rozwinięte zdolności parapsychiczne, którymi wspomagam się podczas pracy z kartami. Mam naturalną łatwość "czytania" ludzi, tworzonych przez nich związków, a także analizy zjawisk i zdarzeń oraz ich potencjalnego przebiegu oraz skutków.

Zapraszam do siebie w godzinach popołudniowo-wieczornych.

Artykuły

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się