widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2017-10-16

Horoskop tygodniowy 16.10.17 do 22.10.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 16.10.17 do 22.10.17." przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.


Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 16.10.17 do 22.10.17. Zaskakujący Nów Księżyca w Wadze 19.10.17 o godzinie 21; 12. Czas decyzji.

"Obyś w pełni przeżył każdy dzień swego życia." (Jonathan Swift)


"Człowiek z nowymi pomysłami jest wariatem, dopóki nie odniesie sukcesu." (Mark Twain)

Nów Księżyca 19.10.17 rozpoczyna nowy cykl Księżyca. Wydarzenia od samego poniedziałku prześcigają się. Uran stojący naprzeciw Słońca i Księżyca w Wadze nie zgadza się na sztuczną harmonię, brak wolności osobistej kierując nas do przyszłości. Uran, planeta rewolucji, odnowy, młodzieży odwraca się od starego, aby zreformować, np. politykę świata, różne partnerstwa zawodowe oraz prywatne! Niektóre związki mogą w jednym momencie być zakończone w zaskakujący sposób. W innym przypadku powstaną intersujące układy i kooperacje dążąc do wyzwolenia i autonomii. Dzięki procesowi odnawiania otwierają się przed wielu niecodzienne perspektywy. Czas jest prześwietny na rozwój osobisty, kursy, naukę, zmianę pracy lub zrezygnowanie z czegoś, co nas do tej pory ograniczało!Odchodząc od przykrych zobowiązań przygotowujemy się na nowy początek. Pionierskość czeka! Jesteś gotowy na wybranie się w drogę postępu?JZapraszam na horoskop tygodniowy dla każdego życząc Wam odważnych decyzji i dobrych metod wyzwalania z uzależnień wszelkiego rodzaju.Dziękuje i pozdrawiam.,,Czy wiesz, co to jest szczęście? Szczęście to zgodność z samym sobą, to harmonia wewnętrznych demonów."( Tomasz Tryzna)


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę
INFO
 "Wiele tracimy wskutek tego, że przedwcześnie uznajemy coś za stracone." Goethe
WOLNY SMS/EMAIL
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na 708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z zagranicy 0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się