widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2017-08-23

Jak wzmocnić związek? Miłosne zaklęcia

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Jak wzmocnić związek? Miłosne zaklęcia"Kiedy spojrzysz drugiej osobie w oczy, policzki się zarumienią, a serce zacznie szybciej bić - wiesz, że dzieje się coś wyjątkowego. Każdy początek nowej relacji jest niezwykły, a świat wtedy wydaje się być coraz bardziej kolorowy. Problemy nie istnieją i nic nie jest ważne, kiedy motyle w brzuchu trzepoczą skrzydłami. To bardzo dobrze i tak właśnie ma być - tworzy się niesamowita chemia. Pierwsza faza związku to euforia, brak zmartwień i problemów. Dziwnie by było, gdyby było inaczej. W Twoim sercu rodzi się pragnienie, aby spędzić całe życie w ten sposób - za rękę ze swoją drugą połówka. Nic poza nim się nie liczy. Jeżeli jednak pojawi się jakaś skaza na tym idealnym obrazie - możliwe, że nie zauważysz tego wcale. To się nazywa zauroczenie.

Później jednak następuje pewna stabilizacja i uspokojenie związku. Przechodzisz na kolejny poziom. Docieracie się i przychodzi życie codzienne. Zdajecie sobie sprawę, że nie można tylko patrzeć na siebie, a trzeba też pracować gotować, prasować i zmywać naczynia. W życie wpada trochę rutyny. Pojawiają się problemy takie jak niewyrzucone śmieci i skarpetki zostawione na środku salonu.

Jak więc wzmocnić związek, aby - pomimo pewnych zgrzytów - było tak jak na samym początku? Może w tym pomóc magia. Oczywiście jest to dosyć kontrowersyjne, ponieważ nie powinniśmy chcieć zmieniać poglądów innej osoby, a tym bardziej jej uczuć. Jeżeli związek wygasł, a partner ułożył już sobie życie, to czas odpuścić. Działać możemy wtedy, kiedy nie chcemy w żaden sposób narzucić decyzji drugiej osobie. Pragniemy podarować sobie szansę na ożywienie relacji lub powrót do niej, ale nie chcemy szkodzić. Nie można robić czegoś przeciwko drugiej osobie. Najlepszym rozwiązaniem są czary i rytuały wykonywane przez doświadczonych ezoteryków. Nie od razu jednak trzeba sięgać po najsilniejszą magię. Możemy spróbować sami lekko dopomóc swojemu związkowi.

Pierwszym, ale chyba najważniejszym działaniem, kiedy pojawią się problemy - będzie dla nas czas. Nie potrzebujesz do tego żadnych świec, ziół czy kamieni. Ważne jest, żeby chcieć i umieć spędzać ze sobą wolne chwile. Niestety w obecnym świecie mamy bardzo dużo rzeczy do zrobienia. Pędzimy do pracy, później odebrać dzieci ze szkoły. Zawieźć Jasia na karate, a Basię do dentysty. Posprzątać, ugotować, ułożyć wszystkich do snu i zrobić prezentację do pracy. Później tylko kładziemy się do łóżka obok drugiej osoby i idziemy spać. Każdy zaczyna żyć osobno, a uczucie blaknie. Gdzie są te chwile, gdy świat iskrzy od feerii barw? Nie można na to pozwolić. Nawet będąc najbardziej zabieganym człowiekiem na świecie - stańmy na chwilę. Posłuchajmy tej drugiej osoby. Niech pokaże nam swój dzień, niech opowie co lubi, co sprawiło jej radość. Pobądźmy ze sobą.

Możemy też dopomóc sobie magicznymi zaklęciami. Ogólnie do zaklęć miłosnych - wykonywanych samodzielnie - wykorzystuje się świece, zioła oraz kadzidła. Świece wybieraj niebieskie - jeżeli chcesz zapewnić spokój w związku (kiedy partner lub Ty - jesteś zaborczy, agresywny, gniewny, egoistyczny), zielone - aby wzmocnić szczęście (wciąż wszystko układa się nie po Waszej myśli), klasyczne białe (pojawiły się słowa i czyny, o których pragniecie zapomnieć), oraz najbardziej miłosne czyli czerwone (przede wszystkim dedykowane sprawom seksualnym, fizycznym) i różowe (rozbudzające miłość, namiętność i urokliwość związku). Samodzielnie nie sięgajcie tak chętnie po świece czarne. Ich działanie jest skomplikowane i może zaszkodzić energii związku. Kadzidła niech będą lawendowe, waniliowe, różane i piżmowe. Tak samo olejki zapachowe niech będą o tym samym zapachu, co kadzidła. Warto jest też zastosować zioła - bazylię, lubczyk, rozmaryn i miętę. Często wystarczy zrobić kolację z pachnącymi ziołami, a po niej relaksującą kąpiel z jaśminowym olejkiem do kąpieli. Nie musisz od razu zaczynać od zaklęć. Czasem wystarczy rozpoczęcie od ,,małych rzeczy" takich jak zapalenie świecy przy kolacji.

Jeżeli jednak pragniesz poznać miłosne zaklęcia, to poniżej kilka wybranych.

Jeżeli jesteście już małżeństwem, to możesz wykonać zaklęcie z użyciem waszych obrączek. W noc pomiędzy nowiem a pełnią weź obrączki i nawlecz je na gałązkę lubczyku. Niech się dotykają, a lubczyk - jak tylko możesz - to zapleć ciasno lub zwiąż, np. nitką lub tasiemką (białą, różową lub czerwoną). Tak przygotowane obrączki połóż na parapecie w świetle księżyca. Następnego dnia wykorzystaj lubczyk do zrobienia posiłku. Może to być na przykład makaron z ziołami lub rosół. Pamiętaj jednak, żeby robić ten posiłek samemu lub z małżonkiem. Nie może być przy tym osób trzecich, aby nie zakłóciły energii Waszego zaklęcia.

Innym sposobem na ożywienie relacji uczuciowej jest przebicie czerwonej świecy dwoma szpilkami. Szpilki muszą przebić się przez knot naszej świecy. W momencie, gdy będziesz przebijać świecę wypowiadaj głośno imię partnera i Jego datę urodzenia. Następnie zapal świecę i wyobrażaj sobie wszystkie dobre wydarzenia, rozmowy i namiętności, które zbliżają Was do siebie. Nie zostawiaj jednak swojej świecy bez opieki, żeby nie wywołać pożaru. Po pełnym wypaleniu świeczuszki - jej resztki zakop pod najbliższym drzewem.

Do ostatniego zaklęcia potrzebne jest kilka rzeczy: zdjęcie partnera, świeca pomarańczowa i czerwona oraz czerwony materiał. Usiądź wygodnie, na stoliku połóż zdjęcie partnera a po jego bokach świece. Zapal je i myśl o tym jak ma wyglądać twoje szczęśliwe życie. Odpręż się i wizualizuj sobie wszystko. Poczuj dotyk, zapachy, pamiętaj o szczegółach. Gdy świece się już dopalą ich resztki włóż do czerwonego materiału i schowaj w domu lub zakop na dworze.

Pamiętaj jednak o tym, że nawet najsilniejsze zaklęcie nie pomoże jeżeli dodatkowo nie będziesz się starać. Czułe słowa, dotyk i przebywanie ze sobą są najważniejsze. Ważne są kompromisy i wzajemne zrozumienie. Czary nie cofną czasu, więc jeżeli w związku wydarzyło się zbyt dużo rzeczy, takich jak wieczne kłótnie, zdrady czy nieuczciwość, to relacji nie odbudują zaklęcia. Magiczne zaklinanie Losy wykonywane samodzielnie potraktuj jako dodatek do codzienności i dąż wciąż do zachowania bliskości. Staraj się każdego dnia i pielęgnuj miłość. Kiedy jesteś w trudnej sytuacji, nie wiesz jak zadbać o relację i czego oczekuje partner - zapytaj o radę doświadczonych Doradców.


Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się